Cele mai noi rezultate NHL, scorurile din acest sezon din NHL

Hochei »SUA » NHL » 2018/2019

Loading ...
results
SA÷4¬~ZA÷SUA: NHL - Pre-sezon¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷QDWJYTCR¬ZD÷t¬ZE÷bVfjVoZm¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷15¬ZL÷/hochei/sua/nhl/¬ZX÷02SUA 003......0000000000145000NHL - Pre-se015-sezon000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷ni5sL20f¬AD÷1537408800¬ADE÷1537408800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vancouver Canucks¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Canucks¬JA÷MFCMv6pH¬WU÷vancouver-canucks¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Flames¬JB÷buzjNwFq¬WV÷calgary-flames¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷K6I8Q3ys¬AD÷1537401600¬ADE÷1537401600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Wild¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Wild¬JA÷OxfcTK7i¬WU÷minnesota-wild¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷STL¬AF÷St. Louis Blues¬JB÷2Th1SvNc¬WV÷st-louis-blues¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬~AA÷4davrW6E¬AD÷1537399800¬ADE÷1537399800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Detroit Red Wings¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Red Wings¬JA÷8UBA5HFp¬WU÷detroit-red-wings¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Penguins¬JB÷MXFE4yVj¬WV÷pittsburgh-penguins¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷vR1ZMOVs¬AD÷1537399800¬ADE÷1537399800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Montreal Canadiens¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Montreal Canadiens¬JA÷hzL5rloh¬WU÷montreal-canadiens¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷FLA¬AF÷Florida Panthers¬JB÷WQJ9s80b¬WV÷florida-panthers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷3¬~AA÷Ym1wMrol¬AD÷1537399800¬ADE÷1537399800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ottawa Senators¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Maple Leafs¬JB÷ShDIunVA¬WV÷toronto-maple-leafs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷3¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa Senators¬JA÷Ek9EtSF4¬WU÷ottawa-senators¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬~AA÷Q50zqCi8¬AD÷1537398000¬ADE÷1537398000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carolina Hurricanes¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Hurricanes¬JA÷xrkwOPVB¬WU÷carolina-hurricanes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷3¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Lightning¬JB÷GYmsNqoI¬WV÷tampa-bay-lightning¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷C2ChKSE7¬AD÷1537398000¬ADE÷1537398000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Rangers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYR¬AE÷New York Rangers¬JA÷WUJxQo1a¬WU÷new-york-rangers¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Flyers¬JB÷ALItP5G5¬WV÷philadelphia-flyers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷3¬BD÷2¬BF÷1¬~AA÷xIF7R4NQ¬AD÷1537356600¬ADE÷1537356600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston Bruins¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Bruins¬JA÷6JMcpAGu¬WU÷boston-bruins¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Flames¬JB÷pAL1qUVo¬WV÷calgary-flames¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷AeqBSp8K¬AD÷1537324200¬ADE÷1537324200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Kings¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Coyotes¬JB÷vT8guIJU¬WV÷arizona-coyotes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷2¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Kings¬JA÷QP4ktb4O¬WU÷los-angeles-kings¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬~AA÷0S8lL8a1¬AD÷1537324200¬ADE÷1537324200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jose Sharks¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SJS¬AE÷San Jose Sharks¬JA÷O4GUR7Wn¬WU÷san-jose-sharks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷ANA¬AF÷Anaheim Ducks¬JB÷x8KYQRog¬WV÷anaheim-ducks¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷W4p7TQhE¬AD÷1537324200¬ADE÷1537324200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vancouver Canucks¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Canucks¬JA÷hC6srKZB¬WU÷vancouver-canucks¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oilers¬JB÷W25osvkI¬WV÷edmonton-oilers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷2¬~AA÷I3JqMlpe¬AD÷1537322400¬ADE÷1537322400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arizona Coyotes¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Kings¬JB÷ttRPSmHt¬WV÷los-angeles-kings¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Coyotes¬JA÷vXvbXT8P¬WU÷arizona-coyotes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬BE÷0¬~AA÷vDKuNUUl¬AD÷1537318800¬ADE÷1537318800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Avalanche¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Avalanche¬JA÷CQnC9QGI¬WU÷colorado-avalanche¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷VGK¬AF÷Vegas Golden Knights¬JB÷jHoG8pWO¬WV÷vegas-golden-knights¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷2¬~AA÷AwGyOAFr¬AD÷1537317000¬ADE÷1537317000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Stars¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Stars¬JA÷IRg3Bnn6¬WU÷dallas-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷4¬WN÷STL¬AF÷St. Louis Blues¬JB÷U1c7A61C¬WV÷st-louis-blues¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬~AA÷8UT9Sj7R¬AD÷1537313400¬ADE÷1537313400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tampa Bay Lightning¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Hurricanes¬JB÷O4faCSWa¬WV÷carolina-hurricanes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷1¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Lightning¬JA÷pEeeD8Hg¬WU÷tampa-bay-lightning¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬~AA÷I1dP4sGD¬AD÷1537313400¬ADE÷1537313400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Maple Leafs¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Maple Leafs¬JA÷dpDYqt5a¬WU÷toronto-maple-leafs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Senators¬JB÷zyCxq0K5¬WV÷ottawa-senators¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AM÷Locaţie neutră.¬~AA÷vkxgWY72¬AD÷1537311600¬ADE÷1537311600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Buffalo Sabres¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Sabres¬JA÷jizMb920¬WU÷buffalo-sabres¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Penguins¬JB÷UsZPcTH6¬WV÷pittsburgh-penguins¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬~AA÷Q5v5TWiL¬AD÷1537311600¬ADE÷1537311600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbus Blue Jackets¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CBJ¬AE÷Columbus Blue Jackets¬JA÷ln2nFUns¬WU÷columbus-blue-jackets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Blackhawks¬JB÷Sx1jEl2m¬WV÷chicago-blackhawks¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷C2z1UCxF¬AD÷1537311600¬ADE÷1537311600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Islanders¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYI¬AE÷New York Islanders¬JA÷I3BGKjPJ¬WU÷new-york-islanders¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Flyers¬JB÷W6FKJAvQ¬WV÷philadelphia-flyers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷3¬BF÷1¬~AA÷IuycVhN8¬AD÷1537311600¬ADE÷1537311600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Capitals¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WSH¬AE÷Washington Capitals¬JA÷x8YTdmXC¬WU÷washington-capitals¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷BOS¬AF÷Boston Bruins¬JB÷GbXXe7nJ¬WV÷boston-bruins¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷2¬BF÷1¬~AA÷MZ2G63o1¬AD÷1537232400¬ADE÷1537232400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Calgary Flames¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Flames¬JA÷6FYgiOCP¬WU÷calgary-flames¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oilers¬JB÷8OKLnrLt¬WV÷edmonton-oilers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷7¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷4¬~AA÷4bhL5N07¬AD÷1537228800¬ADE÷1537228800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Winnipeg Jets¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Jets¬JA÷jmAQo2zm¬WU÷winnipeg-jets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Wild¬JB÷2NDUpMkg¬WV÷minnesota-wild¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷rq4C7qWf¬AD÷1537227000¬ADE÷1537227000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Montreal Canadiens¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Montreal Canadiens¬JA÷v9t8TKKI¬WU÷montreal-canadiens¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷3¬WN÷NJD¬AF÷New Jersey Devils¬JB÷IauCSvzP¬WV÷new-jersey-devils¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷06XD8VFe¬AD÷1537225200¬ADE÷1537225200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbus Blue Jackets¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CBJ¬AE÷Columbus Blue Jackets¬JA÷bges6iAQ¬WU÷columbus-blue-jackets¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Sabres¬JB÷02s91BIs¬WV÷buffalo-sabres¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷1¬~AA÷E9a88PGl¬AD÷1537225200¬ADE÷1537225200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Florida Panthers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLA¬AE÷Florida Panthers¬JA÷rsmaVtj6¬WU÷florida-panthers¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷NAS¬AF÷Nashville Predators¬JB÷dpi3U05C¬WV÷nashville-predators¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷2¬~AA÷vcWH7kV1¬AD÷1537225200¬ADE÷1537225200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷New Jersey Devils¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NJD¬AE÷New Jersey Devils¬JA÷fPtD0VXm¬WU÷new-jersey-devils¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷1¬BG÷0¬WN÷NYR¬AF÷New York Rangers¬JB÷8SpHakmf¬WV÷new-york-rangers¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬BH÷1¬~AA÷6qY99B0k¬AD÷1537225200¬ADE÷1537225200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Flyers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Flyers¬JA÷2R1Y7DuE¬WU÷philadelphia-flyers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷NYI¬AF÷New York Islanders¬JB÷tI0x7XfK¬WV÷new-york-islanders¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷htU5Aioq¬AD÷1537212600¬ADE÷1537212600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Florida Panthers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLA¬AE÷Florida Panthers¬JA÷jwempAm7¬WU÷florida-panthers¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷NAS¬AF÷Nashville Predators¬JB÷lODjqU2D¬WV÷nashville-predators¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷3¬~AA÷naiwFXxS¬AD÷1537142400¬ADE÷1537142400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vegas Golden Knights¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VGK¬AE÷Vegas Golden Knights¬JA÷UN6vnWIf¬WU÷vegas-golden-knights¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷4¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Coyotes¬JB÷8E5rojY0¬WV÷arizona-coyotes¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷88hZFDNL¬AD÷1537117200¬ADE÷1537117200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Boston Bruins¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Bruins¬JA÷Mc3Wmhlr¬WU÷boston-bruins¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BG÷0¬BI÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷WSH¬AF÷Washington Capitals¬JB÷0l2zmC3l¬WV÷washington-capitals¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BH÷0¬BJ÷0¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷vZmVGg8F¬AD÷1537117200¬ADE÷1537117200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Islanders¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYI¬AE÷New York Islanders¬JA÷2DMagEQK¬WU÷new-york-islanders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Flyers¬JB÷GGQ3hYuR¬WV÷philadelphia-flyers¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷zJ04951r¬AD÷1536993000¬ADE÷1536993000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Calgary Flames¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Flames¬JA÷ATliX2Lg¬WU÷calgary-flames¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BI÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷BOS¬AF÷Boston Bruins¬JB÷lKmeWMz0¬WV÷boston-bruins¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷0¬BJ÷2¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷0¬AM÷Locaţie neutră.¬~~
4
1537473785
169
32
Ajutor: Urmăreşte ultimele rezultate din NHL, scorurile de azi şi toate rezultatele sezonului curent din NHL. FlashScore.ro oferă toate rezultatele finale din NHL, scoruri live şi meciurile următoare cu clasamente, statistici meciuri directe şi comparare cote. Pe lângă rezultatele din NHL, pe Flashscore.ro puteţi urmări peste 5000 de competiţii din mai mult de 30 de sporturi din toată lumea.