Cele mai noi rezultate NHL, scorurile din acest sezon din NHL

Hochei SUA

NHL
2019/2020
Loading...
results
SA÷4¬~ZA÷SUA: NHL - Pre-sezon¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷xfF8O9YJ¬ZD÷t¬ZE÷tjzxlneD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷15¬ZL÷/hochei/sua/nhl/¬ZX÷02SUA 003......0000000000001000NHL - Pre-se015-sezon000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷hAozdvNA¬AD÷1568854800¬ADE÷1568854800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Calgary Flames¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568863745¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CGY¬AE÷Calgary Flames¬JA÷Uut5gTJG¬WU÷calgary-flames¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷3¬BE÷1¬WN÷SJS¬AF÷San Jose Sharks¬JB÷O2u9hmZM¬WV÷san-jose-sharks¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷YL6qSb9q¬AD÷1568853000¬ADE÷1568853000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Blackhawks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568861981¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Blackhawks¬JA÷f9ElfjPO¬WU÷chicago-blackhawks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷DET¬AF÷Detroit Red Wings¬JB÷8C2WIZ1P¬WV÷detroit-red-wings¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷xOtiBVqC¬AD÷1568851200¬ADE÷1568851200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Winnipeg Jets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568860064¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Jets¬JA÷QJP93SaE¬WU÷winnipeg-jets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Wild¬JB÷8rFE2nFK¬WV÷minnesota-wild¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷Wxjr6Z8o¬AD÷1568849400¬ADE÷1568849400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ottawa Senators¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568858768¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa Senators¬JA÷UNpxiaPq¬WU÷ottawa-senators¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Maple Leafs¬JB÷bcktjJvj¬WV÷toronto-maple-leafs¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷2¬AW÷1¬~AA÷hjkdKE5S¬AD÷1568847600¬ADE÷1568847600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carolina Hurricanes¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568856428¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Hurricanes¬JA÷UFEIPi0C¬WU÷carolina-hurricanes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷TBL¬AF÷Tampa Bay Lightning¬JB÷Cv4NOBFI¬WV÷tampa-bay-lightning¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷ADjxywoo¬AD÷1568847600¬ADE÷1568847600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Montreal Canadiens¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1568857204¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Montreal Canadiens¬JA÷E3WMtjzB¬WU÷montreal-canadiens¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷FLA¬AF÷Florida Panthers¬JB÷dSLRuAkH¬WV÷florida-panthers¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷GCY3go1C¬AD÷1568847600¬ADE÷1568847600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Rangers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568857254¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYR¬AE÷New York Rangers¬JA÷ABZ5pYzn¬WU÷new-york-rangers¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷NJD¬AF÷New Jersey Devils¬JB÷SnUAqhjh¬WV÷new-jersey-devils¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷nVJVwd8e¬AD÷1568847600¬ADE÷1568847600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Capitals¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568856891¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WSH¬AE÷Washington Capitals¬JA÷Gh8FwAwh¬WU÷washington-capitals¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷STL¬AF÷St. Louis Blues¬JB÷YT2KxUhb¬WV÷st-louis-blues¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷ObPImGUj¬AD÷1568773800¬ADE÷1568773800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Kings¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568782870¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Kings¬JA÷EVSBkKIr¬WU÷los-angeles-kings¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Coyotes¬JB÷tha8lvYl¬WV÷arizona-coyotes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷2¬AW÷1¬~AA÷p8QEldFp¬AD÷1568772000¬ADE÷1568772000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arizona Coyotes¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568780755¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Coyotes¬JA÷rq6v8SY9¬WU÷arizona-coyotes¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Kings¬JB÷x65r7nlG¬WV÷los-angeles-kings¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷bZWWdK74¬AD÷1568772000¬ADE÷1568772000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jose Sharks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568780802¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SJS¬AE÷San Jose Sharks¬JA÷YDndekk4¬WU÷san-jose-sharks¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷ANA¬AF÷Anaheim Ducks¬JB÷jks1f94A¬WV÷anaheim-ducks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷KGFrtjqn¬AD÷1568772000¬ADE÷1568772000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vancouver Canucks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568781330¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Canucks¬JA÷6JCg1WZp¬WU÷vancouver-canucks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷3¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oilers¬JB÷8OjxQFCo¬WV÷edmonton-oilers¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷8zHMuwet¬AD÷1568768400¬ADE÷1568768400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Avalanche¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568777921¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VGK¬AF÷Vegas Golden Knights¬JB÷WQBMuxLD¬WV÷vegas-golden-knights¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷3¬WM÷COL¬AE÷Colorado Avalanche¬JA÷YkzUvEKD¬WU÷colorado-avalanche¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬AW÷1¬~AA÷xd6XHt1R¬AD÷1568764800¬ADE÷1568764800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Minnesota Wild¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568774281¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Wild¬JA÷IeiUwrLM¬WU÷minnesota-wild¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BG÷0¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Stars¬JB÷CIjYx2zT¬WV÷dallas-stars¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷2wKHWv1S¬AD÷1568763000¬ADE÷1568763000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Detroit Red Wings¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568771942¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Red Wings¬JA÷bsLudCfC¬WU÷detroit-red-wings¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Blackhawks¬JB÷GIFpeW9I¬WV÷chicago-blackhawks¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷ppjWsQQQ¬AD÷1568761200¬ADE÷1568761200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbus Blue Jackets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568770036¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CBJ¬AE÷Columbus Blue Jackets¬JA÷EBd7yuEL¬WU÷columbus-blue-jackets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Sabres¬JB÷WniCzaTR¬WV÷buffalo-sabres¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷0Yorm0o9¬AD÷1568761200¬ADE÷1568761200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷New York Islanders¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568770557¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYI¬AE÷New York Islanders¬JA÷tQxW6T8U¬WU÷new-york-islanders¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Flyers¬JB÷4zWURCvt¬WV÷philadelphia-flyers¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷vmohLfjM¬AD÷1568761200¬ADE÷1568761200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tampa Bay Lightning¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568770159¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TBL¬AE÷Tampa Bay Lightning¬JA÷MkBARDVa¬WU÷tampa-bay-lightning¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Hurricanes¬JB÷jPFEQXp6¬WV÷carolina-hurricanes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬AW÷1¬~AA÷IZ10sjWp¬AD÷1568755800¬ADE÷1568755800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Maple Leafs¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568765371¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Maple Leafs¬JA÷pj95dL1M¬WU÷toronto-maple-leafs¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Senators¬JB÷SEbAeuHS¬WV÷ottawa-senators¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬AW÷1¬~AA÷j1yVMSrO¬AD÷1568685600¬ADE÷1568685600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vancouver Canucks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568695129¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Canucks¬JA÷8OU6AzDb¬WU÷vancouver-canucks¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷3¬WN÷CGY¬AF÷Calgary Flames¬JB÷2oUA9fS4¬WV÷calgary-flames¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷6DBvsWTu¬AD÷1568682000¬ADE÷1568682000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Calgary Flames¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568691534¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Canucks¬JB÷4AQR5CRT¬WV÷vancouver-canucks¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬WM÷CGY¬AE÷Calgary Flames¬JA÷zyMN6hCN¬WU÷calgary-flames¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬AW÷1¬~AA÷bXsmCBU5¬AD÷1568682000¬ADE÷1568682000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Edmonton Oilers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568690759¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WIN¬AF÷Winnipeg Jets¬JB÷CGL548p8¬WV÷winnipeg-jets¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oilers¬JA÷bDXNuP77¬WU÷edmonton-oilers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬AW÷1¬~AA÷8vLRvxgk¬AD÷1568680200¬ADE÷1568680200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Stars¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568689050¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Stars¬JA÷ObLTF6oo¬WU÷dallas-stars¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷STL¬AF÷St. Louis Blues¬JB÷x29BvjOo¬WV÷st-louis-blues¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷6JbM7yMM¬AD÷1568678400¬ADE÷1568678400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nashville Predators¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568688042¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAS¬AE÷Nashville Predators¬JA÷6aMg0yX0¬WU÷nashville-predators¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷FLA¬AF÷Florida Panthers¬JB÷OzHbaen7¬WV÷florida-panthers¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷l0smcT1m¬AD÷1568674800¬ADE÷1568674800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Buffalo Sabres¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568684703¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Sabres¬JA÷SYlxVhya¬WU÷buffalo-sabres¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷5¬AT÷4¬BG÷1¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Penguins¬JB÷pAaXVYLh¬WV÷pittsburgh-penguins¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷4¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷3¬AW÷1¬~AA÷xMZafRo6¬AD÷1568674800¬ADE÷1568674800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Montreal Canadiens¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568684422¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Montreal Canadiens¬JA÷faadQUkU¬WU÷montreal-canadiens¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷NJD¬AF÷New Jersey Devils¬JB÷WKz2oELu¬WV÷new-jersey-devils¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷4417Z1Y6¬AD÷1568674800¬ADE÷1568674800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷New Jersey Devils¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568684044¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NJD¬AE÷New Jersey Devils¬JA÷OtGklIcR¬WU÷new-jersey-devils¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷BOS¬AF÷Boston Bruins¬JB÷tM2Hqx6r¬WV÷boston-bruins¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷2¬AW÷1¬~AA÷MsmvltW2¬AD÷1568674800¬ADE÷1568674800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Flyers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568683360¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Flyers¬JA÷8CvO8kvI¬WU÷philadelphia-flyers¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷NYI¬AF÷New York Islanders¬JB÷2ZwS79gO¬WV÷new-york-islanders¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬AW÷1¬~AA÷OnLDXKoM¬AD÷1568674800¬ADE÷1568674800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Washington Capitals¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568683808¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WSH¬AE÷Washington Capitals¬JA÷QTMXcYPa¬WU÷washington-capitals¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷0¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Blackhawks¬JB÷KjMychu6¬WV÷chicago-blackhawks¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷SSaI8H6G¬AD÷1568665800¬ADE÷1568665800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nashville Predators¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568674714¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAS¬AE÷Nashville Predators¬JA÷YoOo2c2l¬WU÷nashville-predators¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷3¬WN÷FLA¬AF÷Florida Panthers¬JB÷S8Nk1HHf¬WV÷florida-panthers¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷WAggc5QD¬AD÷1568579400¬ADE÷1568579400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vegas Golden Knights¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568589177¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VGK¬AE÷Vegas Golden Knights¬JA÷QPWLtzj1¬WU÷vegas-golden-knights¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Coyotes¬JB÷KnWPuf57¬WV÷arizona-coyotes¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬~~
170
31
Setări
Ajutor: Urmăreşte ultimele rezultate din NHL, scorurile de azi şi toate rezultatele sezonului curent din NHL. FlashScore.ro oferă toate rezultatele finale din NHL, scoruri live şi meciurile următoare cu clasamente, statistici meciuri directe şi comparare cote. Pe lângă rezultatele din NHL, pe Flashscore.ro puteţi urmări peste 5000 de competiţii din mai mult de 30 de sporturi din toată lumea.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!