Hochei »Canada » QMJHL » 2018/2019

results
4
1527478187
0
fixtures
SA÷4¬~ZA÷CANADA: QMJHL¬ZEE÷dMs5vjoH¬ZB÷47¬ZY÷Canada¬ZC÷KpRfrvkM¬ZD÷p¬ZE÷4lJkgiS6¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_dMs5vjoH¬ZJ÷2¬ZL÷/hochei/canada/qmjhl/¬ZX÷02Canada 006Canada0020000000179000QMJHL 005......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Canada¬~AA÷ptx2szxc¬AD÷1537480800¬ADE÷1537480800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Acadie-Bathurst Titan¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MON¬AF÷Moncton Wildcats¬JB÷8WdhSUjL¬WV÷moncton-wildcats¬WM÷ACA¬AE÷Acadie-Bathurst Titan¬JA÷UublTAyF¬WU÷acadie-bathurst-titan¬AN÷n¬~AA÷OWz6tfi3¬AD÷1537567200¬ADE÷1537567200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saint John Sea Dogs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAI¬AE÷Saint John Sea Dogs¬JA÷zgTlRl6R¬WU÷saint-john-sea-dogs¬WN÷HAL¬AF÷Halifax Mooseheads¬JB÷x2FGM8Er¬WV÷halifax-mooseheads¬AN÷n¬~AA÷6eQAuE69¬AD÷1537569000¬ADE÷1537569000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlottetown Islanders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlottetown Islanders¬JA÷WOEKLSTl¬WU÷charlottetown-islanders¬WN÷CAP¬AF÷Cape Breton Screaming Eagles¬JB÷pSIOKnqe¬WV÷cape-breton-eagles¬AN÷n¬~AA÷IVTEvYLF¬AD÷1537570800¬ADE÷1537570800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Val-d'Or Foreurs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GAT¬AF÷Gatineau Olympiques¬JB÷6s7XIQD7¬WV÷gatineau-olympiques¬WM÷VAL¬AE÷Val-d'Or Foreurs¬JA÷Sj8TJ6b1¬WU÷val-d-or-foreurs¬AN÷n¬~AA÷pppeK3z1¬AD÷1537572600¬ADE÷1537572600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Blainville-Boisbriand Armada¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Blainville-Boisbriand Armada¬JA÷tfY2Y5Df¬WU÷blainville-boisbriand-armada¬WN÷VIC¬AF÷Victoriaville Tigres¬JB÷KpX6XPS0¬WV÷victoriaville-tigres¬AN÷n¬~AA÷ARirN5jr¬AD÷1537572600¬ADE÷1537572600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicoutimi Sagueneens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicoutimi Sagueneens¬JA÷fc0FsAj8¬WU÷chicoutimi-sagueneens¬WN÷BAI¬AF÷Baie-Comeau Drakkar¬JB÷YmaJtU5E¬WV÷baie-comeau-drakkar¬AN÷n¬~AA÷lIjnMP5l¬AD÷1537572600¬ADE÷1537572600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rouyn-Noranda Huskies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROU¬AE÷Rouyn-Noranda Huskies¬JA÷GClOulLK¬WU÷rouyn-noranda-huskies¬WN÷DRU¬AF÷Drummondville Voltigeurs¬JB÷SnhSv8zR¬WV÷drummondville-voltigeurs¬AN÷n¬~AA÷6goiLqLf¬AD÷1537572600¬ADE÷1537572600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shawinigan Cataractes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shawinigan Cataractes¬JA÷pSvfzSrr¬WU÷shawinigan-cataractes¬WN÷SHE¬AF÷Sherbrooke Phoenix¬JB÷OIwbZobl¬WV÷sherbrooke-phoenix¬AN÷n¬~AA÷fFRosRsE¬AD÷1537646400¬ADE÷1537646400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Baie-Comeau Drakkar¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAI¬AE÷Baie-Comeau Drakkar¬JA÷GWC5hR4Q¬WU÷baie-comeau-drakkar¬WN÷CHI¬AF÷Chicoutimi Sagueneens¬JB÷IuaXmoDs¬WV÷chicoutimi-sagueneens¬AN÷n¬~AA÷v7qaJNk7¬AD÷1537646400¬ADE÷1537646400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Quebec Remparts¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QUE¬AE÷Quebec Remparts¬JA÷E7WAWqr7¬WU÷quebec-remparts¬WN÷RIM¬AF÷Rimouski Oceanic¬JB÷SAzFV3cD¬WV÷rimouski-oceanic¬AN÷n¬~AA÷hAm3Is5D¬AD÷1537646400¬ADE÷1537646400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shawinigan Cataractes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shawinigan Cataractes¬JA÷UFEcfmzE¬WU÷shawinigan-cataractes¬WN÷BLA¬AF÷Blainville-Boisbriand Armada¬JB÷86D1g7kK¬WV÷blainville-boisbriand-armada¬AN÷n¬~AA÷Y5QktocK¬AD÷1537653600¬ADE÷1537653600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Acadie-Bathurst Titan¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ACA¬AE÷Acadie-Bathurst Titan¬JA÷04lxm5Sm¬WU÷acadie-bathurst-titan¬WN÷CAP¬AF÷Cape Breton Screaming Eagles¬JB÷E7htnPsf¬WV÷cape-breton-eagles¬AN÷n¬~AA÷Stugu5CQ¬AD÷1537653600¬ADE÷1537653600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlottetown Islanders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlottetown Islanders¬JA÷8Uipoqc0¬WU÷charlottetown-islanders¬WN÷HAL¬AF÷Halifax Mooseheads¬JB÷nLjlp3C6¬WV÷halifax-mooseheads¬AN÷n¬~AA÷UkRKzPKs¬AD÷1537653600¬ADE÷1537653600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Val-d'Or Foreurs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAL¬AE÷Val-d'Or Foreurs¬JA÷4dogqNRC¬WU÷val-d-or-foreurs¬WN÷DRU¬AF÷Drummondville Voltigeurs¬JB÷rmpcrssJ¬WV÷drummondville-voltigeurs¬AN÷n¬~AA÷CEGPZrzl¬AD÷1537657200¬ADE÷1537657200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rouyn-Noranda Huskies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROU¬AE÷Rouyn-Noranda Huskies¬JA÷djYv7QJJ¬WU÷rouyn-noranda-huskies¬WN÷GAT¬AF÷Gatineau Olympiques¬JB÷fyir6pZP¬WV÷gatineau-olympiques¬AN÷n¬~AA÷QHKTY2kf¬AD÷1537722000¬ADE÷1537722000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saint John Sea Dogs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAI¬AE÷Saint John Sea Dogs¬JA÷0ITA14ss¬WU÷saint-john-sea-dogs¬WN÷MON¬AF÷Moncton Wildcats¬JB÷v9SE0Odm¬WV÷moncton-wildcats¬AN÷n¬~AA÷KvKXXM40¬AD÷1537729200¬ADE÷1537729200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Quebec Remparts¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHE¬AF÷Sherbrooke Phoenix¬JB÷nZVMb2Ra¬WV÷sherbrooke-phoenix¬WM÷QUE¬AE÷Quebec Remparts¬JA÷8rXIarCg¬WU÷quebec-remparts¬AN÷n¬~AA÷bVIyXtK6¬AD÷1537729200¬ADE÷1537729200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rimouski Oceanic¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIM¬AE÷Rimouski Oceanic¬JA÷UcLRcMt6¬WU÷rimouski-oceanic¬WN÷VIC¬AF÷Victoriaville Tigres¬JB÷r1PVdtdC¬WV÷victoriaville-tigres¬AN÷n¬~
4
1527478187
613
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri QMJHL 2018/2019 din sectiunea Hochei/Canada. Flashscore.ro oferă livescore din QMJHL 2018/2019, rezultate finale și parțiale, clasamente QMJHL 2018/2019 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din QMJHL 2018/2019 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 100+ competiții de Hochei din peste 15 țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din QMJHL 2018/2019 este real-time și se actualizează instant.