Rezultate, scoruri live si clasamete ECHL 2018/2019

Hochei SUA ECHL2018/2019

results
SA÷4¬~ZA÷SUA: ECHL¬ZEE÷fezk27hp¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷tdTYKgOc¬ZD÷p¬ZE÷O65tmd94¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_fezk27hp¬ZJ÷2¬ZL÷/hochei/sua/echl/¬ZX÷02SUA 003......0020000000186000ECHL 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷h8lCARKB¬AD÷1542049200¬ADE÷1542049200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Jacksonville IceMen¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOR¬AF÷Norfolk Admirals¬JB÷tlyXzNKs¬WV÷norfolk-admirals¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BJ÷0¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬WM÷JAC¬AE÷Jacksonville IceMen¬JA÷vuk5u3CQ¬WU÷jacksonville-icemen¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷0¬BI÷1¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬~AA÷bok8B755¬AD÷1541973900¬ADE÷1541973900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Wichita Thunder¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIC¬AE÷Wichita Thunder¬JA÷WEocsPsE¬WU÷wichita-thunder¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷5¬AT÷4¬BG÷0¬BI÷1¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷ALL¬AF÷Allen Americans¬JB÷A5p1tqcK¬WV÷allen-americans¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷4¬BH÷0¬BJ÷0¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷AFL5djVI¬AD÷1541970000¬ADE÷1541970000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brampton Beast¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRA¬AE÷Brampton Beast¬JA÷QPWgPlXk¬WU÷brampton-beast¬AG÷6¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷3¬WN÷TOL¬AF÷Toledo Walleye¬JB÷4GVcO8nd¬WV÷toledo-walleye¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷8¬BB÷3¬BD÷2¬BF÷3¬~AA÷2JeaDTzg¬AD÷1541902200¬ADE÷1541902200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Idaho¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IDA¬AE÷Idaho¬JA÷bBj3LsLf¬WU÷idaho-steelheads¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷4¬BG÷0¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷TUL¬AF÷Tulsa Oilers¬JB÷x2k7K1z1¬WV÷tulsa-oilers¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷5¬AU÷4¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷2¬~AA÷OSdeE9Ln¬AD÷1541901900¬ADE÷1541901900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rapid City Rush¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAP¬AE÷Rapid City Rush¬JA÷2qcfN3jr¬WU÷rapid-city-rush¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷FOR¬AF÷Fort Wayne Komets¬JB÷tzdbMN5l¬WV÷fort-wayne-komets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷3¬~AA÷G2ciFk6t¬AD÷1541898300¬ADE÷1541898300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Allen Americans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALL¬AE÷Allen Americans¬JA÷W06OSPSK¬WU÷allen-americans¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷3¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City¬JB÷p4ASRqrR¬WV÷kansas-city-mavericks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷2¬~AA÷EgBPJVcP¬AD÷1541896500¬ADE÷1541896500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Indy Fuel¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indy Fuel¬JA÷AoIFUob8¬WU÷indy-fuel¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati Cyclones¬JB÷lxHJT5DE¬WV÷cincinnati-cyclones¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷dCH1cWFC¬AD÷1541896200¬ADE÷1541896200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kalamazoo Wings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRA¬AF÷Brampton Beast¬JB÷r1skQUHq¬WV÷brampton-beast¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬BF÷0¬WM÷KAL¬AE÷Kalamazoo Wings¬JA÷6ujNUA9S¬WU÷kalamazoo-wings¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬~AA÷boTxdS5I¬AD÷1541894700¬ADE÷1541894700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Carolina Stingrays¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷South Carolina Stingrays¬JA÷8MyL84yk¬WU÷south-carolina-stingrays¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Solar Bears¬JB÷MPuP7Oje¬WV÷orlando-solar-bears¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷3¬BF÷0¬~AA÷ClXtenLO¬AD÷1541894700¬ADE÷1541894700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Wheeling Nailers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WHE¬AE÷Wheeling Nailers¬JA÷4lVT6r61¬WU÷wheeling-nailers¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷GRE¬AF÷Greenville Swamp Rabbits¬JB÷ruUX52L7¬WV÷greenville-swamp-rabbits¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷1¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷QXUUcly6¬AD÷1541894400¬ADE÷1541894400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Florida Everblades¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLO¬AE÷Florida Everblades¬JA÷t8LvTYM3¬WU÷florida-everblades¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷3¬BC÷3¬BE÷0¬WN÷JAC¬AF÷Jacksonville IceMen¬JB÷KbKrShxA¬WV÷jacksonville-icemen¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷4OTYd8jC¬AD÷1541894400¬ADE÷1541894400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Norfolk Admirals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Norfolk Admirals¬JA÷xzFmRCiG¬WU÷norfolk-admirals¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Gladiators¬JB÷EaxH9pMr¬WV÷atlanta-gladiators¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷3¬BF÷1¬~AA÷8dzQbULa¬AD÷1541894400¬ADE÷1541894400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Reading Royals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Reading Royals¬JA÷zBIWUfhi¬WU÷reading-royals¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷ADI¬AF÷Adirondack Thunder¬JB÷noMzUE7c¬WV÷adirondack-thunder¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷U5yMaA6g¬AD÷1541890800¬ADE÷1541890800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maine Mariners¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAL¬AE÷Maine Mariners¬JA÷fFup7i0p¬WU÷maine-mariners¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷WOR¬AF÷Worcester Railers¬JB÷Y5vl6BFj¬WV÷worcester-railers¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷2kIcbC06¬AD÷1541887200¬ADE÷1541887200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newfoundland¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newfoundland¬JA÷YRiFWWvG¬WU÷newfoundland¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷MAN¬AF÷Manchester Monarchs¬JB÷CIjJVjfM¬WV÷manchester-monarchs¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷zqxI0jim¬AD÷1541815800¬ADE÷1541815800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Idaho¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IDA¬AE÷Idaho¬JA÷OWlECDxN¬WU÷idaho-steelheads¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷TUL¬AF÷Tulsa Oilers¬JB÷2NmIBXiT¬WV÷tulsa-oilers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷O8YD1Wys¬AD÷1541815500¬ADE÷1541815500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rapid City Rush¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FOR¬AF÷Fort Wayne Komets¬JB÷t8a9DgNG¬WV÷fort-wayne-komets¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷0¬WM÷RAP¬AE÷Rapid City Rush¬JA÷S4e5EZ7A¬WU÷rapid-city-rush¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷2¬~AA÷vycs7hEJ¬AD÷1541811900¬ADE÷1541811900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Allen Americans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALL¬AE÷Allen Americans¬JA÷lvSdIH8o¬WU÷allen-americans¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City¬JB÷SUQ0HyOi¬WV÷kansas-city-mavericks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷3¬BF÷1¬~AA÷IReo6CTP¬AD÷1541811900¬ADE÷1541811900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wichita Thunder¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIC¬AE÷Wichita Thunder¬JA÷ficcGewb¬WU÷wichita-thunder¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷UTA¬AF÷Utah Grizzlies¬JB÷Ysd1FFh4¬WV÷utah-grizzlies¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷3¬BD÷1¬BF÷2¬~AA÷jL3ar9yJ¬AD÷1541810100¬ADE÷1541810100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cincinnati Cyclones¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IND¬AF÷Indy Fuel¬JB÷zyvFgYVp¬WV÷indy-fuel¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati Cyclones¬JA÷bFnmbENT¬WU÷cincinnati-cyclones¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷4¬BE÷1¬~AA÷U5FjpV66¬AD÷1541809800¬ADE÷1541809800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Florida Everblades¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLO¬AE÷Florida Everblades¬JA÷UZfW1dO4¬WU÷florida-everblades¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷4¬WN÷JAC¬AF÷Jacksonville IceMen¬JB÷8Qgz1GwB¬WV÷jacksonville-icemen¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷CU4eqkMC¬AD÷1541809800¬ADE÷1541809800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kalamazoo Wings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAL¬AE÷Kalamazoo Wings¬JA÷x0bv0zgH¬WU÷kalamazoo-wings¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷TOL¬AF÷Toledo Walleye¬JB÷Gjcraf8N¬WV÷toledo-walleye¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷3¬BD÷2¬BF÷0¬~AA÷G2BnoBi0¬AD÷1541808300¬ADE÷1541808300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wheeling Nailers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WHE¬AE÷Wheeling Nailers¬JA÷zy2N3Igh¬WU÷wheeling-nailers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷GRE¬AF÷Greenville Swamp Rabbits¬JB÷nB5R2x9b¬WV÷greenville-swamp-rabbits¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷MuCrnixf¬AD÷1541808300¬ADE÷1541808300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Worcester Railers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOR¬AE÷Worcester Railers¬JA÷2N3F5vPu¬WU÷worcester-railers¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷MAL¬AF÷Maine Mariners¬JB÷tE2J4bvn¬WV÷maine-mariners¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬~AA÷GStrlD7s¬AD÷1541808000¬ADE÷1541808000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Adirondack Thunder¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADI¬AE÷Adirondack Thunder¬JA÷GWUdmc9B¬WU÷adirondack-thunder¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷1¬WN÷REA¬AF÷Reading Royals¬JB÷UZY0nHOH¬WV÷reading-royals¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬BH÷0¬BJ÷0¬~AA÷rkDvmXMm¬AD÷1541808000¬ADE÷1541808000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Norfolk Admirals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Norfolk Admirals¬JA÷OdY4oyvO¬WU÷norfolk-admirals¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Gladiators¬JB÷2mX8pegU¬WV÷atlanta-gladiators¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷ObJgaho0¬AD÷1541802600¬ADE÷1541802600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newfoundland¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newfoundland¬JA÷x0b6YhA3¬WU÷newfoundland¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷3¬WN÷MAN¬AF÷Manchester Monarchs¬JB÷GjcAXCP9¬WV÷manchester-monarchs¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬~
4
1542070972
158
fixtures
SA÷4¬~ZA÷SUA: ECHL¬ZEE÷fezk27hp¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷tdTYKgOc¬ZD÷p¬ZE÷O65tmd94¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_fezk27hp¬ZJ÷2¬ZL÷/hochei/sua/echl/¬ZX÷02SUA 003......0020000000186000ECHL 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷WbmG9ozI¬AD÷1542123300¬ADE÷1542123300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cincinnati Cyclones¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati Cyclones¬JA÷OCQyzszl¬WU÷cincinnati-cyclones¬WN÷GRE¬AF÷Greenville Swamp Rabbits¬JB÷xGUuZ0kf¬WV÷greenville-swamp-rabbits¬AN÷n¬~AA÷lzrL85kO¬AD÷1542123900¬ADE÷1542123900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wheeling Nailers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WHE¬AE÷Wheeling Nailers¬JA÷WxUqYK40¬WU÷wheeling-nailers¬WN÷TOL¬AF÷Toledo Walleye¬JB÷ATSmXvK6¬WV÷toledo-walleye¬AN÷n¬~AA÷SQtP7P4U¬AD÷1542126900¬ADE÷1542126900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kansas City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City¬JA÷jupoWbZC¬WU÷kansas-city-mavericks¬WN÷WIC¬AF÷Wichita Thunder¬JB÷UVrkVIlJ¬WV÷wichita-thunder¬AN÷n¬~AA÷4nIUS8zt¬AD÷1542153900¬ADE÷1542153900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Carolina Stingrays¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷South Carolina Stingrays¬JA÷rZWWg2RJ¬WU÷south-carolina-stingrays¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Gladiators¬JB÷dxyygMtQ¬WV÷atlanta-gladiators¬AN÷n¬~AA÷2XzYRSkn¬AD÷1542207600¬ADE÷1542207600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manchester Monarchs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manchester Monarchs¬JA÷2JD3ltks¬WU÷manchester-monarchs¬WN÷ADI¬AF÷Adirondack Thunder¬JB÷tAC7m04m¬WV÷adirondack-thunder¬AN÷n¬~AA÷pdQxRn5h¬AD÷1542207600¬ADE÷1542207600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Worcester Railers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOR¬AE÷Worcester Railers¬JA÷AqHBnKJg¬WU÷worcester-railers¬WN÷REA¬AF÷Reading Royals¬JB÷lzGFovZa¬WV÷reading-royals¬AN÷n¬~AA÷hMTpPQZ4¬AD÷1542240000¬ADE÷1542240000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jacksonville IceMen¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAC¬AE÷Jacksonville IceMen¬JA÷xd8SrxJI¬WU÷jacksonville-icemen¬WN÷FLO¬AF÷Florida Everblades¬JB÷Gn7WsdYO¬WV÷florida-everblades¬AN÷n¬~AA÷OnPtQ6Kb¬AD÷1542240000¬ADE÷1542240000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maine Mariners¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAL¬AE÷Maine Mariners¬JA÷Wb5Kpbl6¬WU÷maine-mariners¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Solar Bears¬JB÷rZ8OqI3C¬WV÷orlando-solar-bears¬AN÷n¬~AA÷WCSlOpkB¬AD÷1542247500¬ADE÷1542247500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utah Grizzlies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah Grizzlies¬JA÷h4jF6uBP¬WU÷utah-grizzlies¬WN÷IND¬AF÷Indy Fuel¬JB÷fDxs2aJt¬WV÷indy-fuel¬AN÷n¬~AA÷EyIgN44H¬AD÷1542247800¬ADE÷1542247800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Idaho¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IDA¬AE÷Idaho¬JA÷lzxo1JYn¬WU÷idaho-steelheads¬WN÷RAP¬AF÷Rapid City Rush¬JB÷2wtk0wlg¬WV÷rapid-city-rush¬AN÷n¬~AA÷QDpN5xZq¬AD÷1542296100¬ADE÷1542296100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toledo Walleye¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOL¬AE÷Toledo Walleye¬JA÷p2Vgac3a¬WU÷toledo-walleye¬WN÷KAL¬AF÷Kalamazoo Wings¬JB÷OhUcbHI5¬WV÷kalamazoo-wings¬AN÷n¬~AA÷KzpR4dlj¬AD÷1542326400¬ADE÷1542326400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Greenville Swamp Rabbits¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Greenville Swamp Rabbits¬JA÷ITr1cyYB¬WU÷greenville-swamp-rabbits¬WN÷NOR¬AF÷Norfolk Admirals¬JB÷dKs5demI¬WV÷norfolk-admirals¬AN÷n¬~AA÷bRrV3G3d¬AD÷1542330000¬ADE÷1542330000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Worcester Railers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ADI¬AF÷Adirondack Thunder¬JB÷jLawvmXj¬WV÷adirondack-thunder¬WM÷WOR¬AE÷Worcester Railers¬JA÷xIeZvTHp¬WU÷worcester-railers¬AN÷n¬~~
4
1542070972
813
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri ECHL 2018/2019 din sectiunea Hochei/SUA. Flashscore.ro oferă livescore din ECHL 2018/2019, rezultate finale și parțiale, clasamente ECHL 2018/2019 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din ECHL 2018/2019 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 100+ competiții de Hochei din peste 15 țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din ECHL 2018/2019 este real-time și se actualizează instant.