Rezultate, scoruri live si clasamete ECHL 2018/2019

Hochei SUA ECHL2018/2019

results
SA÷4¬~ZA÷SUA: ECHL¬ZEE÷fezk27hp¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷tdTYKgOc¬ZD÷p¬ZE÷O65tmd94¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_fezk27hp¬ZJ÷2¬ZL÷/hochei/sua/echl/¬ZX÷02SUA 003......0020000000186000ECHL 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷xn5Vm2ym¬AD÷1550795700¬ADE÷1550795700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cincinnati Cyclones¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati Cyclones¬JA÷4GmJvEyM¬WU÷cincinnati-cyclones¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷WHE¬AF÷Wheeling Nailers¬JB÷r7nNwYjS¬WV÷wheeling-nailers¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷OlS8W06C¬AD÷1550793600¬ADE÷1550793600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Orlando Solar Bears¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Solar Bears¬JA÷IqcqSzhG¬WU÷orlando-solar-bears¬AZ÷0¬AG÷6¬AT÷6¬BG÷0¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷3¬WN÷NOR¬AF÷Norfolk Admirals¬JB÷Wn1mRf7M¬WV÷norfolk-admirals¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷7¬AU÷6¬BH÷1¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷3¬~AA÷pbT4Xti6¬AD÷1550715000¬ADE÷1550715000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Idaho¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IDA¬AE÷Idaho¬JA÷dU8zUdN3¬WU÷idaho-steelheads¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷TUL¬AF÷Tulsa Oilers¬JB÷zL7vTGxA¬WV÷tulsa-oilers¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷jyU0YMy0¬AD÷1550714700¬ADE÷1550714700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rapid City Rush¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAP¬AE÷Rapid City Rush¬JA÷l45SVIhi¬WU÷rapid-city-rush¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Gladiators¬JB÷Sf4WUx8c¬WV÷atlanta-gladiators¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷xYPdZ2Mg¬AD÷1550711100¬ADE÷1550711100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kansas City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City¬JA÷lE8t8F0p¬WU÷kansas-city-mavericks¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷TOL¬AF÷Toledo Walleye¬JB÷naRq7ZFj¬WV÷toledo-walleye¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷f9zhzq7m¬AD÷1550709300¬ADE÷1550709300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cincinnati Cyclones¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati Cyclones¬JA÷hrNADywN¬WU÷cincinnati-cyclones¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷3¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷KAL¬AF÷Kalamazoo Wings¬JB÷WYLECehT¬WV÷kalamazoo-wings¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷GIylyPis¬AD÷1550709000¬ADE÷1550709000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Fort Wayne Komets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOR¬AE÷Fort Wayne Komets¬JA÷dGT1Fc8A¬WU÷fort-wayne-komets¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BI÷0¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷WIC¬AF÷Wichita Thunder¬JB÷z7S5EHNG¬WV÷wichita-thunder¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷0¬BJ÷1¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷pzkMu5qQ¬AD÷1550707200¬ADE÷1550707200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jacksonville IceMen¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAC¬AE÷Jacksonville IceMen¬JA÷ljQgHJwb¬WU÷jacksonville-icemen¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷FLO¬AF÷Florida Everblades¬JB÷2gUcGwg4¬WV÷florida-everblades¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷6qjItoUJ¬AD÷1550707200¬ADE÷1550707200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manchester Monarchs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manchester Monarchs¬JA÷SzxoJu9o¬WU÷manchester-monarchs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷2¬BC÷3¬BE÷2¬WN÷WOR¬AF÷Worcester Railers¬JB÷6RzkIaOi¬WV÷worcester-railers¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷4vCZH1iJ¬AD÷1550707200¬ADE÷1550707200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Reading Royals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Reading Royals¬JA÷bL1yaxOT¬WU÷reading-royals¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷MAL¬AF÷Maine Mariners¬JB÷0Um3fdWp¬WV÷maine-mariners¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷3¬BD÷3¬BF÷0¬~AA÷jy8VIsxD¬AD÷1550621100¬ADE÷1550621100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Carolina Stingrays¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷South Carolina Stingrays¬JA÷2g8S0bgH¬WU÷south-carolina-stingrays¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷0¬WN÷NOR¬AF÷Norfolk Admirals¬JB÷GdCWaI8N¬WV÷norfolk-admirals¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷2¬~AA÷dE8RJNM6¬AD÷1550590200¬ADE÷1550590200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Indy Fuel¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WIC¬AF÷Wichita Thunder¬JB÷8W8O1vvB¬WV÷wichita-thunder¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷2¬WM÷IND¬AE÷Indy Fuel¬JA÷UuAK2KO4¬WU÷indy-fuel¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷0¬~AA÷IN9NK370¬AD÷1550520000¬ADE÷1550520000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utah Grizzlies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah Grizzlies¬JA÷YDGB4tfh¬WU÷utah-grizzlies¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City¬JB÷C4FF309b¬WV÷kansas-city-mavericks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷2¬~AA÷SGu90fwq¬AD÷1550516400¬ADE÷1550516400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Brampton Beast¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRA¬AE÷Brampton Beast¬JA÷xxCNGyPJ¬WU÷brampton-beast¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷4¬BG÷0¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷KAL¬AF÷Kalamazoo Wings¬JB÷juGRFevQ¬WV÷kalamazoo-wings¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷5¬AU÷4¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷3¬BF÷0¬~AA÷0nFILqhf¬AD÷1550441700¬ADE÷1550441700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toledo Walleye¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOL¬AE÷Toledo Walleye¬JA÷SGD362Pu¬WU÷toledo-walleye¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷3¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷KAL¬AF÷Kalamazoo Wings¬JB÷viH75Mvn¬WV÷kalamazoo-wings¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷IPlsuYhF¬AD÷1550441100¬ADE÷1550441100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Allen Americans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALL¬AE÷Allen Americans¬JA÷pfFz3TIm¬WU÷allen-americans¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷5¬AT÷4¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷REA¬AF÷Reading Royals¬JB÷bcJv2mYg¬WV÷reading-royals¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷4¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬~AA÷SYGAN5Ns¬AD÷1550441100¬ADE÷1550441100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tulsa Oilers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUL¬AE÷Tulsa Oilers¬JA÷tM8q17m0¬WU÷tulsa-oilers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷5¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷WOR¬AF÷Worcester Railers¬JB÷KC7m0R26¬WV÷worcester-railers¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷MeGEMPxl¬AD÷1550441100¬ADE÷1550441100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wichita Thunder¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IND¬AF÷Indy Fuel¬JB÷SxBeb5XI¬WV÷indy-fuel¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷7¬BB÷3¬BD÷3¬BF÷1¬WM÷WIC¬AE÷Wichita Thunder¬JA÷lnCiaoIC¬WU÷wichita-thunder¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷3¬~AA÷z1axtEw9¬AD÷1550440800¬ADE÷1550440800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Fort Wayne Komets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOR¬AE÷Fort Wayne Komets¬JA÷lOT48keQ¬WU÷fort-wayne-komets¬AZ÷0¬AG÷5¬AT÷5¬BG÷0¬BI÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷4¬WN÷WHE¬AF÷Wheeling Nailers¬JB÷jXFW393s¬WV÷wheeling-nailers¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷6¬AU÷5¬BH÷0¬BJ÷2¬BB÷2¬BD÷2¬BF÷1¬~~
4
1550840104
710
fixtures
SA÷4¬~ZA÷SUA: ECHL¬ZEE÷fezk27hp¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷tdTYKgOc¬ZD÷p¬ZE÷O65tmd94¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_fezk27hp¬ZJ÷2¬ZL÷/hochei/sua/echl/¬ZX÷02SUA 003......0020000000186000ECHL 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷tQMDVKLI¬AD÷1550880000¬ADE÷1550880000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Adirondack Thunder¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADI¬AE÷Adirondack Thunder¬JA÷Q90iQEMS¬WU÷adirondack-thunder¬WN÷MAL¬AF÷Maine Mariners¬JB÷SInJLYUq¬WV÷maine-mariners¬AN÷n¬~AA÷KGLHUvyP¬AD÷1550880000¬ADE÷1550880000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manchester Monarchs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manchester Monarchs¬JA÷8U3GKhpj¬WU÷manchester-monarchs¬WN÷REA¬AF÷Reading Royals¬JB÷nL2KJCad¬WV÷reading-royals¬AN÷n¬~AA÷fNFQlrMt¬AD÷1550880300¬ADE÷1550880300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Carolina Stingrays¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷South Carolina Stingrays¬JA÷djpBtz79¬WU÷south-carolina-stingrays¬WN÷FLO¬AF÷Florida Everblades¬JB÷zsqFufMF¬WV÷florida-everblades¬AN÷n¬~AA÷Gx4ZnMjg¬AD÷1550883600¬ADE÷1550883600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fort Wayne Komets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOR¬AE÷Fort Wayne Komets¬JA÷llPkZiaq¬WU÷fort-wayne-komets¬WN÷WIC¬AF÷Wichita Thunder¬JB÷0OSgYBEk¬WV÷wichita-thunder¬AN÷n¬~AA÷O27so0L5¬AD÷1550883900¬ADE÷1550883900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Allen Americans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALL¬AE÷Allen Americans¬JA÷AgApeZL2¬WU÷allen-americans¬WN÷UTA¬AF÷Utah Grizzlies¬JB÷lp9lfgy9¬WV÷utah-grizzlies¬AN÷n¬~AA÷pC8wnt6a¬AD÷1550883900¬ADE÷1550883900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kansas City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City¬JA÷foScXVTe¬WU÷kansas-city-mavericks¬WN÷TOL¬AF÷Toledo Walleye¬JB÷YyR1Wkq2¬WV÷toledo-walleye¬AN÷n¬~AA÷6RdnpKzC¬AD÷1550887500¬ADE÷1550887500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rapid City Rush¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAP¬AE÷Rapid City Rush¬JA÷r78hgDjF¬WU÷rapid-city-rush¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Gladiators¬JB÷fqyMyoLs¬WV÷atlanta-gladiators¬AN÷n¬~AA÷KU0jqvjI¬AD÷1550887800¬ADE÷1550887800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Idaho¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IDA¬AE÷Idaho¬JA÷x8QQz5zl¬WU÷idaho-steelheads¬WN÷TUL¬AF÷Tulsa Oilers¬JB÷GbPUZOkf¬WV÷tulsa-oilers¬AN÷n¬~AA÷phzEaEhk¬AD÷1550955600¬ADE÷1550955600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brampton Beast¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRA¬AE÷Brampton Beast¬JA÷8K2gBFns¬WU÷brampton-beast¬WN÷NEW¬AF÷Newfoundland¬JB÷nB1cAZ1m¬WV÷newfoundland¬AN÷n¬~AA÷Ei0frb5O¬AD÷1550962800¬ADE÷1550962800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manchester Monarchs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manchester Monarchs¬JA÷AZwYYr50¬WU÷manchester-monarchs¬WN÷MAL¬AF÷Maine Mariners¬JB÷lQxxY2K6¬WV÷maine-mariners¬AN÷n¬~AA÷n1WBrSG4¬AD÷1550963100¬ADE÷1550963100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indy Fuel¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indy Fuel¬JA÷hIeOq0JI¬WU÷indy-fuel¬WN÷WIC¬AF÷Wichita Thunder¬JB÷W8fSrKYO¬WV÷wichita-thunder¬AN÷n¬~AA÷hrabsIKU¬AD÷1550966400¬ADE÷1550966400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Adirondack Thunder¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADI¬AE÷Adirondack Thunder¬JA÷WlStXMZC¬WU÷adirondack-thunder¬WN÷REA¬AF÷Reading Royals¬JB÷phWpWtkJ¬WV÷reading-royals¬AN÷n¬~AA÷dCwaoUWo¬AD÷1550966400¬ADE÷1550966400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jacksonville IceMen¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAC¬AE÷Jacksonville IceMen¬JA÷Iu1ak4ks¬WU÷jacksonville-icemen¬WN÷NOR¬AF÷Norfolk Admirals¬JB÷dWa3lO4m¬WV÷norfolk-admirals¬AN÷n¬~AA÷ILvenAHu¬AD÷1550966400¬ADE÷1550966400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando Solar Bears¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Solar Bears¬JA÷beKSfQRJ¬WU÷orlando-solar-bears¬WN÷GRE¬AF÷Greenville Swamp Rabbits¬JB÷xnJWgpsQ¬WV÷greenville-swamp-rabbits¬AN÷n¬~AA÷jZx3plnh¬AD÷1550966700¬ADE÷1550966700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Carolina Stingrays¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷South Carolina Stingrays¬JA÷jga7mrKg¬WU÷south-carolina-stingrays¬WN÷FLO¬AF÷Florida Everblades¬JB÷2T2Bn2Za¬WV÷florida-everblades¬AN÷n¬~AA÷fRZJt6oH¬AD÷1550970300¬ADE÷1550970300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Allen Americans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALL¬AE÷Allen Americans¬JA÷4dPt2sZn¬WU÷allen-americans¬WN÷UTA¬AF÷Utah Grizzlies¬JB÷rmOp11lg¬WV÷utah-grizzlies¬AN÷n¬~AA÷QiVFsnWA¬AD÷1550970300¬ADE÷1550970300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kansas City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAL¬AF÷Kalamazoo Wings¬JB÷AZPx3NJt¬WV÷kalamazoo-wings¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City¬JA÷YDYA73BP¬WU÷kansas-city-mavericks¬AN÷n¬~AA÷YHYNuQ0N¬AD÷1550973900¬ADE÷1550973900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rapid City Rush¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAP¬AE÷Rapid City Rush¬JA÷Obur0L3a¬WU÷rapid-city-rush¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Gladiators¬JB÷2kvnauJ5¬WV÷atlanta-gladiators¬AN÷n¬~AA÷GtOSvpGT¬AD÷1550974200¬ADE÷1550974200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Idaho¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TUL¬AF÷Tulsa Oilers¬JB÷AFsfcJmI¬WV÷tulsa-oilers¬WM÷IDA¬AE÷Idaho¬JA÷dCwjbaYB¬WU÷idaho-steelheads¬AN÷n¬~AA÷YJ9agODP¬AD÷1551033000¬ADE÷1551033000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando Solar Bears¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GRE¬AF÷Greenville Swamp Rabbits¬JB÷ERf6sGi3¬WV÷greenville-swamp-rabbits¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Solar Bears¬JA÷0Oj2rdxc¬WU÷orlando-solar-bears¬AN÷n¬~AA÷OrZHbY7e¬AD÷1551034800¬ADE÷1551034800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brampton Beast¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRA¬AE÷Brampton Beast¬JA÷SMIf9gHg¬WU÷brampton-beast¬WN÷NEW¬AF÷Newfoundland¬JB÷6DHb8DWa¬WV÷newfoundland¬AN÷n¬~AA÷4x3xam1o¬AD÷1551038400¬ADE÷1551038400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jacksonville IceMen¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAC¬AE÷Jacksonville IceMen¬JA÷r3C8Gtlt¬WU÷jacksonville-icemen¬WN÷NOR¬AF÷Norfolk Admirals¬JB÷MgBCF03n¬WV÷norfolk-admirals¬AN÷n¬~AA÷jZEfz4Op¬AD÷1551038400¬ADE÷1551038400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maine Mariners¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAL¬AE÷Maine Mariners¬JA÷hvXbdw3O¬WU÷maine-mariners¬WN÷WOR¬AF÷Worcester Railers¬JB÷WUV2ecIU¬WV÷worcester-railers¬AN÷n¬~AA÷rT1tb7Gi¬AD÷1551042000¬ADE÷1551042000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Reading Royals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Reading Royals¬JA÷4I0HEKIh¬WU÷reading-royals¬WN÷ADI¬AF÷Adirondack Thunder¬JB÷23JKDvYb¬WV÷adirondack-thunder¬AN÷n¬~AA÷04docRVc¬AD÷1551045600¬ADE÷1551045600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fort Wayne Komets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOR¬AE÷Fort Wayne Komets¬JA÷dQIOCbm5¬WU÷fort-wayne-komets¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati Cyclones¬JB÷zHHSBI2B¬WV÷cincinnati-cyclones¬AN÷n¬~AA÷veekdoo4¬AD÷1551045900¬ADE÷1551045900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Allen Americans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALL¬AE÷Allen Americans¬JA÷hhCXAxIH¬WU÷allen-americans¬WN÷UTA¬AF÷Utah Grizzlies¬JB÷WrByAdXN¬WV÷utah-grizzlies¬AN÷n¬~
4
1550840104
262
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri ECHL 2018/2019 din sectiunea Hochei/SUA. Flashscore.ro oferă livescore din ECHL 2018/2019, rezultate finale și parțiale, clasamente ECHL 2018/2019 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din ECHL 2018/2019 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 100+ competiții de Hochei din peste 15 țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din ECHL 2018/2019 este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!