Rezultate, scoruri live si clasamete ECHL 2019/2020

Hochei SUA

ECHL
2019/2020
Loading...
results
SA÷4¬~ZA÷SUA: ECHL¬ZEE÷fezk27hp¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷C0HaGot0¬ZD÷p¬ZE÷8KEee32t¬ZF÷0¬ZO÷1¬ZG÷1¬ZH÷200_fezk27hp¬ZJ÷2¬ZL÷/hochei/sua/echl/¬ZX÷02SUA 003......0020000000001000ECHL 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷xtOlb3rF¬AD÷1579971600¬ADE÷1579971600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando Solar Bears¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579980663¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Solar Bears¬JA÷EiWvDt0k¬WU÷orlando-solar-bears¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷GRE¬AF÷Greenville Swamp Rabbits¬JB÷8EVrC0Fe¬WV÷greenville-swamp-rabbits¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷WrLt0PD2¬AD÷1579918200¬ADE÷1579918200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Utah Grizzlies¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579927695¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah Grizzlies¬JA÷Mgi0KO7F¬WU÷utah-grizzlies¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷5¬AT÷4¬BG÷0¬BI÷1¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷ALL¬AF÷Allen Americans¬JB÷GGj4JrNL¬WV÷allen-americans¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷4¬BH÷0¬BJ÷0¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷2¬~AA÷Uwsbyty2¬AD÷1579917900¬ADE÷1579917900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Rapid City Rush¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579928119¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAP¬AE÷Rapid City Rush¬JA÷QRciMpw3¬WU÷rapid-city-rush¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷WIC¬AF÷Wichita Thunder¬JB÷8jmdL4h9¬WV÷wichita-thunder¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷2¬~AA÷jmrfxMLe¬AD÷1579914300¬ADE÷1579914300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Kansas City¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579923556¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IDA¬AF÷Idaho¬JB÷nyamNQNd¬WV÷idaho-steelheads¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷0¬BJ÷1¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷1¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City¬JA÷YJe6bsod¬WU÷kansas-city-mavericks¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BI÷0¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷0¬~AA÷MDwjw26k¬AD÷1579914300¬ADE÷1579914300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Tulsa Oilers¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579925003¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUL¬AE÷Tulsa Oilers¬JA÷C47c03Gq¬WU÷tulsa-oilers¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BG÷0¬BI÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷KAL¬AF÷Kalamazoo Wings¬JB÷fTd2aNVk¬WV÷kalamazoo-wings¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BH÷0¬BJ÷0¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷xt2JrOrS¬AD÷1579912500¬ADE÷1579912500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Indy Fuel¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579923305¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FOR¬AF÷Fort Wayne Komets¬JB÷SEtMJiH4¬WV÷fort-wayne-komets¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BH÷0¬BJ÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬WM÷IND¬AE÷Indy Fuel¬JA÷AwnHKX1b¬WU÷indy-fuel¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BG÷0¬BI÷0¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬~AA÷OxbFq4TL¬AD÷1579912200¬ADE÷1579912200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Florida Everblades¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579921084¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLO¬AE÷Florida Everblades¬JA÷xQm9MgXo¬WU÷florida-everblades¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷GRE¬AF÷Greenville Swamp Rabbits¬JB÷WnmDLDnh¬WV÷greenville-swamp-rabbits¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷rNvnvriq¬AD÷1579912200¬ADE÷1579912200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Norfolk Admirals¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579921476¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Norfolk Admirals¬JA÷65uQIBWA¬WU÷norfolk-admirals¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷CAR¬AF÷South Carolina Stingrays¬JB÷0SvUHVoH¬WV÷south-carolina-stingrays¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬~AA÷UFbBppEF¬AD÷1579911300¬ADE÷1579911300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maine Mariners¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579919765¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAL¬AE÷Maine Mariners¬JA÷baW0IsLU¬WU÷maine-mariners¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷8¬BA÷2¬BC÷4¬BE÷2¬WN÷WOR¬AF÷Worcester Railers¬JB÷Qkp5NZHu¬WV÷worcester-railers¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷jPa7oQb9¬AD÷1579911300¬ADE÷1579911300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Toledo Walleye¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579921072¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOL¬AE÷Toledo Walleye¬JA÷jZShK3jI¬WU÷toledo-walleye¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷0¬BI÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Gladiators¬JB÷K8XdJN5O¬WV÷atlanta-gladiators¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BJ÷0¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷ADrAn6q3¬AD÷1579910700¬ADE÷1579910700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Wheeling Nailers¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579920241¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WHE¬AE÷Wheeling Nailers¬JA÷UJvpMPL5¬WU÷wheeling-nailers¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati Cyclones¬JB÷CrUlLqyC¬WV÷cincinnati-cyclones¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬~AA÷IByYRmL2¬AD÷1579910400¬ADE÷1579910400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adirondack Thunder¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579919057¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADI¬AE÷Adirondack Thunder¬JA÷vH4zRc04¬WU÷adirondack-thunder¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷4¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷BRA¬AF÷Brampton Beast¬JB÷Yw4vQHFA¬WV÷brampton-beast¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷WEuxR7z9¬AD÷1579910400¬ADE÷1579910400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Reading Royals¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579918772¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Reading Royals¬JA÷CU2rPyVG¬WU÷reading-royals¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷NEW¬AF÷Newfoundland¬JB÷U5cmOepN¬WV÷newfoundland¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷WMq6mnUd¬AD÷1579824000¬ADE÷1579824000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando Solar Bears¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579832888¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Solar Bears¬JA÷MgyxOoig¬WU÷orlando-solar-bears¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷JAC¬AF÷Jacksonville IceMen¬JB÷GGztN56a¬WV÷jacksonville-icemen¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷IJeOO2id¬AD÷1579551000¬ADE÷1579551000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Utah Grizzlies¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579560759¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah Grizzlies¬JA÷2iLzQ7Mt¬WU÷utah-grizzlies¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BG÷0¬BI÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷IDA¬AF÷Idaho¬JB÷r3xYORym¬WV÷idaho-steelheads¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BH÷0¬BJ÷0¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷4GiKPrxj¬AD÷1579547100¬ADE÷1579547100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Allen Americans¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579556873¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALL¬AE÷Allen Americans¬JA÷nuoR54yP¬WU÷allen-americans¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷8¬BA÷1¬BC÷4¬BE÷3¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City¬JB÷0rZ8UmEP¬WV÷kansas-city-mavericks¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷Mi2FQOMq¬AD÷1579543200¬ADE÷1579543200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Reading Royals¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579552182¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Reading Royals¬JA÷jDiI7Q6C¬WU÷reading-royals¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷WOR¬AF÷Worcester Railers¬JB÷YysN6pMI¬WV÷worcester-railers¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷KrGmV4ES¬AD÷1579541700¬ADE÷1579541700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Atlanta Gladiators¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579550967¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Gladiators¬JA÷rmlA9nx0¬WU÷atlanta-gladiators¬AZ÷0¬AG÷6¬AT÷6¬BG÷0¬BA÷3¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷GRE¬AF÷Greenville Swamp Rabbits¬JB÷CMhE86i6¬WV÷greenville-swamp-rabbits¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷7¬AU÷6¬BH÷1¬BB÷3¬BD÷3¬BF÷0¬~
538
fixtures
SA÷4¬~ZA÷SUA: ECHL¬ZEE÷fezk27hp¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷C0HaGot0¬ZD÷p¬ZE÷8KEee32t¬ZF÷0¬ZO÷1¬ZG÷1¬ZH÷200_fezk27hp¬ZJ÷2¬ZL÷/hochei/sua/echl/¬ZX÷02SUA 003......0020000000001000ECHL 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷rJOpaqT8¬AD÷1579993500¬ADE÷1579993500¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷15¬CX÷Indy Fuel¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1579996676¬BX÷5¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indy Fuel¬JA÷f7k8I2xS¬WU÷indy-fuel¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Gladiators¬JB÷z1XzEMpq¬WV÷atlanta-gladiators¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷QyutQRkF¬AD÷1579996800¬ADE÷1579996800¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷14¬CX÷Adirondack Thunder¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1579997107¬BX÷2¬WQ÷¬WM÷ADI¬AE÷Adirondack Thunder¬JA÷8ddiNFaT¬WU÷adirondack-thunder¬AG÷0¬BA÷0¬WN÷BRA¬AF÷Brampton Beast¬JB÷QyqJIZ7p¬WV÷brampton-beast¬AH÷1¬BB÷1¬AN÷n¬~AA÷GWMhcNcL¬AD÷1579996800¬ADE÷1579996800¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷14¬CX÷Florida Everblades¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1579997314¬BX÷1¬WQ÷¬WM÷FLO¬AE÷Florida Everblades¬JA÷KlZnBKU1¬WU÷florida-everblades¬AG÷0¬BA÷0¬WN÷JAC¬AF÷Jacksonville IceMen¬JB÷MgDVZ372¬WV÷jacksonville-icemen¬AH÷0¬BB÷0¬AN÷n¬~AA÷4SwpPo5L¬AD÷1579996800¬ADE÷1579996800¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷14¬CX÷Reading Royals¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1579997151¬BX÷1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Reading Royals¬JA÷vumNHgNj¬WU÷reading-royals¬AG÷0¬BA÷0¬WN÷NEW¬AF÷Newfoundland¬JB÷tpR5tw0i¬WV÷newfoundland¬AH÷0¬BB÷0¬AN÷n¬~AA÷Y7HcdsDR¬AD÷1579997100¬ADE÷1579997100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wheeling Nailers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WHE¬AE÷Wheeling Nailers¬JA÷0pCZYNM8¬WU÷wheeling-nailers¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati Cyclones¬JB÷UJGwYsxF¬WV÷cincinnati-cyclones¬AN÷n¬~AA÷zH3Pi1Lr¬AD÷1579997100¬ADE÷1579997100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Worcester Railers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOR¬AE÷Worcester Railers¬JA÷8AFsX1iL¬WU÷worcester-railers¬WN÷MAL¬AF÷Maine Mariners¬JB÷jZ4nWL6R¬WV÷maine-mariners¬AN÷n¬~AA÷Uw3TjLzk¬AD÷1579997700¬ADE÷1579997700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toledo Walleye¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOL¬AE÷Toledo Walleye¬JA÷SfdERuFr¬WU÷toledo-walleye¬WN÷FOR¬AF÷Fort Wayne Komets¬JB÷MHeIQaUl¬WV÷fort-wayne-komets¬AN÷n¬~AA÷rs7Xkuje¬AD÷1579998600¬ADE÷1579998600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Norfolk Admirals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Norfolk Admirals¬JA÷08fMPJqe¬WU÷norfolk-admirals¬WN÷CAR¬AF÷South Carolina Stingrays¬JB÷tKBJOwa1¬WV÷south-carolina-stingrays¬AN÷n¬~AA÷4detlJK7¬AD÷1580000700¬ADE÷1580000700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kansas City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City¬JA÷nH29o16E¬WU÷kansas-city-mavericks¬WN÷IDA¬AF÷Idaho¬JB÷UuhEpLLK¬WV÷idaho-steelheads¬AN÷n¬~AA÷Q5dxka51¬AD÷1580000700¬ADE÷1580000700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tulsa Oilers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUL¬AE÷Tulsa Oilers¬JA÷KAANNcE7¬WU÷tulsa-oilers¬WN÷KAL¬AF÷Kalamazoo Wings¬JB÷YDb5nsi8¬WV÷kalamazoo-wings¬AN÷n¬~AA÷IDbNC2c8¬AD÷1580004300¬ADE÷1580004300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rapid City Rush¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAP¬AE÷Rapid City Rush¬JA÷8WjIquyR¬WU÷rapid-city-rush¬WN÷WIC¬AF÷Wichita Thunder¬JB÷0Orpuaqr¬WV÷wichita-thunder¬AN÷n¬~AA÷d4cRBMCE¬AD÷1580004600¬ADE÷1580004600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utah Grizzlies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ALL¬AF÷Allen Americans¬JB÷MwXhwwEf¬WV÷allen-americans¬WM÷UTA¬AE÷Utah Grizzlies¬JA÷vFslvJbl¬WU÷utah-grizzlies¬AN÷n¬~AA÷vTnWAtSK¬AD÷1580069100¬ADE÷1580069100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Worcester Railers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOR¬AE÷Worcester Railers¬JA÷KOkdxcT0¬WU÷worcester-railers¬WN÷ADI¬AF÷Adirondack Thunder¬JB÷Eok0yHr7¬WV÷adirondack-thunder¬AN÷n¬~AA÷M3YlO5KR¬AD÷1580072400¬ADE÷1580072400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brampton Beast¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRA¬AE÷Brampton Beast¬JA÷KzQ9ucFc¬WU÷brampton-beast¬WN÷NEW¬AF÷Newfoundland¬JB÷S0PDvHU3¬WV÷newfoundland¬AN÷n¬~AA÷hWjzA0sR¬AD÷1580076300¬ADE÷1580076300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tulsa Oilers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUL¬AE÷Tulsa Oilers¬JA÷hxl4zybD¬WU÷tulsa-oilers¬WN÷IDA¬AF÷Idaho¬JB÷UgXnaKzE¬WV÷idaho-steelheads¬AN÷n¬~AA÷ABw25Kkr¬AD÷1580076900¬ADE÷1580076900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toledo Walleye¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FOR¬AF÷Fort Wayne Komets¬JB÷27Vfcb5Q¬WV÷fort-wayne-komets¬WM÷TOL¬AE÷Toledo Walleye¬JA÷8pWjbvjK¬WU÷toledo-walleye¬AN÷n¬~AA÷nk8KsY44¬AD÷1580079900¬ADE÷1580079900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rapid City Rush¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1575543657¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAP¬AE÷Rapid City Rush¬JA÷QV7d4dX7¬WU÷rapid-city-rush¬WN÷WIC¬AF÷Wichita Thunder¬JB÷SznuTuA8¬WV÷wichita-thunder¬AN÷n¬~~
398
Setări notificări
Notificări blocate de browser
Setări
Mod întunecat
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri ECHL 2019/2020 din sectiunea Hochei/SUA. Flashscore.ro oferă livescore din ECHL 2019/2020, rezultate finale și parțiale, clasamente ECHL 2019/2020 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din ECHL 2019/2020 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 100+ competiții de Hochei din peste 15 țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din ECHL 2019/2020 este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!