Hochei »SUA » NHL » 2017/2018

results
SA÷4¬~ZA÷SUA: NHL - Play-off¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷nJ17TN5g¬ZD÷t¬ZE÷xY7Cu64s¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷11¬ZL÷/hochei/sua/nhl/¬ZX÷02SUA 003......0000000000233000NHL - Play-o014ay-off000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷88bzfkv2¬AD÷1524526200¬ADE÷1524526200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbus Blue Jackets¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WSH¬AF÷Washington Capitals¬JB÷z5Vq9a3p¬WV÷washington-capitals¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷6¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷3¬WM÷CBJ¬AE÷Columbus Blue Jackets¬JA÷UNhHDueT¬WU÷columbus-blue-jackets¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬AM÷Meciul 6. Washington Capitals câştigă cu scorul la general 4-2. ¬AW÷1¬~AA÷Qu7M3rcK¬AD÷1524524400¬ADE÷1524524400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Maple Leafs¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Maple Leafs¬JA÷d4gtpgJ2¬WU÷toronto-maple-leafs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷BOS¬AF÷Boston Bruins¬JB÷zehpqDY8¬WV÷boston-bruins¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AM÷Meciul 6. Egal la general 3-3.¬AW÷1¬~AA÷27DrEing¬AD÷1524438000¬ADE÷1524438000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Avalanche¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Avalanche¬JA÷UsogLdeN¬WU÷colorado-avalanche¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷NAS¬AF÷Nashville Predators¬JB÷8YqcKGAT¬WV÷nashville-predators¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷2¬BF÷1¬AM÷Meciul 6. Nashville Predators câştigă cu scorul la general 4-2. ¬AW÷1¬~AA÷fsAzGDHt¬AD÷1524423600¬ADE÷1524423600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Flyers¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Flyers¬JA÷GKvwPvdb¬WU÷philadelphia-flyers¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Penguins¬JB÷fBwsObB4¬WV÷pittsburgh-penguins¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷8¬BB÷2¬BD÷2¬BF÷4¬AM÷Meciul 6. Pittsburgh Penguins câştigă cu scorul la general 4-2. ¬AW÷1¬~AA÷fJ1Ym7bT¬AD÷1524355200¬ADE÷1524355200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston Bruins¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Bruins¬JA÷fg67PmmM¬WU÷boston-bruins¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Maple Leafs¬JB÷Yq5BO72S¬WV÷toronto-maple-leafs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬BF÷0¬AM÷Meciul 5. Boston Bruins conduce la general 3-2. ¬AW÷1¬~AA÷Cbl0qR6p¬AD÷1524337200¬ADE÷1524337200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tampa Bay Lightning¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NJD¬AF÷New Jersey Devils¬JB÷2aesJoQk¬WV÷new-jersey-devils¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Lightning¬JA÷jPiwKRAq¬WU÷tampa-bay-lightning¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬AM÷Meciul 5. Tampa Bay Lightning câştigă cu scorul la general 4-1. ¬AW÷1¬~AA÷feLqSxIl¬AD÷1524337200¬ADE÷1524337200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Washington Capitals¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WSH¬AE÷Washington Capitals¬JA÷dQQG08Uk¬WU÷washington-capitals¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷CBJ¬AF÷Columbus Blue Jackets¬JB÷zHPKaSqd¬WV÷columbus-blue-jackets¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬AM÷Meciul 5. Washington Capitals conduce la general 3-2. ¬AW÷1¬~AA÷UezWdpyp¬AD÷1524274200¬ADE÷1524274200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nashville Predators¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAS¬AE÷Nashville Predators¬JA÷0KjcNrXs¬WU÷nashville-predators¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷COL¬AF÷Colorado Avalanche¬JB÷b590M2nl¬WV÷colorado-avalanche¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬AM÷Meciul 5. Nashville Predators conduce la general 3-2. ¬AW÷1¬~AA÷zFtHe3XP¬AD÷1524267000¬ADE÷1524267000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Winnipeg Jets¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Jets¬JA÷Iie15muF¬WU÷winnipeg-jets¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷4¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Wild¬JB÷drf547fL¬WV÷minnesota-wild¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AM÷Meciul 5. Winnipeg Jets câştigă cu scorul la general 4-1. ¬AW÷1¬~AA÷jqbLFcyQ¬AD÷1524265200¬ADE÷1524265200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pittsburgh Penguins¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Penguins¬JA÷YNXSMMvg¬WU÷pittsburgh-penguins¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Flyers¬JB÷SbnWLtfa¬WV÷philadelphia-flyers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷2¬AM÷Meciul 5. Pittsburgh Penguins conduce la general 3-2. ¬AW÷1¬~AA÷CKX5qkza¬AD÷1524180600¬ADE÷1524180600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbus Blue Jackets¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CBJ¬AE÷Columbus Blue Jackets¬JA÷hEHVRXHr¬WU÷columbus-blue-jackets¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷WSH¬AF÷Washington Capitals¬JB÷zw7zRiXl¬WV÷washington-capitals¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷2¬AM÷Meciul 4. Egal la general 2-2.¬AW÷1¬~AA÷QP67meX1¬AD÷1524178800¬ADE÷1524178800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Maple Leafs¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Maple Leafs¬JA÷dvtlGeKM¬WU÷toronto-maple-leafs¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷BOS¬AF÷Boston Bruins¬JB÷j1uhFFZS¬WV÷boston-bruins¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬AM÷Meciul 4. Boston Bruins conduce la general 3-1. ¬AW÷1¬~AA÷f3TQvRlU¬AD÷1524105000¬ADE÷1524105000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jose Sharks¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SJS¬AE÷San Jose Sharks¬JA÷hzg6vB1l¬WU÷san-jose-sharks¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷ANA¬AF÷Anaheim Ducks¬JB÷M9cAwVGf¬WV÷anaheim-ducks¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AM÷Meciul 4. San Jose Sharks câştigă cu scorul la general 4-0. ¬AW÷1¬~AA÷KpyEsT4B¬AD÷1524103200¬ADE÷1524103200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Avalanche¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Avalanche¬JA÷Mg9nOkH7¬WU÷colorado-avalanche¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷NAS¬AF÷Nashville Predators¬JB÷MoFNnZg8¬WV÷nashville-predators¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷0¬AM÷Meciul 4. Nashville Predators conduce la general 3-1. ¬AW÷1¬~AA÷nZ73lyIe¬AD÷1524094200¬ADE÷1524094200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Jersey Devils¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NJD¬AE÷New Jersey Devils¬JA÷2umuIHkA¬WU÷new-jersey-devils¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Lightning¬JB÷p4xpHy5G¬WV÷tampa-bay-lightning¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷1¬AM÷Meciul 4. Tampa Bay Lightning conduce la general 3-1. ¬AW÷1¬~AA÷jBW9r9k5¬AD÷1524092400¬ADE÷1524092400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Flyers¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Flyers¬JA÷ltBvQBne¬WU÷philadelphia-flyers¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Penguins¬JB÷r3ArPV11¬WV÷pittsburgh-penguins¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷2¬BF÷1¬AM÷Meciul 4. Pittsburgh Penguins conduce la general 3-1. ¬AW÷1¬~
4
1524608928
1424
fixtures
SA÷4¬~ZA÷SUA: NHL - Play-off¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷nJ17TN5g¬ZD÷t¬ZE÷xY7Cu64s¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷11¬ZL÷/hochei/sua/nhl/¬ZX÷02SUA 003......0000000000233000NHL - Play-o014ay-off000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷tlJF2PQt¬AD÷1524699000¬ADE÷1524699000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Bruins¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Bruins¬JA÷MoH2BSIB¬WU÷boston-bruins¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Maple Leafs¬JB÷YLK6AnYH¬WV÷toronto-maple-leafs¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AM÷Meciul 7. Egal la general 3-3.¬AW÷1¬AN÷y¬~
4
1524608928
1
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri NHL din sectiunea Hochei/SUA. Flashscore.ro oferă livescore din NHL, rezultate finale și parțiale, clasamente NHL și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din NHL mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 100+ competiții de Hochei din peste 15 țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din NHL este real-time și se actualizează instant.