Rezultate, scoruri live si clasamete NHL

Hochei SUA

NHL
2019/2020
Loading...
results
SA÷4¬~ZA÷SUA: NHL - Pre-sezon¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷xfF8O9YJ¬ZD÷t¬ZE÷tjzxlneD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷15¬ZL÷/hochei/sua/nhl/¬ZX÷02SUA 003......0000000000001000NHL - Pre-se015-sezon000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷ld7ax8rB¬AD÷1569027600¬ADE÷1569027600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Edmonton Oilers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1569036593¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oilers¬JA÷8IRdJVeT¬WU÷edmonton-oilers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷3¬WN÷CGY¬AF÷Calgary Flames¬JB÷Ea4PEk4p¬WV÷calgary-flames¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷GQFYoWNT¬AD÷1569024000¬ADE÷1569024000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Winnipeg Jets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1569033027¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Jets¬JA÷xQ5cbsX9¬WU÷winnipeg-jets¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷STL¬AF÷St. Louis Blues¬JB÷Wn51c1nG¬WV÷st-louis-blues¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷1¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷WE1nzZOH¬AD÷1569022200¬ADE÷1569022200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Detroit Red Wings¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1569031578¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Red Wings¬JA÷Wpv8iZJP¬WU÷detroit-red-wings¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷NYI¬AF÷New York Islanders¬JB÷xSGzmgSt¬WV÷new-york-islanders¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷2¬AW÷1¬~AA÷YmT8h5GI¬AD÷1569020400¬ADE÷1569020400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Jersey Devils¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1569030182¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NJD¬AE÷New Jersey Devils¬JA÷6wTErC5b¬WU÷new-jersey-devils¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷NYR¬AF÷New York Rangers¬JB÷00SIsWK4¬WV÷new-york-rangers¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷zg3Q6eyT¬AD÷1569020400¬ADE÷1569020400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tampa Bay Lightning¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1569029306¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TBL¬AE÷Tampa Bay Lightning¬JA÷2RF2bF1D¬WU÷tampa-bay-lightning¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷3¬WN÷NAS¬AF÷Nashville Predators¬JB÷GU3pNbvE¬WV÷nashville-predators¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷UN8o5gOi¬AD÷1569020400¬ADE÷1569020400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Maple Leafs¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1569029685¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Sabres¬JB÷vgSSDMWd¬WV÷buffalo-sabres¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Maple Leafs¬JA÷xllpkwfd¬WU÷toronto-maple-leafs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬AW÷1¬~AA÷ja6RvcAn¬AD÷1568946600¬ADE÷1568946600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Los Angeles Kings¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568955746¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Kings¬JA÷AHAQvdzK¬WU÷los-angeles-kings¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷VGK¬AF÷Vegas Golden Knights¬JB÷viFUwGkQ¬WV÷vegas-golden-knights¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬AW÷1¬~AA÷v5haD09r¬AD÷1568941200¬ADE÷1568941200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Avalanche¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568950376¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Avalanche¬JA÷lvr0YLrp¬WU÷colorado-avalanche¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Stars¬JB÷W2X4Xubj¬WV÷dallas-stars¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬AW÷1¬~AA÷2u5muAbh¬AD÷1568941200¬ADE÷1568941200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Edmonton Oilers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568950445¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oilers¬JA÷MRftPZRi¬WU÷edmonton-oilers¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Canucks¬JB÷GlfpOgsb¬WV÷vancouver-canucks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷2¬BD÷2¬BF÷2¬AW÷1¬~AA÷OGvKaMNo¬AD÷1568934000¬ADE÷1568934000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Montreal Canadiens¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568944101¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Montreal Canadiens¬JA÷zJKVvU4N¬WU÷montreal-canadiens¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷5¬AT÷4¬BG÷0¬BI÷3¬BA÷1¬BC÷3¬BE÷0¬WN÷FLA¬AF÷Florida Panthers¬JB÷rqKZwlKT¬WV÷florida-panthers¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷4¬BH÷0¬BJ÷1¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷I9tmnK0F¬AD÷1568934000¬ADE÷1568934000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Flyers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568943229¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Flyers¬JA÷rRUYQWgn¬WU÷philadelphia-flyers¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷BOS¬AF÷Boston Bruins¬JB÷xlUxQj9h¬WV÷boston-bruins¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷zP9jwpZs¬AD÷1568934000¬ADE÷1568934000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pittsburgh Penguins¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568942706¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Penguins¬JA÷YewvWIyq¬WU÷pittsburgh-penguins¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷CBJ¬AF÷Columbus Blue Jackets¬JB÷SIxrVxik¬WV÷columbus-blue-jackets¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷hAozdvNA¬AD÷1568854800¬ADE÷1568854800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Calgary Flames¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568863745¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CGY¬AE÷Calgary Flames¬JA÷Uut5gTJG¬WU÷calgary-flames¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷3¬BE÷1¬WN÷SJS¬AF÷San Jose Sharks¬JB÷O2u9hmZM¬WV÷san-jose-sharks¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷YL6qSb9q¬AD÷1568853000¬ADE÷1568853000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Blackhawks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568861981¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Blackhawks¬JA÷f9ElfjPO¬WU÷chicago-blackhawks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷DET¬AF÷Detroit Red Wings¬JB÷8C2WIZ1P¬WV÷detroit-red-wings¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷xOtiBVqC¬AD÷1568851200¬ADE÷1568851200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Winnipeg Jets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568860064¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Jets¬JA÷QJP93SaE¬WU÷winnipeg-jets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Wild¬JB÷8rFE2nFK¬WV÷minnesota-wild¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷Wxjr6Z8o¬AD÷1568849400¬ADE÷1568849400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ottawa Senators¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568858768¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa Senators¬JA÷UNpxiaPq¬WU÷ottawa-senators¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Maple Leafs¬JB÷bcktjJvj¬WV÷toronto-maple-leafs¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷2¬AW÷1¬~AA÷hjkdKE5S¬AD÷1568847600¬ADE÷1568847600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carolina Hurricanes¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568856428¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Hurricanes¬JA÷UFEIPi0C¬WU÷carolina-hurricanes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷TBL¬AF÷Tampa Bay Lightning¬JB÷Cv4NOBFI¬WV÷tampa-bay-lightning¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷ADjxywoo¬AD÷1568847600¬ADE÷1568847600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Montreal Canadiens¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568857204¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FLA¬AF÷Florida Panthers¬JB÷dSLRuAkH¬WV÷florida-panthers¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬WM÷MON¬AE÷Montreal Canadiens¬JA÷E3WMtjzB¬WU÷montreal-canadiens¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷2¬AW÷1¬~AA÷GCY3go1C¬AD÷1568847600¬ADE÷1568847600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Rangers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568857254¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYR¬AE÷New York Rangers¬JA÷ABZ5pYzn¬WU÷new-york-rangers¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷NJD¬AF÷New Jersey Devils¬JB÷SnUAqhjh¬WV÷new-jersey-devils¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷nVJVwd8e¬AD÷1568847600¬ADE÷1568847600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Capitals¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568856891¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WSH¬AE÷Washington Capitals¬JA÷Gh8FwAwh¬WU÷washington-capitals¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷STL¬AF÷St. Louis Blues¬JB÷YT2KxUhb¬WV÷st-louis-blues¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬~~
43
fixtures
SA÷4¬~ZA÷SUA: NHL - Pre-sezon¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷xfF8O9YJ¬ZD÷t¬ZE÷tjzxlneD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷15¬ZL÷/hochei/sua/nhl/¬ZX÷02SUA 003......0000000000001000NHL - Pre-se015-sezon000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷EF8fx4ll¬AD÷1569088800¬ADE÷1569088800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Columbus Blue Jackets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CBJ¬AE÷Columbus Blue Jackets¬JA÷vgtnUd6e¬WU÷columbus-blue-jackets¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Penguins¬JB÷MHVjTGL1¬WV÷pittsburgh-penguins¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ziYcY1o8¬AD÷1569103200¬ADE÷1569103200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Wild¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Wild¬JA÷jR6soaSk¬WU÷minnesota-wild¬WN÷COL¬AF÷Colorado Avalanche¬JB÷pl6opJsd¬WV÷colorado-avalanche¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Cnbj4Dwb¬AD÷1569106800¬ADE÷1569106800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buffalo Sabres¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Maple Leafs¬JB÷pjVzC019¬WV÷toronto-maple-leafs¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Sabres¬JA÷jTVWCtn3¬WU÷buffalo-sabres¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Qy1jZhvO¬AD÷1569106800¬ADE÷1569106800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Jersey Devils¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NJD¬AE÷New Jersey Devils¬JA÷GIFvnDsm¬WU÷new-jersey-devils¬WN÷NYI¬AF÷New York Islanders¬JB÷OrFroXdg¬WV÷new-york-islanders¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷d0uiovGL¬AD÷1569106800¬ADE÷1569106800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Flyers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Flyers¬JA÷jiYtPAOb¬WU÷philadelphia-flyers¬WN÷NYR¬AF÷New York Rangers¬JB÷YFNoOUw5¬WV÷new-york-rangers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jJU8izfh¬AD÷1569106800¬ADE÷1569106800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Capitals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WSH¬AE÷Washington Capitals¬JA÷pdCFmQIi¬WU÷washington-capitals¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Hurricanes¬JB÷vJBJnpYc¬WV÷carolina-hurricanes¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xKrObtwh¬AD÷1569108600¬ADE÷1569108600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ottawa Senators¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa Senators¬JA÷ph61Z7Sp¬WU÷ottawa-senators¬WN÷MON¬AF÷Montreal Canadiens¬JB÷ncppbi5o¬WV÷montreal-canadiens¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YRi3CKOl¬AD÷1569110400¬ADE÷1569110400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Stars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FLA¬AF÷Florida Panthers¬JB÷AgW8WaDd¬WV÷florida-panthers¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Stars¬JA÷OAZkeqjc¬WU÷dallas-stars¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷x2kh2Fqp¬AD÷1569110400¬ADE÷1569110400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nashville Predators¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TBL¬AF÷Tampa Bay Lightning¬JB÷CdcgLx9Q¬WV÷tampa-bay-lightning¬WM÷NAS¬AE÷Nashville Predators¬JA÷UX7lMIgK¬WU÷nashville-predators¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2Z9VwHPh¬AD÷1569110400¬ADE÷1569110400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose Sharks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SJS¬AE÷San Jose Sharks¬JA÷t01dZZcs¬WU÷san-jose-sharks¬WN÷VGK¬AF÷Vegas Golden Knights¬JB÷OOj1YgDm¬WV÷vegas-golden-knights¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CC5mRIOk¬AD÷1569112200¬ADE÷1569112200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Blackhawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Blackhawks¬JA÷r5gbEgAt¬WU÷chicago-blackhawks¬WN÷BOS¬AF÷Boston Bruins¬JB÷QTr3DDPn¬WV÷boston-bruins¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0G81Ca7i¬AD÷1569114000¬ADE÷1569114000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arizona Coyotes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Coyotes¬JA÷KrbCmbme¬WU÷arizona-coyotes¬WN÷ANA¬AF÷Anaheim Ducks¬JB÷E5cGnI21¬WV÷anaheim-ducks¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷n7DKKrH8¬AD÷1569114000¬ADE÷1569114000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Canucks¬JB÷zyIQJMTj¬WV÷vancouver-canucks¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Kings¬JA÷xtd9r66i¬WU÷los-angeles-kings¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷G4OZxGN1¬AD÷1569180600¬ADE÷1569180600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St. Louis Blues¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STL¬AE÷St. Louis Blues¬JA÷CK1Oyl84¬WU÷st-louis-blues¬WN÷CBJ¬AF÷Columbus Blue Jackets¬JB÷6s1Sz8NA¬WV÷columbus-blue-jackets¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CYIHkEO4¬AD÷1569186000¬ADE÷1569186000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Red Wings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Red Wings¬JA÷bJIVqrIG¬WU÷detroit-red-wings¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Penguins¬JB÷ShNZr2XM¬WV÷pittsburgh-penguins¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷EsX1XL0E¬AD÷1569193200¬ADE÷1569193200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado Avalanche¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Avalanche¬JA÷dO9kqwc2¬WU÷colorado-avalanche¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Wild¬JB÷0dzWiV02¬WV÷minnesota-wild¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rLqa99EO¬AD÷1569196800¬ADE÷1569196800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Winnipeg Jets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Jets¬JA÷IH4ldphl¬WU÷winnipeg-jets¬WN÷CGY¬AF÷Calgary Flames¬JB÷0tfge47f¬WV÷calgary-flames¬AW÷1¬AN÷n¬~~
1333
Setări
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri NHL din sectiunea Hochei/SUA. Flashscore.ro oferă livescore din NHL, rezultate finale și parțiale, clasamente NHL și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din NHL mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 100+ competiții de Hochei din peste 15 țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din NHL este real-time și se actualizează instant.
Scoruri live NHL la FlashScore.ro! Meciurile următoare: 21.09. Columbus Blue Jackets - Pittsburgh Penguins, 22.09. Minnesota Wild - Colorado Avalanche, Buffalo Sabres - Toronto Maple Leafs, New Jersey Devils - New York Islanders, Philadelphia Flyers - New York Rangers, Washington Capitals - Carolina Hurricanes, Ottawa Senators - Montreal Canadiens, Dallas Stars - Florida Panthers, Nashville Predators - Tampa Bay Lightning, San Jose Sharks - Vegas Golden Knights, Chicago Blackhawks - Boston Bruins, Arizona Coyotes - Anaheim Ducks. Urmăriți scoruri live, rezultate, clasamente NHL și programul meciurilor
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!