Rezultate, scoruri live si clasamete NHL

Hochei SUA

NHL
2019/2020
Loading...
results
SA÷4¬~ZA÷SUA: NHL¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷2DvAaQeJ¬ZD÷t¬ZE÷tjzxlneD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷2¬ZL÷/hochei/sua/nhl/¬ZX÷02SUA 003......0000000000001000NHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷A5p4zifB¬AD÷1579381200¬ADE÷1579381200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ottawa Senators¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1579389951¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa Senators¬JA÷KMY3IOrj¬WU÷ottawa-senators¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷CGY¬AF÷Calgary Flames¬JB÷bDX7Hrbd¬WV÷calgary-flames¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬AW÷1¬~AA÷CK9W1HVe¬AD÷1579377600¬ADE÷1579377600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Avalanche¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1579387076¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Avalanche¬JA÷hO6BiR3g¬WU÷colorado-avalanche¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷3¬BE÷1¬WN÷STL¬AF÷St. Louis Blues¬JB÷4bAFjoJa¬WV÷st-louis-blues¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷WEo0yXv5¬AD÷1579377600¬ADE÷1579377600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Edmonton Oilers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1579387121¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oilers¬JA÷0xhXNpLS¬WU÷edmonton-oilers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷3¬BC÷3¬BE÷1¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Coyotes¬JB÷2ovaJ4Tq¬WV÷arizona-coyotes¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷UeKR2cGk¬AD÷1579370400¬ADE÷1579370400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Islanders¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1579379746¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYI¬AE÷New York Islanders¬JA÷KA83gmZt¬WU÷new-york-islanders¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷WSH¬AF÷Washington Capitals¬JB÷b177h7lm¬WV÷washington-capitals¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷5¬AW÷1¬~AA÷2usdxDPb¬AD÷1579309200¬ADE÷1579309200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Winnipeg Jets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1579318613¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Jets¬JA÷hClPP6jG¬WU÷winnipeg-jets¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷TBL¬AF÷Tampa Bay Lightning¬JB÷6FhTOQ5M¬WV÷tampa-bay-lightning¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷7¬BB÷3¬BD÷2¬BF÷2¬AW÷1¬~AA÷j5LN3w1q¬AD÷1579307400¬ADE÷1579307400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Carolina Hurricanes¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1579316922¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ANA¬AF÷Anaheim Ducks¬JB÷vHQzbTQP¬WV÷anaheim-ducks¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Hurricanes¬JA÷0QRWb9BJ¬WU÷carolina-hurricanes¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬AW÷1¬~AA÷bDTe8JhS¬AD÷1579307400¬ADE÷1579307400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Detroit Red Wings¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1579316439¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Red Wings¬JA÷YJZpy6JC¬WU÷detroit-red-wings¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BG÷0¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Penguins¬JB÷nNwkzQYI¬WV÷pittsburgh-penguins¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷OlrhwgAh¬AD÷1579230000¬ADE÷1579230000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vancouver Canucks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1579238903¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Canucks¬JA÷Wd0GRSL3¬WU÷vancouver-canucks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Coyotes¬JB÷AmaKQnyA¬WV÷arizona-coyotes¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷KMUi9awM¬AD÷1579226400¬ADE÷1579226400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Avalanche¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1579235655¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Avalanche¬JA÷C4oxwSl0¬WU÷colorado-avalanche¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷SJS¬AF÷San Jose Sharks¬JB÷jeptxn46¬WV÷san-jose-sharks¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷xbumAuOF¬AD÷1579224600¬ADE÷1579224600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Stars¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1579233788¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Stars¬JA÷QmmUvlKm¬WU÷dallas-stars¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Sabres¬JB÷4vnYw8Zg¬WV÷buffalo-sabres¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷2¬AW÷1¬~AA÷OfyqBL89¬AD÷1579222800¬ADE÷1579222800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Wild¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1579232588¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Wild¬JA÷636cpAdQ¬WU÷minnesota-wild¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷TBL¬AF÷Tampa Bay Lightning¬JB÷rPcPuU4s¬WV÷tampa-bay-lightning¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷UXyuC1g3¬AD÷1579222800¬ADE÷1579222800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nashville Predators¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1579232254¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAS¬AE÷Nashville Predators¬JA÷Yk8knWRD¬WU÷nashville-predators¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷ANA¬AF÷Anaheim Ducks¬JB÷Ct7gojsK¬WV÷anaheim-ducks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷tQhmvZfn¬AD÷1579221000¬ADE÷1579221000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ottawa Senators¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1579229960¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa Senators¬JA÷pt28Tlii¬WU÷ottawa-senators¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷VGK¬AF÷Vegas Golden Knights¬JB÷OW0CS86c¬WV÷vegas-golden-knights¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷2¬AW÷1¬~AA÷tGsQf0OS¬AD÷1579219200¬ADE÷1579219200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston Bruins¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1579229582¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Bruins¬JA÷xAZ7Zhr8¬WU÷boston-bruins¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Penguins¬JB÷jDwCYCcE¬WV÷pittsburgh-penguins¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷jswyDsvc¬AD÷1579219200¬ADE÷1579219200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbus Blue Jackets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1579228568¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CBJ¬AE÷Columbus Blue Jackets¬JA÷IsQ2OSZ6¬WU÷columbus-blue-jackets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Hurricanes¬JB÷dYO6NnkD¬WV÷carolina-hurricanes¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷IyZijKWq¬AD÷1579219200¬ADE÷1579219200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Florida Panthers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1579228338¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLA¬AE÷Florida Panthers¬JA÷YyTGXWCK¬WU÷florida-panthers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Kings¬JB÷CSRKWjSQ¬WV÷los-angeles-kings¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷3¬AW÷1¬~AA÷CbYekvnj¬AD÷1579219200¬ADE÷1579219200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Islanders¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1579229089¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYI¬AE÷New York Islanders¬JA÷4KJnSAzr¬WU÷new-york-islanders¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷NYR¬AF÷New York Rangers¬JB÷rBIjRUkl¬WV÷new-york-rangers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷2¬AW÷1¬~AA÷SMlquFut¬AD÷1579219200¬ADE÷1579219200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Flyers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1579228699¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Flyers¬JA÷UXJL5oap¬WU÷philadelphia-flyers¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷MON¬AF÷Montreal Canadiens¬JB÷ryOP45Ej¬WV÷montreal-canadiens¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷j1DwKV9U¬AD÷1579219200¬ADE÷1579219200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Toronto Maple Leafs¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1579228661¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Maple Leafs¬JA÷Y1YkB7yN¬WU÷toronto-maple-leafs¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BG÷0¬BI÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷CGY¬AF÷Calgary Flames¬JB÷ChXgARjT¬WV÷calgary-flames¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BH÷0¬BJ÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷jkXalb1d¬AD÷1579219200¬ADE÷1579219200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Capitals¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1579229218¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WSH¬AE÷Washington Capitals¬JA÷QZ7eQl5f¬WU÷washington-capitals¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷NJD¬AF÷New Jersey Devils¬JB÷OKQbP8K0¬WV÷new-jersey-devils¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷bihLet9M¬AD÷1579136400¬ADE÷1579136400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷St. Louis Blues¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1579146469¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STL¬AE÷St. Louis Blues¬JA÷pGnMBkj1¬WU÷st-louis-blues¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Flyers¬JB÷O6oQA957¬WV÷philadelphia-flyers¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷CAEZKBfO¬AD÷1579134600¬ADE÷1579134600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Montreal Canadiens¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1579144405¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Blackhawks¬JB÷GQwoCmMG¬WV÷chicago-blackhawks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷1¬WM÷MON¬AE÷Montreal Canadiens¬JA÷xzusDT6A¬WU÷montreal-canadiens¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬AW÷1¬~
850
fixtures
SA÷4¬~ZA÷SUA: NHL¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷2DvAaQeJ¬ZD÷t¬ZE÷tjzxlneD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷2¬ZL÷/hochei/sua/nhl/¬ZX÷02SUA 003......0000000000001000NHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷2aFLOvw9¬AD÷1579392000¬ADE÷1579392000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Columbus Blue Jackets¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CBJ¬AE÷Columbus Blue Jackets¬JA÷YH4ve0Ao¬WU÷columbus-blue-jackets¬WN÷NJD¬AF÷New Jersey Devils¬JB÷nL8rfKPi¬WV÷new-jersey-devils¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷A5SZ0yo2¬AD÷1579392000¬ADE÷1579392000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Red Wings¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Red Wings¬JA÷nNaKk5Y5¬WU÷detroit-red-wings¬WN÷FLA¬AF÷Florida Panthers¬JB÷QDbOlPmC¬WV÷florida-panthers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷llHyIrvp¬AD÷1579392000¬ADE÷1579392000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Montreal Canadiens¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Montreal Canadiens¬JA÷6FEbv659¬WU÷montreal-canadiens¬WN÷VGK¬AF÷Vegas Golden Knights¬JB÷p6D2wQKF¬WV÷vegas-golden-knights¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷O8GHPKN2¬AD÷1579392000¬ADE÷1579392000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Flyers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Flyers¬JA÷fm3Smq3I¬WU÷philadelphia-flyers¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Kings¬JB÷WCQeWGXp¬WV÷los-angeles-kings¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷hUZ8ZA9H¬AD÷1579392000¬ADE÷1579392000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Maple Leafs¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Maple Leafs¬JA÷CGLktSzc¬WU÷toronto-maple-leafs¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Blackhawks¬JB÷OjPgunj3¬WV÷chicago-blackhawks¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷KzAQNbhF¬AD÷1579395600¬ADE÷1579395600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nashville Predators¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAS¬AE÷Nashville Predators¬JA÷tr8ngvub¬WU÷nashville-predators¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Sabres¬JB÷KY6jhbf4¬WV÷buffalo-sabres¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷bR8UMI7L¬AD÷1579399200¬ADE÷1579399200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Wild¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Wild¬JA÷newmiI9A¬WU÷minnesota-wild¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Stars¬JB÷QoxijxPG¬WV÷dallas-stars¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷rBGuH2gj¬AD÷1579402800¬ADE÷1579402800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vancouver Canucks¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Canucks¬JA÷CEtWLckr¬WU÷vancouver-canucks¬WN÷SJS¬AF÷San Jose Sharks¬JB÷j5uzLH4l¬WV÷san-jose-sharks¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷hl8YLxNR¬AD÷1579455000¬ADE÷1579455000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pittsburgh Penguins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Penguins¬JA÷K8yekdvN¬WU÷pittsburgh-penguins¬WN÷BOS¬AF÷Boston Bruins¬JB÷YBualGgT¬WV÷boston-bruins¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷U9a0HdVr¬AD÷1579471200¬ADE÷1579471200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carolina Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Hurricanes¬JA÷vgIRqz2p¬WU÷carolina-hurricanes¬WN÷NYI¬AF÷New York Islanders¬JB÷IqHVrfHj¬WV÷new-york-islanders¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷M1FqGM8d¬AD÷1579478400¬ADE÷1579478400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Blackhawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Blackhawks¬JA÷YTUvKyKf¬WU÷chicago-blackhawks¬WN÷WIN¬AF÷Winnipeg Jets¬JB÷nXYrJeZ0¬WV÷winnipeg-jets¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CYl5GGpk¬AD÷1579478400¬ADE÷1579478400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Rangers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYR¬AE÷New York Rangers¬JA÷6aAD7wfi¬WU÷new-york-rangers¬WN÷CBJ¬AF÷Columbus Blue Jackets¬JB÷pj9H6c9c¬WV÷columbus-blue-jackets¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jPm9Fz0e¬AD÷1579550400¬ADE÷1579550400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado Avalanche¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DET¬AF÷Detroit Red Wings¬JB÷vk2Q4yvA¬WV÷detroit-red-wings¬WM÷COL¬AE÷Colorado Avalanche¬JA÷SEbM5HO3¬WU÷colorado-avalanche¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bkmDEfF1¬AD÷1579568400¬ADE÷1579568400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Wild¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Wild¬JA÷YB1U3egG¬WU÷minnesota-wild¬WN÷FLA¬AF÷Florida Panthers¬JB÷C20Y2F8M¬WV÷florida-panthers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xtnHDEU7¬AD÷1579651200¬ADE÷1579651200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Bruins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Bruins¬JA÷Uwew2ZNS¬WU÷boston-bruins¬WN÷VGK¬AF÷Vegas Golden Knights¬JB÷Wns5cgWq¬WV÷vegas-golden-knights¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bJbSv6oc¬AD÷1579651200¬ADE÷1579651200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carolina Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Hurricanes¬JA÷tfYnIFl7¬WU÷carolina-hurricanes¬WN÷WIN¬AF÷Winnipeg Jets¬JB÷KpXjHZ3D¬WV÷winnipeg-jets¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷voQaxb78¬AD÷1579651200¬ADE÷1579651200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Rangers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NYI¬AF÷New York Islanders¬JB÷vDpDeX0d¬WV÷new-york-islanders¬WM÷NYR¬AE÷New York Rangers¬JA÷Q9t9dDoj¬WU÷new-york-rangers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hlU3yIME¬AD÷1579653000¬ADE÷1579653000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Flyers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Flyers¬JA÷tIOeKGwc¬WU÷philadelphia-flyers¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Penguins¬JB÷K8NaJzg3¬WV÷pittsburgh-penguins¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nBT7zxxL¬AD÷1579656600¬ADE÷1579656600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Blackhawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Blackhawks¬JA÷SYM3If89¬WU÷chicago-blackhawks¬WN÷FLA¬AF÷Florida Panthers¬JB÷6PL7HENF¬WV÷florida-panthers¬AW÷1¬AN÷n¬~~
527
Setări notificări
Notificări blocate de browser
Setări
Mod întunecat
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri NHL din sectiunea Hochei/SUA. Flashscore.ro oferă livescore din NHL, rezultate finale și parțiale, clasamente NHL și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din NHL mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 100+ competiții de Hochei din peste 15 țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din NHL este real-time și se actualizează instant.
Scoruri live NHL la FlashScore.ro! Meciurile următoare: 19.01. Columbus Blue Jackets - New Jersey Devils, Detroit Red Wings - Florida Panthers, Montreal Canadiens - Vegas Golden Knights, Philadelphia Flyers - Los Angeles Kings, Toronto Maple Leafs - Chicago Blackhawks, Nashville Predators - Buffalo Sabres, Minnesota Wild - Dallas Stars, Vancouver Canucks - San Jose Sharks, Pittsburgh Penguins - Boston Bruins, 20.01. Carolina Hurricanes - New York Islanders, Chicago Blackhawks - Winnipeg Jets, New York Rangers - Columbus Blue Jackets. Urmăriți scoruri live, rezultate, clasamente NHL și programul meciurilor
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!