Rezultate, scoruri live si clasamete NHL

publicitate
publicitate
publicitate
publicitate
publicitate
publicitate
bookmaker
100% bonus până la 200 RON
Deschide un cont la bet365 azi și primești 100% bonus la depunere. Se aplică T&C. 18+
bookmaker
Bonus Exclusiv FlashScore: 150% până la 300 RON
Depui 200 RON, joci cu 500 RON. T&Cs se aplică. 18+.

Hochei SUA

NHL
2020/2021
Loading...
results
SA÷4¬~ZA÷SUA: NHL¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷tfLHSwA6¬ZD÷t¬ZE÷lUtSgDm3¬ZF÷0¬ZO÷1¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷2¬ZL÷/hochei/sua/nhl/¬ZX÷02SUA 003......0000000000001000NHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷4Ev76ufs¬AD÷1610762400¬ADE÷1610762400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Avalanche¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610771946¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Avalanche¬JA÷EeJMSNKG¬WU÷colorado-avalanche¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷8¬BA÷0¬BC÷4¬BE÷4¬OA÷vTuaEfRq-4nm1QZ2R.png¬WN÷STL¬AF÷St. Louis Blues¬JB÷8IIQRszN¬WV÷st-louis-blues¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬OB÷jFoX1u86-r5QqnjPm.png¬AW÷1¬~AA÷hfX1vNAl¬AD÷1610755200¬ADE÷1610755200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Buffalo Sabres¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610763985¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Sabres¬JA÷O4mqRkSE¬WU÷buffalo-sabres¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬OA÷UaXyO3lC-8EjkTyJ8.png¬WN÷WSH¬AF÷Washington Capitals¬JB÷G0BC9Nds¬WV÷washington-capitals¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬OB÷pSdmPgRq-KGlEqPWo.png¬AW÷1¬~AA÷vXWJ3wv0¬AD÷1610755200¬ADE÷1610755200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ottawa Senators¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610764992¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa Senators¬JA÷pb0nqq5c¬WU÷ottawa-senators¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷3¬BE÷1¬OA÷SG4zwC8k-2mhTelgi.png¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Maple Leafs¬JB÷vLajr3K3¬WV÷toronto-maple-leafs¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬OB÷WflzOsBN-MePmoAvf.png¬AW÷1¬~AA÷IHrB5a9m¬AD÷1610755200¬ADE÷1610755200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Flyers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610764405¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Flyers¬JA÷MLMUQ1kT¬WU÷philadelphia-flyers¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷5¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷2¬OA÷rF1uZCjC-25uEiC1Q.png¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Penguins¬JB÷v19dMLcp¬WV÷pittsburgh-penguins¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷0¬OB÷nJ0Qys8k-fT5a6EBe.png¬AW÷1¬~AA÷0tYF4JOg¬AD÷1610755200¬ADE÷1610755200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tampa Bay Lightning¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610764319¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TBL¬AE÷Tampa Bay Lightning¬JA÷Ii80LuDj¬WU÷tampa-bay-lightning¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷2¬OA÷dE1G4mne-UPCTXNVN.png¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Blackhawks¬JB÷671rpPki¬WV÷chicago-blackhawks¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬OB÷tAaNa096-QelcRFmL.png¬AW÷1¬~AA÷nZiuBLoQ¬AD÷1610679600¬ADE÷1610679600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Los Angeles Kings¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610689579¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Kings¬JA÷SvLEUqj4¬WU÷los-angeles-kings¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷0¬OA÷rRDf3Poe-00VvJie1.png¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Wild¬JB÷z5KIT35A¬WV÷minnesota-wild¬AS÷2¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬OB÷xl5EMJAN-00VvJie1.png¬AW÷1¬~AA÷8rgyC1WJ¬AD÷1610679600¬ADE÷1610679600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vegas Golden Knights¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610689020¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VGK¬AE÷Vegas Golden Knights¬JA÷fRM6W5Li¬WU÷vegas-golden-knights¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷3¬OA÷lKulpF6k-rB35tSMp.png¬WN÷ANA¬AF÷Anaheim Ducks¬JB÷llMAVPzb¬WV÷anaheim-ducks¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷0¬OB÷tthpeyXH-Wj435YQ1.png¬AW÷1¬~AA÷0Kduhtul¬AD÷1610676000¬ADE÷1610676000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Arizona Coyotes¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610686230¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Coyotes¬JA÷fkaHaPjU¬WU÷arizona-coyotes¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BI÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬OA÷QweWyLU0-4ERumW9s.png¬WN÷SJS¬AF÷San Jose Sharks¬JB÷WAzNK8Mu¬WV÷san-jose-sharks¬AS÷2¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷0¬BJ÷2¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷1¬OB÷8bIgWd96-IFjyR3ko.png¬AW÷1¬~AA÷WphygMPs¬AD÷1610676000¬ADE÷1610676000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Edmonton Oilers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610685529¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oilers¬JA÷nPe91oMH¬WU÷edmonton-oilers¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷1¬OA÷UmLMgigT-pnYWKDQl.png¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Canucks¬JB÷tneD05yO¬WV÷vancouver-canucks¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬OB÷r3FCxxT0-bJNipUg0.png¬AW÷1¬~AA÷nDG4br2K¬AD÷1610672400¬ADE÷1610672400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nashville Predators¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610682201¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAS¬AE÷Nashville Predators¬JA÷tppf5TMh¬WU÷nashville-predators¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬OA÷fyttuM6k-xOHQtem8.png¬WN÷CBJ¬AF÷Columbus Blue Jackets¬JB÷z7qb4mxa¬WV÷columbus-blue-jackets¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬OB÷xSgLK2CN-6eZSLgBr.png¬AW÷1¬~AA÷Uy69c2HQ¬AD÷1610672400¬ADE÷1610672400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Winnipeg Jets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610682232¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Jets¬JA÷Ecr237i5¬WU÷winnipeg-jets¬AS÷1¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷0¬OA÷nXNv31oe-UNioUH32.png¬WN÷CGY¬AF÷Calgary Flames¬JB÷8Yd52R6B¬WV÷calgary-flames¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷0¬OB÷0UdKwb6k-0l1d6Qgb.png¬AW÷1¬~AA÷8jm0mIgJ¬AD÷1610670600¬ADE÷1610670600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Detroit Red Wings¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610679953¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Red Wings¬JA÷SKUK82Tp¬WU÷detroit-red-wings¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬OA÷vipsZYT0-Gx7e7fdk.png¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Hurricanes¬JB÷tOI2Xo6o¬WV÷carolina-hurricanes¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬OB÷rBPup6iT-QelcRFmL.png¬AW÷1¬~AA÷vBeqi0ff¬AD÷1610668800¬ADE÷1610668800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Buffalo Sabres¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610678333¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WSH¬AF÷Washington Capitals¬JB÷vyvVInih¬WV÷washington-capitals¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷6¬BB÷2¬BD÷2¬BF÷2¬OB÷pSdmPgRq-KGlEqPWo.png¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Sabres¬JA÷A1ZQJSyn¬WU÷buffalo-sabres¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷2¬OA÷UaXyO3lC-8EjkTyJ8.png¬AW÷1¬~AA÷MZpljK90¬AD÷1610668800¬ADE÷1610668800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷New Jersey Devils¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610678846¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NJD¬AE÷New Jersey Devils¬JA÷IRxZH66b¬WU÷new-jersey-devils¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BI÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬OA÷UyZgcGVH-GEGUuF2E.png¬WN÷BOS¬AF÷Boston Bruins¬JB÷ClxwHQL4¬WV÷boston-bruins¬AS÷2¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷0¬BJ÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬OB÷UeHV59Pq-UNioUH32.png¬AW÷1¬~AA÷zwkhkvP6¬AD÷1610668800¬ADE÷1610668800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Rangers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610678701¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYR¬AE÷New York Rangers¬JA÷OOusGpyB¬WU÷new-york-rangers¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬OA÷phNFbvWH-xAMeql96.png¬WN÷NYI¬AF÷New York Islanders¬JB÷IouoF4jH¬WV÷new-york-islanders¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷1¬BF÷0¬OB÷x4kw0O96-pOs6gYWD.png¬AW÷1¬~AA÷rqQEyLf7¬AD÷1610595000¬ADE÷1610595000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Avalanche¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610604635¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Avalanche¬JA÷8EGW4aBC¬WU÷colorado-avalanche¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬OA÷vTuaEfRq-4nm1QZ2R.png¬WN÷STL¬AF÷St. Louis Blues¬JB÷2yGz4JQI¬WV÷st-louis-blues¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷2¬OB÷jFoX1u86-r5QqnjPm.png¬AW÷1¬~AA÷Q7V9x1u1¬AD÷1610593200¬ADE÷1610593200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Edmonton Oilers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610602797¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oilers¬JA÷2HDO6Lt0¬WU÷edmonton-oilers¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬OA÷UmLMgigT-pnYWKDQl.png¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Canucks¬JB÷dvDS5ud6¬WV÷vancouver-canucks¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷3¬OB÷r3FCxxT0-bJNipUg0.png¬AW÷1¬~AA÷viTcu3er¬AD÷1610586000¬ADE÷1610586000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tampa Bay Lightning¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610596431¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Blackhawks¬JB÷A1quSVC8¬WV÷chicago-blackhawks¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬OB÷tAaNa096-QelcRFmL.png¬WM÷TBL¬AE÷Tampa Bay Lightning¬JA÷dbec3nz8¬WU÷tampa-bay-lightning¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷5¬BA÷3¬BC÷1¬BE÷1¬OA÷dE1G4mne-UPCTXNVN.png¬AW÷1¬~AA÷zwD0aOnE¬AD÷1610582400¬ADE÷1610582400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Toronto Maple Leafs¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610592596¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Maple Leafs¬JA÷YJtn7kht¬WU÷toronto-maple-leafs¬AS÷1¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷5¬AT÷4¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷1¬OA÷WflzOsBN-MePmoAvf.png¬WN÷MON¬AF÷Montreal Canadiens¬JB÷Sttj697n¬WV÷montreal-canadiens¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷4¬AU÷4¬BH÷0¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷1¬OB÷rmLcPRlC-viUrIBA7.png¬AW÷1¬~AA÷MZOIzuAD¬AD÷1610577000¬ADE÷1610577000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Flyers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610585636¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Flyers¬JA÷tSEv3wtP¬WU÷philadelphia-flyers¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷3¬OA÷rF1uZCjC-25uEiC1Q.png¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Penguins¬JB÷WAfKBVqP¬WV÷pittsburgh-penguins¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬OB÷nJ0Qys8k-fT5a6EBe.png¬AW÷1¬~~
20
fixtures
SA÷4¬~ZA÷SUA: NHL¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷tfLHSwA6¬ZD÷t¬ZE÷lUtSgDm3¬ZF÷0¬ZO÷1¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷2¬ZL÷/hochei/sua/nhl/¬ZX÷02SUA 003......0000000000001000NHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷UaldlbvD¬AD÷1610668800¬ADE÷1610668800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Florida Panthers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLA¬AE÷Florida Panthers¬JA÷dxvkEO5N¬WU÷florida-panthers¬GRA÷0¬OA÷K4AQlVTH-h4FzyZul.png¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Stars¬JB÷QBrgDrLT¬WV÷dallas-stars¬GRB÷0¬OB÷4fuGFdVH-rDIR4hTp.png¬AW÷1¬~AA÷nHW5wsQf¬AD÷1610755200¬ADE÷1610755200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Florida Panthers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLA¬AE÷Florida Panthers¬JA÷fiAG8sCm¬WU÷florida-panthers¬GRA÷0¬OA÷K4AQlVTH-h4FzyZul.png¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Stars¬JB÷OQEK71Rg¬WV÷dallas-stars¬GRB÷0¬OB÷4fuGFdVH-rDIR4hTp.png¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬AW÷1¬~AA÷vqes8hVo¬AD÷1610820000¬ADE÷1610820000¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷14¬CX÷New Jersey Devils¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1610820533¬BX÷14¬WQ÷¬WN÷BOS¬AF÷Boston Bruins¬JB÷O2YWsfQK¬WV÷boston-bruins¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬OB÷UeHV59Pq-UNioUH32.png¬WM÷NJD¬AE÷New Jersey Devils¬JA÷GxZSrzBE¬WU÷new-jersey-devils¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬OA÷UyZgcGVH-GEGUuF2E.png¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷Qu7aq9ho¬AD÷1610830800¬ADE÷1610830800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arizona Coyotes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SJS¬AF÷San Jose Sharks¬JB÷xnzPqGe8¬WV÷san-jose-sharks¬GRB÷0¬OB÷8bIgWd96-IFjyR3ko.png¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Coyotes¬JA÷OrnsLWI7¬WU÷arizona-coyotes¬GRA÷0¬OA÷QweWyLU0-4ERumW9s.png¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷zBlj6Wab¬AD÷1610841600¬ADE÷1610841600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Red Wings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Hurricanes¬JB÷SbNAzCIf¬WV÷carolina-hurricanes¬GRB÷0¬OB÷rBPup6iT-QelcRFmL.png¬WM÷DET¬AE÷Detroit Red Wings¬JA÷YyO6yh3l¬WU÷detroit-red-wings¬GRA÷0¬OA÷vipsZYT0-Gx7e7fdk.png¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷ULPW0yOI¬AD÷1610841600¬ADE÷1610841600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edmonton Oilers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MON¬AF÷Montreal Canadiens¬JB÷AurwMC31¬WV÷montreal-canadiens¬GRB÷0¬OB÷rmLcPRlC-viUrIBA7.png¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oilers¬JA÷GIrZMhle¬WU÷edmonton-oilers¬GRA÷0¬OA÷UmLMgigT-pnYWKDQl.png¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷IZgo7Cph¬AD÷1610841600¬ADE÷1610841600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Rangers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NYI¬AF÷New York Islanders¬JB÷KYJ2xYmr¬WV÷new-york-islanders¬GRB÷0¬OB÷x4kw0O96-pOs6gYWD.png¬WM÷NYR¬AE÷New York Rangers¬JA÷2gXzsEuR¬WU÷new-york-rangers¬GRA÷0¬OA÷phNFbvWH-xAMeql96.png¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷E1mf5jF4¬AD÷1610841600¬ADE÷1610841600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ottawa Senators¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Maple Leafs¬JB÷zPQIYkm7¬WV÷toronto-maple-leafs¬GRB÷0¬OB÷WflzOsBN-MePmoAvf.png¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa Senators¬JA÷6kMEZVX0¬WU÷ottawa-senators¬GRA÷0¬OA÷SG4zwC8k-2mhTelgi.png¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷86yO2cg6¬AD÷1610845200¬ADE÷1610845200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nashville Predators¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAS¬AE÷Nashville Predators¬JA÷x6IgsNZ9¬WU÷nashville-predators¬GRA÷0¬OA÷fyttuM6k-xOHQtem8.png¬WN÷CBJ¬AF÷Columbus Blue Jackets¬JB÷WSHctskG¬WV÷columbus-blue-jackets¬GRB÷0¬OB÷xSgLK2CN-6eZSLgBr.png¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷MRj23UqH¬AD÷1610848800¬ADE÷1610848800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Wild¬JB÷YFGCfX9Q¬WV÷minnesota-wild¬GRB÷0¬OB÷xl5EMJAN-00VvJie1.png¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Kings¬JA÷vgH8eDfK¬WU÷los-angeles-kings¬GRA÷0¬OA÷rRDf3Poe-00VvJie1.png¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷nczS1H8C¬AD÷1610852400¬ADE÷1610852400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Calgary Flames¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Canucks¬JB÷xSqVNYYl¬WV÷vancouver-canucks¬GRB÷0¬OB÷r3FCxxT0-bJNipUg0.png¬WM÷CGY¬AE÷Calgary Flames¬JA÷8huROEJr¬WU÷calgary-flames¬GRA÷0¬OA÷0UdKwb6k-0l1d6Qgb.png¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷8Onb4AUA¬AD÷1610852400¬ADE÷1610852400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vegas Golden Knights¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ANA¬AF÷Anaheim Ducks¬JB÷SID4dguE¬WV÷anaheim-ducks¬GRB÷0¬OB÷tthpeyXH-Wj435YQ1.png¬WM÷VGK¬AE÷Vegas Golden Knights¬JA÷EFPMX92D¬WU÷vegas-golden-knights¬GRA÷0¬OA÷lKulpF6k-rB35tSMp.png¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷6c1MsYXu¬AD÷1610902800¬ADE÷1610902800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pittsburgh Penguins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WSH¬AF÷Washington Capitals¬JB÷p8XKM4B9¬WV÷washington-capitals¬GRB÷0¬OB÷pSdmPgRq-KGlEqPWo.png¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Penguins¬JA÷GYSGNpd3¬WU÷pittsburgh-penguins¬GRA÷0¬OA÷nJ0Qys8k-fT5a6EBe.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UyQGMl2U¬AD÷1610928000¬ADE÷1610928000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Florida Panthers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Blackhawks¬JB÷xrUCOQtc¬WV÷chicago-blackhawks¬GRB÷0¬OB÷tAaNa096-QelcRFmL.png¬WM÷FLA¬AE÷Florida Panthers¬JA÷OvtVas4d¬WU÷florida-panthers¬GRA÷0¬OA÷K4AQlVTH-h4FzyZul.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GYLCNUnO¬AD÷1610928000¬ADE÷1610928000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Tampa Bay Lightning¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TBL¬AE÷Tampa Bay Lightning¬JA÷IswN13Zq¬WU÷tampa-bay-lightning¬GRA÷0¬OA÷dE1G4mne-UPCTXNVN.png¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Stars¬JB÷C4xR0Nlj¬WV÷dallas-stars¬GRB÷0¬OB÷4fuGFdVH-rDIR4hTp.png¬AW÷1¬~AA÷CGJZxAnB¬AD÷1610989200¬ADE÷1610989200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Red Wings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CBJ¬AF÷Columbus Blue Jackets¬JB÷d611MeHQ¬WV÷columbus-blue-jackets¬GRB÷0¬OB÷xSgLK2CN-6eZSLgBr.png¬WM÷DET¬AE÷Detroit Red Wings¬JA÷2q2cNy2K¬WU÷detroit-red-wings¬GRA÷0¬OA÷vipsZYT0-Gx7e7fdk.png¬AW÷1¬AN÷n¬~~
848
publicitate
publicitate
publicitate
Setări notificări
Notificările sunt blocate de browser
Setări
Mod întunecat
publicitate
publicitate
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri NHL din sectiunea Hochei/SUA. Flashscore.ro oferă livescore din NHL, rezultate finale și parțiale, clasamente NHL și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din NHL mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 100+ competiții de Hochei din peste 15 țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din NHL este real-time și se actualizează instant.
Scoruri live NHL la FlashScore.ro! Meciurile următoare: 15.01. Florida Panthers - Dallas Stars, 16.01. Florida Panthers - Dallas Stars, New Jersey Devils - Boston Bruins, Arizona Coyotes - San Jose Sharks, 17.01. Detroit Red Wings - Carolina Hurricanes, Edmonton Oilers - Montreal Canadiens, New York Rangers - New York Islanders, Ottawa Senators - Toronto Maple Leafs, Nashville Predators - Columbus Blue Jackets, Los Angeles Kings - Minnesota Wild, Calgary Flames - Vancouver Canucks, Vegas Golden Knights - Anaheim Ducks, Pittsburgh Penguins - Washington Capitals, 18.01. Florida Panthers - Chicago Blackhawks, Tampa Bay Lightning - Dallas Stars, Detroit Red Wings - Columbus Blue Jackets. Urmăriți scoruri live, rezultate, clasamente NHL și programul meciurilor
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!
mockup