Rezultate, scoruri live si clasamete NHL

Hochei »SUA » NHL » 2018/2019

results
SA÷4¬~ZA÷SUA: NHL - Pre-sezon¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷QDWJYTCR¬ZD÷t¬ZE÷bVfjVoZm¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷15¬ZL÷/hochei/sua/nhl/¬ZX÷02SUA 003......0000000000145000NHL - Pre-se015-sezon000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷AeqBSp8K¬AD÷1537324200¬ADE÷1537324200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Kings¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Kings¬JA÷QP4ktb4O¬WU÷los-angeles-kings¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Coyotes¬JB÷vT8guIJU¬WV÷arizona-coyotes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷2¬~AA÷0S8lL8a1¬AD÷1537324200¬ADE÷1537324200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jose Sharks¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SJS¬AE÷San Jose Sharks¬JA÷O4GUR7Wn¬WU÷san-jose-sharks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷ANA¬AF÷Anaheim Ducks¬JB÷x8KYQRog¬WV÷anaheim-ducks¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷W4p7TQhE¬AD÷1537324200¬ADE÷1537324200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vancouver Canucks¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Canucks¬JA÷hC6srKZB¬WU÷vancouver-canucks¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oilers¬JB÷W25osvkI¬WV÷edmonton-oilers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷2¬~AA÷I3JqMlpe¬AD÷1537322400¬ADE÷1537322400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arizona Coyotes¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Coyotes¬JA÷vXvbXT8P¬WU÷arizona-coyotes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Kings¬JB÷ttRPSmHt¬WV÷los-angeles-kings¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷vDKuNUUl¬AD÷1537318800¬ADE÷1537318800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Avalanche¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VGK¬AF÷Vegas Golden Knights¬JB÷jHoG8pWO¬WV÷vegas-golden-knights¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷2¬WM÷COL¬AE÷Colorado Avalanche¬JA÷CQnC9QGI¬WU÷colorado-avalanche¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬~AA÷AwGyOAFr¬AD÷1537317000¬ADE÷1537317000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Stars¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Stars¬JA÷IRg3Bnn6¬WU÷dallas-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷4¬WN÷STL¬AF÷St. Louis Blues¬JB÷U1c7A61C¬WV÷st-louis-blues¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬~AA÷8UT9Sj7R¬AD÷1537313400¬ADE÷1537313400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tampa Bay Lightning¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Lightning¬JA÷pEeeD8Hg¬WU÷tampa-bay-lightning¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Hurricanes¬JB÷O4faCSWa¬WV÷carolina-hurricanes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷I1dP4sGD¬AD÷1537313400¬ADE÷1537313400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Maple Leafs¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Maple Leafs¬JA÷dpDYqt5a¬WU÷toronto-maple-leafs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Senators¬JB÷zyCxq0K5¬WV÷ottawa-senators¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AM÷Locaţie neutră.¬~AA÷vkxgWY72¬AD÷1537311600¬ADE÷1537311600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Buffalo Sabres¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Sabres¬JA÷jizMb920¬WU÷buffalo-sabres¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Penguins¬JB÷UsZPcTH6¬WV÷pittsburgh-penguins¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬~AA÷Q5v5TWiL¬AD÷1537311600¬ADE÷1537311600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbus Blue Jackets¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CBJ¬AE÷Columbus Blue Jackets¬JA÷ln2nFUns¬WU÷columbus-blue-jackets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Blackhawks¬JB÷Sx1jEl2m¬WV÷chicago-blackhawks¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷C2z1UCxF¬AD÷1537311600¬ADE÷1537311600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Islanders¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYI¬AE÷New York Islanders¬JA÷I3BGKjPJ¬WU÷new-york-islanders¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Flyers¬JB÷W6FKJAvQ¬WV÷philadelphia-flyers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷3¬BF÷1¬~AA÷IuycVhN8¬AD÷1537311600¬ADE÷1537311600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Capitals¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WSH¬AE÷Washington Capitals¬JA÷x8YTdmXC¬WU÷washington-capitals¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷BOS¬AF÷Boston Bruins¬JB÷GbXXe7nJ¬WV÷boston-bruins¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷2¬BF÷1¬~AA÷MZ2G63o1¬AD÷1537232400¬ADE÷1537232400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Calgary Flames¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Flames¬JA÷6FYgiOCP¬WU÷calgary-flames¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oilers¬JB÷8OKLnrLt¬WV÷edmonton-oilers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷7¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷4¬~AA÷4bhL5N07¬AD÷1537228800¬ADE÷1537228800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Winnipeg Jets¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Jets¬JA÷jmAQo2zm¬WU÷winnipeg-jets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Wild¬JB÷2NDUpMkg¬WV÷minnesota-wild¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷rq4C7qWf¬AD÷1537227000¬ADE÷1537227000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Montreal Canadiens¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Montreal Canadiens¬JA÷v9t8TKKI¬WU÷montreal-canadiens¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷3¬WN÷NJD¬AF÷New Jersey Devils¬JB÷IauCSvzP¬WV÷new-jersey-devils¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷06XD8VFe¬AD÷1537225200¬ADE÷1537225200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbus Blue Jackets¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CBJ¬AE÷Columbus Blue Jackets¬JA÷bges6iAQ¬WU÷columbus-blue-jackets¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Sabres¬JB÷02s91BIs¬WV÷buffalo-sabres¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷1¬~AA÷E9a88PGl¬AD÷1537225200¬ADE÷1537225200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Florida Panthers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NAS¬AF÷Nashville Predators¬JB÷dpi3U05C¬WV÷nashville-predators¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷2¬WM÷FLA¬AE÷Florida Panthers¬JA÷rsmaVtj6¬WU÷florida-panthers¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬~AA÷vcWH7kV1¬AD÷1537225200¬ADE÷1537225200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷New Jersey Devils¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NJD¬AE÷New Jersey Devils¬JA÷fPtD0VXm¬WU÷new-jersey-devils¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷1¬BG÷0¬WN÷NYR¬AF÷New York Rangers¬JB÷8SpHakmf¬WV÷new-york-rangers¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬BH÷1¬~AA÷6qY99B0k¬AD÷1537225200¬ADE÷1537225200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Flyers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Flyers¬JA÷2R1Y7DuE¬WU÷philadelphia-flyers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷NYI¬AF÷New York Islanders¬JB÷tI0x7XfK¬WV÷new-york-islanders¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬~~
4
1537349187
24
fixtures
SA÷4¬~ZA÷SUA: NHL - Pre-sezon¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷QDWJYTCR¬ZD÷t¬ZE÷bVfjVoZm¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷15¬ZL÷/hochei/sua/nhl/¬ZX÷02SUA 003......0000000000145000NHL - Pre-se015-sezon000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷xIF7R4NQ¬AD÷1537356600¬ADE÷1537356600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Bruins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Bruins¬JA÷6JMcpAGu¬WU÷boston-bruins¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Flames¬JB÷pAL1qUVo¬WV÷calgary-flames¬AN÷y¬~AA÷Q50zqCi8¬AD÷1537398000¬ADE÷1537398000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carolina Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Hurricanes¬JA÷xrkwOPVB¬WU÷carolina-hurricanes¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Lightning¬JB÷GYmsNqoI¬WV÷tampa-bay-lightning¬AN÷n¬~AA÷C2ChKSE7¬AD÷1537398000¬ADE÷1537398000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Rangers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYR¬AE÷New York Rangers¬JA÷WUJxQo1a¬WU÷new-york-rangers¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Flyers¬JB÷ALItP5G5¬WV÷philadelphia-flyers¬AN÷n¬~AA÷4davrW6E¬AD÷1537399800¬ADE÷1537399800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Red Wings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Red Wings¬JA÷8UBA5HFp¬WU÷detroit-red-wings¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Penguins¬JB÷MXFE4yVj¬WV÷pittsburgh-penguins¬AN÷n¬~AA÷vR1ZMOVs¬AD÷1537399800¬ADE÷1537399800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Montreal Canadiens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Montreal Canadiens¬JA÷hzL5rloh¬WU÷montreal-canadiens¬WN÷FLA¬AF÷Florida Panthers¬JB÷WQJ9s80b¬WV÷florida-panthers¬AN÷n¬~AA÷Ym1wMrol¬AD÷1537399800¬ADE÷1537399800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ottawa Senators¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa Senators¬JA÷Ek9EtSF4¬WU÷ottawa-senators¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Maple Leafs¬JB÷ShDIunVA¬WV÷toronto-maple-leafs¬AN÷n¬~AA÷K6I8Q3ys¬AD÷1537401600¬ADE÷1537401600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Wild¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Wild¬JA÷OxfcTK7i¬WU÷minnesota-wild¬WN÷STL¬AF÷St. Louis Blues¬JB÷2Th1SvNc¬WV÷st-louis-blues¬AN÷n¬~AA÷ni5sL20f¬AD÷1537408800¬ADE÷1537408800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vancouver Canucks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Canucks¬JA÷MFCMv6pH¬WU÷vancouver-canucks¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Flames¬JB÷buzjNwFq¬WV÷calgary-flames¬AN÷n¬~AA÷UFfnKMF0¬AD÷1537484400¬ADE÷1537484400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Montreal Canadiens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Montreal Canadiens¬JA÷GGUfMcUk¬WU÷montreal-canadiens¬WN÷WSH¬AF÷Washington Capitals¬JB÷f7TbLHqd¬WV÷washington-capitals¬AN÷n¬~AA÷bcHCPNjm¬AD÷1537484400¬ADE÷1537484400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Islanders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYI¬AE÷New York Islanders¬JA÷W2c5Rbx4¬WU÷new-york-islanders¬WN÷NJD¬AF÷New Jersey Devils¬JB÷Agd9QIiA¬WV÷new-jersey-devils¬AN÷n¬~AA÷hKGGOs6g¬AD÷1537486200¬ADE÷1537486200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Red Wings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Red Wings¬JA÷hIoEPx7G¬WU÷detroit-red-wings¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Blackhawks¬JB÷4hkIOdMM¬WV÷chicago-blackhawks¬AN÷n¬~AA÷6NKKN1La¬AD÷1537488000¬ADE÷1537488000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Wild¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Wild¬JA÷bFlMNGyT¬WU÷minnesota-wild¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Stars¬JB÷0OzlJzpp¬WV÷dallas-stars¬AN÷n¬~AA÷86gjJtV6¬AD÷1537491600¬ADE÷1537491600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edmonton Oilers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oilers¬JA÷8AHtp1Md¬WU÷edmonton-oilers¬WN÷WIN¬AF÷Winnipeg Jets¬JB÷6ezpqLy3¬WV÷winnipeg-jets¬AN÷n¬~AA÷lnAPMLz6¬AD÷1537495200¬ADE÷1537495200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Anaheim Ducks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SJS¬AF÷San Jose Sharks¬JB÷djUdHEEd¬WV÷san-jose-sharks¬WM÷ANA¬AE÷Anaheim Ducks¬JA÷IaVhIfaj¬WU÷anaheim-ducks¬AN÷n¬~AA÷xtbfI0pD¬AD÷1537495200¬ADE÷1537495200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vancouver Canucks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Canucks¬JA÷lKPlrui9¬WU÷vancouver-canucks¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Kings¬JB÷SAOhsa6F¬WV÷los-angeles-kings¬AN÷n¬~AA÷Sx9TLujC¬AD÷1537497000¬ADE÷1537497000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Kings¬JA÷AgIvtbic¬WU÷los-angeles-kings¬WN÷VGK¬AF÷Vegas Golden Knights¬JB÷OdMruI63¬WV÷vegas-golden-knights¬AN÷n¬~AA÷04MzKJKO¬AD÷1537570800¬ADE÷1537570800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Flyers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NYI¬AF÷New York Islanders¬JB÷WS8ayz6S¬WV÷new-york-islanders¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Flyers¬JA÷hxAexGjM¬WU÷philadelphia-flyers¬AN÷n¬~AA÷290Jr3cP¬AD÷1537572600¬ADE÷1537572600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carolina Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Hurricanes¬JA÷xAoSWgEq¬WU÷carolina-hurricanes¬WN÷WSH¬AF÷Washington Capitals¬JB÷jDkWVDTk¬WV÷washington-capitals¬AN÷n¬~AA÷K4NvQC3J¬AD÷1537572600¬ADE÷1537572600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ottawa Senators¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa Senators¬JA÷tI4Tzcqq¬WU÷ottawa-senators¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Blackhawks¬JB÷fL8XZGbk¬WV÷chicago-blackhawks¬AN÷n¬~AA÷GWdbHKaJ¬AD÷1537572600¬ADE÷1537572600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Maple Leafs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Maple Leafs¬JA÷dpTdtJLL¬WU÷toronto-maple-leafs¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Sabres¬JB÷zyS0uwyS¬WV÷buffalo-sabres¬AN÷n¬~AA÷MDNWKa5I¬AD÷1537574400¬ADE÷1537574400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nashville Predators¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAS¬AE÷Nashville Predators¬JA÷6LBmvxM9¬WU÷nashville-predators¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Lightning¬JB÷pCAiwdyG¬WV÷tampa-bay-lightning¬AN÷n¬~AA÷YiikwsLn¬AD÷1537574400¬ADE÷1537574400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St. Louis Blues¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STL¬AE÷St. Louis Blues¬JA÷dEUWUFb2¬WU÷st-louis-blues¬WN÷CBJ¬AF÷Columbus Blue Jackets¬JB÷z5TzUZD8¬WV÷columbus-blue-jackets¬AN÷n¬~AA÷WvRrPWIP¬AD÷1537574400¬ADE÷1537574400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Winnipeg Jets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Flames¬JB÷SY6uYfT1¬WV÷calgary-flames¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Jets¬JA÷lr8yZzEe¬WU÷winnipeg-jets¬AN÷n¬~AA÷Crjgx1zg¬AD÷1537642800¬ADE÷1537642800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pittsburgh Penguins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Penguins¬JA÷URSvTgTE¬WU÷pittsburgh-penguins¬WN÷CBJ¬AF÷Columbus Blue Jackets¬JB÷SCorSDrL¬WV÷columbus-blue-jackets¬AN÷n¬~~
4
1537349187
1355
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri NHL din sectiunea Hochei/SUA. Flashscore.ro oferă livescore din NHL, rezultate finale și parțiale, clasamente NHL și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din NHL mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 100+ competiții de Hochei din peste 15 țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din NHL este real-time și se actualizează instant.