Hochei »SUA » NHL » 2017/2018

results
SA÷4¬~ZA÷SUA: NHL¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷vgbaVqys¬ZD÷t¬ZE÷xY7Cu64s¬ZF÷0¬ZO÷1¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷2¬ZL÷/hochei/sua/nhl/¬ZX÷02SUA 003......0000000000169000NHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷KfS6nb6l¬AD÷1519063200¬ADE÷1519063200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Islanders¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYI¬AE÷New York Islanders¬JA÷2PjrKtxR¬WU÷new-york-islanders¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Wild¬JB÷Y7wAF0pr¬WV÷minnesota-wild¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷3¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6iO2mvir¬AD÷1519002000¬ADE÷1519002000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jose Sharks¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SJS¬AE÷San Jose Sharks¬JA÷tA2ZL27E¬WU÷san-jose-sharks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷4¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Stars¬JB÷OYivLMMK¬WV÷dallas-stars¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MJthIVEM¬AD÷1519002000¬ADE÷1519002000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Winnipeg Jets¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Jets¬JA÷MLeDgVc4¬WU÷winnipeg-jets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷4¬WN÷FLA¬AF÷Florida Panthers¬JB÷GreHhkDA¬WV÷florida-panthers¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rTslJBaG¬AD÷1518998400¬ADE÷1518998400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Detroit Red Wings¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Red Wings¬JA÷Qg24eiTi¬WU÷detroit-red-wings¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Maple Leafs¬JB÷8Ii9fBrb¬WV÷toronto-maple-leafs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷lCyyhKrR¬AD÷1518994800¬ADE÷1518994800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbus Blue Jackets¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CBJ¬AE÷Columbus Blue Jackets¬JA÷E3AmbaF7¬WU÷columbus-blue-jackets¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Penguins¬JB÷S6bVMrh8¬WV÷pittsburgh-penguins¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷3¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ALxXh0TK¬AD÷1518991200¬ADE÷1518991200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Carolina Hurricanes¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Hurricanes¬JA÷IyHv0Lpe¬WU÷carolina-hurricanes¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷NJD¬AF÷New Jersey Devils¬JB÷zDBqau01¬WV÷new-jersey-devils¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷04hqKipA¬AD÷1518984000¬ADE÷1518984000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Avalanche¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Avalanche¬JA÷KdFIXmyo¬WU÷colorado-avalanche¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oilers¬JB÷n330dXDo¬WV÷edmonton-oilers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷3¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷U9LZgtEE¬AD÷1518973200¬ADE÷1518973200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Rangers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYR¬AE÷New York Rangers¬JA÷pOIW1sGr¬WU÷new-york-rangers¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Flyers¬JB÷voIz11Vl¬WV÷philadelphia-flyers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷7¬BB÷3¬BD÷2¬BF÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷n1luLXU3¬AD÷1518922800¬ADE÷1518922800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Calgary Flames¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FLA¬AF÷Florida Panthers¬JB÷ImTjxUST¬WV÷florida-panthers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷1¬BD÷3¬BF÷2¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Flames¬JA÷zPwnwADN¬WU÷calgary-flames¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hvkyMDFc¬AD÷1518922800¬ADE÷1518922800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vancouver Canucks¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Canucks¬JA÷SbzvuWrB¬WU÷vancouver-canucks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷4¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷BOS¬AF÷Boston Bruins¬JB÷MLZsvjbH¬WV÷boston-bruins¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jJMVfMb8¬AD÷1518917400¬ADE÷1518917400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Blackhawks¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Blackhawks¬JA÷6unaKkW9¬WU÷chicago-blackhawks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷3¬BC÷3¬BE÷1¬WN÷WSH¬AF÷Washington Capitals¬JB÷l4y4J9oG¬WV÷washington-capitals¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xGYmWxM7¬AD÷1518915600¬ADE÷1518915600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nashville Predators¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAS¬AE÷Nashville Predators¬JA÷bFriMB1c¬WU÷nashville-predators¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷DET¬AF÷Detroit Red Wings¬JB÷SlmeLVG3¬WV÷detroit-red-wings¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷EmjXMg0i¬AD÷1518912000¬ADE÷1518912000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pittsburgh Penguins¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Penguins¬JA÷WWtVthEb¬WU÷pittsburgh-penguins¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Maple Leafs¬JB÷l8yztCT4¬WV÷toronto-maple-leafs¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷OCUqXI61¬AD÷1518912000¬ADE÷1518912000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tampa Bay Lightning¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Lightning¬JA÷IJ54b89j¬WU÷tampa-bay-lightning¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷NJD¬AF÷New Jersey Devils¬JB÷KOqmNini¬WV÷new-jersey-devils¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷EepdbANj¬AD÷1518912000¬ADE÷1518912000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vegas Golden Knights¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MON¬AF÷Montreal Canadiens¬JB÷htrRsYbh¬WV÷montreal-canadiens¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷1¬WM÷VGK¬AE÷Vegas Golden Knights¬JA÷bJrNrEqn¬WU÷vegas-golden-knights¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷3¬BC÷2¬BE÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷z5ohaj8p¬AD÷1518901200¬ADE÷1518901200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arizona Coyotes¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Coyotes¬JA÷0fNBycxJ¬WU÷arizona-coyotes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oilers¬JB÷0YPJqfUu¬WV÷edmonton-oilers¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tluuYbie¬AD÷1518894000¬ADE÷1518894000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Minnesota Wild¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Wild¬JA÷nyFY3UoT¬WU÷minnesota-wild¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BI÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷ANA¬AF÷Anaheim Ducks¬JB÷4G10alfp¬WV÷anaheim-ducks¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷0¬BJ÷3¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IPbQ3WaT¬AD÷1518894000¬ADE÷1518894000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ottawa Senators¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa Senators¬JA÷hUJ3wJ76¬WU÷ottawa-senators¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷NYR¬AF÷New York Rangers¬JB÷M3O7xwNC¬WV÷new-york-rangers¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2ctyZvxk¬AD÷1518890400¬ADE÷1518890400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Buffalo Sabres¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Kings¬JB÷8pGU4AWM¬WV÷los-angeles-kings¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬BF÷0¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Sabres¬JA÷SYbX5jHG¬WU÷buffalo-sabres¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YNyXZKMr¬AD÷1518831000¬ADE÷1518831000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Stars¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Stars¬JA÷fL0P7Cn4¬WU÷dallas-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷STL¬AF÷St. Louis Blues¬JB÷lr0T6W1A¬WV÷st-louis-blues¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4MfM4CpN¬AD÷1518829200¬ADE÷1518829200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Winnipeg Jets¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Jets¬JA÷WEVfuuwf¬WU÷winnipeg-jets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷1¬BC÷3¬BE÷2¬WN÷COL¬AF÷Colorado Avalanche¬JB÷EwLavah0¬WV÷colorado-avalanche¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dbE3imhG¬AD÷1518827400¬ADE÷1518827400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carolina Hurricanes¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Hurricanes¬JA÷bg7G9YHi¬WU÷carolina-hurricanes¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷NYI¬AF÷New York Islanders¬JB÷tIdL8hXc¬WV÷new-york-islanders¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷EZObhTxA¬AD÷1518825600¬ADE÷1518825600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Columbus Blue Jackets¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Flyers¬JB÷K28CAE2o¬WV÷philadelphia-flyers¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬WM÷CBJ¬AE÷Columbus Blue Jackets¬JA÷WnFUoVPp¬WU÷columbus-blue-jackets¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~~
4
1519076792
1022
fixtures
SA÷4¬~ZA÷SUA: NHL¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷vgbaVqys¬ZD÷t¬ZE÷xY7Cu64s¬ZF÷0¬ZO÷1¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷2¬ZL÷/hochei/sua/nhl/¬ZX÷02SUA 003......0000000000169000NHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷2JHBoILf¬AD÷1519070400¬ADE÷1519070400¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷46¬CX÷Buffalo Sabres¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1519076788¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WSH¬AF÷Washington Capitals¬JB÷fNRIDvFf¬WV÷washington-capitals¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Sabres¬JA÷CbxEEKal¬WU÷buffalo-sabres¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5},{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷jgodHkUS¬AD÷1519074000¬ADE÷1519074000¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷46¬CX÷Calgary Flames¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1519076585¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Flames¬JA÷fZgLi9SG¬WU÷calgary-flames¬AG÷0¬BA÷0¬WN÷BOS¬AF÷Boston Bruins¬JB÷CAlQjTsN¬WV÷boston-bruins¬AH÷1¬BB÷1¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5},{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷h2XNC9xp¬AD÷1519088400¬ADE÷1519088400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nashville Predators¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAS¬AE÷Nashville Predators¬JA÷j1mUkmcT¬WU÷nashville-predators¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Senators¬JB÷8tzdo75p¬WV÷ottawa-senators¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷tAGFpxy1¬AD÷1519090200¬ADE÷1519090200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Blackhawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Blackhawks¬JA÷8QVMCbU0¬WU÷chicago-blackhawks¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Kings¬JB÷2mVQBIq7¬WV÷los-angeles-kings¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷AqLJqdj7¬AD÷1519095600¬ADE÷1519095600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vegas Golden Knights¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VGK¬AE÷Vegas Golden Knights¬JA÷tvUUAxaD¬WU÷vegas-golden-knights¬WN÷ANA¬AF÷Anaheim Ducks¬JB÷IeDDZLyE¬WV÷anaheim-ducks¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷lzKNrG5D¬AD÷1519171200¬ADE÷1519171200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Jersey Devils¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CBJ¬AF÷Columbus Blue Jackets¬JB÷j9BLXa6Q¬WV÷columbus-blue-jackets¬WM÷NJD¬AE÷New Jersey Devils¬JA÷dnCHYuiK¬WU÷new-jersey-devils¬AW÷1¬AN÷n¬MW÷5¬~AA÷YBuWAm7d¬AD÷1519171200¬ADE÷1519171200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Flyers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Flyers¬JA÷0CGn8UCc¬WU÷philadelphia-flyers¬WN÷MON¬AF÷Montreal Canadiens¬JB÷UoLj7lS3¬WV÷montreal-canadiens¬AW÷1¬AN÷n¬MW÷5¬~AA÷zRMSBTij¬AD÷1519171200¬ADE÷1519171200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Maple Leafs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Maple Leafs¬JA÷KGw0pRKj¬WU÷toronto-maple-leafs¬WN÷FLA¬AF÷Florida Panthers¬JB÷MLHr9Aci¬WV÷florida-panthers¬AW÷1¬AN÷n¬MW÷5¬~AA÷jub67arE¬AD÷1519171200¬ADE÷1519171200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Capitals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WSH¬AE÷Washington Capitals¬JA÷Q12mTJEs¬WU÷washington-capitals¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Lightning¬JB÷8QihSwUm¬WV÷tampa-bay-lightning¬AW÷1¬AN÷n¬MW÷5¬~AA÷lQG96JcK¬AD÷1519173000¬ADE÷1519173000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Red Wings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Red Wings¬JA÷nHjdRcqf¬WU÷detroit-red-wings¬WN÷NAS¬AF÷Nashville Predators¬JB÷Gje0QHb0¬WV÷nashville-predators¬AW÷1¬AN÷n¬MW÷5¬~AA÷rmGD5wDQ¬AD÷1519174800¬ADE÷1519174800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St. Louis Blues¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STL¬AE÷St. Louis Blues¬JA÷fsf4PyE6¬WU÷st-louis-blues¬WN÷SJS¬AF÷San Jose Sharks¬JB÷x6q9OeTC¬WV÷san-jose-sharks¬AW÷1¬AN÷n¬MW÷5¬~AA÷nFTDZWqc¬AD÷1519174800¬ADE÷1519174800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Winnipeg Jets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Jets¬JA÷8xKf68sA¬WU÷winnipeg-jets¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Kings¬JB÷j19a5SdG¬WV÷los-angeles-kings¬AW÷1¬AN÷n¬MW÷5¬~AA÷Q5SHYja3¬AD÷1519178400¬ADE÷1519178400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edmonton Oilers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oilers¬JA÷44D34nCM¬WU÷edmonton-oilers¬WN÷BOS¬AF÷Boston Bruins¬JB÷bRC736RS¬WV÷boston-bruins¬AW÷1¬AN÷n¬MW÷5¬~AA÷rsNMXAE9¬AD÷1519182000¬ADE÷1519182000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vancouver Canucks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Canucks¬JA÷0zaZbQZq¬WU÷vancouver-canucks¬WN÷COL¬AF÷Colorado Avalanche¬JB÷SdVVcpkj¬WV÷colorado-avalanche¬AW÷1¬AN÷n¬MW÷5¬~AA÷MXLQWUTF¬AD÷1519261200¬ADE÷1519261200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Blackhawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Blackhawks¬JA÷6mUZd44d¬WU÷chicago-blackhawks¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Senators¬JB÷KjIHLmsc¬WV÷ottawa-senators¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pd2u1cLs¬AD÷1519268400¬ADE÷1519268400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Anaheim Ducks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANA¬AE÷Anaheim Ducks¬JA÷j9mDNFrJ¬WU÷anaheim-ducks¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Stars¬JB÷4CyenaLJ¬WV÷dallas-stars¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ETqfF2br¬AD÷1519270200¬ADE÷1519270200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vegas Golden Knights¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Flames¬JB÷GIBQJRB9¬WV÷calgary-flames¬WM÷VGK¬AE÷Vegas Golden Knights¬JA÷YgMLK7d3¬WU÷vegas-golden-knights¬AW÷1¬AN÷n¬~~
4
1519076792
360
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri NHL din sectiunea Hochei/SUA. Flashscore.ro oferă livescore din NHL, rezultate finale și parțiale, clasamente NHL și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din NHL mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 100+ competiții de Hochei din peste 15 țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din NHL este real-time și se actualizează instant.