Hochei »SUA » NHL » 2017/2018

results
SA÷4¬~ZA÷SUA: NHL¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷vgbaVqys¬ZD÷t¬ZE÷xY7Cu64s¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷2¬ZL÷/hochei/sua/nhl/¬ZX÷02SUA 003......0000000000169000NHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷n9YbWDom¬AD÷1511314200¬ADE÷1511314200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Stars¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Stars¬JA÷dxH5VLQj¬WU÷dallas-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷MON¬AF÷Montreal Canadiens¬JB÷Au5mf53i¬WV÷montreal-canadiens¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8IZfXgWt¬AD÷1511312400¬ADE÷1511312400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. Louis Blues¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STL¬AE÷St. Louis Blues¬JA÷xhzZzr3T¬WU÷st-louis-blues¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷8¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷4¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oilers¬JB÷rZC1W1Bp¬WV÷edmonton-oilers¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷3¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jwmTyzOP¬AD÷1511308800¬ADE÷1511308800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Flyers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Flyers¬JA÷URWQx4YG¬WU÷philadelphia-flyers¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Canucks¬JB÷b1yVyOmN¬WV÷vancouver-canucks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷2¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vXveME5k¬AD÷1511235000¬ADE÷1511235000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷San Jose Sharks¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ANA¬AF÷Anaheim Ducks¬JB÷ChuOZ6sd¬WV÷anaheim-ducks¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷0¬BJ÷4¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬WM÷SJS¬AE÷San Jose Sharks¬JA÷rJzKzmSk¬WU÷san-jose-sharks¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BI÷3¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QTziNfjq¬AD÷1511226000¬ADE÷1511226000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Minnesota Wild¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Wild¬JA÷boamt94S¬WU÷minnesota-wild¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷NJD¬AF÷New Jersey Devils¬JB÷4SyGyTCq¬WV÷new-jersey-devils¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hhUPxG8J¬AD÷1511226000¬ADE÷1511226000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nashville Predators¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAS¬AE÷Nashville Predators¬JA÷8CrIvQ34¬WU÷nashville-predators¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷3¬BE÷1¬WN÷WIN¬AF÷Winnipeg Jets¬JB÷jyYMwpJA¬WV÷winnipeg-jets¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KnbORzrS¬AD÷1511222400¬ADE÷1511222400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Buffalo Sabres¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Sabres¬JA÷jLeurVZF¬WU÷buffalo-sabres¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷CBJ¬AF÷Columbus Blue Jackets¬JB÷preqskkM¬WV÷columbus-blue-jackets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CdiwFCGC¬AD÷1511222400¬ADE÷1511222400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Maple Leafs¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Maple Leafs¬JA÷n7cNIrso¬WU÷toronto-maple-leafs¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Coyotes¬JB÷OOt6sSJo¬WV÷arizona-coyotes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jmjsEWVI¬AD÷1511222400¬ADE÷1511222400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Capitals¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WSH¬AE÷Washington Capitals¬JA÷2FuAtnZi¬WU÷washington-capitals¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Flames¬JB÷dxuEu6lb¬WV÷calgary-flames¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tdaKSGSL¬AD÷1511139600¬ADE÷1511139600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Anaheim Ducks¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FLA¬AF÷Florida Panthers¬JB÷CUdyqBK9¬WV÷florida-panthers¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬WM÷ANA¬AE÷Anaheim Ducks¬JA÷WIuvpi53¬WU÷anaheim-ducks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CMfGTdDF¬AD÷1511139600¬ADE÷1511139600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vegas Golden Knights¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VGK¬AE÷Vegas Golden Knights¬JA÷vPhhMmDd¬WU÷vegas-golden-knights¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Kings¬JB÷hStzoXkc¬WV÷los-angeles-kings¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rNnZFh16¬AD÷1511136000¬ADE÷1511136000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Rangers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYR¬AE÷New York Rangers¬JA÷jyCiO4JN¬WU÷new-york-rangers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Senators¬JB÷pbBeNOYT¬WV÷ottawa-senators¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YVeCUxb9¬AD÷1511132400¬ADE÷1511132400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Detroit Red Wings¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Red Wings¬JA÷rcaqO9rp¬WU÷detroit-red-wings¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷COL¬AF÷Colorado Avalanche¬JB÷QLllNTcj¬WV÷colorado-avalanche¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷j767VIr3¬AD÷1511128800¬ADE÷1511128800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carolina Hurricanes¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Hurricanes¬JA÷CE8DTVKM¬WU÷carolina-hurricanes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷NYI¬AF÷New York Islanders¬JB÷tlDHSkzT¬WV÷new-york-islanders¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vX23WbTd¬AD÷1511062200¬ADE÷1511062200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jose Sharks¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SJS¬AE÷San Jose Sharks¬JA÷jaK4VijA¬WU÷san-jose-sharks¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷BOS¬AF÷Boston Bruins¬JB÷YN99UB5G¬WV÷boston-bruins¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4WmVGYo0¬AD÷1511060400¬ADE÷1511060400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Vancouver Canucks¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Canucks¬JA÷f9IrQQlB¬WU÷vancouver-canucks¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷STL¬AF÷St. Louis Blues¬JB÷xY7mPp4H¬WV÷st-louis-blues¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QTEL7Fjd¬AD÷1511053200¬ADE÷1511053200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nashville Predators¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAS¬AE÷Nashville Predators¬JA÷bi2cXDLc¬WU÷nashville-predators¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷COL¬AF÷Colorado Avalanche¬JB÷hE11WXz4¬WV÷colorado-avalanche¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nwGH8eyj¬AD÷1511051400¬ADE÷1511051400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Capitals¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WSH¬AE÷Washington Capitals¬JA÷rqKA9ATj¬WU÷washington-capitals¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Wild¬JB÷K03gYg6i¬WV÷minnesota-wild¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YVZtFcbM¬AD÷1511049600¬ADE÷1511049600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Buffalo Sabres¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Sabres¬JA÷UD5MV0pg¬WU÷buffalo-sabres¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Hurricanes¬JB÷xv5QUKaa¬WV÷carolina-hurricanes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷M7bQHEWg¬AD÷1511049600¬ADE÷1511049600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Montreal Canadiens¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Montreal Canadiens¬JA÷8hKzSnKb¬WU÷montreal-canadiens¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Maple Leafs¬JB÷GIJvR6Z4¬WV÷toronto-maple-leafs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷4¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷U1LC9yMq¬AD÷1511049600¬ADE÷1511049600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pittsburgh Penguins¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Penguins¬JA÷CdcwSIqI¬WU÷pittsburgh-penguins¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Blackhawks¬JB÷4hL6AjEp¬WV÷chicago-blackhawks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ShZpEHDS¬AD÷1511049600¬ADE÷1511049600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tampa Bay Lightning¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Lightning¬JA÷GU3UTvF5¬WU÷tampa-bay-lightning¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷3¬WN÷NYI¬AF÷New York Islanders¬JB÷bggZSbUB¬WV÷new-york-islanders¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~~
4
1511387838
426
fixtures
SA÷4¬~ZA÷SUA: NHL¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷vgbaVqys¬ZD÷t¬ZE÷xY7Cu64s¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷2¬ZL÷/hochei/sua/nhl/¬ZX÷02SUA 003......0000000000169000NHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷YgvaLYKe¬AD÷1511395200¬ADE÷1511395200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buffalo Sabres¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Sabres¬JA÷jqvSYQd2¬WU÷buffalo-sabres¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Wild¬JB÷fH48sJ02¬WV÷minnesota-wild¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16},{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷xvcsrdS8¬AD÷1511395200¬ADE÷1511395200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carolina Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Hurricanes¬JA÷bkmiZf8r¬WU÷carolina-hurricanes¬WN÷NYR¬AF÷New York Rangers¬JB÷hCneYENl¬WV÷new-york-rangers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16},{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷YPKKRk0I¬AD÷1511395200¬ADE÷1511395200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Columbus Blue Jackets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CBJ¬AE÷Columbus Blue Jackets¬JA÷f7HvraAd¬WU÷columbus-blue-jackets¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Flames¬JB÷dCeN6rmc¬WV÷calgary-flames¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16},{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷4pT3VX0g¬AD÷1511395200¬ADE÷1511395200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Red Wings¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Red Wings¬JA÷lW3igPIc¬WU÷detroit-red-wings¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oilers¬JB÷GhzlhqY3¬WV÷edmonton-oilers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16},{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷ryS7UiGa¬AD÷1511395200¬ADE÷1511395200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Florida Panthers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLA¬AE÷Florida Panthers¬JA÷fqZii3mA¬WU÷florida-panthers¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Maple Leafs¬JB÷l6YejN2G¬WV÷toronto-maple-leafs¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16},{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷Cpw3Khz2¬AD÷1511395200¬ADE÷1511395200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Jersey Devils¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NJD¬AE÷New Jersey Devils¬JA÷6i8CtwG8¬WU÷new-jersey-devils¬WN÷BOS¬AF÷Boston Bruins¬JB÷0E7GucVE¬WV÷boston-bruins¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16},{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷bmbwqxD2¬AD÷1511395200¬ADE÷1511395200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Islanders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYI¬AE÷New York Islanders¬JA÷v56KvHpL¬WU÷new-york-islanders¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Flyers¬JB÷dt1Pwy0R¬WV÷philadelphia-flyers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16},{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷xbRBTBV5¬AD÷1511395200¬ADE÷1511395200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pittsburgh Penguins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Canucks¬JB÷pYR4l1XS¬WV÷vancouver-canucks¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Penguins¬JA÷29x0ksIM¬WU÷pittsburgh-penguins¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16},{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷j1VFSVpC¬AD÷1511395200¬ADE÷1511395200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Capitals¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WSH¬AE÷Washington Capitals¬JA÷nsEWqLup¬WU÷washington-capitals¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Senators¬JB÷GGIzquej¬WV÷ottawa-senators¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16},{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷W0dosGsF¬AD÷1511397000¬ADE÷1511397000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tampa Bay Lightning¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Lightning¬JA÷6FjaXYxe¬WU÷tampa-bay-lightning¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Blackhawks¬JB÷lvt4Whh1¬WV÷chicago-blackhawks¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16},{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷AkrlANUp¬AD÷1511398800¬ADE÷1511398800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nashville Predators¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAS¬AE÷Nashville Predators¬JA÷8naR5223¬WU÷nashville-predators¬WN÷MON¬AF÷Montreal Canadiens¬JB÷29bV4MH9¬WV÷montreal-canadiens¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16},{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷Q1EJO7Rm¬AD÷1511402400¬ADE÷1511402400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arizona Coyotes¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Coyotes¬JA÷KxsggGaE¬WU÷arizona-coyotes¬WN÷SJS¬AF÷San Jose Sharks¬JB÷21WchzFK¬WV÷san-jose-sharks¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16},{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷rwPEPmCs¬AD÷1511402400¬ADE÷1511402400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado Avalanche¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Avalanche¬JA÷SUv8VC77¬WU÷colorado-avalanche¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Stars¬JB÷tnrkfdp8¬WV÷dallas-stars¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16},{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷4hDNNRtf¬AD÷1511407800¬ADE÷1511407800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Anaheim Ducks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANA¬AE÷Anaheim Ducks¬JA÷G4z2ifUQ¬WU÷anaheim-ducks¬WN÷VGK¬AF÷Vegas Golden Knights¬JB÷YqNTnExr¬WV÷vegas-golden-knights¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16},{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷xdWVY67o¬AD÷1511407800¬ADE÷1511407800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Kings¬JA÷t0cZ3tXF¬WU÷los-angeles-kings¬WN÷WIN¬AF÷Winnipeg Jets¬JB÷byhv30nM¬WV÷winnipeg-jets¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16},{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷YRHRMod0¬AD÷1511546400¬ADE÷1511546400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Bruins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Bruins¬JA÷CzMXoYil¬WU÷boston-bruins¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Penguins¬JB÷UBGxoh7f¬WV÷pittsburgh-penguins¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16},{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GnVZXQMi¬AD÷1511557200¬ADE÷1511557200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Anaheim Ducks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANA¬AE÷Anaheim Ducks¬JA÷xSjr2K1S¬WU÷anaheim-ducks¬WN÷WIN¬AF÷Winnipeg Jets¬JB÷f7wAcvAq¬WV÷winnipeg-jets¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16},{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CIGVL5B6¬AD÷1511557200¬ADE÷1511557200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Wild¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Wild¬JA÷82FtpCM0¬WU÷minnesota-wild¬WN÷COL¬AF÷Colorado Avalanche¬JB÷2PEpqWy7¬WV÷colorado-avalanche¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16},{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fs6zLPQC¬AD÷1511557200¬ADE÷1511557200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Flyers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NYI¬AF÷New York Islanders¬JB÷G4dX6ZTD¬WV÷new-york-islanders¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Flyers¬JA÷EaIlrjiD¬WU÷philadelphia-flyers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16},{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~
4
1511387838
953
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri NHL din sectiunea Hochei/SUA. Flashscore.ro oferă livescore din NHL, rezultate finale și parțiale, clasamente NHL și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din NHL mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 100+ competiții de Hochei din peste 15 țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din NHL este real-time și se actualizează instant.