Rezultate, scoruri live si clasamete WHL 2019/2020

Hochei Canada

WHL
2019/2020
Loading...
results
SA÷4¬~ZA÷CANADA: WHL¬ZEE÷2ar1uWVA¬ZB÷47¬ZY÷Canada¬ZC÷Aa9VBz0p¬ZD÷p¬ZE÷IiZN4xkJ¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_2ar1uWVA¬ZJ÷2¬ZL÷/hochei/canada/whl/¬ZX÷02Canada 006Canada0010000000001000WHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Canada¬~AA÷AoSdYLkR¬AD÷1571083200¬ADE÷1571083200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Calgary Hitmen¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571092015¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Hitmen¬JA÷nLAFnEY5¬WU÷calgary-hitmen¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷SAS¬AF÷Saskatoon Blades¬JB÷QB9JoYmC¬WV÷saskatoon-blades¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷9¬BB÷4¬BD÷1¬BF÷4¬~AA÷EJYmzrLE¬AD÷1571004000¬ADE÷1571004000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Edmonton Oil Kings¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571013511¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oil Kings¬JA÷rTDbjdZt¬WU÷edmonton-oil-kings¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BG÷0¬BI÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷POR¬AF÷Portland Winterhawks¬JB÷dWH2kGlm¬WV÷portland-winterhawks¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BH÷0¬BJ÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷drOhZ1zL¬AD÷1571004000¬ADE÷1571004000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Regina Pats¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571013157¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REG¬AE÷Regina Pats¬JA÷jgH6lz4g¬WU÷regina-pats¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷LET¬AF÷Lethbridge Hurricanes¬JB÷UqGAmfJa¬WV÷lethbridge-hurricanes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷3¬BD÷2¬BF÷0¬~AA÷xfNbOavg¬AD÷1570932300¬ADE÷1570932300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Everett Silvertips¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570941205¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EVE¬AE÷Everett Silvertips¬JA÷Qa95nNik¬WU÷everett-silvertips¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷0¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Thunderbirds¬JB÷4j89os7e¬WV÷seattle-thunderbirds¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷K0koGMTr¬AD÷1570932300¬ADE÷1570932300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kelowna Rockets¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570941558¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KEL¬AE÷Kelowna Rockets¬JA÷CQboquSD¬WU÷kelowna-rockets¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷KAM¬AF÷Kamloops Blazers¬JB÷O02krasK¬WV÷kamloops-blazers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷3¬~AA÷6TR2NJga¬AD÷1570932300¬ADE÷1570932300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Spokane Chiefs¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570940637¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VIC¬AF÷Victoria Royals¬JB÷CGBHqLy8¬WV÷victoria-royals¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬WM÷SPO¬AE÷Spokane Chiefs¬JA÷YPCDp1M1¬WU÷spokane-chiefs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷1¬BC÷3¬BE÷2¬~AA÷pKQ6Mw95¬AD÷1570932300¬ADE÷1570932300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tri-City Americans¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570941647¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRI¬AE÷Tri-City Americans¬JA÷GlxbhDu8¬WU÷tri-city-americans¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷1¬WN÷PRI¬AF÷Prince George Cougars¬JB÷SOu2iXfE¬WV÷prince-george-cougars¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷ENlkFtqk¬AD÷1570930200¬ADE÷1570930200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Medicine Hat Tigers¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570938617¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RED¬AF÷Red Deer Rebels¬JB÷KWmLxw5s¬WV÷red-deer-rebels¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬WM÷MHT¬AE÷Medicine Hat Tigers¬JA÷IN1gsJdQ¬WU÷medicine-hat-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷9¬BA÷3¬BC÷3¬BE÷3¬~AA÷Ii3JK2LR¬AD÷1570928400¬ADE÷1570928400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Edmonton Oil Kings¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570937618¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oil Kings¬JA÷WULbLyz7¬WU÷edmonton-oil-kings¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷0¬BC÷4¬BE÷2¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Hitmen¬JB÷ALK2KekD¬WV÷calgary-hitmen¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷QchgE0be¬AD÷1570928400¬ADE÷1570928400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Prince Albert Raiders¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570936420¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prince Albert Raiders¬JA÷x8rQycKm¬WU÷prince-albert-raiders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷8¬BA÷3¬BC÷2¬BE÷3¬WN÷MOO¬AF÷Moose Jaw Warriors¬JB÷GbsUzHZg¬WV÷moose-jaw-warriors¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬~AA÷nDt2CvT7¬AD÷1570928400¬ADE÷1570928400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Regina Pats¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570936898¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REG¬AE÷Regina Pats¬JA÷6mzsYEJC¬WU÷regina-pats¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Giants¬JB÷pvZpXYYI¬WV÷vancouver-giants¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷2¬~AA÷8MsbDKD1¬AD÷1570928400¬ADE÷1570928400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Saskatoon Blades¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570937518¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAS¬AE÷Saskatoon Blades¬JA÷ALtYZzk0¬WU÷saskatoon-blades¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷LET¬AF÷Lethbridge Hurricanes¬JB÷OOpxZf46¬WV÷lethbridge-hurricanes¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷zTZqyO58¬AD÷1570928400¬ADE÷1570928400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Swift Current Broncos¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570937932¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SWI¬AE÷Swift Current Broncos¬JA÷bexSeIBJ¬WU÷swift-current-broncos¬AZ÷0¬AG÷5¬AT÷5¬BG÷0¬BI÷0¬BA÷5¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷ICE¬AF÷Winnipeg Ice¬JB÷xnyWfxRP¬WV÷winnipeg-ice¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷6¬AU÷5¬BH÷0¬BJ÷1¬BB÷1¬BD÷3¬BF÷1¬~AA÷QFgt6IOO¬AD÷1570847700¬ADE÷1570847700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Everett Silvertips¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570856377¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EVE¬AE÷Everett Silvertips¬JA÷0r7vYNxd¬WU÷everett-silvertips¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷KAM¬AF÷Kamloops Blazers¬JB÷EoBrXsh2¬WV÷kamloops-blazers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬~AA÷vJsOU11P¬AD÷1570847700¬ADE÷1570847700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Thunderbirds¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570857647¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Thunderbirds¬JA÷SlaQeRU2¬WU÷seattle-thunderbirds¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷KEL¬AF÷Kelowna Rockets¬JB÷6ubUfop9¬WV÷kelowna-rockets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷8¬BB÷0¬BD÷4¬BF÷4¬~AA÷GvZkQL9t¬AD÷1570845900¬ADE÷1570845900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Spokane Chiefs¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570854349¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Spokane Chiefs¬JA÷Y1UQg5aF¬WU÷spokane-chiefs¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷PRI¬AF÷Prince George Cougars¬JB÷ChTUhPEL¬WV÷prince-george-cougars¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷0¬~AA÷b3OfPuPn¬AD÷1570845900¬ADE÷1570845900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Tri-City Americans¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570854941¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRI¬AE÷Tri-City Americans¬JA÷6FSYiqUR¬WU÷tri-city-americans¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷VIC¬AF÷Victoria Royals¬JB÷ryK0m3xq¬WV÷victoria-royals¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷Ea62OpM2¬AD÷1570843800¬ADE÷1570843800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Medicine Hat Tigers¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570852432¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MHT¬AE÷Medicine Hat Tigers¬JA÷xln9qlMd¬WU÷medicine-hat-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷ICE¬AF÷Winnipeg Ice¬JB÷GvoDr8y3¬WV÷winnipeg-ice¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷S2A6N4y9¬AD÷1570842000¬ADE÷1570842000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moose Jaw Warriors¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570850647¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOO¬AE÷Moose Jaw Warriors¬JA÷dj2AsSj9¬WU÷moose-jaw-warriors¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Giants¬JB÷zs1Etn6F¬WV÷vancouver-giants¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬~AA÷MP9AMOjF¬AD÷1570842000¬ADE÷1570842000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Prince Albert Raiders¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570850747¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prince Albert Raiders¬JA÷SxPsPJzr¬WU÷prince-albert-raiders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷LET¬AF÷Lethbridge Hurricanes¬JB÷ttToOwjl¬WV÷lethbridge-hurricanes¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷0G8ELr6L¬AD÷1570842000¬ADE÷1570842000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Red Deer Rebels¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570851118¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POR¬AF÷Portland Winterhawks¬JB÷2eHfMHK0¬WV÷portland-winterhawks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷2¬BF÷1¬WM÷RED¬AE÷Red Deer Rebels¬JA÷O4IjNc5f¬WU÷red-deer-rebels¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬~AA÷CfSJa1q2¬AD÷1570840200¬ADE÷1570840200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brandon Wheat Kings¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570848602¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BWK¬AE÷Brandon Wheat Kings¬JA÷AsfNLpUk¬WU÷brandon-wheat-kings¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷SAS¬AF÷Saskatoon Blades¬JB÷OpbRK4qd¬WV÷saskatoon-blades¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬~
156
fixtures
SA÷4¬~ZA÷CANADA: WHL¬ZEE÷2ar1uWVA¬ZB÷47¬ZY÷Canada¬ZC÷Aa9VBz0p¬ZD÷p¬ZE÷IiZN4xkJ¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_2ar1uWVA¬ZJ÷2¬ZL÷/hochei/canada/whl/¬ZX÷02Canada 006Canada0010000000001000WHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Canada¬~AA÷6HDSSaDl¬AD÷1571187600¬ADE÷1571187600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Medicine Hat Tigers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MHT¬AE÷Medicine Hat Tigers¬JA÷YDjA8eeP¬WU÷medicine-hat-tigers¬WN÷SAS¬AF÷Saskatoon Blades¬JB÷zNxx4F3t¬WV÷saskatoon-blades¬AN÷n¬~AA÷nTUPRJSf¬AD÷1571187600¬ADE÷1571187600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Moose Jaw Warriors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOO¬AE÷Moose Jaw Warriors¬JA÷4dst3ZIn¬WU÷moose-jaw-warriors¬WN÷LET¬AF÷Lethbridge Hurricanes¬JB÷rmtp2gYh¬WV÷lethbridge-hurricanes¬AN÷n¬~AA÷SQEOTubr¬AD÷1571191200¬ADE÷1571191200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kamloops Blazers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAM¬AE÷Kamloops Blazers¬JA÷KY8Nph3I¬WU÷kamloops-blazers¬WN÷SWI¬AF÷Swift Current Broncos¬JB÷W8CRqCIO¬WV÷swift-current-broncos¬AN÷n¬~AA÷SrGBLcOB¬AD÷1571277900¬ADE÷1571277900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Everett Silvertips¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EVE¬AE÷Everett Silvertips¬JA÷Mou6jiAK¬WU÷everett-silvertips¬WN÷BWK¬AF÷Brandon Wheat Kings¬JB÷0xvAkBPQ¬WV÷brandon-wheat-kings¬AN÷n¬~AA÷QJTTQwr1¬AD÷1571277900¬ADE÷1571277900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kelowna Rockets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KEL¬AE÷Kelowna Rockets¬JA÷QBVl1Dma¬WU÷kelowna-rockets¬WN÷SWI¬AF÷Swift Current Broncos¬JB÷vFZh0X25¬WV÷swift-current-broncos¬AN÷n¬~AA÷KtTXPcc7¬AD÷1571446800¬ADE÷1571446800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Calgary Hitmen¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MOO¬AF÷Moose Jaw Warriors¬JB÷CSX0bBXH¬WV÷moose-jaw-warriors¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Hitmen¬JA÷YyZdaiIB¬WU÷calgary-hitmen¬AN÷n¬~AA÷zkBKm1kE¬AD÷1571446800¬ADE÷1571446800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lethbridge Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LET¬AE÷Lethbridge Hurricanes¬JA÷8jP7HYXu¬WU÷lethbridge-hurricanes¬WN÷REG¬AF÷Regina Pats¬JB÷MgTBGhmn¬WV÷regina-pats¬AN÷n¬~AA÷CEYmWYJt¬AD÷1571446800¬ADE÷1571446800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Red Deer Rebels¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oil Kings¬JB÷r9HKEWHb¬WV÷edmonton-oil-kings¬WM÷RED¬AE÷Red Deer Rebels¬JA÷4IIGFC2h¬WU÷red-deer-rebels¬AN÷n¬~AA÷YqXyPHCD¬AD÷1571450400¬ADE÷1571450400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kamloops Blazers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAM¬AE÷Kamloops Blazers¬JA÷hvkbcVnO¬WU÷kamloops-blazers¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Giants¬JB÷WUm2dk2U¬WV÷vancouver-giants¬AN÷n¬~AA÷YuJJJygO¬AD÷1571450400¬ADE÷1571450400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Prince George Cougars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prince George Cougars¬JA÷EqKpq92f¬WU÷prince-george-cougars¬WN÷SPO¬AF÷Spokane Chiefs¬JB÷SnOlrTH0¬WV÷spokane-chiefs¬AN÷n¬~AA÷tlwhVhZn¬AD÷1571450700¬ADE÷1571450700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Victoria Royals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIC¬AE÷Victoria Royals¬JA÷CrMODjX4¬WU÷victoria-royals¬WN÷SWI¬AF÷Swift Current Broncos¬JB÷jZKSCAnB¬WV÷swift-current-broncos¬AN÷n¬~AA÷vJJFKHwI¬AD÷1571452500¬ADE÷1571452500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Everett Silvertips¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EVE¬AE÷Everett Silvertips¬JA÷tWLxoVXs¬WU÷everett-silvertips¬WN÷TRI¬AF÷Tri-City Americans¬JB÷KMKtpkml¬WV÷tri-city-americans¬AN÷n¬~AA÷CWHNIe8U¬AD÷1571452500¬ADE÷1571452500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Thunderbirds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Thunderbirds¬JA÷ABDgsmX6¬WU÷seattle-thunderbirds¬WN÷BWK¬AF÷Brandon Wheat Kings¬JB÷l2Cct7nD¬WV÷brandon-wheat-kings¬AN÷n¬~AA÷jwwHPl3O¬AD÷1571531400¬ADE÷1571531400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Winnipeg Ice¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ICE¬AE÷Winnipeg Ice¬JA÷I1Cw8L0q¬WU÷winnipeg-ice¬WN÷SAS¬AF÷Saskatoon Blades¬JB÷dhBs7uGk¬WV÷saskatoon-blades¬AN÷n¬~AA÷23R0TW3a¬AD÷1571533200¬ADE÷1571533200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lethbridge Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LET¬AE÷Lethbridge Hurricanes¬JA÷Ovi4gMoj¬WU÷lethbridge-hurricanes¬WN÷MOO¬AF÷Moose Jaw Warriors¬JB÷2Vk8ht1d¬WV÷moose-jaw-warriors¬AN÷n¬~AA÷0lp4SjJ5¬AD÷1571533200¬ADE÷1571533200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Winterhawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Winterhawks¬JA÷vmZjHPwc¬WU÷portland-winterhawks¬WN÷BWK¬AF÷Brandon Wheat Kings¬JB÷IwYfGqg3¬WV÷brandon-wheat-kings¬AN÷n¬~AA÷fBq8RAYB¬AD÷1571533200¬ADE÷1571533200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Red Deer Rebels¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RED¬AE÷Red Deer Rebels¬JA÷C0XbF389¬WU÷red-deer-rebels¬WN÷REG¬AF÷Regina Pats¬JB÷Q3y3ENNF¬WV÷regina-pats¬AN÷n¬~AA÷KvxdUClg¬AD÷1571536800¬ADE÷1571536800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kamloops Blazers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAM¬AE÷Kamloops Blazers¬JA÷YcAXBU1H¬WU÷kamloops-blazers¬WN÷KEL¬AF÷Kelowna Rockets¬JB÷UHi0f2Wq¬WV÷kelowna-rockets¬AN÷n¬~AA÷jcmYxagn¬AD÷1571536800¬ADE÷1571536800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Prince George Cougars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prince George Cougars¬JA÷xOll3UgQ¬WU÷prince-george-cougars¬WN÷SPO¬AF÷Spokane Chiefs¬JB÷EqtGbl2s¬WV÷spokane-chiefs¬AN÷n¬~AA÷Y1rCQUmI¬AD÷1571536800¬ADE÷1571536800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vancouver Giants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Giants¬JA÷8SQ7DswM¬WU÷vancouver-giants¬WN÷SWI¬AF÷Swift Current Broncos¬JB÷nJPBC1hS¬WV÷swift-current-broncos¬AN÷n¬~AA÷C6lUwuvt¬AD÷1571537100¬ADE÷1571537100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Everett Silvertips¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PRI¬AF÷Prince Albert Raiders¬JB÷faaq4AvK¬WV÷prince-albert-raiders¬WM÷EVE¬AE÷Everett Silvertips¬JA÷G80u5jPD¬WU÷everett-silvertips¬AN÷n¬~AA÷pKnxxJ8h¬AD÷1571537100¬ADE÷1571537100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tri-City Americans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRI¬AE÷Tri-City Americans¬JA÷86uKc8Hm¬WU÷tri-city-americans¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Thunderbirds¬JB÷ncvOdSWg¬WV÷seattle-thunderbirds¬AN÷n¬~AA÷UTyLO8IU¬AD÷1571601600¬ADE÷1571601600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Calgary Hitmen¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Hitmen¬JA÷vH0n6aVe¬WU÷calgary-hitmen¬WN÷MHT¬AF÷Medicine Hat Tigers¬JB÷hK4j5Jp2¬WV÷medicine-hat-tigers¬AN÷n¬~
652
Setări
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri WHL 2019/2020 din sectiunea Hochei/Canada. Flashscore.ro oferă livescore din WHL 2019/2020, rezultate finale și parțiale, clasamente WHL 2019/2020 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din WHL 2019/2020 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 100+ competiții de Hochei din peste 15 țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din WHL 2019/2020 este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!