Rezultate, scoruri live si clasamete WHL 2019/2020

Hochei Canada

WHL
2019/2020
Loading...
results
SA÷4¬~ZA÷CANADA: WHL¬ZEE÷2ar1uWVA¬ZB÷47¬ZY÷Canada¬ZC÷Aa9VBz0p¬ZD÷p¬ZE÷IiZN4xkJ¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_2ar1uWVA¬ZJ÷2¬ZL÷/hochei/canada/whl/¬ZX÷02Canada 006Canada0010000000001000WHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Canada¬~AA÷YLKkDFtE¬AD÷1579921500¬ADE÷1579921500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Kelowna Rockets¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579930151¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KEL¬AE÷Kelowna Rockets¬JA÷x27eT4TE¬WU÷kelowna-rockets¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Thunderbirds¬JB÷ERUOBxbs¬WV÷seattle-thunderbirds¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷bVSvaPL3¬AD÷1579921200¬ADE÷1579921200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Winterhawks¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579930262¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Winterhawks¬JA÷E7fMbB8H¬WU÷portland-winterhawks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷8¬BA÷5¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷TRI¬AF÷Tri-City Americans¬JB÷hbgQcVNN¬WV÷tri-city-americans¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷l0iNA72P¬AD÷1579921200¬ADE÷1579921200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Prince George Cougars¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579929249¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prince George Cougars¬JA÷CnKG0OKL¬WU÷prince-george-cougars¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷KAM¬AF÷Kamloops Blazers¬JB÷jwJKarzS¬WV÷kamloops-blazers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬~AA÷Yi9zm4AI¬AD÷1579915800¬ADE÷1579915800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brandon Wheat Kings¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579924741¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BWK¬AE÷Brandon Wheat Kings¬JA÷pK0746Ld¬WU÷brandon-wheat-kings¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷4¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷VIC¬AF÷Victoria Royals¬JB÷bN4B3Qz3¬WV÷victoria-royals¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬~AA÷Cr8vnOPO¬AD÷1579914000¬ADE÷1579914000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Prince Albert Raiders¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579922147¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prince Albert Raiders¬JA÷hp4F2pj9¬WU÷prince-albert-raiders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oil Kings¬JB÷Wz3J145F¬WV÷edmonton-oil-kings¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷j9wk6RAt¬AD÷1579914000¬ADE÷1579914000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Regina Pats¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579922326¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LET¬AF÷Lethbridge Hurricanes¬JB÷ML9jfMck¬WV÷lethbridge-hurricanes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷7¬BB÷3¬BD÷2¬BF÷2¬WM÷REG¬AE÷Regina Pats¬JA÷8I5ne2rq¬WU÷regina-pats¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬~AA÷pWxg5oQn¬AD÷1579914000¬ADE÷1579914000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Saskatoon Blades¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579923352¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAS¬AE÷Saskatoon Blades¬JA÷4paegtDe¬WU÷saskatoon-blades¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷3¬WN÷MHT¬AF÷Medicine Hat Tigers¬JB÷rybah0S1¬WV÷medicine-hat-tigers¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷2¬~AA÷rHed45ug¬AD÷1579914000¬ADE÷1579914000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Swift Current Broncos¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579922621¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SWI¬AE÷Swift Current Broncos¬JA÷WjisHq52¬WU÷swift-current-broncos¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷MOO¬AF÷Moose Jaw Warriors¬JB÷AsjoG3K8¬WV÷moose-jaw-warriors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷3¬BD÷2¬BF÷0¬~AA÷l0olx2Ej¬AD÷1579836600¬ADE÷1579836600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vancouver Giants¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579844786¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Giants¬JA÷WO252g9h¬WU÷vancouver-giants¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷EVE¬AF÷Everett Silvertips¬JB÷pS691DOb¬WV÷everett-silvertips¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷A9npwrap¬AD÷1579748700¬ADE÷1579748700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Spokane Chiefs¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579757185¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Spokane Chiefs¬JA÷bB4c4Fvt¬WU÷spokane-chiefs¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷EVE¬AF÷Everett Silvertips¬JB÷x2313Zgn¬WV÷everett-silvertips¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷QR5SlQu6¬AD÷1579741200¬ADE÷1579741200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moose Jaw Warriors¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579749677¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOO¬AE÷Moose Jaw Warriors¬JA÷WCpi2GvT¬WU÷moose-jaw-warriors¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷LET¬AF÷Lethbridge Hurricanes¬JB÷YLWIczmp¬WV÷lethbridge-hurricanes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷7¬BB÷3¬BD÷2¬BF÷2¬~AA÷vV9WmpeC¬AD÷1579741200¬ADE÷1579741200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Swift Current Broncos¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579749896¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SWI¬AE÷Swift Current Broncos¬JA÷2eyNdf2j¬WU÷swift-current-broncos¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oil Kings¬JB÷tnzReEHd¬WV÷edmonton-oil-kings¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷3¬~AA÷r3GNk6Qa¬AD÷1579483800¬ADE÷1579483800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Winnipeg Ice¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579492439¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ICE¬AE÷Winnipeg Ice¬JA÷xEir4xAG¬WU÷winnipeg-ice¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Hitmen¬JB÷llen3dPM¬WV÷calgary-hitmen¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬~AA÷IHfIsOjT¬AD÷1579482300¬ADE÷1579482300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Thunderbirds¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579490993¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷EVE¬AF÷Everett Silvertips¬JB÷OKdkdInJ¬WV÷everett-silvertips¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Thunderbirds¬JA÷pUcocbXC¬WU÷seattle-thunderbirds¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬~AA÷dnIFiSem¬AD÷1579482000¬ADE÷1579482000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Winterhawks¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579491078¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Winterhawks¬JA÷8YaR7KAi¬WU÷portland-winterhawks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷KEL¬AF÷Kelowna Rockets¬JB÷nPbV6vQc¬WV÷kelowna-rockets¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬~AA÷4CHJjnBg¬AD÷1579478400¬ADE÷1579478400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vancouver Giants¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579486351¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Giants¬JA÷40gz6bu4¬WU÷vancouver-giants¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷KAM¬AF÷Kamloops Blazers¬JB÷rihv5IfA¬WV÷kamloops-blazers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷IeJBh8ts¬AD÷1579474800¬ADE÷1579474800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Edmonton Oil Kings¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1579483310¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oil Kings¬JA÷tS7upHIp¬WU÷edmonton-oil-kings¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷MHT¬AF÷Medicine Hat Tigers¬JB÷fVBqqyYj¬WV÷medicine-hat-tigers¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬~
548
fixtures
SA÷4¬~ZA÷CANADA: WHL¬ZEE÷2ar1uWVA¬ZB÷47¬ZY÷Canada¬ZC÷Aa9VBz0p¬ZD÷p¬ZE÷IiZN4xkJ¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_2ar1uWVA¬ZJ÷2¬ZL÷/hochei/canada/whl/¬ZX÷02Canada 006Canada0010000000001000WHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Canada¬~AA÷4Wq52qA5¬AD÷1580000400¬ADE÷1580000400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Moose Jaw Warriors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOO¬AE÷Moose Jaw Warriors¬JA÷pEccD14R¬WU÷moose-jaw-warriors¬WN÷SWI¬AF÷Swift Current Broncos¬JB÷nNqP8LCr¬WV÷swift-current-broncos¬AN÷n¬~AA÷Y5l913PB¬AD÷1580000400¬ADE÷1580000400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Prince Albert Raiders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prince Albert Raiders¬JA÷4bvU7uSl¬WU÷prince-albert-raiders¬WN÷MHT¬AF÷Medicine Hat Tigers¬JB÷rkwY6ase¬WV÷medicine-hat-tigers¬AN÷n¬~AA÷6c5orFOj¬AD÷1580000400¬ADE÷1580000400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saskatoon Blades¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAS¬AE÷Saskatoon Blades¬JA÷vyJWR0JK¬WU÷saskatoon-blades¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oil Kings¬JB÷IRHzRKYQ¬WV÷edmonton-oil-kings¬AN÷n¬~AA÷Quo13Pfa¬AD÷1580002200¬ADE÷1580002200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brandon Wheat Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BWK¬AE÷Brandon Wheat Kings¬JA÷h6ujFNZE¬WU÷brandon-wheat-kings¬WN÷LET¬AF÷Lethbridge Hurricanes¬JB÷jibgEskL¬WV÷lethbridge-hurricanes¬AN÷n¬~AA÷bihX5IGc¬AD÷1580002200¬ADE÷1580002200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Winnipeg Ice¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ICE¬AE÷Winnipeg Ice¬JA÷WYcBKIBf¬WU÷winnipeg-ice¬WN÷VIC¬AF÷Victoria Royals¬JB÷APdFJxR0¬WV÷victoria-royals¬AN÷n¬~AA÷hf1sqe9p¬AD÷1580004000¬ADE÷1580004000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Red Deer Rebels¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RED¬AE÷Red Deer Rebels¬JA÷hKKOTMl8¬WU÷red-deer-rebels¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Hitmen¬JB÷WAJSSt4E¬WV÷calgary-hitmen¬AN÷n¬~AA÷xMRrbqyA¬AD÷1580004300¬ADE÷1580004300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Thunderbirds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POR¬AF÷Portland Winterhawks¬JB÷Crzch9oo¬WV÷portland-winterhawks¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Thunderbirds¬JA÷zNrVdkwU¬WU÷seattle-thunderbirds¬AN÷n¬~AA÷CdmD0NvI¬AD÷1580007600¬ADE÷1580007600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Prince George Cougars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prince George Cougars¬JA÷xCxx6Jd1¬WU÷prince-george-cougars¬WN÷KAM¬AF÷Kamloops Blazers¬JB÷jFtt5wC7¬WV÷kamloops-blazers¬AN÷n¬~AA÷K0gT6b1i¬AD÷1580007600¬ADE÷1580007600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vancouver Giants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Giants¬JA÷O8f3Mvsr¬WU÷vancouver-giants¬WN÷KEL¬AF÷Kelowna Rockets¬JB÷xCb7Lbdl¬WV÷kelowna-rockets¬AN÷n¬~AA÷4rbuc3jG¬AD÷1580007900¬ADE÷1580007900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tri-City Americans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRI¬AE÷Tri-City Americans¬JA÷QoOvHhOo¬WU÷tri-city-americans¬WN÷SPO¬AF÷Spokane Chiefs¬JB÷4xNrGCwh¬WV÷spokane-chiefs¬AN÷n¬~AA÷v39U4xW3¬AD÷1580072400¬ADE÷1580072400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Calgary Hitmen¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Hitmen¬JA÷S0iKIdt7¬WU÷calgary-hitmen¬WN÷RED¬AF÷Red Deer Rebels¬JB÷6ijOHGeD¬WV÷red-deer-rebels¬AN÷n¬~AA÷CG7x3G0G¬AD÷1580076000¬ADE÷1580076000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Regina Pats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REG¬AE÷Regina Pats¬JA÷CSevOiIn¬WU÷regina-pats¬WN÷SAS¬AF÷Saskatoon Blades¬JB÷jJfrNBXh¬WV÷saskatoon-blades¬AN÷n¬~AA÷QJBt2zGM¬AD÷1580083200¬ADE÷1580083200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Winnipeg Ice¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ICE¬AE÷Winnipeg Ice¬JA÷KhanMVna¬WU÷winnipeg-ice¬WN÷MOO¬AF÷Moose Jaw Warriors¬JB÷bqbjLk25¬WV÷moose-jaw-warriors¬AN÷n¬~AA÷rZdqdN5M¬AD÷1580083500¬ADE÷1580083500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Everett Silvertips¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EVE¬AE÷Everett Silvertips¬JA÷MDHmFWhb¬WU÷everett-silvertips¬WN÷SPO¬AF÷Spokane Chiefs¬JB÷04GiEj84¬WV÷spokane-chiefs¬AN÷n¬~AA÷Ig8Y3doA¬AD÷1580087100¬ADE÷1580087100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kelowna Rockets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KEL¬AE÷Kelowna Rockets¬JA÷Kfv6t0YD¬WU÷kelowna-rockets¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Giants¬JB÷U36ZOX2t¬WV÷vancouver-giants¬AN÷n¬~~
260
Setări notificări
Notificări blocate de browser
Setări
Mod întunecat
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri WHL 2019/2020 din sectiunea Hochei/Canada. Flashscore.ro oferă livescore din WHL 2019/2020, rezultate finale și parțiale, clasamente WHL 2019/2020 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din WHL 2019/2020 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 100+ competiții de Hochei din peste 15 țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din WHL 2019/2020 este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!