Rezultate, scoruri live si clasamete WHL 2018/2019

Hochei »Canada » WHL » 2018/2019

results
SA÷4¬~ZA÷CANADA: WHL¬ZEE÷2ar1uWVA¬ZB÷47¬ZY÷Canada¬ZC÷Ee4dpTuO¬ZD÷p¬ZE÷vuyWA99p¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_2ar1uWVA¬ZJ÷2¬ZL÷/hochei/canada/whl/¬ZX÷02Canada 006Canada0010000000186000WHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Canada¬~AA÷2u3u3YO4¬AD÷1540001100¬ADE÷1540001100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tri-City Americans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRI¬AE÷Tri-City Americans¬JA÷Y3u7t747¬WU÷tri-city-americans¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Thunderbirds¬JB÷CfvBuRJD¬WV÷seattle-thunderbirds¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷GOGq1cyR¬AD÷1540001100¬ADE÷1540001100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Victoria Royals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KEL¬AF÷Kelowna Rockets¬JB÷Od4mIN26¬WV÷kelowna-rockets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷8¬BB÷1¬BD÷3¬BF÷4¬WM÷VIC¬AE÷Victoria Royals¬JA÷Ag0qJ3m0¬WU÷victoria-royals¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬~AA÷4lDu2wMK¬AD÷1540000800¬ADE÷1540000800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kamloops Blazers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAM¬AE÷Kamloops Blazers¬JA÷lvCzLPIm¬WU÷kamloops-blazers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷3¬WN÷SWI¬AF÷Swift Current Broncos¬JB÷SUAvKqYg¬WV÷swift-current-broncos¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷z3fhkk6K¬AD÷1540000800¬ADE÷1540000800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Winterhawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Winterhawks¬JA÷rDetmQHn¬WU÷portland-winterhawks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷3¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Giants¬JB÷dGapnpXh¬WV÷vancouver-giants¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷0¬~AA÷MPNz3J6E¬AD÷1539999000¬ADE÷1539999000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Medicine Hat Tigers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MHT¬AE÷Medicine Hat Tigers¬JA÷rup3wYYE¬WU÷medicine-hat-tigers¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷3¬WN÷LET¬AF÷Lethbridge Hurricanes¬JB÷K47WL53s¬WV÷lethbridge-hurricanes¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷rZOW3ai8¬AD÷1539997200¬ADE÷1539997200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Edmonton Oil Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oil Kings¬JA÷2Vyeuf42¬WU÷edmonton-oil-kings¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷RED¬AF÷Red Deer Rebels¬JB÷0GfbvEJ8¬WV÷red-deer-rebels¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷2¬BF÷1¬~AA÷fJVluGE7¬AD÷1539997200¬ADE÷1539997200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moose Jaw Warriors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOO¬AE÷Moose Jaw Warriors¬JA÷Ayk9HjCe¬WU÷moose-jaw-warriors¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Hitmen¬JB÷lSmDGAR1¬WV÷calgary-hitmen¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷3¬~AA÷KGDz4E9b¬AD÷1539997200¬ADE÷1539997200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Saskatoon Blades¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAS¬AE÷Saskatoon Blades¬JA÷QwxarTZf¬WU÷saskatoon-blades¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷SPO¬AF÷Spokane Chiefs¬JB÷vst3smk1¬WV÷spokane-chiefs¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷8tAW4ffh¬AD÷1539995400¬ADE÷1539995400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brandon Wheat Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BWK¬AE÷Brandon Wheat Kings¬JA÷4Omjpk5r¬WU÷brandon-wheat-kings¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷EVE¬AF÷Everett Silvertips¬JB÷rFnfq9Kl¬WV÷everett-silvertips¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬~AA÷GSWptda1¬AD÷1539828300¬ADE÷1539828300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Victoria Royals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIC¬AE÷Victoria Royals¬JA÷E9e0JCsq¬WU÷victoria-royals¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷3¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷SWI¬AF÷Swift Current Broncos¬JB÷h0f4IWdk¬WV÷swift-current-broncos¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷EJAS5zun¬AD÷1539824400¬ADE÷1539824400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Regina Pats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SPO¬AF÷Spokane Chiefs¬JB÷CWeOlVdR¬WV÷spokane-chiefs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷2¬WM÷REG¬AE÷Regina Pats¬JA÷YucKkBsL¬WU÷regina-pats¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬~AA÷Y3stsxpe¬AD÷1539824400¬ADE÷1539824400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Saskatoon Blades¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAS¬AE÷Saskatoon Blades¬JA÷rR4UOYJL¬WU÷saskatoon-blades¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷4¬BG÷0¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Hitmen¬JB÷dU8YNhZR¬WV÷calgary-hitmen¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷5¬AU÷4¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬~AA÷zTBO6GPu¬AD÷1539741900¬ADE÷1539741900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Thunderbirds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Thunderbirds¬JA÷vs4BiXC8¬WU÷seattle-thunderbirds¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷TRI¬AF÷Tri-City Americans¬JB÷jH7FjiSE¬WV÷tri-city-americans¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬BF÷0¬~AA÷K0wxrIUl¬AD÷1539741600¬ADE÷1539741600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vancouver Giants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Giants¬JA÷MBGLQfk9¬WU÷vancouver-giants¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷3¬WN÷SWI¬AF÷Swift Current Broncos¬JB÷02FPPE4F¬WV÷swift-current-broncos¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷QwvYrbFr¬AD÷1539738000¬ADE÷1539738000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lethbridge Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LET¬AE÷Lethbridge Hurricanes¬JA÷zeIDSGKd¬WU÷lethbridge-hurricanes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷KOO¬AF÷Kootenay Ice¬JB÷EoHHRzz3¬WV÷kootenay-ice¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬~AA÷OUi6mv7R¬AD÷1539738000¬ADE÷1539738000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Prince Albert Raiders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prince Albert Raiders¬JA÷IJmTK41j¬WU÷prince-albert-raiders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷8¬BA÷3¬BC÷2¬BE÷3¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Hitmen¬JB÷WMiXJOGd¬WV÷calgary-hitmen¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷1¬~AA÷zguIoXgU¬AD÷1539734400¬ADE÷1539734400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brandon Wheat Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BWK¬AE÷Brandon Wheat Kings¬JA÷nmHPTTK1¬WU÷brandon-wheat-kings¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷SPO¬AF÷Spokane Chiefs¬JB÷QwGTSmz8¬WV÷spokane-chiefs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷3¬~~
4
1540015485
177
fixtures
SA÷4¬~ZA÷CANADA: WHL¬ZEE÷2ar1uWVA¬ZB÷47¬ZY÷Canada¬ZC÷Ee4dpTuO¬ZD÷p¬ZE÷vuyWA99p¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_2ar1uWVA¬ZJ÷2¬ZL÷/hochei/canada/whl/¬ZX÷02Canada 006Canada0010000000186000WHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Canada¬~AA÷Y33BdHqr¬AD÷1540081800¬ADE÷1540081800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brandon Wheat Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BWK¬AE÷Brandon Wheat Kings¬JA÷IJ3iHsIC¬WU÷brandon-wheat-kings¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Hitmen¬JB÷dA2eG1XI¬WV÷calgary-hitmen¬AN÷n¬~AA÷UVdKfeEf¬AD÷1540083600¬ADE÷1540083600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lethbridge Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LET¬AE÷Lethbridge Hurricanes¬JA÷hYg2ZOXt¬WU÷lethbridge-hurricanes¬WN÷MHT¬AF÷Medicine Hat Tigers¬JB÷6yb6Yrmm¬WV÷medicine-hat-tigers¬AN÷n¬~AA÷tW1q2hvB¬AD÷1540083600¬ADE÷1540083600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Prince Albert Raiders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prince Albert Raiders¬JA÷0QoqlJND¬WU÷prince-albert-raiders¬WN÷SPO¬AF÷Spokane Chiefs¬JB÷vHpmmwwK¬WV÷spokane-chiefs¬AN÷n¬~AA÷8MeOgFT0¬AD÷1540083600¬ADE÷1540083600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Red Deer Rebels¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RED¬AE÷Red Deer Rebels¬JA÷l0mBX22g¬WU÷red-deer-rebels¬WN÷KOO¬AF÷Kootenay Ice¬JB÷SjnFWMHa¬WV÷kootenay-ice¬AN÷n¬~AA÷Cf2Feyal¬AD÷1540083600¬ADE÷1540083600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Regina Pats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REG¬AE÷Regina Pats¬JA÷d28WvoAJ¬WU÷regina-pats¬WN÷MOO¬AF÷Moose Jaw Warriors¬JB÷zg7zv5PP¬WV÷moose-jaw-warriors¬AN÷n¬~AA÷A56m1CgH¬AD÷1540083900¬ADE÷1540083900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Thunderbirds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Thunderbirds¬JA÷YwpinchQ¬WU÷seattle-thunderbirds¬WN÷TRI¬AF÷Tri-City Americans¬JB÷AayJsH0s¬WV÷tri-city-americans¬AN÷n¬~AA÷2qeShZr7¬AD÷1540087200¬ADE÷1540087200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vancouver Giants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Giants¬JA÷dQjJVtX5¬WU÷vancouver-giants¬WN÷POR¬AF÷Portland Winterhawks¬JB÷zHkNU0nC¬WV÷portland-winterhawks¬AN÷n¬~AA÷GnaWigbD¬AD÷1540087500¬ADE÷1540087500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Victoria Royals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIC¬AE÷Victoria Royals¬JA÷IuuSTK1I¬WU÷victoria-royals¬WN÷KEL¬AF÷Kelowna Rockets¬JB÷UFrWSvHO¬WV÷kelowna-rockets¬AN÷n¬~AA÷IiwFGxyE¬AD÷1540155600¬ADE÷1540155600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Prince George Cougars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prince George Cougars¬JA÷rJWDiOgP¬WU÷prince-george-cougars¬WN÷SWI¬AF÷Swift Current Broncos¬JB÷pSIumr2t¬WV÷swift-current-broncos¬AN÷n¬~AA÷drxJFdjK¬AD÷1540159200¬ADE÷1540159200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edmonton Oil Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oil Kings¬JA÷23Dpn2Hn¬WU÷edmonton-oil-kings¬WN÷KOO¬AF÷Kootenay Ice¬JB÷tfCloMWh¬WV÷kootenay-ice¬AN÷n¬~AA÷ld5i0W8N¬AD÷1540159200¬ADE÷1540159200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Regina Pats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷EVE¬AF÷Everett Silvertips¬JB÷WEPRueVg¬WV÷everett-silvertips¬WM÷REG¬AE÷Regina Pats¬JA÷hOQNtyGm¬WU÷regina-pats¬AN÷n¬~AA÷48yNEG5Q¬AD÷1540162800¬ADE÷1540162800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vancouver Giants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Giants¬JA÷zHBhptna¬WU÷vancouver-giants¬WN÷KEL¬AF÷Kelowna Rockets¬JB÷lKFdq015¬WV÷kelowna-rockets¬AN÷n¬~AA÷6HNlAzEs¬AD÷1540342800¬ADE÷1540342800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lethbridge Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LET¬AE÷Lethbridge Hurricanes¬JA÷Wr51rKGB¬WU÷lethbridge-hurricanes¬WN÷BWK¬AF÷Brandon Wheat Kings¬JB÷AZ35svWH¬WV÷brandon-wheat-kings¬AN÷n¬~AA÷WKfdajOT¬AD÷1540342800¬ADE÷1540342800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Prince Albert Raiders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prince Albert Raiders¬JA÷0lUVvFp0¬WU÷prince-albert-raiders¬WN÷EVE¬AF÷Everett Silvertips¬JB÷vuTZwZa6¬WV÷everett-silvertips¬AN÷n¬~AA÷ltDg9fTm¬AD÷1540342800¬ADE÷1540342800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Red Deer Rebels¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RED¬AE÷Red Deer Rebels¬JA÷4AI8tboO¬WU÷red-deer-rebels¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Hitmen¬JB÷r1HCuI0U¬WV÷calgary-hitmen¬AN÷n¬~AA÷8tnOfAWp¬AD÷1540346400¬ADE÷1540346400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Prince George Cougars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prince George Cougars¬JA÷M3IvwgFC¬WU÷prince-george-cougars¬WN÷TRI¬AF÷Tri-City Americans¬JB÷YwMrxDUI¬WV÷tri-city-americans¬AN÷n¬~AA÷2qHc8Erf¬AD÷1540346700¬ADE÷1540346700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kelowna Rockets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SWI¬AF÷Swift Current Broncos¬JB÷MRnNaLon¬WV÷swift-current-broncos¬WM÷KEL¬AE÷Kelowna Rockets¬JA÷8OrJ01Wu¬WU÷kelowna-rockets¬AN÷n¬~
4
1540015485
632
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri WHL 2018/2019 din sectiunea Hochei/Canada. Flashscore.ro oferă livescore din WHL 2018/2019, rezultate finale și parțiale, clasamente WHL 2018/2019 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din WHL 2018/2019 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 100+ competiții de Hochei din peste 15 țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din WHL 2018/2019 este real-time și se actualizează instant.