Rezultate, scoruri live si clasamete AHL 2018/2019

Hochei SUA AHL2018/2019

results
SA÷4¬~ZA÷SUA: AHL¬ZEE÷vsXIDreP¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷dOaIqYlh¬ZD÷p¬ZE÷QXx8Tz2i¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_vsXIDreP¬ZJ÷2¬ZL÷/hochei/sua/ahl/¬ZX÷02SUA 003......0010000000186000AHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷r1iunWnb¬AD÷1547694000¬ADE÷1547694000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Diego Gulls¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Diego Gulls¬JA÷dCcGpf6m¬WU÷san-diego-gulls¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷TEX¬AF÷Texas Stars¬JB÷xOEDqELg¬WV÷texas-stars¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷ERnymCXi¬AD÷1547692200¬ADE÷1547692200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bakersfield Condors¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷STO¬AF÷Stockton Heat¬JB÷ILbCozis¬WV÷stockton-heat¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬WM÷BAK¬AE÷Bakersfield Condors¬JA÷QPzq32ME¬WU÷bakersfield-condors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷1¬~AA÷YV9lP8uo¬AD÷1547686800¬ADE÷1547686800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Wolves¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Wolves¬JA÷2iklsLae¬WU÷chicago-wolves¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷2¬WN÷GRA¬AF÷Grand Rapids Griffins¬JB÷WQghtuF1¬WV÷grand-rapids-griffins¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷zylXmhIo¬AD÷1547686800¬ADE÷1547686800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manitoba Moose¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manitoba Moose¬JA÷AHhduaU7¬WU÷manitoba-moose¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Admirals¬JB÷CMWv4r78¬WV÷milwaukee-admirals¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷I54JUUHN¬AD÷1547685000¬ADE÷1547685000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Laval Rocket¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAV¬AE÷Laval Rocket¬JA÷CMA9l37L¬WU÷laval-rocket¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷BEL¬AF÷Belleville Senators¬JB÷6qADmNMR¬WV÷belleville-senators¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷MwBAWjmB¬AD÷1547683500¬ADE÷1547683500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Binghamton¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIN¬AE÷Binghamton¬JA÷O0UESLp2¬WU÷binghamton-devils¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷HER¬AF÷Hershey Bears¬JB÷x4Idi5N2¬WV÷hershey-bears¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷0¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷vF5FVA2H¬AD÷1547683500¬ADE÷1547683500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lehigh Valley Phantoms¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LVP¬AE÷Lehigh Valley Phantoms¬JA÷GfH0jPx9¬WU÷lehigh-valley-phantoms¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷SPR¬AF÷Springfield Thunderbirds¬JB÷YVB5kqhF¬WV÷springfield-thunderbirds¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷rmC6XWX4¬AD÷1547683200¬ADE÷1547683200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Charlotte Checkers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Checkers¬JA÷SYz6UsGk¬WU÷charlotte-checkers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷4¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷BRI¬AF÷Bridgeport Sound Tigers¬JB÷AcQAT1Ve¬WV÷bridgeport-sound-tigers¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬~AA÷lQC2YCIb¬AD÷1547683200¬ADE÷1547683200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utica Comets¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTI¬AE÷Utica Comets¬JA÷Wlzyz4hS¬WU÷utica-comets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬BE÷0¬WN÷SYR¬AF÷Syracuse Crunch¬JB÷lrx2VN0q¬WV÷syracuse-crunch¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷2¬~AA÷CS3NTlXT¬AD÷1547600400¬ADE÷1547600400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Antonio Rampage¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANT¬AE÷San Antonio Rampage¬JA÷tx1uqsVr¬WU÷san-antonio-rampage¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷ROC¬AF÷Rockford IceHogs¬JB÷O0jpr1pk¬WV÷rockford-icehogs¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷zN8bZh3h¬AD÷1547596800¬ADE÷1547596800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Charlotte Checkers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Checkers¬JA÷AZoSyQNF¬WU÷charlotte-checkers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷BRI¬AF÷Bridgeport Sound Tigers¬JB÷hbyXzpwM¬WV÷bridgeport-sound-tigers¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷E7KkyFYu¬AD÷1547514000¬ADE÷1547514000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Iowa Wild¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Wild¬JA÷n10XFr1d¬WU÷iowa-wild¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷SAN¬AF÷San Diego Gulls¬JB÷OIqGvSwc¬WV÷san-diego-gulls¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷hbJgzZmn¬AD÷1547514000¬ADE÷1547514000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Manitoba Moose¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manitoba Moose¬JA÷29rKwng3¬WU÷manitoba-moose¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Admirals¬JB÷dWsOx689¬WV÷milwaukee-admirals¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬~
4
1547844189
604
fixtures
SA÷4¬~ZA÷SUA: AHL¬ZEE÷vsXIDreP¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷dOaIqYlh¬ZD÷p¬ZE÷QXx8Tz2i¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_vsXIDreP¬ZJ÷2¬ZL÷/hochei/sua/ahl/¬ZX÷02SUA 003......0010000000186000AHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷4GulpAHA¬AD÷1547856000¬ADE÷1547856000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Syracuse Crunch¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYR¬AE÷Syracuse Crunch¬JA÷OvHPtC5C¬WU÷syracuse-crunch¬WN÷BEL¬AF÷Belleville Senators¬JB÷636UuWKI¬WV÷belleville-senators¬AN÷n¬~AA÷Mijqoj24¬AD÷1547856000¬ADE÷1547856000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utica Comets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTI¬AE÷Utica Comets¬JA÷GEDHrYz0¬WU÷utica-comets¬WN÷BIN¬AF÷Binghamton¬JB÷AyDLshj6¬WV÷binghamton-devils¬AN÷n¬~AA÷CtqdrlnN¬AD÷1547856300¬ADE÷1547856300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Providence Bruins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRO¬AE÷Providence Bruins¬JA÷zJpragLt¬WU÷providence-bruins¬WN÷SPR¬AF÷Springfield Thunderbirds¬JB÷IszmbDzm¬WV÷springfield-thunderbirds¬AN÷n¬~AA÷IJqhqUWG¬AD÷1547856300¬ADE÷1547856300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wilkes-Barre/Scranton¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIL¬AE÷Wilkes-Barre/Scranton¬JA÷pf5YvjzP¬WU÷wilkes-barre-scranton¬WN÷ROC¬AF÷Rochester Americans¬JB÷Y9bG3ZCP¬WV÷rochester-americans¬AN÷n¬~AA÷jXs0s81T¬AD÷1547856900¬ADE÷1547856900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hartford Wolf Pack¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAR¬AE÷Hartford Wolf Pack¬JA÷GShjcXkg¬WU÷hartford-wolf-pack¬WN÷LVP¬AF÷Lehigh Valley Phantoms¬JB÷Akhfdi5a¬WV÷lehigh-valley-phantoms¬AN÷y¬~AA÷f1nLxS9p¬AD÷1547857800¬ADE÷1547857800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Laval Rocket¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAV¬AE÷Laval Rocket¬JA÷ltibeBK5¬WU÷laval-rocket¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Monsters¬JB÷6Ho3fVZB¬WV÷cleveland-monsters¬AN÷y¬~AA÷YioPynPj¬AD÷1547859600¬ADE÷1547859600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Iowa Wild¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Wild¬JA÷p8p7gkkI¬WU÷iowa-wild¬WN÷ONT¬AF÷Ontario Reign¬JB÷vVqBh94O¬WV÷ontario-reign¬AN÷n¬~AA÷neZ60V1i¬AD÷1547859600¬ADE÷1547859600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rockford IceHogs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROC¬AE÷Rockford IceHogs¬JA÷hYmFiTJU¬WU÷rockford-icehogs¬WN÷GRA¬AF÷Grand Rapids Griffins¬JB÷KO1JdLGu¬WV÷grand-rapids-griffins¬AN÷n¬~AA÷0bwBakHc¬AD÷1547863500¬ADE÷1547863500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado Eagles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Eagles¬JA÷bF0NeuWo¬WU÷colorado-eagles¬WN÷ATL¬AF÷Tucson Roadrunners¬JB÷6u0Rfaoh¬WV÷tucson-roadrunners¬AN÷n¬~AA÷MDRJcToA¬AD÷1547866800¬ADE÷1547866800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bakersfield Condors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAK¬AE÷Bakersfield Condors¬JA÷tbhvhcVA¬WU÷bakersfield-condors¬WN÷STO¬AF÷Stockton Heat¬JB÷zLiriHpH¬WV÷stockton-heat¬AN÷n¬~AA÷rNSFb9W3¬AD÷1547866800¬ADE÷1547866800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose Barracuda¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Jose Barracuda¬JA÷pWbVgJ0b¬WU÷san-jose-barracuda¬WN÷TEX¬AF÷Texas Stars¬JB÷SflzgwG4¬WV÷texas-stars¬AN÷y¬~AA÷jmWNdm1G¬AD÷1547928000¬ADE÷1547928000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Laval Rocket¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAV¬AE÷Laval Rocket¬JA÷EBjnjy0N¬WU÷laval-rocket¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Monsters¬JB÷WnoikeFT¬WV÷cleveland-monsters¬AN÷n¬~AA÷UwVRe7GM¬AD÷1547928000¬ADE÷1547928000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manitoba Moose¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ANT¬AF÷San Antonio Rampage¬JB÷naL09b0o¬WV÷san-antonio-rampage¬WM÷MAN¬AE÷Manitoba Moose¬JA÷YeXIpFNp¬WU÷manitoba-moose¬AN÷n¬~AA÷rse1A6VF¬AD÷1547928300¬ADE÷1547928300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wilkes-Barre/Scranton¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIL¬AE÷Wilkes-Barre/Scranton¬JA÷CKVK0RDr¬WU÷wilkes-barre-scranton¬WN÷HER¬AF÷Hershey Bears¬JB÷tfzPaoTl¬WV÷hershey-bears¬AN÷n¬~AA÷C2KWfRVS¬AD÷1547938800¬ADE÷1547938800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlotte Checkers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Checkers¬JA÷bZO48IFi¬WU÷charlotte-checkers¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Marlies¬JB÷tbE97xVc¬WV÷toronto-marlies¬AN÷n¬~AA÷dQhkD8oc¬AD÷1547942400¬ADE÷1547942400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bridgeport Sound Tigers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Bridgeport Sound Tigers¬JA÷KCe0ch7j¬WU÷bridgeport-sound-tigers¬WN÷PRO¬AF÷Providence Bruins¬JB÷6FGzMypi¬WV÷providence-bruins¬AN÷n¬~AA÷K896lP8d¬AD÷1547942400¬ADE÷1547942400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Grand Rapids Griffins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Griffins¬JA÷OtAU2EqT¬WU÷grand-rapids-griffins¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Admirals¬JB÷tMddbYip¬WV÷milwaukee-admirals¬AN÷n¬~AA÷zHigCS03¬AD÷1547942400¬ADE÷1547942400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hartford Wolf Pack¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAR¬AE÷Hartford Wolf Pack¬JA÷p6FvLeac¬WU÷hartford-wolf-pack¬WN÷SPR¬AF÷Springfield Thunderbirds¬JB÷vTErKFE3¬WV÷springfield-thunderbirds¬AN÷n¬~AA÷tIA2k5gj¬AD÷1547942400¬ADE÷1547942400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Iowa Wild¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ONT¬AF÷Ontario Reign¬JB÷Aw6Q3fUM¬WV÷ontario-reign¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Wild¬JA÷SEGL4zFG¬WU÷iowa-wild¬AN÷n¬~AA÷neBbjovp¬AD÷1547942400¬ADE÷1547942400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utica Comets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTI¬AE÷Utica Comets¬JA÷KlDD6dp4¬WU÷utica-comets¬WN÷BEL¬AF÷Belleville Senators¬JB÷lOHH5GaA¬WV÷belleville-senators¬AN÷n¬~AA÷UwicBnG9¬AD÷1547942700¬ADE÷1547942700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Binghamton¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIN¬AE÷Binghamton¬JA÷hWInJZT9¬WU÷binghamton-devils¬WN÷SYR¬AF÷Syracuse Crunch¬JB÷ze8iIgqG¬WV÷syracuse-crunch¬AN÷n¬~AA÷Q5p69QpM¬AD÷1547942700¬ADE÷1547942700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lehigh Valley Phantoms¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LVP¬AE÷Lehigh Valley Phantoms¬JA÷KpZSb5re¬WU÷lehigh-valley-phantoms¬WN÷ROC¬AF÷Rochester Americans¬JB÷29OXcPc1¬WV÷rochester-americans¬AN÷n¬~AA÷4dqA8p0S¬AD÷1547946000¬ADE÷1547946000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Wolves¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Wolves¬JA÷EqSycqD7¬WU÷chicago-wolves¬WN÷ROC¬AF÷Rockford IceHogs¬JB÷SnGJLSk8¬WV÷rockford-icehogs¬AN÷n¬~AA÷Mkoy448q¬AD÷1547949600¬ADE÷1547949600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stockton Heat¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STO¬AE÷Stockton Heat¬JA÷6wFNKn5E¬WU÷stockton-heat¬WN÷TEX¬AF÷Texas Stars¬JB÷OE9SJ6KK¬WV÷texas-stars¬AN÷n¬~AA÷0tpu3ONk¬AD÷1547949900¬ADE÷1547949900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado Eagles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Eagles¬JA÷258WIQZQ¬WU÷colorado-eagles¬WN÷ATL¬AF÷Tucson Roadrunners¬JB÷KpebEprr¬WV÷tucson-roadrunners¬AN÷n¬~AA÷r5Zq2rwd¬AD÷1547953200¬ADE÷1547953200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Diego Gulls¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Diego Gulls¬JA÷Yma2D4cl¬WU÷san-diego-gulls¬WN÷BAK¬AF÷Bakersfield Condors¬JB÷GCl7COCf¬WV÷bakersfield-condors¬AN÷n¬~AA÷d8wl12h2¬AD÷1548007200¬ADE÷1548007200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlotte Checkers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Checkers¬JA÷f3mBBrS0¬WU÷charlotte-checkers¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Marlies¬JB÷2TnFA2s7¬WV÷toronto-marlies¬AN÷n¬~AA÷l2QZO5p9¬AD÷1548014400¬ADE÷1548014400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bridgeport Sound Tigers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HER¬AF÷Hershey Bears¬JB÷jkT9Wq4Q¬WV÷hershey-bears¬WM÷BRI¬AE÷Bridgeport Sound Tigers¬JA÷dST5XPlK¬WU÷bridgeport-sound-tigers¬AN÷n¬~AA÷ABRVPoV2¬AD÷1548014400¬ADE÷1548014400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manitoba Moose¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manitoba Moose¬JA÷tKoJ9MdD¬WU÷manitoba-moose¬WN÷ANT¬AF÷San Antonio Rampage¬JB÷rPP1Y5ZD¬WV÷san-antonio-rampage¬AN÷n¬~AA÷6wLvOPaF¬AD÷1548014700¬ADE÷1548014700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Providence Bruins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRO¬AE÷Providence Bruins¬JA÷hbFyS3Cs¬WU÷providence-bruins¬WN÷HAR¬AF÷Hartford Wolf Pack¬JB÷AZ9tRNRm¬WV÷hartford-wolf-pack¬AN÷n¬~AA÷r3r86cUs¬AD÷1548018000¬ADE÷1548018000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Wolves¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Wolves¬JA÷lQ8pQssf¬WU÷chicago-wolves¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Admirals¬JB÷rm8lP1d0¬WV÷milwaukee-admirals¬AN÷n¬~
4
1547844189
546
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri AHL 2018/2019 din sectiunea Hochei/SUA. Flashscore.ro oferă livescore din AHL 2018/2019, rezultate finale și parțiale, clasamente AHL 2018/2019 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din AHL 2018/2019 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 100+ competiții de Hochei din peste 15 țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din AHL 2018/2019 este real-time și se actualizează instant.
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!