Rezultate, scoruri live si clasamete AHL 2020/2021

Publicitate
Publicitate
Publicitate
Publicitate
Publicitate
Publicitate
bookmaker
100% bonus până la 200 RON
Deschide un cont la bet365 azi și primești 100% bonus la depunere. Se aplică T&C. 18+
bookmaker
Bonus Exclusiv FlashScore: 150% până la 300 RON
Depui 200 RON, joci cu 500 RON. T&Cs se aplică. 18+.
AHL
2020/2021
Loading...
results
SA÷4¬~ZA÷SUA: AHL¬ZEE÷vsXIDreP¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷dKlFbcJE¬ZD÷p¬ZE÷2o8J16se¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_vsXIDreP¬ZJ÷2¬ZL÷/hochei/sua/ahl/¬ZX÷02SUA 003......0010000000001000AHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷bBnOYVDI¬AD÷1618448700¬ADE÷1618448700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Eagles¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618456922¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAK¬AF÷Bakersfield Condors¬JB÷IcPzOoLr¬WV÷bakersfield-condors¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬OB÷2eIThZ9N-f1gBeGyI.png¬WM÷COL¬AE÷Colorado Eagles¬JA÷txY8SRCR¬WU÷colorado-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷2¬OA÷4QTwkLne-zZ7aImH6.png¬~AA÷MVGbyJbr¬AD÷1618444800¬ADE÷1618444800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Texas Stars¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618452565¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷Texas Stars¬JA÷SnPxiMpN¬WU÷texas-stars¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬OA÷UBZ8nD86-SMPuzbQI.png¬WN÷SJB¬AF÷San Jose Barracuda¬JB÷6wOtjt0T¬WV÷san-jose-barracuda¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷2¬OB÷A9Sb6NCN-jPhPZdlj.png¬~AA÷Y9S5jZgJ¬AD÷1618441200¬ADE÷1618441200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stockton Heat¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618450473¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BEL¬AF÷Belleville Senators¬JB÷hrpMvIlI¬WV÷belleville-senators¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷2¬OB÷4I8AJpPq-QgcMRWf8.png¬WM÷STO¬AE÷Stockton Heat¬JA÷EioIubZB¬WU÷stockton-heat¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷0¬OA÷0YFPLHU0-Aws2K8tT.png¬~AA÷8IaWvYNN¬AD÷1618441200¬ADE÷1618441200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utica Comets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618450098¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SYR¬AF÷Syracuse Crunch¬JB÷YwgV75f4¬WV÷syracuse-crunch¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬OB÷jamL9akC-A9gW4jRN.png¬WM÷UTI¬AE÷Utica Comets¬JA÷fmfR8oub¬WU÷utica-comets¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷1¬OA÷S82Gj5Qq-jXrf9j0J.png¬~AA÷pvatCZM9¬AD÷1618437900¬ADE÷1618437900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rochester Americans¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618446862¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Monsters¬JB÷ATou5nXg¬WV÷cleveland-monsters¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷4¬OB÷lW6ziIBN-Kxbeabxg.png¬WM÷ROC¬AE÷Rochester Americans¬JA÷Wxmy6SHm¬WU÷rochester-americans¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷1¬OA÷UemBN9T0-xtyIDg6I.png¬~AA÷SQQyhgEt¬AD÷1618365600¬ADE÷1618365600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Diego Gulls¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618375334¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ONT¬AF÷Ontario Reign¬JB÷jqTyr7CE¬WV÷ontario-reign¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷1¬OB÷SW0tXIjT-zZcmid0H.png¬WM÷SDG¬AE÷San Diego Gulls¬JA÷xtPXrmc8¬WU÷san-diego-gulls¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷7¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷4¬OA÷GYgWTKCN-lWp7AcwH.png¬~AA÷fFczzLhe¬AD÷1618362300¬ADE÷1618362300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Eagles¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618370134¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAK¬AF÷Bakersfield Condors¬JB÷x2WsHw8b¬WV÷bakersfield-condors¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷6¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷4¬OB÷2eIThZ9N-f1gBeGyI.png¬WM÷COL¬AE÷Colorado Eagles¬JA÷bBXwIJhh¬WU÷colorado-eagles¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬OA÷4QTwkLne-zZ7aImH6.png¬~AA÷xEeYDehc¬AD÷1618362000¬ADE÷1618362000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jose Barracuda¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618369902¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TEX¬AF÷Texas Stars¬JB÷WGLaPGI8¬WV÷texas-stars¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷7¬BB÷4¬BD÷2¬BF÷1¬OB÷UBZ8nD86-SMPuzbQI.png¬WM÷SJB¬AE÷San Jose Barracuda¬JA÷KtIeQd32¬WU÷san-jose-barracuda¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬OA÷A9Sb6NCN-jPhPZdlj.png¬~AA÷bNdUEywi¬AD÷1618358400¬ADE÷1618358400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Iowa Wild¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618366888¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ROC¬AF÷Rockford IceHogs¬JB÷6wUD1DQ1¬WV÷rockford-icehogs¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬OB÷8zAr8FBN-0rrHQQRG.png¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Wild¬JA÷SnV92gBe¬WU÷iowa-wild¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷1¬OA÷ADvcgs8k-GEUIWqcd.png¬~AA÷QZqlONgq¬AD÷1618354800¬ADE÷1618354800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utica Comets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618363379¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SYR¬AF÷Syracuse Crunch¬JB÷Mi5icqHP¬WV÷syracuse-crunch¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬OB÷jamL9akC-A9gW4jRN.png¬WM÷UTI¬AE÷Utica Comets¬JA÷r16mbP1J¬WU÷utica-comets¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷3¬OA÷S82Gj5Qq-jXrf9j0J.png¬~AA÷vqkfKuts¬AD÷1618333200¬ADE÷1618333200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bridgeport Sound Tigers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618340569¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAR¬AF÷Hartford Wolf Pack¬JB÷rTxyo3yG¬WV÷hartford-wolf-pack¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷4¬BF÷1¬OB÷UkqPmalC-0ASvVUwf.png¬WM÷BRI¬AE÷Bridgeport Sound Tigers¬JA÷UPYWoqM9¬WU÷bridgeport-sound-tigers¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷1¬OA÷nyWb9Lne-CK8gCwyi.png¬~AA÷b1JhLvo3¬AD÷1618261200¬ADE÷1618261200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manitoba Moose¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618270719¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BEL¬AF÷Belleville Senators¬JB÷SvmWpbzg¬WV÷belleville-senators¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬OB÷4I8AJpPq-QgcMRWf8.png¬WM÷MAN¬AE÷Manitoba Moose¬JA÷lllSovLn¬WU÷manitoba-moose¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷3¬OA÷fsghYYTH-WMMir0Qb.png¬~AA÷Y1rMTblC¬AD÷1618178400¬ADE÷1618178400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ontario Reign¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618186866¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SJB¬AF÷San Jose Barracuda¬JB÷h2nxHnRs¬WV÷san-jose-barracuda¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷5¬BB÷3¬BD÷1¬BF÷1¬OB÷A9Sb6NCN-jPhPZdlj.png¬WM÷ONT¬AE÷Ontario Reign¬JA÷WbtBLSIQ¬WU÷ontario-reign¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬OA÷SW0tXIjT-zZcmid0H.png¬~AA÷vPQIB5BT¬AD÷1618175100¬ADE÷1618175100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Eagles¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618183554¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Eagles¬JA÷GQxOBcl9¬WU÷colorado-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬BE÷0¬OA÷4QTwkLne-zZ7aImH6.png¬WN÷TEX¬AF÷Texas Stars¬JB÷fHySAH3F¬WV÷texas-stars¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬OB÷UBZ8nD86-SMPuzbQI.png¬~~
299
fixtures
SA÷4¬~ZA÷SUA: AHL¬ZEE÷vsXIDreP¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷dKlFbcJE¬ZD÷p¬ZE÷2o8J16se¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_vsXIDreP¬ZJ÷2¬ZL÷/hochei/sua/ahl/¬ZX÷02SUA 003......0010000000001000AHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷S2loBgxG¬AD÷1618441200¬ADE÷1618441200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Hershey Bears¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HER¬AE÷Hershey Bears¬JA÷4joq46n0¬WU÷hershey-bears¬GRA÷0¬OA÷xO7olcne-MknoixMp.png¬WN÷LVP¬AF÷Lehigh Valley Phantoms¬JB÷Igkm3Q16¬WV÷lehigh-valley-phantoms¬GRB÷0¬OB÷SQJL4dA6-fFltgNFJ.png¬AM÷Amânat din cauza Covid-19.¬~AA÷Y1GIhoMl¬AD÷1618506000¬ADE÷1618506000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bridgeport Sound Tigers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Bridgeport Sound Tigers¬JA÷IDywQm9J¬WU÷bridgeport-sound-tigers¬GRA÷0¬OA÷nyWb9Lne-CK8gCwyi.png¬WN÷HAR¬AF÷Hartford Wolf Pack¬JB÷d4zsP7OP¬WV÷hartford-wolf-pack¬GRB÷0¬OB÷UkqPmalC-0ASvVUwf.png¬AN÷n¬~AA÷U7xj3s6r¬AD÷1618527600¬ADE÷1618527600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Grand Rapids Griffins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Wolves¬JB÷r9IVlokI¬WV÷chicago-wolves¬GRB÷0¬OB÷fFxeGLjT-tnai0vNn.png¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Griffins¬JA÷4IJRkRZB¬WU÷grand-rapids-griffins¬GRA÷0¬OA÷IBUk0jSq-ADuXLbnP.png¬AN÷n¬~AA÷tQ8cKb09¬AD÷1618527600¬ADE÷1618527600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Laval Rocket¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAV¬AE÷Laval Rocket¬JA÷M1nzpIka¬WU÷laval-rocket¬GRA÷0¬OA÷IRGmPg7k-IZdbovs2.png¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Marlies¬JB÷z5jvqx55¬WV÷toronto-marlies¬GRB÷0¬OB÷ANGmAFS0-Y5Jqis0e.png¬AN÷n¬~AA÷nDGmFIWJ¬AD÷1618527600¬ADE÷1618527600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stockton Heat¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STO¬AE÷Stockton Heat¬JA÷nJbPwx4O¬WU÷stockton-heat¬GRA÷0¬OA÷0YFPLHU0-Aws2K8tT.png¬WN÷BEL¬AF÷Belleville Senators¬JB÷Q9cTxdJU¬WV÷belleville-senators¬GRB÷0¬OB÷4I8AJpPq-QgcMRWf8.png¬AN÷n¬~AA÷ChFMi5ye¬AD÷1618534800¬ADE÷1618534800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ontario Reign¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ONT¬AE÷Ontario Reign¬JA÷EqN8KRWt¬WU÷ontario-reign¬GRA÷0¬OA÷SW0tXIjT-zZcmid0H.png¬WN÷SDG¬AF÷San Diego Gulls¬JB÷SnRCJonm¬WV÷san-diego-gulls¬GRB÷0¬OB÷GYgWTKCN-lWp7AcwH.png¬AN÷n¬~AA÷h4WJjPj1¬AD÷1618538400¬ADE÷1618538400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Henderson Silver Knights¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANT¬AE÷Henderson Silver Knights¬JA÷M9QGI51g¬WU÷henderson-silver-knights¬GRA÷0¬OA÷KvFRJCme-j3mZlUWT.png¬WN÷ATL¬AF÷Tucson Roadrunners¬JB÷00PKHPGa¬WV÷tucson-roadrunners¬GRB÷0¬OB÷W2dNpdA6-Y3GQKxqr.png¬AN÷n¬~AA÷WfVNkq67¬AD÷1618599600¬ADE÷1618599600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Providence Bruins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UTI¬AF÷Utica Comets¬JB÷8QSSF3oC¬WV÷utica-comets¬GRB÷0¬OB÷S82Gj5Qq-jXrf9j0J.png¬WM÷PRO¬AE÷Providence Bruins¬JA÷UZTOGqW5¬WU÷providence-bruins¬GRA÷0¬OA÷jFZIY2UH-jLIgpFjA.png¬AN÷n¬~AA÷b1N9DnbE¬AD÷1618614000¬ADE÷1618614000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Grand Rapids Griffins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Griffins¬JA÷EyZHxRhP¬WU÷grand-rapids-griffins¬GRA÷0¬OA÷IBUk0jSq-ADuXLbnP.png¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Wild¬JB÷GpLqYp1t¬WV÷iowa-wild¬GRB÷0¬OB÷ADvcgs8k-GEUIWqcd.png¬AN÷n¬~AA÷pbJ5ESr8¬AD÷1618614000¬ADE÷1618614000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wilkes-Barre/Scranton¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIL¬AE÷Wilkes-Barre/Scranton¬JA÷2mSWEN0I¬WU÷wilkes-barre-scranton¬GRA÷0¬OA÷Gnrkq496-GSkzQIAU.png¬WN÷LVP¬AF÷Lehigh Valley Phantoms¬JB÷0YpzEsGO¬WV÷lehigh-valley-phantoms¬GRB÷0¬OB÷SQJL4dA6-fFltgNFJ.png¬AN÷n¬~AA÷EBteQv0A¬AD÷1618621200¬ADE÷1618621200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ontario Reign¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ONT¬AE÷Ontario Reign¬JA÷IP1wkPIS¬WU÷ontario-reign¬GRA÷0¬OA÷SW0tXIjT-zZcmid0H.png¬WN÷BAK¬AF÷Bakersfield Condors¬JB÷KYm5pqRq¬WV÷bakersfield-condors¬GRB÷0¬OB÷2eIThZ9N-f1gBeGyI.png¬AN÷n¬~AA÷tQCEC6DK¬AD÷1618621200¬ADE÷1618621200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose Barracuda¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SJB¬AE÷San Jose Barracuda¬JA÷pKPmX4Gn¬WU÷san-jose-barracuda¬GRA÷0¬OA÷A9Sb6NCN-jPhPZdlj.png¬WN÷TEX¬AF÷Texas Stars¬JB÷OAOiWOVh¬WV÷texas-stars¬GRB÷0¬OB÷UBZ8nD86-SMPuzbQI.png¬AN÷n¬~AA÷C83p7pyr¬AD÷1618678800¬ADE÷1618678800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hartford Wolf Pack¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAR¬AE÷Hartford Wolf Pack¬JA÷QcR3TMFB¬WU÷hartford-wolf-pack¬GRA÷0¬OA÷UkqPmalC-0ASvVUwf.png¬WN÷BRI¬AF÷Bridgeport Sound Tigers¬JB÷4lQ7StVH¬WV÷bridgeport-sound-tigers¬GRB÷0¬OB÷nyWb9Lne-CK8gCwyi.png¬AN÷n¬~AA÷ja2l64jl¬AD÷1618678800¬ADE÷1618678800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hershey Bears¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BIN¬AF÷Binghamton Devils¬JB÷j5OFQKaU¬WV÷binghamton-devils¬GRB÷0¬OB÷2LdWmtB6-xEImALcA.png¬WM÷HER¬AE÷Hershey Bears¬JA÷CEPBR0pO¬WU÷hershey-bears¬GRA÷0¬OA÷xO7olcne-MknoixMp.png¬AN÷n¬~AA÷YNig5O5f¬AD÷1618689600¬ADE÷1618689600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cleveland Monsters¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Monsters¬JA÷SQaLo4Vu¬WU÷cleveland-monsters¬GRA÷0¬OA÷lW6ziIBN-Kxbeabxg.png¬WN÷ROC¬AF÷Rochester Americans¬JB÷tU3PpOpn¬WV÷rochester-americans¬GRB÷0¬OB÷UemBN9T0-xtyIDg6I.png¬AN÷n¬~AA÷8OIG8G9m¬AD÷1618689600¬ADE÷1618689600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stockton Heat¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STO¬AE÷Stockton Heat¬JA÷ILukfcl5¬WU÷stockton-heat¬GRA÷0¬OA÷0YFPLHU0-Aws2K8tT.png¬WN÷BEL¬AF÷Belleville Senators¬JB÷dCvggH3B¬WV÷belleville-senators¬GRB÷0¬OB÷4I8AJpPq-QgcMRWf8.png¬AN÷n¬~AA÷pbec4rL0¬AD÷1618700400¬ADE÷1618700400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Grand Rapids Griffins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Griffins¬JA÷zi3Tqr0h¬WU÷grand-rapids-griffins¬GRA÷0¬OA÷IBUk0jSq-ADuXLbnP.png¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Wild¬JB÷Es2Xr2Fb¬WV÷iowa-wild¬GRB÷0¬OB÷ADvcgs8k-GEUIWqcd.png¬AN÷n¬~AA÷vLf132z7¬AD÷1618700400¬ADE÷1618700400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rockford IceHogs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROC¬AE÷Rockford IceHogs¬JA÷rH6yrMU4¬WU÷rockford-icehogs¬GRA÷0¬OA÷8zAr8FBN-0rrHQQRG.png¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Wolves¬JB÷M75ustpB¬WV÷chicago-wolves¬GRB÷0¬OB÷fFxeGLjT-tnai0vNn.png¬AN÷n¬~AA÷IBg52MkD¬AD÷1618700400¬ADE÷1618700400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Syracuse Crunch¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYR¬AE÷Syracuse Crunch¬JA÷GU4qt0aH¬WU÷syracuse-crunch¬GRA÷0¬OA÷jamL9akC-A9gW4jRN.png¬WN÷WIL¬AF÷Wilkes-Barre/Scranton¬JB÷S48muKEN¬WV÷wilkes-barre-scranton¬GRB÷0¬OB÷Gnrkq496-GSkzQIAU.png¬AN÷n¬~AA÷StydPqcQ¬AD÷1618707600¬ADE÷1618707600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose Barracuda¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SJB¬AE÷San Jose Barracuda¬JA÷p4o9dLqb¬WU÷san-jose-barracuda¬GRA÷0¬OA÷A9Sb6NCN-jPhPZdlj.png¬WN÷TEX¬AF÷Texas Stars¬JB÷b7kDeua4¬WV÷texas-stars¬GRB÷0¬OB÷UBZ8nD86-SMPuzbQI.png¬AN÷n¬~AA÷42SNK35s¬AD÷1618711200¬ADE÷1618711200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Henderson Silver Knights¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANT¬AE÷Henderson Silver Knights¬JA÷hUlHfaEA¬WU÷henderson-silver-knights¬GRA÷0¬OA÷KvFRJCme-j3mZlUWT.png¬WN÷ATL¬AF÷Tucson Roadrunners¬JB÷WKmLgJTG¬WV÷tucson-roadrunners¬GRB÷0¬OB÷W2dNpdA6-Y3GQKxqr.png¬AN÷n¬~AA÷2JmgnkrI¬AD÷1618714800¬ADE÷1618714800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bakersfield Condors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAK¬AE÷Bakersfield Condors¬JA÷fJALg4BQ¬WU÷bakersfield-condors¬GRA÷0¬OA÷2eIThZ9N-f1gBeGyI.png¬WN÷SDG¬AF÷San Diego Gulls¬JB÷Wv2mkOJs¬WV÷san-diego-gulls¬GRB÷0¬OB÷GYgWTKCN-lWp7AcwH.png¬AN÷n¬~AA÷jcuH5LMu¬AD÷1618765200¬ADE÷1618765200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Laval Rocket¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAV¬AE÷Laval Rocket¬JA÷00wZYWwS¬WU÷laval-rocket¬GRA÷0¬OA÷IRGmPg7k-IZdbovs2.png¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Marlies¬JB÷IuQ0Ujnq¬WV÷toronto-marlies¬GRB÷0¬OB÷ANGmAFS0-Y5Jqis0e.png¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬~AA÷nRHSJNKm¬AD÷1618772700¬ADE÷1618772700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Lehigh Valley Phantoms¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LVP¬AE÷Lehigh Valley Phantoms¬JA÷OUQmxibq¬WU÷lehigh-valley-phantoms¬GRA÷0¬OA÷SQJL4dA6-fFltgNFJ.png¬WN÷HER¬AF÷Hershey Bears¬JB÷2LPiyBDk¬WV÷hershey-bears¬GRB÷0¬OB÷xO7olcne-MknoixMp.png¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬~~
152
Publicitate
Publicitate
Publicitate
Setări notificări
Notificările sunt blocate de browser
Setări
Mod întunecat
Publicitate
Publicitate
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri AHL 2020/2021 din sectiunea Hochei/SUA. Flashscore.ro oferă livescore din AHL 2020/2021, rezultate finale și parțiale, clasamente AHL 2020/2021 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din AHL 2020/2021 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 100+ competiții de Hochei din peste 15 țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din AHL 2020/2021 este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!
mockup