Rezultate, scoruri live si clasamete AHL 2019/2020

Hochei SUA

AHL
2019/2020
Loading...
results
SA÷4¬~ZA÷SUA: AHL¬ZEE÷vsXIDreP¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷zVfqI7Bm¬ZD÷p¬ZE÷bBnSCVXD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_vsXIDreP¬ZJ÷2¬ZL÷/hochei/sua/ahl/¬ZX÷02SUA 003......0010000000001000AHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷hCv7clBa¬AD÷1583975100¬ADE÷1583975100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Eagles¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583983859¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TEX¬AF÷Texas Stars¬JB÷bXTgcoe9¬WV÷texas-stars¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬WM÷COL¬AE÷Colorado Eagles¬JA÷4AUkbRu3¬WU÷colorado-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬~AA÷nZwBd8Q5¬AD÷1583975100¬ADE÷1583975100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tucson Roadrunners¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583987863¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Tucson Roadrunners¬JA÷CzYcd5AF¬WU÷tucson-roadrunners¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷SAN¬AF÷San Diego Gulls¬JB÷faN2ePPL¬WV÷san-diego-gulls¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷3¬~AA÷dpobaAtm¬AD÷1583967900¬ADE÷1583967900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Lehigh Valley Phantoms¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583976861¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LVP¬AE÷Lehigh Valley Phantoms¬JA÷63C3xpJq¬WU÷lehigh-valley-phantoms¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷WIL¬AF÷Wilkes-Barre/Scranton¬JB÷0QB7y4Yk¬WV÷wilkes-barre-scranton¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷ELu3bUeg¬AD÷1583967900¬ADE÷1583967900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rochester Americans¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583976808¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROC¬AE÷Rochester Americans¬JA÷vHABzOmd¬WU÷rochester-americans¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷BIN¬AF÷Binghamton¬JB÷QJVoa7Qd¬WV÷binghamton-devils¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷3¬~AA÷4nWwb0pD¬AD÷1583967600¬ADE÷1583967600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bridgeport Sound Tigers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583976592¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Bridgeport Sound Tigers¬JA÷YF5cT6tT¬WU÷bridgeport-sound-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Marlies¬JB÷E9mQOQlp¬WV÷toronto-marlies¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷rwVscKaJ¬AD÷1583967600¬ADE÷1583967600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Charlotte Checkers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583976747¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Checkers¬JA÷h0nUNp4j¬WU÷charlotte-checkers¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Monsters¬JB÷63zCnUti¬WV÷cleveland-monsters¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷Ignf0jRt¬AD÷1583967600¬ADE÷1583967600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Grand Rapids Griffins¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583977014¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Griffins¬JA÷nJVWs6eM¬WU÷grand-rapids-griffins¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷3¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Wild¬JB÷UsLysQAS¬WV÷iowa-wild¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷ABHzatV6¬AD÷1583967600¬ADE÷1583967600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hartford Wolf Pack¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583975137¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAR¬AE÷Hartford Wolf Pack¬JA÷027kVSBG¬WU÷hartford-wolf-pack¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷PRO¬AF÷Providence Bruins¬JB÷fP6gUnRM¬WV÷providence-bruins¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷0¬~AA÷0EaS4WIP¬AD÷1583967600¬ADE÷1583967600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Laval Rocket¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583976668¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAV¬AE÷Laval Rocket¬JA÷vgSOqSQ9¬WU÷laval-rocket¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷BEL¬AF÷Belleville Senators¬JB÷8SWSrntG¬WV÷belleville-senators¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷nBeO5C3J¬AD÷1583967600¬ADE÷1583967600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utica Comets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583976629¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTI¬AE÷Utica Comets¬JA÷IwvGoldc¬WU÷utica-comets¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷SYR¬AF÷Syracuse Crunch¬JB÷02TKp8B3¬WV÷syracuse-crunch¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬~AA÷WKIWaMF0¬AD÷1583940600¬ADE÷1583940600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Milwaukee Admirals¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583949957¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Admirals¬JA÷4zEtXls4¬WU÷milwaukee-admirals¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷5¬WN÷ANT¬AF÷San Antonio Rampage¬JB÷na3oW8dA¬WV÷san-antonio-rampage¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷zgPN1rol¬AD÷1583892000¬ADE÷1583892000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stockton Heat¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583900207¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STO¬AE÷Stockton Heat¬JA÷zejlRbgo¬WU÷stockton-heat¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷SAN¬AF÷San Jose Barracuda¬JB÷vTGUZjco¬WV÷san-jose-barracuda¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷7¬BB÷1¬BD÷4¬BF÷2¬~AA÷tWPJ2OVs¬AD÷1583888700¬ADE÷1583888700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Eagles¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583897543¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Eagles¬JA÷4CaIWKVN¬WU÷colorado-eagles¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬BE÷0¬WN÷TEX¬AF÷Texas Stars¬JB÷bZbMVvoU¬WV÷texas-stars¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷2¬BF÷1¬~AA÷ldTR020f¬AD÷1583888700¬ADE÷1583888700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tucson Roadrunners¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583901214¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Tucson Roadrunners¬JA÷IJFYYACi¬WU÷tucson-roadrunners¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷0¬WN÷SAN¬AF÷San Diego Gulls¬JB÷QqFxYURc¬WV÷san-diego-gulls¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷vNwh74NQ¬AD÷1583881200¬ADE÷1583881200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Charlotte Checkers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583889926¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Monsters¬JB÷QL0EX0GH¬WV÷cleveland-monsters¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Checkers¬JA÷8p69Yt1B¬WU÷charlotte-checkers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷0¬~AA÷repq9QhE¬AD÷1583697600¬ADE÷1583697600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Chicago Wolves¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583707965¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Wolves¬JA÷fNagxP1n¬WU÷chicago-wolves¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷ROC¬AF÷Rockford IceHogs¬JB÷xnkbyqHh¬WV÷rockford-icehogs¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷Moqm8p8K¬AD÷1583697600¬ADE÷1583697600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Antonio Rampage¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583706922¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANT¬AE÷San Antonio Rampage¬JA÷zX71z3Wb¬WU÷san-antonio-rampage¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Admirals¬JB÷Ug75ZMo5¬WV÷milwaukee-admirals¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷2¬~AA÷zg3hn3o1¬AD÷1583694300¬ADE÷1583694300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Lehigh Valley Phantoms¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583704982¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LVP¬AE÷Lehigh Valley Phantoms¬JA÷02iRYkef¬WU÷lehigh-valley-phantoms¬AZ÷0¬AG÷5¬AT÷5¬BG÷0¬BI÷0¬BA÷3¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷BRI¬AF÷Bridgeport Sound Tigers¬JB÷fPjVX9A0¬WV÷bridgeport-sound-tigers¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷6¬AU÷5¬BH÷0¬BJ÷2¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷3¬~AA÷d24lmqWf¬AD÷1583694300¬ADE÷1583694300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Providence Bruins¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583703629¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRO¬AE÷Providence Bruins¬JA÷t0yQzCQs¬WU÷providence-bruins¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷0¬BI÷1¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷HER¬AF÷Hershey Bears¬JB÷MBhNZVul¬WV÷hershey-bears¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BJ÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬~AA÷Uid1psGD¬AD÷1583694300¬ADE÷1583694300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Springfield Thunderbirds¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583704010¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAR¬AF÷Hartford Wolf Pack¬JB÷GW0kw5nt¬WV÷hartford-wolf-pack¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬WM÷SPR¬AE÷Springfield Thunderbirds¬JA÷UsqrV7fJ¬WU÷springfield-thunderbirds¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷3¬~AA÷IHhcoN07¬AD÷1583694300¬ADE÷1583694300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wilkes-Barre/Scranton¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583702250¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIL¬AE÷Wilkes-Barre/Scranton¬JA÷8SfZWTP6¬WU÷wilkes-barre-scranton¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷BIN¬AF÷Binghamton¬JB÷jipvWmuD¬WV÷binghamton-devils¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷2¬~AA÷SSaplPGl¬AD÷1583694000¬ADE÷1583694000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manitoba Moose¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583703249¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manitoba Moose¬JA÷pUkftY2K¬WU÷manitoba-moose¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Wild¬JB÷vikbuhIQ¬WV÷iowa-wild¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷lx1tk51r¬AD÷1583640000¬ADE÷1583640000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷San Jose Barracuda¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583649220¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Jose Barracuda¬JA÷UL77IUAD¬WU÷san-jose-barracuda¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷SAN¬AF÷San Diego Gulls¬JB÷WQojsEmE¬WV÷san-diego-gulls¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷8vmC6XWF¬AD÷1583636400¬ADE÷1583636400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Bakersfield Condors¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583646453¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAK¬AE÷Bakersfield Condors¬JA÷Me4aKjt1¬WU÷bakersfield-condors¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷0¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷0¬BI÷1¬WN÷STO¬AF÷Stockton Heat¬JB÷jV83JAe7¬WV÷stockton-heat¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷0¬BJ÷0¬~AA÷fyq87DH9¬AD÷1583633100¬ADE÷1583633100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Eagles¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583642594¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Eagles¬JA÷0tGjMCBl¬WU÷colorado-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷ONT¬AF÷Ontario Reign¬JB÷r55eLWQf¬WV÷ontario-reign¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷MNp09Znc¬AD÷1583629200¬ADE÷1583629200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Chicago Wolves¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583639012¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Wolves¬JA÷zaWBTfJE¬WU÷chicago-wolves¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BI÷1¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷ATL¬AF÷Tucson Roadrunners¬JB÷hzRGSEYK¬WV÷tucson-roadrunners¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷0¬BJ÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬~AA÷0Eq48g23¬AD÷1583629200¬ADE÷1583629200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Texas Stars¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583638697¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷Texas Stars¬JA÷WQPKRYmR¬WU÷texas-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Admirals¬JB÷l6CnNhdr¬WV÷milwaukee-admirals¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷MVvPpjAd¬AD÷1583625900¬ADE÷1583625900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Springfield Thunderbirds¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583635306¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPR¬AE÷Springfield Thunderbirds¬JA÷r5qQ5iR7¬WU÷springfield-thunderbirds¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷PRO¬AF÷Providence Bruins¬JB÷d8X7Uz48¬WV÷providence-bruins¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷rutLoWfj¬AD÷1583625900¬ADE÷1583625900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wilkes-Barre/Scranton¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583636881¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIL¬AE÷Wilkes-Barre/Scranton¬JA÷nwjH7Dde¬WU÷wilkes-barre-scranton¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷3¬BE÷1¬WN÷BRI¬AF÷Bridgeport Sound Tigers¬JB÷U1uM6XB1¬WV÷bridgeport-sound-tigers¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷UXaphYHM¬AD÷1583625600¬ADE÷1583625600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Belleville Senators¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583634317¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Belleville Senators¬JA÷MDcVGHZ8¬WU÷belleville-senators¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷ROC¬AF÷Rochester Americans¬JB÷GzcZFykF¬WV÷rochester-americans¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷3¬~AA÷lItHnCup¬AD÷1583625600¬ADE÷1583625600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Grand Rapids Griffins¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583634443¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Griffins¬JA÷EBxA9ZRr¬WU÷grand-rapids-griffins¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷3¬WN÷ROC¬AF÷Rockford IceHogs¬JB÷8niD8gsk¬WV÷rockford-icehogs¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷M7dxffmA¬AD÷1583625600¬ADE÷1583625600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hartford Wolf Pack¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583633884¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HER¬AF÷Hershey Bears¬JB÷SEGvffSe¬WV÷hershey-bears¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷1¬WM÷HAR¬AE÷Hartford Wolf Pack¬JA÷YiHzezDk¬WU÷hartford-wolf-pack¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬~AA÷CdkkihXS¬AD÷1583625600¬ADE÷1583625600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Manitoba Moose¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583635211¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Wild¬JB÷C2jrEFJR¬WV÷iowa-wild¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BJ÷0¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬WM÷MAN¬AE÷Manitoba Moose¬JA÷Uw1wFe4L¬WU÷manitoba-moose¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷0¬BI÷1¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬~AA÷js1tgE2G¬AD÷1583625600¬ADE÷1583625600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Marlies¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583634907¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Marlies¬JA÷65FrgEs2¬WU÷toronto-marlies¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷SYR¬AF÷Syracuse Crunch¬JB÷rNbRHcK2¬WV÷syracuse-crunch¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷rHcYfzY3¬AD÷1583622000¬ADE÷1583622000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Charlotte Checkers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583631160¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Checkers¬JA÷Gzy40dkS¬WU÷charlotte-checkers¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷UTI¬AF÷Utica Comets¬JB÷MHDWeGcq¬WV÷utica-comets¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷0h8TeGIc¬AD÷1583615100¬ADE÷1583615100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Binghamton¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583623682¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIN¬AE÷Binghamton¬JA÷8AXe2IKF¬WU÷binghamton-devils¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷LVP¬AF÷Lehigh Valley Phantoms¬JB÷xpx01xzM¬WV÷lehigh-valley-phantoms¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬~
941
fixtures
SA÷4¬~ZA÷SUA: AHL¬ZEE÷vsXIDreP¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷zVfqI7Bm¬ZD÷p¬ZE÷bBnSCVXD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_vsXIDreP¬ZJ÷2¬ZL÷/hochei/sua/ahl/¬ZX÷02SUA 003......0010000000001000AHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷S204MA2I¬AD÷1585695600¬ADE÷1585695600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Charlotte Checkers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Checkers¬JA÷tpqjlWgS¬WU÷charlotte-checkers¬WN÷BIN¬AF÷Binghamton¬JB÷YyyIqj2q¬WV÷binghamton-devils¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬~AA÷6ga8LUHO¬AD÷1585695600¬ADE÷1585695600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Cleveland Monsters¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Monsters¬JA÷CSZLrAHk¬WU÷cleveland-monsters¬WN÷HER¬AF÷Hershey Bears¬JB÷fiPQsUWe¬WV÷hershey-bears¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬~AA÷f9hjpEfP¬AD÷1585699200¬ADE÷1585699200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Manitoba Moose¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manitoba Moose¬JA÷8fTUtln2¬WU÷manitoba-moose¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Admirals¬JB÷McHC5XO2¬WV÷milwaukee-admirals¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬~AA÷dIvIuY2t¬AD÷1585699200¬ADE÷1585699200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷San Antonio Rampage¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANT¬AE÷San Antonio Rampage¬JA÷0lGG4iv9¬WU÷san-antonio-rampage¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Wild¬JB÷t0XD3BgF¬WV÷iowa-wild¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬~AA÷vsUMvhIn¬AD÷1585751400¬ADE÷1585751400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Bridgeport Sound Tigers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Bridgeport Sound Tigers¬JA÷KjWH2V8L¬WU÷bridgeport-sound-tigers¬WN÷PRO¬AF÷Providence Bruins¬JB÷EDVL1kOR¬WV÷providence-bruins¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬~AA÷WlnUxWna¬AD÷1585782000¬ADE÷1585782000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Belleville Senators¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Belleville Senators¬JA÷ClBdem1e¬WU÷belleville-senators¬WN÷SPR¬AF÷Springfield Thunderbirds¬JB÷tOF0f7G1¬WV÷springfield-thunderbirds¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬~AA÷xSnQwCXh¬AD÷1585782000¬ADE÷1585782000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Charlotte Checkers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BIN¬AF÷Binghamton¬JB÷YcChdTok¬WV÷binghamton-devils¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Checkers¬JA÷jZMmc9Wr¬WU÷charlotte-checkers¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬~AA÷AuoYyj25¬AD÷1585782000¬ADE÷1585782000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Grand Rapids Griffins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Griffins¬JA÷KEE4gRV7¬WU÷grand-rapids-griffins¬WN÷TEX¬AF÷Texas Stars¬JB÷MJhmIA88¬WV÷texas-stars¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬~AA÷SGuwyAHB¬AD÷1585782300¬ADE÷1585782300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Rochester Americans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UTI¬AF÷Utica Comets¬JB÷SGeeGlwL¬WV÷utica-comets¬WM÷ROC¬AE÷Rochester Americans¬JA÷YgdiHUNE¬WU÷rochester-americans¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬~AA÷67vszUWH¬AD÷1585785600¬ADE÷1585785600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Manitoba Moose¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manitoba Moose¬JA÷67faF8hR¬WU÷manitoba-moose¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Admirals¬JB÷n1xSAS0r¬WV÷milwaukee-admirals¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬~AA÷0UwoZmnO¬AD÷1585792800¬ADE÷1585792800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷San Diego Gulls¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Diego Gulls¬JA÷QiyW9nGl¬WU÷san-diego-gulls¬WN÷STO¬AF÷Stockton Heat¬JB÷KEzz96Vf¬WV÷stockton-heat¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬~AA÷EXskY71U¬AD÷1585792800¬ADE÷1585792800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷San Jose Barracuda¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Jose Barracuda¬JA÷YHvv8Qp1¬WU÷san-jose-barracuda¬WN÷ONT¬AF÷Ontario Reign¬JB÷GtUr7p07¬WV÷ontario-reign¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬~AA÷ve9egiXu¬AD÷1585839600¬ADE÷1585839600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Toronto Marlies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Marlies¬JA÷fXSn64FD¬WU÷toronto-marlies¬WN÷LAV¬AF÷Laval Rocket¬JB÷8lWTUmhE¬WV÷laval-rocket¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬~AA÷Io8ahBnn¬AD÷1585868400¬ADE÷1585868400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Cleveland Monsters¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Monsters¬JA÷pEgcDLMt¬WU÷cleveland-monsters¬WN÷HER¬AF÷Hershey Bears¬JB÷Sxq2Cuxm¬WV÷hershey-bears¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬~AA÷QB73iV1h¬AD÷1585872000¬ADE÷1585872000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷San Antonio Rampage¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANT¬AE÷San Antonio Rampage¬JA÷ttm6Baig¬WU÷san-antonio-rampage¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Wild¬JB÷z3nAAJ6a¬WV÷iowa-wild¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬~~
89
Setări notificări
Notificări blocate de browser
Setări
Mod întunecat
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri AHL 2019/2020 din sectiunea Hochei/SUA. Flashscore.ro oferă livescore din AHL 2019/2020, rezultate finale și parțiale, clasamente AHL 2019/2020 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din AHL 2019/2020 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 100+ competiții de Hochei din peste 15 țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din AHL 2019/2020 este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!