Rezultate, scoruri live si clasamete AHL 2018/2019

Hochei »SUA » AHL » 2018/2019

results
SA÷4¬~ZA÷SUA: AHL¬ZEE÷vsXIDreP¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷dOaIqYlh¬ZD÷p¬ZE÷QXx8Tz2i¬ZF÷0¬ZO÷1¬ZG÷1¬ZH÷200_vsXIDreP¬ZJ÷2¬ZL÷/hochei/sua/ahl/¬ZX÷02SUA 003......0010000000186000AHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷2Z5FENbD¬AD÷1540062000¬ADE÷1540062000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Laval Rocket¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAV¬AE÷Laval Rocket¬JA÷U9wNAKR0¬WU÷laval-rocket¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷SPR¬AF÷Springfield Thunderbirds¬JB÷OWxR9vs7¬WV÷springfield-thunderbirds¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷2¬~AA÷UL77GqU0¬AD÷1540000800¬ADE÷1540000800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Diego Gulls¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Diego Gulls¬JA÷2agrI2ZQ¬WU÷san-diego-gulls¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Admirals¬JB÷fioADMsr¬WV÷milwaukee-admirals¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬~AA÷Io43HPEf¬AD÷1539997500¬ADE÷1539997500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Eagles¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Eagles¬JA÷tp5ZJO4E¬WU÷colorado-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷4¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷ONT¬AF÷Ontario Reign¬JB÷O8fvJrKK¬WV÷ontario-reign¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷Or7BF3q7¬AD÷1539997500¬ADE÷1539997500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Tucson Roadrunners¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Tucson Roadrunners¬JA÷YspECtcl¬WU÷tucson-roadrunners¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷ROC¬AF÷Rockford IceHogs¬JB÷G6ZIB0Cf¬WV÷rockford-icehogs¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷2¬~AA÷zNEbI5al¬AD÷1539993600¬ADE÷1539993600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manitoba Moose¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ANT¬AF÷San Antonio Rampage¬JB÷U91VK4k8¬WV÷san-antonio-rampage¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬WM÷MAN¬AE÷Manitoba Moose¬JA÷G6DmdLC7¬WU÷manitoba-moose¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷3¬~AA÷dWFfJopr¬AD÷1539993600¬ADE÷1539993600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Texas Stars¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷Texas Stars¬JA÷KvKvbsre¬WU÷texas-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷4¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Wild¬JB÷xGEqc1c1¬WV÷iowa-wild¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷3¬~AA÷UNnRzEFF¬AD÷1539991800¬ADE÷1539991800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Laval Rocket¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAV¬AE÷Laval Rocket¬JA÷nRLWa3Dr¬WU÷laval-rocket¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷SPR¬AF÷Springfield Thunderbirds¬JB÷tlLzaNSl¬WV÷springfield-thunderbirds¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷3¬~AA÷f5fEwGVd¬AD÷1539990300¬ADE÷1539990300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Binghamton¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIN¬AE÷Binghamton¬JA÷0U35qrT1¬WU÷binghamton-devils¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷SYR¬AF÷Syracuse Crunch¬JB÷2Zsl8R52¬WV÷syracuse-crunch¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷2¬~AA÷jXmNyf09¬AD÷1539990300¬ADE÷1539990300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lehigh Valley Phantoms¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WIL¬AF÷Wilkes-Barre/Scranton¬JB÷A5U44q5R¬WV÷wilkes-barre-scranton¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷2¬WM÷LVP¬AE÷Lehigh Valley Phantoms¬JA÷Stu05PkL¬WU÷lehigh-valley-phantoms¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷2¬~AA÷88bIxzo3¬AD÷1539990300¬ADE÷1539990300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Rochester Americans¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROC¬AE÷Rochester Americans¬JA÷tQth7oL8¬WU÷rochester-americans¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷5¬AT÷4¬BG÷0¬BI÷3¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Marlies¬JB÷ljtd65zF¬WV÷toronto-marlies¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷4¬BH÷0¬BJ÷1¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬~AA÷Kj43LYFS¬AD÷1539990000¬ADE÷1539990000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Belleville Senators¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Belleville Senators¬JA÷KdDAf8y3¬WU÷belleville-senators¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷HAR¬AF÷Hartford Wolf Pack¬JB÷2L2FgSj9¬WV÷hartford-wolf-pack¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬BF÷0¬~AA÷t26WEWhd¬AD÷1539990000¬ADE÷1539990000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Bridgeport Sound Tigers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Bridgeport Sound Tigers¬JA÷h40co4bk¬WU÷bridgeport-sound-tigers¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷PRO¬AF÷Providence Bruins¬JB÷nRa1pODe¬WV÷providence-bruins¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷2B7SFCwj¬AD÷1539990000¬ADE÷1539990000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Charlotte Checkers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Checkers¬JA÷YJJQjQzS¬WU÷charlotte-checkers¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷0¬BI÷2¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷HER¬AF÷Hershey Bears¬JB÷ED1gnpqq¬WV÷hershey-bears¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BJ÷0¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷MajVGhOq¬AD÷1539990000¬ADE÷1539990000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utica Comets¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTI¬AE÷Utica Comets¬JA÷06LIhn6F¬WU÷utica-comets¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Monsters¬JB÷fTKMi6LL¬WV÷cleveland-monsters¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬~AA÷QT4aME0M¬AD÷1539828000¬ADE÷1539828000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Ontario Reign¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ONT¬AE÷Ontario Reign¬JA÷hjLOW4qd¬WU÷ontario-reign¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷4¬BG÷0¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Admirals¬JB÷t6E6elMd¬WV÷milwaukee-admirals¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷5¬AU÷4¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬~AA÷CQ0eNfoG¬AD÷1539819000¬ADE÷1539819000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Laval Rocket¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAV¬AE÷Laval Rocket¬JA÷WzXFYQEq¬WU÷laval-rocket¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷3¬BE÷1¬WN÷HAR¬AF÷Hartford Wolf Pack¬JB÷EaMKXpUk¬WV÷hartford-wolf-pack¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬~AA÷U1BjOzW9¬AD÷1539817500¬ADE÷1539817500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wilkes-Barre/Scranton¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIL¬AE÷Wilkes-Barre/Scranton¬JA÷Qy5riZUA¬WU÷wilkes-barre-scranton¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷HER¬AF÷Hershey Bears¬JB÷Kb4njgpH¬WV÷hershey-bears¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷ro9vRxni¬AD÷1539817200¬ADE÷1539817200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Belleville Senators¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Belleville Senators¬JA÷bPNEbZMU¬WU÷belleville-senators¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷3¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷BIN¬AF÷Binghamton¬JB÷KInVecGu¬WV÷binghamton-devils¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬~AA÷jBCnPGG3¬AD÷1539817200¬ADE÷1539817200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Grand Rapids Griffins¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Griffins¬JA÷6Zlsge0b¬WU÷grand-rapids-griffins¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷TEX¬AF÷Texas Stars¬JB÷no6vhFF4¬WV÷texas-stars¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷4¬~AA÷My8rQd1c¬AD÷1539817200¬ADE÷1539817200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utica Comets¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTI¬AE÷Utica Comets¬JA÷YLjZfHVo¬WU÷utica-comets¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷ROC¬AF÷Rochester Americans¬JB÷Srjwfyoh¬WV÷rochester-americans¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷3¬BD÷2¬BF÷1¬~
4
1540073521
83
fixtures
SA÷4¬~ZA÷SUA: AHL¬ZEE÷vsXIDreP¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷dOaIqYlh¬ZD÷p¬ZE÷QXx8Tz2i¬ZF÷0¬ZO÷1¬ZG÷1¬ZH÷200_vsXIDreP¬ZJ÷2¬ZL÷/hochei/sua/ahl/¬ZX÷02SUA 003......0010000000186000AHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷vikbw7yE¬AD÷1540065600¬ADE÷1540065600¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷16¬CX÷Toronto Marlies¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1540072711¬BX÷9¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Marlies¬JA÷2NyV8bdD¬WU÷toronto-marlies¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷HAR¬AF÷Hartford Wolf Pack¬JB÷lQd5XsZD¬WV÷hartford-wolf-pack¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷y¬~AA÷Isl2xRjK¬AD÷1540072800¬ADE÷1540072800¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷14¬CX÷Charlotte Checkers¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1540073074¬BX÷5¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Checkers¬JA÷SGe9W1lK¬WU÷charlotte-checkers¬AG÷0¬BA÷0¬WN÷HER¬AF÷Hershey Bears¬JB÷MweDVL3Q¬WV÷hershey-bears¬AH÷1¬BB÷1¬AN÷n¬~AA÷C4m6yo6Q¬AD÷1540076400¬ADE÷1540076400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Belleville Senators¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Belleville Senators¬JA÷banuRuCs¬WU÷belleville-senators¬WN÷ROC¬AF÷Rochester Americans¬JB÷tOypQaRm¬WV÷rochester-americans¬AN÷n¬~AA÷lQvYW4Es¬AD÷1540076400¬ADE÷1540076400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Grand Rapids Griffins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Griffins¬JA÷KEzlPJtf¬WU÷grand-rapids-griffins¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Wolves¬JB÷lluhOwd0¬WV÷chicago-wolves¬AN÷n¬~AA÷WlUxWOTm¬AD÷1540076400¬ADE÷1540076400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Syracuse Crunch¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYR¬AE÷Syracuse Crunch¬JA÷SvvdNcB6¬WU÷syracuse-crunch¬WN÷UTI¬AF÷Utica Comets¬JB÷A3T0MHQC¬WV÷utica-comets¬AN÷n¬~AA÷AuTtVrqf¬AD÷1540076700¬ADE÷1540076700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Binghamton¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIN¬AE÷Binghamton¬JA÷MwX4LytJ¬WU÷binghamton-devils¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Monsters¬JB÷YFqCTYXu¬WV÷cleveland-monsters¬AN÷n¬~AA÷r7tlTMD6¬AD÷1540076700¬ADE÷1540076700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Providence Bruins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRO¬AE÷Providence Bruins¬JA÷8YyPQWHb¬WU÷providence-bruins¬WN÷BRI¬AF÷Bridgeport Sound Tigers¬JB÷2eyTPjX4¬WV÷bridgeport-sound-tigers¬AN÷n¬~AA÷4GspU2b0¬AD÷1540076700¬ADE÷1540076700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wilkes-Barre/Scranton¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIL¬AE÷Wilkes-Barre/Scranton¬JA÷C6rGShmn¬WU÷wilkes-barre-scranton¬WN÷LVP¬AF÷Lehigh Valley Phantoms¬JB÷UswLRC2h¬WV÷lehigh-valley-phantoms¬AN÷n¬~AA÷QVVhStTC¬AD÷1540080000¬ADE÷1540080000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Texas Stars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷Texas Stars¬JA÷GbuXOAnB¬WU÷texas-stars¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Wild¬JB÷bNUyOU1H¬WV÷iowa-wild¬AN÷n¬~AA÷vZZdR0rJ¬AD÷1540083600¬ADE÷1540083600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stockton Heat¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STO¬AE÷Stockton Heat¬JA÷xETuNlHN¬WU÷stockton-heat¬WN÷SAN¬AF÷San Jose Barracuda¬JB÷pvTqM8WT¬WV÷san-jose-barracuda¬AN÷n¬~AA÷hxOvjpLJ¬AD÷1540083900¬ADE÷1540083900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado Eagles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Eagles¬JA÷nmFBHSvo¬WU÷colorado-eagles¬WN÷ONT¬AF÷Ontario Reign¬JB÷lhgftCHo¬WV÷ontario-reign¬AN÷n¬~AA÷CM4BpOrs¬AD÷1540083900¬ADE÷1540083900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tucson Roadrunners¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ROC¬AF÷Rockford IceHogs¬JB÷hpjBxUGA¬WV÷rockford-icehogs¬WM÷ATL¬AE÷Tucson Roadrunners¬JA÷z9e6wA14¬WU÷tucson-roadrunners¬AN÷n¬~AA÷WSMrk4zQ¬AD÷1540089000¬ADE÷1540089000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Diego Gulls¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Diego Gulls¬JA÷2ecbuWWi¬WU÷san-diego-gulls¬WN÷BAK¬AF÷Bakersfield Condors¬JB÷dId2vjnb¬WV÷bakersfield-condors¬AN÷n¬~AA÷pz3Jr2Dg¬AD÷1540148400¬ADE÷1540148400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bridgeport Sound Tigers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Bridgeport Sound Tigers¬JA÷Or7MZR0T¬WU÷bridgeport-sound-tigers¬WN÷LVP¬AF÷Lehigh Valley Phantoms¬JB÷UPqkVo9p¬WV÷lehigh-valley-phantoms¬AN÷n¬~AA÷jD3Fqrbm¬AD÷1540148400¬ADE÷1540148400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manitoba Moose¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manitoba Moose¬JA÷WzkFylWG¬WU÷manitoba-moose¬WN÷ANT¬AF÷San Antonio Rampage¬JB÷QclJz8oN¬WV÷san-antonio-rampage¬AN÷n¬~AA÷dA6NsMSa¬AD÷1540152000¬ADE÷1540152000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Wolves¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Admirals¬JB÷dWyygk1i¬WV÷milwaukee-admirals¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Wolves¬JA÷8GrgU5Oj¬WU÷chicago-wolves¬AN÷n¬~AA÷vZeSttr6¬AD÷1540159200¬ADE÷1540159200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose Barracuda¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Jose Barracuda¬JA÷zNzuh9Gc¬WU÷san-jose-barracuda¬WN÷STO¬AF÷Stockton Heat¬JB÷IoQqiTV3¬WV÷stockton-heat¬AN÷n¬~AA÷IPfWu0cC¬AD÷1540335600¬ADE÷1540335600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Marlies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Marlies¬JA÷WlUmjmoA¬WU÷toronto-marlies¬WN÷LAV¬AF÷Laval Rocket¬JB÷QBTik70G¬WV÷laval-rocket¬AN÷n¬~AA÷naazuKCI¬AD÷1540339200¬ADE÷1540339200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Milwaukee Admirals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Admirals¬JA÷42SelRFM¬WU÷milwaukee-admirals¬WN÷ANT¬AF÷San Antonio Rampage¬JB÷pEqgmoVS¬WV÷san-antonio-rampage¬AN÷n¬~AA÷QkbvvvSO¬AD÷1540396800¬ADE÷1540396800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Wolves¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Wolves¬JA÷nNVKr5wp¬WU÷chicago-wolves¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Monsters¬JB÷tpVOsPhj¬WV÷cleveland-monsters¬AN÷n¬~~
4
1540073521
1067
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri AHL 2018/2019 din sectiunea Hochei/SUA. Flashscore.ro oferă livescore din AHL 2018/2019, rezultate finale și parțiale, clasamente AHL 2018/2019 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din AHL 2018/2019 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 100+ competiții de Hochei din peste 15 țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din AHL 2018/2019 este real-time și se actualizează instant.