Rezultate, scoruri live si clasamete NBA

publicitate
publicitate
publicitate
publicitate
publicitate
publicitate
bookmaker
100% bonus până la 200 RON
Deschide un cont la bet365 azi și primești 100% bonus la depunere. Se aplică T&C. 18+
bookmaker
Bonus Exclusiv FlashScore: 150% până la 300 RON
Depui 200 RON, joci cu 500 RON. T&Cs se aplică. 18+.

Baschet SUA

NBA
2020/2021
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷SUA: NBA¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷E5FKeJwQ¬ZD÷t¬ZE÷2ghwIOxc¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷2¬ZL÷/baschet/sua/nba/¬ZX÷04SUA 003......0010000000001000NBA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷r1iKLedF¬AD÷1610938800¬ADE÷1610938800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Clippers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610947112¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Clippers¬JA÷QZGDtL6B¬WU÷los-angeles-clippers¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷129¬BA÷36¬BC÷25¬BE÷39¬BG÷29¬OA÷AkkfIMVH-84eqZchA.png¬WN÷IND¬AF÷Indiana Pacers¬JB÷4QFHuuMH¬WV÷indiana-pacers¬GRB÷0¬AH÷96¬BB÷26¬BD÷29¬BF÷20¬BH÷21¬OB÷fRvvRwQq-OQEdlLYC.png¬AW÷1¬~AA÷lvhGMys9¬AD÷1610935200¬ADE÷1610935200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sacramento Kings¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610944431¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Kings¬JA÷I9D5rsxa¬WU÷sacramento-kings¬GRA÷0¬AG÷123¬BA÷25¬BC÷33¬BE÷36¬BG÷29¬OA÷6DnmN986-QBAcIamg.png¬WN÷NOP¬AF÷New Orleans Pelicans¬JB÷d0C9s1i5¬WV÷new-orleans-pelicans¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷128¬BB÷34¬BD÷33¬BF÷30¬BH÷31¬OB÷fsdXTVlC-YRdLZPG1.png¬AW÷1¬~AA÷AmgCNHR2¬AD÷1610931600¬ADE÷1610931600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Denver Nuggets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610940513¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEN¬AE÷Denver Nuggets¬JA÷AqAcp37n¬WU÷denver-nuggets¬GRA÷0¬AG÷105¬BA÷31¬BC÷27¬BE÷21¬BG÷26¬OA÷rT4Lu9CN-ELSHsuFl.png¬WN÷UTA¬AF÷Utah Jazz¬JB÷OnE1qNMh¬WV÷utah-jazz¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷109¬BB÷32¬BD÷21¬BF÷28¬BH÷28¬OB÷GIHZdzV0-Y5NlQfDc.png¬AW÷1¬~AA÷W4lXaEZe¬AD÷1610913600¬ADE÷1610913600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Mavericks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610922225¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bulls¬JB÷pvlnsXuP¬WV÷chicago-bulls¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷117¬BB÷27¬BD÷40¬BF÷22¬BH÷28¬OB÷0KeIPFPq-lOYPbEj3.png¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks¬JA÷6mkrrDQI¬WU÷dallas-mavericks¬GRA÷0¬AG÷101¬BA÷23¬BC÷29¬BE÷23¬BG÷26¬OA÷21HHJ696-rVg1uQkr.png¬AW÷1¬~AA÷OvoP1z5q¬AD÷1610906400¬ADE÷1610906400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston Celtics¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610915197¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬JA÷Q9mSoeRg¬WU÷boston-celtics¬GRA÷0¬AG÷75¬BA÷17¬BC÷18¬BE÷15¬BG÷25¬OA÷jaRhGsXH-AXZLafyc.png¬WN÷NYK¬AF÷New York Knicks¬JB÷40nWpFt0¬WV÷new-york-knicks¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷105¬BB÷28¬BD÷20¬BF÷27¬BH÷30¬OB÷IXahYvle-AHwt0IXO.png¬AW÷1¬~AA÷rsXfJ2zH¬AD÷1610853000¬ADE÷1610853000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Trail Blazers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610861375¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬JA÷IqpKmHds¬WU÷portland-trail-blazers¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷112¬BA÷34¬BC÷25¬BE÷27¬BG÷26¬OA÷Y1757FjT-d2JCnRY3.png¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Hawks¬JB÷dzqOnyCm¬WV÷atlanta-hawks¬GRB÷0¬AH÷106¬BB÷38¬BD÷28¬BF÷20¬BH÷20¬OB÷Glb3yYRq-fFOpRzbi.png¬AW÷1¬~AA÷zHTnLO54¬AD÷1610845800¬ADE÷1610845800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Memphis Grizzlies¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610854024¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies¬JA÷APi3VZtD¬WU÷memphis-grizzlies¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷106¬BA÷25¬BC÷35¬BE÷28¬BG÷18¬OA÷423TzPRq-tOS0fhYs.png¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia 76ers¬JB÷lGj7UgdJ¬WV÷philadelphia-76ers¬GRB÷0¬AH÷104¬BB÷26¬BD÷28¬BF÷22¬BH÷28¬OB÷jTXULwA6-fFOpRzbi.png¬AW÷1¬~AA÷dQUrM4jb¬AD÷1610845800¬ADE÷1610845800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miami Heat¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610854279¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DET¬AF÷Detroit Pistons¬JB÷tjmaWFR6¬WV÷detroit-pistons¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷120¬BB÷29¬BD÷23¬BF÷38¬BH÷30¬OB÷G6CnZjgT-zBo7MEUA.png¬WM÷MIA¬AE÷Miami Heat¬JA÷2aleXeC0¬WU÷miami-heat¬GRA÷0¬AG÷100¬BA÷23¬BC÷33¬BE÷19¬BG÷25¬OA÷CKMk7ijT-hztY1v3C.png¬AW÷1¬~AA÷W86EQrg4¬AD÷1610844000¬ADE÷1610844000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Raptors¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610852400¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬JA÷YkL4bIVk¬WU÷toronto-raptors¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷116¬BA÷31¬BC÷35¬BE÷22¬BG÷28¬OA÷8tgmH0hT-Q9co7bFf.png¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Hornets¬JB÷CtK8cxod¬WV÷charlotte-hornets¬GRB÷0¬AH÷113¬BB÷27¬BD÷37¬BF÷23¬BH÷26¬OB÷ny5unNlC-t02LuhM5.png¬AM÷Playing home matches at a different stadium - Amalie Arena.¬AW÷1¬~AA÷E1uvNpyh¬AD÷1610838600¬ADE÷1610838600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brooklyn Nets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610846653¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRO¬AE÷Brooklyn Nets¬JA÷fZpmZHsl¬WU÷brooklyn-nets¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷122¬BA÷29¬BC÷23¬BE÷32¬BG÷38¬OA÷4boTeFiT-KMBseDt5.png¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Magic¬JB÷8xkiYycf¬WV÷orlando-magic¬GRB÷0¬AH÷115¬BB÷26¬BD÷24¬BF÷33¬BH÷32¬OB÷ATFyymSq-8lRNO1AP.png¬AW÷1¬~AA÷2RyzOQLo¬AD÷1610835300¬ADE÷1610835300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Antonio Spurs¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610842966¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAS¬AE÷San Antonio Spurs¬JA÷OnOFiQcF¬WU÷san-antonio-spurs¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷103¬BA÷21¬BC÷29¬BE÷25¬BG÷28¬OA÷0l5OxLS0-jDzfG2eG.png¬WN÷HOU¬AF÷Houston Rockets¬JB÷0CoqzbSs¬WV÷houston-rockets¬GRB÷0¬AH÷91¬BB÷30¬BD÷23¬BF÷19¬BH÷19¬OB÷MBTfOVoe-xIAQvi0J.png¬AW÷1¬~AA÷nF1Q3NzU¬AD÷1610766000¬ADE÷1610766000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Lakers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610775530¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬JA÷APXLVryd¬WU÷los-angeles-lakers¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷112¬BA÷20¬BC÷37¬BE÷27¬BG÷28¬OA÷dfovLU96-tlnE62ls.png¬WN÷NOP¬AF÷New Orleans Pelicans¬JB÷OSyQU2j2¬WV÷new-orleans-pelicans¬GRB÷0¬AH÷95¬BB÷28¬BD÷30¬BF÷16¬BH÷21¬OB÷fsdXTVlC-YRdLZPG1.png¬AW÷1¬~AA÷lOmhasqo¬AD÷1610766000¬ADE÷1610766000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sacramento Kings¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610773950¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Kings¬JA÷xWP7gnT2¬WU÷sacramento-kings¬GRA÷0¬AG÷100¬BA÷31¬BC÷30¬BE÷16¬BG÷23¬OA÷6DnmN986-QBAcIamg.png¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Clippers¬JB÷GMOBh6r9¬WV÷los-angeles-clippers¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷138¬BB÷34¬BD÷35¬BF÷37¬BH÷32¬OB÷AkkfIMVH-84eqZchA.png¬AW÷1¬~AA÷Uw7L43LN¬AD÷1610762400¬ADE÷1610762400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utah Jazz¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610770636¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Hawks¬JB÷G2YHWOLk¬WV÷atlanta-hawks¬GRB÷0¬AH÷92¬BB÷23¬BD÷23¬BF÷28¬BH÷18¬OB÷Glb3yYRq-fFOpRzbi.png¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz¬JA÷xCZDX46q¬WU÷utah-jazz¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷116¬BA÷33¬BC÷28¬BE÷26¬BG÷29¬OA÷GIHZdzV0-Y5NlQfDc.png¬AW÷1¬~AA÷dQ8D6PjB¬AD÷1610758800¬ADE÷1610758800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Oklahoma City Thunder¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610768262¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKC¬AE÷Oklahoma City Thunder¬JA÷0WuzumE9¬WU÷oklahoma-city-thunder¬AS÷1¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷127¬AT÷118¬BI÷9¬BA÷22¬BC÷28¬BE÷37¬BG÷31¬OA÷KvT52V5k-v7vRXvmt.png¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bulls¬JB÷C6qvv7TF¬WV÷chicago-bulls¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷125¬AU÷118¬BJ÷7¬BB÷30¬BD÷38¬BF÷27¬BH÷23¬OB÷0KeIPFPq-lOYPbEj3.png¬AW÷1¬~AA÷SW1cA7in¬AD÷1610757000¬ADE÷1610757000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston Celtics¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610765177¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Magic¬JB÷z7a6P7EM¬WV÷orlando-magic¬GRB÷0¬AH÷97¬BB÷28¬BD÷20¬BF÷24¬BH÷25¬OB÷ATFyymSq-8lRNO1AP.png¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬JA÷dG02QmaG¬WU÷boston-celtics¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷124¬BA÷34¬BC÷26¬BE÷28¬BG÷36¬OA÷jaRhGsXH-AXZLafyc.png¬AW÷1¬~AA÷M7G09R6h¬AD÷1610757000¬ADE÷1610757000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cleveland Cavaliers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610765729¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Cavaliers¬JA÷UTbAORTS¬WU÷cleveland-cavaliers¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷106¬BA÷28¬BC÷29¬BE÷23¬BG÷26¬OA÷Ukxz4CiT-4WYiPMOo.png¬WN÷NYK¬AF÷New York Knicks¬JB÷6kjxKoxp¬WV÷new-york-knicks¬GRB÷0¬AH÷103¬BB÷25¬BD÷30¬BF÷25¬BH÷23¬OB÷IXahYvle-AHwt0IXO.png¬AW÷1¬~AA÷0bF48oMb¬AD÷1610757000¬ADE÷1610757000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Milwaukee Bucks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1610766439¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Bucks¬JA÷0CktJ5ij¬WU÷milwaukee-bucks¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷112¬BA÷30¬BC÷25¬BE÷29¬BG÷28¬OA÷CdWsGdU0-IR0dVlCk.png¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Mavericks¬JB÷v3lpIP6d¬WV÷dallas-mavericks¬GRB÷0¬AH÷109¬BB÷23¬BD÷24¬BF÷34¬BH÷28¬OB÷21HHJ696-rVg1uQkr.png¬AW÷1¬~~
238
fixtures
SA÷3¬~ZA÷SUA: NBA¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷E5FKeJwQ¬ZD÷t¬ZE÷2ghwIOxc¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷2¬ZL÷/baschet/sua/nba/¬ZX÷04SUA 003......0010000000001000NBA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷4jYjKrLA¬AD÷1610848800¬ADE÷1610848800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Phoenix Suns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Suns¬JA÷2JvkgwZJ¬WU÷phoenix-suns¬GRA÷0¬OA÷hOv8stDN-Y5NlQfDc.png¬WN÷IND¬AF÷Indiana Pacers¬JB÷04chhclQ¬WV÷indiana-pacers¬GRB÷0¬OB÷fRvvRwQq-OQEdlLYC.png¬AW÷1¬~AA÷xrkT0fKk¬AD÷1610910000¬ADE÷1610910000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Washington Wizards¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Wizards¬JA÷bNozpZe6¬WU÷washington-wizards¬GRA÷0¬OA÷SjpSqG7k-4UiX4b55.png¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Cavaliers¬JB÷CQkvqgBC¬WV÷cleveland-cavaliers¬GRB÷0¬OB÷Ukxz4CiT-4WYiPMOo.png¬AW÷1¬~AA÷AemyaYl2¬AD÷1610928000¬ADE÷1610928000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Oklahoma City Thunder¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKC¬AE÷Oklahoma City Thunder¬JA÷EDORkPqP¬WU÷oklahoma-city-thunder¬GRA÷0¬OA÷KvT52V5k-v7vRXvmt.png¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia 76ers¬JB÷GMAgoqht¬WV÷philadelphia-76ers¬GRB÷0¬OB÷jTXULwA6-fFOpRzbi.png¬AW÷1¬~AA÷d4eOKFBL¬AD÷1610989200¬ADE÷1610989200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Knicks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYK¬AE÷New York Knicks¬JA÷bmFLvayO¬WU÷new-york-knicks¬GRA÷0¬OA÷IXahYvle-AHwt0IXO.png¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Magic¬JB÷ANIPwJjU¬WV÷orlando-magic¬GRB÷0¬OB÷ATFyymSq-8lRNO1AP.png¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷vTpTJZQR¬AD÷1610996400¬ADE÷1610996400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Washington Wizards¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Wizards¬JA÷nqfVb2Mu¬WU÷washington-wizards¬GRA÷0¬OA÷SjpSqG7k-4UiX4b55.png¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Cavaliers¬JB÷QZhZcMyn¬WV÷cleveland-cavaliers¬GRB÷0¬OB÷Ukxz4CiT-4WYiPMOo.png¬AW÷1¬~AA÷txXfFgZr¬AD÷1610998200¬ADE÷1610998200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Hawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Timberwolves¬JB÷Yadsd06b¬WV÷minnesota-timberwolves¬GRB÷0¬OB÷bNkuOd86-bqoawVkH.png¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Hawks¬JA÷f9cwctih¬WU÷atlanta-hawks¬GRA÷0¬OA÷Glb3yYRq-fFOpRzbi.png¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷AByaEDlk¬AD÷1611000000¬ADE÷1611000000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miami Heat¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DET¬AF÷Detroit Pistons¬JB÷tQakfvyB¬WV÷detroit-pistons¬GRB÷0¬OB÷G6CnZjgT-zBo7MEUA.png¬WM÷MIA¬AE÷Miami Heat¬JA÷SMeoeKL4¬WU÷miami-heat¬GRA÷0¬OA÷CKMk7ijT-hztY1v3C.png¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷l2z3DX3e¬AD÷1611000000¬ADE÷1611000000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Trail Blazers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAS¬AF÷San Antonio Spurs¬JB÷EwbchI5N¬WV÷san-antonio-spurs¬GRB÷0¬OB÷0l5OxLS0-jDzfG2eG.png¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬JA÷zmaggbjH¬WU÷portland-trail-blazers¬GRA÷0¬OA÷Y1757FjT-d2JCnRY3.png¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷WQP7CiJ1¬AD÷1611007200¬ADE÷1611007200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Memphis Grizzlies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Suns¬JB÷ANbSndTp¬WV÷phoenix-suns¬GRB÷0¬OB÷hOv8stDN-Y5NlQfDc.png¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies¬JA÷8EC0ixLT¬WU÷memphis-grizzlies¬GRA÷0¬OA÷423TzPRq-tOS0fhYs.png¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷UBrBBBY7¬AD÷1611016200¬ADE÷1611016200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brooklyn Nets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Bucks¬JB÷xUjEAaLi¬WV÷milwaukee-bucks¬GRB÷0¬OB÷CdWsGdU0-IR0dVlCk.png¬WM÷BRO¬AE÷Brooklyn Nets¬JA÷OQnABu6o¬WU÷brooklyn-nets¬GRA÷0¬OA÷4boTeFiT-KMBseDt5.png¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷0rBIP28A¬AD÷1611016200¬ADE÷1611016200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Raptors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Mavericks¬JB÷xKBfLuw3¬WV÷dallas-mavericks¬GRB÷0¬OB÷21HHJ696-rVg1uQkr.png¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬JA÷Qq8jMLNd¬WU÷toronto-raptors¬GRA÷0¬OA÷8tgmH0hT-Q9co7bFf.png¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AM÷Playing home matches at a different stadium - Amalie Arena.¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷rFWhzeB8¬AD÷1611018000¬ADE÷1611018000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Bulls¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HOU¬AF÷Houston Rockets¬JB÷AskM8wj4¬WV÷houston-rockets¬GRB÷0¬OB÷MBTfOVoe-xIAQvi0J.png¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bulls¬JA÷WjjI9Jzb¬WU÷chicago-bulls¬GRA÷0¬OA÷0KeIPFPq-lOYPbEj3.png¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷M5VdZEQE¬AD÷1611025200¬ADE÷1611025200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Lakers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬JB÷I7hU6HKG¬WV÷golden-state-warriors¬GRB÷0¬OB÷jLhKbSne-buTsBjXI.png¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬JA÷vHgQ7c5A¬WU÷los-angeles-lakers¬GRA÷0¬OA÷dfovLU96-tlnE62ls.png¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷vsQ1YYuL¬AD÷1611108000¬ADE÷1611108000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Denver Nuggets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OKC¬AF÷Oklahoma City Thunder¬JB÷MwK1l94k¬WV÷oklahoma-city-thunder¬GRB÷0¬OB÷KvT52V5k-v7vRXvmt.png¬WM÷DEN¬AE÷Denver Nuggets¬JA÷A3Gckkkq¬WU÷denver-nuggets¬GRA÷0¬OA÷rT4Lu9CN-ELSHsuFl.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IXO5XheR¬AD÷1611108000¬ADE÷1611108000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utah Jazz¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOP¬AF÷New Orleans Pelicans¬JB÷fiI9nmZ1¬WV÷new-orleans-pelicans¬GRB÷0¬OB÷fsdXTVlC-YRdLZPG1.png¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz¬JA÷G0J5mTJe¬WU÷utah-jazz¬GRA÷0¬OA÷GIHZdzV0-Y5NlQfDc.png¬AW÷1¬AN÷n¬~~
359
publicitate
publicitate
publicitate
Setări notificări
Notificările sunt blocate de browser
Setări
Mod întunecat
publicitate
publicitate
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri NBA din sectiunea Baschet/SUA. Flashscore.ro oferă livescore din NBA, rezultate finale și parțiale, clasamente NBA și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din NBA mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 150+ competiții de Baschet din peste 30 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din NBA este real-time și se actualizează instant.
Scoruri live NBA la FlashScore.ro! Meciurile următoare: 17.01. Phoenix Suns - Indiana Pacers, Washington Wizards - Cleveland Cavaliers, 18.01. Oklahoma City Thunder - Philadelphia 76ers, New York Knicks - Orlando Magic, Washington Wizards - Cleveland Cavaliers, Atlanta Hawks - Minnesota Timberwolves, Miami Heat - Detroit Pistons, Portland Trail Blazers - San Antonio Spurs, 19.01. Memphis Grizzlies - Phoenix Suns, Brooklyn Nets - Milwaukee Bucks, Toronto Raptors - Dallas Mavericks, Chicago Bulls - Houston Rockets, Los Angeles Lakers - Golden State Warriors, 20.01. Denver Nuggets - Oklahoma City Thunder, Utah Jazz - New Orleans Pelicans. Urmăriți scoruri live, rezultate, clasamente NBA și programul meciurilor
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!
mockup