Baschet »SUA » NBA » 2017/2018

results
SA÷3¬~ZA÷SUA: NBA¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷nJXsGvqj¬ZD÷t¬ZE÷bwgTBOAd¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷2¬ZL÷/baschet/sua/nba/¬ZX÷04SUA 003......0000000000169000NBA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷YobCpIjc¬AD÷1519581600¬ADE÷1519581600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Charlotte Hornets¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Hornets¬JA÷xtp9H7EO¬WU÷charlotte-hornets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷114¬BA÷32¬BC÷38¬BE÷26¬BG÷18¬WN÷DET¬AF÷Detroit Pistons¬JB÷xYkptiiP¬WV÷detroit-pistons¬AH÷98¬BB÷19¬BD÷27¬BF÷25¬BH÷27¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pW4ULYDd¬AD÷1519527600¬ADE÷1519527600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sacramento Kings¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Kings¬JA÷4So1JTqC¬WU÷sacramento-kings¬AG÷108¬BA÷29¬BC÷29¬BE÷25¬BG÷25¬WN÷LAL¬AF÷Los Angeles Lakers¬JB÷bko5ImaI¬WV÷los-angeles-lakers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷113¬BB÷25¬BD÷25¬BF÷37¬BH÷26¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nePgSzyT¬AD÷1519524000¬ADE÷1519524000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Timberwolves¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Timberwolves¬JA÷G2DDSXMP¬WU÷minnesota-timberwolves¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷122¬BA÷31¬BC÷29¬BE÷26¬BG÷36¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bulls¬JB÷MqjtOiVt¬WV÷chicago-bulls¬AH÷104¬BB÷24¬BD÷38¬BF÷20¬BH÷22¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6u6QMEbj¬AD÷1519524000¬ADE÷1519524000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Phoenix Suns¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Suns¬JA÷80hhLkFa¬WU÷phoenix-suns¬AG÷104¬BA÷24¬BC÷26¬BE÷31¬BG÷23¬WN÷POR¬AF÷Portland Trail Blazers¬JB÷jPscK9U5¬WV÷portland-trail-blazers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷106¬BB÷28¬BD÷27¬BF÷16¬BH÷35¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷OGGLNfqp¬AD÷1519524000¬ADE÷1519524000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utah Jazz¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz¬JA÷0zkpNBpm¬WU÷utah-jazz¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷97¬BA÷35¬BC÷18¬BE÷21¬BG÷23¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Mavericks¬JB÷U9glMVag¬WV÷dallas-mavericks¬AH÷90¬BB÷23¬BD÷27¬BF÷21¬BH÷19¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hYPkTGLM¬AD÷1519522200¬ADE÷1519522200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Golden State Warriors¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GSW¬AE÷Golden State Warriors¬JA÷4E6S4UUI¬WU÷golden-state-warriors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷112¬BA÷24¬BC÷28¬BE÷32¬BG÷28¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Thunder¬JB÷IHfATD7J¬WV÷oklahoma-city-thunder¬AH÷80¬BB÷19¬BD÷26¬BF÷21¬BH÷14¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nLfkVxiA¬AD÷1519518600¬ADE÷1519518600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miami Heat¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIA¬AE÷Miami Heat¬JA÷zZEB8CVg¬WU÷miami-heat¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷115¬BA÷34¬BC÷26¬BE÷32¬BG÷23¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Grizzlies¬JB÷UeEF7Wp0¬WV÷memphis-grizzlies¬AH÷89¬BB÷31¬BD÷21¬BF÷18¬BH÷19¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷EsRoUd6G¬AD÷1519518600¬ADE÷1519518600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Knicks¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYK¬AE÷New York Knicks¬JA÷8nDJ6j06¬WU÷new-york-knicks¬AG÷112¬BA÷24¬BC÷32¬BE÷25¬BG÷31¬WN÷BOS¬AF÷Boston Celtics¬JB÷QN7O5AFC¬WV÷boston-celtics¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷121¬BB÷23¬BD÷36¬BF÷29¬BH÷33¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8UeoWIy4¬AD÷1519509600¬ADE÷1519509600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia 76ers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia 76ers¬JA÷v7L2AY0s¬WU÷philadelphia-76ers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷116¬BA÷27¬BC÷31¬BE÷29¬BG÷29¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Magic¬JB÷MVA79hGm¬WV÷orlando-magic¬AH÷105¬BB÷18¬BD÷22¬BF÷31¬BH÷34¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷E7dsXbMc¬AD÷1519443000¬ADE÷1519443000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Lakers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬JA÷UXZWFfwK¬WU÷los-angeles-lakers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷124¬BA÷32¬BC÷31¬BE÷32¬BG÷29¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Mavericks¬JB÷xbZzFEhQ¬WV÷dallas-mavericks¬AH÷102¬BB÷17¬BD÷24¬BF÷35¬BH÷26¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷K8FjAyFp¬AD÷1519437600¬ADE÷1519437600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Denver Nuggets¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEN¬AE÷Denver Nuggets¬JA÷rHDVBQKl¬WU÷denver-nuggets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷122¬BA÷32¬BC÷31¬BE÷33¬BG÷26¬WN÷SAS¬AF÷San Antonio Spurs¬JB÷0h8zBpze¬WV÷san-antonio-spurs¬AH÷119¬BB÷30¬BD÷31¬BF÷28¬BH÷30¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷04hwYv7i¬AD÷1519437600¬ADE÷1519437600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Phoenix Suns¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Suns¬JA÷n9An8rKD¬WU÷phoenix-suns¬AG÷117¬BA÷18¬BC÷32¬BE÷28¬BG÷39¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Clippers¬JB÷jsyTGzOD¬WV÷los-angeles-clippers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷128¬BB÷40¬BD÷39¬BF÷16¬BH÷33¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷baEf9eUj¬AD÷1519437600¬ADE÷1519437600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utah Jazz¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POR¬AF÷Portland Trail Blazers¬JB÷Y56r9O47¬WV÷portland-trail-blazers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷100¬BB÷31¬BD÷22¬BF÷27¬BH÷20¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz¬JA÷vq7vA4k1¬WU÷utah-jazz¬AG÷81¬BA÷30¬BC÷17¬BE÷17¬BG÷17¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SGNOEH6T¬AD÷1519434000¬ADE÷1519434000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Rockets¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Rockets¬JA÷noSaHncR¬WU÷houston-rockets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷120¬BA÷26¬BC÷29¬BE÷33¬BG÷32¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Timberwolves¬JB÷4QERC65r¬WV÷minnesota-timberwolves¬AH÷102¬BB÷32¬BD÷22¬BF÷21¬BH÷27¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷61ZFGwxH¬AD÷1519434000¬ADE÷1519434000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Memphis Grizzlies¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies¬JA÷Qus5e5z8¬WU÷memphis-grizzlies¬AG÷89¬BA÷27¬BC÷22¬BE÷22¬BG÷18¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Cavaliers¬JB÷EezmKlD8¬WV÷cleveland-cavaliers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷112¬BB÷20¬BD÷34¬BF÷31¬BH÷27¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷lQOKFciN¬AD÷1519434000¬ADE÷1519434000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷New Orleans Pelicans¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIA¬AF÷Miami Heat¬JB÷zBOeISsL¬WV÷miami-heat¬AZ÷0¬AH÷123¬AU÷108¬BJ÷15¬BB÷27¬BD÷32¬BF÷30¬BH÷19¬WM÷NOP¬AE÷New Orleans Pelicans¬JA÷hnZjJ8SE¬WU÷new-orleans-pelicans¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷124¬AT÷108¬BI÷16¬BA÷22¬BC÷35¬BE÷27¬BG÷24¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷W4pdKzer¬AD÷1519432200¬ADE÷1519432200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Toronto Raptors¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬JA÷GtSLbVFk¬WU÷toronto-raptors¬AZ÷0¬AG÷119¬AT÷110¬BI÷9¬BA÷29¬BC÷28¬BE÷31¬BG÷22¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Bucks¬JB÷b5HQckVe¬WV÷milwaukee-bucks¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷122¬AU÷110¬BJ÷12¬BB÷23¬BD÷42¬BF÷31¬BH÷14¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fRVBHJMA¬AD÷1519430400¬ADE÷1519430400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Detroit Pistons¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Pistons¬JA÷4QhdcR5e¬WU÷detroit-pistons¬AG÷98¬BA÷28¬BC÷21¬BE÷28¬BG÷21¬WN÷BOS¬AF÷Boston Celtics¬JB÷nkr1doL1¬WV÷boston-celtics¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷110¬BB÷23¬BD÷38¬BF÷25¬BH÷24¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷04W7Ia74¬AD÷1519430400¬ADE÷1519430400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Indiana Pacers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indiana Pacers¬JA÷d0klamyq¬WU÷indiana-pacers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷116¬BA÷27¬BC÷34¬BE÷22¬BG÷33¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Hawks¬JB÷jNlhb7jk¬WV÷atlanta-hawks¬AH÷93¬BB÷22¬BD÷22¬BF÷22¬BH÷27¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MDX3Juhb¬AD÷1519430400¬ADE÷1519430400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Wizards¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Wizards¬JA÷hEeOHeiA¬WU÷washington-wizards¬AG÷105¬BA÷26¬BC÷29¬BE÷27¬BG÷23¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Hornets¬JB÷KzSKGF6G¬WV÷charlotte-hornets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷122¬BB÷36¬BD÷31¬BF÷27¬BH÷28¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4xwaKLxh¬AD÷1519356600¬ADE÷1519356600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Golden State Warriors¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GSW¬AE÷Golden State Warriors¬JA÷K0cGJHMc¬WU÷golden-state-warriors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷134¬BA÷34¬BC÷36¬BE÷32¬BG÷32¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Clippers¬JB÷ENdKIyx4¬WV÷los-angeles-clippers¬AH÷127¬BB÷23¬BD÷35¬BF÷34¬BH÷35¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QoveL1No¬AD÷1519354800¬ADE÷1519354800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sacramento Kings¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Kings¬JA÷4hFTeEUj¬WU÷sacramento-kings¬AG÷107¬BA÷21¬BC÷39¬BE÷30¬BG÷17¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Thunder¬JB÷6cgCKc7i¬WV÷oklahoma-city-thunder¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷110¬BB÷44¬BD÷23¬BF÷18¬BH÷25¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zNbo1bxU¬AD÷1519347600¬ADE÷1519347600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Bulls¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bulls¬JA÷Cfzk3dxH¬WU÷chicago-bulls¬AG÷115¬BA÷29¬BC÷40¬BE÷22¬BG÷24¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia 76ers¬JB÷fJPg2GiN¬WV÷philadelphia-76ers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷116¬BB÷33¬BD÷34¬BF÷26¬BH÷23¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CrjDdIpo¬AD÷1519347600¬ADE÷1519347600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cleveland Cavaliers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Cavaliers¬JA÷Y9Oc1z7T¬WU÷cleveland-cavaliers¬AG÷103¬BA÷31¬BC÷23¬BE÷25¬BG÷24¬WN÷WAS¬AF÷Washington Wizards¬JB÷Q1GPdfFp¬WV÷washington-wizards¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷110¬BB÷22¬BD÷35¬BF÷25¬BH÷28¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hb9t2vNN¬AD÷1519344000¬ADE÷1519344000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Charlotte Hornets¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Hornets¬JA÷6cXt5I74¬WU÷charlotte-hornets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷111¬BA÷32¬BC÷23¬BE÷25¬BG÷31¬WN÷BRO¬AF÷Brooklyn Nets¬JB÷0KWp4xNA¬WV÷brooklyn-nets¬AH÷96¬BB÷28¬BD÷25¬BF÷21¬BH÷22¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷E7Ax3K7H¬AD÷1519344000¬ADE÷1519344000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando Magic¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Magic¬JA÷AVwY6vwh¬WU÷orlando-magic¬AG÷113¬BA÷41¬BC÷28¬BE÷21¬BG÷23¬WN÷NYK¬AF÷New York Knicks¬JB÷S6Yx6bhb¬WV÷new-york-knicks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷120¬BB÷31¬BD÷32¬BF÷30¬BH÷27¬AW÷1¬AN÷n¬~~
3
1519593298
963
fixtures
SA÷3¬~ZA÷SUA: NBA¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷nJXsGvqj¬ZD÷t¬ZE÷bwgTBOAd¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷2¬ZL÷/baschet/sua/nba/¬ZX÷04SUA 003......0000000000169000NBA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷CxcGqx63¬AD÷1519588800¬ADE÷1519588800¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷38¬CX÷Milwaukee Bucks¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1519592733¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Bucks¬JA÷vsxCyBat¬WU÷milwaukee-bucks¬AG÷66¬BA÷32¬BC÷34¬WN÷NOP¬AF÷New Orleans Pelicans¬JB÷Y3yGzVEn¬WV÷new-orleans-pelicans¬AH÷49¬BB÷21¬BD÷28¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5},{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷f1nLrdL9¬AD÷1519590600¬ADE÷1519590600¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷23¬CX÷Cleveland Cavaliers¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1519592987¬BX÷2¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Cavaliers¬JA÷n7uKZlUh¬WU÷cleveland-cavaliers¬AG÷24¬BA÷20¬BC÷4¬WN÷SAS¬AF÷San Antonio Spurs¬JB÷UVUOY8qa¬WV÷san-antonio-spurs¬AH÷25¬BB÷25¬BD÷0¬AL÷{"1":[{"BN":"Telekom Sport (Rom)","BU":"http:\/\/www.telekomsport.ro\/"}],"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5},{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷0bkTtzjM¬AD÷1519606800¬ADE÷1519606800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Denver Nuggets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEN¬AE÷Denver Nuggets¬JA÷GnXzW6TH¬WU÷denver-nuggets¬WN÷HOU¬AF÷Houston Rockets¬JB÷dpo5Evbp¬WV÷houston-rockets¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5},{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷6yjPsGzG¬AD÷1519606800¬ADE÷1519606800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Wizards¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Wizards¬JA÷8MTSXSb5¬WU÷washington-wizards¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia 76ers¬JB÷xdYWWnEB¬WV÷philadelphia-76ers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5},{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷vklXuf5S¬AD÷1519691400¬ADE÷1519691400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Hawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Hawks¬JA÷8Kl9DbDj¬WU÷atlanta-hawks¬WN÷LAL¬AF÷Los Angeles Lakers¬JB÷MNxixrji¬WV÷los-angeles-lakers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bZU3zYSk¬AD÷1519691400¬ADE÷1519691400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Celtics¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Grizzlies¬JB÷j3U7YakG¬WV÷memphis-grizzlies¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬JA÷dtV3ZuzA¬WU÷boston-celtics¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KrWayEDq¬AD÷1519691400¬ADE÷1519691400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brooklyn Nets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRO¬AE÷Brooklyn Nets¬JA÷0Eyey25c¬WU÷brooklyn-nets¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bulls¬JB÷IkWazMK3¬WV÷chicago-bulls¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hdU7Zird¬AD÷1519691400¬ADE÷1519691400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Knicks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYK¬AE÷New York Knicks¬JA÷46YBXJ4M¬WU÷new-york-knicks¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬JB÷nVNGWwKS¬WV÷golden-state-warriors¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Uk3aJfAl¬AD÷1519691400¬ADE÷1519691400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Raptors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬JA÷xdGUd9p2¬WU÷toronto-raptors¬WN÷DET¬AF÷Detroit Pistons¬JB÷QB9CLhN2¬WV÷detroit-pistons¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6aYBYBc2¬AD÷1519693200¬ADE÷1519693200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Orleans Pelicans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOP¬AE÷New Orleans Pelicans¬JA÷lvArScSq¬WU÷new-orleans-pelicans¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Suns¬JB÷rFOoRHsj¬WV÷phoenix-suns¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷AXbhs412¬AD÷1519693200¬ADE÷1519693200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oklahoma City Thunder¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Magic¬JB÷OA1YlLZd¬WV÷orlando-magic¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Thunder¬JA÷M5NkQycd¬WU÷oklahoma-city-thunder¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷lOcdtOG8¬AD÷1519695000¬ADE÷1519695000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Mavericks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks¬JA÷xE5xluk3¬WU÷dallas-mavericks¬WN÷IND¬AF÷Indiana Pacers¬JB÷Wz5tma49¬WV÷indiana-pacers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dlc0urWE¬AD÷1519696800¬ADE÷1519696800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utah Jazz¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz¬JA÷AR3pnJJF¬WU÷utah-jazz¬WN÷HOU¬AF÷Houston Rockets¬JB÷S2bkowZL¬WV÷houston-rockets¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YDKTNF0s¬AD÷1519700400¬ADE÷1519700400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sacramento Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Kings¬JA÷6gcgpclS¬WU÷sacramento-kings¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Timberwolves¬JB÷OYqLuHdq¬WV÷minnesota-timberwolves¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GxAYMZFm¬AD÷1519776000¬ADE÷1519776000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlotte Hornets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Hornets¬JA÷z9mPvyCk¬WU÷charlotte-hornets¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bulls¬JB÷IXxUweRe¬WV÷chicago-bulls¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UuExMgVg¬AD÷1519776000¬ADE÷1519776000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cleveland Cavaliers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Cavaliers¬JA÷dOyYxFt2¬WU÷cleveland-cavaliers¬WN÷BRO¬AF÷Brooklyn Nets¬JB÷pvVF1bJ2¬WV÷brooklyn-nets¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷O2DtLDp0¬AD÷1519777800¬ADE÷1519777800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miami Heat¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIA¬AE÷Miami Heat¬JA÷OUTJ0IY8¬WU÷miami-heat¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia 76ers¬JB÷6gJOaxlF¬WV÷philadelphia-76ers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2gCpKXa6¬AD÷1519779600¬ADE÷1519779600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Milwaukee Bucks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Bucks¬JA÷KdNSbd3L¬WU÷milwaukee-bucks¬WN÷WAS¬AF÷Washington Wizards¬JB÷EJMWcGIR¬WV÷washington-wizards¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KU6kJiFC¬AD÷1519786800¬ADE÷1519786800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Trail Blazers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬JA÷GS8bgzRr¬WU÷portland-trail-blazers¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento Kings¬JB÷dvQehftk¬WV÷sacramento-kings¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bL5gIBUI¬AD÷1519788600¬ADE÷1519788600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Denver Nuggets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEN¬AE÷Denver Nuggets¬JA÷zVOaiEee¬WU÷denver-nuggets¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Clippers¬JB÷UiO3jYA1¬WV÷los-angeles-clippers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~~
3
1519593298
339
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri NBA din sectiunea Baschet/SUA. Flashscore.ro oferă livescore din NBA, rezultate finale și parțiale, clasamente NBA și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din NBA mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 150+ competiții de Baschet din peste 30 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din NBA este real-time și se actualizează instant.