Rezultate, scoruri live si clasamete NBA

Baschet SUA

NBA
2019/2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷3¬~ZA÷SUA: NBA - Pre-sezon¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷hnyfTki7¬ZD÷t¬ZE÷6iGyRrOb¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷15¬ZL÷/baschet/sua/nba/¬ZX÷04SUA 003......0010000000149000NBA - Pre-se015-sezon000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷j7vaAjcp¬AD÷1570165200¬ADE÷1570165200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Clippers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Clippers¬JA÷Qc2fjIV1¬WU÷los-angeles-clippers¬WN÷HOU¬AF÷Houston Rockets¬JB÷S2twF182¬WV÷houston-rockets¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6mG4LvOD¬AD÷1570195800¬ADE÷1570195800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sacramento Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Kings¬JA÷UBQ1T5UA¬WU÷sacramento-kings¬WN÷IND¬AF÷Indiana Pacers¬JB÷82P5SPqH¬WV÷indiana-pacers¬AM÷Locaţie neutră.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2FkOCnKD¬AD÷1570282200¬ADE÷1570282200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indiana Pacers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indiana Pacers¬JA÷MoNgVRab¬WU÷indiana-pacers¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento Kings¬JB÷0xMcUoF4¬WV÷sacramento-kings¬AM÷Locaţie neutră.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷lKFtcBAM¬AD÷1570320000¬ADE÷1570320000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Golden State Warriors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GSW¬AE÷Golden State Warriors¬JA÷xO04pYqG¬WU÷golden-state-warriors¬WN÷LAL¬AF÷Los Angeles Lakers¬JB÷GEa8qhaM¬WV÷los-angeles-lakers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UVWwdVPS¬AD÷1570321800¬ADE÷1570321800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Antonio Spurs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAS¬AE÷San Antonio Spurs¬JA÷pl4CrCES¬WU÷san-antonio-spurs¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Magic¬JB÷ncjvvWMq¬WV÷orlando-magic¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0jg7GUKl¬AD÷1570399200¬ADE÷1570399200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Celtics¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬JA÷dUKSGSp5¬WU÷boston-celtics¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Hornets¬JB÷AXOWFn0B¬WV÷charlotte-hornets¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WvJ5ikYq¬AD÷1570489200¬ADE÷1570489200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Pistons¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Pistons¬JA÷ULuqwjxj¬WU÷detroit-pistons¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Magic¬JB÷S6bnxAid¬WV÷orlando-magic¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷v7XFDW0k¬AD÷1570489200¬ADE÷1570489200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Wizards¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Wizards¬JA÷nL6iozKo¬WU÷washington-wizards¬WN÷NYK¬AF÷New York Knicks¬JB÷QB5epfZi¬WV÷new-york-knicks¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YsnJCjGe¬AD÷1570491000¬ADE÷1570491000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Hawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOP¬AF÷New Orleans Pelicans¬JB÷Yy93rY34¬WV÷new-orleans-pelicans¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Hawks¬JA÷KY4aqElb¬WU÷atlanta-hawks¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Q1I9j9mj¬AD÷1570492800¬ADE÷1570492800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Bulls¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Bucks¬JB÷K0oYaDq3¬WV÷milwaukee-bucks¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bulls¬JA÷tAnU0gUd¬WU÷chicago-bulls¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4K7yMjcR¬AD÷1570528800¬ADE÷1570528800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Raptors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬JA÷SlTBKAot¬WU÷toronto-raptors¬WN÷HOU¬AF÷Houston Rockets¬JB÷6uSFJU0n¬WV÷houston-rockets¬AM÷Locaţie neutră.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷v5MDkT2d¬AD÷1570577400¬ADE÷1570577400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miami Heat¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIA¬AE÷Miami Heat¬JA÷xxtwaXb9¬WU÷miami-heat¬WN÷SAS¬AF÷San Antonio Spurs¬JB÷GSvsbiEF¬WV÷san-antonio-spurs¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷EDJCJIhQ¬AD÷1570579200¬ADE÷1570579200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oklahoma City Thunder¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Thunder¬JA÷Kt5tMNMp¬WU÷oklahoma-city-thunder¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Mavericks¬JB÷bX3pLsxi¬WV÷dallas-mavericks¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GYVLd9eB¬AD÷1570582800¬ADE÷1570582800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Phoenix Suns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Suns¬JA÷Y7ZH4wtc¬WU÷phoenix-suns¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Timberwolves¬JB÷CbYL3ce3¬WV÷minnesota-timberwolves¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CYpNBAV1¬AD÷1570588200¬ADE÷1570588200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Trail Blazers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬JA÷G0b8shJA¬WU÷portland-trail-blazers¬WN÷DEN¬AF÷Denver Nuggets¬JB÷ficCtCYG¬WV÷denver-nuggets¬AW÷1¬AN÷n¬~
1295
Setări
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri NBA din sectiunea Baschet/SUA. Flashscore.ro oferă livescore din NBA, rezultate finale și parțiale, clasamente NBA și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din NBA mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 150+ competiții de Baschet din peste 30 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din NBA este real-time și se actualizează instant.
Scoruri live NBA la FlashScore.ro! . Urmăriți scoruri live, rezultate, clasamente NBA și programul meciurilor
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!