Program NHL, ţintar NHL, meciurile următoare

publicitate
publicitate
publicitate
publicitate
publicitate
publicitate
bookmaker
100% bonus până la 200 RON
Deschide un cont la bet365 azi și primești 100% bonus la depunere. Se aplică T&C. 18+
bookmaker
Bonus Exclusiv FlashScore: 150% până la 300 RON
Depui 200 RON, joci cu 500 RON. T&Cs se aplică. 18+.

Hochei SUA

NHL
2019/2020
Loading...
fixtures
SA÷4¬~ZA÷SUA: NHL - Play-off¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷GpECNTmQ¬ZD÷t¬ZE÷tjzxlneD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷11¬ZL÷/hochei/sua/nhl/¬ZX÷02SUA 003......0000000000001000NHL - Play-o014ay-off000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷0WbNcwD0¬AD÷1596738600¬ADE÷1596738600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Wild¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Canucks¬JB÷d6RBfjnr¬WV÷vancouver-canucks¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Wild¬JA÷zcQFgA1l¬WU÷minnesota-wild¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AM÷Egal la general 1-1.¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~ZA÷SUA: NHL - Locuri¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷MaMCr5lA¬ZD÷t¬ZE÷tjzxlneD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷19¬ZL÷/hochei/sua/nhl/¬ZX÷02SUA 003......0000000000001000NHL - Locuri012Locuri000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷hYmfSuis¬AD÷1596744000¬ADE÷1596744000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Flyers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WSH¬AF÷Washington Capitals¬JB÷dzNU3q1S¬WV÷washington-capitals¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Flyers¬JA÷IqOQ4PoM¬WU÷philadelphia-flyers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷tGeCMyLI¬AD÷1596753000¬ADE÷1596753000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St. Louis Blues¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VGK¬AF÷Vegas Golden Knights¬JB÷xlssbEU6¬WV÷vegas-golden-knights¬WM÷STL¬AE÷St. Louis Blues¬JA÷bcrwafF0¬WU÷st-louis-blues¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~ZA÷SUA: NHL - Play-off¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷GpECNTmQ¬ZD÷t¬ZE÷tjzxlneD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷11¬ZL÷/hochei/sua/nhl/¬ZX÷02SUA 003......0000000000001000NHL - Play-o014ay-off000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷AqRC8fRI¬AD÷1596758400¬ADE÷1596758400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Columbus Blue Jackets¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CBJ¬AE÷Columbus Blue Jackets¬JA÷xxHtZxLc¬WU÷columbus-blue-jackets¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Maple Leafs¬JB÷boIxzJ5i¬WV÷toronto-maple-leafs¬AM÷Egal la general 1-1.¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷4E8glfDa¬AD÷1596767400¬ADE÷1596767400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Winnipeg Jets¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Jets¬JA÷44YI3UwF¬WU÷winnipeg-jets¬WN÷CGY¬AF÷Calgary Flames¬JB÷AsZE4AO8¬WV÷calgary-flames¬AM÷Calgary Flames conduce la general 2-1.¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷dMIMDzI9¬AD÷1596816000¬ADE÷1596816000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Florida Panthers¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLA¬AE÷Florida Panthers¬JA÷GEnz6pas¬WU÷florida-panthers¬WN÷NYI¬AF÷New York Islanders¬JB÷E508AQjQ¬WV÷new-york-islanders¬AM÷New York Islanders conduce la general 2-1.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷z5XEtlEn¬AD÷1596825000¬ADE÷1596825000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arizona Coyotes¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Coyotes¬JA÷lbPSFe4g¬WU÷arizona-coyotes¬WN÷NAS¬AF÷Nashville Predators¬JB÷fyQOGykm¬WV÷nashville-predators¬AM÷Arizona Coyotes conduce la general 2-1.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jHydr9Ye¬AD÷1596830400¬ADE÷1596830400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Montreal Canadiens¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Montreal Canadiens¬JA÷CxdUTxr7¬WU÷montreal-canadiens¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Penguins¬JB÷IFdQUIS0¬WV÷pittsburgh-penguins¬AM÷Montreal Canadiens conduce la general 2-1.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vL6XrMZS¬AD÷1596840300¬ADE÷1596840300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Blackhawks¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Blackhawks¬JA÷MkKj2VA8¬WU÷chicago-blackhawks¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oilers¬JB÷8nW8wnY7¬WV÷edmonton-oilers¬AM÷Chicago Blackhawks conduce la general 2-1.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hWEVltsm¬AD÷1596844800¬ADE÷1596844800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Columbus Blue Jackets¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CBJ¬AE÷Columbus Blue Jackets¬JA÷6HQqrwa6¬WU÷columbus-blue-jackets¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Maple Leafs¬JB÷hEMuqJq0¬WV÷toronto-maple-leafs¬AM÷Egal la general 1-1.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pSGql2E4¬AD÷1596854700¬ADE÷1596854700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Wild¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Wild¬JA÷QmMMoHfD¬WU÷minnesota-wild¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Canucks¬JB÷S23Jncu7¬WV÷vancouver-canucks¬AM÷Egal la general 1-1.¬AW÷1¬AN÷n¬~ZA÷SUA: NHL - Locuri¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷MaMCr5lA¬ZD÷t¬ZE÷tjzxlneD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷19¬ZL÷/hochei/sua/nhl/¬ZX÷02SUA 003......0000000000001000NHL - Locuri012Locuri000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷K6fGLezP¬AD÷1596916800¬ADE÷1596916800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado Avalanche¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VGK¬AF÷Vegas Golden Knights¬JB÷pEpkdhaJ¬WV÷vegas-golden-knights¬WM÷COL¬AE÷Colorado Avalanche¬JA÷6NoocYqD¬WU÷colorado-avalanche¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Emx3QJLg¬AD÷1596916800¬ADE÷1596916800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tampa Bay Lightning¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Flyers¬JB÷EZB8d1g2¬WV÷philadelphia-flyers¬WM÷TBL¬AE÷Tampa Bay Lightning¬JA÷0W74csvd¬WU÷tampa-bay-lightning¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Y9rbpuDP¬AD÷1597003200¬ADE÷1597003200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St. Louis Blues¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Stars¬JB÷EmPY34IP¬WV÷dallas-stars¬WM÷STL¬AE÷St. Louis Blues¬JA÷0pLU4p3J¬WU÷st-louis-blues¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WOnbRa6m¬AD÷1597003200¬ADE÷1597003200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Capitals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BOS¬AF÷Boston Bruins¬JB÷6980bNOk¬WV÷boston-bruins¬WM÷WSH¬AE÷Washington Capitals¬JA÷SI9da39q¬WU÷washington-capitals¬AW÷1¬AN÷n¬~~
170
15
publicitate
publicitate
publicitate
Setări notificări
Notificările sunt blocate de browser
Setări
Mod întunecat
publicitate
publicitate
Ajutor: Aici găseşti programul meciurilor din NHL, meciurile de mâine şi tot ţintarul sezonului curent din NHL. FlashScore.ro vă oferă tot programul care urmează din NHL, scoruri live şi rezultate finale, clasamente, statistici meciuri directe şi comparaţii cote. Pe lângă NHL, pe Flashscore.ro puteţi găsi informaţii despre încă peste 5000 de competiţii din peste 30 de sporturi din toată lumea.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!