Rezultate, scoruri live si clasamete USHL 2019/2020

Hochei SUA

USHL
2019/2020
Loading...
results
SA÷4¬~ZA÷SUA: USHL¬ZEE÷hpL3ak1S¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷lUbhIFit¬ZD÷p¬ZE÷x42Ug1na¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_hpL3ak1S¬ZJ÷2¬ZL÷/hochei/sua/ushl/¬ZX÷02SUA 003......0060000000001000USHL 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷fBssLoDE¬AD÷1583971500¬ADE÷1583971500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dubuque Fighting Saints¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAX¬AE÷Dubuque Fighting Saints¬JA÷UZIPSH5S¬WU÷dubuque-fighting-saints¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷WAT¬AF÷Waterloo Black Hawks¬JB÷KExpOyEq¬WV÷waterloo-black-hawks¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷jXeota3a¬AD÷1583701500¬ADE÷1583701500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Omaha Lancers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OML¬AE÷Omaha Lancers¬JA÷CtsfvLeK¬WU÷omaha-lancers¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷FAR¬AF÷Fargo Force¬JB÷63tbwuBQ¬WV÷fargo-force¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷3¬~AA÷8AcIxQd7¬AD÷1583629500¬ADE÷1583629500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Chicago Steel¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Steel¬JA÷AHzQ3vK7¬WU÷chicago-steel¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷6¬AT÷5¬BG÷1¬BA÷3¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷MAX¬AF÷Dubuque Fighting Saints¬JB÷OKO7SNd8¬WV÷dubuque-fighting-saints¬AZ÷0¬AH÷5¬AU÷5¬BH÷0¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷3¬~AA÷UH7xrLYn¬AD÷1583629500¬ADE÷1583629500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Fargo Force¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SIO¬AF÷Sioux Falls Stampede¬JB÷Is03Hcl7¬WV÷sioux-falls-stampede¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BJ÷0¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬WM÷FAR¬AE÷Fargo Force¬JA÷OK0aIwZ0¬WU÷fargo-force¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷0¬BI÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬~AA÷MD1MypCD¬AD÷1583629500¬ADE÷1583629500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Bay Gamblers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Green Bay Gamblers¬JA÷xOSBRsCE¬WU÷green-bay-gamblers¬AG÷4¬BA÷4¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷LIN¬AF÷Lincoln Stars¬JB÷KnIGQ1RK¬WV÷lincoln-stars¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷3¬~AA÷0r3Yr1Jt¬AD÷1583629500¬ADE÷1583629500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sioux-City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIO¬AE÷Sioux-City¬JA÷UL7jKa4l¬WU÷sioux-city¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷WAT¬AF÷Waterloo Black Hawks¬JB÷CpceJJJf¬WV÷waterloo-black-hawks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷8¬BB÷3¬BD÷2¬BF÷3¬~AA÷886tsulg¬AD÷1583629500¬ADE÷1583629500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tri-City Storm¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRI¬AE÷Tri-City Storm¬JA÷dYb7GH3D¬WU÷tri-city-storm¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷MUS¬AF÷Muskegon Lumberjacks¬JB÷Ykrju1tE¬WV÷muskegon-lumberjacks¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷2¬~AA÷EmbEw6s1¬AD÷1583625900¬ADE÷1583625900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Des Moines Buccaneers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DES¬AE÷Des Moines Buccaneers¬JA÷jFKO50ke¬WU÷des-moines-buccaneers¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷OML¬AF÷Omaha Lancers¬JB÷WQyM4K41¬WV÷omaha-lancers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷2¬~AA÷OIu50TlE¬AD÷1583625900¬ADE÷1583625900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Madison Capitols¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAD¬AE÷Madison Capitols¬JA÷bwHKPLtR¬WU÷madison-capitols¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷SUA¬AF÷SUA U18¬JB÷jV8nLukr¬WV÷sua¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷zcaAvnSf¬AD÷1583625900¬ADE÷1583625900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Youngstown Phantoms¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOU¬AE÷Youngstown Phantoms¬JA÷I1MG7MKr¬WU÷youngstown-phantoms¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷CED¬AF÷Cedar Rapids¬JB÷COLK6tzk¬WV÷cedar-rapids¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷C4srolkR¬AD÷1583543100¬ADE÷1583543100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Des Moines Buccaneers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DES¬AE÷Des Moines Buccaneers¬JA÷Aeaki1z2¬WU÷des-moines-buccaneers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷OML¬AF÷Omaha Lancers¬JB÷C0wYFpD2¬WV÷omaha-lancers¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬~AA÷lWemP6S7¬AD÷1583543100¬ADE÷1583543100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dubuque Fighting Saints¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Steel¬JB÷xWMcEXyb¬WV÷chicago-steel¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷7¬BB÷1¬BD÷3¬BF÷3¬WM÷MAX¬AE÷Dubuque Fighting Saints¬JA÷f7XhFDMi¬WU÷dubuque-fighting-saints¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬~AA÷UqU9t8cr¬AD÷1583543100¬ADE÷1583543100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fargo Force¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FAR¬AE÷Fargo Force¬JA÷jixxF4S8¬WU÷fargo-force¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬BE÷0¬WN÷SIO¬AF÷Sioux Falls Stampede¬JB÷KQttEOsF¬WV÷sioux-falls-stampede¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷xnkVmj58¬AD÷1583543100¬ADE÷1583543100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Bay Gamblers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Green Bay Gamblers¬JA÷jZQ1Dii4¬WU÷green-bay-gamblers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷1¬BC÷3¬BE÷2¬WN÷LIN¬AF÷Lincoln Stars¬JB÷pdQ5CB6A¬WV÷lincoln-stars¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬~AA÷GxlZnAKE¬AD÷1583543100¬ADE÷1583543100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Madison Capitols¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAD¬AE÷Madison Capitols¬JA÷OnP9BVLG¬WU÷madison-capitols¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷4¬WN÷SUA¬AF÷SUA U18¬JB÷vcrvf3jq¬WV÷sua¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷b1wvnUZK¬AD÷1583543100¬ADE÷1583543100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sioux-City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIO¬AE÷Sioux-City¬JA÷ImsrgN5k¬WU÷sioux-city¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷WAT¬AF÷Waterloo Black Hawks¬JB÷CAtnhsLe¬WV÷waterloo-black-hawks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷2¬~AA÷8zTDuSCl¬AD÷1583543100¬ADE÷1583543100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tri-City Storm¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRI¬AE÷Tri-City Storm¬JA÷bHupDrcL¬WU÷tri-city-storm¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷MUS¬AF÷Muskegon Lumberjacks¬JB÷ttVlC2CR¬WV÷muskegon-lumberjacks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬~AA÷AucqQnD1¬AD÷1583539500¬ADE÷1583539500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Youngstown Phantoms¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOU¬AE÷Youngstown Phantoms¬JA÷lAp7iAUp¬WU÷youngstown-phantoms¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷CED¬AF÷Cedar Rapids¬JB÷GGYlGg7o¬WV÷cedar-rapids¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷2¬BF÷1¬~AA÷SG7vRSce¬AD÷1583096400¬ADE÷1583096400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷SUA U18¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUA¬AE÷SUA U18¬JA÷4x9zcW6N¬WU÷sua¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷4¬BG÷0¬BI÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷3¬WN÷MAD¬AF÷Madison Capitols¬JB÷n1budjMT¬WV÷madison-capitols¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷5¬AU÷4¬BH÷0¬BJ÷2¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷OrPeZjjF¬AD÷1583024700¬ADE÷1583024700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cedar Rapids¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CED¬AE÷Cedar Rapids¬JA÷r9ugpgNH¬WU÷cedar-rapids¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷SIO¬AF÷Sioux-City¬JB÷CrpcqDxO¬WV÷sioux-city¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬~AA÷2ZNaYA5L¬AD÷1583024700¬ADE÷1583024700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Steel¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Steel¬JA÷jZr1rXiU¬WU÷chicago-steel¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷8¬BA÷4¬BC÷3¬BE÷1¬WN÷MAD¬AF÷Madison Capitols¬JB÷GdA73GNu¬WV÷madison-capitols¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷KAI4XUKR¬AD÷1583024700¬ADE÷1583024700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dubuque Fighting Saints¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAX¬AE÷Dubuque Fighting Saints¬JA÷SWDB2zwn¬WU÷dubuque-fighting-saints¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷4¬BE÷0¬WN÷SIO¬AF÷Sioux Falls Stampede¬JB÷MgDF1fhh¬WV÷sioux-falls-stampede¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬~AA÷MJ4WSlTr¬AD÷1583024700¬ADE÷1583024700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lincoln Stars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIN¬AE÷Lincoln Stars¬JA÷0pCJ0E7b¬WU÷lincoln-stars¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷TRI¬AF÷Tri-City Storm¬JB÷IL6OaYM4¬WV÷tri-city-storm¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷2¬~AA÷Gt4zS8rk¬AD÷1583024700¬ADE÷1583024700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Omaha Lancers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GRE¬AF÷Green Bay Gamblers¬JB÷jZ4WcCiH¬WV÷green-bay-gamblers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷2¬BF÷1¬WM÷OML¬AE÷Omaha Lancers¬JA÷dC5SbhxB¬WU÷omaha-lancers¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬~AA÷GILmyDL2¬AD÷1583021100¬ADE÷1583021100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Muskegon Lumberjacks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MUS¬AE÷Muskegon Lumberjacks¬JA÷ETmxlyOh¬WU÷muskegon-lumberjacks¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷FAR¬AF÷Fargo Force¬JB÷8jmtmewa¬WV÷fargo-force¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷ULPizXz9¬AD÷1583021100¬ADE÷1583021100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Youngstown Phantoms¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOU¬AE÷Youngstown Phantoms¬JA÷MgipnFh5¬WU÷youngstown-phantoms¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷WAT¬AF÷Waterloo Black Hawks¬JB÷4ItkoZ7B¬WV÷waterloo-black-hawks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷2¬~
387
fixtures
0
Setări notificări
Notificări blocate de browser
Setări
Mod întunecat
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri USHL 2019/2020 din sectiunea Hochei/SUA. Flashscore.ro oferă livescore din USHL 2019/2020, rezultate finale și parțiale, clasamente USHL 2019/2020 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din USHL 2019/2020 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 100+ competiții de Hochei din peste 15 țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din USHL 2019/2020 este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!