Hochei »Canada » OHL » 2017/2018

results
SA÷4¬~ZA÷CANADA: OHL¬ZEE÷IV4HSBG4¬ZB÷47¬ZY÷Canada¬ZC÷Gzg4Jz94¬ZD÷p¬ZE÷tI4LYZDJ¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_IV4HSBG4¬ZJ÷2¬ZL÷/hochei/canada/ohl/¬ZX÷02Canada 006Canada0000000000169000OHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Canada¬~AA÷vc2QLmoP¬AD÷1511049900¬ADE÷1511049900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Saginaw Spirit¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAG¬AE÷Saginaw Spirit¬JA÷zNAo0Yln¬WU÷saginaw-spirit¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷OWE¬AF÷Owen Sound Attack¬JB÷Io0jah4h¬WV÷owen-sound-attack¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷QgErc48O¬AD÷1511049600¬ADE÷1511049600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Flint Firebirds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLI¬AE÷Flint Firebirds¬JA÷nRVytV3U¬WU÷flint-firebirds¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷ERI¬AF÷Erie Otters¬JB÷On7s1EZu¬WV÷erie-otters¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷GIghH7gt¬AD÷1511037000¬ADE÷1511037000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Barrie Colts¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KIT¬AF÷Kitchener Rangers¬JB÷QB3bcWY4¬WV÷kitchener-rangers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷2¬WM÷BAR¬AE÷Barrie Colts¬JA÷dxafbCJb¬WU÷barrie-colts¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬AN÷n¬~AA÷n3FvbpgI¬AD÷1511031600¬ADE÷1511031600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ottawa 67s¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAM¬AF÷Hamilton Bulldogs¬JB÷8zXXtBlO¬WV÷hamilton-bulldogs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷3¬BD÷1¬BF÷1¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa 67s¬JA÷jaxTsiZH¬WU÷ottawa-67s¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬AN÷n¬~AA÷tjpv06O5¬AD÷1510965000¬ADE÷1510965000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kitchener Rangers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIT¬AE÷Kitchener Rangers¬JA÷MJpCoZZh¬WU÷kitchener-rangers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷2¬BC÷4¬BE÷1¬WN÷GUE¬AF÷Guelph Storm¬JB÷4rzHpgka¬WV÷guelph-storm¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷KtqraQwC¬AD÷1510965000¬ADE÷1510965000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷London Knights¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷London Knights¬JA÷IovLqD45¬WU÷london-knights¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷SAG¬AF÷Saginaw Spirit¬JB÷C8wPrXJB¬WV÷saginaw-spirit¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷YPtW1Sgg¬AD÷1510963500¬ADE÷1510963500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sarnia Sting¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAR¬AE÷Sarnia Sting¬JA÷ANVhtvbD¬WU÷sarnia-sting¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷3¬WN÷WIN¬AF÷Windsor Spitfires¬JB÷CS9y5NzE¬WV÷windsor-spitfires¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷nTpz1n9a¬AD÷1510963500¬ADE÷1510963500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sudbury Wolves¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUD¬AE÷Sudbury Wolves¬JA÷lhX4me5t¬WU÷sudbury-wolves¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷GRE¬AF÷Soo Greyhounds¬JB÷rTo8nFKn¬WV÷sault-ste-marie-greyhounds¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷KI0e8UGP¬AD÷1510963200¬ADE÷1510963200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kingston Frontenacs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIN¬AE÷Kingston Frontenacs¬JA÷Aam6kryR¬WU÷kingston-frontenacs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷HAM¬AF÷Hamilton Bulldogs¬JB÷SvzYp2qr¬WV÷hamilton-bulldogs¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷CAhN3lPt¬AD÷1510963200¬ADE÷1510963200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mississauga Steelheads¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIS¬AE÷Mississauga Steelheads¬JA÷6VYypMbl¬WU÷mississauga-steelheads¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷OSH¬AF÷Oshawa Generals¬JB÷O6TtqtEf¬WV÷oshawa-generals¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷j1iR28vm¬AD÷1510963200¬ADE÷1510963200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Niagara IceDogs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NIA¬AE÷Niagara IceDogs¬JA÷2cSpr0T0¬WU÷niagara-icedogs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷1¬BC÷3¬BE÷2¬WN÷BAT¬AF÷North Bay Battalion¬JB÷dKRlsKr7¬WV÷north-bay-battalion¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷tS1i9A1J¬AD÷1510878600¬ADE÷1510878600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Barrie Colts¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAR¬AE÷Barrie Colts¬JA÷G0fci46E¬WU÷barrie-colts¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷SUD¬AF÷Sudbury Wolves¬JB÷bPq2jOLK¬WV÷sudbury-wolves¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷8¬BB÷0¬BD÷4¬BF÷4¬AN÷n¬~AA÷QJX61brD¬AD÷1510877100¬ADE÷1510877100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Peterborough Petes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PET¬AE÷Peterborough Petes¬JA÷SvE2VMqe¬WU÷peterborough-petes¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷OSH¬AF÷Oshawa Generals¬JB÷A337Uta1¬WV÷oshawa-generals¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷xfyB0IcJ¬AD÷1510877100¬ADE÷1510877100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Windsor Spitfires¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷Windsor Spitfires¬JA÷lf2BT0E7¬WU÷windsor-spitfires¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷0¬WN÷OWE¬AF÷Owen Sound Attack¬JB÷xAeghpi8¬WV÷owen-sound-attack¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷4¬AN÷n¬~AA÷zVvf40bf¬AD÷1510876800¬ADE÷1510876800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷London Knights¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GUE¬AF÷Guelph Storm¬JB÷b38RwoxF¬WV÷guelph-storm¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷2¬WM÷LON¬AE÷London Knights¬JA÷4t9NvRM8¬WU÷london-knights¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷3¬BC÷1¬BE÷3¬AN÷n¬~AA÷h6Zb3KD0¬AD÷1510876800¬ADE÷1510876800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Niagara IceDogs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NIA¬AE÷Niagara IceDogs¬JA÷xf7Vx5iL¬WU÷niagara-icedogs¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷KIN¬AF÷Kingston Frontenacs¬JB÷I5OSyP6R¬WV÷kingston-frontenacs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷WdY22vT6¬AD÷1510876800¬ADE÷1510876800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷North Bay Battalion¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAT¬AE÷North Bay Battalion¬JA÷KEAfXrFr¬WU÷north-bay-battalion¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷4¬BG÷0¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷GRE¬AF÷Soo Greyhounds¬JB÷EyAbW2Ul¬WV÷sault-ste-marie-greyhounds¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷5¬AU÷4¬BH÷1¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷2¬AN÷n¬~~
4
1511066103
260
fixtures
SA÷4¬~ZA÷CANADA: OHL¬ZEE÷IV4HSBG4¬ZB÷47¬ZY÷Canada¬ZC÷Gzg4Jz94¬ZD÷p¬ZE÷tI4LYZDJ¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_IV4HSBG4¬ZJ÷2¬ZL÷/hochei/canada/ohl/¬ZX÷02Canada 006Canada0000000000169000OHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Canada¬~AA÷xYs1FoOh¬AD÷1511118000¬ADE÷1511118000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kingston Frontenacs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa 67s¬JB÷fieFglYT¬WV÷ottawa-67s¬WM÷KIN¬AE÷Kingston Frontenacs¬JA÷0UeBfUIN¬WU÷kingston-frontenacs¬AN÷n¬~AA÷67n5E5wa¬AD÷1511118000¬ADE÷1511118000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mississauga Steelheads¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIS¬AE÷Mississauga Steelheads¬JA÷d0ssk8to¬WU÷mississauga-steelheads¬WN÷NIA¬AF÷Niagara IceDogs¬JB÷dhmIDiJo¬WV÷niagara-icedogs¬AN÷n¬~AA÷pbo9DPh5¬AD÷1511118000¬ADE÷1511118000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sudbury Wolves¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUD¬AE÷Sudbury Wolves¬JA÷zqnMCBYi¬WU÷sudbury-wolves¬WN÷BAT¬AF÷North Bay Battalion¬JB÷U5oQBVmb¬WV÷north-bay-battalion¬AN÷n¬~AA÷SMzECq8B¬AD÷1511118300¬ADE÷1511118300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Windsor Spitfires¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷Windsor Spitfires¬JA÷r9kUAk34¬WU÷windsor-spitfires¬WN÷LON¬AF÷London Knights¬JB÷QXvZ99IA¬WV÷london-knights¬AN÷n¬~AA÷vcvIB3NH¬AD÷1511125200¬ADE÷1511125200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Flint Firebirds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLI¬AE÷Flint Firebirds¬JA÷4Oww9TXG¬WU÷flint-firebirds¬WN÷OWE¬AF÷Owen Sound Attack¬JB÷Ycrs8mmN¬WV÷owen-sound-attack¬AN÷n¬~AA÷YJwMANxO¬AD÷1511130600¬ADE÷1511130600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saginaw Spirit¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAG¬AE÷Saginaw Spirit¬JA÷Clso772T¬WU÷saginaw-spirit¬WN÷ERI¬AF÷Erie Otters¬JB÷IVJD2RAp¬WV÷erie-otters¬AN÷n¬~AA÷bsqcGR8n¬AD÷1511132400¬ADE÷1511132400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Guelph Storm¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUE¬AE÷Guelph Storm¬JA÷4222djlB¬WU÷guelph-storm¬WN÷SAR¬AF÷Sarnia Sting¬JB÷nRi7eA3H¬WV÷sarnia-sting¬AN÷n¬~AA÷CAxQ9shU¬AD÷1511132400¬ADE÷1511132400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kitchener Rangers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIT¬AE÷Kitchener Rangers¬JA÷GGxH1oQj¬WU÷kitchener-rangers¬WN÷PET¬AF÷Peterborough Petes¬JB÷UJQbQU2i¬WV÷peterborough-petes¬AN÷n¬~AA÷Cp9WUQNu¬AD÷1511132700¬ADE÷1511132700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oshawa Generals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OSH¬AE÷Oshawa Generals¬JA÷8AP2PlIc¬WU÷oshawa-generals¬WN÷BAR¬AF÷Barrie Colts¬JB÷QoK7O8X3¬WV÷barrie-colts¬AN÷n¬~AA÷jy8zUpwn¬AD÷1511395200¬ADE÷1511395200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Flint Firebirds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLI¬AE÷Flint Firebirds¬JA÷4xJBNSnA¬WU÷flint-firebirds¬WN÷SAG¬AF÷Saginaw Spirit¬JB÷baIFMn2G¬WV÷saginaw-spirit¬AN÷n¬~AA÷pb7vT4hh¬AD÷1511395200¬ADE÷1511395200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Owen Sound Attack¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OWE¬AE÷Owen Sound Attack¬JA÷C2MJL6HM¬WU÷owen-sound-attack¬WN÷NIA¬AF÷Niagara IceDogs¬JB÷fRBOKQWS¬WV÷niagara-icedogs¬AN÷n¬~AA÷b1BrSO7b¬AD÷1511395500¬ADE÷1511395500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sarnia Sting¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAR¬AE÷Sarnia Sting¬JA÷dzbjGpup¬WU÷sarnia-sting¬WN÷LON¬AF÷London Knights¬JB÷40cfF4fj¬WV÷london-knights¬AN÷n¬~AA÷tQ0mRrN4¬AD÷1511395620¬ADE÷1511395620¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Soo Greyhounds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Soo Greyhounds¬JA÷ridbEO9d¬WU÷sault-ste-marie-greyhounds¬WN÷SUD¬AF÷Sudbury Wolves¬JB÷pdzsw8nc¬WV÷sudbury-wolves¬AN÷n¬~AA÷KGaiQ2xB¬AD÷1511481600¬ADE÷1511481600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Erie Otters¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ERI¬AE÷Erie Otters¬JA÷bavoxS13¬WU÷erie-otters¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa 67s¬JB÷hMwkynH9¬WV÷ottawa-67s¬AN÷n¬~AA÷StaePMiH¬AD÷1511481600¬ADE÷1511481600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Bay Battalion¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KIT¬AF÷Kitchener Rangers¬JB÷nNeNIw1r¬WV÷kitchener-rangers¬WM÷BAT¬AE÷North Bay Battalion¬JA÷WCxgz6WF¬WU÷north-bay-battalion¬AN÷n¬~AA÷46MO7fMq¬AD÷1511481900¬ADE÷1511481900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Peterborough Petes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PET¬AE÷Peterborough Petes¬JA÷QDfRHcGl¬WU÷peterborough-petes¬WN÷HAM¬AF÷Hamilton Bulldogs¬JB÷KzfVGHVf¬WV÷hamilton-bulldogs¬AN÷n¬~~
4
1511066103
464
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri OHL 2017/2018 din sectiunea Hochei/Canada. Flashscore.ro oferă livescore din OHL 2017/2018, rezultate finale și parțiale, clasamente OHL 2017/2018 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din OHL 2017/2018 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 100+ competiții de Hochei din peste 15 țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din OHL 2017/2018 este real-time și se actualizează instant.