Rezultate, scoruri live si clasamete OHL 2018/2019

Hochei Canada OHL2018/2019

results
SA÷4¬~ZA÷CANADA: OHL¬ZEE÷IV4HSBG4¬ZB÷47¬ZY÷Canada¬ZC÷MwVwxxSk¬ZD÷p¬ZE÷nD8fhBsD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_IV4HSBG4¬ZJ÷2¬ZL÷/hochei/canada/ohl/¬ZX÷02Canada 006Canada0000000000186000OHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Canada¬~AA÷Um8fJ9u9¬AD÷1547857800¬ADE÷1547857800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guelph Storm¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUE¬AE÷Guelph Storm¬JA÷zZAaybEF¬WU÷guelph-storm¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷3¬WN÷OWE¬AF÷Owen Sound Attack¬JB÷UeA3zITL¬WV÷owen-sound-attack¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷CCcaITfF¬AD÷1547857800¬ADE÷1547857800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kitchener Rangers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIT¬AE÷Kitchener Rangers¬JA÷raE7ZyqS¬WU÷kitchener-rangers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷3¬WN÷WIN¬AF÷Windsor Spitfires¬JB÷ltizVeiq¬WV÷windsor-spitfires¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷2¬~AA÷Gp4jKkQ2¬AD÷1547856300¬ADE÷1547856300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sarnia Sting¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAR¬AE÷Sarnia Sting¬JA÷GWfbwKq3¬WU÷sarnia-sting¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷ERI¬AF÷Erie Otters¬JB÷drCexva9¬WV÷erie-otters¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷2sG8e6m2¬AD÷1547856300¬ADE÷1547856300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sudbury Wolves¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUD¬AE÷Sudbury Wolves¬JA÷Ox8CFGid¬WU÷sudbury-wolves¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷LON¬AF÷London Knights¬JB÷xtdfv0Ud¬WV÷london-knights¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷2¬BF÷1¬~AA÷SONeb83q¬AD÷1547856000¬ADE÷1547856000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kingston Frontenacs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIN¬AE÷Kingston Frontenacs¬JA÷0dbNy78b¬WU÷kingston-frontenacs¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷OSH¬AF÷Oshawa Generals¬JB÷rLmSzRN4¬WV÷oshawa-generals¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷3¬~AA÷OjH4dnYe¬AD÷1547856000¬ADE÷1547856000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mississauga Steelheads¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIS¬AE÷Mississauga Steelheads¬JA÷SAE3HxNq¬WU÷mississauga-steelheads¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷8¬BA÷2¬BC÷3¬BE÷3¬WN÷FLI¬AF÷Flint Firebirds¬JB÷AZ38Gdxj¬WV÷flint-firebirds¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷2¬~AA÷6FMacSIk¬AD÷1547856000¬ADE÷1547856000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ottawa 67s¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa 67s¬JA÷MBnWZpwB¬WU÷ottawa-67s¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷1¬WN÷PET¬AF÷Peterborough Petes¬JB÷joizZ4hH¬WV÷peterborough-petes¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷AqyU2leS¬AD÷1547771400¬ADE÷1547771400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Barrie Colts¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAR¬AE÷Barrie Colts¬JA÷faeFwTwn¬WU÷barrie-colts¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷LON¬AF÷London Knights¬JB÷lMfJxmgh¬WV÷london-knights¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬~AA÷UZSL4AQF¬AD÷1547769900¬ADE÷1547769900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Peterborough Petes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PET¬AE÷Peterborough Petes¬JA÷rLRdLoOH¬WU÷peterborough-petes¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷0¬WN÷GUE¬AF÷Guelph Storm¬JB÷xrR0K5wO¬WV÷guelph-storm¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷4¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷CbIQ3UuM¬AD÷1547769900¬ADE÷1547769900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Windsor Spitfires¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷Windsor Spitfires¬JA÷GYP4JPhU¬WU÷windsor-spitfires¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷ERI¬AF÷Erie Otters¬JB÷G8dBv9Ou¬WV÷erie-otters¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷M9PD6We3¬AD÷1547769600¬ADE÷1547769600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Niagara IceDogs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NIA¬AE÷Niagara IceDogs¬JA÷ERKtPTOh¬WU÷niagara-icedogs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷10¬BA÷3¬BC÷6¬BE÷1¬WN÷HAM¬AF÷Hamilton Bulldogs¬JB÷82ZqOmva¬WV÷hamilton-bulldogs¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷jqUH5jB9¬AD÷1547769600¬ADE÷1547769600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Bay Battalion¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SOO¬AF÷Soo Greyhounds¬JB÷UHNhMR8B¬WV÷sault-ste-marie-greyhounds¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷2¬WM÷BAT¬AE÷North Bay Battalion¬JA÷ngYmN7g5¬WU÷north-bay-battalion¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬~AA÷rJQ97Ctc¬AD÷1547683500¬ADE÷1547683500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sudbury Wolves¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUD¬AE÷Sudbury Wolves¬JA÷hCWXQkft¬WU÷sudbury-wolves¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷4¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷BAT¬AF÷North Bay Battalion¬JB÷zyMxQ99n¬WV÷north-bay-battalion¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷tEnRrT3d¬AD÷1547420700¬ADE÷1547420700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oshawa Generals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ERI¬AF÷Erie Otters¬JB÷Gju6VVoP¬WV÷erie-otters¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷0¬WM÷OSH¬AE÷Oshawa Generals¬JA÷2miO6n9O¬WU÷oshawa-generals¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷0¬~AA÷SArNq9lj¬AD÷1547420400¬ADE÷1547420400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kingston Frontenacs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIN¬AE÷Kingston Frontenacs¬JA÷6LcF88vC¬WU÷kingston-frontenacs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷BAT¬AF÷North Bay Battalion¬JB÷OdhK7SgI¬WV÷north-bay-battalion¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬~~
4
1547867022
475
fixtures
SA÷4¬~ZA÷CANADA: OHL¬ZEE÷IV4HSBG4¬ZB÷47¬ZY÷Canada¬ZC÷MwVwxxSk¬ZD÷p¬ZE÷nD8fhBsD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_IV4HSBG4¬ZJ÷2¬ZL÷/hochei/canada/ohl/¬ZX÷02Canada 006Canada0000000000186000OHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Canada¬~AA÷j3d3HmAL¬AD÷1547924400¬ADE÷1547924400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ottawa 67s¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa 67s¬JA÷SWkvUF6k¬WU÷ottawa-67s¬WN÷HAM¬AF÷Hamilton Bulldogs¬JB÷d6frTZLe¬WV÷hamilton-bulldogs¬AN÷n¬~AA÷bTe7G7PR¬AD÷1547942400¬ADE÷1547942400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Niagara IceDogs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FLI¬AF÷Flint Firebirds¬JB÷x2XUjwE2¬WV÷flint-firebirds¬WM÷NIA¬AE÷Niagara IceDogs¬JA÷zcgnSgy2¬WU÷niagara-icedogs¬AN÷n¬~AA÷r1XwBomk¬AD÷1547942700¬ADE÷1547942700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Peterborough Petes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PET¬AE÷Peterborough Petes¬JA÷80ltlybL¬WU÷peterborough-petes¬WN÷SAR¬AF÷Sarnia Sting¬JB÷QyqomeDR¬WV÷sarnia-sting¬AN÷n¬~AA÷0xrZBRXr¬AD÷1547942700¬ADE÷1547942700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saginaw Spirit¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAG¬AE÷Saginaw Spirit¬JA÷zmjYkcT8¬WU÷saginaw-spirit¬WN÷ERI¬AF÷Erie Otters¬JB÷U9kxkHrF¬WV÷erie-otters¬AN÷n¬~AA÷jRzn9PH1¬AD÷1547944200¬ADE÷1547944200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Barrie Colts¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAR¬AE÷Barrie Colts¬JA÷zBYKtgje¬WU÷barrie-colts¬WN÷SOO¬AF÷Soo Greyhounds¬JB÷IZNPuD51¬WV÷sault-ste-marie-greyhounds¬AN÷n¬~AA÷d4yrA52e¬AD÷1547944200¬ADE÷1547944200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Owen Sound Attack¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OWE¬AE÷Owen Sound Attack¬JA÷SpVCrFLr¬WU÷owen-sound-attack¬WN÷MIS¬AF÷Mississauga Steelheads¬JB÷M7UGsZzk¬WV÷mississauga-steelheads¬AN÷n¬~AA÷6ZIYWS98¬AD÷1548010800¬ADE÷1548010800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Guelph Storm¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUE¬AE÷Guelph Storm¬JA÷2N9F2zDE¬WU÷guelph-storm¬WN÷NIA¬AF÷Niagara IceDogs¬JB÷pnaK1fSK¬WV÷niagara-icedogs¬AN÷n¬~AA÷UHZk8qX7¬AD÷1548010800¬ADE÷1548010800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kingston Frontenacs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIN¬AE÷Kingston Frontenacs¬JA÷dQMTvXK7¬WU÷kingston-frontenacs¬WN÷HAM¬AF÷Hamilton Bulldogs¬JB÷OWAB3Gc8¬WV÷hamilton-bulldogs¬AN÷n¬~AA÷xMu6EKgs¬AD÷1548010800¬ADE÷1548010800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kitchener Rangers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIT¬AE÷Kitchener Rangers¬JA÷fLlfeh5l¬WU÷kitchener-rangers¬WN÷OWE¬AF÷Owen Sound Attack¬JB÷CdqafCKf¬WV÷owen-sound-attack¬AN÷n¬~AA÷ldqADv9m¬AD÷1548010800¬ADE÷1548010800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mississauga Steelheads¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIS¬AE÷Mississauga Steelheads¬JA÷jmr3gWZ0¬WU÷mississauga-steelheads¬WN÷SAR¬AF÷Sarnia Sting¬JB÷pAs7hjk7¬WV÷sarnia-sting¬AN÷n¬~AA÷pQHxWnPE¬AD÷1548010800¬ADE÷1548010800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Bay Battalion¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAT¬AE÷North Bay Battalion¬JA÷bk3O0EsR¬WU÷north-bay-battalion¬WN÷LON¬AF÷London Knights¬JB÷GUkjdYkr¬WV÷london-knights¬AN÷n¬~AA÷WKYECbOg¬AD÷1548014700¬ADE÷1548014700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sudbury Wolves¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUD¬AE÷Sudbury Wolves¬JA÷dpoBiA4D¬WU÷sudbury-wolves¬WN÷SOO¬AF÷Soo Greyhounds¬JB÷bkPgGgsE¬WV÷sault-ste-marie-greyhounds¬AN÷n¬~AA÷ABXIBIw0¬AD÷1548023400¬ADE÷1548023400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saginaw Spirit¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAG¬AE÷Saginaw Spirit¬JA÷xtOcFDdK¬WU÷saginaw-spirit¬WN÷WIN¬AF÷Windsor Spitfires¬JB÷6FS1EXBQ¬WV÷windsor-spitfires¬AN÷n¬~AA÷00QV8GNI¬AD÷1548025500¬ADE÷1548025500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oshawa Generals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OSH¬AE÷Oshawa Generals¬JA÷x46p69J6¬WU÷oshawa-generals¬WN÷FLI¬AF÷Flint Firebirds¬JB÷4Qxs5TYC¬WV÷flint-firebirds¬AN÷n¬~~
4
1547867022
245
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri OHL 2018/2019 din sectiunea Hochei/Canada. Flashscore.ro oferă livescore din OHL 2018/2019, rezultate finale și parțiale, clasamente OHL 2018/2019 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din OHL 2018/2019 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 100+ competiții de Hochei din peste 15 țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din OHL 2018/2019 este real-time și se actualizează instant.
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!