Știri Luton, reportaje meciuri, faze importante, scoruri și statistici

Luton
Doku (stânga) a fost jucătorul meciului
City o zdrobește pe Luton în repriza secundă și urcă provizoriu pe primul loc în Premier League

City nu-și poate permite să se uite mai departe de Luton în plină căutare a trei trofee

Thriller pe Villa Park / Victorie chinuită pentru Everton / Luton continuă să spere la salvare

Arsenal câștigă cu Luton și urcă provizoriu pe primul loc în Premier League

Radu Drăgușin, înapoi pe banca de rezerve? Anunțul făcut de englezi

Cu Drăgușin titular, Ange Postecoglou s-a declarat nemulțumit de golul primit: "Am fost dezamăgit"

Radu Drăgușin, titular în partida cu Luton. Postecoglou îi acordă șanse românului

Postecoglou: "Pentru Tottenham, dezvoltarea ca echipă este mai importantă decât o clasare în primele patru locuri"

Meciul serii NU vine din UCL! Deși a condus la pauză cu 3-0, Luton a pierdut cu Bournemouth

Man City se confruntă cu un test în derby-ul cu Man Utd, în timp ce copiii lui Liverpool prosperă

Haaland stabilește noi recorduri. Norvegianul a înscris 5 goluri și City s-a calificat la pas în sferturile FA Cup

Liverpool s-a impus la scor după ce a fost condusă la pauză de Luton

Căpitanul Lockyer nu știe dacă va mai juca vreodată fotbal: ”Aici mi-au montat defibrilatorul”

Accidentările se țin scai de Liverpool! Klopp va folosi tineri pentru a umple golurile

Dubla lui Hojlund aduce a cincea victorie consecutivă pentru Manchester United

În Premier League nu s-au marcat niciodată atât de multe goluri. Care este explicația?

Ploaie de goluri în Premier League. Recordul all-time a fost doborât în această etapă!

Meci spectaculos între Newcastle și Luton, răsturnări de scor și opt goluri marcate

Preview Tottenham - Everton. Radu Drăgușin are șanse să îmbrace pentru a treia oară tricoul lui Spurs

Record istoric în Premier League: 2 goluri în mai puțin de 3 minute

Organismele fotbalului englez sunt "foarte îngrijorate" de recentele incidente de violență și rasism

Tragerea la sorți a turului al 5-lea al Cupei Angliei: Amatorii din liga a 6-a își continuă visul

Lovitura târzie a lui Woodrow pentru Luton o elimină pe Everton din Cupa Angliei

Premier League reintroduce pauza de iarnă! Programul echipelor și cine este avantajat