Știri Lukaku Romelu, reportaje meciuri, interviuri, faze importante, scoruri și statistici

Lukaku Romelu
Romelu Lukaku a ratat amicalul cu Irlanda
Lukaku este apt să înfrunte Anglia pe Wembley, în timp ce Belgia caută să se îmbunătățească

De Rossi a debutat cu o victorie pe banca tehnică a lui AS Roma

Lazio, sancționată după scandările rasiste la adresa lui Lukaku

Roma revine și învinge Cremonese în Cupa Italiei. Derby cu Lazio în sferturile de finală

Belgia va înfrunta Irlanda şi Anglia înaintea EURO 2024

Cine sunt adversarele României la Euro 2024 și care sunt cei mai valoroși jucători

Mourinho critică "abordarea superficială" a Romei după remiza cu Servette

Recordul de goluri marcate în preliminariile Euro a fost doborât. Cine este golgheterul campaniei

Euro: Patru goluri marcate de Lukaku ajută Belgia să-și câștige grupa

Mourinho, după victoria Romei din prelungiri: "Am ajuns să jucăm cu cinci atacanți"

Thuram îl face uitat pe Lukaku în mai puțin de trei luni: este partenerul perfect pentru Lautaro

Inter se impune la limită în derby-ul cu Roma și revine pe primul loc în Serie A

Jose Mourinho: ”Nu cred că Lukaku a fost atât de important pentru Inter”

Franța, Portugalia și Belgia și-au asigurat calificarea la EURO 2024

Lukaku, mesaj enigmatic pentru Inter: "Dacă aș vorbi, ar fi un șoc pentru toată lumea”

Italia, la picioarele lui Radu Drăgușin. Românul, asaltat de oferte. "De neînvins"

Drăgușin l-a anihilat pe Lukaku și a dat o pasă de gol. Viitorul lui Mourinho sub semnul întrebării

Lukaku "are nevoie să se simtă iubit", spune Mourinho după victoria cu 7-0 în fața lui Empoli

Prima victorie a sezonului pentru AS Roma. Echipa lui Răzvan Marin a încasat șapte goluri

Radu Drăgușin poate ajunge la echipa unde au evoluat Rooney, Gary Lineker și Lukaku

Ansu Fati, Bonucci sau Lukaku. Care sunt cele mai surprinzătoare transferuri?

Show la prezentarea lui Lukaku: Stadio Olimpico îl salută pe Romelu

Cele mai importante partide: AC Milan - AS Roma, United - Arsenal și derby-uri în Superliga

Romelu Lukaku a fost prezentat oficial de AS Roma. Fanii îl văd ca pe un salvator