Știri Sheffield Utd, reportaje meciuri, faze importante, scoruri și statistici

Sheffield Utd
Harry Maguire marchează cu Sheffield
Record în Premier League! Este sezonul cel mai prolific din istorie

Everton, câștigătoare în derby-ul cu Liverpool / United, aproape să ofere o nouă ”surpriză”

Sheffield United va începe sezonul viitor cu o penalizare de două puncte

McBurnie, eroul de ultim moment al lui Sheffield Utd în fața modestei Chelsea

Liverpool se impune greu într-un meci al greșelilor. Nunez a înscris după ce portarul a degajat în el

Premier League înregistrează cea mai mare creștere a numărului de goluri din aproape un secol

Conduceau cu 3-0 încă din minutul 15! Meci de antrenament pentru Arsenal cu ultima clasată

Man City se confruntă cu un test în derby-ul cu Man Utd, în timp ce copiii lui Liverpool prosperă

Doi jucători ai lui Sheffield United aproape să se ia la bătaie în înfrângerea cu Wolves

Antrenorul din Premier League care ar putea avea de suferit în ”scandalul sandvișurilor”

În Premier League nu s-au marcat niciodată atât de multe goluri. Care este explicația?

Cinci marcatori diferiți și revenire în formă! Aston Villa zdrobește ultima clasată în PL

Preview Tottenham - Everton. Radu Drăgușin are șanse să îmbrace pentru a treia oară tricoul lui Spurs

Organismele fotbalului englez sunt "foarte îngrijorate" de recentele incidente de violență și rasism

Atacantul lui Brentford, Ivan Toney, pregătit să înscrie goluri la revenirea pe teren

Premier League reintroduce pauza de iarnă! Programul echipelor și cine este avantajat

Revine Haaland! Norvegianul a reluat antrenamentele cu Manchester City

Guardiola, încântat de iminenta revenire a lui Kevin De Bruyne: "Îl văd foarte bine"

Pep Guardiola, fericit: ”În sfârșit nu am mai luat gol”. City le-a prezentat fanilor cele 5 trofee

Rodri și Alvarez aduc o nouă victorie pentru Manchester City. Victima: Sheffield, ultima clasată