Știri Muchova Karolina, reportaje meciuri, faze importante, scoruri și statistici

Muchova Karolina
Pauza medicală a Karolinei Muchova va fi prelungită
Continuă problemele pentru Muchová! Absența sa de pe teren se va prelungi cu câteva luni

Veste uriașă pentru Emma Răducanu. Britanica, inclusă pe tabloul principal la Australian Open

Swiatek şi Sabalenka, în fruntea nominalizatelor la titlul de cea mai bună jucătoare a anului

Muchova a anunțat că se retrage de la Turneul Campioanelor, din cauza unei accidentări

S-au stabilit toate participantele la WTA Finals de la Cancun

Ana Bogdan, salt de zece locuri în clasamentul WTA, după titlul de la Parma

Aryna Sabalenka și Coco Gauff, finala de la US Open! Belarusa a pierdut primul set cu 6-0

Coco Gauff o învinge pe Muchova și este în finala US Open

Tennis Tracker: Gauff-Sabalenka, finala de la US Open / Cristian, în sferturi la Bari

Sorana Cîrstea, după eliminarea de la US Open: "Cred că scorul este destul de dur"

Sorana Cîrstea, eliminată de la US Open. Românca se oprește în sferturile de finală

Cîrstea vs Muchova. Cine câștigă se califică în premieră în semifinale la US Open

Sorana Cîrstea privește cu optimism către semifinale: ”Sunt pregătită!”

Vine Muchova! Adversara Soranei, în premieră în sferturi la US Open, la fel ca și românca

Top cinci pretendente la coroana feminină de la US Open

Cum a cucerit Gauff Cincinnati: o înfrângere de răsunet a liderei mondiale și un final în forță

Coco Gauff a câștigat Openul de la Cincinnati, primul turneu WTA 1.000 din carieră

Tennis Tracker: Gauff a câștigat finala de la Cincinnati / Alcaraz - Djokovic

Muchova o învinge pe Sabalenka și o va înfrunta pe Coco Gauff în finala de la Cincinnati

Gauff produce surpriza la Cincinnati și o elimină pe Swiatek în semifinale

Tennis Tracker: Coco Gauff a produs surpriza la Cincinnati și a eliminat-o pe Swiatek

Tennis Tracker: Swiatek și Muchova s-au calificat în semifinale la Cincinnati /Alcaraz a trecut de Purcell