Știri Jeonbuk, reportaje meciuri, faze importante, scoruri și statistici

Jeonbuk
Dan Petrescu
Dan Petrescu dorit pe termen lung la Cluj. ”Cu el CFR poate fi campioană 4-5 ani”

Dan Petrescu nu mai are răbdare! Când începe antrenorul munca la CFR Cluj

Dan Petrescu, la revenirea în România: "Nu sunt robot, am nevoie de câteva zile de pauză"

Revine Dan Petrescu! CFR a bătut palma cu "Bursucul" și va fi pe bancă la următorul meci

Oficial! Dan Petrescu s-a despărțit de Jeonbuk Hyundai. Anunțul sud-coreenilor

Dan Petrescu se desparte de Jeonbuk! ”Îmi e rușine de mine”

Dan Petrescu a ajuns la opt meciuri consecutive fără victorie și este pe ultimul loc în Coreea de Sud

Un nou pas greșit pentru Dan Petrescu. Jeonbuk, doar egal cu Ulsan HD

Echipa antrenată de Dan Petrescu, eliminată din Liga Campionilor Asiei

Dan Petrescu, în dificultate: Jeonbuk, ținută în șah în sferturile Ligii Campionilor Asiei

Al Ittihad e în sferturile Ligii Campionilor Asiei după un meci nebun. Autogol al lui Benzema

Dan Petrescu s-a calificat cu Jeonbuk în sferturile Ligii Campionilor Asiei

Dan Petrescu, îngrijorat de accidentări după victoria din optimile Ligii Campionilor Asiei

Dan Petrescu, favorit la calificare în sferturile Ligii Campionilor Asiei

Jesse Lingard a semnat cu noua echipă și devine adversarul lui Dan Petrescu

Dan Petrescu, după calificarea în optimile de finală ale Ligii Campionilor Asiei: "Trebuie să fiu judecat de altcineva"

Dan Petrescu s-a calificat cu Jeonbuk în optimile Ligii Campionilor Asiei

Adrian Mutu, despre o posibile venire la CFR: "Lucrurile sunt în regulă"

Anunțul făcut de Dan Petrescu! Rămâne la Jeonbuk Hyundai?

Dan Petrescu, victorie importantă în Liga Campionilor Asiei

Victorie pentru echipa lui Dan Petrescu. Jeonbuk, la un singur punct de locul trei

O nouă înfrângere în Liga Campionilor Asiei pentru echipa antrenată de Dan Petrescu

Dan Petrescu a ratat primul trofeu în Coreea de Sud. Echipa lui a fost învinsă în finala Cupei

Dan Petrescu, după calificarea în finala cupei din Coreea de Sud: "Este prima dată în cariera mea"