Știri Auger-Aliassime Felix, reportaje meciuri, faze importante, scoruri și statistici

Auger-Aliassime Felix
Jannik Sinner ar putea rata Roland Garros
Numărul doi mondial ar putea rata turneul de tenis de la Roland Garros

Victorie de senzație a lui Rublev! Rusul a întors de la 0-1 și a cucerit titlul la Madrid

Tennis Tracker: Rublev întoarce și se impune la Madrid în decisiv

Straniul caz al lui Auger-Aliassime. Canadianul, în finală la ATP Madrid fără să mai câștige set din optimi

O ediție blestemată! Jiri Lehecka, nevoit și el să abandoneze la Madrid din cauza unei accidentări

Tennis Tracker: Un alt abandon din cauza unei accidentări la Madrid / Rublev, victorie lejeră cu Fritz

Încă un abandon în sferturile Openului de la Madrid: Medvedev s-a accidentat și s-a retras după primul set

Jannik Sinner s-a retras înaintea meciului din sferturile de finală ale Madrid Open

Tennis Tracker: S-a stabilit finala de la București / Swiatek, eliminată la Stuttgart

Carlos Alcaraz, neliniştit înaintea debutului la turneul Masters de la Monte Carlo

Tennis Tracker: Sorana Cîrstea merge ceas și își continuă parcursul la Miami

Alcaraz trece de Auger-Aliassime și ajunge în optimi la Indian Wells

Carlos Alcaraz este în turul trei la Indian Wells. Matteo Arnaldi a rezistat un singur set

Stefanos Tsitsipas va participa în premieră la turneul de la Gstaad

Zverev şi Medvedev se alătură echipei Europei la Cupa Laver 2024

Tennis Tracker: Jaqueline Cristian și Karolina Pliskova s-au calificat în sferturile de finală Transylvania Open

Tennis Tracker: Rune joacă la Montpellier/ Statele Unite și Ucraina luptă în Cupa Davis

Medvedev se califică în optimi la Melbourne după ce a trecut de Auger-Aliassime

Surpriză uriașă în Cupa Davis! Campioana în exercițiu, Canada, eliminată de Finlanda

Tennis Tracker: Swiatek vs. Gauff / Djokovic vs. Etcheverry

Tennis Tracker: Surpriză la Paris. Carlos Alcaraz a fost eliminat

Tennis Tracker: Haddad Maia a câștigat la Zhuhai. Sinner și Auger-Aliassime câștigă turneele de la Viena și Basel

Tennis Tracker: Finala turneului WTA Elite Trophy de la Zhuhai se dispută între Haddad Maia și Zheng Qinwen

Tennis Tracker: Hurkacz s-a impus în fața lui Griekspoor / Haddad Maia s-a impus în fața lui Caroline Garcia

Meciul Medvedev-Dimitrov, capul de afiș al zilei, la Viena, în timp ce Andy Murray părăsește Basel-ul