Știri S. Tiraspol, reportaje meciuri, faze importante, scoruri și statistici

S. Tiraspol
Petrocub Hîncești este campioana Republicii Moldova
Dominația lui Sheriff Tiraspol a ajuns la final. Campioană în premieră în Republica Moldova

Leverkusen și Slavia defilează și ies câștigătoare din grupe / Liverpool pierde în Belgia

"Am totul clar în mintea mea", a spus Mourinho, întrebat dacă va rămâne la AS Roma

Mourinho critică "abordarea superficială" a Romei după remiza cu Servette

UEL: Hat-trick și golul serii pentru Aubameyang / Victorie în Moldova pentru Dumitrescu

UEL: Liverpool pierde în Franța / Continuă criza lui Ajax / Slavia bate Roma lui Mourinho

Cu Dumitrescu în teren, Slavia o demolează pe Sheriff / Victorii pentru Liverpool și AS Roma

Liverpool întoarce după pauză rezultatul / Victorie grea pentru AS Roma în Moldova

Jose Mourinho: "Nu am pierdut finala de la Budapesta și nu mă voi răzgândi"

Ajax, cea mai clară victorie în Europa League/Sheriff, blocată de ”minunea din Feroe”

Rezultatele serii în UCL: Surpriză feroeză / Sheriff, eliminată / Sorescu merge mai departe

Hagi dă afară 5 jucători de la Farul după un start de sezon dezamăgitor

Rezultate Champions League: Sheriff a bătut-o pe Maccabi Haifa. Sorescu, pasă decisivă în prelungiri

Farul, FCSB, CFR și Sepsi își află posibilii adversari din turul 3 preliminar al Conference League

Ferencvaros, eliminată din Liga Campionilor de o echipă din Insulele Feroe

Gică Hagi, discurs dur după eșecul cu Sheriff. ”Am fost cea mai proastă versiune a noastră!”

Farul cedează în fața lui Sheriff Tiraspol și iese din cursa Champions League

Gheorghe Hagi: "Nu suntem favoriți în returul cu Sheriff Tiraspol"

Sheriff se pregătește de penalty-uri pentru returul cu Farul. "Jucătorii repetă la fiecare antrenament"

S-a stabilit arbitrul meciului Sheriff Tiraspol - Farul, din preliminariile Ligii Campionilor

Farul deschide noul sezon cu o victorie: ”Am avut noroc, trebuie să recunoaștem”

Denis Alibec, după victoria cu 1-0 cu Sheriff Tiraspol: "Am fi fraieri să nu trecem mai departe"

Ciprian Marica: ”Dacă vom reuși, da, va fi frumos să mergem în Ghencea”

Gheorghe Hagi, după succesul cu Tiraspol: ”Au avut noroc. Trebuia să fie 3-0”

Debut perfect pentru Hagi în Champions League! Farul învinge Sheriff Tiraspol în meciul tur