Știri Mertens Elise, reportaje meciuri, faze importante, scoruri și statistici

Mertens Elise
Irina Begu, fără reacție în fața lui Collins la Roma. Românca a pierdut primul set cu 6-0

Va putea Irina Begu să pună punct ultimei prezențe la Roma a americancei Danielle Collins?

Irina Begu, calificare en-fanfare în optimile de finală de la Roma

Jaqueline Cristian a câștigat un set la zero în fața numărului 3 WTA, însă a fost în cele din urmă eliminată

Irina Begu beneficiază de a doua retragere în decurs de câteva ore și se califică în turul trei la Roma

Rybakina s-a retras înaintea partidei cu Irina Begu. Românca va avea parte de o altă adversară la Roma

Tennis Tracker: Gabriela Ruse continuă la Rouen / Swiatek, în sferturi la Stuttgart

Visul continuă! Danielle Collins e în semifinale la Charleston și nu a mai pierdut de 11 partide

Danielle Collins ”a uitat să piardă” în anul retragerii. A ajuns la zece victorii consecutive în WTA

Coco Gauff s-a calificat în sferturi la Indian Wells de ziua ei. Victorie zdrobitoare cu Mertens

Tennis Tracker: Sabalenka părăsește Indian Wells/ Favoriții Medvedev și Gauff, în sferturi

Tennis Tracker: Răducanu, eliminată de Sabalenka de la Indian Wells / Djokovic, eliminat de Nardi

Coco Gauff își încheie cariera de adolescentă cu o calificare în optimi la Indian Wells

Aryna Sabalenka, la un pas de eliminare la Indian Wells. Meci epic cu numărul 64 mondial

Tennis Tracker: Casper Ruud vs. Rocens / Mertens vs. Pavlyuchenkova

Tennis Tracker: Rune joacă la Montpellier/ Statele Unite și Ucraina luptă în Cupa Davis

Campioană la Australian Open la 38 de ani. Una din cele mai longevive jucătoare a triumfat la Melbourne

Tennis Tracker: Jannik Sinner este campionul de la AO 2024! Italianul l-a învins pe Medvedev

Americanca Navarro o învinge pe Mertens la Hobart și obține primul titlu din carieră

Tennis Tracker: Ostapenko, învingătoare la Adelaide/Marius Copil, eliminat la Oeiras

Tennis Tracker: Ana Bogdan câștigă la Adelaide/ Bulgaru, Bara și Mitu intră în calificările AO

Tennis Tracker: Nadal defilează la Brisbane/ Emma Răducanu învinsă de Svitolina

Novak Djokovic şi Arina Sabalenka, desemnați de ITF ”campioni mondiali” în 2023

Iga Swiatek, prima sportivă după Serena Williams desemnată jucătoarea anului de două ori la rând

Tennis Tracker: Ruse pierde în finala Transylvania Open / Ben Shelton a triumfat la Tokyo