Știri Cupa Angliei, FA Cup, reportaje meciuri, interviuri, faze importante, scoruri și statistici

FA Cup
Diogo Dalot pentru Manchester United
Diogo Dalot intră într-o companie selectă la Manchester United: "Este o mare onoare"

Thriller pe Wembley! Man United s-a calificat la loviturile de departajare după ce a condus cu 3-0

Guardiola, un car de nervi după victoria contra lui Chelsea din Cupei Angliei. ”Suntem dezavantajați!”

Silva marchează pe final de meci și Man City se califică în finala Cupei Angliei

Coventry poate profita de perioada haotică a lui United pentru a produce surpriza în Cupa Angliei

Pochettino cere disciplină la Chelsea înaintea semifinalei Cupei Angliei cu Manchester City

Erling Haaland, incert pentru semifinala Cupei Angliei cu Chelsea

Modificare importantă în regulamentul FA Cup, începând din sezonul viitor

Cele mai bune momente din weekend: Un gol miraculos, furia lui Klopp și căderea fortăreței Atletico

Tactica cu care Man Utd s-a calificat în semifinalele FA Cup. Ten Hag recompensat pentru inovație

Ten Hag speră că victoria din cupă cu Liverpool va fi momentul revenirii pentru Manchester United

Au fost stabilite meciurile din semifinalele FA Cup

Manchester United trece de Liverpool după prelungiri și completează tabloul din semifinalele FA Cup

Chelsea s-a calificat în semifinalele FA Cup cu două goluri marcate în prelungiri

Manchester City se califică în semifinalele FA Cup și stabilește un nou record

Meci nebun în FA Cup: O echipă din Championship s-a calificat dramatic în semifinale, cu două goluri în prelungiri

Guardiola nu se poate baza pe De Bruyne în sferturile FA Cup

Klopp: Salah, "de clasă mondială", pregătit să facă ravagii la Man Utd în Cupa Angliei

Wes Brown, înainte de duelul FA Cup dintre United și Liverpool: ”Întotdeauna meciul meu preferat”

Mount revine la antrenamentele lui Manchester United după patru luni de absență

Kevin De Bruyne a uitat de accidentare: goluri și assist-uri pe bandă rulantă

Tot ce trebuie să știi despre tinerii de la Liverpool care iau cu asalt prima echipă

FA Cup: Vom avea duelul Liverpool - Man United în sferturi / Chelsea trece de Leeds

Tragerea la sorți a sferturilor Cupei Angliei: Man Utd se confruntă cu Liverpool

Haaland stabilește noi recorduri. Norvegianul a înscris 5 goluri și City s-a calificat la pas în sferturile FA Cup