Știri Atalanta, reportaje meciuri, faze importante, scoruri și statistici

Atalanta
West Ham - Liverpool 2-2
VIDEO. S-au încins spiritele în partida West Ham - Liverpool. Salah, discuții aprinse cu Klopp

Atalanta, în finala Coppa Italia, după două goluri marcate în prelungiri în returul cu Fiorentina

Jurgen Klopp nu înțelege eficiența slabă a lui Liverpool:” Este un lucru ciudat”

Tot ce trebuie să știi despre semifinalele Europa League și Conference League

Atalanta, Fiorentina și AS Roma aduc Italiei al cincilea loc în Liga Campionilor

Roma trece de Milan / Liverpool câștigă, dar este eliminată / Calificare pentru invincibila Bayer

Cele mai spectaculoase reveniri europene din era Klopp: Poate Liverpool să întoarcă rezultatul cu Atalanta?

Reușește Klopp o revenire ca în 2019? "Este o diferență colosală", spune germanul

Juergen Klopp reacționează după dezastrul din Europa League: "Am meritat să pierdem"

Liverpool pierde la scor de neprezentare pe teren propriu / Victorii pentru Benfica și Roma

Cinci jucători de la Atalanta care i-ar putea pune probleme lui Liverpool în Europa League

Gasperini despre Liverpool: "Jucăm împotriva favoriților, Klopp este un exemplu"

Jurgen Klopp, răspuns amuzant când a fost întrebat dacă vrea să antreneze în Italia

Inter vrea să câștige titlul în derby-ul cu Milan, în timp ce Roma găzduiește derby-ul capitalei

Coppa Italia: Mandragora o scufundă pe Atalanta și o duce pe Fiorentina în avantaj

Lecție de fotbal administrată de Atalanta lui Napoli. Echipa lui Calzona Francesco pierde pe teren propriu

Juventus, condamnată să obțină un succes cu Lazio după seceta de victorii din Serie A

Partida Atalanta - Fiorentina, amânată după ce directorul general al oaspeților a fost transportat la spital

Leverkusen - West Ham, în sferturile de finală Europa League. Tabloul complet

UEL: Leverkusen întoarce spectaculos în prelungiri de la 0-2 / Liverpool face set cu Sparta Praga

Bayer Leverkusen și West Ham au nevoie de victorii pentru a avansa în Europa League

Juventus pierde din nou puncte în Serie A, după o remiză entuziasmantă cu Atalanta

Optimi Europa League: Duel indecis între Sporting CP și Atalanta

Supremația Inter continuă! Succese pe linie pentru nerazzurri în 2024

Șapte echipe italiene calificate în Europa: Italia conduce cursa pentru a cincea echipă în Liga Campionilor