Rezultate, scoruri live si clasamete Copa de la Superliga 2020

publicitate
publicitate
publicitate
publicitate
publicitate
bookmaker
100% bonus până la 200 RON
Deschide un cont la bet365 azi și primești 100% bonus la depunere. Se aplică T&C. 18+
bookmaker
Bonus Exclusiv FlashScore: 150% până la 300 RON
Depui 200 RON, joci cu 500 RON. T&Cs se aplică. 18+.

Fotbal Argentina

Copa de la Superliga
2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Copa de la Superliga¬ZEE÷E3YDzuor¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷0KhTtmt8¬ZD÷p¬ZE÷SnAdgmlH¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_E3YDzuor¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/argentina/copa-de-la-superliga/¬ZX÷00Argentina 009entina0070000000001000Copa de la S020erliga000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷dSJHa3dj¬AD÷1584403800¬ADE÷1584403800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rosario¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584410834¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Colon¬JB÷QeQkbs0h¬WV÷colon¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬WM÷ROS¬AE÷Rosario¬JA÷dMLoaNpn¬WU÷rosario¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AW÷1¬~AA÷2PA7MQ33¬AD÷1584396000¬ADE÷1584396000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lanus¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584402760¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ARG¬AF÷Argentinos Jrs¬JB÷v1uDhwUT¬WV÷argentinos-jrs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷LAN¬AE÷Lanus¬JA÷pQQ9gJEN¬WU÷lanus¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AW÷1¬~AA÷EqG6B6f9¬AD÷1584320400¬ADE÷1584320400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Central Cordoba¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584327327¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOC¬AE÷Central Cordoba¬JA÷zND70I8O¬WU÷central-cordoba-santiago-del-estero¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷NEW¬AF÷Newells Old Boys¬JB÷Ox7kP1oP¬WV÷newells-old-boys¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷OYB3N6lc¬AD÷1584313200¬ADE÷1584313200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aldosivi¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584320368¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RAC¬AF÷Racing Club¬JB÷6ZR5faaH¬WV÷racing-club¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷4¬WM÷ALD¬AE÷Aldosivi¬JA÷CCS1eupB¬WU÷aldosivi¬AJ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬AW÷1¬~AA÷hzFAAQ9F¬AD÷1584305100¬ADE÷1584305100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Union Santa Fe¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584311909¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ARS¬AF÷Arsenal Sarandi¬JB÷K8hLJu9n¬WV÷arsenal-sarandi¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷UNI¬AE÷Union Santa Fe¬JA÷QogHKLgt¬WU÷union-santa-fe¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AW÷1¬~AA÷rZIFK4YF¬AD÷1584297000¬ADE÷1584297000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Huracan¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584303769¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TAL¬AF÷Talleres Cordoba¬JB÷2wJUAKqb¬WV÷talleres-cordoba¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬WM÷HUR¬AE÷Huracan¬JA÷8GJQB0Ui¬WU÷huracan¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AW÷1¬~AA÷AB9F9pPL¬AD÷1584226800¬ADE÷1584226800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Godoy Cruz¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584233389¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BOC¬AF÷Boca Juniors¬JB÷CGASHJwa¬WV÷boca-juniors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬WM÷GOD¬AE÷Godoy Cruz¬JA÷IgBOIaOh¬WU÷godoy-cruz¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AW÷1¬~AA÷6seo4Onq¬AD÷1584210600¬ADE÷1584210600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Independiente¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584217473¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VEL¬AF÷Velez Sarsfield¬JB÷hfCrEywO¬WV÷velez-sarsfield¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷IND¬AE÷Independiente¬JA÷bXCvFHNH¬WU÷independiente¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AW÷1¬~AA÷l28J84vS¬AD÷1584144600¬ADE÷1584144600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Patronato¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584151504¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LOR¬AF÷San Lorenzo¬JB÷KtEzGc8B¬WV÷san-lorenzo¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬WM÷PAT¬AE÷Patronato¬JA÷j79WGwg5¬WU÷patronato¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AW÷1¬~AA÷Kpak3r2k¬AD÷1584136800¬ADE÷1584136800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gimnasia L.P.¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584144723¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia L.P.¬JA÷6cGnDehU¬WU÷gimnasia-l-p¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BAN¬AF÷Banfield¬JB÷rJihYvOu¬WV÷banfield¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~
10
fixtures
0
publicitate
publicitate
Setări notificări
Notificările sunt blocate de browser
Setări
Mod întunecat
publicitate
publicitate
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Copa de la Superliga 2020 din sectiunea Fotbal/Argentina. FlashScore.ro oferă livescore din Copa de la Superliga 2020, rezultate finale și parțiale, clasamente Copa de la Superliga 2020 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Copa de la Superliga 2020 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Copa de la Superliga 2020 este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!