Rezultate, scoruri live si clasamete MLS 2018

Fotbal »SUA » MLS » 2018

results
SA÷1¬~ZA÷SUA: MLS¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷zRdKgb4m¬ZD÷p¬ZE÷KM2qHMND¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/sua/mls/¬ZX÷00SUA 003......0000000000179000MLS 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷pvooOobT¬AD÷1534730400¬ADE÷1534730400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles FC¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Colorado Rapids¬JB÷pxtuprW3¬WV÷colorado-rapids¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles FC¬JA÷2DjzoOGc¬WU÷los-angeles-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬AW÷1¬~AA÷tAWGIPLj¬AD÷1534721400¬ADE÷1534721400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷DC United¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷DC United¬JA÷WhristGM¬WU÷dc-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷ENG¬AF÷New England Revolution¬JB÷lUxdt0VS¬WV÷new-england-revolution¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷2JXCJ56p¬AD÷1534708800¬ADE÷1534708800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta United¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ECH¬AE÷Atlanta United¬JA÷bupqq2oA¬WU÷atlanta-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷COL¬AF÷Columbus Crew¬JB÷h2qmrM0G¬WV÷columbus-crew¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷WzssPRrN¬AD÷1534644000¬ADE÷1534644000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jose Earthquakes¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOS¬AE÷San Jose Earthquakes¬JA÷dG3lNKOj¬WU÷san-jose-earthquakes¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷TOR¬AF÷Toronto FC¬JB÷OMiWo41i¬WV÷toronto-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷lCixQ7TG¬AD÷1534640400¬ADE÷1534640400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Dynamo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dynamo¬JA÷CrSHSt1T¬WU÷houston-dynamo¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷REA¬AF÷Real Salt Lake¬JB÷IP4pO09p¬WV÷real-salt-lake¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AW÷1¬~AA÷ALhYQmEA¬AD÷1534638600¬ADE÷1534638600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sporting Kansas City¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Sporting Kansas City¬JA÷4IO9U2WG¬WU÷sporting-kansas-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷POR¬AF÷Portland Timbers¬JB÷buODTMoN¬WV÷portland-timbers¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷tnlURTb4¬AD÷1534636800¬ADE÷1534636800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FC Dallas¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷FC Dallas¬JA÷8jV0WO14¬WU÷fc-dallas¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota¬JB÷QRP5VrHA¬WV÷minnesota-united¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷2ekQS9qb¬AD÷1534635000¬ADE÷1534635000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Montreal Impact¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Montreal Impact¬JA÷zwXhYpXi¬WU÷montreal-impact¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Fire¬JB÷UaWdX4nb¬WV÷chicago-fire¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷fg8Z5nxo¬AD÷1534633200¬ADE÷1534633200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Union¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Union¬JA÷8YJQUBQa¬WU÷philadelphia-union¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷NYC¬AF÷New York City¬JB÷jc9VTVu6¬WV÷new-york-city¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷KWaLTkUi¬AD÷1534633200¬ADE÷1534633200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vancouver Whitecaps¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Whitecaps¬JA÷zmz7Asuo¬WU÷vancouver-whitecaps¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷YOR¬AF÷New York Red Bulls¬JB÷xhEkZQHo¬WV÷new-york-red-bulls¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷8ddHUVEo¬AD÷1534622400¬ADE÷1534622400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Sounders¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Sounders¬JA÷Um8ZSkeC¬WU÷seattle-sounders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬WN÷LAG¬AF÷Los Angeles Galaxy¬JB÷bNCwS9AI¬WV÷los-angeles-galaxy¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷hpM7ASTT¬AD÷1534384800¬ADE÷1534384800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles FC¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles FC¬JA÷08GIWXem¬WU÷los-angeles-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷REA¬AF÷Real Salt Lake¬JB÷fVFMViBg¬WV÷real-salt-lake¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷z9R2B8EN¬AD÷1534377600¬ADE÷1534377600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷DC United¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷DC United¬JA÷ImDgxfYP¬WU÷dc-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷POR¬AF÷Portland Timbers¬JB÷MHHEXDts¬WV÷portland-timbers¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬~
1
1534802973
283
fixtures
SA÷1¬~ZA÷SUA: MLS¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷zRdKgb4m¬ZD÷p¬ZE÷KM2qHMND¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/sua/mls/¬ZX÷00SUA 003......0000000000179000MLS 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷t2xhs9bi¬AD÷1534978800¬ADE÷1534978800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYC¬AE÷New York City¬JA÷jwPNyKwp¬WU÷new-york-city¬WN÷YOR¬AF÷New York Red Bulls¬JB÷p0ORzvgj¬WV÷new-york-red-bulls¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-hjTrTVed.png?bookmaker=[5,16]","IO":21,"BN":"bet365","BI":16},{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-hjTrTVed.png?bookmaker=[5,16]","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷fXfpKxce¬AD÷1535065200¬ADE÷1535065200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Fire¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Fire¬JA÷ADAiAvp9¬WU÷chicago-fire¬WN÷COL¬AF÷Columbus Crew¬JB÷hx0d9baF¬WV÷columbus-crew¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-hjTrTVed.png?bookmaker=[5,16]","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷KhydtTDc¬AD÷1535072400¬ADE÷1535072400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Dynamo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dynamo¬JA÷dzSVZc8d¬WU÷houston-dynamo¬WN÷DAL¬AF÷FC Dallas¬JB÷bu6Ebsoc¬WV÷fc-dallas¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-hjTrTVed.png?bookmaker=[5,16]","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷SIv4v7rA¬AD÷1535155200¬ADE÷1535155200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ECH¬AF÷Atlanta United¬JB÷SKcVfapM¬WV÷atlanta-united¬WM÷ORL¬AE÷Orlando City¬JA÷pd8QeuVF¬WU÷orlando-city¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-hjTrTVed.png?bookmaker=[5,16]","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷AsU8wRcG¬AD÷1535164200¬ADE÷1535164200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Galaxy¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAG¬AE÷Los Angeles Galaxy¬JA÷tO1ZgJaS¬WU÷los-angeles-galaxy¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles FC¬JB÷b3l1kw8q¬WV÷los-angeles-fc¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-hjTrTVed.png?bookmaker=[5,16]","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷EFz0umT3¬AD÷1535238000¬ADE÷1535238000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Union¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Union¬JA÷xW4Ic103¬WU÷philadelphia-union¬WN÷ENG¬AF÷New England Revolution¬JB÷659MdLF9¬WV÷new-england-revolution¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-hjTrTVed.png?bookmaker=[5,16]","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷n7ixMbSr¬AD÷1535241600¬ADE÷1535241600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto FC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto FC¬JA÷xfm5lcNk¬WU÷toronto-fc¬WN÷MON¬AF÷Montreal Impact¬JB÷4GJ1mHxd¬WV÷montreal-impact¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-hjTrTVed.png?bookmaker=[5,16]","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GtdtLIsk¬AD÷1535243400¬ADE÷1535243400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sporting Kansas City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota¬JB÷dA6mBKU2¬WV÷minnesota-united¬WM÷KAN¬AE÷Sporting Kansas City¬JA÷r7I5nyh2¬WU÷sporting-kansas-city¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-hjTrTVed.png?bookmaker=[5,16]","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xdpkJdC1¬AD÷1535245200¬ADE÷1535245200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado Rapids¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Rapids¬JA÷WSb08IEL¬WU÷colorado-rapids¬WN÷REA¬AF÷Real Salt Lake¬JB÷02347xUR¬WV÷real-salt-lake¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-hjTrTVed.png?bookmaker=[5,16]","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zs3hIGR7¬AD÷1535248800¬ADE÷1535248800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose Earthquakes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOS¬AE÷San Jose Earthquakes¬JA÷2BkW2dxq¬WU÷san-jose-earthquakes¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Whitecaps¬JB÷pzuy2Gik¬WV÷vancouver-whitecaps¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-hjTrTVed.png?bookmaker=[5,16]","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷lpizs048¬AD÷1535324400¬ADE÷1535324400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Red Bulls¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOR¬AE÷New York Red Bulls¬JA÷dAru1z7e¬WU÷new-york-red-bulls¬WN÷UNI¬AF÷DC United¬JB÷jXsq0fM1¬WV÷dc-united¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-hjTrTVed.png?bookmaker=[5,16]","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SzjvtKJE¬AD÷1535333400¬ADE÷1535333400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Timbers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Timbers¬JA÷UNtmaEy8¬WU÷portland-timbers¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Sounders¬JB÷88CT76u8¬WV÷seattle-sounders¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-hjTrTVed.png?bookmaker=[5,16]","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pCpquvZK¬AD÷1535587200¬ADE÷1535587200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷DC United¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷DC United¬JA÷naBX6QfE¬WU÷dc-united¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Union¬JB÷veZ0kbPt¬WV÷philadelphia-union¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷E970SBDr¬AD÷1535587200¬ADE÷1535587200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Red Bulls¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOR¬AE÷New York Red Bulls¬JA÷2HGYe5J0¬WU÷new-york-red-bulls¬WN÷HOU¬AF÷Houston Dynamo¬JB÷KhBwePY6¬WV÷houston-dynamo¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷trWEZHdr¬AD÷1535596200¬ADE÷1535596200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Timbers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Timbers¬JA÷EDRDnd9a¬WU÷portland-timbers¬WN÷TOR¬AF÷Toronto FC¬JB÷MwRHoGO5¬WV÷toronto-fc¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷O2qmvblR¬AD÷1535596200¬ADE÷1535596200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose Earthquakes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOS¬AE÷San Jose Earthquakes¬JA÷hbw5lIvm¬WU÷san-jose-earthquakes¬WN÷DAL¬AF÷FC Dallas¬JB÷zNS9mxfg¬WV÷fc-dallas¬AW÷1¬AN÷n¬~
1
1534802973
109
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri MLS 2018 din sectiunea Fotbal/SUA. FlashScore.ro oferă livescore din MLS 2018, rezultate finale și parțiale, clasamente MLS 2018 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din MLS 2018 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din MLS 2018 este real-time și se actualizează instant.