Rezultate, scoruri live si clasamete MLS 2019

Fotbal SUA

MLS
2019
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷SUA: MLS¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷nRDOC0kh¬ZD÷p¬ZE÷002DshSN¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/sua/mls/¬ZX÷00SUA 003......0010000000001000MLS 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷tzvpJ2Pn¬AD÷1570392000¬ADE÷1570392000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta United¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570400218¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ECH¬AE÷Atlanta United¬JA÷l2YD8Dcq¬WU÷atlanta-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷ENG¬AF÷New England Revolution¬JB÷25xI7XCk¬WV÷new-england-revolution¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷EmxhHtfa¬AD÷1570392000¬ADE÷1570392000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷DC United¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570400581¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷DC United¬JA÷MLe0UfK2¬WU÷dc-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati¬JB÷0Cf4TEZ8¬WV÷fc-cincinnati¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷2¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷KQxlIMvg¬AD÷1570392000¬ADE÷1570392000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FC Dallas¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570399988¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷FC Dallas¬JA÷dSyM6iSe¬WU÷fc-dallas¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷4¬WN÷KAN¬AF÷Sporting Kansas City¬JB÷zJzQ5Bs2¬WV÷sporting-kansas-city¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷SjtdG095¬AD÷1570392000¬ADE÷1570392000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Dynamo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570400405¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dynamo¬JA÷fZg8SYlF¬WU÷houston-dynamo¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷LAG¬AF÷Los Angeles Galaxy¬JB÷8xbCRh4L¬WV÷los-angeles-galaxy¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷AFV0FKOB¬AD÷1570392000¬ADE÷1570392000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles FC¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570400256¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles FC¬JA÷j1mHQCJR¬WU÷los-angeles-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷COL¬AF÷Colorado Rapids¬JB÷hAZrMWRr¬WV÷colorado-rapids¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷CfMRfmrL¬AD÷1570392000¬ADE÷1570392000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Montreal Impact¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570400374¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Montreal Impact¬JA÷S4oh2ig0¬WU÷montreal-impact¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷YOR¬AF÷New York Red Bulls¬JB÷6epd1B86¬WV÷new-york-red-bulls¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷l6U4EvvI¬AD÷1570392000¬ADE÷1570392000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando City¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570400575¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando City¬JA÷MqvmLjsk¬WU÷orlando-city¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Fire¬JB÷0zwiKAde¬WV÷chicago-fire¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷4¬AW÷1¬~AA÷GEcYdC8p¬AD÷1570392000¬ADE÷1570392000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Union¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570400451¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Union¬JA÷raSeJUB1¬WU÷philadelphia-union¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷NYC¬AF÷New York City¬JB÷fZVaIlR7¬WV÷new-york-city¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷f5dxdWNj¬AD÷1570392000¬ADE÷1570392000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Timbers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570400224¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Timbers¬JA÷8xKssY38¬WU÷portland-timbers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷JOS¬AF÷San Jose Earthquakes¬JB÷nTIothJE¬WV÷san-jose-earthquakes¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷dAzLKF0i¬AD÷1570392000¬ADE÷1570392000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Sounders¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570400419¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Sounders¬JA÷2wxGOPms¬WU÷seattle-sounders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota¬JB÷tUzKNq3m¬WV÷minnesota-united¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷joLVg7cR¬AD÷1570392000¬ADE÷1570392000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto FC¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570400408¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto FC¬JA÷zVl00VNC¬WU÷toronto-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷COL¬AF÷Columbus Crew¬JB÷ELm4akwJ¬WV÷columbus-crew¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷rwDckR5r¬AD÷1570392000¬ADE÷1570392000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vancouver Whitecaps¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570399975¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷REA¬AF÷Real Salt Lake¬JB÷EBpjNhVP¬WV÷real-salt-lake¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Whitecaps¬JA÷GQRnOYFJ¬WU÷vancouver-whitecaps¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AW÷1¬~AA÷lpgU11fC¬AD÷1569799800¬ADE÷1569799800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Rapids¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1569807124¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAL¬AF÷FC Dallas¬JB÷hzJZffTq¬WV÷fc-dallas¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷COL¬AE÷Colorado Rapids¬JA÷jRW7azLS¬WU÷colorado-rapids¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬AW÷1¬~AA÷UVWMeTSE¬AD÷1569799800¬ADE÷1569799800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Galaxy¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1569807130¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Whitecaps¬JB÷ptdm3Xwf¬WV÷vancouver-whitecaps¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬WM÷LAG¬AE÷Los Angeles Galaxy¬JA÷Wxhq4DOm¬WU÷los-angeles-galaxy¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬AW÷1¬~AA÷pCnw0uPO¬AD÷1569799800¬ADE÷1569799800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1569806967¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota¬JA÷250QHHzc¬WU÷minnesota-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles FC¬JB÷Eu4UGyj3¬WV÷los-angeles-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷bFzLOO1P¬AD÷1569799800¬ADE÷1569799800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Real Salt Lake¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1569806924¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HOU¬AF÷Houston Dynamo¬JB÷zehwFFKF¬WV÷houston-dynamo¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷REA¬AE÷Real Salt Lake¬JA÷d4gZFe59¬WU÷real-salt-lake¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AW÷1¬~AA÷0OMnKrAt¬AD÷1569799800¬ADE÷1569799800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jose Earthquakes¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1569807161¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOS¬AE÷San Jose Earthquakes¬JA÷4UdsEZZL¬WU÷san-jose-earthquakes¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Sounders¬JB÷rLeoDgkS¬WV÷seattle-sounders¬AS÷2¬AZ÷2¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷W8rZ0L9I¬AD÷1569799800¬ADE÷1569799800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sporting Kansas City¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1569807140¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Sporting Kansas City¬JA÷ABDvfErj¬WU÷sporting-kansas-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷2¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷POR¬AF÷Portland Timbers¬JB÷l2CrgYcd¬WV÷portland-timbers¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷2PvyYPz8¬AD÷1569790800¬ADE÷1569790800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Fire¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1569799076¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Fire¬JA÷G4jCBeWD¬WU÷chicago-fire¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷TOR¬AF÷Toronto FC¬JB÷fekGAFoK¬WV÷toronto-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AW÷1¬~AA÷K41D5qem¬AD÷1569790800¬ADE÷1569790800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cincinnati¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1569799164¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati¬JA÷KMbdsyap¬WU÷fc-cincinnati¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ORL¬AF÷Orlando City¬JB÷YP20teEj¬WV÷orlando-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷2TjI43Ag¬AD÷1569790800¬ADE÷1569790800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbus Crew¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1569801497¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Columbus Crew¬JA÷zVtq5vii¬WU÷columbus-crew¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Union¬JB÷ELum4b6c¬WV÷philadelphia-union¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷GSSId9D8¬AD÷1569790800¬ADE÷1569790800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Montreal Impact¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1569798967¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Montreal Impact¬JA÷z76D9Z0Q¬WU÷montreal-impact¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ECH¬AF÷Atlanta United¬JB÷xGhu5g9s¬WV÷atlanta-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷tKkM3NPa¬AD÷1569790800¬ADE÷1569790800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New England Revolution¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1569798838¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ENG¬AE÷New England Revolution¬JA÷Moui3IL3¬WU÷new-england-revolution¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷NYC¬AF÷New York City¬JB÷0xve2xyA¬WV÷new-york-city¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷AgfQ2su6¬AD÷1569790800¬ADE÷1569790800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Red Bulls¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1569799313¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOR¬AE÷New York Red Bulls¬JA÷r1Ta1djG¬WU÷new-york-red-bulls¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷UNI¬AF÷DC United¬JB÷d4X30G5M¬WV÷dc-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~
408
fixtures
SA÷1¬~ZA÷SUA: MLS - Play-off¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷KvCWAvK4¬ZD÷p¬ZE÷002DshSN¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷11¬ZL÷/fotbal/sua/mls/¬ZX÷00SUA 003......0010000000001000MLS - Play-o014ay-off000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷YayDx6m2¬AD÷1571504400¬ADE÷1571504400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta United¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ENG¬AF÷New England Revolution¬JB÷lESvpg14¬WV÷new-england-revolution¬WM÷ECH¬AE÷Atlanta United¬JA÷zBOzoZob¬WU÷atlanta-united¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷Cpm4vSIk¬AD÷1571513400¬ADE÷1571513400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Sounders¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Sounders¬JA÷OWfISiWT¬WU÷seattle-sounders¬WN÷DAL¬AF÷FC Dallas¬JB÷QuspOBvo¬WV÷fc-dallas¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bsq0u83q¬AD÷1571522400¬ADE÷1571522400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto FC¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto FC¬JA÷UX19UD1H¬WU÷toronto-fc¬WN÷UNI¬AF÷DC United¬JB÷t85DTXGN¬WV÷dc-united¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷SfMScGJA¬AD÷1571536800¬ADE÷1571536800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Real Salt Lake¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Real Salt Lake¬JA÷0hAhYe2h¬WU÷real-salt-lake¬WN÷POR¬AF÷Portland Timbers¬JB÷vq9dXFHb¬WV÷portland-timbers¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷f9x9wnYe¬AD÷1571598000¬ADE÷1571598000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Union¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Union¬JA÷EezSneHo¬WU÷philadelphia-union¬WN÷YOR¬AF÷New York Red Bulls¬JB÷hnZVoFWi¬WV÷new-york-red-bulls¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷6oLWdzZG¬AD÷1571617800¬ADE÷1571617800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota¬JA÷dK31WZW4¬WU÷minnesota-united¬WN÷LAG¬AF÷Los Angeles Galaxy¬JB÷zB25VgnB¬WV÷los-angeles-galaxy¬AW÷1¬AN÷y¬~
6
Setări
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri MLS 2019 din sectiunea Fotbal/SUA. FlashScore.ro oferă livescore din MLS 2019, rezultate finale și parțiale, clasamente MLS 2019 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din MLS 2019 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din MLS 2019 este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!