Rezultate, scoruri live si clasamete MLS 2020

Fotbal SUA

MLS
2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷SUA: MLS¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷EVhgl5So¬ZD÷p¬ZE÷vsI7DL6R¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/sua/mls/¬ZX÷00SUA 003......0000000000001000MLS 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷xUHNUnib¬AD÷1583721000¬ADE÷1583721000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles FC¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583729794¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles FC¬JA÷neQ3fAPP¬WU÷los-angeles-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Union¬JB÷vmIVkUXt¬WV÷philadelphia-union¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AW÷1¬~AA÷GKGRT664¬AD÷1583708400¬ADE÷1583708400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Timbers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583715744¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NAS¬AF÷Nashville SC¬JB÷C0Gwl82g¬WV÷nashville-sc¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷POR¬AE÷Portland Timbers¬JA÷IwHZllmm¬WU÷portland-timbers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AW÷1¬~AA÷MeKbSanJ¬AD÷1583636400¬ADE÷1583636400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Galaxy¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583644172¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAG¬AE÷Los Angeles Galaxy¬JA÷jFJ2Zqih¬WU÷los-angeles-galaxy¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Whitecaps¬JB÷4IN6Y36b¬WV÷vancouver-whitecaps¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷AsGVSQLA¬AD÷1583636400¬ADE÷1583636400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Sounders¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583643901¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Sounders¬JA÷Q3KsmSHa¬WU÷seattle-sounders¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷COL¬AF÷Columbus Crew¬JB÷KQJonnX5¬WV÷columbus-crew¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷r5LfTuXC¬AD÷1583632800¬ADE÷1583632800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Rapids¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583640041¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Rapids¬JA÷I1Lfy6Mu¬WU÷colorado-rapids¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷ORL¬AF÷Orlando City¬JB÷dhKbzQyn¬WV÷orlando-city¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷lrMjULH6¬AD÷1583631000¬ADE÷1583631000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sporting Kansas City¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583638238¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Sporting Kansas City¬JA÷SxtoH2yO¬WU÷sporting-kansas-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷HOU¬AF÷Houston Dynamo¬JB÷6TvkGMjU¬WV÷houston-dynamo¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷MHJZRpyH¬AD÷1583629200¬ADE÷1583629200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jose Earthquakes¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583636470¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOS¬AE÷San Jose Earthquakes¬JA÷bHIko6nC¬WU÷san-jose-earthquakes¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota¬JB÷hhXhpQ1I¬WV÷minnesota-united¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷4¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷zuInV120¬AD÷1583625600¬ADE÷1583625600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta Utd¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583633070¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Utd¬JA÷MuwwJO6B¬WU÷atlanta-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati¬JB÷YFtsIrMH¬WV÷fc-cincinnati¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷hGSsWsmf¬AD÷1583618400¬ADE÷1583618400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto FC¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583626146¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto FC¬JA÷lSvVKpxa¬WU÷toronto-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷NYC¬AF÷New York City¬JB÷SIwZJ4i5¬WV÷new-york-city¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷4t9vR4jN¬AD÷1583613000¬ADE÷1583613000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷DC United¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583621601¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷INT¬AF÷Inter Miami CF¬JB÷pnKv8TgP¬WV÷inter-miami¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷UNI¬AE÷DC United¬JA÷WrWdqpHO¬WU÷dc-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬AW÷1¬~AA÷rX7rQO5T¬AD÷1583611200¬ADE÷1583611200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FC Dallas¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583618693¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷FC Dallas¬JA÷M7B63m2t¬WU÷fc-dallas¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷MON¬AF÷Montreal Impact¬JB÷GUAA27Hn¬WV÷montreal-impact¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AW÷1¬~AA÷EPTwXNXm¬AD÷1583607600¬ADE÷1583607600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Real Salt Lake¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583614801¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Real Salt Lake¬JA÷t2yNM67n¬WU÷real-salt-lake¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷YOR¬AF÷New York Red Bulls¬JB÷KhzRLQMh¬WV÷new-york-red-bulls¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷KlFzY3Is¬AD÷1583605800¬ADE÷1583605800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New England Revolution¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583613025¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ENG¬AE÷New England Revolution¬JA÷AJpiSSqP¬WU÷new-england-revolution¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Fire¬JB÷nuxJNnht¬WV÷chicago-fire¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷rPi7kWmF¬AD÷1583109000¬ADE÷1583109000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Timbers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583117197¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Timbers¬JA÷GdB7KGQI¬WU÷portland-timbers¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota¬JB÷fmABJztP¬WV÷minnesota-united¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AW÷1¬~AA÷0022jCY8¬AD÷1583101800¬ADE÷1583101800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles FC¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583109091¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles FC¬JA÷rVc0Mxd6¬WU÷los-angeles-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷INT¬AF÷Inter Miami CF¬JB÷MLd4LdBC¬WV÷inter-miami¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~
26
fixtures
SA÷1¬~ZA÷SUA: MLS¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷EVhgl5So¬ZD÷p¬ZE÷vsI7DL6R¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/sua/mls/¬ZX÷00SUA 003......0000000000001000MLS 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷jmWL7dOd¬AD÷1586386800¬ADE÷1586386800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷New England Revolution¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ENG¬AE÷New England Revolution¬JA÷SvcUGnET¬WU÷new-england-revolution¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Sounders¬JB÷pYbeC6Mp¬WV÷seattle-sounders¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬AW÷1¬~AA÷8MuNW3cP¬AD÷1586624400¬ADE÷1586624400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Philadelphia Union¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MON¬AF÷Montreal Impact¬JB÷QqlDKqXf¬WV÷montreal-impact¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Union¬JA÷WMl9LPHl¬WU÷philadelphia-union¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬AW÷1¬~AA÷04KDuPMD¬AD÷1586631600¬ADE÷1586631600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Houston Dynamo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷INT¬AF÷Inter Miami CF¬JB÷MVuvVmc7¬WV÷inter-miami¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dynamo¬JA÷S8tzWTs1¬WU÷houston-dynamo¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬AW÷1¬~AA÷veJHvqxK¬AD÷1586638800¬ADE÷1586638800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷San Jose Earthquakes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOS¬AE÷San Jose Earthquakes¬JA÷zZqrU7CD¬WU÷san-jose-earthquakes¬WN÷UNI¬AF÷DC United¬JB÷lxYPhikE¬WV÷dc-united¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬AW÷1¬~AA÷lU4mZMas¬AD÷1586647800¬ADE÷1586647800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Columbus Crew¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Columbus Crew¬JA÷OCXbnkSs¬WU÷columbus-crew¬WN÷ORL¬AF÷Orlando City¬JB÷IZW2o9sl¬WV÷orlando-city¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬AW÷1¬~AA÷nLILw3iQ¬AD÷1586647800¬ADE÷1586647800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷New England Revolution¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ENG¬AE÷New England Revolution¬JA÷SSWTiB4K¬WU÷new-england-revolution¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati¬JB÷M3oXjVJQ¬WV÷fc-cincinnati¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬AW÷1¬~AA÷AVRlSN5t¬AD÷1586647800¬ADE÷1586647800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Toronto FC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto FC¬JA÷4zmHJ3n1¬WU÷toronto-fc¬WN÷YOR¬AF÷New York Red Bulls¬JB÷C0nLIN17¬WV÷new-york-red-bulls¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬AW÷1¬~AA÷WhfhYtFm¬AD÷1586649600¬ADE÷1586649600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Minnesota¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota¬JA÷Wxy7pTdf¬WU÷minnesota-united¬WN÷LAG¬AF÷Los Angeles Galaxy¬JB÷QazBqmC0¬WV÷los-angeles-galaxy¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬AW÷1¬~AA÷pdbdX0Ug¬AD÷1586649600¬ADE÷1586649600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Nashville SC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAS¬AE÷Nashville SC¬JA÷4jZEr7R6¬WU÷nashville-sc¬WN÷KAN¬AF÷Sporting Kansas City¬JB÷YPwJsRtD¬WV÷sporting-kansas-city¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬AW÷1¬~AA÷vJc0WKq0¬AD÷1586653200¬ADE÷1586653200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Real Salt Lake¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Real Salt Lake¬JA÷CGxNtodJ¬WU÷real-salt-lake¬WN÷COL¬AF÷Colorado Rapids¬JB÷OhkUlrlt¬WV÷colorado-rapids¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬AW÷1¬~AA÷4hRhRsLn¬AD÷1586656800¬ADE÷1586656800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Vancouver Whitecaps¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Whitecaps¬JA÷jioPHsHD¬WU÷vancouver-whitecaps¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles FC¬JB÷4fZ6tRgE¬WV÷los-angeles-fc¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬AW÷1¬~AA÷I9d4Vva6¬AD÷1586658600¬ADE÷1586658600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Portland Timbers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Timbers¬JA÷zThYm23n¬WU÷portland-timbers¬WN÷DAL¬AF÷FC Dallas¬JB÷UkhxmMIh¬WV÷fc-dallas¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬AW÷1¬~AA÷zoi9UbEC¬AD÷1586709000¬ADE÷1586709000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷New York City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYC¬AE÷New York City¬JA÷8titntYb¬WU÷new-york-city¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Fire¬JB÷xGepo0m5¬WV÷chicago-fire¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬AW÷1¬~AA÷EyjDTITI¬AD÷1586993400¬ADE÷1586993400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Philadelphia Union¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Union¬JA÷G6flpK2B¬WU÷philadelphia-union¬WN÷LAG¬AF÷Los Angeles Galaxy¬JB÷ATghqvIH¬WV÷los-angeles-galaxy¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬AW÷1¬~AA÷IeVdQ1zg¬AD÷1586995200¬ADE÷1586995200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷DC United¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TOR¬AF÷Toronto FC¬JB÷Ag1vOIwm¬WV÷toronto-fc¬WM÷UNI¬AE÷DC United¬JA÷GW1zPbOt¬WU÷dc-united¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬AW÷1¬~AA÷Svveh26J¬AD÷1586997000¬ADE÷1586997000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Houston Dynamo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dynamo¬JA÷OWcdrbXN¬WU÷houston-dynamo¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota¬JB÷Igc0sInU¬WV÷minnesota-united¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬AW÷1¬~AA÷vFsaiMLP¬AD÷1586998800¬ADE÷1586998800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Colorado Rapids¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Rapids¬JA÷K2qSxxeo¬WU÷colorado-rapids¬WN÷JOS¬AF÷San Jose Earthquakes¬JB÷lxK7oUbo¬WV÷san-jose-earthquakes¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬AW÷1¬~~
375
Setări notificări
Notificări blocate de browser
Setări
Mod întunecat
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri MLS 2020 din sectiunea Fotbal/SUA. FlashScore.ro oferă livescore din MLS 2020, rezultate finale și parțiale, clasamente MLS 2020 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din MLS 2020 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din MLS 2020 este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!