Rezultate, scoruri live si clasamete MLS 2018

Fotbal »SUA » MLS » 2018

results
SA÷1¬~ZA÷SUA: MLS¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷zRdKgb4m¬ZD÷p¬ZE÷KM2qHMND¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/sua/mls/¬ZX÷00SUA 003......0000000000186000MLS 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷8n1KmQwE¬AD÷1540155600¬ADE÷1540155600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FC Dallas¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷FC Dallas¬JA÷WrFClhbT¬WU÷fc-dallas¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷KAN¬AF÷Sporting Kansas City¬JB÷lO1vpC6p¬WV÷sporting-kansas-city¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AW÷1¬~AA÷z1H0Teha¬AD÷1540155600¬ADE÷1540155600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Dynamo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dynamo¬JA÷pnun3iDM¬WU÷houston-dynamo¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Sounders¬JB÷v9vj2BSS¬WV÷seattle-sounders¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AW÷1¬~AA÷YF9UQ2W0¬AD÷1540155600¬ADE÷1540155600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles FC¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles FC¬JA÷6yUnfdUi¬WU÷los-angeles-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Whitecaps¬JB÷l0JigGqb¬WV÷vancouver-whitecaps¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷EiG4SF75¬AD÷1540155600¬ADE÷1540155600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LAG¬AF÷Los Angeles Galaxy¬JB÷MTsFdkjj¬WV÷los-angeles-galaxy¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota¬JA÷tIQHcVzp¬WU÷minnesota-united¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AW÷1¬~AA÷AJ9DQgxI¬AD÷1540155600¬ADE÷1540155600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Timbers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Timbers¬JA÷SQY4JCc3¬WU÷portland-timbers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷REA¬AF÷Real Salt Lake¬JB÷AkO9IWC9¬WV÷real-salt-lake¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷SzEhVHNn¬AD÷1540155600¬ADE÷1540155600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jose Earthquakes¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Colorado Rapids¬JB÷ATnZ5gT3¬WV÷colorado-rapids¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷JOS¬AE÷San Jose Earthquakes¬JA÷tfrV6ZDc¬WU÷san-jose-earthquakes¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AW÷1¬~AA÷pCOmWc8t¬AD÷1540148400¬ADE÷1540148400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta United¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ECH¬AE÷Atlanta United¬JA÷0b5rqWLj¬WU÷atlanta-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Fire¬JB÷23qR7Fbi¬WV÷chicago-fire¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷tvIdUywg¬AD÷1540148400¬ADE÷1540148400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷DC United¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷DC United¬JA÷lKow5DrA¬WU÷dc-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷NYC¬AF÷New York City¬JB÷Wryr4XcG¬WV÷new-york-city¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷GvaZPMo7¬AD÷1540148400¬ADE÷1540148400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Montreal Impact¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Montreal Impact¬JA÷23Nehza4¬WU÷montreal-impact¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷TOR¬AF÷Toronto FC¬JB÷dQMaifEA¬WV÷toronto-fc¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷WSA9RZMB¬AD÷1540148400¬ADE÷1540148400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando City¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando City¬JA÷0KtJe95d¬WU÷orlando-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷COL¬AF÷Columbus Crew¬JB÷ENU0Khrc¬WV÷columbus-crew¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷fVcwPt1D¬AD÷1540148400¬ADE÷1540148400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Union¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Union¬JA÷zHL3jETG¬WU÷philadelphia-union¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷YOR¬AF÷New York Red Bulls¬JB÷hhG8kYrN¬WV÷new-york-red-bulls¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷Qk6MSO1l¬AD÷1539910800¬ADE÷1539910800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Real Salt Lake¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Real Salt Lake¬JA÷UejVyFEN¬WU÷real-salt-lake¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷ENG¬AF÷New England Revolution¬JB÷CKuzyZTT¬WV÷new-england-revolution¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷na7IT4nr¬AD÷1539828000¬ADE÷1539828000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vancouver Whitecaps¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Whitecaps¬JA÷MVnNwypB¬WU÷vancouver-whitecaps¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷KAN¬AF÷Sporting Kansas City¬JB÷GhnRxeaH¬WV÷sporting-kansas-city¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷4¬AW÷1¬~AA÷65PkYpvR¬AD÷1539819000¬ADE÷1539819000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷DC United¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷DC United¬JA÷Q3gEucFb¬WU÷dc-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷TOR¬AF÷Toronto FC¬JB÷rulJvHU4¬WV÷toronto-fc¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷SEQoZQOK¬AD÷1539819000¬ADE÷1539819000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando City¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando City¬JA÷hje6sJpn¬WU÷orlando-city¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Sounders¬JB÷nDfAtw0h¬WV÷seattle-sounders¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AW÷1¬~
1
1540271897
381
fixtures
SA÷1¬~ZA÷SUA: MLS¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷zRdKgb4m¬ZD÷p¬ZE÷KM2qHMND¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/sua/mls/¬ZX÷00SUA 003......0000000000186000MLS 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷tvvSqHxt¬AD÷1540758600¬ADE÷1540758600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Fire¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Fire¬JA÷zkcgcMt1¬WU÷chicago-fire¬WN÷UNI¬AF÷DC United¬JB÷UBdcdtd7¬WV÷dc-united¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷AJVrtZy5¬AD÷1540758600¬ADE÷1540758600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado Rapids¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Rapids¬JA÷G8ISBLef¬WU÷colorado-rapids¬WN÷DAL¬AF÷FC Dallas¬JB÷OYHWAuB0¬WV÷fc-dallas¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KUxWryhn¬AD÷1540758600¬ADE÷1540758600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Columbus Crew¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Columbus Crew¬JA÷82e1e0BD¬WU÷columbus-crew¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota¬JB÷pKvpKqlE¬WV÷minnesota-united¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷OMZnugiB¬AD÷1540758600¬ADE÷1540758600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Galaxy¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HOU¬AF÷Houston Dynamo¬JB÷pl6u9JuD¬WV÷houston-dynamo¬WM÷LAG¬AE÷Los Angeles Galaxy¬JA÷2PGzAaQ6¬WU÷los-angeles-galaxy¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GGCLOX6U¬AD÷1540758600¬ADE÷1540758600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New England Revolution¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ENG¬AE÷New England Revolution¬JA÷fukoarCl¬WU÷new-england-revolution¬WN÷MON¬AF÷Montreal Impact¬JB÷x4vjb2Rf¬WV÷montreal-impact¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dzYfwXLN¬AD÷1540758600¬ADE÷1540758600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYC¬AE÷New York City¬JA÷jocVVtmQ¬WU÷new-york-city¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Union¬JB÷WvubR0es¬WV÷philadelphia-union¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4t9HPDiO¬AD÷1540758600¬ADE÷1540758600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Red Bulls¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOR¬AE÷New York Red Bulls¬JA÷ltNDHjSF¬WU÷new-york-red-bulls¬WN÷ORL¬AF÷Orlando City¬JB÷Gljs0Odr¬WV÷orlando-city¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷l4szre7h¬AD÷1540758600¬ADE÷1540758600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Sounders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Sounders¬JA÷OAwlJ33K¬WU÷seattle-sounders¬WN÷JOS¬AF÷San Jose Earthquakes¬JB÷IXxhINIQ¬WV÷san-jose-earthquakes¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IqZjvD6H¬AD÷1540758600¬ADE÷1540758600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sporting Kansas City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Sporting Kansas City¬JA÷biAq8weJ¬WU÷sporting-kansas-city¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles FC¬JB÷CfbRWMXJ¬WV÷los-angeles-fc¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SftvsFMb¬AD÷1540758600¬ADE÷1540758600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto FC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto FC¬JA÷fgUJDsRs¬WU÷toronto-fc¬WN÷ECH¬AF÷Atlanta United¬JB÷xIJOC1tl¬WV÷atlanta-united¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xnkhxiyU¬AD÷1540758600¬ADE÷1540758600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vancouver Whitecaps¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POR¬AF÷Portland Timbers¬JB÷4hw6PvQg¬WV÷portland-timbers¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Whitecaps¬JA÷AVw2QKAm¬WU÷vancouver-whitecaps¬AW÷1¬AN÷n¬~
1
1540271897
11
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri MLS 2018 din sectiunea Fotbal/SUA. FlashScore.ro oferă livescore din MLS 2018, rezultate finale și parțiale, clasamente MLS 2018 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din MLS 2018 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din MLS 2018 este real-time și se actualizează instant.