Fotbal »SUA » MLS » 2017

results
SA÷1¬~ZA÷SUA: MLS¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷6c50sVCa¬ZD÷p¬ZE÷hIani0sm¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/sua/mls/¬ZX÷00SUA 003......0000000000169000MLS 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷4C9houRE¬AD÷1508110200¬ADE÷1508110200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Rapids¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷REA¬AF÷Real Salt Lake¬WV÷real-salt-lake¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷COL¬AE÷Colorado Rapids¬WU÷colorado-rapids¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QRc1qJeR¬AD÷1508110200¬ADE÷1508110200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Galaxy¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAG¬AE÷Los Angeles Galaxy¬WU÷los-angeles-galaxy¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota¬WV÷minnesota-united¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vD21Qwkk¬AD÷1508110200¬ADE÷1508110200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Timbers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Timbers¬WU÷portland-timbers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷UNI¬AF÷DC United¬WV÷dc-united¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IJkTvw4r¬AD÷1508110200¬ADE÷1508110200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Sounders¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAL¬AF÷FC Dallas¬WV÷fc-dallas¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Sounders¬WU÷seattle-sounders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nyacpatL¬AD÷1508110200¬ADE÷1508110200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sporting Kansas City¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Sporting Kansas City¬WU÷sporting-kansas-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HOU¬AF÷Houston Dynamo¬WV÷houston-dynamo¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷txamgltj¬AD÷1508110200¬ADE÷1508110200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vancouver Whitecaps¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Whitecaps¬WU÷vancouver-whitecaps¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷JOS¬AF÷San Jose Earthquakes¬WV÷san-jose-earthquakes¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷I315Pc4e¬AD÷1508101200¬ADE÷1508101200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Fire¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Fire¬WU÷chicago-fire¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Union¬WV÷philadelphia-union¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bFI2OHJ1¬AD÷1508101200¬ADE÷1508101200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New England Revolution¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ENG¬AE÷New England Revolution¬WU÷new-england-revolution¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷NYC¬AF÷New York City¬WV÷new-york-city¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷x6H6NyZ7¬AD÷1508101200¬ADE÷1508101200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Red Bulls¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOR¬AE÷New York Red Bulls¬WU÷new-york-red-bulls¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ECH¬AF÷Atlanta United¬WV÷atlanta-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷j95lnLB8¬AD÷1508101200¬ADE÷1508101200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando City¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando City¬WU÷orlando-city¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷COL¬AF÷Columbus Crew¬WV÷columbus-crew¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nFaqfUQq¬AD÷1508101200¬ADE÷1508101200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto FC¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto FC¬WU÷toronto-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷MON¬AF÷Montreal Impact¬WV÷montreal-impact¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QVmD0HVP¬AD÷1507766400¬ADE÷1507766400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Dynamo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dynamo¬WU÷houston-dynamo¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷KAN¬AF÷Sporting Kansas City¬WV÷sporting-kansas-city¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MivnEkIF¬AD÷1507424400¬ADE÷1507424400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Rapids¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Rapids¬WU÷colorado-rapids¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷DAL¬AF÷FC Dallas¬WV÷fc-dallas¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pj3cRJZr¬AD÷1507420800¬ADE÷1507420800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota¬WU÷minnesota-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷KAN¬AF÷Sporting Kansas City¬WV÷sporting-kansas-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷p6DHbAIS¬AD÷1507410000¬ADE÷1507410000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Red Bulls¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOR¬AE÷New York Red Bulls¬WU÷new-york-red-bulls¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Whitecaps¬WV÷vancouver-whitecaps¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~
1
1508318324
363
fixtures
SA÷1¬~ZA÷SUA: MLS¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷6c50sVCa¬ZD÷p¬ZE÷hIani0sm¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/sua/mls/¬ZX÷00SUA 003......0000000000169000MLS 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷fu3ih8ed¬AD÷1508702400¬ADE÷1508702400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta United¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ECH¬AE÷Atlanta United¬WU÷atlanta-united¬WN÷TOR¬AF÷Toronto FC¬WV÷toronto-fc¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dAlXwcJl¬AD÷1508702400¬ADE÷1508702400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷DC United¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷YOR¬AF÷New York Red Bulls¬WV÷new-york-red-bulls¬WM÷UNI¬AE÷DC United¬WU÷dc-united¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Wtdqye37¬AD÷1508702400¬ADE÷1508702400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FC Dallas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LAG¬AF÷Los Angeles Galaxy¬WV÷los-angeles-galaxy¬WM÷DAL¬AE÷FC Dallas¬WU÷fc-dallas¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MVOysoiQ¬AD÷1508702400¬ADE÷1508702400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Dynamo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dynamo¬WU÷houston-dynamo¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Fire¬WV÷chicago-fire¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dpszHiYd¬AD÷1508702400¬ADE÷1508702400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Montreal Impact¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Montreal Impact¬WU÷montreal-impact¬WN÷ENG¬AF÷New England Revolution¬WV÷new-england-revolution¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vZwxwHYf¬AD÷1508702400¬ADE÷1508702400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYC¬AE÷New York City¬WU÷new-york-city¬WN÷COL¬AF÷Columbus Crew¬WV÷columbus-crew¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xKduxyl1¬AD÷1508702400¬ADE÷1508702400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Union¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Union¬WU÷philadelphia-union¬WN÷ORL¬AF÷Orlando City¬WV÷orlando-city¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zytvGBm3¬AD÷1508702400¬ADE÷1508702400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Timbers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Timbers¬WU÷portland-timbers¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Whitecaps¬WV÷vancouver-whitecaps¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷AXfmzFID¬AD÷1508702400¬ADE÷1508702400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Real Salt Lake¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Real Salt Lake¬WU÷real-salt-lake¬WN÷KAN¬AF÷Sporting Kansas City¬WV÷sporting-kansas-city¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷lIQTr7MD¬AD÷1508702400¬ADE÷1508702400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose Earthquakes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOS¬AE÷San Jose Earthquakes¬WU÷san-jose-earthquakes¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota¬WV÷minnesota-united¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷S8PXsRyK¬AD÷1508702400¬ADE÷1508702400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Sounders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Sounders¬WU÷seattle-sounders¬WN÷COL¬AF÷Colorado Rapids¬WV÷colorado-rapids¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~
1
1508318324
11
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri MLS 2017 din sectiunea Fotbal/SUA. FlashScore.ro oferă livescore din MLS 2017, rezultate finale și parțiale, clasamente MLS 2017 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din MLS 2017 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din MLS 2017 este real-time și se actualizează instant.