Rezultate, scoruri live si clasamete Cupa Argentina, Copa Argentina

Fotbal Argentina Copa Argentina2019

Copa Argentina
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Copa Argentina¬ZEE÷OWsjCTcG¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷vZ76z9TH¬ZD÷p¬ZE÷8vTdroSR¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷22_OWsjCTcG¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/argentina/copa-argentina/¬ZX÷00Argentina 009entina0060000000186000Copa Argenti014entina000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷YDOd5aec¬AD÷1552507800¬ADE÷1552507800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Patronato¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1552515463¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAT¬AE÷Patronato¬JA÷bs9SXIgk¬WU÷patronato¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷DOC¬AF÷Dock Sud¬JB÷xY7WWx9e¬WV÷dock-sud¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷2mcQfaEL¬AD÷1552000200¬ADE÷1552000200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Velez Sarsfield¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1552007751¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VEL¬AE÷Velez Sarsfield¬JA÷SQ48tMxA¬WU÷velez-sarsfield¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷REA¬AF÷Real Pilar¬JB÷AkfDuthG¬WV÷real-pilar¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷ED1WYHi2¬AD÷1551989400¬ADE÷1551989400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Almagro¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1551996665¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RAF¬AF÷Atl. Rafaela¬JB÷dnUwRtwN¬WV÷atl-rafaela¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷ALM¬AE÷Almagro¬JA÷ENvZRMNG¬WU÷almagro¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷hbDNzvNk¬AD÷1551918900¬ADE÷1551918900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷San Martin Tucuman¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1551926473¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷San Martin Tucuman¬JA÷6ihIV4Oi¬WU÷san-martin-tucuman¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷AGR¬AF÷Agropecuario¬JB÷lGsNUOwb¬WV÷agropecuario¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷ve9JyK7q¬AD÷1551911400¬ADE÷1551911400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Independiente¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1551917962¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ATL¬AF÷Atlas¬JB÷hllEWp9o¬WV÷atlas¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷IND¬AE÷Independiente¬JA÷vo0W71Wp¬WU÷independiente¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬~AA÷zN2SZcxd¬AD÷1551816600¬ADE÷1551816600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Argentinos Jrs¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1551822999¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARG¬AE÷Argentinos Jrs¬JA÷S6tRTrg4¬WU÷argentinos-jrs¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷DOU¬AF÷Douglas Haig¬JB÷zXuVS28A¬WV÷douglas-haig¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷lpgMeuaF¬AD÷1551395400¬ADE÷1551395400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tigre¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIG¬AE÷Tigre¬JA÷MT10rr8c¬WU÷tigre¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷EST¬AF÷CA Estudiantes¬JB÷Gj14s2N3¬WV÷ca-estudiantes¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷SU4Dc1U2¬AD÷1551298200¬ADE÷1551298200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Banfield¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAN¬AE÷Banfield¬JA÷AkYsQ0hT¬WU÷banfield¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷JUV¬AF÷CDJU Gualeguaychu¬JB÷SUK9LK0p¬WV÷juventud-unida-gualeguaychu¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷6L3HdLq9¬AD÷1551226200¬ADE÷1551226200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Rosario¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROS¬AE÷Rosario¬JA÷6LJDKvGj¬WU÷rosario¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷SOL¬AF÷Sol de Mayo¬JB÷rw3dqOhi¬WV÷sol-de-mayo¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~
1
1552926027
9
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Copa Argentina¬ZEE÷OWsjCTcG¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷vZ76z9TH¬ZD÷p¬ZE÷8vTdroSR¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷22_OWsjCTcG¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/argentina/copa-argentina/¬ZX÷00Argentina 009entina0060000000186000Copa Argenti014entina000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷EJURLAaG¬AD÷1553029800¬ADE÷1553029800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Aldosivi¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALD¬AE÷Aldosivi¬JA÷MFKCwrP3¬WU÷aldosivi¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia Mendoza¬JB÷06JGx2vA¬WV÷gimnasia-mendoza¬AN÷n¬~AA÷OUyFOCFc¬AD÷1553116200¬ADE÷1553116200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Martin S.J.¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷San Martin S.J.¬JA÷4OLgNMvN¬WU÷san-martin-s-j¬WN÷DAL¬AF÷Villa Dalmine¬JB÷rFKcMtfT¬WV÷villa-dalmine¬AN÷n¬~AA÷hATVKUEM¬AD÷1553123400¬ADE÷1553123400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atl. Tucuman¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atl. Tucuman¬JA÷fTIKyMgG¬WU÷atletico-tucuman¬WN÷PLA¬AF÷Platense¬JB÷65olKgOr¬WV÷platense¬AN÷n¬~AA÷IiyJNWU3¬AD÷1553202600¬ADE÷1553202600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimnasia L.P.¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia L.P.¬JA÷ldcQH02p¬WU÷gimnasia-l-p¬WN÷DEF¬AF÷Defensores Belgrano VR¬JB÷2a1UGKHj¬WV÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬AN÷n¬~AA÷INsvDcqJ¬AD÷1553209800¬ADE÷1553209800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lanus¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAN¬AE÷Lanus¬JA÷EJhiGUnt¬WU÷lanus¬WN÷HUR¬AF÷Huracan Las Heras¬JB÷hAieFl2n¬WV÷huracan-las-heras¬AN÷n¬~AA÷drzNMjpA¬AD÷1553371800¬ADE÷1553371800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Godoy Cruz¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOD¬AE÷Godoy Cruz¬JA÷G2kCu4fi¬WU÷godoy-cruz¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Armenio¬JB÷fglGvO9c¬WV÷deportivo-armenio¬AN÷n¬~AA÷ARXAPh0i¬AD÷1553458200¬ADE÷1553458200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newells Old Boys¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newells Old Boys¬JA÷dbIoPrAA¬WU÷newells-old-boys¬WN÷VIL¬AF÷Villa Mitre¬JB÷zkHkO2PG¬WV÷villa-mitre¬AN÷n¬~
1
1552926027
7
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Cupa Argentina, Copa Argentina din sectiunea Fotbal/Argentina. FlashScore.ro oferă livescore din Cupa Argentina, Copa Argentina, rezultate finale și parțiale, clasamente Cupa Argentina, Copa Argentina și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Cupa Argentina, Copa Argentina mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Cupa Argentina, Copa Argentina este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!