Fotbal »Argentina » Copa Argentina » 2017

Copa Argentina
Loading ...
results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Copa Argentina¬ZEE÷OWsjCTcG¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷jm0p2dZG¬ZD÷p¬ZE÷hrugw4Bd¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷22_OWsjCTcG¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/argentina/copa-argentina/¬ZX÷00Argentina 009entina0060000000169000Copa Argenti014entina000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷dCwIUmLi¬AD÷1510529400¬ADE÷1510529400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷River Plate¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIV¬AE÷River Plate¬JA÷nPOWY4Vg¬WU÷river-plate¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Moron¬JB÷tnOzYOp0¬WV÷deportivo-moron¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷4xwMT7zb¬AD÷1510354800¬ADE÷1510354800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Atl. Tucuman¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atl. Tucuman¬JA÷hMRvXr06¬WU÷atletico-tucuman¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ROS¬AF÷Rosario¬JB÷zoHqW2FC¬WV÷rosario¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷nwzFUi4S¬AD÷1508890200¬ADE÷1508890200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atl. Tucuman¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atl. Tucuman¬JA÷jmtD4eAC¬WU÷atletico-tucuman¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷VEL¬AF÷Velez Sarsfield¬JB÷pAuH3FPI¬WV÷velez-sarsfield¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷8nyBVXlM¬AD÷1508803800¬ADE÷1508803800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Olimpo¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLI¬AE÷Olimpo¬JA÷fLn46Hu0¬WU÷olimpo¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Moron¬JB÷Cds95ye6¬WV÷deportivo-moron¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷SWHsQBCq¬AD÷1508792400¬ADE÷1508792400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Godoy Cruz¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOD¬AE÷Godoy Cruz¬JA÷dn8pnmfo¬WU÷godoy-cruz¬AJ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷ROS¬AF÷Rosario¬JB÷0KYQfubo¬WV÷rosario¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷EPy7WDZF¬AD÷1508371800¬ADE÷1508371800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷River Plate¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIV¬AE÷River Plate¬JA÷M7ld8wBm¬WU÷river-plate¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷ATL¬AF÷Atletico Atlanta¬JB÷GUm07cQg¬WV÷atletico-atlanta¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷G0YK4iiR¬AD÷1507582800¬ADE÷1507582800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Belgrano¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Belgrano¬JA÷KErQcyQn¬WU÷ca-belgrano¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ATL¬AF÷Atletico Atlanta¬JB÷b5sUdeug¬WV÷atletico-atlanta¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷bBWu3V6b¬AD÷1507413600¬ADE÷1507413600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷River Plate¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIV¬AE÷River Plate¬JA÷vkxbMZqj¬WU÷river-plate¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷DEF¬AF÷Defensa y Justicia¬JB÷Iuy2Lgad¬WV÷defensa-y-justicia¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷Ysvh0TjH¬AD÷1507332600¬ADE÷1507332600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Huracan¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUR¬AE÷Huracan¬JA÷ERG0teyM¬WU÷huracan¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷VEL¬AF÷Velez Sarsfield¬JB÷hIF4uFjS¬WV÷velez-sarsfield¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷Wt46ZMtd¬AD÷1507162200¬ADE÷1507162200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atl. Tucuman¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atl. Tucuman¬JA÷QgdlzLkm¬WU÷atletico-tucuman¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷SAR¬AF÷Sarmiento Junin¬JB÷YJehZv5g¬WV÷sarmiento-junin¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷jJlm19yB¬AD÷1507150800¬ADE÷1507150800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Union Santa Fe¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Union Santa Fe¬JA÷SAIhrH69¬WU÷union-santa-fe¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Moron¬JB÷61HdsyMF¬WV÷deportivo-moron¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷hYVq2kM4¬AD÷1507142400¬ADE÷1507142400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Olimpo¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia Mendoza¬JB÷pnTmqci3¬WV÷gimnasia-mendoza¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷OLI¬AE÷Olimpo¬JA÷WrPqpwxc¬WU÷olimpo¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷CYxdam6N¬AD÷1506628800¬ADE÷1506628800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Godoy Cruz¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAN¬AF÷Banfield¬JB÷C2dyzgEk¬WV÷banfield¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷GOD¬AE÷Godoy Cruz¬JA÷bahXzZbq¬WU÷godoy-cruz¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷t8s0b7LT¬AD÷1506557400¬ADE÷1506557400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rosario¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROS¬AE÷Rosario¬JA÷6PeuZCTe¬WU÷rosario¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷BOC¬AF÷Boca Juniors¬JB÷pGfqYWr2¬WV÷boca-juniors¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~
1
1511574643
62
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Copa Argentina¬ZEE÷OWsjCTcG¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷jm0p2dZG¬ZD÷p¬ZE÷hrugw4Bd¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷22_OWsjCTcG¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/argentina/copa-argentina/¬ZX÷00Argentina 009entina0060000000169000Copa Argenti014entina000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷2Z9HnIWN¬AD÷1512594000¬ADE÷1512594000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷River Plate¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIV¬AE÷River Plate¬JA÷lSsgunD1¬WU÷river-plate¬WN÷ATL¬AF÷Atl. Tucuman¬JB÷SItcv6S7¬WV÷atletico-tucuman¬AW÷1¬AN÷n¬~
1
1511574643
1
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Cupa Argentina, Copa Argentina din sectiunea Fotbal/Argentina. FlashScore.ro oferă livescore din Cupa Argentina, Copa Argentina, rezultate finale și parțiale, clasamente Cupa Argentina, Copa Argentina și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Cupa Argentina, Copa Argentina mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Cupa Argentina, Copa Argentina este real-time și se actualizează instant.