Fotbal »Argentina » Copa Argentina » 2018

Copa Argentina
Loading ...
results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Copa Argentina¬ZEE÷OWsjCTcG¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷SnjsdAST¬ZD÷p¬ZE÷O6XT6jER¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷22_OWsjCTcG¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/argentina/copa-argentina/¬ZX÷00Argentina 009entina0060000000179000Copa Argenti014entina000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷Q1K0TqTb¬AD÷1532214600¬ADE÷1532214600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Colon¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colon¬JA÷vTjNrkMK¬WU÷colon¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Moron¬JB÷IJkRs9yR¬WV÷deportivo-moron¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷Locaţie neutră.¬~AA÷x2V4GI67¬AD÷1532205000¬ADE÷1532205000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gimnasia L.P.¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia L.P.¬JA÷fuZIRjnM¬WU÷gimnasia-l-p¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SVO¬AF÷Sportivo Belgrano¬JB÷8rwNQA1S¬WV÷sportivo-belgrano¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Locaţie neutră.¬~AA÷2qwhJKMl¬AD÷1532196000¬ADE÷1532196000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷San Martin S.J.¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷San Martin S.J.¬JA÷CKaF7Vfj¬WU÷san-martin-s-j¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BRO¬AF÷Brown Adrogue¬JB÷Of3J6kAd¬WV÷brown-adrogue¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Locaţie neutră.¬~AA÷fJwlK07r¬AD÷1532131800¬ADE÷1532131800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Independiente¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Independiente¬JA÷GlEqDiXS¬WU÷independiente¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷8¬BA÷3¬BC÷5¬WN÷CEN¬AF÷Central Ballester¬JB÷Ic0B8Bup¬WV÷csd-central-ballester¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Locaţie neutră.¬~AA÷j5Jnu2q8¬AD÷1532117400¬ADE÷1532117400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Olimpo¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLI¬AE÷Olimpo¬JA÷QNPlMU9q¬WU÷olimpo¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ALD¬AF÷Aldosivi¬JB÷4EOhLlPk¬WV÷aldosivi¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷Locaţie neutră.¬~AA÷hAiMOtaR¬AD÷1532107800¬ADE÷1532107800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tigre¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GUI¬AF÷Guillermo Brown¬JB÷bDJvEXHM¬WV÷guillermo-brown¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷TIG¬AE÷Tigre¬JA÷KMKzFD2G¬WU÷tigre¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AM÷Locaţie neutră.¬~AA÷CWVGLhRk¬AD÷1531962000¬ADE÷1531962000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Banfield¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GEN¬AF÷General Lamadrid¬JB÷Gngs5xZi¬WV÷general-lamadrid¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷BAN¬AE÷Banfield¬JA÷4Ckw6IJo¬WU÷banfield¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AM÷Locaţie neutră.¬~AA÷0dSCMYBq¬AD÷1531872600¬ADE÷1531872600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Villa Dalmine¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Villa Dalmine¬JA÷QslRb1CI¬WU÷villa-dalmine¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷UAI¬AF÷UAI Urquiza¬JB÷27BfsZto¬WV÷uai-urquiza¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Locaţie neutră.¬~AA÷Ao2HPMqL¬AD÷1531854000¬ADE÷1531854000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Velez Sarsfield¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VEL¬AE÷Velez Sarsfield¬JA÷CdHSGZX3¬WU÷velez-sarsfield¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷JOC¬AF÷Central Cordoba¬JB÷QaLWFgmA¬WV÷central-cordoba-santiago-del-estero¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷Locaţie neutră.¬~AA÷nBLdUPDh¬AD÷1531786200¬ADE÷1531786200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Lorenzo¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOR¬AE÷San Lorenzo¬JA÷r1cEpBi8¬WU÷san-lorenzo¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷RAC¬AF÷Racing Cordoba¬JB÷d41IqV6E¬WV÷racing-cordoba¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Locaţie neutră.¬~AA÷IyHhV5bn¬AD÷1531767600¬ADE÷1531767600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Agropecuario¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AGR¬AE÷Agropecuario¬JA÷j7ASM7a1¬WU÷agropecuario¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷LUJ¬AF÷Club Lujan¬JB÷Uc9WLRE7¬WV÷club-lujan¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷Locaţie neutră.¬~AA÷nknxTzZF¬AD÷1527352200¬ADE÷1527352200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Arsenal Sarandi¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARS¬AE÷Arsenal Sarandi¬JA÷lxg245rs¬WU÷arsenal-sarandi¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CIP¬AF÷Cipolletti¬JB÷SSi63Pcm¬WV÷cipolletti¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Locaţie neutră.¬~AA÷6gVKKCtd¬AD÷1526854200¬ADE÷1526854200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Belgrano¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Belgrano¬JA÷A9ho4dlb¬WU÷ca-belgrano¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷PLA¬AF÷Platense¬JB÷l0ik3G34¬WV÷platense¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷Locaţie neutră.¬~~
1
1532248805
19
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Copa Argentina¬ZEE÷OWsjCTcG¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷SnjsdAST¬ZD÷p¬ZE÷O6XT6jER¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷22_OWsjCTcG¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/argentina/copa-argentina/¬ZX÷00Argentina 009entina0060000000179000Copa Argenti014entina000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷CWgPVxkc¬AD÷1532282400¬ADE÷1532282400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atl. Tucuman¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atl. Tucuman¬JA÷Ie9rlpb0¬WU÷atletico-tucuman¬WN÷TRI¬AF÷Tristan Suarez¬JB÷dn8nm4D6¬WV÷tristan-suarez¬AM÷Locaţie neutră.¬AN÷y¬~AA÷fFkpRE3S¬AD÷1532293200¬ADE÷1532293200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷River Plate¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIV¬AE÷River Plate¬JA÷IHpJ0Ns6¬WU÷river-plate¬WN÷CEN¬AF÷Central Norte¬JB÷d8qNascC¬WV÷central-norte¬AM÷Locaţie neutră.¬AN÷n¬~AA÷Kx7w8Zdj¬AD÷1532391000¬ADE÷1532391000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Godoy Cruz¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOD¬AE÷Godoy Cruz¬JA÷63A4eS5Q¬WU÷godoy-cruz¬WN÷DEF¬AF÷Defensores Unidos¬JB÷S6GVjnEs¬WV÷defensores-unidos¬AM÷Locaţie neutră.¬AN÷n¬~AA÷drbDQ2UE¬AD÷1532463000¬ADE÷1532463000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atl. Rafaela¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAF¬AE÷Atl. Rafaela¬JA÷jsTJIe3i¬WU÷atl-rafaela¬WN÷DEF¬AF÷Def. de Belgrano¬JB÷UXRNHFIc¬WV÷defensores-de-belgrano¬AM÷Locaţie neutră.¬AN÷n¬~AA÷voIlWoqt¬AD÷1532477400¬ADE÷1532477400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Estudiantes¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EST¬AE÷Estudiantes¬JA÷fuHJOTUl¬WU÷estudiantes¬WN÷CEN¬AF÷Central Cordoba¬JB÷YVFNNmpe¬WV÷central-cordoba-rosario¬AM÷Locaţie neutră.¬AN÷n¬~AA÷bT5s7gCd¬AD÷1532563800¬ADE÷1532563800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Huracan¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUR¬AE÷Huracan¬JA÷AV5zj6Tm¬WU÷huracan¬WN÷VIC¬AF÷Victoriano A.¬JB÷lM4vkQrf¬WV÷victoriano-arenas¬AM÷Locaţie neutră.¬AN÷n¬~AA÷ObR0Hbi1¬AD÷1532638800¬ADE÷1532638800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Patronato¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAT¬AE÷Patronato¬JA÷YPpATCH9¬WU÷patronato¬WN÷MAR¬AF÷San Martin Tucuman¬JB÷CGqESWWF¬WV÷san-martin-tucuman¬AM÷Locaţie neutră.¬AN÷n¬~AA÷GjDDQsDH¬AD÷1532722200¬ADE÷1532722200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Temperley¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷EST¬AF÷CA Estudiantes¬JB÷dYSDY4bD¬WV÷ca-estudiantes¬WM÷TEM¬AE÷Temperley¬JA÷IsU9Zpq7¬WU÷temperley¬AM÷Locaţie neutră.¬AN÷n¬~AA÷GOjtSflM¬AD÷1532898000¬ADE÷1532898000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Almagro¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALM¬AE÷Almagro¬JA÷MkiA2qDg¬WU÷almagro¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia Jujuy¬JB÷zgeE13Sa¬WV÷gimnasia-jujuy¬AM÷Locaţie neutră.¬AN÷n¬~AA÷2Lb9RrF8¬AD÷1532995800¬ADE÷1532995800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lanus¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAN¬AE÷Lanus¬JA÷bZQYfhBp¬WU÷lanus¬WN÷DOU¬AF÷Douglas Haig¬JB÷xQPxfCQj¬WV÷douglas-haig¬AM÷Locaţie neutră.¬AN÷n¬~AA÷8bmYTGJ9¬AD÷1533082200¬ADE÷1533082200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Talleres Cordoba¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAL¬AE÷Talleres Cordoba¬JA÷6HkwARKJ¬WU÷talleres-cordoba¬WN÷MID¬AF÷Midland¬JB÷p8ls9ozQ¬WV÷midland¬AM÷Locaţie neutră.¬AN÷n¬~AA÷tzxdIvxe¬AD÷1533168600¬ADE÷1533168600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boca Juniors¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOC¬AE÷Boca Juniors¬JA÷Qas2VYnc¬WU÷boca-juniors¬WN÷ALV¬AF÷Alvarado¬JB÷4jt6Uh23¬WV÷alvarado¬AM÷Locaţie neutră.¬AN÷n¬~AA÷QZcTUd43¬AD÷1533255000¬ADE÷1533255000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rosario¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROS¬AE÷Rosario¬JA÷vBcinOSC¬WU÷rosario¬WN÷ANT¬AF÷Antoniana¬JB÷hE1eorrJ¬WV÷antoniana¬AM÷Locaţie neutră.¬AN÷n¬~~
1
1532248805
13
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Cupa Argentina, Copa Argentina din sectiunea Fotbal/Argentina. FlashScore.ro oferă livescore din Cupa Argentina, Copa Argentina, rezultate finale și parțiale, clasamente Cupa Argentina, Copa Argentina și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Cupa Argentina, Copa Argentina mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Cupa Argentina, Copa Argentina este real-time și se actualizează instant.