Rezultate, scoruri live si clasamete Cupa Argentina, Copa Argentina

Fotbal Argentina

Copa Argentina
2019
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Copa Argentina¬ZEE÷OWsjCTcG¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷vZ76z9TH¬ZD÷p¬ZE÷8vTdroSR¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷22_OWsjCTcG¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/argentina/copa-argentina/¬ZX÷00Argentina 009entina0060000000001000Copa Argenti014entina000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷zmWwrJPm¬AD÷1568923200¬ADE÷1568923200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sportivo Estudiantes¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1568930600¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Estudiantes¬JA÷4xkrA6wt¬WU÷sportivo-estudiantes¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷BAR¬AF÷Barracas Central¬JB÷rTmn9Qhn¬WV÷barracas-centra¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷KzUhpeaD¬AD÷1568851800¬ADE÷1568851800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Godoy Cruz¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568858573¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOD¬AE÷Godoy Cruz¬JA÷IyP1sxnj¬WU÷godoy-cruz¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷RIV¬AF÷River Plate¬JB÷WvT5td1d¬WV÷river-plate¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷d2Kntcf0¬AD÷1568841000¬ADE÷1568841000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Talleres Cordoba¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1568848623¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAL¬AE÷Talleres Cordoba¬JA÷YHta6Ox5¬WU÷talleres-cordoba¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BAN¬AF÷Banfield¬JB÷php35rhB¬WV÷banfield¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷nwSjFdRm¬AD÷1568153400¬ADE÷1568153400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Colon¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568160921¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colon¬JA÷C4mvWDM0¬WU÷colon¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ATL¬AF÷Atl. Tucuman¬JB÷6RnrVXy7¬WV÷atletico-tucuman¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷fNqhmmWH¬AD÷1567965900¬ADE÷1567965900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Villa Mitre¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1567972941¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIL¬AE÷Villa Mitre¬JA÷04KLYT3L¬WU÷villa-mitre¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷JOC¬AF÷Central Cordoba¬JB÷rT9QXmJR¬WV÷central-cordoba-santiago-del-estero¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷lpqdn7oO¬AD÷1567887000¬ADE÷1567887000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lanus¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1567894128¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ARG¬AF÷Argentinos Jrs¬JB÷4WFiT7Rr¬WV÷argentinos-jrs¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷LAN¬AE÷Lanus¬JA÷bgFeSRtk¬WU÷lanus¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬~AA÷4SNfvyPC¬AD÷1567642200¬ADE÷1567642200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Atl. Tucuman¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1567650061¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atl. Tucuman¬JA÷zswG2txU¬WU÷atletico-tucuman¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷BOC¬AF÷Boca Unidos¬JB÷xjPsb0po¬WV÷boca-unidos¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷rJMbwevJ¬AD÷1567030200¬ADE÷1567030200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arsenal Sarandi¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1567037105¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARS¬AE÷Arsenal Sarandi¬JA÷jgDPMqNo¬WU÷arsenal-sarandi¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷EST¬AF÷CA Estudiantes¬JB÷4dHTL3xh¬WV÷ca-estudiantes¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬~AA÷2mFkNMKG¬AD÷1567022400¬ADE÷1567022400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Patronato¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1567029197¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAT¬AE÷Patronato¬JA÷zmvAYCP0¬WU÷patronato¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷IND¬AF÷Independiente¬JB÷29A6XWv7¬WV÷independiente¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷A5OjuH96¬AD÷1567014000¬ADE÷1567014000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sol de Mayo¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1567020641¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOL¬AE÷Sol de Mayo¬JA÷vFq7427H¬WU÷sol-de-mayo¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷COL¬AF÷Colon¬JB÷I5rB3MMN¬WV÷colon¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷1¬~AA÷EwVsswuf¬AD÷1566425700¬ADE÷1566425700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷San Martin Tucuman¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1566433475¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ARG¬AF÷Argentinos Jrs¬JB÷jgif74Nb¬WV÷argentinos-jrs¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷MAR¬AE÷San Martin Tucuman¬JA÷C2hj8p8h¬WU÷san-martin-tucuman¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷tCHzqaAs¬AD÷1566412200¬ADE÷1566412200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷All Boys¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1566419353¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOY¬AE÷All Boys¬JA÷QBJXk3hO¬WU÷all-boys¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷JOC¬AF÷Central Cordoba¬JB÷vFNykN7U¬WV÷central-cordoba-santiago-del-estero¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷M5mp01t3¬AD÷1565741400¬ADE÷1565741400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Boca Juniors¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1565749423¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ALM¬AF÷Almagro¬JB÷GxKLDKLF¬WV÷almagro¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷BOC¬AE÷Boca Juniors¬JA÷xnLHE069¬WU÷boca-juniors¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~
52
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Copa Argentina¬ZEE÷OWsjCTcG¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷vZ76z9TH¬ZD÷p¬ZE÷8vTdroSR¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷22_OWsjCTcG¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/argentina/copa-argentina/¬ZX÷00Argentina 009entina0060000000001000Copa Argenti014entina000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷IeLdl3lE¬AD÷1569452400¬ADE÷1569452400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CA Estudiantes¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EST¬AE÷CA Estudiantes¬JA÷YNg9Hog5¬WU÷ca-estudiantes¬WN÷REA¬AF÷Real Pilar¬JB÷GnqEG58B¬WV÷real-pilar¬AN÷n¬~AA÷lYOV8Ycg¬AD÷1569528000¬ADE÷1569528000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Estudiantes¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Estudiantes¬JB÷pQND2W0j¬WV÷sportivo-estudiantes¬WM÷EST¬AE÷Estudiantes¬JA÷OGMH1jGd¬WU÷estudiantes¬AN÷n¬~AA÷SONZ7hDa¬AD÷1569528600¬ADE÷1569528600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Almagro¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALM¬AE÷Almagro¬JA÷21hbArKd¬WU÷almagro¬WN÷TAL¬AF÷Talleres Cordoba¬JB÷thi292Z2¬WV÷talleres-cordoba¬AN÷n¬~AA÷GjsEPJBD¬AD÷1569543000¬ADE÷1569543000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Defensa y Justicia¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Defensa y Justicia¬JA÷Qcj1J7Oh¬WU÷defensa-y-justicia¬WN÷IND¬AF÷Independiente¬JB÷fXf5IRwa¬WV÷independiente¬AN÷n¬~
4
Setări
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Cupa Argentina, Copa Argentina din sectiunea Fotbal/Argentina. FlashScore.ro oferă livescore din Cupa Argentina, Copa Argentina, rezultate finale și parțiale, clasamente Cupa Argentina, Copa Argentina și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Cupa Argentina, Copa Argentina mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Cupa Argentina, Copa Argentina este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!