Rezultate, scoruri live si clasamete Cupa Argentina, Copa Argentina

Fotbal »Argentina » Copa Argentina » 2018

Copa Argentina
Loading ...
results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Copa Argentina¬ZEE÷OWsjCTcG¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷SnjsdAST¬ZD÷p¬ZE÷O6XT6jER¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷22_OWsjCTcG¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/argentina/copa-argentina/¬ZX÷00Argentina 009entina0060000000179000Copa Argenti014entina000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷zPBYc65S¬AD÷1536793800¬ADE÷1536793800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷River Plate¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIV¬AE÷River Plate¬JA÷GdzlHGeC¬WU÷river-plate¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷PLA¬AF÷Platense¬JB÷AJZiGzBI¬WV÷platense¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷lOP2Sdze¬AD÷1536624600¬ADE÷1536624600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Independiente¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Independiente¬JA÷EVCsfYrm¬WU÷independiente¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷BRO¬AF÷Brown Adrogue¬JB÷MeCoghbg¬WV÷brown-adrogue¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷hdWgUI5r¬AD÷1536534600¬ADE÷1536534600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sarmiento Resistencia¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAR¬AE÷Sarmiento Resistencia¬JA÷2iqPyiTI¬WU÷sarmiento-resistencia¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷UNI¬AF÷Union Santa Fe¬JB÷GfX60z6J¬WV÷union-santa-fe¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷dYCUbnjM¬AD÷1536516600¬ADE÷1536516600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Argentinos Jrs¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TEM¬AF÷Temperley¬JB÷x6ypIdt6¬WV÷temperley¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷ARG¬AE÷Argentinos Jrs¬JA÷dfKnJxRa¬WU÷argentinos-jrs¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷pGfmdyiU¬AD÷1536423300¬ADE÷1536423300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Newells Old Boys¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newells Old Boys¬JA÷KvEKhS0s¬WU÷newells-old-boys¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ATL¬AF÷Atl. Tucuman¬JB÷xG8PinGm¬WV÷atletico-tucuman¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷GdvMlmic¬AD÷1536365400¬ADE÷1536365400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷San Lorenzo¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOR¬AE÷San Lorenzo¬JA÷n3HSa3F8¬WU÷san-lorenzo¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷COL¬AF÷Colon¬JB÷GxMWbNUE¬WV÷colon¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷QTS9DxM4¬AD÷1536354000¬ADE÷1536354000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boca Juniors¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOC¬AE÷Boca Juniors¬JA÷ATS255pm¬WU÷boca-juniors¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷MAR¬AF÷San Martin Tucuman¬JB÷4jS64Pag¬WV÷san-martin-tucuman¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷zuzcGvxn¬AD÷1536279000¬ADE÷1536279000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Rosario¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROS¬AE÷Rosario¬JA÷OWAykp06¬WU÷rosario¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷TAL¬AF÷Talleres Cordoba¬JB÷6e0tl4FC¬WV÷talleres-cordoba¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷2gjvQ3Ed¬AD÷1536259200¬ADE÷1536259200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Estudiantes¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EST¬AE÷Estudiantes¬JA÷4vhrhid2¬WU÷estudiantes¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷LUJ¬AF÷Club Lujan¬JB÷8CIO0q02¬WV÷club-lujan¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷dfO5EI6b¬AD÷1534978800¬ADE÷1534978800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lanus¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAN¬AE÷Lanus¬JA÷jqnWARMP¬WU÷lanus¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷RAF¬AF÷Atl. Rafaela¬JB÷dQOb6oVt¬WV÷atl-rafaela¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷I3P1Fbih¬AD÷1534702200¬ADE÷1534702200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cipolletti¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ALM¬AF÷Almagro¬JB÷ChmSB77J¬WV÷almagro¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷CIP¬AE÷Cipolletti¬JA÷pnapmOUI¬WU÷cipolletti¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AM÷Terminat mai devreme.¬~AA÷MyWhHKMu¬AD÷1534536000¬ADE÷1534536000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Deportivo Maipu¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Maipu¬JA÷G67Tj6Vg¬WU÷deportivo-maipu¬AJ÷2¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷TEM¬AF÷Temperley¬JB÷AT6XkQp0¬WV÷temperley¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷1¬~AA÷008QooyG¬AD÷1533773700¬ADE÷1533773700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷General Lamadrid¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEN¬AE÷General Lamadrid¬JA÷6PkGwDb6¬WU÷general-lamadrid¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷PLA¬AF÷Platense¬JB÷O0pLxXDC¬WV÷platense¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~
1
1537517530
51
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Copa Argentina¬ZEE÷OWsjCTcG¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷SnjsdAST¬ZD÷p¬ZE÷O6XT6jER¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷22_OWsjCTcG¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/argentina/copa-argentina/¬ZX÷00Argentina 009entina0060000000179000Copa Argenti014entina000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷M7Ubbajk¬AD÷1538007000¬ADE÷1538007000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Central Cordoba¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOC¬AE÷Central Cordoba¬JA÷ljhYGMyt¬WU÷central-cordoba-santiago-del-estero¬WN÷BRO¬AF÷Brown Adrogue¬JB÷2gdxGtin¬WV÷brown-adrogue¬AN÷n¬~AA÷0bT2cJ5e¬AD÷1538093400¬ADE÷1538093400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boca Juniors¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOC¬AE÷Boca Juniors¬JA÷dGetF06h¬WU÷boca-juniors¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia L.P.¬JB÷z7fpEKLb¬WV÷gimnasia-l-p¬AN÷n¬~AA÷EcoDueWb¬AD÷1538519400¬ADE÷1538519400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sarmiento Resistencia¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAR¬AE÷Sarmiento Resistencia¬JA÷f79CkeGU¬WU÷sarmiento-resistencia¬WN÷RAF¬AF÷Atl. Rafaela¬JB÷WSpIAvnt¬WV÷atl-rafaela¬AN÷n¬~AA÷8pGCsH1n¬AD÷1538602200¬ADE÷1538602200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Estudiantes¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EST¬AE÷Estudiantes¬JA÷QRHegwH5¬WU÷estudiantes¬WN÷LOR¬AF÷San Lorenzo¬JB÷KlHahcWB¬WV÷san-lorenzo¬AN÷n¬~AA÷z7n9tyHh¬AD÷1538613000¬ADE÷1538613000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rosario¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROS¬AE÷Rosario¬JA÷buG3iHoI¬WU÷rosario¬WN÷ALM¬AF÷Almagro¬JB÷GGA8jy1O¬WV÷almagro¬AN÷n¬~
1
1537517530
5
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Cupa Argentina, Copa Argentina din sectiunea Fotbal/Argentina. FlashScore.ro oferă livescore din Cupa Argentina, Copa Argentina, rezultate finale și parțiale, clasamente Cupa Argentina, Copa Argentina și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Cupa Argentina, Copa Argentina mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Cupa Argentina, Copa Argentina este real-time și se actualizează instant.