Rezultate, scoruri live si clasamete Cupa Argentina, Copa Argentina

Publicitate
Publicitate
Publicitate
Publicitate
Publicitate
bookmaker
100% bonus până la 200 RON
Deschide un cont la bet365 azi și primești 100% bonus la depunere. Se aplică T&C. 18+
bookmaker
Bonus Exclusiv FlashScore: 150% până la 300 RON
Depui 200 RON, joci cu 500 RON. T&Cs se aplică. 18+.
Copa Argentina
2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Copa Argentina¬ZEE÷OWsjCTcG¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷pAw8m2Ph¬ZD÷p¬ZE÷l4eOfELq¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷22_OWsjCTcG¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/argentina/copa-argentina/¬ZX÷00Argentina 009entina0070000000001000Copa Argenti014entina000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷K4s6O8f9¬AD÷1619633400¬ADE÷1619633400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Deportivo Madryn¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1619640197¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAN¬AF÷Banfield¬JB÷K2Rjfuva¬WV÷banfield¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AK÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷j1G5vlQq-hlmVckjB.png¬WM÷TOL¬AE÷Deportivo Madryn¬JA÷QuSneLOh¬WU÷deportivo-madryn¬AJ÷1¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷E3OAK2me-b1KtUnWT.png¬~AA÷Kp3KNcaF¬AD÷1619024400¬ADE÷1619024400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Huracan Las Heras¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1619031097¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷EST¬AF÷Estudiantes Rio Cuarto¬JB÷GrE8xlmQ¬WV÷estudiantes-rio-cuarto¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AK÷1¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬OB÷ShlduL7k-As13tfLj.png¬WM÷HUR¬AE÷Huracan Las Heras¬JA÷xhF4wUXJ¬WU÷huracan-las-heras¬AJ÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷QVRDlYRq-dCWi3VUR.png¬~AA÷dSRs3F7S¬AD÷1618445400¬ADE÷1618445400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷San Martin S.J.¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1618452719¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RAC¬AF÷Racing Club¬JB÷p8ygknpE¬WV÷racing-club¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BB÷1¬BD÷1¬OB÷Wp6MmpQq-hQ4JUe6C.png¬WM÷MAR¬AE÷San Martin S.J.¬JA÷W4mBQ27D¬WU÷san-martin-s-j¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BA÷0¬BC÷2¬OA÷bFaN6aUH-hQQvjpo4.png¬~AA÷4CDY6c83¬AD÷1617838200¬ADE÷1617838200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atl. Tucuman¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1617844995¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RIV¬AF÷River Plate¬JB÷84LJmZ89¬WV÷river-plate¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬OB÷pAiUJ8hT-js4Rr9a4.png¬WM÷ATL¬AE÷Atl. Tucuman¬JA÷vVGFlFg3¬WU÷atletico-tucuman¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷I11ACdhT-6LjstcnB.png¬~AA÷AkEU7wgc¬AD÷1617829200¬ADE÷1617829200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Talleres Cordoba¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1617836985¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VEL¬AF÷Velez Sarsfield¬JB÷0vIBkevc¬WV÷velez-sarsfield¬AZ÷0¬AK÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷CUFdbCiT-dM9gmden.png¬WM÷TAL¬AE÷Talleres Cordoba¬JA÷nyUTQB1d¬WU÷talleres-cordoba¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷SrL2ZPUH-EqXlw8zk.png¬~AA÷25Sw4ehM¬AD÷1617754200¬ADE÷1617754200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Patronato¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1617761546¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LAN¬AF÷Lanus¬JB÷hEl7Rrh7¬WV÷lanus¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷1¬BD÷1¬OB÷I7GXcZiT-86tXUq8P.png¬WM÷PAT¬AE÷Patronato¬JA÷Ovp3SOx1¬WU÷patronato¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷0¬BC÷2¬OA÷Y1F3LEPq-pSHOg8ap.png¬~AA÷WtCtMypo¬AD÷1616710200¬ADE÷1616710200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Lorenzo¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1616717023¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOR¬AE÷San Lorenzo¬JA÷AeGMRwI5¬WU÷san-lorenzo¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷bVaqpoWH-vmYy02Vm.png¬WN÷DEF¬AF÷Defensa y Justicia¬JB÷4IFQQcXB¬WV÷defensa-y-justicia¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬OB÷Cz28Nw8k-r1ARnDfN.png¬~AA÷fLKEQHyU¬AD÷1616627400¬ADE÷1616627400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boca Juniors¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1616634088¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DEF¬AF÷Def. de Belgrano¬JB÷dhCISJ2a¬WV÷defensores-de-belgrano¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷WUCuod96-GCHLKhP9.png¬WM÷BOC¬AE÷Boca Juniors¬JA÷2VCETamg¬WU÷boca-juniors¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬OA÷GQF9p3A6-js4Rr9a4.png¬AM÷Playing home matches at a different stadium - Estadio Ciudad de La Plata.¬~AA÷ANBGFomf¬AD÷1616548200¬ADE÷1616548200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gimnasia L.P.¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1616554635¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DOC¬AF÷Dock Sud¬JB÷MD6VavWP¬WV÷dock-sud¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷A31IM5CN-KIefp4B1.png¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia L.P.¬JA÷OSmS0KGJ¬WU÷gimnasia-l-p¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷5¬BA÷3¬BC÷2¬OA÷4AcrgvT0-Gdk3RHm5.png¬~AA÷AZReSnkS¬AD÷1616019900¬ADE÷1616019900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Racing Club¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1616027297¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SVO¬AF÷Sportivo Belgrano¬JB÷l2eORpGU¬WV÷sportivo-belgrano¬AK÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷pjytfD8k-63V6WspQ.png¬WM÷RAC¬AE÷Racing Club¬JA÷ABdKSQ0O¬WU÷racing-club¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬OA÷Wp6MmpQq-hQ4JUe6C.png¬~AA÷GG4ON6cq¬AD÷1616012100¬ADE÷1616012100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colon¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1616019246¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ARG¬AF÷Argentinos Jrs¬JB÷vRzYol1n¬WV÷argentinos-jrs¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬OB÷p0EKsd7k-UZ3tpbvs.png¬WM÷COL¬AE÷Colon¬JA÷QNWTnUot¬WU÷colon¬AJ÷1¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷jZYrB9S0-8l5v3nPl.png¬~AA÷f73SMQCk¬AD÷1616004300¬ADE÷1616004300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Laferrere¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1616011089¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TEL¬AF÷San Telmo¬JB÷CvZupSVb¬WV÷san-telmo¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬OB÷OSSBMG8k-jZkw9gAe.png¬WM÷LAF¬AE÷Laferrere¬JA÷Ymzxo8Gh¬WU÷laferrere¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷EgV1HLRq-QZhV1e2M.png¬~AA÷lCwBkFw1¬AD÷1615422600¬ADE÷1615422600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Independiente¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1615429427¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Independiente¬JA÷EZkRA8nE¬WU÷independiente¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷xjDdtlT0-UZ3tpbvs.png¬WN÷VIL¬AF÷Villa Mitre¬JB÷hQlV9S1K¬WV÷villa-mitre¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷A7RdPIjT-hdcnFYbJ.png¬AM÷Locaţie neutră.¬~AA÷OtWykB6h¬AD÷1615414800¬ADE÷1615414800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atl. Tucuman¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1615421487¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COM¬AF÷Comunicaciones¬JB÷pYKp7aL0¬WV÷comunicaciones¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷0dfSR0gT-4U1KZVmD.png¬WM÷ATL¬AE÷Atl. Tucuman¬JA÷WUGt8u6f¬WU÷atletico-tucuman¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬OA÷I11ACdhT-6LjstcnB.png¬~
43
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Copa Argentina¬ZEE÷OWsjCTcG¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷pAw8m2Ph¬ZD÷p¬ZE÷l4eOfELq¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷22_OWsjCTcG¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/argentina/copa-argentina/¬ZX÷00Argentina 009entina0070000000001000Copa Argenti014entina000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷W46WDNWr¬AD÷1620839400¬ADE÷1620839400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sportivo Estudiantes¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Estudiantes¬JA÷rmHByduL¬WU÷sportivo-estudiantes¬GRA÷0¬OA÷YcnQbtVH-UD60SDYf.png¬WN÷VIL¬AF÷Villa San Carlos¬JB÷MwGFzGfR¬WV÷villa-san-carlos¬GRB÷0¬OB÷KlkqeTAN-E18eHH2F.png¬AM÷Locaţie neutră.¬AN÷n¬~AA÷lt1yDsnk¬AD÷1620925800¬ADE÷1620925800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boca Unidos¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOC¬AE÷Boca Unidos¬JA÷EV7sWZ2r¬WU÷boca-unidos¬GRA÷0¬OA÷CIVkmgDN-4G0pNNDG.png¬WN÷GOD¬AF÷Godoy Cruz¬JB÷hM6oVgIl¬WV÷godoy-cruz¬GRB÷0¬OB÷SxPJGtiC-40naZ1RE.png¬AM÷Locaţie neutră.¬AN÷n¬~AA÷OETZ4ywG¬AD÷1621278000¬ADE÷1621278000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newells Old Boys¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newells Old Boys¬JA÷jRoeUp8l¬WU÷newells-old-boys¬GRA÷0¬OA÷jJNOQj7k-0dZX0rGs.png¬WN÷SAR¬AF÷Sarmiento Junin¬JB÷ploaT4Nf¬WV÷sarmiento-junin¬GRB÷0¬OB÷0jUeTMhT-SGhwFJS1.png¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"GEO restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AM÷Locaţie neutră.¬AN÷n¬~AA÷by2OMHEL¬AD÷1621450800¬ADE÷1621450800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Talleres (R.E)¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618677763¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEI¬AE÷Talleres (R.E)¬JA÷YN0zY7es¬WU÷talleres-remedios-escalada¬GRA÷0¬OA÷QiTn1396-S6yDXflA.png¬WN÷TEM¬AF÷Temperley¬JB÷nR4vXRAm¬WV÷temperley¬GRB÷0¬OB÷bwq7oKme-YihVAFuq.png¬AM÷Locaţie neutră.¬AN÷n¬~
4
Publicitate
Publicitate
Setări notificări
Notificările sunt blocate de browser
Setări
Mod întunecat
Publicitate
Publicitate
Africa de Sud Premier League Albania Algeria Andorra Anglia Premier League Championship League One League Two EFL Cup FA Cup Angola Arabia Saudită Argentina Armenia Aruba Australia Austria Tipico Bundesliga Azerbaijan Bahrain Bangladesh Belarus Belgia Jupiler League Benin Bermuda Bolivia Bosnia & Herzegovina Botswana Brazilia Serie A Bulgaria Burkina Faso Burundi Cambodgia Camerun Canada Capul Verde Chile China Cipru Coasta de Fildeş Columbia Congo Congo DR Coreea de Sud Costa Rica Croaţia Curaçao Danemarca Djibouti Ecuador Egipt El Salvador Elveţia Emiratele Arabe Unite Estonia Eswatini Etiopia Fiji Filipine Finlanda Franţa Ligue 1 Gabon Gambia Georgia Germania Bundesliga 2. Bundesliga Ghana Gibraltar Grecia Guatemala Guinea Haiti Honduras Hong Kong India Indonesia Insulele Feroe Iordania Irak Iran Irlanda Irlanda de Nord Islanda Israel Italia Serie A Serie B Coppa Italia Jamaica Japonia Kazakhstan Kenya Kosovo Kuveit Kyrgyzstan Laos Lesotho Letonia Liban Liberia Libia Liechtenstein Lituania Luxemburg Macau Macedonia de Nord Malaezia Malawi Maldive Mali Malta Maroc Mauritania Mauritius Mexic Moldova Mongolia Mozambic Muntenegru Myanmar Namibia Nicaragua Niger Nigeria Norvegia Noua Zeelandă Olanda Eredivisie Oman Pakistan Palestina Panama Paraguay Peru Polonia Portugalia Primeira Liga Qatar Republica Cehă Republica Dominicană Réunion România Liga 1 Liga 2 Cupa Rusia Rwanda San Marino Scoţia Senegal Serbia Seychelles Sierra Leone Singapore Siria Slovacia Slovenia Somalia Spania LaLiga Copa del Rey Sri Lanka SUA MLS Sudan Suedia Tadjikistan Tailanda Taiwan Tanzania Togo Trinidad Tobago Tunisia Turcia Turkmenistan Ţara Galilor Ucraina Uganda Ungaria Uruguay Uzbekistan Venezuela Vietnam Yemen Zambia Zimbabwe Africa Africa Cupa Naţiunilor Cupa Mondială America Centrala si De Nord Gold Cup Cupa Mondială America de Sud Copa America Copa Libertadores Cupa Mondială Asia Cupa Asiei Cupa Mondială Australia & Oceania Cupa Mondială Europa Euro Liga Campionilor Europa League UEFA Nations League Campionatul European U21 Cupa Mondială Campionatul European U19 Campionatul European U17 Lume Cupa Mondială Jocurile Olimpice U20 World Cup U17 World Cup Meciuri amicale între echipe naţionale Meciuri amicale între cluburi
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Cupa Argentina, Copa Argentina din sectiunea Fotbal/Argentina. FlashScore.ro oferă livescore din Cupa Argentina, Copa Argentina, rezultate finale și parțiale, clasamente Cupa Argentina, Copa Argentina și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Cupa Argentina, Copa Argentina mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Cupa Argentina, Copa Argentina este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!
mockup