Rezultate, scoruri live si clasamete Primera B 2019/2020

publicitate
publicitate
publicitate
publicitate
publicitate
bookmaker
100% bonus până la 200 RON
Deschide un cont la bet365 azi și primești 100% bonus la depunere. Se aplică T&C. 18+
bookmaker
Bonus Exclusiv FlashScore: 150% până la 300 RON
Depui 200 RON, joci cu 500 RON. T&Cs se aplică. 18+.

Fotbal Argentina

Primera B
2019/2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Primera B - Clasura¬ZEE÷GKJrZE7I¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷YHEohwp4¬ZD÷c¬ZE÷vcEDm61d¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_GKJrZE7I¬ZJ÷24¬ZL÷/fotbal/argentina/primera-b/¬ZX÷00Argentina 009entina0030000000001000Primera B - 019lasura000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷nVoNHX1I¬AD÷1584298800¬ADE÷1584298800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Flandria¬ER÷Runda 8¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584305718¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAC¬AF÷Sacachispas¬JB÷WQ5jJM9e¬WV÷sacachispas¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷FLA¬AE÷Flandria¬JA÷hz7nK2fk¬WU÷flandria¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~AA÷Eyv9uyfP¬AD÷1584298800¬ADE÷1584298800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Justo Jose de Urquiza¬ER÷Runda 8¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584305967¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FEN¬AF÷Fenix¬JB÷GIqeHrfE¬WV÷fenix¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷JUS¬AE÷Justo Jose de Urquiza¬JA÷xSpiIOv8¬WU÷justo-jose-de-urquiza¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬~AA÷46dIIDnC¬AD÷1584298800¬ADE÷1584298800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Telmo¬ER÷Runda 8¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584305415¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEL¬AE÷San Telmo¬JA÷O4lOPOWR¬WU÷san-telmo¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷TRI¬AF÷Tristan Suarez¬JB÷QDzjLruq¬WV÷tristan-suarez¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬~AA÷MceyZYWh¬AD÷1584298800¬ADE÷1584298800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Villa San Carlos¬ER÷Runda 8¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584305643¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DEF¬AF÷Defensores Unidos¬JB÷EDRs8vH0¬WV÷defensores-unidos¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷VIL¬AE÷Villa San Carlos¬JA÷zNSw9K1f¬WU÷villa-san-carlos¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~AA÷QFcEJgX5¬AD÷1584212400¬ADE÷1584212400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colegiales¬ER÷Runda 8¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584219181¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Armenio¬JB÷UskKQ4HL¬WV÷deportivo-armenio¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷COL¬AE÷Colegiales¬JA÷GvoGRp2F¬WU÷colegiales¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷GpQzye2t¬AD÷1584212400¬ADE÷1584212400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Miguel¬ER÷Runda 8¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584219129¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UAI¬AF÷UAI Urquiza¬JB÷Orm3FMOQ¬WV÷uai-urquiza¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷4¬BD÷0¬WM÷SAN¬AE÷San Miguel¬JA÷phlaG29K¬WU÷san-miguel¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬~AA÷r7dXZEHn¬AD÷1584205200¬ADE÷1584205200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Comunicaciones¬ER÷Runda 8¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584212091¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GEI¬AF÷Talleres (R.E)¬JB÷t0TZ90nl¬WV÷talleres-remedios-escalada¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷COM¬AE÷Comunicaciones¬JA÷UPPVAtXs¬WU÷comunicaciones¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~AA÷0YkRGiHO¬AD÷1584202200¬ADE÷1584202200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Andes¬ER÷Runda 8¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584208801¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ALM¬AF÷Almirante Brown¬JB÷vi9bH0v8¬WV÷almirante-brown¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬WM÷AND¬AE÷Los Andes¬JA÷Qm5fItP1¬WU÷los-andes¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷SKFRScAJ¬AD÷1583881200¬ADE÷1583881200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Talleres (R.E)¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583887873¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAN¬AF÷San Miguel¬JB÷naXTFm33¬WV÷san-miguel¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷GEI¬AE÷Talleres (R.E)¬JA÷YeTPGTmc¬WU÷talleres-remedios-escalada¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷j3Wr4EXI¬AD÷1583784000¬ADE÷1583784000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Defensores Unidos¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583790711¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COM¬AF÷Comunicaciones¬JB÷WjkshpBd¬WV÷comunicaciones¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷DEF¬AE÷Defensores Unidos¬JA÷h0jwgQej¬WU÷defensores-unidos¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷Ikf6LF2g¬AD÷1583784000¬ADE÷1583784000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sacachispas¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583790839¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TEL¬AF÷San Telmo¬JB÷693P4Nf2¬WV÷san-telmo¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷SAC¬AE÷Sacachispas¬JA÷SI4L53ud¬WU÷sacachispas¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷zR41Memm¬AD÷1583697600¬ADE÷1583697600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Almirante Brown¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583704627¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FLA¬AF÷Flandria¬JB÷pfFG6qQk¬WV÷flandria¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷ALM¬AE÷Almirante Brown¬JA÷YJBC7PAq¬WU÷almirante-brown¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷CCXv5fIC¬AD÷1583697600¬ADE÷1583697600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Argentino de Quilmes¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583704342¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARG¬AE÷Argentino de Quilmes¬JA÷8AT5BYBH¬WU÷argentino-de-quilmes¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷VIL¬AF÷Villa San Carlos¬JB÷pziZg6tp¬WV÷villa-san-carlos¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷6BEVRHPP¬AD÷1583697600¬ADE÷1583697600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷UAI Urquiza¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583704500¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JUS¬AF÷Justo Jose de Urquiza¬JB÷KCVyERXF¬WV÷justo-jose-de-urquiza¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷UAI¬AE÷UAI Urquiza¬JA÷tMWXE7I9¬WU÷uai-urquiza¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~
224
fixtures
0
publicitate
publicitate
Setări notificări
Notificările sunt blocate de browser
Setări
Mod întunecat
publicitate
publicitate
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Primera B 2019/2020 din sectiunea Fotbal/Argentina. FlashScore.ro oferă livescore din Primera B 2019/2020, rezultate finale și parțiale, clasamente Primera B 2019/2020 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Primera B 2019/2020 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Primera B 2019/2020 este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!