Fotbal »Argentina » Torneos De Verano » 2018

Torneos De Verano
Loading ...
results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Torneos De Verano¬ZEE÷4K05MrFG¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷W2Vghdl6¬ZD÷p¬ZE÷bD1mGtwK¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷22_4K05MrFG¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/argentina/torneos-de-verano/¬ZX÷00Argentina 009entina0080000000177000Torneos De V017Verano000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷h8hPnkAL¬AD÷1516583400¬ADE÷1516583400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boca Juniors¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOC¬AE÷Boca Juniors¬JA÷63E9VgxJ¬WU÷boca-juniors¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷RIV¬AF÷River Plate¬JB÷88hhfwFJ¬WV÷river-plate¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷EHgLmVfF¬AD÷1516497000¬ADE÷1516497000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷San Lorenzo¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOR¬AE÷San Lorenzo¬JA÷Yy12XF76¬WU÷san-lorenzo¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia L.P.¬JB÷SCF5WZMC¬WV÷gimnasia-l-p¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷Wh4GlBu9¬AD÷1516410600¬ADE÷1516410600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Racing Club¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAC¬AE÷Racing Club¬JA÷CMCgZywf¬WU÷racing-club¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷2¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷IND¬AF÷Independiente¬JB÷fo2bYeh0¬WV÷independiente¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷0vchSxqm¬AD÷1516324200¬ADE÷1516324200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Banfield¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAN¬AE÷Banfield¬JA÷pb9VLknh¬WU÷banfield¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷NEW¬AF÷Newells Old Boys¬JB÷Ol8ZK91b¬WV÷newells-old-boys¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷4nCUQ7m2¬AD÷1516237800¬ADE÷1516237800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Boca Juniors¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOC¬AE÷Boca Juniors¬JA÷AeiDg6O8¬WU÷boca-juniors¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷ALD¬AF÷Aldosivi¬JB÷SWoIhQwF¬WV÷aldosivi¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷QeDQRmYe¬AD÷1516230000¬ADE÷1516230000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Belgrano¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Belgrano¬JA÷I14RV2W1¬WU÷ca-belgrano¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷TAL¬AF÷Talleres Cordoba¬JB÷W4h9fn92¬WV÷talleres-cordoba¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷ppdTSTIk¬AD÷1516151400¬ADE÷1516151400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Huracan¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUR¬AE÷Huracan¬JA÷O2BIXO1k¬WU÷huracan¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷LOR¬AF÷San Lorenzo¬JB÷6R0NWrHe¬WV÷san-lorenzo¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷6gcPT93q¬AD÷1516065000¬ADE÷1516065000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Racing Club¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAC¬AE÷Racing Club¬JA÷hKKnwovS¬WU÷racing-club¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷TEM¬AF÷Temperley¬JB÷pCCEY4nq¬WV÷temperley¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷lEAcYkeS¬AD÷1515978600¬ADE÷1515978600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boca Juniors¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOC¬AE÷Boca Juniors¬JA÷W4Wwu79F¬WU÷boca-juniors¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷GOD¬AF÷Godoy Cruz¬JB÷ETLrvROL¬WV÷godoy-cruz¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~AA÷zB6gZVuM¬AD÷1515971400¬ADE÷1515971400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Rosario¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROS¬AE÷Rosario¬JA÷OvTVtTv3¬WU÷rosario¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷LAN¬AF÷Lanus¬JB÷I1SZumf9¬WV÷lanus¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷hnHlzCQF¬AD÷1515892200¬ADE÷1515892200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Independiente¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia L.P.¬JB÷plURs9Pd¬WV÷gimnasia-l-p¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷IND¬AE÷Independiente¬JA÷pdOjJPnd¬WU÷independiente¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷MmblTITt¬AD÷1515877200¬ADE÷1515877200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Lorenzo¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOR¬AE÷San Lorenzo¬JA÷xY5NNBHu¬WU÷san-lorenzo¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷ARG¬AF÷Argentinos Jrs¬JB÷jyARMVWo¬WV÷argentinos-jrs¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷EeIpyhB9¬AD÷1515805800¬ADE÷1515805800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Talleres Cordoba¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAL¬AE÷Talleres Cordoba¬JA÷CrQrLoIq¬WU÷talleres-cordoba¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ATL¬AF÷Atl. Tucuman¬JB÷65PnK5Xk¬WV÷atletico-tucuman¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷pMDtxYe3¬AD÷1515802200¬ADE÷1515802200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Huracan¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUR¬AE÷Huracan¬JA÷hbqCQ7fM¬WU÷huracan¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BAN¬AF÷Banfield¬JB÷zNYGPR9S¬WV÷banfield¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~
1
1524755523
15
fixtures
1
1524755523
0
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Torneos De Verano 2018 din sectiunea Fotbal/Argentina. FlashScore.ro oferă livescore din Torneos De Verano 2018, rezultate finale și parțiale, clasamente Torneos De Verano 2018 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Torneos De Verano 2018 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Torneos De Verano 2018 este real-time și se actualizează instant.