Știri Paolini Jasmine, reportaje meciuri, faze importante, scoruri și statistici

Paolini Jasmine
Mirra Andreeva
Mirra Andreeva s-a calificat în sferturi de finală la Madrid în ziua în care a împlinit 17 ani

Aryna Sabalenka, eliminată de Marketa Vondrousova la Stuttgart Open

Ons Jabeur câștigă din nou după cinci înfrângeri consecutive

Coco Gauff ajunge în turul patru la Miami în ciuda unui start lent

Iga Swiatek se impune la Indian Wells și se va duela în sferturile de finală cu Caroline Wozniacki

Tennis Tracker: Alcaraz și Swiatek, în sferturi la Indian Wells/ Tsitsipas, eliminat

Tennis Tracker: Ana Bogdan, învinsă în primul tur la Indian Wells/Alcaraz, în grafic

Schimbări importante în Top 50 WTA. Sorana Cîrstea putea ajunge pe locul 15

Triumf pentru Jasmine Paolini în Dubai! Italianca a repetat performanța Simonei Halep din 2020

Săptămâni de foc pentru Sorana Cîrstea. Românca are de apărat 600 de puncte în America

Tennis Tracker: Paolini câștigă titlul la Dubai în fața lui Kalinskaya / Khachanov câștigă finala de la Doha

Iga Swiatek, învinsă surprinzător de Kalinskaya în semifinale la Dubai

”Mă blocasem!” Paolini, despre duelul câștigat cu Sorana Cîrstea în semifinalele WTA Dubai

Traseul Soranei Cîrstea la Dubai se oprește în semifinale. Victorie pentru Paolini

Sorana Cîrstea a cucerit presa internațională după victoria senzațională cu Vondrousova

Tennis Tracker: Cîrstea, învinsă de Paolini / Swiatek pierde neașteptat

Cîrstea joacă împotriva italiencei Paolini pentru un loc în finala de la Dubai. Istoricul confruntărilor directe

Iga Swiatek s-a calificat fără probleme în semifinale la Dubai

Reacția Soranei Cîrstea după calificarea senzațională în semifinalele turneului din Dubai

Tennis Tracker: Swiatek, în optimi / Sabalenka eliminată de la Dubai

Tennis Tracker: Ana Bogdan a pierdut finala de la Cluj/ Sorana Cîrstea s-a impus la Doha

Anna Kalinskaya, în premieră în sferturile de finală ale unui Grand Slam

Tennis Tracker: Ana Bogdan câștigă la Adelaide/ Bulgaru, Bara și Mitu intră în calificările AO

Canada a învins Italia și a câștigat pentru prima dată Cupa Billie Jean King

Italia a învins Franța lui Garcia într-un start solid în turneul final al Billie Jean King Cup