Cele mai rapide știri sportive

Marquez Marc
Jorge Martin a preluat conducerea campionatului
Jorge Martin câștigă GP-ul Portugaliei, iar debutantul Pedro Acosta obține primul podium

Martin a obținut pole position în Qatar MotoGP, iar Bagnaia s-a clasat pe linia a doua

Martin câștigă cursa Moto GP din Thailanda și reduce avansul lui Bagnaia în campionat

Martin Jorge câștigă al cincilea sprint consecutiv, în Marele Premiu al Thailandei

Marc Marquez a ales: spaniolul va alerga pentru Gresini Racing în 2024, după plecarea de la Honda

Jorge Martin a câștigat sprintul din GP-ul Indiei după ce Marco Bezzecchi a căzut în primul viraj

Moto GP: Jorge Martin a obținut pole-position-ul la San Marino, după ce a stabilit recordul pe un tur

Sextuplul campion mondial la MotoGP, Marc Marquez, vrea să continue "să se bată pentru titluri"

Ducati a ajuns la 50 de starturi consecutine în prima linie: Bagnaia pornește din pole position

Spaniolul Marc Marquez nu va lua startul în MP al Țărilor de Jos

Marquez abandonează GP-ul Germaniei după ce și-a rupt degetul mare la încălzire

Francesco Bagnaia a obținut pole position-ul în calificările Marelui Premiu al Germaniei.

Marquez va lipsi de la GP-ul Spaniei, dar speră să revină în Franța

Fratele lui Valentino Rossi, cel mai bun timp în prima sesiune de antrenamente din Texas

Sancțiunea lui Marc Márquez a fost suspendată ca măsură de precauție

Mutare șoc în MotoGP. ”Marquez este supărat pe Honda și ar putea trece la KTM”

Oliveira va lipsi în Argentina. Ce sancțiune a primit Marquez pentru incidentul din Portugalia

Marquez va rata cursa din Argentina. Primele declarații ale pilotului după incidentul de la Portimao

MotoGP: Marquez a obținut pole position în Portugalia

MotoGP: Quartararo, Ducati, cursele Sprint. Ce trebuie să știi despre sezonul 2023

Marc Marquez, cel mai bine plătit pilot din MotoGP. Ce avere totală are campionul de la Honda

Repson Honda și-a prezentat motocicleta cu care va concura în noul sezon de MotoGP

Marquez, după a patra operație la braț: ”În fiecare zi încerc să-mi înțeleg limitele”