Reghecampf rămâne cu o singură victorie în Arabia Saudită! Echipa sa, egalată de la 3-1

Cordea și Dugandzic, titulari în echipa lui Reghecampf
Cordea și Dugandzic, titulari în echipa lui ReghecampfTwitter / tai1381
În runda cu numărul 12 din campionatul saudit, Al Taee și Al Feiha au încheiat la egalitate, scor 3-3.

Al Taee - Al Feiha 3-3

Laurențiu Reghecampf a fost aproape de a obține cea de-a doua victorie consecutivă în campionatul saudit. Deși echipa sa a fost condusă din minutul 15, la pauză Al Taee avea 3-1. Cordea și Dugandzic au fost titulari pentru gazde.

Partea secundă avea să însemne un adevărat coșmar pentru Reghe și compania, întrucât adversarii au restabilit egalitatea în doar 3 minute, prin Onyekuru și Sakala.

Marcatori
MarcatoriFlashscore

În urma acestui rezultat, Al Taee rămâne pe locul 12 în campionat, cu 11 puncte, la 4 lungimi distanță de echipa lui Andrei Burcă, Al Akhdoud, aflată pe poziție de retrogradare.