Program WHL 2020/2021, ţintar WHL 2020/2021, meciurile următoare

Publicitate
Publicitate
Publicitate
Publicitate
Publicitate
Publicitate
bookmaker
100% bonus până la 200 RON
Deschide un cont la bet365 azi și primești 100% bonus la depunere. Se aplică T&C. 18+
bookmaker
Bonus Exclusiv FlashScore: 150% până la 300 RON
Depui 200 RON, joci cu 500 RON. T&Cs se aplică. 18+.
WHL
2020/2021
Loading...
fixtures
SA÷4¬~ZA÷CANADA: WHL¬ZEE÷2ar1uWVA¬ZB÷47¬ZY÷Canada¬ZC÷GQv8bps8¬ZD÷p¬ZE÷dWPpLZqd¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_2ar1uWVA¬ZJ÷2¬ZL÷/hochei/canada/whl/¬ZX÷02Canada 006Canada0010000000001000WHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Canada¬~AA÷jPsySqbB¬AD÷1620435600¬ADE÷1620435600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Lethbridge Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LET¬AE÷Lethbridge Hurricanes¬JA÷pE8XUyMJ¬WU÷lethbridge-hurricanes¬GRA÷0¬OA÷WY0aqoA6-nyEdUbCL.png¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oil Kings¬JB÷O47yUeyQ¬WV÷edmonton-oil-kings¬GRB÷0¬OB÷WSbVaq86-zcEsSDFM.png¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬~AA÷pnsuR3DH¬AD÷1620435600¬ADE÷1620435600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Red Deer Rebels¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RED¬AE÷Red Deer Rebels¬JA÷tpf3PFqs¬WU÷red-deer-rebels¬GRA÷0¬OA÷bylwfzhT-YwcLKV7d.png¬WN÷MHT¬AF÷Medicine Hat Tigers¬JB÷vVC6OZbm¬WV÷medicine-hat-tigers¬GRB÷0¬OB÷ML5SztT0-fmbHLBhj.png¬~AA÷2F54Wv45¬AD÷1620601500¬ADE÷1620601500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tri-City Americans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRI¬AE÷Tri-City Americans¬JA÷xxoBMtha¬WU÷tri-city-americans¬GRA÷0¬OA÷2RHMlj7k-KM1jNOTf.png¬WN÷POR¬AF÷Portland Winterhawks¬JB÷jukFL075¬WV÷portland-winterhawks¬GRB÷0¬OB÷dIxIDgne-2u4rPpar.png¬AN÷n¬~AA÷dx58VbJB¬AD÷1620605100¬ADE÷1620605100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Thunderbirds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Thunderbirds¬JA÷p2lJKKMB¬WU÷seattle-thunderbirds¬GRA÷0¬OA÷zmnoG1Qq-tW2nO4El.png¬WN÷SPO¬AF÷Spokane Chiefs¬JB÷OhmNJvxI¬WV÷spokane-chiefs¬GRB÷0¬OB÷C2UeZekC-KM1jNOTf.png¬AN÷n¬~AA÷80E1r5rh¬AD÷1620608400¬ADE÷1620608400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Prince George Cougars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷Prince George Cougars¬JA÷QRSqP6kb¬WU÷prince-george-cougars¬GRA÷0¬OA÷n1fzVWCN-StfuJiUo.png¬WN÷KEL¬AF÷Kelowna Rockets¬JB÷4IRmOQ44¬WV÷kelowna-rockets¬GRB÷0¬OB÷nBkXBxle-Usp3qFpc.png¬AN÷n¬~AA÷jP36sPcb¬AD÷1620698700¬ADE÷1620698700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kelowna Rockets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KEL¬AE÷Kelowna Rockets¬JA÷buRiNpKA¬WU÷kelowna-rockets¬GRA÷0¬OA÷nBkXBxle-Usp3qFpc.png¬WN÷KAM¬AF÷Kamloops Blazers¬JB÷CrVeM4ZG¬WV÷kamloops-blazers¬GRB÷0¬OB÷2kM49U96-Usp3qFpc.png¬AN÷n¬~AA÷zT3CUIYH¬AD÷1620777600¬ADE÷1620777600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Winterhawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Winterhawks¬JA÷WInRIbiO¬WU÷portland-winterhawks¬GRA÷0¬OA÷dIxIDgne-2u4rPpar.png¬WN÷TRI¬AF÷Tri-City Americans¬JB÷A9oVHI6U¬WV÷tri-city-americans¬GRB÷0¬OB÷2RHMlj7k-KM1jNOTf.png¬AN÷n¬~AA÷4S7AtqD4¬AD÷1620784800¬ADE÷1620784800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vancouver Giants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Giants¬JA÷65UaLOlN¬WU÷vancouver-giants¬GRA÷0¬OA÷xQs1pRU0-nPsBsgF9.png¬WN÷VIC¬AF÷Victoria Royals¬JB÷pdT3Kr4T¬WV÷victoria-royals¬GRB÷0¬OB÷IcRF8VlC-risFXK83.png¬AN÷n¬~AA÷bk7Eu3SA¬AD÷1620871200¬ADE÷1620871200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kamloops Blazers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAM¬AE÷Kamloops Blazers¬JA÷xlLVF2Cp¬WU÷kamloops-blazers¬GRA÷0¬OA÷2kM49U96-Usp3qFpc.png¬WN÷PRI¬AF÷Prince George Cougars¬JB÷GvKZEMRj¬WV÷prince-george-cougars¬GRB÷0¬OB÷n1fzVWCN-StfuJiUo.png¬AN÷n¬~AA÷xt6IvNsH¬AD÷1620871500¬ADE÷1620871500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kelowna Rockets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KEL¬AE÷Kelowna Rockets¬JA÷Us8Hw64i¬WU÷kelowna-rockets¬GRA÷0¬OA÷nBkXBxle-Usp3qFpc.png¬WN÷VIC¬AF÷Victoria Royals¬JB÷tIBLxQJc¬WV÷victoria-royals¬GRB÷0¬OB÷IcRF8VlC-risFXK83.png¬AN÷n¬~
171
10
Publicitate
Publicitate
Publicitate
Setări notificări
Notificările sunt blocate de browser
Setări
Mod întunecat
Publicitate
Publicitate
Ajutor: Aici găseşti programul meciurilor din WHL 2020/2021, meciurile de mâine şi tot ţintarul sezonului curent din WHL 2020/2021. FlashScore.ro vă oferă tot programul care urmează din WHL 2020/2021, scoruri live şi rezultate finale, clasamente, statistici meciuri directe şi comparaţii cote. Pe lângă WHL 2020/2021, pe Flashscore.ro puteţi găsi informaţii despre încă peste 5000 de competiţii din peste 30 de sporturi din toată lumea.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!
mockup