Rezultate, scoruri live si clasamete State Cup 2019/2020

Fotbal Israel

State Cup
2019/2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷ISRAEL: State Cup¬ZEE÷WvJrjFVN¬ZB÷97¬ZY÷Israel¬ZC÷jZAJkgK7¬ZD÷c¬ZE÷zHuVaeM3¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_WvJrjFVN¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/israel/state-cup/¬ZX÷00Israel 006Israel0070000000001000State Cup 009te Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Israel¬~AA÷ppIP7htn¬AD÷1572543900¬ADE÷1572543900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷M. Ironi Ashdod¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1572550690¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷M. Ironi Ashdod¬JA÷U9xbT2ZN¬WU÷maccabi-ironi-ashdod¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SAK¬AF÷Sakhnin¬JB÷80y2SMlU¬WV÷sakhnin¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷6uYoX3S9¬AD÷1572370800¬ADE÷1572370800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hap. Ramat Gan¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1572377496¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hap. Ramat Gan¬JA÷dWAEYKMb¬WU÷hapoel-ramat-gan¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷PET¬AF÷M. Petach Tikva¬JB÷jgAIXvx5¬WV÷m-petach-tikva¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷QqHUOuzj¬AD÷1572370500¬ADE÷1572370500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Ironi Rishon¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1572377160¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷H. Ironi Rishon¬JA÷6qgfob64¬WU÷h-ironi-rishon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷BEI¬AF÷Beitar Shimshon¬JB÷zJcbpILA¬WV÷beitar-shimshon¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷E5yfVscM¬AD÷1572370200¬ADE÷1572370200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Ashkelon¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1572380593¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASH¬AE÷Ashkelon¬JA÷xACUUxMN¬WU÷ashkelon¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Yavne¬JB÷6qHYTdyU¬WV÷maccabi-yavne¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷llZSGrrT¬AD÷1572369900¬ADE÷1572369900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷M. Nazareth¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1572379264¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAZ¬AE÷M. Nazareth¬JA÷EiFRN38t¬WU÷m-nazareth¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷MSK¬AF÷MS Kafr Qasim¬JB÷8EEVMNNn¬WV÷ms-kafr-qasim¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷vThmC2jp¬AD÷1572369600¬ADE÷1572369600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Kfar Saba¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1572376071¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KFA¬AE÷H. Kfar Saba¬JA÷KlIZLswg¬WU÷h-kfar-saba¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HNI¬AF÷Nof Hagalil¬JB÷EBHwL1ha¬WV÷nof-hagalil¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬~AA÷4zGYNakd¬AD÷1572369300¬ADE÷1572369300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ashdod¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1572376059¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASH¬AE÷Ashdod¬JA÷E9d2qxyH¬WU÷ashdod¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷ACR¬AF÷H. Akko¬JB÷8We6rdjN¬WV÷h-akko¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷pQqwZPcc¬AD÷1572369000¬ADE÷1572369000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Umm al-Fahm¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1572375648¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷Hapoel Umm al-Fahm¬JA÷8hNcGw7U¬WU÷hapoel-umm-al-fahm¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷6¬BA÷4¬BC÷2¬WN÷BEI¬AF÷Beitar Ramat Gan¬JB÷pEb3yNxt¬WV÷beitar-ramat-gan¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷IJiiBM5j¬AD÷1572346800¬ADE÷1572346800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ahva Shaab¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1572353308¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAC¬AF÷M. Ironi Sderot¬JB÷MyLoJuNB¬WV÷maccabi-ironi-sderot¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷AHV¬AE÷Ahva Shaab¬JA÷h2GsKL75¬WU÷maccabi-ahva-shaab¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷dUQbU1CS¬AD÷1572346800¬ADE÷1572346800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Hapoel Kaukab¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1572355848¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KFA¬AE÷Hapoel Kaukab¬JA÷8h30PGqo¬WU÷hapoel-kaukab¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷MAC¬AF÷M. Ironi Kiryat Malachi¬JB÷Meirl0Mo¬WV÷maccabi-ironi-kiryat-malachi¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷WMHQPLKq¬AD÷1572346800¬ADE÷1572346800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Marmorek¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1572353327¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷H. Marmorek¬JA÷YVfnmKyh¬WU÷hapoel-marmorek¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷MAC¬AF÷M. Tzur Shalom¬JB÷Shfjnvib¬WV÷maccabi-tzur-shalom¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷WMuZZ5ri¬AD÷1572346800¬ADE÷1572346800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Bnei Raina¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1572353375¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Bnei Raina¬JA÷0SJkIaxI¬WU÷maccabi-bnei-raina¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷IRO¬AF÷Ironi Nesher¬JB÷fkJgHJiO¬WV÷ironi-nesher¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷zFxjWNsG¬AD÷1572346800¬ADE÷1572346800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷M. Ironi Kiryat¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1572353430¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷M. Ironi Kiryat¬JA÷4dEMWbiB¬WU÷m-ironi-kiryat¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷RAM¬AF÷Ramat Hasharon¬JB÷bJDQVI6H¬WV÷ramat-hasharon¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷SlZsYqD3¬AD÷1572346800¬ADE÷1572346800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷MS Tira¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1572353520¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BNE¬AF÷Bnei HaGolan VeHaGalil¬JB÷IuCAZ07h¬WV÷bnei-hagolan-vehagalil¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷MST¬AE÷MS Tira¬JA÷O4c7zshn¬WU÷ms-tira¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~
14
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ISRAEL: State Cup¬ZEE÷WvJrjFVN¬ZB÷97¬ZY÷Israel¬ZC÷jZAJkgK7¬ZD÷c¬ZE÷zHuVaeM3¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_WvJrjFVN¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/israel/state-cup/¬ZX÷00Israel 006Israel0070000000001000State Cup 009te Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Israel¬~AA÷E1e4bFwI¬AD÷1576753200¬ADE÷1576753200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Bnei Raina¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Bnei Raina¬JA÷rJX3LnA8¬WU÷maccabi-bnei-raina¬WN÷MAC¬AF÷M. Ironi Sderot¬JB÷M9W7K6PE¬WV÷maccabi-ironi-sderot¬AN÷n¬~AA÷nFgCdg8U¬AD÷1576776600¬ADE÷1576776600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷MS Kafr Qasim¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MSK¬AE÷MS Kafr Qasim¬JA÷nFMsE42r¬WU÷ms-kafr-qasim¬WN÷KFA¬AF÷H. Kfar Saba¬JB÷Q5LoDOHl¬WV÷h-kfar-saba¬AN÷n¬~AA÷K2OQFG8h¬AD÷1576777200¬ADE÷1576777200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Afula¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷Hapoel Afula¬JA÷YkBqYPgE¬WU÷hapoel-afula¬WN÷ASH¬AF÷Ashkelon¬JB÷CtAmXq9K¬WV÷ashkelon¬AN÷n¬~AA÷2oGsCY7H¬AD÷1576777800¬ADE÷1576777800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sakhnin¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAK¬AE÷Sakhnin¬JA÷xKLxNaoD¬WU÷sakhnin¬WN÷RAM¬AF÷Ramat Hasharon¬JB÷GAKtMJ0J¬WV÷ramat-hasharon¬AN÷n¬~AA÷K22e0y95¬AD÷1576778400¬ADE÷1576778400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bnei Yehuda¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YEH¬AE÷Bnei Yehuda¬JA÷AFxAa5mk¬WU÷yehuda¬WN÷KFA¬AF÷Hapoel Hadera¬JB÷MktEbP2e¬WV÷hapoel-hadera¬AN÷n¬~AA÷0MeI5Wpo¬AD÷1576779300¬ADE÷1576779300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Agudat Sport Ashdod¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AGU¬AE÷Agudat Sport Ashdod¬JA÷rqeCFagg¬WU÷agudat-sport-ashdod¬WN÷PET¬AF÷H. Petah Tikva¬JB÷MZgGEJ8a¬WV÷h-petach-tikva¬AN÷n¬~AA÷Y5SUEzOb¬AD÷1576839600¬ADE÷1576839600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷M. Ironi Kiryat Malachi¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷M. Ironi Kiryat Malachi¬JA÷tGEiW3OQ¬WU÷maccabi-ironi-kiryat-malachi¬WN÷RAA¬AF÷H. Raanana¬JB÷rP0JRNWs¬WV÷h-raanana¬AN÷n¬~AA÷fLGwDEhB¬AD÷1576839600¬ADE÷1576839600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷MS Tira¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MST¬AE÷MS Tira¬JA÷UgIUOLG0¬WU÷ms-tira¬WN÷NET¬AF÷Netanya¬JB÷8pHYNuW6¬WV÷netanya¬AN÷n¬~AA÷Aiw9Sghb¬AD÷1576839600¬ADE÷1576839600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nof Hagalil¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HNI¬AE÷Nof Hagalil¬JA÷jTlEZKpP¬WU÷nof-hagalil¬WN÷IRO¬AF÷H. Marmorek¬JB÷hxytVvgt¬WV÷hapoel-marmorek¬AN÷n¬~AA÷txFoBhNN¬AD÷1576843200¬ADE÷1576843200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Bnei Lod¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAI¬AF÷H. Haifa¬JB÷vmAxM1GP¬WV÷h-haifa¬WM÷BNE¬AE÷H. Bnei Lod¬JA÷Qq6YMs1J¬WU÷h-bnei-lod¬AN÷n¬~AA÷O04jACxU¬AD÷1576843200¬ADE÷1576843200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷M. Petach Tikva¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PET¬AE÷M. Petach Tikva¬JA÷dSd4HLOt¬WU÷m-petach-tikva¬WN÷SHM¬AF÷Shmona¬JB÷zJe8Guvm¬WV÷shmona¬AN÷n¬~AA÷2Ri0aeOB¬AD÷1576933200¬ADE÷1576933200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷M. Haifa¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAI¬AE÷M. Haifa¬JA÷GCuIcqI1¬WU÷m-haifa¬WN÷TZI¬AF÷Nes Tziona¬JB÷f3vMd3X7¬WV÷nes-tziona¬AN÷n¬~AA÷nkQIHxvt¬AD÷1576942200¬ADE÷1576942200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ashdod¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASH¬AE÷Ashdod¬JA÷YVKkCrXf¬WU÷ashdod¬WN÷BEE¬AF÷H. Beer Sheva¬JB÷CMJgB2n1¬WV÷h-beer-sheva¬AN÷n¬~AA÷GUHZDfw5¬AD÷1576950600¬ADE÷1576950600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Umm al-Fahm¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAC¬AF÷M. Tel Aviv¬JB÷zXIQP11f¬WV÷m-tel-aviv¬WM÷IRO¬AE÷Hapoel Umm al-Fahm¬JA÷xn0NQsnl¬WU÷hapoel-umm-al-fahm¬AN÷n¬~
16
Setări notificări
Notificări blocate de browser
Setări
Mod întunecat
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri State Cup 2019/2020 din sectiunea Fotbal/Israel. FlashScore.ro oferă livescore din State Cup 2019/2020, rezultate finale și parțiale, clasamente State Cup 2019/2020 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din State Cup 2019/2020 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din State Cup 2019/2020 este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!