Rezultate, scoruri live si clasamete State Cup 2018/2019

Fotbal Israel State Cup2018/2019

results
SA÷1¬~ZA÷ISRAEL: State Cup¬ZEE÷WvJrjFVN¬ZB÷97¬ZY÷Israel¬ZC÷xYevof5k¬ZD÷c¬ZE÷f3mgP9Ou¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_WvJrjFVN¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/israel/state-cup/¬ZX÷00Israel 006Israel0030000000186000State Cup 009te Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Israel¬~AA÷WUTc25sL¬AD÷1547749800¬ADE÷1547749800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Tel Aviv¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷H. Tel Aviv¬JA÷rmj9zocL¬WU÷h-tel-aviv¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷KFA¬AF÷Hapoel Hadera¬JB÷QBuEZ4CR¬WV÷hapoel-hadera¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷pxl3tOK1¬AD÷1547744400¬ADE÷1547744400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷M. Tel Aviv¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷M. Tel Aviv¬JA÷UqQZLorS¬WU÷m-tel-aviv¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷ACR¬AF÷H. Akko¬JB÷Aw82H5jq¬WV÷h-akko¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷fmejqQzq¬AD÷1547722800¬ADE÷1547722800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷MS Kafr Qasim¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MSK¬AE÷MS Kafr Qasim¬JA÷f7oX1Qjd¬WU÷ms-kafr-qasim¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SHM¬AF÷Shmona¬JB÷MDZEQ9Td¬WV÷shmona¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷lAffrpjk¬AD÷1547659800¬ADE÷1547659800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yehuda¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YEH¬AE÷Yehuda¬JA÷04YIPTr3¬WU÷yehuda¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷NAZ¬AF÷H. Nazareth¬JB÷rTNNOmb9¬WV÷h-nazareth¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷xWzk4RC8¬AD÷1547577900¬ADE÷1547577900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Netanya¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NET¬AE÷Netanya¬JA÷fR9EE3z2¬WU÷netanya¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BEE¬AF÷H. Beer Sheva¬JB÷dWmcwmD2¬WV÷h-beer-sheva¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷S0gbs45e¬AD÷1547573700¬ADE÷1547573700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷M. Petach Tikva¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PET¬AE÷M. Petach Tikva¬JA÷dWRRN7DF¬WU÷m-petach-tikva¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷HAK¬AF÷Hak. Ramat Gan¬JB÷jgRVMRSL¬WV÷hakoach-ramat-gan¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷l6vg3oSE¬AD÷1547573400¬ADE÷1547573400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Afula¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ASH¬AF÷Ashdod¬JB÷4di5yRsF¬WV÷ashdod¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷IRO¬AE÷Hapoel Afula¬JA÷zNn1x7S8¬WU÷hapoel-afula¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬~AA÷vTUn0elJ¬AD÷1545589800¬ADE÷1545589800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Katamon¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KFA¬AE÷Hapoel Katamon¬JA÷WWWpKpdt¬WU÷hapoel-katamon¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷HAP¬AF÷H. Tel Aviv¬JB÷EeMkJ4Bn¬WV÷h-tel-aviv¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷hWIUOvRJ¬AD÷1545505200¬ADE÷1545505200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷B. Jerusalem¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JER¬AE÷B. Jerusalem¬JA÷QVPgIOQh¬WU÷b-jerusalem¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷MAC¬AF÷M. Tel Aviv¬JB÷KhPcHrta¬WV÷m-tel-aviv¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷pUc9HdJg¬AD÷1545499800¬ADE÷1545499800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷H. Beer Sheva¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEE¬AE÷H. Beer Sheva¬JA÷6koTWNun¬WU÷h-beer-sheva¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BEI¬AF÷Beitar Shimshon¬JB÷EFpXVseh¬WV÷beitar-shimshon¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷CGa1JIls¬AD÷1545492600¬ADE÷1545492600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷M. Haifa¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAI¬AE÷M. Haifa¬JA÷fBHAEtQH¬WU÷m-haifa¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷4¬BC÷1¬WN÷IRO¬AF÷H. Marmorek¬JB÷lYGED0uO¬WV÷hapoel-marmorek¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷bevhBLdK¬AD÷1545393600¬ADE÷1545393600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Hadera¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KFA¬AE÷Hapoel Hadera¬JA÷lCooKPvq¬WU÷hapoel-hadera¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷TZI¬AF÷Nes Tziona¬JB÷WzyjJqfk¬WV÷nes-tziona¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷K4ulC1sE¬AD÷1545393600¬ADE÷1545393600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Nazareth¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAZ¬AE÷H. Nazareth¬JA÷KdeFPoHL¬WU÷h-nazareth¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Iksal Imad¬JB÷EJfJO5WR¬WV÷hapoel-iksal-imad¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷WMHYNbtQ¬AD÷1545393600¬ADE÷1545393600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷H. Raanana¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAA¬AE÷H. Raanana¬JA÷bqO1G2e5¬WU÷h-raanana¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HAK¬AF÷Hak. Ramat Gan¬JB÷GKI6FMAB¬WV÷hakoach-ramat-gan¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷UwVN5aKs¬AD÷1545393600¬ADE÷1545393600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷M. Petach Tikva¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KFA¬AF÷H. Kfar Saba¬JB÷MP3rPZs8¬WV÷h-kfar-saba¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷PET¬AE÷M. Petach Tikva¬JA÷Iiw2Gsv8¬WU÷m-petach-tikva¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷bJMv2HJ6¬AD÷1545393600¬ADE÷1545393600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ramat Hasharon¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAM¬AE÷Ramat Hasharon¬JA÷pxSQEkK0¬WU÷ramat-hasharon¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MSK¬AF÷MS Kafr Qasim¬JB÷S0HVD9Z6¬WV÷ms-kafr-qasim¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷trCq1yZC¬AD÷1545393600¬ADE÷1545393600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sakhnin¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAK¬AE÷Sakhnin¬JA÷6iGZCTlD¬WU÷sakhnin¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷NAZ¬AF÷M. Nazareth¬JB÷f79HyDRD¬WV÷m-nazareth¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~
1
1547863618
37
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ISRAEL: State Cup¬ZEE÷WvJrjFVN¬ZB÷97¬ZY÷Israel¬ZC÷xYevof5k¬ZD÷c¬ZE÷f3mgP9Ou¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_WvJrjFVN¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/israel/state-cup/¬ZX÷00Israel 006Israel0030000000186000State Cup 009te Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Israel¬~AA÷OSn7urz8¬AD÷1548181800¬ADE÷1548181800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sakhnin¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAK¬AE÷Sakhnin¬JA÷lU66GP5k¬WU÷sakhnin¬WN÷HAI¬AF÷M. Haifa¬JB÷ri6AFqLe¬WV÷m-haifa¬AN÷n¬~
1
1547863618
1
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri State Cup 2018/2019 din sectiunea Fotbal/Israel. FlashScore.ro oferă livescore din State Cup 2018/2019, rezultate finale și parțiale, clasamente State Cup 2018/2019 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din State Cup 2018/2019 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din State Cup 2018/2019 este real-time și se actualizează instant.
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!