Fotbal »Israel » State Cup » 2017/2018

results
1
1513217560
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ISRAEL: State Cup¬ZEE÷WvJrjFVN¬ZB÷97¬ZY÷Israel¬ZC÷txgh9xin¬ZD÷p¬ZE÷l6Yun9qS¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_WvJrjFVN¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/israel/state-cup/¬ZX÷00Israel 006Israel0030000000169000State Cup 009te Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Israel¬~AA÷IusORdG6¬AD÷1513681200¬ADE÷1513681200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Beit Shean¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KFA¬AF÷Hapoel Kaukab¬JB÷KzlwZyYh¬WV÷hapoel-kaukab¬WM÷BEI¬AE÷Beit Shean¬JA÷6XqZZHIn¬WU÷beit-shean¬AN÷n¬~AA÷dW1ctdVa¬AD÷1513681200¬ADE÷1513681200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Iksal Imad¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Iksal Imad¬JA÷2gzYtiWT¬WU÷hapoel-iksal-imad¬WN÷KFA¬AF÷Kfar Kasem¬JB÷42MaxBvo¬WV÷kfar-kasem¬AN÷n¬~AA÷zHDlrI0m¬AD÷1513681200¬ADE÷1513681200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Kfar Shalem¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HKS¬AE÷Hapoel Kfar Shalem¬JA÷lG1PpZW4¬WU÷hapoel-kfar-shalem¬WN÷RAM¬AF÷Ramat Hasharon¬JB÷2J5TqgnB¬WV÷ramat-hasharon¬AN÷n¬~AA÷4xwKSx10¬AD÷1513704600¬ADE÷1513704600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Beitar Shimshon¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEI¬AE÷Beitar Shimshon¬JA÷Ma82uveP¬WU÷beitar-shimshon¬WN÷KFA¬AF÷H. Kfar Saba¬JB÷O8fUzb3t¬WV÷h-kfar-saba¬AN÷n¬~AA÷Q561uGp6¬AD÷1513704600¬ADE÷1513704600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Afula¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷Hapoel Afula¬JA÷I5As1fHo¬WU÷hapoel-afula¬WN÷NAZ¬AF÷H. Nazareth¬JB÷W8Eo0EWi¬WV÷h-nazareth¬AN÷n¬~AA÷MDmFTIof¬AD÷1513704600¬ADE÷1513704600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Bnei Musmus¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Bnei Musmus¬JA÷G2LGHz3I¬WU÷hapoel-bnei-musmus¬WN÷BNE¬AF÷H. Bnei Lod¬JB÷fgKKGfIO¬WV÷h-bnei-lod¬AN÷n¬~AA÷C2tSQGVC¬AD÷1513704600¬ADE÷1513704600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hap. Ramat Gan¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hap. Ramat Gan¬JA÷EcmsYema¬WU÷hapoel-ramat-gan¬WN÷JAF¬AF÷Maccabi Jaffa¬JB÷hlnoXF25¬WV÷m-jaffa¬AN÷n¬~AA÷OtApqbos¬AD÷1513704600¬ADE÷1513704600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Petah Tikva¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PET¬AE÷H. Petah Tikva¬JA÷S0DGne2h¬WU÷h-petach-tikva¬WN÷MSD¬AF÷MS Daburiya Osama¬JB÷6iCKoFHb¬WV÷ms-daburiya-osama¬AN÷n¬~AA÷rNlBUbWm¬AD÷1513704600¬ADE÷1513704600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ironi Nesher¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAS¬AF÷Hapoel Shfaram¬JB÷YwWBIGmC¬WV÷hapoel-shfaram¬WM÷IRO¬AE÷Ironi Nesher¬JA÷KzS7JdY5¬WU÷ironi-nesher¬AN÷n¬~AA÷SAOElKNJ¬AD÷1513704600¬ADE÷1513704600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷M. Nazareth¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAZ¬AE÷M. Nazareth¬JA÷rwubUDnO¬WU÷m-nazareth¬WN÷RAM¬AF÷Ironi Or Yehuda¬JB÷fDr2TX1U¬WV÷ironi-or-yehuda¬AN÷n¬~AA÷61NImvwQ¬AD÷1513704600¬ADE÷1513704600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nes Tziona¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TZI¬AE÷Nes Tziona¬JA÷KzA8lHXu¬WU÷nes-tziona¬WN÷HER¬AF÷M. Herzliya¬JB÷bR8Cmymn¬WV÷m-herzliya¬AN÷n¬~AA÷4d55vz0C¬AD÷1513704600¬ADE÷1513704600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nordia Jerusalem¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AGU¬AE÷Nordia Jerusalem¬JA÷EX3jaYob¬WU÷agudat-sport-nordia-jerusalem¬WN÷BNE¬AF÷Bnei HaGolan VeHaGalil¬JB÷hO2fbh14¬WV÷bnei-hagolan-vehagalil¬AN÷n¬~AA÷Iu3gsxGg¬AD÷1513789200¬ADE÷1513789200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rubi Shapira¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAZ¬AE÷Rubi Shapira¬JA÷dt5XrD1H¬WU÷rubi-shapira¬WN÷KFA¬AF÷Hapoel Katamon¬JB÷zX3yrXGN¬WV÷hapoel-katamon¬AN÷n¬~AA÷jguWPzoJ¬AD÷1513796400¬ADE÷1513796400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Tel Aviv¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷H. Tel Aviv¬JA÷APtjWZHB¬WU÷h-tel-aviv¬WN÷DIM¬AF÷FC Dimona¬JB÷lGufVgXH¬WV÷fc-dimona¬AN÷n¬~
1
1513217560
14
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri State Cup 2017/2018 din sectiunea Fotbal/Israel. FlashScore.ro oferă livescore din State Cup 2017/2018, rezultate finale și parțiale, clasamente State Cup 2017/2018 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din State Cup 2017/2018 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din State Cup 2017/2018 este real-time și se actualizează instant.