Rezultate, scoruri live si clasamete Liga Alef South 2019/2020

Fotbal Israel

Liga Alef South
2019/2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷ISRAEL: Liga Alef South¬ZEE÷8SxszNrD¬ZB÷97¬ZY÷Israel¬ZC÷0O4IjDeg¬ZD÷c¬ZE÷E38m8YVo¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷97_8SxszNrD¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/israel/liga-alef-south/¬ZX÷00Israel 006Israel0030000000001000Liga Alef So015 South000¬ZCC÷0¬ZAF÷Israel¬~AA÷xtzSuXeT¬AD÷1568377800¬ADE÷1568377800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Kfar Shalem¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HKS¬AE÷Hapoel Kfar Shalem¬JA÷Q3Xprbpi¬WU÷hapoel-kfar-shalem¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬WN÷HER¬AF÷M. Herzliya¬JB÷xvyksIac¬WV÷m-herzliya¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷rNCfyi4p¬AD÷1568377800¬ADE÷1568377800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Shaarayim FC¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Shaarayim FC¬JA÷W0zgtxF3¬WU÷maccabi-shaarayim¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷RAM¬AF÷Ironi Or Yehuda¬JB÷AiZdudU9¬WV÷ironi-or-yehuda¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷lKatafdi¬AD÷1568376000¬ADE÷1568376000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nordia Jerusalem¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AGU¬AE÷Nordia Jerusalem¬JA÷0tS9xfES¬WU÷beitar-nordia-jerusalem¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷HAP¬AF÷H. Bikat Hayarden¬JB÷x2JyYDMq¬WV÷hapoel-bikat-hayarden¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷SAbpbEBc¬AD÷1568375100¬ADE÷1568375100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Azor¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KFA¬AE÷Hapoel Azor¬JA÷KQ8tXXyj¬WU÷hapoel-azor¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MAC¬AF÷M. Ironi Ashdod¬JB÷bH7pWiid¬WV÷maccabi-ironi-ashdod¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷AZmkcYQ3¬AD÷1568375100¬ADE÷1568375100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Holon Yermiyahu¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOL¬AE÷Holon Yermiyahu¬JA÷QNeSfyUd¬WU÷holon-yermiyahu¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SHI¬AF÷Shimshon Kafr Qasim¬JB÷4EfWgeq3¬WV÷shimshon-kafr-qasim¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷MDBbzBJj¬AD÷1568368800¬ADE÷1568368800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Marmorek¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷H. Marmorek¬JA÷SST1vGqG¬WU÷hapoel-marmorek¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Yavne¬JB÷6JS5wzaM¬WV÷maccabi-yavne¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷OxWNtDtN¬AD÷1568310300¬ADE÷1568310300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Agudat Sport Ashdod¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AGU¬AE÷Agudat Sport Ashdod¬JA÷p8fbKfhp¬WU÷agudat-sport-ashdod¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HAK¬AF÷Hak. Ramat Gan¬JB÷Obg2JE7j¬WV÷hakoach-ramat-gan¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~
7
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ISRAEL: Liga Alef South¬ZEE÷8SxszNrD¬ZB÷97¬ZY÷Israel¬ZC÷0O4IjDeg¬ZD÷c¬ZE÷E38m8YVo¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷97_8SxszNrD¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/israel/liga-alef-south/¬ZX÷00Israel 006Israel0030000000001000Liga Alef So015 South000¬ZCC÷0¬ZAF÷Israel¬~AA÷OxhgdhtA¬AD÷1568976300¬ADE÷1568976300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ironi Or Yehuda¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAM¬AE÷Ironi Or Yehuda¬JA÷nwpygFb9¬WU÷ironi-or-yehuda¬WN÷IRO¬AF÷H. Marmorek¬JB÷0tluhZDF¬WV÷hapoel-marmorek¬AN÷n¬~AA÷dlBsz2P7¬AD÷1568977200¬ADE÷1568977200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Bikat Hayarden¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AGU¬AF÷Agudat Sport Ashdod¬JB÷S8qfn4sf¬WV÷agudat-sport-ashdod¬WM÷HAP¬AE÷H. Bikat Hayarden¬JA÷E5ujmpSm¬WU÷hapoel-bikat-hayarden¬AN÷n¬~AA÷fPEQwpQr¬AD÷1568979000¬ADE÷1568979000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hak. Ramat Gan¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAK¬AE÷Hak. Ramat Gan¬JA÷EmUFoXjq¬WU÷hakoach-ramat-gan¬WN÷KFA¬AF÷Hapoel Azor¬JB÷hvTJpi6k¬WV÷hapoel-azor¬AN÷n¬~AA÷bgkQbo28¬AD÷1568979000¬ADE÷1568979000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Yavne¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Yavne¬JA÷MVrboOd0¬WU÷maccabi-yavne¬WN÷GAT¬AF÷Kiryat Gat¬JB÷0Ms2prC6¬WV÷kiryat-gat¬AN÷n¬~AA÷C09Vx4uk¬AD÷1568980800¬ADE÷1568980800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Jaffa¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAF¬AE÷Maccabi Jaffa¬JA÷n1SNqBLe¬WU÷m-jaffa¬WN÷AGU¬AF÷Nordia Jerusalem¬JB÷pnoRrVz2¬WV÷beitar-nordia-jerusalem¬AN÷n¬~AA÷ji8ZyOfe¬AD÷1568982600¬ADE÷1568982600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shimshon Kafr Qasim¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHI¬AE÷Shimshon Kafr Qasim¬JA÷niP97ED2¬WU÷shimshon-kafr-qasim¬WN÷HKS¬AF÷Hapoel Kfar Shalem¬JB÷QsOD6YS8¬WV÷hapoel-kfar-shalem¬AN÷n¬~AA÷IaiceCeG¬AD÷1568991600¬ADE÷1568991600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷M. Herzliya¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HER¬AE÷M. Herzliya¬JA÷f3mqigTL¬WU÷m-herzliya¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Shaarayim FC¬JB÷YgnmjDrS¬WV÷maccabi-shaarayim¬AN÷n¬~AA÷pE7wyrA1¬AD÷1569078000¬ADE÷1569078000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷M. Ironi Ashdod¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷M. Ironi Ashdod¬JA÷fHSH5hrF¬WU÷maccabi-ironi-ashdod¬WN÷HOL¬AF÷Holon Yermiyahu¬JB÷WtjolQCs¬WV÷holon-yermiyahu¬AN÷n¬~AA÷xplUc5HE¬AD÷1569596400¬ADE÷1569596400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Agudat Sport Ashdod¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AGU¬AE÷Agudat Sport Ashdod¬JA÷tYbaq2RC¬WU÷agudat-sport-ashdod¬WN÷JAF¬AF÷Maccabi Jaffa¬JB÷KOc3rMtJ¬WV÷m-jaffa¬AN÷n¬~AA÷6JhYdPWK¬AD÷1569596400¬ADE÷1569596400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Holon Yermiyahu¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAK¬AF÷Hak. Ramat Gan¬JB÷nVkk6PYP¬WV÷hakoach-ramat-gan¬WM÷HOL¬AE÷Holon Yermiyahu¬JA÷YRoo75JJ¬WU÷holon-yermiyahu¬AN÷n¬~AA÷pAixdqnR¬AD÷1569596400¬ADE÷1569596400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ironi Or Yehuda¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAM¬AE÷Ironi Or Yehuda¬JA÷hCSH1qss¬WU÷ironi-or-yehuda¬WN÷HER¬AF÷M. Herzliya¬JB÷W2RL03dm¬WV÷m-herzliya¬AN÷n¬~AA÷bHXCksPf¬AD÷1569682800¬ADE÷1569682800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Azor¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KFA¬AE÷Hapoel Azor¬JA÷SlNtduBI¬WU÷hapoel-azor¬WN÷HAP¬AF÷H. Bikat Hayarden¬JB÷6uMpeaQO¬WV÷hapoel-bikat-hayarden¬AN÷n¬~AA÷x8WGl1v1¬AD÷1569682800¬ADE÷1569682800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Kfar Shalem¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HKS¬AE÷Hapoel Kfar Shalem¬JA÷rc5TJr3P¬WU÷hapoel-kfar-shalem¬WN÷MAC¬AF÷M. Ironi Ashdod¬JB÷p6ieF2Bt¬WV÷maccabi-ironi-ashdod¬AN÷n¬~AA÷jiU4i3fr¬AD÷1569682800¬ADE÷1569682800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kiryat Gat¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAT¬AE÷Kiryat Gat¬JA÷0xWPaNBg¬WU÷kiryat-gat¬WN÷IRO¬AF÷H. Marmorek¬JB÷vTUTbsRa¬WV÷hapoel-marmorek¬AN÷n¬~AA÷4U2DmLg7¬AD÷1569682800¬ADE÷1569682800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Shaarayim FC¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Shaarayim FC¬JA÷vTjaEMQn¬WU÷maccabi-shaarayim¬WN÷SHI¬AF÷Shimshon Kafr Qasim¬JB÷hWf3Dttg¬WV÷shimshon-kafr-qasim¬AN÷n¬~AA÷4fY8jN9l¬AD÷1569682800¬ADE÷1569682800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nordia Jerusalem¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AGU¬AE÷Nordia Jerusalem¬JA÷MiKYc1t6¬WU÷beitar-nordia-jerusalem¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Yavne¬JB÷YRNxcLeC¬WV÷maccabi-yavne¬AN÷n¬~
232
Setări
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Liga Alef South 2019/2020 din sectiunea Fotbal/Israel. FlashScore.ro oferă livescore din Liga Alef South 2019/2020, rezultate finale și parțiale, clasamente Liga Alef South 2019/2020 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Liga Alef South 2019/2020 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Liga Alef South 2019/2020 este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!