Rezultate, scoruri live si clasamete Leumit League 2019/2020

Fotbal Israel

Leumit League
2019/2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷ISRAEL: Leumit League¬ZEE÷QeijuHo5¬ZB÷97¬ZY÷Israel¬ZC÷KORgCTxD¬ZD÷c¬ZE÷ImadYpo5¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷97_QeijuHo5¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/israel/leumit-league/¬ZX÷00Israel 006Israel0010000000001000Leumit Leagu013League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Israel¬~AA÷A56W8CAm¬AD÷1583773200¬ADE÷1583773200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Afula¬ER÷Runda 28¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583779996¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷Hapoel Afula¬JA÷Op8hGwTf¬WU÷hapoel-afula¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SAK¬AF÷Sakhnin¬JB÷2y7dFcr1¬WV÷sakhnin¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬~AA÷vuBz8WPg¬AD÷1583773200¬ADE÷1583773200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Bnei Lod¬ER÷Runda 28¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583779896¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BNE¬AE÷H. Bnei Lod¬JA÷WAB0EHc7¬WU÷h-bnei-lod¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HAP¬AF÷Hap. Ramat Gan¬JB÷A1A4DyDD¬WV÷hapoel-ramat-gan¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬~AA÷M3vAiBuD¬AD÷1583773200¬ADE÷1583773200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷M. Nazareth¬ER÷Runda 28¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583780165¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAZ¬AE÷M. Nazareth¬JA÷OOWH30qk¬WU÷m-nazareth¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷PET¬AF÷M. Petach Tikva¬JB÷2FVL2Kbe¬WV÷m-petach-tikva¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷QXUaEYnQ¬AD÷1583499600¬ADE÷1583499600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ashkelon¬ER÷Runda 28¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583506359¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASH¬AE÷Ashkelon¬JA÷WnTDNLzL¬WU÷ashkelon¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷HNI¬AF÷Nof Hagalil¬JB÷AwSHMujR¬WV÷nof-hagalil¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷0fwEjVfJ¬AD÷1583499600¬ADE÷1583499600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Katamon¬ER÷Runda 28¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583506518¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KFA¬AE÷Hapoel Katamon¬JA÷pvLQ1vE1¬WU÷hapoel-katamon¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷MSK¬AF÷MS Kafr Qasim¬JB÷bsPU0bT7¬WV÷ms-kafr-qasim¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷EcReFEXJ¬AD÷1583499600¬ADE÷1583499600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Umm al-Fahm¬ER÷Runda 28¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583506403¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷Hapoel Umm al-Fahm¬JA÷CpDCPs68¬WU÷hapoel-umm-al-fahm¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ACR¬AF÷H. Akko¬JB÷jyCGO1LE¬WV÷h-akko¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷IV9v7ju0¬AD÷1583499600¬ADE÷1583499600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Petah Tikva¬ER÷Runda 28¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583506305¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PET¬AE÷H. Petah Tikva¬JA÷C6lmxLkE¬WU÷h-petach-tikva¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷BEI¬AF÷Beitar Shimshon¬JB÷MFGGKhKt¬WV÷beitar-shimshon¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷WE7S9hes¬AD÷1583499600¬ADE÷1583499600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ramat Hasharon¬ER÷Runda 28¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583506412¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAM¬AE÷Ramat Hasharon¬JA÷SIEqIabr¬WU÷ramat-hasharon¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷IRO¬AF÷H. Ironi Rishon¬JB÷tMImHJDl¬WV÷h-ironi-rishon¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷nN7E2ylE¬AD÷1582894800¬ADE÷1582894800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beitar Shimshon¬ER÷Runda 27¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582901603¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NAZ¬AF÷M. Nazareth¬JB÷2XOiaoh3¬WV÷m-nazareth¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷BEI¬AE÷Beitar Shimshon¬JA÷lUKm0Rxc¬WU÷beitar-shimshon¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷WEocfDef¬AD÷1582894800¬ADE÷1582894800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Akko¬ER÷Runda 27¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582901421¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ACR¬AE÷H. Akko¬JA÷vJZVC4M2¬WU÷h-akko¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ASH¬AF÷Ashkelon¬JB÷I9YZBOy9¬WV÷ashkelon¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷QD6I1e3K¬AD÷1582894800¬ADE÷1582894800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hap. Ramat Gan¬ER÷Runda 27¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582901595¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hap. Ramat Gan¬JA÷pdEdb579¬WU÷hapoel-ramat-gan¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷PET¬AF÷H. Petah Tikva¬JB÷OnD0cPMF¬WV÷h-petach-tikva¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷zmhldZQs¬AD÷1582894800¬ADE÷1582894800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Ironi Rishon¬ER÷Runda 27¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582901586¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IRO¬AF÷Hapoel Afula¬JB÷UmhujsFk¬WV÷hapoel-afula¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷IRO¬AE÷H. Ironi Rishon¬JA÷GplyiNaq¬WU÷h-ironi-rishon¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷4Sq5hiQ6¬AD÷1582894800¬ADE÷1582894800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷M. Petach Tikva¬ER÷Runda 27¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582901495¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PET¬AE÷M. Petach Tikva¬JA÷httn9MLR¬WU÷m-petach-tikva¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷KFA¬AF÷Hapoel Katamon¬JB÷fkSD4tUr¬WV÷hapoel-katamon¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷Qyo1gXA0¬AD÷1582894800¬ADE÷1582894800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷MS Kafr Qasim¬ER÷Runda 27¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582901432¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MSK¬AE÷MS Kafr Qasim¬JA÷CWXwBriF¬WU÷ms-kafr-qasim¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷IRO¬AF÷Hapoel Umm al-Fahm¬JB÷AHjsA26L¬WV÷hapoel-umm-al-fahm¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷IBsgegtl¬AD÷1582894800¬ADE÷1582894800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nof Hagalil¬ER÷Runda 27¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582901512¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HNI¬AE÷Nof Hagalil¬JA÷OAiqk1Ue¬WU÷nof-hagalil¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷RAM¬AF÷Ramat Hasharon¬JB÷21jmlLq2¬WV÷ramat-hasharon¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷Yw6M0FIQ¬AD÷1582894800¬ADE÷1582894800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sakhnin¬ER÷Runda 27¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582901908¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAK¬AE÷Sakhnin¬JA÷WCC4dqxM¬WU÷sakhnin¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BNE¬AF÷H. Bnei Lod¬JB÷A3B8e3iS¬WV÷h-bnei-lod¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷pfoqmdlR¬AD÷1582563600¬ADE÷1582563600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Umm al-Fahm¬ER÷Runda 26¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582570343¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷Hapoel Umm al-Fahm¬JA÷GIinrgHB¬WU÷hapoel-umm-al-fahm¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷PET¬AF÷M. Petach Tikva¬JB÷f9jjsDWH¬WV÷m-petach-tikva¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷xhQNuEt1¬AD÷1582563600¬ADE÷1582563600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Bnei Lod¬ER÷Runda 26¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582570301¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BNE¬AE÷H. Bnei Lod¬JA÷WhlNq6hG¬WU÷h-bnei-lod¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷IRO¬AF÷H. Ironi Rishon¬JB÷rTiRrQ7M¬WV÷h-ironi-rishon¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷n9SulxZK¬AD÷1582563600¬ADE÷1582563600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷M. Nazareth¬ER÷Runda 26¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1582570383¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAZ¬AE÷M. Nazareth¬JA÷A5MopFna¬WU÷m-nazareth¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷KFA¬AF÷Hapoel Katamon¬JB÷ldLkqZ15¬WV÷hapoel-katamon¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~
224
fixtures
0
Setări notificări
Notificări blocate de browser
Setări
Mod întunecat
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Leumit League 2019/2020 din sectiunea Fotbal/Israel. FlashScore.ro oferă livescore din Leumit League 2019/2020, rezultate finale și parțiale, clasamente Leumit League 2019/2020 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Leumit League 2019/2020 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Leumit League 2019/2020 este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!