Rezultate, scoruri live si clasamete Leumit League 2019/2020

Fotbal Israel

Leumit League
2019/2020
results
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ISRAEL: Leumit League¬ZEE÷QeijuHo5¬ZB÷97¬ZY÷Israel¬ZC÷KORgCTxD¬ZD÷c¬ZE÷ImadYpo5¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷97_QeijuHo5¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/israel/leumit-league/¬ZX÷00Israel 006Israel0010000000187000Leumit Leagu013League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Israel¬~AA÷6uGLPXFM¬AD÷1566561600¬ADE÷1566561600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ashkelon¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASH¬AE÷Ashkelon¬JA÷CrlZ9qf8¬WU÷ashkelon¬WN÷HAP¬AF÷Hap. Ramat Gan¬JB÷jZnw939E¬WV÷hapoel-ramat-gan¬AN÷n¬~AA÷0rDDRgoA¬AD÷1566561600¬ADE÷1566561600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Afula¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷Hapoel Afula¬JA÷QZunl2Xl¬WU÷hapoel-afula¬WN÷PET¬AF÷H. Petah Tikva¬JB÷vwpjmMne¬WV÷h-petach-tikva¬AN÷n¬~AA÷jDihKBwp¬AD÷1566561600¬ADE÷1566561600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Katamon¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KFA¬AE÷Hapoel Katamon¬JA÷4tTD21nr¬WU÷hapoel-katamon¬WN÷IRO¬AF÷H. Ironi Rishon¬JB÷rXRH1L1l¬WV÷h-ironi-rishon¬AN÷n¬~AA÷l45QOiVS¬AD÷1566561600¬ADE÷1566561600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Umm al-Fahm¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷Hapoel Umm al-Fahm¬JA÷pdns8NOK¬WU÷hapoel-umm-al-fahm¬WN÷SAK¬AF÷Sakhnin¬JB÷bajo7svR¬WV÷sakhnin¬AN÷n¬~AA÷MiE9SZV3¬AD÷1566561600¬ADE÷1566561600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷M. Nazareth¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAZ¬AE÷M. Nazareth¬JA÷t24FgO9R¬WU÷m-nazareth¬WN÷BNE¬AF÷H. Bnei Lod¬JB÷rBjskrIr¬WV÷h-bnei-lod¬AN÷n¬~AA÷KnddJVhj¬AD÷1566561600¬ADE÷1566561600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷M. Petach Tikva¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PET¬AE÷M. Petach Tikva¬JA÷C6WL0uHf¬WU÷m-petach-tikva¬WN÷HNI¬AF÷H. Nazareth Illit¬JB÷jcVPaaW0¬WV÷h-nazareth-illit¬AN÷n¬~AA÷bwe0Ik8d¬AD÷1566561600¬ADE÷1566561600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷MS Kafr Qasim¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MSK¬AE÷MS Kafr Qasim¬JA÷YLKUbJo7¬WU÷ms-kafr-qasim¬WN÷ACR¬AF÷H. Akko¬JB÷pdOYcw1D¬WV÷h-akko¬AN÷n¬~AA÷f5CHQD0G¬AD÷1566561600¬ADE÷1566561600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ramat Hasharon¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAM¬AE÷Ramat Hasharon¬JA÷Yaqfnt21¬WU÷ramat-hasharon¬WN÷BEI¬AF÷Beitar Shimshon¬JB÷Cjrbo0H7¬WV÷beitar-shimshon¬AN÷n¬~AA÷joVKLOEl¬AD÷1567166400¬ADE÷1567166400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Beitar Shimshon¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEI¬AE÷Beitar Shimshon¬JA÷bLaNIDxt¬WU÷beitar-shimshon¬WN÷ASH¬AF÷Ashkelon¬JB÷CO3RHXin¬WV÷ashkelon¬AN÷n¬~AA÷0rZrsZpc¬AD÷1567166400¬ADE÷1567166400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Akko¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ACR¬AE÷H. Akko¬JA÷baCGMMwE¬WU÷h-akko¬WN÷NAZ¬AF÷M. Nazareth¬JB÷zPZq5f8t¬WV÷m-nazareth¬AN÷n¬~AA÷CfWGM4ar¬AD÷1567166400¬ADE÷1567166400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hap. Ramat Gan¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IRO¬AF÷Hapoel Umm al-Fahm¬JB÷YcYGcU6U¬WV÷hapoel-umm-al-fahm¬WM÷HAP¬AE÷Hap. Ramat Gan¬JA÷f7ZCbAiO¬WU÷hapoel-ramat-gan¬AN÷n¬~AA÷bBYSJ2q1¬AD÷1567166400¬ADE÷1567166400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Bnei Lod¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BNE¬AE÷H. Bnei Lod¬JA÷2DdvFVy5¬WU÷h-bnei-lod¬WN÷IRO¬AF÷Hapoel Afula¬JB÷t4erEkiB¬WV÷hapoel-afula¬AN÷n¬~AA÷88xiuDF9¬AD÷1567166400¬ADE÷1567166400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Ironi Rishon¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷H. Ironi Rishon¬JA÷QDSd2hha¬WU÷h-ironi-rishon¬WN÷PET¬AF÷M. Petach Tikva¬JB÷vHW01C75¬WV÷m-petach-tikva¬AN÷n¬~AA÷Eowmtg03¬AD÷1567166400¬ADE÷1567166400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Nazareth Illit¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MSK¬AF÷MS Kafr Qasim¬JB÷WjTh3Yxg¬WV÷ms-kafr-qasim¬WM÷HNI¬AE÷H. Nazareth Illit¬JA÷h0Ul4ENn¬WU÷h-nazareth-illit¬AN÷n¬~AA÷p8UOKrUf¬AD÷1567166400¬ADE÷1567166400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Petah Tikva¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PET¬AE÷H. Petah Tikva¬JA÷6o3VGi7h¬WU÷h-petach-tikva¬WN÷RAM¬AF÷Ramat Hasharon¬JB÷px2ZFBMb¬WV÷ramat-hasharon¬AN÷n¬~AA÷nayevXUF¬AD÷1567166400¬ADE÷1567166400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sakhnin¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAK¬AE÷Sakhnin¬JA÷MuM50WMB¬WU÷sakhnin¬WN÷KFA¬AF÷Hapoel Katamon¬JB÷0WK9ajxI¬WV÷hapoel-katamon¬AN÷n¬~AA÷8tGJtQjE¬AD÷1567771200¬ADE÷1567771200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ashkelon¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASH¬AE÷Ashkelon¬JA÷KlT4VjMo¬WU÷ashkelon¬WN÷PET¬AF÷H. Petah Tikva¬JB÷buS8UAyh¬WV÷h-petach-tikva¬AN÷n¬~AA÷x2g2Y1bf¬AD÷1567771200¬ADE÷1567771200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷H. Akko¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ACR¬AE÷H. Akko¬JA÷KA4urU5i¬WU÷h-akko¬WN÷HNI¬AF÷H. Nazareth Illit¬JB÷b13qslLc¬WV÷h-nazareth-illit¬AN÷n¬~AA÷tzOXIMb7¬AD÷1567771200¬ADE÷1567771200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Afula¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷Hapoel Afula¬JA÷zRfnD96H¬WU÷hapoel-afula¬WN÷NAZ¬AF÷M. Nazareth¬JB÷n1bjCTLN¬WV÷m-nazareth¬AN÷n¬~AA÷Ue4Sv4LQ¬AD÷1567771200¬ADE÷1567771200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Katamon¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KFA¬AE÷Hapoel Katamon¬JA÷lUKLR8LA¬WU÷hapoel-katamon¬WN÷HAP¬AF÷Hap. Ramat Gan¬JB÷SKJPQSzH¬WV÷hapoel-ramat-gan¬AN÷n¬~AA÷nXENup6K¬AD÷1567771200¬ADE÷1567771200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Umm al-Fahm¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷Hapoel Umm al-Fahm¬JA÷t4HDTUjb¬WU÷hapoel-umm-al-fahm¬WN÷BEI¬AF÷Beitar Shimshon¬JB÷f7LHSl64¬WV÷beitar-shimshon¬AN÷n¬~AA÷4lefzOTs¬AD÷1567771200¬ADE÷1567771200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷M. Petach Tikva¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PET¬AE÷M. Petach Tikva¬JA÷8WzNPnjN¬WU÷m-petach-tikva¬WN÷SAK¬AF÷Sakhnin¬JB÷nNZQO65T¬WV÷sakhnin¬AN÷n¬~AA÷bBfbZsql¬AD÷1567771200¬ADE÷1567771200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷MS Kafr Qasim¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MSK¬AE÷MS Kafr Qasim¬JA÷42MhKQDp¬WU÷ms-kafr-qasim¬WN÷IRO¬AF÷H. Ironi Rishon¬JB÷I5QdJpTj¬WV÷h-ironi-rishon¬AN÷n¬~AA÷KQMyItED¬AD÷1567771200¬ADE÷1567771200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ramat Hasharon¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAM¬AE÷Ramat Hasharon¬JA÷UPmeBmyU¬WU÷ramat-hasharon¬WN÷BNE¬AF÷H. Bnei Lod¬JB÷WYZM67qo¬WV÷h-bnei-lod¬AN÷n¬~
240
Setări
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Leumit League 2019/2020 din sectiunea Fotbal/Israel. FlashScore.ro oferă livescore din Leumit League 2019/2020, rezultate finale și parțiale, clasamente Leumit League 2019/2020 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Leumit League 2019/2020 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Leumit League 2019/2020 este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!