Program Division 1 2020/2021, ţintar Division 1 2020/2021, meciurile următoare

publicitate
publicitate
publicitate
publicitate
publicitate
bookmaker
100% bonus până la 200 RON
Deschide un cont la bet365 azi și primești 100% bonus la depunere. Se aplică T&C. 18+
bookmaker
Bonus Exclusiv FlashScore: 150% până la 300 RON
Depui 200 RON, joci cu 500 RON. T&Cs se aplică. 18+.

Fotbal Iran

Division 1
2020/2021
Loading...
fixtures
SA÷1¬~ZA÷IRAN: Division 1¬ZEE÷dQNDMiYb¬ZB÷94¬ZY÷Iran¬ZC÷nNX8wbyJ¬ZD÷c¬ZE÷MaCFjsYf¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷94_dQNDMiYb¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/iran/division-1/¬ZX÷00Iran 004......0010000000001000Division 1 010sion 1000¬ZCC÷0¬ZAF÷Iran¬~AA÷WCxCPjRN¬AD÷1606648500¬ADE÷1606648500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Astara¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AST¬AE÷Astara¬JA÷vwFgYnhn¬WU÷shahrdari-astara¬GRA÷0¬OA÷Y5VSrw7k-Wjx7XXh1.png¬WN÷FAJ¬AF÷Fajr Sepasi¬JB÷YaEcX67h¬WV÷fajr-sepasi¬GRB÷0¬OB÷4S4bQClC-KGWqfqCt.png¬AN÷n¬~AA÷dfpaShs5¬AD÷1606648500¬ADE÷1606648500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Baderan Tehran¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAD¬AE÷Baderan Tehran¬JA÷A3YTHR75¬WU÷baderan-tehran¬GRA÷0¬OA÷CfShNZjT-8G5uLeA8.png¬WN÷KHE¬AF÷Kheybar Khorramabad¬JB÷4QXXGoNB¬WV÷kheybar-khorramabad¬GRB÷0¬OB÷xrphnule-OjSCuimC.png¬AN÷n¬~AA÷jcsiUECh¬AD÷1606648500¬ADE÷1606648500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chooka Talesh¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAL¬AF÷Malavan¬JB÷OnWHKTNn¬WV÷malavan¬GRB÷0¬OB÷Ol5uzbjC-GlTeisda.png¬WM÷CHO¬AE÷Chooka Talesh¬JA÷UPWDL98t¬WU÷chooka-talesh¬GRA÷0¬OA÷8OmcwfA6-MHjQnaOB.png¬AN÷n¬~AA÷zoq3RCdB¬AD÷1606648500¬ADE÷1606648500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Khooshe Talaee¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KHO¬AE÷Khooshe Talaee¬JA÷G0yxG5xI¬WU÷khoosheh-talai¬GRA÷0¬OA÷IoZYlYTH-Igoj01M1.png¬WN÷EST¬AF÷Esteghlal Khuzestan¬JB÷ANztFPiO¬WV÷esteghlal-khuzestan¬GRB÷0¬OB÷CUWRQ2le-Q1P5JAQR.png¬AN÷n¬~AA÷hMw8QWBH¬AD÷1606648500¬ADE÷1606648500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mes Kerman¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHA¬AF÷Shahin Bushehr¬JB÷0nGkZSxt¬WV÷shahin-bushehr¬GRB÷0¬OB÷2mnq2996-xbUihNtg.png¬WM÷MES¬AE÷Mes Kerman¬JA÷lEZqEq7U¬WU÷mes¬GRA÷0¬OA÷2mO7tEjT-CbL7zNO1.png¬AN÷n¬~AA÷QZyGOAtU¬AD÷1606648500¬ADE÷1606648500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Navad Urmia¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAV¬AE÷Navad Urmia¬JA÷n3I1WQMb¬WU÷navad-urmia¬GRA÷0¬OA÷ILBoKO76-l8QR8BfE.png¬WN÷PAL¬AF÷Gol Reyhan Alborz¬JB÷tQH5Vpx5¬WV÷gol-reyhan-alborz¬GRB÷0¬OB÷EuMsgI6k-x4BtmOMH.png¬AN÷n¬~AA÷2XpeTYRb¬AD÷1606648500¬ADE÷1606648500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Qashqai Shiraz¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QAS¬AE÷Qashqai Shiraz¬JA÷2wVLJmwg¬WU÷qashqai-shiraz¬GRA÷0¬OA÷AwOfmuUH-WWk8fF4M.png¬WN÷ARM¬AF÷Arman Gohar¬JB÷WCZPI7ha¬WV÷arman-gohar¬GRB÷0¬OB÷ADVf9kAN-nc7zGJU6.png¬AN÷n¬~AA÷2eTsKUlo¬AD÷1606650300¬ADE÷1606650300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Esteghlal Molasani¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EST¬AE÷Esteghlal Molasani¬JA÷KGG9U4iB¬WU÷esteghlal-molasani¬GRA÷0¬OA÷IXubtVS0-6qkhItWa.png¬WN÷HAV¬AF÷Havadar SC¬JB÷EiVCTO6H¬WV÷havadar-sc¬GRB÷0¬OB÷2NA58XjC-KClbALyj.png¬AN÷n¬~AA÷407QrERo¬AD÷1606650300¬ADE÷1606650300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pars Janoobi Jam¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Pars Janoobi Jam¬JA÷hrUGSrMN¬WU÷pars-janoobi-jam¬GRA÷0¬OA÷xWKJxU86-n74qKFPE.png¬WN÷RAY¬AF÷Rayka Babol¬JB÷n5TKR2yU¬WV÷rayka-babol¬GRB÷0¬OB÷QkZQ2cU0-x8DQbxUo.png¬AN÷n¬~AA÷bs9tuWQA¬AD÷1607165100¬ADE÷1607165100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arman Gohar¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARM¬AE÷Arman Gohar¬JA÷UsElsryH¬WU÷arman-gohar¬GRA÷0¬OA÷ADVf9kAN-nc7zGJU6.png¬WN÷BAD¬AF÷Baderan Tehran¬JB÷O4Dht2jN¬WV÷baderan-tehran¬GRB÷0¬OB÷CfShNZjT-8G5uLeA8.png¬AN÷n¬~AA÷xSKXthdb¬AD÷1607165100¬ADE÷1607165100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Astara¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AST¬AE÷Astara¬JA÷GK7YpQyh¬WU÷shahrdari-astara¬GRA÷0¬OA÷Y5VSrw7k-Wjx7XXh1.png¬WN÷MES¬AF÷Mes Kerman¬JB÷pfCxppib¬WV÷mes¬GRB÷0¬OB÷2mO7tEjT-CbL7zNO1.png¬AN÷n¬~AA÷GIJytCB4¬AD÷1607165100¬ADE÷1607165100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fajr Sepasi¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FAJ¬AE÷Fajr Sepasi¬JA÷OpBtq464¬WU÷fajr-sepasi¬GRA÷0¬OA÷4S4bQClC-KGWqfqCt.png¬WN÷NAV¬AF÷Navad Urmia¬JB÷I7AprOLA¬WV÷navad-urmia¬GRB÷0¬OB÷ILBoKO76-l8QR8BfE.png¬AN÷n¬~AA÷ri6UsYth¬AD÷1607165100¬ADE÷1607165100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rayka Babol¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAL¬AF÷Malavan¬JB÷xU8Uo6Mo¬WV÷malavan¬GRB÷0¬OB÷Ol5uzbjC-GlTeisda.png¬WM÷RAY¬AE÷Rayka Babol¬JA÷OQKnNMqo¬WU÷rayka-babol¬GRA÷0¬OA÷QkZQ2cU0-x8DQbxUo.png¬AN÷n¬~AA÷4tyEMNAq¬AD÷1607166000¬ADE÷1607166000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gol Reyhan Alborz¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAL¬AE÷Gol Reyhan Alborz¬JA÷Yw3SZaTj¬WU÷gol-reyhan-alborz¬GRA÷0¬OA÷EuMsgI6k-x4BtmOMH.png¬WN÷PAR¬AF÷Pars Janoobi Jam¬JB÷nsiAbq6i¬WV÷pars-janoobi-jam¬GRB÷0¬OB÷xWKJxU86-n74qKFPE.png¬AN÷n¬~AA÷CpDpvjtH¬AD÷1607166000¬ADE÷1607166000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Havadar SC¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷QAS¬AF÷Qashqai Shiraz¬JB÷fm4OztEp¬WV÷qashqai-shiraz¬GRB÷0¬OB÷AwOfmuUH-WWk8fF4M.png¬WM÷HAV¬AE÷Havadar SC¬JA÷2eCduM5T¬WU÷havadar-sc¬GRA÷0¬OA÷2NA58XjC-KClbALyj.png¬AN÷n¬~AA÷vaTQJLf2¬AD÷1607167800¬ADE÷1607167800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Esteghlal Khuzestan¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EST¬AE÷Esteghlal Khuzestan¬JA÷KEiUgLKM¬WU÷esteghlal-khuzestan¬GRA÷0¬OA÷CUWRQ2le-Q1P5JAQR.png¬WN÷CHO¬AF÷Chooka Talesh¬JB÷EyiYhuzT¬WV÷chooka-talesh¬GRB÷0¬OB÷8OmcwfA6-MHjQnaOB.png¬AN÷n¬~AA÷08UMK1ud¬AD÷1607167800¬ADE÷1607167800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kheybar Khorramabad¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KHE¬AE÷Kheybar Khorramabad¬JA÷YcgMesjA¬WU÷kheybar-khorramabad¬GRA÷0¬OA÷xrphnule-OjSCuimC.png¬WN÷EST¬AF÷Esteghlal Molasani¬JB÷tOhQf15G¬WV÷esteghlal-molasani¬GRB÷0¬OB÷IXubtVS0-6qkhItWa.png¬AN÷n¬~AA÷rXZHLsQk¬AD÷1607167800¬ADE÷1607167800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shahin Bushehr¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shahin Bushehr¬JA÷0peEc3Lc¬WU÷shahin-bushehr¬GRA÷0¬OA÷2mnq2996-xbUihNtg.png¬WN÷KHO¬AF÷Khooshe Talaee¬JB÷f7fIdNz4¬WV÷khoosheh-talai¬GRB÷0¬OB÷IoZYlYTH-Igoj01M1.png¬AN÷n¬~
171
18
publicitate
publicitate
Setări notificări
Notificările sunt blocate de browser
Setări
Mod întunecat
publicitate
publicitate
Ajutor: Aici găseşti programul meciurilor din Division 1 2020/2021, meciurile de mâine şi tot ţintarul sezonului curent din Division 1 2020/2021. FlashScore.ro vă oferă tot programul care urmează din Division 1 2020/2021, scoruri live şi rezultate finale, clasamente, statistici meciuri directe şi comparaţii cote. Pe lângă Division 1 2020/2021, pe Flashscore.ro puteţi găsi informaţii despre încă peste 5000 de competiţii din peste 30 de sporturi din toată lumea.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!
mockup