Cele mai noi rezultate Division 1 2020/2021, scorurile din acest sezon din Division 1 2020/2021

publicitate
publicitate
publicitate
publicitate
publicitate
bookmaker
100% bonus până la 200 RON
Deschide un cont la bet365 azi și primești 100% bonus la depunere. Se aplică T&C. 18+
bookmaker
Bonus Exclusiv FlashScore: 150% până la 300 RON
Depui 200 RON, joci cu 500 RON. T&Cs se aplică. 18+.

Fotbal Iran

Division 1
2020/2021
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷IRAN: Division 1¬ZEE÷dQNDMiYb¬ZB÷94¬ZY÷Iran¬ZC÷nNX8wbyJ¬ZD÷c¬ZE÷MaCFjsYf¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷94_dQNDMiYb¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/iran/division-1/¬ZX÷00Iran 004......0010000000001000Division 1 010sion 1000¬ZCC÷0¬ZAF÷Iran¬~AA÷UsgrWzrt¬AD÷1606046400¬ADE÷1606046400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Esteghlal Khuzestan¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606053110¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAD¬AF÷Baderan Tehran¬JB÷QgHbFYo7¬WV÷baderan-tehran¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷CfShNZjT-8G5uLeA8.png¬WM÷EST¬AE÷Esteghlal Khuzestan¬JA÷ITHfGEW0¬WU÷esteghlal-khuzestan¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷CUWRQ2le-Q1P5JAQR.png¬~AA÷I9CxBiCU¬AD÷1606045500¬ADE÷1606045500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shahin Bushehr¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606052806¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AST¬AF÷Astara¬JB÷vwJjHfHf¬WV÷shahrdari-astara¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷Y5VSrw7k-Wjx7XXh1.png¬WM÷SHA¬AE÷Shahin Bushehr¬JA÷pGJnIz2l¬WU÷shahin-bushehr¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷2mnq2996-xbUihNtg.png¬~AA÷8YinVfcn¬AD÷1606044600¬ADE÷1606044600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kheybar Khorramabad¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606051509¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHO¬AF÷Chooka Talesh¬JB÷Im4pwxvE¬WV÷chooka-talesh¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷8OmcwfA6-MHjQnaOB.png¬WM÷KHE¬AE÷Kheybar Khorramabad¬JA÷4pG2Eh1D¬WU÷kheybar-khorramabad¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬OA÷xrphnule-OjSCuimC.png¬~AA÷AwMHFFca¬AD÷1606042800¬ADE÷1606042800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arman Gohar¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606052101¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PAR¬AF÷Pars Janoobi Jam¬JB÷rFLB4HXl¬WV÷pars-janoobi-jam¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬OB÷xWKJxU86-n74qKFPE.png¬WM÷ARM¬AE÷Arman Gohar¬JA÷EuH75cIr¬WU÷arman-gohar¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷ADVf9kAN-nc7zGJU6.png¬~AA÷UR4KGerg¬AD÷1606042800¬ADE÷1606042800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Esteghlal Molasani¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606051770¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RAY¬AF÷Rayka Babol¬JB÷I9VyBJfL¬WV÷rayka-babol¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬OB÷QkZQ2cU0-x8DQbxUo.png¬WM÷EST¬AE÷Esteghlal Molasani¬JA÷CWUuAwAR¬WU÷esteghlal-molasani¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷IXubtVS0-6qkhItWa.png¬~AA÷vJDYBXdO¬AD÷1606042800¬ADE÷1606042800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fajr Sepasi¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606052786¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KHO¬AF÷Khooshe Talaee¬JB÷WCFrJGnr¬WV÷khoosheh-talai¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬OB÷IoZYlYTH-Igoj01M1.png¬WM÷FAJ¬AE÷Fajr Sepasi¬JA÷EXSGNdvR¬WU÷fajr-sepasi¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷4S4bQClC-KGWqfqCt.png¬~AA÷lUKLEZC5¬AD÷1606042800¬ADE÷1606042800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Havadar SC¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606051875¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NAV¬AF÷Navad Urmia¬JB÷GSJJ2e21¬WV÷navad-urmia¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷ILBoKO76-l8QR8BfE.png¬WM÷HAV¬AE÷Havadar SC¬JA÷M5KF3yme¬WU÷havadar-sc¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷2NA58XjC-KClbALyj.png¬~AA÷riKPDgSB¬AD÷1606042800¬ADE÷1606042800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Malavan¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606051193¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷QAS¬AF÷Qashqai Shiraz¬JB÷SGQ4Qbf8¬WV÷qashqai-shiraz¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷AwOfmuUH-WWk8fF4M.png¬WM÷MAL¬AE÷Malavan¬JA÷EDxN1FH7¬WU÷malavan¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷Ol5uzbjC-GlTeisda.png¬~AA÷dfOTCDsI¬AD÷1606042800¬ADE÷1606042800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mes Kerman¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1606052293¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MES¬AE÷Mes Kerman¬JA÷zsUCOxPK¬WU÷mes¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷2mO7tEjT-CbL7zNO1.png¬WN÷PAL¬AF÷Gol Reyhan Alborz¬JB÷67P8PI9E¬WV÷gol-reyhan-alborz¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷EuMsgI6k-x4BtmOMH.png¬~
171
9
publicitate
publicitate
Setări notificări
Notificările sunt blocate de browser
Setări
Mod întunecat
publicitate
publicitate
Ajutor: Urmăreşte ultimele rezultate din Division 1 2020/2021, scorurile de azi şi toate rezultatele sezonului curent din Division 1 2020/2021. FlashScore.ro oferă toate rezultatele finale din Division 1 2020/2021, scoruri live şi meciurile următoare cu clasamente, statistici meciuri directe şi comparare cote. Pe lângă rezultatele din Division 1 2020/2021, pe Flashscore.ro puteţi urmări peste 5000 de competiţii din mai mult de 30 de sporturi din toată lumea.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!
mockup