Rezultate, scoruri live si clasamete Cupa României

publicitate
publicitate
publicitate
publicitate
publicitate

Fotbal România

Cupa
2020/2021
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷ROMÂNIA: Cupa¬ZEE÷dUzTIwSF¬ZB÷157¬ZY÷România¬ZC÷OSECPIt5¬ZD÷p¬ZE÷zeKm6IGT¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷157_dUzTIwSF¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/romania/cupa/¬ZX÷00România 007omânia0040000000001000Cupa 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷România¬~AA÷vN75SV88¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Agricola Borcea¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FCA¬AE÷Agricola Borcea¬JA÷OUrvVerB¬WU÷agricola-borcea¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷INA¬AF÷Inainte Modelu¬JB÷IirrUFcH¬WV÷inainte-modelu¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷WKnpLm1r¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Bisnov¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIS¬AE÷Bisnov¬JA÷nurBqec4¬WU÷star-bisnov¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DUM¬AF÷Dumbravita¬JB÷t2sFrFCA¬WV÷acs-dumbravita¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷jmjti9n2¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Crisul Chisineu Cris¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CCC¬AE÷Crisul Chisineu Cris¬JA÷hponOmVQ¬WU÷cs-crisul-chisineu-cris¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CS¬AF÷Soimii Lipova¬JB÷APXDJ7wr¬WV÷soimii-lipova¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷pABF581e¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cugir¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CUG¬AE÷Cugir¬JA÷vLVCRMyJ¬WU÷cf-metalurgistul-cugir¬AG÷3¬WN÷VII¬AF÷Viitorul Selimbar¬JB÷jcrKZJTu¬WV÷viitorul-selimbar¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬~AA÷v5EUebYT¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dacia Unirea Brăila¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VII¬AF÷Viitorul Ianca¬JB÷xUYOF4L9¬WV÷fortino-ianca¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷BRA¬AE÷Dacia Unirea Brăila¬JA÷8fUKGp63¬WU÷braila¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬~AA÷v9SWDWgF¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Daesti¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAE¬AE÷Daesti¬JA÷U7mXEqhD¬WU÷daesti¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷4¬WN÷FLA¬AF÷Flacara Horezu¬JB÷rByFwTUD¬WV÷flacara-horezu¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷lGsmEulb¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FC Pucioasa¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FCP¬AE÷FC Pucioasa¬JA÷6XKE5Kc2¬WU÷fc-pucioasa¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷MOR¬AF÷Moreni¬JB÷M3efEC12¬WV÷flacara-moreni¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷rJvuG1Jo¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ghiroda¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GHI¬AE÷Ghiroda¬JA÷OpyyD25S¬WU÷ghiroda¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷HUN¬AF÷FC Hunedoara¬JB÷tQN28MDq¬WV÷fc-hunedoara¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷vXAJ4SG1¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Husi¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LIE¬AF÷Liesti¬JB÷bNoSXcbh¬WV÷sporting-liesti¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷HUS¬AE÷Husi¬JA÷40nOYwqn¬WU÷husi¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~AA÷ID69RkOE¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Metalul Buzau¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ECH¬AE÷Metalul Buzau¬JA÷WfnnTZCN¬WU÷metalul-buzau¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷2¬WN÷CS¬AF÷CS Blejoi¬JB÷QHojSgST¬WV÷blejoi-vispesti¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬~AA÷tE0diIto¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oţelul Galaţi¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OTE¬AE÷Oţelul Galaţi¬JA÷GKXSEOzG¬WU÷otelul-galati¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷FOC¬AF÷CSM Focsani¬JB÷AsXWDrjM¬WV÷csm-focsani¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷prydCJIA¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Pașcani¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAS¬AE÷Pașcani¬JA÷8Kc6BAoL¬WU÷pascani¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MIR¬AF÷Miroslava¬JB÷xf2AAU0R¬WV÷stiinta-miroslava¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷CdixhkXe¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Recolta Dorolt¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUE¬AE÷Recolta Dorolt¬JA÷pKsvQ90E¬WU÷recolta-dorolt¬AG÷2¬WN÷FAU¬AF÷Faurei¬JB÷vssrPTFK¬WV÷cs-faurei¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬~AA÷6JCB6lnk¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Sanmartin¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Sanmartin¬JA÷WfS4Tr76¬WU÷sanmartin¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷LUC¬AF÷Luceafărul Oradea¬JB÷0UW8S2MC¬WV÷luceafarul-oradea¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷lrI67UWr¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sighetu Marmatiei¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIG¬AE÷Sighetu Marmatiei¬JA÷bsUdV4xf¬WU÷sighetu-marmatiei¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SPO¬AF÷Simleul Silvaniei¬JB÷h4T0UOi0¬WV÷cs-sportul-simleu-silvaniei¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷S6tiDa34¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Steaua Bucuresti¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POP¬AF÷Popesti Leordeni¬JB÷UTb2CjWE¬WV÷popesti-leordeni¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷STB¬AE÷Steaua Bucuresti¬JA÷z7abDWG8¬WU÷csa-steaua-bucuresti¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷nZVvCAOR¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Știința Bacău¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAL¬AE÷Știința Bacău¬JA÷hpRlXQ7s¬WU÷csm-bacau¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CEA¬AF÷Ceahlăul P. Neamț¬JB÷n7QhWpNm¬WV÷ceahlaul¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷4¬BD÷0¬~AA÷fgrqFLYi¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Teuz Cermei¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CER¬AE÷Teuz Cermei¬JA÷KGM67tTk¬WU÷gloria-lunca-teuz-cermei¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷PRO¬AF÷Progresul Pecica¬JB÷StMA60rd¬WV÷progresul-pecica¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷xITM3nW7¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tunari¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUN¬AE÷Tunari¬JA÷xEpWWHDb¬WU÷tunari¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷AFU¬AF÷CS Afumaţi¬JB÷pvpzWyT4¬WV÷cs-afumati¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~AA÷nmBDQ9wL¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Unirea Dej¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Unirea Dej¬JA÷SQXHNDzo¬WU÷unirea-dej¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷7¬BA÷2¬BC÷5¬WN÷STO¬AF÷G. Bistriţa¬JB÷GtRancDo¬WV÷gloria-bistrita¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷hCWzDj9L¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Unirea Ungheni¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ODO¬AF÷Odorheiu Secuiesc¬JB÷jyuNy7aQ¬WV÷odorheiu¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷UNG¬AE÷Unirea Ungheni¬JA÷M1zJxmpK¬WU÷unirea-ungheni¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷GUcTgB2q¬AD÷1600781400¬ADE÷1600781400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷V. Cumpana¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1600814639¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷V.¬AE÷V. Cumpana¬JA÷YPmt58Ol¬WU÷victoria-cumpana¬AG÷0¬WN÷AXI¬AF÷Axiopolis Cernavoda¬JB÷p0ip4Swe¬WV÷axiopolis-cernavoda¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬~
22
fixtures
0
publicitate
publicitate
Setări notificări
Notificările sunt blocate de browser
Setări
Mod întunecat
publicitate
publicitate
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Cupa României din sectiunea Fotbal/România. FlashScore.ro oferă livescore din Cupa României, rezultate finale și parțiale, clasamente Cupa României și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Cupa României mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Cupa României este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!