Fotbal »România » Cupa » 2017/2018

results
SA÷1¬~ZA÷ROMÂNIA: Cupa¬ZEE÷dUzTIwSF¬ZB÷157¬ZY÷România¬ZC÷bP9lxFv9¬ZD÷p¬ZE÷YygrddFn¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷157_dUzTIwSF¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/romania/cupa/¬ZX÷00România 007omânia0040000000169000Cupa 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷România¬~AA÷6JYVf9bH¬AD÷1505309400¬ADE÷1505309400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Agricola Borcea¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷INA¬AF÷Inainte Modelu¬WV÷inainte-modelu¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷FCA¬AE÷Agricola Borcea¬WU÷agricola-borcea¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷bgVNdVT4¬AD÷1505309400¬ADE÷1505309400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Alba Iulia¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALB¬AE÷Alba Iulia¬WU÷alba-iulia¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷IND¬AF÷Industria Galda¬WV÷industria-galda¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷Ic2lDjEo¬AD÷1505309400¬ADE÷1505309400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Cetate Rasnov¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLI¬AE÷Cetate Rasnov¬WU÷cetate-rasnov¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷AFC¬AF÷AFC Harman¬WV÷afc-harman¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷SYMvgmTT¬AD÷1505309400¬ADE÷1505309400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Conachi¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAI¬AE÷Conachi¬WU÷conachi¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷LIE¬AF÷Liesti¬WV÷sporting-liesti¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷4fE6l7yo¬AD÷1505309400¬ADE÷1505309400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CSM Focsani¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RAM¬AF÷Ramnicu Sarat¬WV÷ramnicu-sarat¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷FOC¬AE÷CSM Focsani¬WU÷csm-focsani¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷pAXZgTDN¬AD÷1505309400¬ADE÷1505309400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dobrogea Tulcea¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DOB¬AE÷Dobrogea Tulcea¬WU÷dobrogea-tulcea¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SLO¬AF÷Slobozia¬WV÷slobozia¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷dl1hCATi¬AD÷1505309400¬ADE÷1505309400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Roman¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROM¬AE÷Roman¬WU÷roman¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷MIR¬AF÷Miroslava¬WV÷stiinta-miroslava¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷x0IkBUrb¬AD÷1505309400¬ADE÷1505309400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷'U' Cluj¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AFR¬AE÷'U' Cluj¬WU÷as-fc-universitatea-cluj¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷4¬WN÷COM¬AF÷Comuna Recea¬WV÷comuna-recea¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷GUuJcBEb¬AD÷1505309400¬ADE÷1505309400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Unirea Cristuru¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Unirea Cristuru¬WU÷unirea-cristuru¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SAN¬AF÷Sanatatea Cluj¬WV÷sanatatea-cluj¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷xpURekqB¬AD÷1505309400¬ADE÷1505309400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vointa Biled¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AS¬AE÷Vointa Biled¬WU÷vointa-biled¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷RIP¬AF÷Ripensia Timisoara¬WV÷ripensia-timisoara¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷4fxFbiah¬AD÷1505232000¬ADE÷1505232000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Petrolul Ploiești¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PET¬AE÷Petrolul Ploiești¬WU÷petrolul¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷MOR¬AF÷Moreni¬WV÷flacara-moreni¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷djWbhGxJ¬AD÷1505223000¬ADE÷1505223000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷ACS Sirineasa¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ACS¬AE÷ACS Sirineasa¬WU÷acs-sirineasa¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷BRA¬AF÷Bradu¬WV÷bradu¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷SAvrdbwf¬AD÷1505223000¬ADE÷1505223000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aerostar¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AER¬AE÷Aerostar¬WU÷aerostar¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷MIE¬AF÷Miercurea Ciuc¬WV÷miercurea-ciuc¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷AXxBaXqn¬AD÷1505223000¬ADE÷1505223000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alexandria¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALE¬AE÷Alexandria¬WU÷alexandria¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷4¬WN÷DOM¬AF÷Domnesti¬WV÷viitorul-domnesti¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷IaXfgdNC¬AD÷1505223000¬ADE÷1505223000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cetate Deva¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CET¬AE÷Cetate Deva¬WU÷cetate-deva¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷RES¬AF÷Resita¬WV÷fcm-resita¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷Wtv70DUu¬AD÷1505223000¬ADE÷1505223000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Filiasi¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FIL¬AE÷Filiasi¬WU÷acso-filiasi¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷ROS¬AF÷Rosiorii de Vede¬WV÷rosiorii-de-vede¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷AZTneIh0¬AD÷1505223000¬ADE÷1505223000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Performanta Ighiu¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CS¬AE÷Performanta Ighiu¬WU÷performanta-ighiu¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CUG¬AF÷Cugir¬WV÷cf-metalurgistul-cugir¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷OxYjfx86¬AD÷1505223000¬ADE÷1505223000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Soimii Lipova¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CS¬AE÷Soimii Lipova¬WU÷soimii-lipova¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SEB¬AF÷Sebis¬WV÷sebis¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷AgnpFCLn¬AD÷1503417600¬ADE÷1503417600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Petrolul Ploiești¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PET¬AE÷Petrolul Ploiești¬WU÷petrolul¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷TIT¬AF÷Titu¬WV÷urban-titu¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷pbaOcBjC¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Agricola Borcea¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FCA¬AE÷Agricola Borcea¬WU÷agricola-borcea¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷AXI¬AF÷Axiopolis Cernavoda¬WV÷axiopolis-cernavoda¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷SjYFSVkn¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alba Iulia¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALB¬AE÷Alba Iulia¬WU÷alba-iulia¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷DEJ¬AF÷U. Dej¬WV÷unirea-dej¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷vBeEKYcP¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alexandria¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALE¬AE÷Alexandria¬WU÷alexandria¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬WN÷TUN¬AF÷Tunari¬WV÷tunari¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷tKstGh6t¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Astra Plosca¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ROS¬AF÷Rosiorii de Vede¬WV÷rosiorii-de-vede¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷4¬WM÷AST¬AE÷Astra Plosca¬WU÷astra-plosca¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷Au7B0D6g¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chiscani¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chiscani¬WU÷sportul-chiscani¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷LIE¬AF÷Liesti¬WV÷sporting-liesti¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷dYQz7FTP¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cimentul Bicaz¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CS¬AE÷Cimentul Bicaz¬WU÷cimentul-bicaz¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷MIE¬AF÷Miercurea Ciuc¬WV÷miercurea-ciuc¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷6gTTRd9i¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Conachi¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAI¬AE÷Conachi¬WU÷conachi¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷AVA¬AF÷Avantul Valea Marului¬WV÷avantul-valea-marului¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷GI771gim¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CSM Focsani¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOC¬AE÷CSM Focsani¬WU÷csm-focsani¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷4¬WN÷MET¬AF÷Metalosport Galati¬WV÷metalosport-galati¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷xSh68S4U¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Diosig¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CS¬AE÷Diosig¬WU÷diosig¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SEB¬AF÷Sebis¬WV÷sebis¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷670Kbiy6¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Fantanele¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VII¬AE÷Fantanele¬WU÷fantanele¬AG÷0¬WN÷DOB¬AF÷Dobrogea Tulcea¬WV÷dobrogea-tulcea¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷lpolEWzg¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gaz Metan Cornesti¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASH¬AE÷Gaz Metan Cornesti¬WU÷gaz-metan-cornesti¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷MOR¬AF÷Moreni¬WV÷flacara-moreni¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷AFNKRk5h¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Iernut¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IER¬AE÷Iernut¬WU÷cs-iernut¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷IND¬AF÷Industria Galda¬WV÷industria-galda¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷vLbSdV5I¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Inainte Modelu¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OLT¬AF÷Oltenita¬WV÷oltenita¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷INA¬AE÷Inainte Modelu¬WU÷inainte-modelu¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷3¬BC÷2¬AN÷n¬~AA÷vZw1BUKB¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Lupac¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VOI¬AE÷Lupac¬WU÷vointa-lupac¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬WN÷CET¬AF÷Cetate Deva¬WV÷cetate-deva¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷5¬AU÷2¬AN÷n¬~AA÷W8zgDjja¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Milcov¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Milcov¬WU÷milcov¬AG÷0¬WN÷FIL¬AF÷Filiasi¬WV÷acso-filiasi¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷lW5FaXLa¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Papauti¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAP¬AE÷Papauti¬WU÷papauti¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷RAM¬AF÷Ramnicu Sarat¬WV÷ramnicu-sarat¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷Y5bF8Z8T¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Performanta Ighiu¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CS¬AE÷Performanta Ighiu¬WU÷performanta-ighiu¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬WN÷JUC¬AF÷Jucu¬WV÷unirea-jucu¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷x6HVekLO¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Popesti Leordeni¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POP¬AE÷Popesti Leordeni¬WU÷popesti-leordeni¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SLO¬AF÷Slobozia¬WV÷slobozia¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷byf298kO¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Soimii Lipova¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CS¬AE÷Soimii Lipova¬WU÷soimii-lipova¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷CER¬AF÷Teuz Cermei¬WV÷gloria-lunca-teuz-cermei¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷EmUBTBzt¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Somcuta Mare¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRO¬AE÷Somcuta Mare¬WU÷somcuta-mare¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷COM¬AF÷Comuna Recea¬WV÷comuna-recea¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷10¬BB÷5¬BD÷5¬AN÷n¬~AA÷IsSW7eEJ¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tudora¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUD¬AE÷Tudora¬WU÷tudora¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ROM¬AF÷Roman¬WV÷roman¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷pCvcCA55¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Turceni¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STI¬AE÷Turceni¬WU÷stiinta-turceni¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ACS¬AF÷ACS Sirineasa¬WV÷acs-sirineasa¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷vmyr4gHp¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷'U' Cluj¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AFR¬AE÷'U' Cluj¬WU÷as-fc-universitatea-cluj¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬WN÷ULM¬AF÷Ulmeni¬WV÷viitorul-ulmeni¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷l6MOQ9Kb¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Unirea Cristuru¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Unirea Cristuru¬WU÷unirea-cristuru¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬WN÷REG¬AF÷Reghin¬WV÷reghin¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷2F332Zys¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Unirea Mircesti¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASU¬AE÷Unirea Mircesti¬WU÷unirea-mircesti¬AG÷0¬WN÷AER¬AF÷Aerostar¬WV÷aerostar¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷IPx5AlzI¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vointa Biled¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AS¬AE÷Vointa Biled¬WU÷vointa-biled¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬WN÷CS¬AF÷Municipal Lugoj¬WV÷cs-municipal-lugoj¬AH÷1¬AN÷n¬~AA÷hjun3DWj¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Zalău¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAN¬AF÷Sanatatea Cluj¬WV÷sanatatea-cluj¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬WM÷ZAL¬AE÷Zalău¬WU÷zalau¬AG÷0¬AN÷n¬~AA÷IuRSPTZ4¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zarnesti¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OLI¬AF÷Cetate Rasnov¬WV÷cetate-rasnov¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷4¬WM÷ASF¬AE÷Zarnesti¬WU÷zarnesti¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AN÷n¬~
1
1506229431
47
fixtures
1
1506229431
0
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Cupa României din sectiunea Fotbal/România. FlashScore.ro oferă livescore din Cupa României, rezultate finale și parțiale, clasamente Cupa României și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Cupa României mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Cupa României este real-time și se actualizează instant.