Rezultate, scoruri live si clasamete Hazfi Cup 2019/2020

Fotbal Iran

Hazfi Cup
2019/2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷IRAN: Hazfi Cup¬ZEE÷0nM3OEZa¬ZB÷94¬ZY÷Iran¬ZC÷2yJQYcwH¬ZD÷c¬ZE÷nTxbJ2xI¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷94_0nM3OEZa¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/iran/hazfi-cup/¬ZX÷00Iran 004......0020000000001000Hazfi Cup 009fi Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Iran¬~AA÷WWUA5OR7¬AD÷1577106900¬ADE÷1577106900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Naft M.I.S¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1577116151¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAF¬AE÷Naft M.I.S¬JA÷pt58fuHA¬WU÷naft-masjed-soleyman¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SHA¬AF÷Shahin Bushehr¬JB÷OW3CgaWG¬WV÷shahin-bushehr¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷z5y27pce¬AD÷1577100600¬ADE÷1577100600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shahrdari Mahshahr¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1577108190¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shahrdari Mahshahr¬JA÷423hbNHo¬WU÷shahrdari-mahshahr¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷PER¬AF÷Persepolis¬JB÷rg2dcsXi¬WV÷persepolis¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷QHbNtYOL¬AD÷1574772600¬ADE÷1574772600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sepahan¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1574779614¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEP¬AE÷Sepahan¬JA÷C01LB5SH¬WU÷sepahan¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷PEY¬AF÷Peykan¬JB÷fPjQAPsO¬WV÷peykan¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷tUOJMCXk¬AD÷1574772300¬ADE÷1574772300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Persepolis¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1574779007¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PER¬AE÷Persepolis¬JA÷UHqV0lEa¬WU÷persepolis¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SAN¬AF÷Sanat-Naft¬JB÷CtZZa8T5¬WV÷sanat-naft¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷zT5Aqzu3¬AD÷1574764200¬ADE÷1574764200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Navad Urmia¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1574774871¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAV¬AE÷Navad Urmia¬JA÷ze6dH9bt¬WU÷navad-urmia¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷TRA¬AF÷Tractor-Sazi¬JB÷UH50GTDn¬WV÷tractor-sazi¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷rg9IsE9F¬AD÷1571318400¬ADE÷1571318400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Esteghlal F.C.¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571327953¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EST¬AE÷Esteghlal F.C.¬JA÷4zbDDRc5¬WU÷esteghlal¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷FAJ¬AF÷Fajr Sepasi¬JB÷bccHCoDB¬WV÷fajr-sepasi¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷fXSNLWnd¬AD÷1571313600¬ADE÷1571313600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shahrdari Mahshahr¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571320535¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shahrdari Mahshahr¬JA÷jXXwaSrC¬WU÷shahrdari-mahshahr¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷EST¬AF÷Esteghlal Novin Mahshahr¬JB÷K6xrbnbI¬WV÷esteghlal-novin-mahshahr¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷n7PFNhIq¬AD÷1571236200¬ADE÷1571236200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shahin Bushehr¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571242868¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shahin Bushehr¬JA÷MitN2Aqm¬WU÷shahin-bushehr¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷SAI¬AF÷Saipa¬JB÷GEuR1Ubg¬WV÷saipa¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷dx76pGPd¬AD÷1571232000¬ADE÷1571232000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zob Ahan¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571238854¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZOB¬AE÷Zob Ahan¬JA÷bcync6DO¬WU÷zob-ahan¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷MES¬AF÷Mes Kerman¬JB÷02FULkjP¬WV÷mes¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬~AA÷42AErff9¬AD÷1571230200¬ADE÷1571230200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shahr Khodrou¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571237791¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shahr Khodrou¬JA÷8844FmTh¬WU÷shahr-khodrou¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷NAF¬AF÷Naft M.I.S¬JB÷Qqa9E7ra¬WV÷naft-masjed-soleyman¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷beCzJo1k¬AD÷1569931200¬ADE÷1569931200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Sardar Bukan¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAR¬AE÷Sardar Bukan¬JA÷UL1TlnwE¬WU÷sardar-bukan¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SHA¬AF÷Shahrdari Mahshahr¬JB÷8C0Xm6hK¬WV÷shahrdari-mahshahr¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷niNZyR7R¬AD÷1569854700¬ADE÷1569854700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Gol Reyhan Alborz¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1569866673¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷EST¬AF÷Esteghlal F.C.¬JB÷jaffg1Ua¬WV÷esteghlal¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷PAL¬AE÷Gol Reyhan Alborz¬JA÷C8ejfsFg¬WU÷gol-reyhan-alborz¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷4SXUx7hL¬AD÷1569852000¬ADE÷1569852000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Esteghlal Novin Mahshahr¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EST¬AE÷Esteghlal Novin Mahshahr¬JA÷Gt2sd3ps¬WU÷esteghlal-novin-mahshahr¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷MES¬AF÷Mes Nov. Kerman¬JB÷fX0oeNam¬WV÷mes-nov-kerman¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷jPTQwmwF¬AD÷1569851100¬ADE÷1569851100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Khooshe Talaee¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1569861077¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KHO¬AE÷Khooshe Talaee¬JA÷pbBB1PMJ¬WU÷khoosheh-talai¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷SHA¬AF÷Shahin Bushehr¬JB÷b1FF0qxQ¬WV÷shahin-bushehr¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷4¬AU÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷W8ArHPV1¬AD÷1569851100¬ADE÷1569851100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Pars Janoobi Jam¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Pars Janoobi Jam¬JA÷MJt8s4Vm¬WU÷pars-janoobi-jam¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ZOB¬AF÷Zob Ahan¬JB÷zNpCtOpf¬WV÷zob-ahan¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷d2UMvTN8¬AD÷1569851100¬ADE÷1569851100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Peykan¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1569857778¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHO¬AF÷Shohadaye Razkan Karaj¬JB÷rgXSxtpJ¬WV÷shohadaye-razkan-karaj¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷PEY¬AE÷Peykan¬JA÷42YOwMUC¬WU÷peykan¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬~AA÷hIBvI5Ge¬AD÷1569848400¬ADE÷1569848400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kheybar Khorramabad¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1569855707¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KHE¬AE÷Kheybar Khorramabad¬JA÷QmexmQ7Q¬WU÷khorramabad¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SEP¬AF÷Sepahan¬JB÷Sds4rpGs¬WV÷sepahan¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷IBVIu982¬AD÷1569843000¬ADE÷1569843000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Fajr Sepasi¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1569852957¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FAJ¬AE÷Fajr Sepasi¬JA÷IozHur00¬WU÷fajr-sepasi¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷FOO¬AF÷Foolad¬JB÷dxZKv2F6¬WV÷foolad¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷ph8WJRoq¬AD÷1569843000¬ADE÷1569843000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Machine Sazi¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1569850580¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Machine Sazi¬JA÷IXfrRro7¬WU÷machine-sazi-tabriz¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷PER¬AF÷Persepolis¬JB÷GIDoQ20D¬WV÷persepolis¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~
26
fixtures
0
Setări notificări
Notificări blocate de browser
Setări
Mod întunecat
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Hazfi Cup 2019/2020 din sectiunea Fotbal/Iran. FlashScore.ro oferă livescore din Hazfi Cup 2019/2020, rezultate finale și parțiale, clasamente Hazfi Cup 2019/2020 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Hazfi Cup 2019/2020 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Hazfi Cup 2019/2020 este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!