Fotbal »Africa de Sud » Premier League » 2017/2018

Premier League
Loading ...
results
SA÷1¬~ZA÷AFRICA DE SUD: Premier League¬ZEE÷WYFXQ1KH¬ZB÷175¬ZY÷Africa de Sud¬ZC÷Io6bdfd3¬ZD÷p¬ZE÷tznEi8EC¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷175_WYFXQ1KH¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/africa-de-sud/premier-league/¬ZX÷00Africa de Su013de Sud0000000000179000Premier Leag014League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Africa de Sud¬~AA÷8ULtVnCo¬AD÷1526130000¬ADE÷1526130000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ajax Cape Town¬ER÷Runda 30¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AJA¬AE÷Ajax Cape Town¬JA÷0U9aMqRI¬WU÷ajax-cape-town¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷KAI¬AF÷Kaizer¬JB÷xfXS4Heo¬WV÷kaizer¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷U3C1QOQG¬AD÷1526130000¬ADE÷1526130000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Amazulu¬ER÷Runda 30¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ECH¬AF÷Cape Town City¬JB÷vqe1136j¬WV÷cape-town-city¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷AMA¬AE÷Amazulu¬JA÷0hdc2qip¬WU÷amazulu¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷G08cR4BA¬AD÷1526130000¬ADE÷1526130000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bloem Celtic¬ER÷Runda 30¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLO¬AE÷Bloem Celtic¬JA÷t8FQ75TM¬WU÷bloem-celtic¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MAM¬AF÷Mamelodi¬JB÷fBJU6PrT¬WV÷mamelodi¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷6Psb63Zp¬AD÷1526130000¬ADE÷1526130000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maritzburg Utd¬ER÷Runda 30¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Maritzburg Utd¬JA÷h46iO5d6¬WU÷maritzburg-utd¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷GOL¬AF÷Golden Arrows¬JB÷Wf5eNPBC¬WV÷golden-arrows¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷nLKpU6Ri¬AD÷1526130000¬ADE÷1526130000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando¬ER÷Runda 30¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando¬JA÷tSc9D9ao¬WU÷orlando¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷FRE¬AF÷Free State Stars¬JB÷fV1DCTEi¬WV÷free-state-stars¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷YyJhSpd4¬AD÷1526130000¬ADE÷1526130000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Platinum Stars¬ER÷Runda 30¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PLA¬AE÷Platinum Stars¬JA÷8fHI9RbA¬WU÷platinum-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷BID¬AF÷Bidvest Wits¬JB÷noGM8oEG¬WV÷bidvest-wits¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷OQB5PrtN¬AD÷1526130000¬ADE÷1526130000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Polokwane¬ER÷Runda 30¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POL¬AE÷Polokwane¬JA÷SblqQnqi¬WU÷polokwane-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷CHI¬AF÷Chippa United¬JB÷6kmmP6bc¬WV÷chippa-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷foKlTQtb¬AD÷1526130000¬ADE÷1526130000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Supersport¬ER÷Runda 30¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUP¬AE÷Supersport¬JA÷lh1HBmUc¬WU÷supersport¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷BAR¬AF÷Baroka¬JB÷Sr0LA7q4¬WV÷baroka¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷Ya56TZzs¬AD÷1524920400¬ADE÷1524920400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baroka¬ER÷Runda 29¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BLO¬AF÷Bloem Celtic¬JB÷2ekcEUSs¬WV÷bloem-celtic¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷BAR¬AE÷Baroka¬JA÷QZcVIAKQ¬WU÷baroka¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬~AA÷fmFUNV4I¬AD÷1524920400¬ADE÷1524920400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bidvest Wits¬ER÷Runda 29¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BID¬AE÷Bidvest Wits¬JA÷b5DrQRRg¬WU÷bidvest-wits¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷AMA¬AF÷Amazulu¬JB÷AuHnPos0¬WV÷amazulu¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷MZGMPiz6¬AD÷1524920400¬ADE÷1524920400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cape Town City¬ER÷Runda 29¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ECH¬AE÷Cape Town City¬JA÷67Y3X9ZJ¬WU÷cape-town-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ORL¬AF÷Orlando¬JB÷pbX7WTlQ¬WV÷orlando¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷Q7NDRD5g¬AD÷1524920400¬ADE÷1524920400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chippa United¬ER÷Runda 29¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chippa United¬JA÷Ioh9BSC0¬WU÷chippa-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SUP¬AF÷Supersport¬JB÷dxiDAnS6¬WV÷supersport¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷WpO9Sgjm¬AD÷1524920400¬ADE÷1524920400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Free State Stars¬ER÷Runda 29¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Free State Stars¬JA÷pKv2Dlrl¬WU÷free-state-stars¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷POL¬AF÷Polokwane¬JB÷OAw6C8cf¬WV÷polokwane-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷SISwYFSP¬AD÷1524920400¬ADE÷1524920400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Golden Arrows¬ER÷Runda 29¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Golden Arrows¬JA÷hMaNKWkE¬WU÷golden-arrows¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷PLA¬AF÷Platinum Stars¬JB÷WCbRJj5K¬WV÷platinum-stars¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷4bMHQXKa¬AD÷1524920400¬ADE÷1524920400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kaizer¬ER÷Runda 29¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAI¬AE÷Kaizer¬JA÷v1tI96sD¬WU÷kaizer¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷MAR¬AF÷Maritzburg Utd¬JB÷h4pM8QdJ¬WV÷maritzburg-utd¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷0QFQOBkC¬AD÷1524920400¬ADE÷1524920400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mamelodi¬ER÷Runda 29¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAM¬AE÷Mamelodi¬JA÷QiFzSmcs¬WU÷mamelodi¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬WN÷AJA¬AF÷Ajax Cape Town¬JB÷4rEvR7Cm¬WV÷ajax-cape-town¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~ZA÷AFRICA DE SUD: Premier League - Grupă retrogradare¬ZEE÷WYFXQ1KH¬ZB÷175¬ZY÷Africa de Sud¬ZC÷nwdgDIXI¬ZD÷p¬ZE÷tznEi8EC¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷175_WYFXQ1KH¬ZJ÷73¬ZL÷/fotbal/africa-de-sud/premier-league/¬ZX÷00Africa de Su013de Sud0000000000314000Premier Leag035radare000¬ZCC÷0¬ZAF÷Africa de Sud¬~AA÷8UBic1qa¬AD÷1527944400¬ADE÷1527944400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jomo Cosmos¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOM¬AE÷Jomo Cosmos¬JA÷MoRCBR2g¬WU÷jomo-cosmos¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷PLA¬AF÷Platinum Stars¬JB÷0xQGAoIa¬WV÷platinum-stars¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷23T7xqhQ¬AD÷1527685200¬ADE÷1527685200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Black Leopards¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JOM¬AF÷Jomo Cosmos¬JB÷WQLqkrS2¬WV÷jomo-cosmos¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷BLA¬AE÷Black Leopards¬JA÷ULs1Qbk2¬WU÷black-leopards¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷jgHnbsUh¬AD÷1527358500¬ADE÷1527358500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Platinum Stars¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PLA¬AE÷Platinum Stars¬JA÷QJX3DmYt¬WU÷platinum-stars¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷BLA¬AF÷Black Leopards¬JB÷vNy8C7mm¬WV÷black-leopards¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷C2IraNEn¬AD÷1527096600¬ADE÷1527096600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Platinum Stars¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PLA¬AE÷Platinum Stars¬JA÷fXAWVel8¬WU÷platinum-stars¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷JOM¬AF÷Jomo Cosmos¬JB÷YN9zVF3E¬WV÷jomo-cosmos¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷j5aJVCJD¬AD÷1526821200¬ADE÷1526821200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jomo Cosmos¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOM¬AE÷Jomo Cosmos¬JA÷UcaEZ2SF¬WU÷jomo-cosmos¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷BLA¬AF÷Black Leopards¬JB÷OKbIYMsM¬WV÷black-leopards¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷IuJv03at¬AD÷1526475600¬ADE÷1526475600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Black Leopards¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Black Leopards¬JA÷vPSq8hd1¬WU÷black-leopards¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷PLA¬AF÷Platinum Stars¬JB÷IFRm7CB7¬WV÷platinum-stars¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~
1
1532366715
246
fixtures
1
1532366715
0
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Prima Ligă din Africa de Sud din sectiunea Fotbal/Africa de Sud. FlashScore.ro oferă livescore din Prima Ligă din Africa de Sud, rezultate finale și parțiale, clasamente Prima Ligă din Africa de Sud și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Prima Ligă din Africa de Sud mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Prima Ligă din Africa de Sud este real-time și se actualizează instant.