Fotbal »Argentina » Primera B Nacional » 2017/2018

Primera B Nacional
Loading ...
results
1
1503093306
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Primera B Nacional¬ZEE÷QTNHA4p4¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷WUN3xQcI¬ZD÷p¬ZE÷z3QHq0nr¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_QTNHA4p4¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/argentina/primera-b-nacional/¬ZX÷00Argentina 009entina0010000000169000Primera B Na018cional000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷neRTf0xg¬AD÷1505592000¬ADE÷1505592000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Almagro¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALM¬AE÷Almagro¬WU÷almagro¬WN÷BRO¬AF÷Brown Adrogue¬WV÷brown-adrogue¬AN÷n¬~AA÷ShBSdM7t¬AD÷1505592000¬ADE÷1505592000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CDJU Gualeguaychu¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FLA¬AF÷Flandria¬WV÷flandria¬WM÷JUV¬AE÷CDJU Gualeguaychu¬WU÷juventud-unida-gualeguaychu¬AN÷n¬~AA÷pANljxiO¬AD÷1505592000¬ADE÷1505592000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Deportivo Riestra¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Riestra¬WU÷deportivo-riestra¬WN÷CLU¬AF÷Club Atletico Mitre¬WV÷ca-mitre-santiago-del-estero¬AN÷n¬~AA÷lOmaAuxt¬AD÷1505592000¬ADE÷1505592000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimnasia Jujuy¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia Jujuy¬WU÷gimnasia-jujuy¬WN÷RAF¬AF÷Atl. Rafaela¬WV÷atl-rafaela¬AN÷n¬~AA÷84SPetNn¬AD÷1505592000¬ADE÷1505592000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Instituto¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷INS¬AE÷Instituto¬WU÷instituto¬WN÷GUI¬AF÷Guillermo Brown¬WV÷guillermo-brown¬AN÷n¬~AA÷O0Mhkd6U¬AD÷1505592000¬ADE÷1505592000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Andes¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AND¬AE÷Los Andes¬WU÷los-andes¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Moron¬WV÷deportivo-moron¬AN÷n¬~AA÷fLUygv75¬AD÷1505592000¬ADE÷1505592000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nueva Chicago¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NUE¬AE÷Nueva Chicago¬WU÷nueva-chicago¬WN÷RIV¬AF÷Ind. Rivadavia¬WV÷ind-rivadavia¬AN÷n¬~AA÷tIQXgKia¬AD÷1505592000¬ADE÷1505592000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Martin Tucuman¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FER¬AF÷Ferro¬WV÷ferro¬WM÷MAR¬AE÷San Martin Tucuman¬WU÷san-martin-tucuman¬AN÷n¬~AA÷xpKthbMB¬AD÷1505592000¬ADE÷1505592000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santamarina¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santamarina¬WU÷santamarina¬WN÷ALD¬AF÷Aldosivi¬WV÷aldosivi¬AN÷n¬~AA÷fLj78J6h¬AD÷1505592000¬ADE÷1505592000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sarmiento Junin¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAR¬AE÷Sarmiento Junin¬WU÷sarmiento-junin¬WN÷QUI¬AF÷Quilmes¬WV÷quilmes¬AN÷n¬~AA÷GzJpiIyI¬AD÷1505592000¬ADE÷1505592000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sportivo Estudiantes¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Estudiantes¬WU÷sportivo-estudiantes¬WN÷BOY¬AF÷All Boys¬WV÷all-boys¬AN÷n¬~AA÷0bi39ain¬AD÷1505592000¬ADE÷1505592000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Villa Dalmine¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Villa Dalmine¬WU÷villa-dalmine¬WN÷BOC¬AF÷Boca Unidos¬WV÷boca-unidos¬AN÷n¬~
1
1503093306
12
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Primera B Nacional 2017/2018 din sectiunea Fotbal/Argentina. FlashScore.ro oferă livescore din Primera B Nacional 2017/2018, rezultate finale și parțiale, clasamente Primera B Nacional 2017/2018 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Primera B Nacional 2017/2018 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Primera B Nacional 2017/2018 este real-time și se actualizează instant.