Fotbal »Africa de Sud » Premier League » 2017/2018

Loading ...
results
SA÷1¬~ZA÷AFRICA DE SUD: Premier League¬ZEE÷WYFXQ1KH¬ZB÷175¬ZY÷Africa de Sud¬ZC÷Io6bdfd3¬ZD÷p¬ZE÷tznEi8EC¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷175_WYFXQ1KH¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/africa-de-sud/premier-league/¬ZX÷00Africa de Su013de Sud0000000000169000Premier Leag014League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Africa de Sud¬~AA÷8QDaqFeM¬AD÷1503234000¬ADE÷1503234000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bloem Celtic¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLO¬AE÷Bloem Celtic¬WU÷bloem-celtic¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷KAI¬AF÷Kaizer¬WV÷kaizer¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷jk34rZAS¬AD÷1503234000¬ADE÷1503234000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Platinum Stars¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PLA¬AE÷Platinum Stars¬WU÷platinum-stars¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MAR¬AF÷Maritzburg Utd¬WV÷maritzburg-utd¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷UZEepetG¬AD÷1503166500¬ADE÷1503166500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ajax Cape Town¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AJA¬AE÷Ajax Cape Town¬WU÷ajax-cape-town¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷GOL¬AF÷Golden Arrows¬WV÷golden-arrows¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷00AioyR9¬AD÷1503158400¬ADE÷1503158400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHI¬AF÷Chippa United¬WV÷chippa-united¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷ORL¬AE÷Orlando¬WU÷orlando¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷M9BmnHB3¬AD÷1503147600¬ADE÷1503147600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Amazulu¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AMA¬AE÷Amazulu¬WU÷amazulu¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷FRE¬AF÷Free State Stars¬WV÷free-state-stars¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷voMrmcdc¬AD÷1503147600¬ADE÷1503147600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Polokwane¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POL¬AE÷Polokwane¬WU÷polokwane-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BAR¬AF÷Baroka¬WV÷baroka¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷QsIvlwsi¬AD÷1503147600¬ADE÷1503147600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Supersport¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAM¬AF÷Mamelodi¬WV÷mamelodi¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷SUP¬AE÷Supersport¬WU÷supersport¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷CvUdPg4j¬AD÷1503079200¬ADE÷1503079200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bidvest Wits¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BID¬AE÷Bidvest Wits¬WU÷bidvest-wits¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CAP¬AF÷Cape Town City¬WV÷cape-town-city¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~
1
1503330924
168
8
Ajutor: Urmăreşte ultimele rezultate din Prima Ligă din Africa de Sud, scorurile de azi şi toate rezultatele sezonului curent din Prima Ligă din Africa de Sud. FlashScore.ro oferă toate rezultatele finale din Prima Ligă din Africa de Sud, scoruri live şi meciurile următoare cu clasamente, statistici meciuri directe şi comparare cote. Pe lângă rezultatele din Prima Ligă din Africa de Sud, pe Flashscore.ro puteţi urmări peste 5000 de competiţii din mai mult de 30 de sporturi din toată lumea.