Fotbal »Africa de Sud » Cupa » 2017/2018

results
SA÷1¬~ZA÷AFRICA DE SUD: Cupa¬ZEE÷WMffLgMb¬ZB÷175¬ZY÷Africa de Sud¬ZC÷2oflAIyt¬ZD÷p¬ZE÷Wp6TnkUL¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷175_WMffLgMb¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/africa-de-sud/cupa/¬ZX÷00Africa de Su013de Sud0030000000169000Cupa 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Africa de Sud¬~AA÷lIUiPCWI¬AD÷1518629400¬ADE÷1518629400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Platinum Stars¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PLA¬AE÷Platinum Stars¬JA÷nwCBEKiD¬WU÷platinum-stars¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BAR¬AF÷Baroka¬JB÷lrjfw4UD¬WV÷baroka¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷4QCvmGOP¬AD÷1518629400¬ADE÷1518629400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stellenbosch¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STE¬AE÷Stellenbosch¬JA÷YXGVJFTh¬WU÷stellenbosch-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷HIG¬AF÷Highlands¬JB÷0fmSIZra¬WV÷highlands¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷ARVmQhHC¬AD÷1518624000¬ADE÷1518624000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Super Eagles¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUP¬AE÷Super Eagles¬JA÷vD83GtN0¬WU÷super-eagles¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷FRE¬AF÷Free State Stars¬JB÷8nD7F0x7¬WV÷free-state-stars¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷QZDzld9J¬AD÷1518615000¬ADE÷1518615000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Richards Bay¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIC¬AE÷Richards Bay¬JA÷0KINLyat¬WU÷richards-bay¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬WN÷BLO¬AF÷Bloemfontein Young Tigers¬JB÷fsIRKeEn¬WV÷bloemfontein-young-tigers¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷M5a6rzXt¬AD÷1518355800¬ADE÷1518355800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Bloem Celtic¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLO¬AE÷Bloem Celtic¬JA÷vonWHgb5¬WU÷bloem-celtic¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SUP¬AF÷Supersport¬JB÷Y7ozHDDB¬WV÷supersport¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷Yu3Asfnm¬AD÷1518355800¬ADE÷1518355800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Happy Wanderers¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Happy Wanderers¬JA÷nBkvGXSH¬WU÷happy-wanderers¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ROY¬AF÷Royal Eagles¬JB÷UZvqFirO¬WV÷royal-eagles-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷p2w2ZdfQ¬AD÷1518355800¬ADE÷1518355800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kaizer¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAI¬AE÷Kaizer¬JA÷IwdD5P8r¬WU÷kaizer¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷GOL¬AF÷Golden Arrows¬JB÷Q3eH4qOl¬WV÷golden-arrows¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷lzpgyJPD¬AD÷1518355800¬ADE÷1518355800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mariveni United¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Mariveni United¬JA÷QuHYC7G8¬WU÷mariveni-united¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷EAS¬AF÷EC Bees¬JB÷K2GxCRVE¬WV÷ec-bees¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷KxwyTfXg¬AD÷1518286500¬ADE÷1518286500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AJA¬AF÷Ajax Cape Town¬JB÷AiVKO4FK¬WV÷ajax-cape-town¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷ORL¬AE÷Orlando¬JA÷hGzGPp0E¬WU÷orlando¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷2wlczwuK¬AD÷1518269400¬ADE÷1518269400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Moroka Swallows¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAR¬AF÷Maritzburg Utd¬JB÷GU9oA50R¬WV÷maritzburg-utd¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷MOR¬AE÷Moroka Swallows¬JA÷Y5KtBooL¬WU÷moroka-swallows¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷fkQ7TUxs¬AD÷1518269400¬ADE÷1518269400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Steenberg United¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STE¬AE÷Steenberg United¬JA÷r91Xpp9E¬WU÷steenberg-united¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷ORB¬AF÷Orbit College¬JB÷Cr6yp4OK¬WV÷orbit-college¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷8hUBSlhm¬AD÷1518269400¬ADE÷1518269400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Young Stars¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Young Stars¬JA÷jZ4uqOwR¬WU÷phiva-young-stars¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CHI¬AF÷Chippa United¬JB÷dGs8vrnr¬WV÷chippa-united¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷nBPTUG2s¬AD÷1518199200¬ADE÷1518199200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cape Town All Stars¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAP¬AE÷Cape Town All Stars¬JA÷4ffL33we¬WU÷cape-town-all-stars¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MAM¬AF÷Mamelodi¬JB÷nJqQ2Nh1¬WV÷mamelodi¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷G4WqRY16¬AD÷1518024600¬ADE÷1518024600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Amazulu¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AMA¬AE÷Amazulu¬JA÷IcKfI2hl¬WU÷amazulu¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷MTH¬AF÷Mthatha Bucks¬JB÷0M9aHM7f¬WV÷mthatha-bucks¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷21SuSEn0¬AD÷1518024600¬ADE÷1518024600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bidvest Wits¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BID¬AE÷Bidvest Wits¬JA÷lrUONOUQ¬WU÷bidvest-wits¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CAP¬AF÷Cape Town City¬JB÷6NGjJrwr¬WV÷cape-town-city¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷G4hFtE1g¬AD÷1518024600¬ADE÷1518024600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Ubuntu Cape Town¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UBU¬AE÷Ubuntu Cape Town¬JA÷8QwmEBcU¬WU÷ubuntu-cape-town-fc¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷POL¬AF÷Polokwane¬JB÷KbKhZfTu¬WV÷polokwane-city¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~
1
1519552816
24
fixtures
SA÷1¬~ZA÷AFRICA DE SUD: Cupa¬ZEE÷WMffLgMb¬ZB÷175¬ZY÷Africa de Sud¬ZC÷2oflAIyt¬ZD÷p¬ZE÷Wp6TnkUL¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷175_WMffLgMb¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/africa-de-sud/cupa/¬ZX÷00Africa de Su013de Sud0030000000169000Cupa 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Africa de Sud¬~AA÷jX9Wn4dp¬AD÷1522859400¬ADE÷1522859400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Amazulu¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AMA¬AE÷Amazulu¬JA÷A7VjL6Se¬WU÷amazulu¬WN÷UBU¬AF÷Ubuntu Cape Town¬JB÷OAZfKQs2¬WV÷ubuntu-cape-town-fc¬AN÷n¬~AA÷vgjR8oJ3¬AD÷1522859400¬ADE÷1522859400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Baroka¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAR¬AE÷Baroka¬JA÷OAeQZ5sk¬WU÷baroka¬WN÷STE¬AF÷Steenberg United¬JB÷21fUYPde¬WV÷steenberg-united¬AN÷n¬~AA÷dU0M9R3c¬AD÷1522859400¬ADE÷1522859400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bloem Celtic¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLO¬AE÷Bloem Celtic¬JA÷fe5fuSJR¬WU÷bloem-celtic¬WN÷RIC¬AF÷Richards Bay¬JB÷UmdMznSr¬WV÷richards-bay¬AN÷n¬~AA÷WnTahQYM¬AD÷1522859400¬ADE÷1522859400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cape Town City¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAP¬AE÷Cape Town City¬JA÷8OEKSlzM¬WU÷cape-town-city¬WN÷ORL¬AF÷Orlando¬JB÷nFDOR8kS¬WV÷orlando¬AN÷n¬~AA÷UN8znOBj¬AD÷1522859400¬ADE÷1522859400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Free State Stars¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Free State Stars¬JA÷QFDwqAK2¬WU÷free-state-stars¬WN÷CHI¬AF÷Chippa United¬JB÷46CsrUZ8¬WV÷chippa-united¬AN÷n¬~AA÷xQTeg6JG¬AD÷1522859400¬ADE÷1522859400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kaizer¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAI¬AE÷Kaizer¬JA÷0bBCUA59¬WU÷kaizer¬WN÷STE¬AF÷Stellenbosch¬JB÷E1FGTUKF¬WV÷stellenbosch-fc¬AN÷n¬~AA÷Iw2IA7li¬AD÷1522859400¬ADE÷1522859400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mamelodi¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷EAS¬AF÷EC Bees¬JB÷CWFkt84L¬WV÷ec-bees¬WM÷MAM¬AE÷Mamelodi¬JA÷YuHoslkF¬WU÷mamelodi¬AN÷n¬~AA÷pjX3iplT¬AD÷1522859400¬ADE÷1522859400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Royal Eagles¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAR¬AF÷Maritzburg Utd¬JB÷GpWnMnDk¬WV÷maritzburg-utd¬WM÷ROY¬AE÷Royal Eagles¬JA÷xfXrNScq¬WU÷royal-eagles-fc¬AN÷n¬~
1
1519552816
8
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Cupa 2017/2018 din sectiunea Fotbal/Africa de Sud. FlashScore.ro oferă livescore din Cupa 2017/2018, rezultate finale și parțiale, clasamente Cupa 2017/2018 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Cupa 2017/2018 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Cupa 2017/2018 este real-time și se actualizează instant.