Rezultate, scoruri live si clasamete Cupa 2018/2019

Fotbal Africa de Sud

Cupa
2018/2019
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷AFRICA DE SUD: Cupa¬ZEE÷WMffLgMb¬ZB÷175¬ZY÷Africa de Sud¬ZC÷OU7357SR¬ZD÷c¬ZE÷QwEbKsgq¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷175_WMffLgMb¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/africa-de-sud/cupa/¬ZX÷00Africa de Su013de Sud0030000000001000Cupa 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Africa de Sud¬~AA÷QPUUaar4¬AD÷1558198800¬ADE÷1558198800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kaizer¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1558205701¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAI¬AE÷Kaizer¬JA÷ziAqmMUJ¬WU÷kaizer¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷TSG¬AF÷TS Galaxy¬JB÷lfEmntpQ¬WV÷ts-galaxy¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷4YE5s0rR¬AD÷1555784100¬ADE÷1555784100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chippa United¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1555790866¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chippa United¬JA÷fHYMR4Gb¬WU÷chippa-united¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷KAI¬AF÷Kaizer¬JB÷ChTRQOV4¬WV÷kaizer¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬~AA÷QsG1rtTK¬AD÷1555765200¬ADE÷1555765200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Golden Arrows¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1555774463¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TSG¬AF÷TS Galaxy¬JB÷GQZISp1h¬WV÷ts-galaxy¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷GOL¬AE÷Golden Arrows¬JA÷M3zFTQon¬WU÷golden-arrows¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷Empx1GJk¬AD÷1554037200¬ADE÷1554037200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kaizer¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1554044236¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAI¬AE÷Kaizer¬JA÷jZOOQNSc¬WU÷kaizer¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷ECH¬AF÷Cape Town City¬JB÷UPNSPsr4¬WV÷cape-town-city¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷2DtY1d4q¬AD÷1553969700¬ADE÷1553969700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Bidvest Wits¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1553979494¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BID¬AE÷Bidvest Wits¬JA÷r9LGSqbo¬WU÷bidvest-wits¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷CHI¬AF÷Chippa United¬JB÷MaKKR3Di¬WV÷chippa-united¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷5¬AU÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷dW356xdS¬AD÷1553950800¬ADE÷1553950800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bloem Celtic¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1553957668¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLO¬AE÷Bloem Celtic¬JA÷IXl9OXoU¬WU÷bloem-celtic¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷GOL¬AF÷Golden Arrows¬JB÷vyezKifo¬WV÷golden-arrows¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷8Aqt0zZe¬AD÷1553707800¬ADE÷1553707800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cape Umoya United¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1553714628¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ECH¬AE÷Cape Umoya United¬JA÷ClDXO1cA¬WU÷cape-umoya-united¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷TSG¬AF÷TS Galaxy¬JB÷QiHyOLCG¬WV÷ts-galaxy¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷jBEPq7mA¬AD÷1550505600¬ADE÷1550505600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Black Leopards¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Black Leopards¬JA÷xjqXDCmm¬WU÷black-leopards¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BID¬AF÷Bidvest Wits¬JB÷KEYyDW2g¬WV÷bidvest-wits¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷ObZQO5Bp¬AD÷1550408400¬ADE÷1550408400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jomo Cosmos¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOM¬AE÷Jomo Cosmos¬JA÷hpUXHLlL¬WU÷jomo-cosmos¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷TSG¬AF÷TS Galaxy¬JB÷MJYyHu4R¬WV÷ts-galaxy¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷GhMCn93i¬AD÷1550408400¬ADE÷1550408400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷The Magic¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAG¬AE÷The Magic¬JA÷KfECAwse¬WU÷the-magic-fc¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷KAI¬AF÷Kaizer¬JB÷EHDG9cd1¬WV÷kaizer¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷CKFLpmY3¬AD÷1550340900¬ADE÷1550340900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bloem Celtic¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLO¬AE÷Bloem Celtic¬JA÷WjHaWK3E¬WU÷bloem-celtic¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷RIC¬AF÷Richards Bay¬JB÷OnuTEhYt¬WV÷richards-bay¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷KpJTrR2G¬AD÷1550322000¬ADE÷1550322000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chippa United¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chippa United¬JA÷b5XuCjIa¬WU÷chippa-united¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷MIL¬AF÷Tshakhuma¬JB÷SvxpBAX5¬WV÷tshakhuma¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷2kYUNPQj¬AD÷1550322000¬ADE÷1550322000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Witbank¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIT¬AE÷Witbank¬JA÷OSK3CaCr¬WU÷witbank¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷GOL¬AF÷Golden Arrows¬JB÷6iA8BJRl¬WV÷golden-arrows¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷UeQGoTIc¬AD÷1550253600¬ADE÷1550253600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cape Town City¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ECH¬AE÷Cape Town City¬JA÷h8CK8HB7¬WU÷cape-town-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷HIG¬AF÷Highlands¬JB÷h0IeX0l8¬WV÷highlands¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷KUU5To3T¬AD÷1550235600¬ADE÷1550235600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Cape Umoya United¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ECH¬AE÷Cape Umoya United¬JA÷WUuPJsK8¬WU÷cape-umoya-united¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MBO¬AF÷Mbombela¬JB÷EgVTI1ZE¬WV÷mbombela¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~
39
fixtures
0
Setări
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Cupa 2018/2019 din sectiunea Fotbal/Africa de Sud. FlashScore.ro oferă livescore din Cupa 2018/2019, rezultate finale și parțiale, clasamente Cupa 2018/2019 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Cupa 2018/2019 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Cupa 2018/2019 este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!