Rezultate, scoruri live si clasamete Multichoice Diski Shield 2018

Fotbal »Africa de Sud » Multichoice Diski Shield » 2018

Multichoice Diski Shield
Loading ...
results
SA÷1¬~ZA÷AFRICA DE SUD: Multichoice Diski Shield¬ZEE÷2LYfYrWo¬ZB÷175¬ZY÷Africa de Sud¬ZC÷SWedEU1j¬ZD÷c¬ZE÷rircpnYd¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷175_2LYfYrWo¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/africa-de-sud/multichoice-diski-shield/¬ZX÷00Africa de Su013de Sud0070000000179000Multichoice 024Shield000¬ZCC÷0¬ZAF÷Africa de Sud¬~AA÷UgqI01Ys¬AD÷1524391200¬ADE÷1524391200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kaizer U21¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAI¬AE÷Kaizer U21¬JA÷UNEJmA5E¬WU÷kaizer¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷3¬BC÷3¬WN÷ORL¬AF÷Orlando U21¬JB÷na9OnUKK¬WV÷orlando¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷tUnMaLml¬AD÷1524391200¬ADE÷1524391200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Platinum Stars U21¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BID¬AF÷Bidvest Wits U21¬JB÷rVffs8rr¬WV÷bidvest-wits¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬WM÷PLA¬AE÷Platinum Stars U21¬JA÷Qk8SolzR¬WU÷platinum-stars¬AG÷1¬~AA÷pM7o6NAK¬AD÷1524384000¬ADE÷1524384000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Golden Arrows U21¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AMA¬AF÷Amazulu U21¬JB÷OQNTQnb1¬WV÷amazulu¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷GOL¬AE÷Golden Arrows U21¬JA÷t2YORSre¬WU÷golden-arrows¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬~AA÷OC6k5sQQ¬AD÷1524384000¬ADE÷1524384000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maritzburg Utd U21¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Maritzburg Utd U21¬JA÷xURXP6D7¬WU÷maritzburg-utd¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬WN÷CHI¬AF÷Chippa United U21¬JB÷jXFFljj8¬WV÷chippa-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬~AA÷xd4w8qt8¬AD÷1524304800¬ADE÷1524304800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baroka U21¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAR¬AE÷Baroka U21¬JA÷zcNrncU9¬WU÷baroka¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷POL¬AF÷Polokwane U21¬JB÷ILCmoHqG¬WV÷polokwane-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷Gn3s73eE¬AD÷1524304800¬ADE÷1524304800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Supersport U21¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUP¬AE÷Supersport U21¬JA÷fozHTlEr¬WU÷supersport¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷MAM¬AF÷Mamelodi U21¬JB÷2BZKS8Tl¬WV÷mamelodi¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬~AA÷KKZh0XM1¬AD÷1524297600¬ADE÷1524297600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bloem Celtic U21¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLO¬AE÷Bloem Celtic U21¬JA÷COylQF7j¬WU÷bloem-celtic¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷FRE¬AF÷Free State Stars U21¬JB÷ltLWlapi¬WV÷free-state-stars¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷YNwcaix8¬AD÷1524297600¬ADE÷1524297600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cape Town City U21¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAP¬AE÷Cape Town City U21¬JA÷SWJzlJac¬WU÷cape-town-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷AJA¬AF÷Ajax Cape Town U21¬JB÷MgJvmwF3¬WV÷ajax-cape-town¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷0tYNnEh2¬AD÷1523779200¬ADE÷1523779200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Golden Arrows U21¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Golden Arrows U21¬JA÷KWaJO2Wo¬WU÷golden-arrows¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷MAR¬AF÷Maritzburg Utd U21¬JB÷l64NNMoh¬WV÷maritzburg-utd¬AH÷1¬~AA÷vRqFlzOk¬AD÷1523779200¬ADE÷1523779200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mamelodi U21¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAM¬AE÷Mamelodi U21¬JA÷8hp3MCkI¬WU÷mamelodi¬AG÷2¬WN÷BAR¬AF÷Baroka U21¬JB÷2Fq7LW4O¬WV÷baroka¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬~AA÷MkZJmfwd¬AD÷1523779200¬ADE÷1523779200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando U21¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando U21¬JA÷EkmBKjKU¬WU÷orlando¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬WN÷PLA¬AF÷Platinum Stars U21¬JB÷tt1FPrHu¬WV÷platinum-stars¬AH÷1¬~ZA÷AFRICA DE SUD: Multichoice Diski Shield - Play-off¬ZEE÷2LYfYrWo¬ZB÷175¬ZY÷Africa de Sud¬ZC÷6Nf0DlHd¬ZD÷c¬ZE÷rircpnYd¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷175_2LYfYrWo¬ZJ÷11¬ZL÷/fotbal/africa-de-sud/multichoice-diski-shield/¬ZX÷00Africa de Su013de Sud0070000000235000Multichoice 035ay-off000¬ZCC÷0¬ZAF÷Africa de Sud¬~AA÷KAMOAZzk¬AD÷1525525200¬ADE÷1525525200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mamelodi U21¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAM¬AE÷Mamelodi U21¬JA÷O8MWvEVI¬WU÷mamelodi¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷KAI¬AF÷Kaizer U21¬JB÷OnPvmBNu¬WV÷kaizer¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷b1LS9gje¬AD÷1525514400¬ADE÷1525514400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Golden Arrows U21¬ER÷locul 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Golden Arrows U21¬JA÷zNSrnVxn¬WU÷golden-arrows¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷BLO¬AF÷Bloem Celtic U21¬JB÷UqSnokhh¬WV÷bloem-celtic¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷byCAV3xH¬AD÷1524906000¬ADE÷1524906000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bloem Celtic U21¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLO¬AE÷Bloem Celtic U21¬JA÷8MPO3vl6¬WU÷bloem-celtic¬AJ÷1¬AG÷0¬WN÷KAI¬AF÷Kaizer U21¬JB÷MPTS2b3C¬WV÷kaizer¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬~AA÷GC6FUNiN¬AD÷1524902400¬ADE÷1524902400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mamelodi U21¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAM¬AE÷Mamelodi U21¬JA÷GnTW1III¬WU÷mamelodi¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷GOL¬AF÷Golden Arrows U21¬JB÷hCj0pjmo¬WV÷golden-arrows¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~
1
1537565831
28
fixtures
1
1537565831
0
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Multichoice Diski Shield 2018 din sectiunea Fotbal/Africa de Sud. FlashScore.ro oferă livescore din Multichoice Diski Shield 2018, rezultate finale și parțiale, clasamente Multichoice Diski Shield 2018 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Multichoice Diski Shield 2018 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Multichoice Diski Shield 2018 este real-time și se actualizează instant.