Baschet »SUA » WNBA » 2017

results
SA÷3¬~ZA÷SUA: WNBA¬ZEE÷2akflumR¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷0nVqeKPL¬ZD÷p¬ZE÷AklzuUB6¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_2akflumR¬ZJ÷2¬ZL÷/baschet/sua/wnba/¬ZX÷04SUA 003......0100000000169000WNBA 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷YTn2JR6q¬AD÷1504476000¬ADE÷1504476000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Sky F¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Sky F¬WU÷chicago-sky¬AG÷80¬BA÷29¬BC÷17¬BE÷23¬BG÷11¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Storm F¬WV÷seattle-storm¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷85¬BB÷26¬BD÷21¬BF÷19¬BH÷19¬AN÷n¬~AA÷hWYXzfxH¬AD÷1504468800¬ADE÷1504468800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Sparks F¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANG¬AE÷Los Angeles Sparks F¬WU÷los-angeles-sparks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷81¬BA÷20¬BC÷18¬BE÷25¬BG÷18¬WN÷CON¬AF÷Connecticut Sun F¬WV÷connecticut-sun¬AH÷70¬BB÷13¬BD÷14¬BF÷23¬BH÷20¬AN÷n¬~AA÷tfjAH5yd¬AD÷1504468800¬ADE÷1504468800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Lynx F¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Lynx F¬WU÷minnesota-lynx¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷86¬BA÷24¬BC÷27¬BE÷18¬BG÷17¬WN÷WAS¬AF÷Washington Mystics F¬WV÷washington-mystics¬AH÷72¬BB÷16¬BD÷28¬BF÷14¬BH÷14¬AN÷n¬~AA÷CKo6IoMk¬AD÷1504468800¬ADE÷1504468800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Phoenix Mercury F¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Mercury F¬WU÷phoenix-mercury¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷84¬BA÷25¬BC÷19¬BE÷23¬BG÷17¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Dream F¬WV÷atlanta-dream¬AH÷70¬BB÷24¬BD÷19¬BF÷17¬BH÷10¬AN÷n¬~AA÷tdVTyzNA¬AD÷1504461600¬ADE÷1504461600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Wings F¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Wings F¬WU÷dallas-wings¬AG÷81¬BA÷21¬BC÷19¬BE÷25¬BG÷16¬WN÷YOR¬AF÷New York Liberty F¬WV÷new-york-liberty¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷82¬BB÷21¬BD÷13¬BF÷31¬BH÷17¬AN÷n¬~AA÷nZVPxG74¬AD÷1504393200¬ADE÷1504393200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Indiana Fever F¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indiana Fever F¬WU÷indiana-fever¬AG÷71¬BA÷15¬BC÷17¬BE÷19¬BG÷20¬WN÷SAS¬AF÷San Antonio Stars F¬WV÷san-antonio-stars¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷75¬BB÷18¬BD÷10¬BF÷27¬BH÷20¬AN÷n¬~ZA÷SUA: WNBA - Play-off¬ZEE÷2akflumR¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷I7cdfvuS¬ZD÷p¬ZE÷AklzuUB6¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_2akflumR¬ZJ÷11¬ZL÷/baschet/sua/wnba/¬ZX÷04SUA 003......0100000000225000WNBA - Play-015ay-off000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷KEM9qdje¬AD÷1505682000¬ADE÷1505682000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Phoenix Mercury F¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Mercury F¬WU÷phoenix-mercury¬AG÷87¬BA÷25¬BC÷13¬BE÷24¬BG÷25¬WN÷ANG¬AF÷Los Angeles Sparks F¬WV÷los-angeles-sparks¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷89¬BB÷21¬BD÷24¬BF÷18¬BH÷26¬AM÷Meciul 3. Los Angeles Sparks câştigă cu scorul la general 3-0. ¬AN÷n¬~AA÷6BI5pxyk¬AD÷1505674800¬ADE÷1505674800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Mystics F¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Mystics F¬WU÷washington-mystics¬AG÷70¬BA÷16¬BC÷23¬BE÷14¬BG÷17¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Lynx F¬WV÷minnesota-lynx¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷81¬BB÷18¬BD÷20¬BF÷21¬BH÷22¬AM÷Meciul 3. Minnesota Lynx câştigă cu scorul la general 3-0. ¬AN÷n¬~AA÷ClJ1oILr¬AD÷1505440800¬ADE÷1505440800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Sparks F¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANG¬AE÷Los Angeles Sparks F¬WU÷los-angeles-sparks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷86¬BA÷22¬BC÷21¬BE÷18¬BG÷25¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Mercury F¬WV÷phoenix-mercury¬AH÷72¬BB÷19¬BD÷16¬BF÷20¬BH÷17¬AM÷Meciul 2. Los Angeles Sparks conduce la general 2-0. ¬AN÷n¬~AA÷AuXZkbDR¬AD÷1505433600¬ADE÷1505433600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Lynx F¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Lynx F¬WU÷minnesota-lynx¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷93¬BA÷19¬BC÷26¬BE÷24¬BG÷24¬WN÷WAS¬AF÷Washington Mystics F¬WV÷washington-mystics¬AH÷83¬BB÷29¬BD÷18¬BF÷17¬BH÷19¬AM÷Meciul 2. Minnesota Lynx conduce la general 2-0. ¬AN÷n¬~AA÷h4xVjvbL¬AD÷1505268000¬ADE÷1505268000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Sparks F¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANG¬AE÷Los Angeles Sparks F¬WU÷los-angeles-sparks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷79¬BA÷19¬BC÷23¬BE÷14¬BG÷23¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Mercury F¬WV÷phoenix-mercury¬AH÷66¬BB÷23¬BD÷19¬BF÷6¬BH÷18¬AM÷Meciul 1.¬AN÷n¬~AA÷EDwRiKrF¬AD÷1505260800¬ADE÷1505260800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Lynx F¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WAS¬AF÷Washington Mystics F¬WV÷washington-mystics¬AH÷81¬BB÷18¬BD÷20¬BF÷18¬BH÷25¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Lynx F¬WU÷minnesota-lynx¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷101¬BA÷26¬BC÷27¬BE÷31¬BG÷17¬AM÷Meciul 1.¬AN÷n¬~AA÷6JCIe70i¬AD÷1505077200¬ADE÷1505077200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Liberty F¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOR¬AE÷New York Liberty F¬WU÷new-york-liberty¬AG÷68¬BA÷21¬BC÷20¬BE÷10¬BG÷17¬WN÷WAS¬AF÷Washington Mystics F¬WV÷washington-mystics¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷82¬BB÷10¬BD÷25¬BF÷25¬BH÷22¬AN÷n¬~AA÷rP7sj3US¬AD÷1505070000¬ADE÷1505070000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Connecticut Sun F¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CON¬AE÷Connecticut Sun F¬WU÷connecticut-sun¬AG÷83¬BA÷29¬BC÷21¬BE÷18¬BG÷15¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Mercury F¬WV÷phoenix-mercury¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷88¬BB÷18¬BD÷25¬BF÷25¬BH÷20¬AN÷n¬~AA÷WxWPFWii¬AD÷1504749600¬ADE÷1504749600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Phoenix Mercury F¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Storm F¬WV÷seattle-storm¬AH÷69¬BB÷17¬BD÷14¬BF÷15¬BH÷23¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Mercury F¬WU÷phoenix-mercury¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷79¬BA÷16¬BC÷16¬BE÷24¬BG÷23¬AN÷n¬~AA÷pzBkimFj¬AD÷1504742400¬ADE÷1504742400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Mystics F¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Mystics F¬WU÷washington-mystics¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷86¬BA÷18¬BC÷16¬BE÷25¬BG÷27¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Wings F¬WV÷dallas-wings¬AH÷76¬BB÷12¬BD÷22¬BF÷16¬BH÷26¬AN÷n¬~
3
1506210254
228
fixtures
SA÷3¬~ZA÷SUA: WNBA - Play-off¬ZEE÷2akflumR¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷I7cdfvuS¬ZD÷p¬ZE÷AklzuUB6¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_2akflumR¬ZJ÷11¬ZL÷/baschet/sua/wnba/¬ZX÷04SUA 003......0100000000225000WNBA - Play-015ay-off000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷nL6Pv9l6¬AD÷1506281400¬ADE÷1506281400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Lynx F¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Lynx F¬WU÷minnesota-lynx¬WN÷ANG¬AF÷Los Angeles Sparks F¬WV÷los-angeles-sparks¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AM÷Meciul 1.¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷beATwT3C¬AD÷1506470400¬ADE÷1506470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Lynx F¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Lynx F¬WU÷minnesota-lynx¬WN÷ANG¬AF÷Los Angeles Sparks F¬WV÷los-angeles-sparks¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AM÷Meciul 2.¬AN÷n¬~AA÷hI9XxmJI¬AD÷1506733200¬ADE÷1506733200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Sparks F¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANG¬AE÷Los Angeles Sparks F¬WU÷los-angeles-sparks¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Lynx F¬WV÷minnesota-lynx¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AM÷Meciul 3.¬AN÷n¬~~
3
1506210254
3
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri WNBA 2017 din sectiunea Baschet/SUA. Flashscore.ro oferă livescore din WNBA 2017, rezultate finale și parțiale, clasamente WNBA 2017 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din WNBA 2017 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 150+ competiții de Baschet din peste 30 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din WNBA 2017 este real-time și se actualizează instant.