Baschet »SUA » WNBA » 2018

results
3
1524373706
0
fixtures
SA÷3¬~ZA÷SUA: WNBA¬ZEE÷2akflumR¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷6VEzSTmB¬ZD÷p¬ZE÷hnysGY11¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_2akflumR¬ZJ÷2¬ZL÷/baschet/sua/wnba/¬ZX÷04SUA 003......0100000000177000WNBA 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷EL5VEGDc¬AD÷1526695200¬ADE÷1526695200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Phoenix Mercury F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Mercury F¬JA÷tW1nsiai¬WU÷phoenix-mercury¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Wings F¬JB÷KM0jtBEc¬WV÷dallas-wings¬AN÷n¬~AA÷8r5ZDzT3¬AD÷1526749200¬ADE÷1526749200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indiana Fever F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indiana Fever F¬JA÷Eq0fuVT3¬WU÷indiana-fever¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Sky F¬JB÷Sn4bvkqA¬WV÷chicago-sky¬AN÷n¬~AA÷KI8wDfrA¬AD÷1526835600¬ADE÷1526835600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Connecticut Sun F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CON¬AE÷Connecticut Sun F¬JA÷ABg3w9bG¬WU÷connecticut-sun¬WN÷SAS¬AF÷Las Vegas Aces F¬JB÷l2h7xTDM¬WV÷las-vegas-aces¬AN÷n¬~AA÷2sbrCEcG¬AD÷1526835600¬ADE÷1526835600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Mystics F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Mystics F¬JA÷dSiBymTS¬WU÷washington-mystics¬WN÷IND¬AF÷Indiana Fever F¬JB÷byvwX6yp¬WV÷indiana-fever¬AN÷n¬~AA÷tYdnBYCM¬AD÷1526842800¬ADE÷1526842800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Wings F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Wings F¬JA÷t0TsWQjj¬WU÷dallas-wings¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Dream F¬JB÷f3XoVp6d¬WV÷atlanta-dream¬AN÷n¬~AA÷A71jAhSS¬AD÷1526850000¬ADE÷1526850000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Lynx F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ANG¬AF÷Los Angeles Sparks F¬JB÷ncKXhlb3¬WV÷los-angeles-sparks¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Lynx F¬JA÷86LTgUrc¬WU÷minnesota-lynx¬AN÷n¬~AA÷CGmI5Czp¬AD÷1526857200¬ADE÷1526857200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Sky F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Sky F¬JA÷4YExh8D9¬WU÷chicago-sky¬WN÷YOR¬AF÷New York Liberty F¬JB÷rPDtiSSF¬WV÷new-york-liberty¬AN÷n¬~AA÷fuwN4Wkj¬AD÷1526864400¬ADE÷1526864400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Storm F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Storm F¬JA÷xnDpjnrM¬WU÷seattle-storm¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Mercury F¬JB÷lMGlk6cS¬WV÷phoenix-mercury¬AN÷n¬~AA÷8rsR3j5d¬AD÷1527030000¬ADE÷1527030000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indiana Fever F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ANG¬AF÷Los Angeles Sparks F¬JB÷YghLqpLk¬WV÷los-angeles-sparks¬WM÷IND¬AE÷Indiana Fever F¬JA÷f3gHpQ5q¬WU÷indiana-fever¬AN÷n¬~AA÷MoV8SZsc¬AD÷1527030000¬ADE÷1527030000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Mystics F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Mystics F¬JA÷2TdPr4zd¬WU÷washington-mystics¬WN÷SAS¬AF÷Las Vegas Aces F¬JB÷tKeTsOk2¬WV÷las-vegas-aces¬AN÷n¬~AA÷0xUCRgc3¬AD÷1527091200¬ADE÷1527091200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Sky F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Sky F¬JA÷rPZB67S2¬WU÷chicago-sky¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Dream F¬JB÷dSwG5Rs9¬WV÷atlanta-dream¬AN÷n¬~AA÷tloAQDC9¬AD÷1527120000¬ADE÷1527120000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Lynx F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Lynx F¬JA÷jkwK4ocF¬WU÷minnesota-lynx¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Wings F¬JB÷UuxO35CL¬WV÷dallas-wings¬AN÷n¬~AA÷KvpEPXRF¬AD÷1527127200¬ADE÷1527127200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Phoenix Mercury F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Mercury F¬JA÷d28K2PRR¬WU÷phoenix-mercury¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Storm F¬JB÷bBfnbqzq¬WV÷seattle-storm¬AN÷n¬~
3
1524373706
204
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri WNBA 2018 din sectiunea Baschet/SUA. Flashscore.ro oferă livescore din WNBA 2018, rezultate finale și parțiale, clasamente WNBA 2018 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din WNBA 2018 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 150+ competiții de Baschet din peste 30 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din WNBA 2018 este real-time și se actualizează instant.