Rezultate, scoruri live si clasamete WNBA 2020

publicitate
publicitate
publicitate
publicitate
publicitate
publicitate
bookmaker
100% bonus până la 200 RON
Deschide un cont la bet365 azi și primești 100% bonus la depunere. Se aplică T&C. 18+
bookmaker
100% Bonus până la 300 RON la Pariuri
Miza primului pariu este rambursabilă daca acesta este pierzător. T&C se aplica. 18+

Baschet SUA

WNBA
2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷3¬~ZA÷SUA: WNBA¬ZEE÷2akflumR¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷pUklpKtU¬ZD÷p¬ZE÷CWDmsrwh¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_2akflumR¬ZJ÷2¬ZL÷/baschet/sua/wnba/¬ZX÷04SUA 003......0110000000001000WNBA 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷zylYpWnL¬AD÷1590951600¬ADE÷1590951600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷New York Liberty F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Lynx F¬JB÷dnPNUxgE¬WV÷minnesota-lynx¬WM÷YOR¬AE÷New York Liberty F¬JA÷rqyt6gGD¬WU÷new-york-liberty¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬AW÷1¬~AA÷r1mxpj2R¬AD÷1590962400¬ADE÷1590962400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Indiana Fever F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indiana Fever F¬JA÷zwORTd8K¬WU÷indiana-fever¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Sky F¬JB÷r3NVSGNQ¬WV÷chicago-sky¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬AW÷1¬~AA÷pAZ3uAAr¬AD÷1590962400¬ADE÷1590962400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Phoenix Mercury F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Mercury F¬JA÷pC9cOzWs¬WU÷phoenix-mercury¬WN÷WAS¬AF÷Washington Mystics F¬JB÷vZ81Nfol¬WV÷washington-mystics¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬AW÷1¬~AA÷SYO8vUPl¬AD÷1590966000¬ADE÷1590966000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Seattle Storm F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Storm F¬JA÷hxD5ME0f¬WU÷seattle-storm¬WN÷LAS¬AF÷Las Vegas Aces F¬JB÷naC9LYF0¬WV÷las-vegas-aces¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬AW÷1¬~AA÷txTCwlue¬AD÷1590973200¬ADE÷1590973200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Los Angeles Sparks F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANG¬AE÷Los Angeles Sparks F¬JA÷QkBDKhV6¬WU÷los-angeles-sparks¬WN÷CON¬AF÷Connecticut Sun F¬JB÷fPFHJCpD¬WV÷connecticut-sun¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬AW÷1¬~AA÷zaSGx8f1¬AD÷1591110000¬ADE÷1591110000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷New York Liberty F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOR¬AE÷New York Liberty F¬JA÷YFELIWaJ¬WU÷new-york-liberty¬WN÷IND¬AF÷Indiana Fever F¬JB÷lnk1RO3J¬WV÷indiana-fever¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬AW÷1¬~AA÷EkRKyS97¬AD÷1591142400¬ADE÷1591142400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Washington Mystics F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Mystics F¬JA÷nX74QrJP¬WU÷washington-mystics¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Storm F¬JB÷4CfWL2Rt¬WV÷seattle-storm¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬AW÷1¬~AA÷j7A30Bn8¬AD÷1591151400¬ADE÷1591151400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Los Angeles Sparks F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANG¬AE÷Los Angeles Sparks F¬JA÷r3gzLMtm¬WU÷los-angeles-sparks¬WN÷LAS¬AF÷Las Vegas Aces F¬JB÷CxbvKtdg¬WV÷las-vegas-aces¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬AW÷1¬~AA÷Uc97aV1E¬AD÷1591228800¬ADE÷1591228800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Chicago Sky F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Sky F¬JA÷jTdrJ0Ba¬WU÷chicago-sky¬WN÷CON¬AF÷Connecticut Sun F¬JB÷pjdnIKQ5¬WV÷connecticut-sun¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬AW÷1¬~AA÷OK8BbkHK¬AD÷1591228800¬ADE÷1591228800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Dallas Wings F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Mercury F¬JB÷hGafGbeI¬WV÷phoenix-mercury¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Wings F¬JA÷bg0jHvtC¬WU÷dallas-wings¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬AW÷1¬~AA÷M5REc9WQ¬AD÷1591398000¬ADE÷1591398000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Washington Mystics F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Mystics F¬JA÷W6bbFIAO¬WU÷washington-mystics¬WN÷IND¬AF÷Indiana Fever F¬JB÷bDntv2mP¬WV÷indiana-fever¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬AW÷1¬~AA÷Sn4sgTvr¬AD÷1591399800¬ADE÷1591399800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Connecticut Sun F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CON¬AE÷Connecticut Sun F¬JA÷0MY7ZLet¬WU÷connecticut-sun¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Storm F¬JB÷fqYBYuBn¬WV÷seattle-storm¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬AW÷1¬~AA÷6w3ohmfl¬AD÷1591401600¬ADE÷1591401600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Chicago Sky F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Sky F¬JA÷8nxGXaQh¬WU÷chicago-sky¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Dream F¬JB÷29yKWJua¬WV÷atlanta-dream¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬AW÷1¬~AA÷zD7ki79f¬AD÷1591401600¬ADE÷1591401600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Minnesota Lynx F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Lynx F¬JA÷t0zOVwe5¬WU÷minnesota-lynx¬WN÷YOR¬AF÷New York Liberty F¬JB÷AZvSUcAB¬WV÷new-york-liberty¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬AW÷1¬~AA÷E36gjRO0¬AD÷1591410600¬ADE÷1591410600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Los Angeles Sparks F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Wings F¬JB÷rmwzTyuO¬WV÷dallas-wings¬WM÷ANG¬AE÷Los Angeles Sparks F¬JA÷lQwWTHPH¬WU÷los-angeles-sparks¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬AW÷1¬~AA÷dSebkov7¬AD÷1591470000¬ADE÷1591470000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Las Vegas Aces F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAS¬AE÷Las Vegas Aces F¬JA÷fNtvSefU¬WU÷las-vegas-aces¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Mercury F¬JB÷WrIqmuQu¬WV÷phoenix-mercury¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬AW÷1¬~AA÷AVa2l5gD¬AD÷1591556400¬ADE÷1591556400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Atlanta Dream F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Dream F¬JA÷AZGmnaun¬WU÷atlanta-dream¬WN÷IND¬AF÷Indiana Fever F¬JB÷v9LioJfh¬WV÷indiana-fever¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬AW÷1¬~AA÷0bBDeM0t¬AD÷1591556400¬ADE÷1591556400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Minnesota Lynx F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Lynx F¬JA÷QPN3rHvB¬WU÷minnesota-lynx¬WN÷ANG¬AF÷Los Angeles Sparks F¬JB÷KnN7syfH¬WV÷los-angeles-sparks¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬AW÷1¬~AA÷OYmpDlWD¬AD÷1591556400¬ADE÷1591556400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷New York Liberty F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOR¬AE÷New York Liberty F¬JA÷IaKepwAb¬WU÷new-york-liberty¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Storm F¬JB÷CMJaqcP4¬WV÷seattle-storm¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬AW÷1¬~~
182
publicitate
publicitate
publicitate
Setări notificări
Notificări blocate de browser
Setări
Mod întunecat
publicitate
publicitate
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri WNBA 2020 din sectiunea Baschet/SUA. Flashscore.ro oferă livescore din WNBA 2020, rezultate finale și parțiale, clasamente WNBA 2020 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din WNBA 2020 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 150+ competiții de Baschet din peste 30 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din WNBA 2020 este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!