Rezultate, scoruri live si clasamete NBA Las Vegas Summer League 2018

Baschet SUA NBA Las Vegas Summer League2018

NBA Las Vegas Summer League
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷SUA: NBA Las Vegas Summer League - Play-off¬ZEE÷UV9wvaP6¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷QuettZNp¬ZD÷p¬ZE÷OAwCqUz2¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_UV9wvaP6¬ZJ÷11¬ZL÷/baschet/sua/nba-las-vegas-summer-league/¬ZX÷04SUA 003......0020000000243000NBA Las Vega038ay-off000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷nVaDXsXQ¬AD÷1531879200¬ADE÷1531879200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Lakers¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬JA÷WlKBDasp¬WU÷los-angeles-lakers¬AG÷73¬BA÷19¬BC÷14¬BE÷18¬BG÷22¬WN÷POR¬AF÷Portland Trail Blazers¬JB÷ED9GCJdj¬WV÷portland-trail-blazers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷91¬BB÷31¬BD÷19¬BF÷21¬BH÷20¬~AA÷OEioHfH8¬AD÷1531794600¬ADE÷1531794600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Trail Blazers¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Grizzlies¬JB÷fkplUfJu¬WV÷memphis-grizzlies¬AH÷92¬BB÷24¬BD÷20¬BF÷22¬BH÷26¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬JA÷SbWqP2MU¬WU÷portland-trail-blazers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷97¬BA÷19¬BC÷27¬BE÷23¬BG÷28¬~AA÷pOhsIz22¬AD÷1531787400¬ADE÷1531787400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Los Angeles Lakers¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬JA÷KYSyROiI¬WU÷los-angeles-lakers¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷112¬AT÷98¬BI÷14¬BA÷28¬BC÷22¬BE÷23¬BG÷25¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Cavaliers¬JB÷EeSuQr7O¬WV÷cleveland-cavaliers¬AZ÷0¬AH÷109¬AU÷98¬BJ÷11¬BB÷23¬BD÷24¬BF÷24¬BH÷27¬AM÷Au fost 2 reprize de prelungiri.¬~AA÷QVTdfqer¬AD÷1531706400¬ADE÷1531706400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Memphis Grizzlies¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies¬JA÷KMEghMiS¬WU÷memphis-grizzlies¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷82¬BA÷26¬BC÷23¬BE÷21¬BG÷12¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia 76ers¬JB÷Q3iMmt0q¬WV÷philadelphia-76ers¬AH÷73¬BB÷15¬BD÷21¬BF÷18¬BH÷19¬~AA÷KliUbPnR¬AD÷1531699200¬ADE÷1531699200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Trail Blazers¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BOS¬AF÷Boston Celtics¬JB÷tWFkg2xM¬WV÷boston-celtics¬AH÷80¬BB÷19¬BD÷21¬BF÷23¬BH÷17¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬JA÷CdBofrNF¬WU÷portland-trail-blazers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷95¬BA÷27¬BC÷19¬BE÷25¬BG÷24¬~AA÷tbhQa5XK¬AD÷1531692000¬ADE÷1531692000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cleveland Cavaliers¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Cavaliers¬JA÷jsNxd4h3¬WU÷cleveland-cavaliers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷82¬BA÷20¬BC÷17¬BE÷21¬BG÷24¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Raptors¬JB÷Y5CseO79¬WV÷toronto-raptors¬AH÷68¬BB÷16¬BD÷23¬BF÷4¬BH÷25¬~AA÷COmM0oIE¬AD÷1531684800¬ADE÷1531684800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Lakers¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬JA÷Q3VjY00d¬WU÷los-angeles-lakers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷101¬BA÷33¬BC÷22¬BE÷20¬BG÷26¬WN÷DET¬AF÷Detroit Pistons¬JB÷v7JYdpwc¬WV÷detroit-pistons¬AH÷78¬BB÷14¬BD÷26¬BF÷16¬BH÷22¬~AA÷0j7yfwT2¬AD÷1531621800¬ADE÷1531621800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utah Jazz¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz¬JA÷rciggjP7¬WU÷utah-jazz¬AG÷86¬BA÷23¬BC÷31¬BE÷16¬BG÷16¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Grizzlies¬JB÷p2VyIZ18¬WV÷memphis-grizzlies¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷92¬BB÷23¬BD÷30¬BF÷19¬BH÷20¬~AA÷vs6ugcr9¬AD÷1531614600¬ADE÷1531614600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Milwaukee Bucks¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Bucks¬JA÷OhUuHgHE¬WU÷milwaukee-bucks¬AG÷89¬BA÷18¬BC÷21¬BE÷20¬BG÷30¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia 76ers¬JB÷hSYqGDWK¬WV÷philadelphia-76ers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷91¬BB÷11¬BD÷27¬BF÷29¬BH÷24¬~AA÷Emn1Vgj2¬AD÷1531607400¬ADE÷1531607400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston Celtics¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬JA÷x0loeCfe¬WU÷boston-celtics¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷74¬BA÷19¬BC÷20¬BE÷22¬BG÷13¬WN÷MIA¬AF÷Miami Heat¬JB÷WMmkfW91¬WV÷miami-heat¬AH÷72¬BB÷16¬BD÷19¬BF÷15¬BH÷22¬~AA÷OnDDF8vs¬AD÷1531605600¬ADE÷1531605600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Charlotte Hornets¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Hornets¬JA÷YwrtJliB¬WU÷charlotte-hornets¬AZ÷0¬AG÷84¬AT÷80¬BA÷21¬BI÷4¬BC÷16¬BE÷24¬BG÷19¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Raptors¬JB÷S0spI86H¬WV÷toronto-raptors¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷87¬AU÷80¬BB÷17¬BJ÷7¬BD÷20¬BF÷28¬BH÷15¬~AA÷xjHHESgm¬AD÷1531600200¬ADE÷1531600200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Rockets¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Rockets¬JA÷6itlHSLN¬WU÷houston-rockets¬AG÷87¬BA÷20¬BC÷30¬BE÷21¬BG÷16¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Cavaliers¬JB÷OSzgGnyU¬WV÷cleveland-cavaliers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷92¬BB÷26¬BD÷24¬BF÷20¬BH÷22¬~AA÷SGRsLUGJ¬AD÷1531598400¬ADE÷1531598400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Bulls¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DET¬AF÷Detroit Pistons¬JB÷WEoPMWin¬WV÷detroit-pistons¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷72¬BB÷13¬BD÷27¬BF÷16¬BH÷16¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bulls¬JA÷0ljTLj7h¬WU÷chicago-bulls¬AG÷66¬BA÷23¬BC÷11¬BE÷11¬BG÷21¬~ZA÷SUA: NBA Las Vegas Summer League - Invinși - Play Off-uri¬ZEE÷UV9wvaP6¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷r17W4I0o¬ZD÷p¬ZE÷OAwCqUz2¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_UV9wvaP6¬ZJ÷104¬ZL÷/baschet/sua/nba-las-vegas-summer-league/¬ZX÷04SUA 003......0020000000247000NBA Las Vega052ff-uri000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷WvoKoFzq¬AD÷1531535400¬ADE÷1531535400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Clippers¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Clippers¬JA÷rJST5T8D¬WU÷los-angeles-clippers¬AG÷81¬BA÷21¬BC÷17¬BE÷31¬BG÷12¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Hawks¬JB÷dMGBUCoE¬WV÷atlanta-hawks¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷97¬BB÷24¬BD÷23¬BF÷20¬BH÷30¬~AA÷C8qecROC¬AD÷1531533600¬ADE÷1531533600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sacramento Kings¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Kings¬JA÷pKt5HyG6¬WU÷sacramento-kings¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷69¬BA÷19¬BC÷13¬BE÷18¬BG÷19¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬JB÷vst9GeVC¬WV÷golden-state-warriors¬AH÷67¬BB÷14¬BD÷26¬BF÷14¬BH÷13¬~AA÷UVbhjeSR¬AD÷1531528200¬ADE÷1531528200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma City Thunder¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Thunder¬JA÷OGCS7kv1¬WU÷oklahoma-city-thunder¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷87¬BA÷20¬BC÷27¬BE÷20¬BG÷20¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Magic¬JB÷4STP69g7¬WV÷orlando-magic¬AH÷85¬BB÷14¬BD÷24¬BF÷24¬BH÷23¬~AA÷Iopib796¬AD÷1531526400¬ADE÷1531526400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Denver Nuggets¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Timberwolves¬JB÷6Ts1IH00¬WV÷minnesota-timberwolves¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷83¬BB÷26¬BD÷19¬BF÷19¬BH÷19¬WM÷DEN¬AE÷Denver Nuggets¬JA÷v7B4Jcof¬WU÷denver-nuggets¬AG÷71¬BA÷20¬BC÷23¬BE÷12¬BG÷16¬~AA÷n79miyDL¬AD÷1531521000¬ADE÷1531521000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Phoenix Suns¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Suns¬JA÷j3EK9B9l¬WU÷phoenix-suns¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷90¬BA÷13¬BC÷29¬BE÷23¬BG÷25¬WN÷SAS¬AF÷San Antonio Spurs¬JB÷pQDO8VOf¬WV÷san-antonio-spurs¬AH÷55¬BB÷13¬BD÷9¬BF÷19¬BH÷14¬~AA÷6Btmamf0¬AD÷1531519200¬ADE÷1531519200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Mavericks¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks¬JA÷6gDdLJGs¬WU÷dallas-mavericks¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷96¬BA÷29¬BC÷6¬BE÷25¬BG÷36¬WN÷WAS¬AF÷Washington Wizards¬JB÷0GC0KwWm¬WV÷washington-wizards¬AH÷92¬BB÷13¬BD÷21¬BF÷28¬BH÷30¬~
3
1542542204
82
fixtures
3
1542542204
0
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri NBA Las Vegas Summer League 2018 din sectiunea Baschet/SUA. Flashscore.ro oferă livescore din NBA Las Vegas Summer League 2018, rezultate finale și parțiale, clasamente NBA Las Vegas Summer League 2018 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din NBA Las Vegas Summer League 2018 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 150+ competiții de Baschet din peste 30 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din NBA Las Vegas Summer League 2018 este real-time și se actualizează instant.