Baschet »SUA » NBA Las Vegas Summer League » 2017

NBA Las Vegas Summer League
Loading ...
results
SA÷3¬~ZA÷SUA: NBA Las Vegas Summer League - Play-off¬ZEE÷UV9wvaP6¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷AXUSVXJF¬ZD÷p¬ZE÷2NgyccHD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_UV9wvaP6¬ZJ÷11¬ZL÷/baschet/sua/nba-las-vegas-summer-league/¬ZX÷04SUA 003......0020000000225000NBA Las Vega038ay-off000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷tGwHXDZQ¬AD÷1500343200¬ADE÷1500343200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Trail Blazers¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬WU÷portland-trail-blazers¬AG÷98¬BA÷30¬BC÷29¬BE÷20¬BG÷19¬WN÷LAL¬AF÷Los Angeles Lakers¬WV÷los-angeles-lakers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷110¬BB÷27¬BD÷31¬BF÷26¬BH÷26¬AN÷n¬~AA÷dE8Y9n65¬AD÷1500249600¬ADE÷1500249600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Mavericks¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks¬WU÷dallas-mavericks¬AG÷98¬BA÷24¬BC÷16¬BE÷27¬BG÷31¬WN÷LAL¬AF÷Los Angeles Lakers¬WV÷los-angeles-lakers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷108¬BB÷34¬BD÷28¬BF÷22¬BH÷24¬AN÷n¬~AA÷IN9UASja¬AD÷1500242400¬ADE÷1500242400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Trail Blazers¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Grizzlies¬WV÷memphis-grizzlies¬AH÷82¬BB÷23¬BD÷22¬BF÷18¬BH÷19¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬WU÷portland-trail-blazers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷87¬BA÷15¬BC÷23¬BE÷23¬BG÷26¬AN÷n¬~AA÷roJcP9rQ¬AD÷1500170400¬ADE÷1500170400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brooklyn Nets¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRO¬AE÷Brooklyn Nets¬WU÷brooklyn-nets¬AG÷106¬BA÷37¬BC÷26¬BE÷18¬BG÷25¬WN÷LAL¬AF÷Los Angeles Lakers¬WV÷los-angeles-lakers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷115¬BB÷30¬BD÷25¬BF÷28¬BH÷32¬AN÷n¬~AA÷UsFgQkTJ¬AD÷1500163200¬ADE÷1500163200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Mavericks¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks¬WU÷dallas-mavericks¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷91¬BA÷20¬BC÷26¬BE÷30¬BG÷15¬WN÷BOS¬AF÷Boston Celtics¬WV÷boston-celtics¬AH÷74¬BB÷15¬BD÷17¬BF÷24¬BH÷18¬AN÷n¬~AA÷SxyB16jJ¬AD÷1500156000¬ADE÷1500156000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Miami Heat¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIA¬AE÷Miami Heat¬WU÷miami-heat¬AZ÷0¬AG÷95¬AT÷90¬BI÷5¬BA÷16¬BC÷23¬BE÷21¬BG÷30¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Grizzlies¬WV÷memphis-grizzlies¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷98¬AU÷90¬BJ÷8¬BB÷23¬BD÷18¬BF÷22¬BH÷27¬AN÷n¬~AA÷lnx72nyD¬AD÷1500148800¬ADE÷1500148800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Trail Blazers¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬WU÷portland-trail-blazers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷94¬BA÷22¬BC÷25¬BE÷18¬BG÷29¬WN÷SAS¬AF÷San Antonio Spurs¬WV÷san-antonio-spurs¬AH÷87¬BB÷24¬BD÷16¬BF÷25¬BH÷22¬AN÷n¬~AA÷MRGNPDjL¬AD÷1499999400¬ADE÷1499999400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cleveland Cavaliers¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Cavaliers¬WU÷cleveland-cavaliers¬AG÷83¬BA÷19¬BC÷27¬BE÷22¬BG÷15¬WN÷LAL¬AF÷Los Angeles Lakers¬WV÷los-angeles-lakers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷94¬BB÷29¬BD÷20¬BF÷23¬BH÷22¬AN÷n¬~AA÷SfEH6Yqq¬AD÷1499997600¬ADE÷1499997600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Raptors¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬WU÷toronto-raptors¬AG÷85¬BA÷19¬BC÷25¬BE÷24¬BG÷17¬WN÷POR¬AF÷Portland Trail Blazers¬WV÷portland-trail-blazers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷91¬BB÷23¬BD÷21¬BF÷23¬BH÷24¬AN÷n¬~AA÷zBEBSF62¬AD÷1499992200¬ADE÷1499992200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Mavericks¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks¬WU÷dallas-mavericks¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷83¬BA÷23¬BC÷18¬BE÷23¬BG÷19¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento Kings¬WV÷sacramento-kings¬AH÷76¬BB÷15¬BD÷16¬BF÷23¬BH÷22¬AN÷n¬~AA÷bgVS3WT1¬AD÷1499990400¬ADE÷1499990400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Memphis Grizzlies¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies¬WU÷memphis-grizzlies¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷102¬BA÷16¬BC÷37¬BE÷23¬BG÷26¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Suns¬WV÷phoenix-suns¬AH÷98¬BB÷19¬BD÷27¬BF÷27¬BH÷25¬AN÷n¬~AA÷K2WO4CEe¬AD÷1499985000¬ADE÷1499985000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Clippers¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Clippers¬WU÷los-angeles-clippers¬AG÷84¬BA÷24¬BC÷19¬BE÷20¬BG÷21¬WN÷MIA¬AF÷Miami Heat¬WV÷miami-heat¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷91¬BB÷14¬BD÷26¬BF÷26¬BH÷25¬AN÷n¬~AA÷E1DFRZL8¬AD÷1499983200¬ADE÷1499983200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston Celtics¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬WV÷golden-state-warriors¬AH÷69¬BB÷5¬BD÷25¬BF÷17¬BH÷22¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬WU÷boston-celtics¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷93¬BA÷20¬BC÷28¬BE÷27¬BG÷18¬AN÷n¬~ZA÷SUA: NBA Las Vegas Summer League - Invinși - Play Off-uri¬ZEE÷UV9wvaP6¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷63KgWiZL¬ZD÷p¬ZE÷2NgyccHD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_UV9wvaP6¬ZJ÷104¬ZL÷/baschet/sua/nba-las-vegas-summer-league/¬ZX÷04SUA 003......0020000000229000NBA Las Vega052ff-uri000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷zqbxIRz0¬AD÷1500085800¬ADE÷1500085800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Toronto Raptors¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬WU÷toronto-raptors¬AZ÷0¬AG÷75¬AT÷73¬BI÷2¬BA÷17¬BC÷23¬BE÷17¬BG÷16¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Cavaliers¬WV÷cleveland-cavaliers¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷78¬AU÷73¬BJ÷5¬BB÷22¬BD÷16¬BF÷15¬BH÷20¬AN÷n¬~AA÷dhaYI7Lg¬AD÷1500084000¬ADE÷1500084000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sacramento Kings¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Kings¬WU÷sacramento-kings¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷93¬BA÷13¬BC÷20¬BE÷28¬BG÷32¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Suns¬WV÷phoenix-suns¬AH÷87¬BB÷22¬BD÷17¬BF÷27¬BH÷21¬AN÷n¬~AA÷hGj2IVre¬AD÷1500078600¬ADE÷1500078600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Bulls¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bulls¬WU÷chicago-bulls¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷99¬BA÷20¬BC÷26¬BE÷23¬BG÷30¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia 76ers¬WV÷philadelphia-76ers¬AH÷82¬BB÷20¬BD÷18¬BF÷18¬BH÷26¬AN÷n¬~AA÷vH4TJm6m¬AD÷1500076800¬ADE÷1500076800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Denver Nuggets¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEN¬AE÷Denver Nuggets¬WU÷denver-nuggets¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷96¬BA÷23¬BC÷23¬BE÷27¬BG÷23¬WN÷NOP¬AF÷New Orleans Pelicans¬WV÷new-orleans-pelicans¬AH÷91¬BB÷22¬BD÷22¬BF÷23¬BH÷24¬AN÷n¬~AA÷0Q5PKTjs¬AD÷1500071400¬ADE÷1500071400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Clippers¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Clippers¬WU÷los-angeles-clippers¬AG÷100¬BA÷19¬BC÷35¬BE÷20¬BG÷26¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬WV÷golden-state-warriors¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷109¬BB÷21¬BD÷35¬BF÷24¬BH÷29¬AN÷n¬~AA÷EPibJBTl¬AD÷1500069600¬ADE÷1500069600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Milwaukee Bucks¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Bucks¬WU÷milwaukee-bucks¬AG÷76¬BA÷17¬BC÷22¬BE÷19¬BG÷18¬WN÷UTA¬AF÷Utah Jazz¬WV÷utah-jazz¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷97¬BB÷27¬BD÷29¬BF÷20¬BH÷21¬AN÷n¬~AA÷6ahfKiEr¬AD÷1500064200¬ADE÷1500064200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Wizards¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington Wizards¬WU÷washington-wizards¬AG÷73¬BA÷21¬BC÷30¬BE÷11¬BG÷11¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Timberwolves¬WV÷minnesota-timberwolves¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷80¬BB÷17¬BD÷22¬BF÷20¬BH÷21¬AN÷n¬~AA÷4j6SOX5R¬AD÷1500062400¬ADE÷1500062400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Rockets¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Rockets¬WU÷houston-rockets¬AG÷86¬BA÷16¬BC÷24¬BE÷24¬BG÷22¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Hawks¬WV÷atlanta-hawks¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷92¬BB÷14¬BD÷24¬BF÷20¬BH÷34¬AN÷n¬~
3
1502997808
67
fixtures
3
1502997808
0
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri NBA Las Vegas Summer League 2017 din sectiunea Baschet/SUA. Flashscore.ro oferă livescore din NBA Las Vegas Summer League 2017, rezultate finale și parțiale, clasamente NBA Las Vegas Summer League 2017 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din NBA Las Vegas Summer League 2017 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 150+ competiții de Baschet din peste 30 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din NBA Las Vegas Summer League 2017 este real-time și se actualizează instant.