Rezultate, scoruri live si clasamete NBA Las Vegas Summer League 2019

Baschet SUA

NBA Las Vegas Summer League
2019
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷SUA: NBA Las Vegas Summer League¬ZEE÷UV9wvaP6¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷hKr6qk60¬ZD÷p¬ZE÷WOShPMhB¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_UV9wvaP6¬ZJ÷2¬ZL÷/baschet/sua/nba-las-vegas-summer-league/¬ZX÷04SUA 003......0020000000183000NBA Las Vega027League000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷Q5ArTI71¬AD÷1562898600¬ADE÷1562898600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston Celtics¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562905265¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬JA÷n73nbqW7¬WU÷boston-celtics¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷113¬BA÷26¬BC÷32¬BE÷28¬BG÷27¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Grizzlies¬JB÷lCsVMS88¬WV÷memphis-grizzlies¬AH÷87¬BB÷23¬BD÷18¬BF÷25¬BH÷21¬~AA÷zHHVVKNr¬AD÷1562896800¬ADE÷1562896800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sacramento Kings¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562903722¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Kings¬JA÷nqLa7m9L¬WU÷sacramento-kings¬AG÷80¬BA÷18¬BC÷29¬BE÷16¬BG÷17¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Clippers¬JB÷t6K367OR¬WV÷los-angeles-clippers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷83¬BB÷21¬BD÷16¬BF÷25¬BH÷21¬~AA÷rsLwUbhe¬AD÷1562891400¬ADE÷1562891400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utah Jazz¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562897450¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz¬JA÷vs0v051e¬WU÷utah-jazz¬AG÷78¬BA÷18¬BC÷20¬BE÷19¬BG÷21¬WN÷HOU¬AF÷Houston Rockets¬JB÷8G4raPG1¬WV÷houston-rockets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷87¬BB÷25¬BD÷26¬BF÷21¬BH÷15¬~AA÷bif2mmgG¬AD÷1562889600¬ADE÷1562889600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Trail Blazers¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562896606¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬JA÷tWka99v9¬WU÷portland-trail-blazers¬AG÷87¬BA÷20¬BC÷16¬BE÷28¬BG÷23¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Thunder¬JB÷8hMe8TgF¬WV÷oklahoma-city-thunder¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷92¬BB÷20¬BD÷28¬BF÷24¬BH÷20¬~AA÷4jMZUvwk¬AD÷1562884200¬ADE÷1562884200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta Hawks¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562891049¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WAS¬AF÷Washington Wizards¬JB÷0j1z1onk¬WV÷washington-wizards¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷76¬BB÷13¬BD÷19¬BF÷20¬BH÷24¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Hawks¬JA÷IRBV1RWr¬WU÷atlanta-hawks¬AG÷71¬BA÷22¬BC÷12¬BE÷17¬BG÷20¬~AA÷hWQB3aqE¬AD÷1562882400¬ADE÷1562882400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Raptors¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562888725¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬JA÷dInTC32b¬WU÷toronto-raptors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷94¬BA÷20¬BC÷26¬BE÷22¬BG÷26¬WN÷IND¬AF÷Indiana Pacers¬JB÷vsxYBNH4¬WV÷indiana-pacers¬AH÷79¬BB÷22¬BD÷26¬BF÷13¬BH÷18¬~ZA÷SUA: NBA Las Vegas Summer League - Play-off¬ZEE÷UV9wvaP6¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷WAsAr9L6¬ZD÷p¬ZE÷WOShPMhB¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_UV9wvaP6¬ZJ÷11¬ZL÷/baschet/sua/nba-las-vegas-summer-league/¬ZX÷04SUA 003......0020000000242000NBA Las Vega038ay-off000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷SGk9Pydh¬AD÷1563238800¬ADE÷1563238800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Memphis Grizzlies¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563245405¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies¬JA÷nRczmQxt¬WU÷memphis-grizzlies¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷95¬BA÷31¬BC÷25¬BE÷16¬BG÷23¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Timberwolves¬JB÷QHdvnphn¬WV÷minnesota-timberwolves¬AH÷92¬BB÷19¬BD÷21¬BF÷30¬BH÷22¬~AA÷dGFcXp0s¬AD÷1563148800¬ADE÷1563148800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Timberwolves¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563155641¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Timberwolves¬JA÷ML7lTJeK¬WU÷minnesota-timberwolves¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷85¬BA÷29¬BC÷26¬BE÷24¬BG÷6¬WN÷BRO¬AF÷Brooklyn Nets¬JB÷Gr7hSwBQ¬WV÷brooklyn-nets¬AH÷77¬BB÷26¬BD÷22¬BF÷11¬BH÷18¬~AA÷f7TVyRiQ¬AD÷1563141600¬ADE÷1563141600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Memphis Grizzlies¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563148022¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies¬JA÷6DP15G3D¬WU÷memphis-grizzlies¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷88¬AT÷81¬BI÷7¬BA÷16¬BC÷21¬BE÷29¬BG÷15¬WN÷NOP¬AF÷New Orleans Pelicans¬JB÷rV8pUatE¬WV÷new-orleans-pelicans¬AZ÷0¬AH÷86¬AU÷81¬BJ÷5¬BB÷18¬BD÷15¬BF÷23¬BH÷25¬~AA÷GY73r7ym¬AD÷1563071400¬ADE÷1563071400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Timberwolves¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563077534¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Mavericks¬JB÷pKYcgyb9¬WV÷dallas-mavericks¬AH÷82¬BB÷20¬BD÷22¬BF÷18¬BH÷22¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Timberwolves¬JA÷OAX1heDF¬WU÷minnesota-timberwolves¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷108¬BA÷29¬BC÷21¬BE÷31¬BG÷27¬~AA÷bHRWmTDP¬AD÷1563064200¬ADE÷1563064200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Detroit Pistons¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563070747¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRO¬AF÷Brooklyn Nets¬JB÷Mom3Xgyj¬WV÷brooklyn-nets¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷105¬BB÷25¬BD÷23¬BF÷25¬BH÷32¬WM÷DET¬AE÷Detroit Pistons¬JA÷zki7WDjd¬WU÷detroit-pistons¬AG÷85¬BA÷19¬BC÷20¬BE÷21¬BG÷25¬~AA÷lnptR56C¬AD÷1563057000¬ADE÷1563057000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷New Orleans Pelicans¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563064326¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIA¬AF÷Miami Heat¬JB÷8K4GtbE3¬WV÷miami-heat¬AZ÷0¬AH÷100¬AU÷98¬BJ÷2¬BB÷15¬BD÷24¬BF÷31¬BH÷28¬WM÷NOP¬AE÷New Orleans Pelicans¬JA÷MN8KuIT9¬WU÷new-orleans-pelicans¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷101¬AT÷98¬BI÷3¬BA÷27¬BC÷19¬BE÷21¬BG÷31¬~AA÷GYoYSRy0¬AD÷1563049800¬ADE÷1563049800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston Celtics¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563056575¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬JA÷bkNPJz7j¬WU÷boston-celtics¬AG÷88¬BA÷22¬BC÷15¬BE÷26¬BG÷25¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Grizzlies¬JB÷KbOLKGip¬WV÷memphis-grizzlies¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷94¬BB÷19¬BD÷30¬BF÷22¬BH÷23¬~ZA÷SUA: NBA Las Vegas Summer League - Invinși - Play Off-uri¬ZEE÷UV9wvaP6¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷jHgTrTzD¬ZD÷p¬ZE÷WOShPMhB¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_UV9wvaP6¬ZJ÷104¬ZL÷/baschet/sua/nba-las-vegas-summer-league/¬ZX÷04SUA 003......0020000000246000NBA Las Vega052ff-uri000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷Y9IbqmMt¬AD÷1563069600¬ADE÷1563069600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Rockets¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563075413¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DEN¬AF÷Denver Nuggets¬JB÷lhukecTd¬WV÷denver-nuggets¬AH÷96¬BB÷22¬BD÷25¬BF÷19¬BH÷30¬WM÷HOU¬AE÷Houston Rockets¬JA÷SrvgfHr3¬WU÷houston-rockets¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷105¬BA÷19¬BC÷32¬BE÷28¬BG÷26¬~AA÷6NvoQPLI¬AD÷1563062400¬ADE÷1563062400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Bulls¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563068559¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bulls¬JA÷rwcTwdbM¬WU÷chicago-bulls¬AG÷73¬BA÷19¬BC÷25¬BE÷13¬BG÷16¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Magic¬JB÷4nbPvxqG¬WV÷orlando-magic¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷85¬BB÷25¬BD÷16¬BF÷27¬BH÷17¬~AA÷AeoxSoi6¬AD÷1563055200¬ADE÷1563055200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Wizards¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563061859¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NYK¬AF÷New York Knicks¬JB÷z768rKqi¬WV÷new-york-knicks¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷103¬BB÷27¬BD÷24¬BF÷19¬BH÷33¬WM÷WAS¬AE÷Washington Wizards¬JA÷Ec5Csvac¬WU÷washington-wizards¬AG÷87¬BA÷23¬BC÷27¬BE÷22¬BG÷15¬~AA÷2VsUT7Mg¬AD÷1563048000¬ADE÷1563048000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utah Jazz¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563053933¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Hornets¬JB÷jqYkQxUM¬WV÷charlotte-hornets¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷84¬BB÷31¬BD÷23¬BF÷13¬BH÷17¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz¬JA÷2JyfPdqT¬WU÷utah-jazz¬AG÷74¬BA÷15¬BC÷15¬BE÷22¬BG÷22¬~AA÷K6hPUm7m¬AD÷1562985000¬ADE÷1562985000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Antonio Spurs¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562991423¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Hawks¬JB÷UTqsSbaA¬WV÷atlanta-hawks¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷80¬BB÷24¬BD÷26¬BF÷10¬BH÷20¬WM÷SAS¬AE÷San Antonio Spurs¬JA÷8KroRIEG¬WU÷san-antonio-spurs¬AG÷72¬BA÷18¬BC÷10¬BE÷24¬BG÷20¬~AA÷tGgLVTis¬AD÷1562983200¬ADE÷1562983200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Milwaukee Bucks¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562989536¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POR¬AF÷Portland Trail Blazers¬JB÷M3tZTKUc¬WV÷portland-trail-blazers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷99¬BB÷27¬BD÷16¬BF÷33¬BH÷23¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Bucks¬JA÷0fuwTvp4¬WU÷milwaukee-bucks¬AG÷84¬BA÷24¬BC÷26¬BE÷17¬BG÷17¬~AA÷AX6gzAqQ¬AD÷1562977800¬ADE÷1562977800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Clippers¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562983639¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IND¬AF÷Indiana Pacers¬JB÷QymQVt0o¬WV÷indiana-pacers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷86¬BB÷21¬BD÷16¬BF÷22¬BH÷27¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Clippers¬JA÷vuiUU0Fi¬WU÷los-angeles-clippers¬AG÷75¬BA÷17¬BC÷11¬BE÷28¬BG÷19¬~AA÷Wt8kyjUJ¬AD÷1562976000¬ADE÷1562976000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Sacramento Kings¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562982773¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Cavaliers¬JB÷z9yFOPhI¬WV÷cleveland-cavaliers¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷98¬AU÷93¬BJ÷5¬BB÷19¬BD÷22¬BF÷30¬BH÷22¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Kings¬JA÷CYbr7cNp¬WU÷sacramento-kings¬AZ÷0¬AG÷96¬AT÷93¬BI÷3¬BA÷26¬BC÷24¬BE÷27¬BG÷16¬~AA÷UyU6C6iJ¬AD÷1562970600¬ADE÷1562970600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Phoenix Suns¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562977069¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHI¬AF÷China¬JB÷G6LDQoO5¬WV÷china¬AH÷64¬BB÷13¬BD÷9¬BF÷20¬BH÷22¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Suns¬JA÷fcKHP5wC¬WU÷phoenix-suns¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷94¬BA÷22¬BC÷21¬BE÷32¬BG÷19¬~AA÷GYP2DnxD¬AD÷1562968800¬ADE÷1562968800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma City Thunder¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562975091¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CRO¬AF÷Croaţia¬JB÷8tI5S7gg¬WV÷croatia¬AH÷68¬BB÷13¬BD÷22¬BF÷16¬BH÷17¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Thunder¬JA÷MqM9RR8a¬WU÷oklahoma-city-thunder¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷69¬BA÷18¬BC÷15¬BE÷17¬BG÷19¬~AA÷MBQbESM6¬AD÷1562963400¬ADE÷1562963400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Golden State Warriors¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562970084¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LAL¬AF÷Los Angeles Lakers¬JB÷nRTdUTOt¬WV÷los-angeles-lakers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷88¬BB÷19¬BD÷14¬BF÷31¬BH÷24¬WM÷GSW¬AE÷Golden State Warriors¬JA÷QHS0Tmvm¬WU÷golden-state-warriors¬AG÷87¬BA÷24¬BC÷33¬BE÷12¬BG÷18¬~AA÷rLRfF870¬AD÷1562961600¬ADE÷1562961600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Raptors¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1562968591¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia 76ers¬JB÷GrwRZk1J¬WV÷philadelphia-76ers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷108¬BB÷27¬BD÷29¬BF÷31¬BH÷21¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬JA÷fZyVY9GP¬WU÷toronto-raptors¬AG÷102¬BA÷22¬BC÷24¬BE÷28¬BG÷28¬~
82
fixtures
0
Setări
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri NBA Las Vegas Summer League 2019 din sectiunea Baschet/SUA. Flashscore.ro oferă livescore din NBA Las Vegas Summer League 2019, rezultate finale și parțiale, clasamente NBA Las Vegas Summer League 2019 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din NBA Las Vegas Summer League 2019 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 150+ competiții de Baschet din peste 30 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din NBA Las Vegas Summer League 2019 este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!