Rezultate, scoruri live si clasamete Eurocup 2018/2019

Baschet »Europa » Eurocup » 2018/2019

results
3
1534366952
0
fixtures
SA÷3¬~ZA÷EUROPA: Eurocup¬ZEE÷fT0n14Vt¬ZB÷6¬ZY÷Europa¬ZC÷IXpuXcdj¬ZD÷t¬ZE÷M3fwn3n4¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷6_fT0n14Vt¬ZJ÷2¬ZL÷/baschet/europa/eurocup/¬ZX÷04Europa 006Europa0020000000179000Eurocup 007urocup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Europa¬~AA÷MgFgWZD9¬AD÷1538496000¬ADE÷1538496000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lietuvos Rytas¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIE¬AE÷Lietuvos Rytas¬JA÷MoR7T8FJ¬WU÷lietuvos-rytas¬WN÷UNI¬AF÷Unicaja¬JB÷0xQBSSUP¬WV÷unicaja¬AN÷n¬~AA÷MNYXPIYn¬AD÷1538499600¬ADE÷1538499600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Crvena zvezda¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRV¬AE÷Crvena zvezda¬JA÷fZaIh4E6¬WU÷crvena-zvezda-mts¬WN÷ULM¬AF÷Ulm¬JB÷CAfNiOTC¬WV÷ulm¬AN÷n¬~AA÷Clm2VvBP¬AD÷1538499600¬ADE÷1538499600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Galatasaray¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAL¬AE÷Galatasaray¬JA÷Qg81dnFs¬WU÷galatasaray¬WN÷MOR¬AF÷MoraBanc Andorra¬JB÷8Ic6e6Um¬WV÷morabanc-andorra¬AN÷n¬~AA÷tQUWYYYE¬AD÷1538503200¬ADE÷1538503200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Alba Berlin¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALB¬AE÷Alba Berlin¬JA÷px8OtqWg¬WU÷alba-berlin¬WN÷TOF¬AF÷Tofas¬JB÷S0cTu3o0¬WV÷tofas¬AN÷n¬~AA÷KGTzYhlL¬AD÷1538503200¬ADE÷1538503200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gdynia¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASS¬AE÷Gdynia¬JA÷t41XvN06¬WU÷asseco-gdynia¬WN÷LOK¬AF÷Lokomotiv Kuban¬JB÷zR0yvsGC¬WV÷lokomotiv-kuban¬AN÷n¬~AA÷hQVbg0Gb¬AD÷1538505000¬ADE÷1538505000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Valencia¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAL¬AE÷Valencia¬JA÷UJCdPy2C¬WU÷valencia¬WN÷LYO¬AF÷Lyon-Villeurbanne¬JB÷OtC0OeHI¬WV÷lyon-villeurbanne¬AN÷n¬~AA÷0pEcVgTF¬AD÷1538578800¬ADE÷1538578800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Frankfurt¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TOR¬AF÷Torino¬JB÷WKGsN6hm¬WV÷auxilium-torino¬WM÷FRA¬AE÷Frankfurt¬JA÷IHCwOnws¬WU÷frankfurt¬AN÷n¬~AA÷htxRDRcr¬AD÷1538586000¬ADE÷1538586000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mornar Bar¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOR¬AE÷Mornar Bar¬JA÷Eq6nMQ7g¬WU÷mornar-bar¬WN÷UNI¬AF÷Unics Kazan¬JB÷hz5jLpNa¬WV÷unics-kazan¬AN÷n¬~AA÷EZWfft1h¬AD÷1538586000¬ADE÷1538586000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zenit Petersburg¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZEN¬AE÷Zenit Petersburg¬JA÷zLJmRcXa¬WU÷zenit-petersburg¬WN÷TUR¬AF÷Turk Telekom¬JB÷Iq9hQHn6¬WV÷turk-telekom¬AN÷n¬~AA÷EcZTQbJt¬AD÷1538591400¬ADE÷1538591400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brescia¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRE¬AE÷Brescia¬JA÷ML1AfQqf¬WU÷brescia¬WN÷MON¬AF÷Monaco¬JB÷Gr1Egpa0¬WV÷as-monaco¬AN÷n¬~AA÷OlzSZEJ8¬AD÷1538591400¬ADE÷1538591400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Limoges¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIM¬AE÷Limoges¬JA÷bL9Gr51s¬WU÷limoges¬WN÷CED¬AF÷Cedevita¬JB÷6o9KsPGm¬WV÷cedevita¬AN÷n¬~AA÷p0SjeMon¬AD÷1538591400¬ADE÷1538591400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Trento¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRE¬AE÷Trento¬JA÷SfGuTJ2m¬WU÷aquila-basket-trento¬WN÷PAR¬AF÷Partizan¬JB÷dUKqSwIg¬WV÷partizan¬AN÷n¬~AA÷SdwBjb0H¬AD÷1539108000¬ADE÷1539108000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Partizan¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Partizan¬JA÷lOqNucng¬WU÷partizan¬WN÷ZEN¬AF÷Zenit Petersburg¬JB÷WnZRvH1a¬WV÷zenit-petersburg¬AN÷n¬~AA÷zkL3hKV4¬AD÷1539109800¬ADE÷1539109800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lyon-Villeurbanne¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TRE¬AF÷Trento¬JB÷vkfmna9P¬WV÷aquila-basket-trento¬WM÷LYO¬AE÷Lyon-Villeurbanne¬JA÷2XA4NFWO¬WU÷lyon-villeurbanne¬AN÷n¬~AA÷SbUwBPs1¬AD÷1539110700¬ADE÷1539110700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Unicaja¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Unicaja¬JA÷6yEEPaEo¬WU÷unicaja¬WN÷FRA¬AF÷Frankfurt¬JB÷pSCIOJTi¬WV÷frankfurt¬AN÷n¬~
3
1534366952
120
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Eurocup 2018/2019 din sectiunea Baschet/Europa. Flashscore.ro oferă livescore din Eurocup 2018/2019, rezultate finale și parțiale, clasamente Eurocup 2018/2019 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din Eurocup 2018/2019 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 150+ competiții de Baschet din peste 30 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din Eurocup 2018/2019 este real-time și se actualizează instant.