Rezultate, scoruri live si clasamete NBA G League 2019/2020

Baschet SUA

NBA G League
2019/2020
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷SUA: NBA G League¬ZEE÷0zUTspOn¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷b5Xjk4cn¬ZD÷p¬ZE÷vaBRNKxU¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_0zUTspOn¬ZJ÷2¬ZL÷/baschet/sua/nba-g-league/¬ZX÷04SUA 003......0050000000001000NBA G League012League000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷pKUh9lzk¬AD÷1575770400¬ADE÷1575770400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Salt Lake City Stars¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575777514¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAL¬AE÷Salt Lake City Stars¬JA÷b96sTtpe¬WU÷salt-lake-city-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷125¬BA÷28¬BC÷32¬BE÷39¬BG÷26¬WN÷NOR¬AF÷Northern Arizona Suns¬JB÷hW5oS0a1¬WV÷northern-arizona-suns¬AH÷100¬BB÷18¬BD÷21¬BF÷30¬BH÷31¬~AA÷8vyFGWsF¬AD÷1575766800¬ADE÷1575766800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Austin Toros Spurs¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575774309¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AUS¬AE÷Austin Toros Spurs¬JA÷M9M9EsV1¬WU÷austin-toros-spurs¬AG÷115¬BA÷34¬BC÷37¬BE÷21¬BG÷23¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Wolves¬JB÷APFiwR72¬WV÷iowa-wolves¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷128¬BB÷34¬BD÷38¬BF÷31¬BH÷25¬~AA÷nVZIFjcL¬AD÷1575766800¬ADE÷1575766800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma City Blue¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575776535¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Blue¬JA÷lGEexoN8¬WU÷oklahoma-city-blue¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷127¬BA÷33¬BC÷29¬BE÷30¬BG÷35¬WN÷STO¬AF÷Stockton Kings¬JB÷rwEay5xF¬WV÷stockton-kings¬AH÷104¬BB÷37¬BD÷23¬BF÷24¬BH÷20¬~AA÷jcVlAUKr¬AD÷1575766800¬ADE÷1575766800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Bay Lakers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575775133¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Bay Lakers¬JA÷jq3ZU2Fr¬WU÷south-bay-lakers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷125¬BA÷30¬BC÷29¬BE÷38¬BG÷28¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Hustle¬JB÷KI7wUMUl¬WV÷memphis-hustle¬AH÷118¬BB÷31¬BD÷25¬BF÷25¬BH÷37¬~AA÷UgPNEACR¬AD÷1575766800¬ADE÷1575766800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wisconsin Herd¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575774443¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIS¬AE÷Wisconsin Herd¬JA÷fDH3zPiL¬WU÷wisconsin-herd¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷128¬BA÷40¬BC÷28¬BE÷31¬BG÷29¬WN÷RIO¬AF÷Rio Grande Valley Vipers¬JB÷lzH7Zr7R¬WV÷rio-grande-valley-vipers¬AH÷115¬BB÷29¬BD÷16¬BF÷38¬BH÷32¬~AA÷jqjGeV5k¬AD÷1575763200¬ADE÷1575763200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Capital City Go-Go¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575770915¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ECH¬AE÷Capital City Go-Go¬JA÷WxqU14od¬WU÷capital-city-go-go¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷113¬BA÷32¬BC÷24¬BE÷26¬BG÷31¬WN÷CAN¬AF÷Canton Charge¬JB÷ptXBQmOd¬WV÷canton-charge¬AH÷108¬BB÷36¬BD÷24¬BF÷20¬BH÷28¬~AA÷p6kKfkLe¬AD÷1575763200¬ADE÷1575763200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Erie BayHawks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575770231¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ERI¬AE÷Erie BayHawks¬JA÷bqyGP7w3¬WU÷erie-bayhawks¬AG÷106¬BA÷27¬BC÷34¬BE÷25¬BG÷20¬WN÷WES¬AF÷Westchester¬JB÷h6zKORh9¬WV÷westchester-knicks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷123¬BB÷24¬BD÷33¬BF÷34¬BH÷32¬~AA÷b9gOg9z2¬AD÷1575763200¬ADE÷1575763200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fort Wayne Mad Ants¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575771089¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IFW¬AE÷Fort Wayne Mad Ants¬JA÷WdZNNo8F¬WU÷fort-wayne-mad-ants¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷102¬BA÷20¬BC÷25¬BE÷32¬BG÷25¬WN÷RAP¬AF÷Raptors 905¬JB÷vNYRM5NL¬WV÷raptors¬AH÷101¬BB÷37¬BD÷23¬BF÷22¬BH÷19¬~AA÷0EX6IhD2¬AD÷1575763200¬ADE÷1575763200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lakeland Magic¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575770219¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAK¬AE÷Lakeland Magic¬JA÷IDXVLPxS¬WU÷lakeland-magic¬AG÷94¬BA÷27¬BC÷21¬BE÷24¬BG÷22¬WN÷GRE¬AF÷Greensboro Swarm¬JB÷zgKcHqoq¬WV÷greensboro-swarm¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷104¬BB÷18¬BD÷31¬BF÷31¬BH÷24¬~AA÷v5WAHCS8¬AD÷1575763200¬ADE÷1575763200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maine Red Claws¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575771740¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAI¬AE÷Maine Red Claws¬JA÷ldO1G30k¬WU÷maine-red-claws¬AG÷123¬BA÷35¬BC÷25¬BE÷30¬BG÷33¬WN÷DEL¬AF÷Delaware Blue Coats¬JB÷rJN5FNFe¬WV÷delaware-blue-coats¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷128¬BB÷25¬BD÷34¬BF÷35¬BH÷34¬~AA÷ChiCdBjq¬AD÷1575682200¬ADE÷1575682200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Austin Toros Spurs¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575689721¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AUS¬AE÷Austin Toros Spurs¬JA÷OCuM3QGq¬WU÷austin-toros-spurs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷116¬BA÷30¬BC÷31¬BE÷20¬BG÷35¬WN÷SIO¬AF÷Sioux Falls Skyforce¬JB÷hnpQ2pWk¬WV÷sioux-falls-skyforce¬AH÷107¬BB÷26¬BD÷27¬BF÷20¬BH÷34¬~AA÷M7pu4gb9¬AD÷1575676800¬ADE÷1575676800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Delaware Blue Coats¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575685430¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ECH¬AF÷Capital City Go-Go¬JB÷lIZWDAvi¬WV÷capital-city-go-go¬AH÷109¬BB÷25¬BD÷31¬BF÷21¬BH÷32¬WM÷DEL¬AE÷Delaware Blue Coats¬JA÷Yoai5Izi¬WU÷delaware-blue-coats¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷110¬BA÷30¬BC÷31¬BE÷30¬BG÷19¬~AA÷zBlq3DDF¬AD÷1575676800¬ADE÷1575676800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Grand Rapids Drive¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575684797¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Drive¬JA÷S8YzDUgc¬WU÷grand-rapids-drive¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷116¬BA÷27¬BC÷23¬BE÷40¬BG÷26¬WN÷COL¬AF÷College Park Skyhawks¬JB÷drwuCl93¬WV÷college-park-skyhawks¬AH÷100¬BB÷34¬BD÷26¬BF÷21¬BH÷19¬~AA÷UXmm2XSL¬AD÷1575676800¬ADE÷1575676800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lakeland Magic¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575684099¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAK¬AE÷Lakeland Magic¬JA÷zZyqB8O9¬WU÷lakeland-magic¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷112¬BA÷20¬BC÷31¬BE÷30¬BG÷31¬WN÷GRE¬AF÷Greensboro Swarm¬JB÷UeymASwG¬WV÷greensboro-swarm¬AH÷111¬BB÷25¬BD÷27¬BF÷38¬BH÷21¬~AA÷8Oni1irS¬AD÷1575676800¬ADE÷1575676800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Long Island Nets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575684390¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAN¬AF÷Santa Cruz Warriors¬JB÷M3gf868S¬WV÷santa-cruz-warriors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷119¬BB÷27¬BD÷36¬BF÷31¬BH÷25¬WM÷LON¬AE÷Long Island Nets¬JA÷Stfj9ngM¬WU÷long-island-nets¬AG÷109¬BA÷26¬BC÷22¬BE÷28¬BG÷33¬~AA÷vqez5Zr3¬AD÷1575601200¬ADE÷1575601200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Agua Caliente Clippers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575608976¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AGU¬AE÷Agua Caliente Clippers¬JA÷238LAvDT¬WU÷agua-caliente-clippers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷105¬BA÷35¬BC÷9¬BE÷22¬BG÷39¬WN÷WIN¬AF÷Windy City Bulls¬JB÷Krem6bLp¬WV÷windy-city-bulls¬AH÷102¬BB÷17¬BD÷29¬BF÷26¬BH÷30¬~AA÷0hdW5FTd¬AD÷1575597600¬ADE÷1575597600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Salt Lake City Stars¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575605002¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAL¬AE÷Salt Lake City Stars¬JA÷GnADC0rH¬WU÷salt-lake-city-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷113¬BA÷32¬BC÷27¬BE÷24¬BG÷30¬WN÷SOU¬AF÷South Bay Lakers¬JB÷OC9HBKcN¬WV÷south-bay-lakers¬AH÷100¬BB÷31¬BD÷18¬BF÷23¬BH÷28¬~AA÷Cx3lsWjd¬AD÷1575595800¬ADE÷1575595800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Northern Arizona Suns¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575602756¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Northern Arizona Suns¬JA÷rZB5EMD4¬WU÷northern-arizona-suns¬AG÷104¬BA÷23¬BC÷31¬BE÷23¬BG÷27¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Hustle¬JB÷xdB9DtTA¬WV÷memphis-hustle¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷130¬BB÷33¬BD÷40¬BF÷27¬BH÷30¬~AA÷tEnC0KiH¬AD÷1575590400¬ADE÷1575590400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canton Charge¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575598677¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canton Charge¬JA÷xGgvBm7C¬WU÷canton-charge¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷116¬BA÷19¬BC÷30¬BE÷36¬BG÷31¬WN÷RIO¬AF÷Rio Grande Valley Vipers¬JB÷WxgrA7MI¬WV÷rio-grande-valley-vipers¬AH÷109¬BB÷29¬BD÷36¬BF÷22¬BH÷22¬~AA÷jNEuqhMq¬AD÷1575590400¬ADE÷1575590400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Erie BayHawks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575599572¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ERI¬AE÷Erie BayHawks¬JA÷82GBhuio¬WU÷erie-bayhawks¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷131¬AT÷112¬BI÷19¬BA÷23¬BC÷31¬BE÷23¬BG÷35¬WN÷IFW¬AF÷Fort Wayne Mad Ants¬JB÷dI9gHOTo¬WV÷fort-wayne-mad-ants¬AZ÷0¬AH÷124¬AU÷112¬BJ÷12¬BB÷27¬BD÷26¬BF÷27¬BH÷32¬AM÷S-au jucat 3 prelungiri.¬~AA÷Yo4prCyj¬AD÷1575590400¬ADE÷1575590400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maine Red Claws¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1575597595¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAI¬AE÷Maine Red Claws¬JA÷z98cGrqh¬WU÷maine-red-claws¬AG÷118¬BA÷28¬BC÷37¬BE÷30¬BG÷23¬WN÷WIS¬AF÷Wisconsin Herd¬JB÷UV71F2bb¬WV÷wisconsin-herd¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷123¬BB÷38¬BD÷25¬BF÷29¬BH÷31¬~~
160
fixtures
SA÷3¬~ZA÷SUA: NBA G League¬ZEE÷0zUTspOn¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷b5Xjk4cn¬ZD÷p¬ZE÷vaBRNKxU¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_0zUTspOn¬ZJ÷2¬ZL÷/baschet/sua/nba-g-league/¬ZX÷04SUA 003......0050000000001000NBA G League012League000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷OATd88ke¬AD÷1575831600¬ADE÷1575831600¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷25¬CX÷College Park Skyhawks¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1575837681¬BX÷3¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷College Park Skyhawks¬JA÷6Z9kRKE7¬WU÷college-park-skyhawks¬AG÷80¬BA÷27¬BC÷24¬BE÷26¬BG÷3¬WN÷GRA¬AF÷Grand Rapids Drive¬JB÷KxbXk4i8¬WV÷grand-rapids-drive¬AH÷70¬BB÷26¬BD÷23¬BF÷19¬BH÷2¬AN÷n¬~AA÷tnO17S41¬AD÷1575853200¬ADE÷1575853200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oklahoma City Blue¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Blue¬JA÷bTdykO6E¬WU÷oklahoma-city-blue¬WN÷TEX¬AF÷Texas Legends¬JB÷jwz4Xeys¬WV÷texas-legends¬AN÷n¬~AA÷KxN56nK7¬AD÷1575853200¬ADE÷1575853200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santa Cruz Warriors¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santa Cruz Warriors¬JA÷UTY7WFjm¬WU÷santa-cruz-warriors¬WN÷WIN¬AF÷Windy City Bulls¬JB÷OjYBVZ5g¬WV÷windy-city-bulls¬AN÷n¬~AA÷YuBmVVd8¬AD÷1575918000¬ADE÷1575918000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Agua Caliente Clippers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Hustle¬JB÷WGyKTDz6¬WV÷memphis-hustle¬WM÷AGU¬AE÷Agua Caliente Clippers¬JA÷xfxGUgLa¬WU÷agua-caliente-clippers¬AN÷n¬~AA÷nqFiUkCE¬AD÷1575936000¬ADE÷1575936000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Long Island Nets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷Long Island Nets¬JA÷A7zOSXkC¬WU÷long-island-nets¬WN÷RAP¬AF÷Raptors 905¬JB÷vsuSRi5I¬WV÷raptors¬AN÷n¬~AA÷U74dT9RK¬AD÷1576022400¬ADE÷1576022400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lakeland Magic¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAK¬AE÷Lakeland Magic¬JA÷IXwWQBKO¬WU÷lakeland-magic¬WN÷IFW¬AF÷Fort Wayne Mad Ants¬JB÷WzSDkecP¬WV÷fort-wayne-mad-ants¬AN÷n¬~AA÷8b30STtR¬AD÷1576026000¬ADE÷1576026000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rio Grande Valley Vipers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Wolves¬JB÷0jIqpZKn¬WV÷iowa-wolves¬WM÷RIO¬AE÷Rio Grande Valley Vipers¬JA÷6TIuoF5t¬WU÷rio-grande-valley-vipers¬AN÷n¬~AA÷vsjSNmkr¬AD÷1576027800¬ADE÷1576027800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Austin Toros Spurs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AUS¬AE÷Austin Toros Spurs¬JA÷vsHmqgzg¬WU÷austin-toros-spurs¬WN÷STO¬AF÷Stockton Kings¬JB÷8GLirDka¬WV÷stockton-kings¬AN÷n¬~AA÷IXlWM74l¬AD÷1576027800¬ADE÷1576027800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Northern Arizona Suns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Northern Arizona Suns¬JA÷n7KesX45¬WU÷northern-arizona-suns¬WN÷TEX¬AF÷Texas Legends¬JB÷tUJatiKB¬WV÷texas-legends¬AN÷n¬~AA÷0dvyMRJf¬AD÷1576033200¬ADE÷1576033200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Bay Lakers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Bay Lakers¬JA÷fXN3uBZH¬WU÷south-bay-lakers¬WN÷SAN¬AF÷Santa Cruz Warriors¬JB÷lfN7vVlO¬WV÷santa-cruz-warriors¬AN÷n¬~AA÷EaruLoZ0¬AD÷1576080000¬ADE÷1576080000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Long Island Nets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷Long Island Nets¬JA÷SpMBwk4U¬WU÷long-island-nets¬WN÷WES¬AF÷Westchester¬JB÷I9cHbYZu¬WV÷westchester-knicks¬AN÷n¬~AA÷8MsqK5l7¬AD÷1576083600¬ADE÷1576083600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Windy City Bulls¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷Windy City Bulls¬JA÷d0dLchkn¬WU÷windy-city-bulls¬WN÷RAP¬AF÷Raptors 905¬JB÷jNePdC4h¬WV÷raptors¬AN÷n¬~AA÷nDtmJP3D¬AD÷1576108800¬ADE÷1576108800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷College Park Skyhawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷College Park Skyhawks¬JA÷4QaTeWJb¬WU÷college-park-skyhawks¬WN÷ECH¬AF÷Capital City Go-Go¬JB÷bmaXfjZ4¬WV÷capital-city-go-go¬AN÷n¬~AA÷OUPVs9tE¬AD÷1576112400¬ADE÷1576112400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Memphis Hustle¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Hustle¬JA÷xvbyfAlB¬WU÷memphis-hustle¬WN÷SIO¬AF÷Sioux Falls Skyforce¬JB÷6D2ugU3H¬WV÷sioux-falls-skyforce¬AN÷n¬~AA÷2LOZtTeK¬AD÷1576112400¬ADE÷1576112400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oklahoma City Blue¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Blue¬JA÷p41qhlJN¬WU÷oklahoma-city-blue¬WN÷SAL¬AF÷Salt Lake City Stars¬JB÷vR0mi8YT¬WV÷salt-lake-city-stars¬AN÷n¬~~
511
Setări notificări
Notificări blocate de browser
Setări
Mod întunecat
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri NBA G League 2019/2020 din sectiunea Baschet/SUA. Flashscore.ro oferă livescore din NBA G League 2019/2020, rezultate finale și parțiale, clasamente NBA G League 2019/2020 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din NBA G League 2019/2020 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 150+ competiții de Baschet din peste 30 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din NBA G League 2019/2020 este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!