Rezultate, scoruri live si clasamete NBA G League 2018/2019

Baschet SUA

NBA G League
2018/2019
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷SUA: NBA G League - Play-off¬ZEE÷0zUTspOn¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷xt4gw2Oo¬ZD÷p¬ZE÷6s78fQii¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_0zUTspOn¬ZJ÷11¬ZL÷/baschet/sua/nba-g-league/¬ZX÷04SUA 003......0050000000242000NBA G League023ay-off000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷MF0sopbn¬AD÷1555113600¬ADE÷1555113600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Long Island Nets¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1555122720¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷Long Island Nets¬JA÷Ic4tuMVn¬WU÷long-island-nets¬AG÷112¬BA÷24¬BC÷23¬BE÷27¬BG÷38¬WN÷RIO¬AF÷Rio Grande Valley Vipers¬JB÷dl3pvtog¬WV÷rio-grande-valley-vipers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷129¬BB÷38¬BD÷37¬BF÷28¬BH÷26¬AM÷Rio Grande Valley Vipers câştigă cu scorul la general 2-1.¬~AA÷8KzfRzSe¬AD÷1554854400¬ADE÷1554854400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rio Grande Valley Vipers¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1554863515¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIO¬AE÷Rio Grande Valley Vipers¬JA÷ERz3O4v2¬WU÷rio-grande-valley-vipers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷127¬BA÷27¬BC÷37¬BE÷30¬BG÷33¬WN÷LON¬AF÷Long Island Nets¬JB÷2sUpmlH2¬WV÷long-island-nets¬AH÷116¬BB÷27¬BD÷29¬BF÷30¬BH÷30¬AM÷Egal la general 1-1.¬~AA÷EcyjSGCk¬AD÷1554678000¬ADE÷1554678000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Long Island Nets¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1554686328¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷Long Island Nets¬JA÷hCnfQQ9k¬WU÷long-island-nets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷117¬BA÷37¬BC÷22¬BE÷31¬BG÷27¬WN÷RIO¬AF÷Rio Grande Valley Vipers¬JB÷zyxaPpPe¬WV÷rio-grande-valley-vipers¬AH÷107¬BB÷18¬BD÷31¬BF÷27¬BH÷31¬~AA÷djMCiwPL¬AD÷1554253200¬ADE÷1554253200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rio Grande Valley Vipers¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1554263125¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIO¬AE÷Rio Grande Valley Vipers¬JA÷zsonPotl¬WU÷rio-grande-valley-vipers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷144¬BA÷32¬BC÷43¬BE÷31¬BG÷38¬WN÷SAN¬AF÷Santa Cruz Warriors¬JB÷lpkjO5ef¬WV÷santa-cruz-warriors¬AH÷125¬BB÷38¬BD÷21¬BF÷27¬BH÷39¬~AA÷ERW7hJ9F¬AD÷1554246000¬ADE÷1554246000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Long Island Nets¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1554254391¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷Long Island Nets¬JA÷j99FU7IQ¬WU÷long-island-nets¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷108¬AT÷102¬BI÷6¬BA÷27¬BC÷23¬BE÷27¬BG÷25¬WN÷LAK¬AF÷Lakeland Magic¬JB÷hIesQRQs¬WV÷lakeland-magic¬AZ÷0¬AH÷106¬AU÷102¬BJ÷4¬BB÷34¬BD÷22¬BF÷27¬BH÷19¬~AA÷QJ9Bwe32¬AD÷1553911200¬ADE÷1553911200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Santa Cruz Warriors¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553918614¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santa Cruz Warriors¬JA÷6mK7SFXJ¬WU÷santa-cruz-warriors¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷117¬BA÷34¬BC÷43¬BE÷22¬BG÷18¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Blue¬JB÷pvJBRZnQ¬WV÷oklahoma-city-blue¬AH÷102¬BB÷23¬BD÷27¬BF÷34¬BH÷18¬~AA÷CGLTEBQ1¬AD÷1553904000¬ADE÷1553904000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rio Grande Valley Vipers¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553911133¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIO¬AE÷Rio Grande Valley Vipers¬JA÷vsSL4CuD¬WU÷rio-grande-valley-vipers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷135¬BA÷37¬BC÷33¬BE÷32¬BG÷33¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Hustle¬JB÷IXQP3WfJ¬WV÷memphis-hustle¬AH÷118¬BB÷24¬BD÷31¬BF÷32¬BH÷31¬~AA÷bDHPFiBe¬AD÷1553900400¬ADE÷1553900400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lakeland Magic¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553907598¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WES¬AF÷Westchester¬JB÷dIxH5hQ6¬WV÷westchester-knicks¬AH÷91¬BB÷18¬BD÷27¬BF÷18¬BH÷28¬WM÷LAK¬AE÷Lakeland Magic¬JA÷rFYC6YA0¬WU÷lakeland-magic¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷104¬BA÷29¬BC÷22¬BE÷23¬BG÷30¬~AA÷GlSKGXek¬AD÷1553900400¬ADE÷1553900400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Long Island Nets¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553908372¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷Long Island Nets¬JA÷A1z58ftl¬WU÷long-island-nets¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷112¬BA÷30¬BC÷37¬BE÷19¬BG÷26¬WN÷RAP¬AF÷Raptors 905¬JB÷lhZ87Eef¬WV÷raptors¬AH÷99¬BB÷29¬BD÷23¬BF÷27¬BH÷20¬~AA÷SS9PWHrI¬AD÷1553738400¬ADE÷1553738400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stockton Kings¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553746445¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STO¬AE÷Stockton Kings¬JA÷jDNB6lDs¬WU÷stockton-kings¬AG÷119¬BA÷28¬BC÷27¬BE÷32¬BG÷32¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Hustle¬JB÷YyDG58Sm¬WV÷memphis-hustle¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷122¬BB÷24¬BD÷38¬BF÷34¬BH÷26¬~AA÷lxBLXcTB¬AD÷1553727600¬ADE÷1553727600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Westchester¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553735195¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WIN¬AF÷Windy City Bulls¬JB÷l4ypBU4Q¬WV÷windy-city-bulls¬AH÷82¬BB÷12¬BD÷20¬BF÷27¬BH÷23¬WM÷WES¬AE÷Westchester¬JA÷tvxtCAkK¬WU÷westchester-knicks¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷95¬BA÷26¬BC÷21¬BE÷20¬BG÷28¬~AA÷W0GGYwE5¬AD÷1553644800¬ADE÷1553644800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma City Blue¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553652854¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Blue¬JA÷0ragl7cD¬WU÷oklahoma-city-blue¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷118¬BA÷23¬BC÷32¬BE÷26¬BG÷37¬WN÷SAL¬AF÷Salt Lake City Stars¬JB÷2mwxDjzE¬WV÷salt-lake-city-stars¬AH÷113¬BB÷37¬BD÷31¬BF÷21¬BH÷24¬~AA÷hAHCZJba¬AD÷1553644800¬ADE÷1553644800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Raptors 905¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553654333¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAP¬AE÷Raptors 905¬JA÷hIeojTS0¬WU÷raptors¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷91¬AT÷85¬BA÷12¬BC÷29¬BE÷22¬BG÷22¬BI÷6¬WN÷GRA¬AF÷Grand Rapids Drive¬JB÷nuekkmr7¬WV÷grand-rapids-drive¬AZ÷0¬AH÷90¬AU÷85¬BB÷25¬BD÷18¬BF÷17¬BH÷25¬BJ÷5¬~
688
fixtures
0
Setări
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri NBA G League 2018/2019 din sectiunea Baschet/SUA. Flashscore.ro oferă livescore din NBA G League 2018/2019, rezultate finale și parțiale, clasamente NBA G League 2018/2019 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din NBA G League 2018/2019 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 150+ competiții de Baschet din peste 30 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din NBA G League 2018/2019 este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!