Rezultate, scoruri live si clasamete NBA G League 2018/2019

Baschet »SUA » NBA G League » 2018/2019

results
3
1540293818
0
fixtures
SA÷3¬~ZA÷SUA: NBA G League¬ZEE÷0zUTspOn¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷WI12EIoo¬ZD÷p¬ZE÷6s78fQii¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_0zUTspOn¬ZJ÷2¬ZL÷/baschet/sua/nba-g-league/¬ZX÷04SUA 003......0050000000186000NBA G League012League000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷MRncGySq¬AD÷1541199600¬ADE÷1541199600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Erie BayHawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ERI¬AE÷Erie BayHawks¬JA÷QawJ5Wuq¬WU÷erie-bayhawks¬WN÷GRA¬AF÷Grand Rapids Drive¬JB÷4jxN4jek¬WV÷grand-rapids-drive¬AN÷n¬~AA÷j1i1Fesj¬AD÷1541199600¬ADE÷1541199600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maine Red Claws¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WES¬AF÷Westchester¬JB÷0IVV2UP1¬WV÷westchester-knicks¬WM÷MAI¬AE÷Maine Red Claws¬JA÷nFRR3AAe¬WU÷maine-red-claws¬AN÷n¬~AA÷Uij5EFdd¬AD÷1541203200¬ADE÷1541203200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Iowa Wolves¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Wolves¬JA÷ELJDRD22¬WU÷iowa-wolves¬WN÷SAL¬AF÷Salt Lake City Stars¬JB÷hCIHQXH8¬WV÷salt-lake-city-stars¬AN÷n¬~AA÷WdUmwaZd¬AD÷1541203200¬ADE÷1541203200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sioux Falls Skyforce¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIO¬AE÷Sioux Falls Skyforce¬JA÷AmDMPiXE¬WU÷sioux-falls-skyforce¬WN÷IFW¬AF÷Fort Wayne Mad Ants¬JB÷lvCQOBnL¬WV÷fort-wayne-mad-ants¬AN÷n¬~AA÷rXXixJl3¬AD÷1541203200¬ADE÷1541203200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Windy City Bulls¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷Windy City Bulls¬JA÷r1BUNV1R¬WU÷windy-city-bulls¬WN÷LAK¬AF÷Lakeland Magic¬JB÷44HeJkAr¬WV÷lakeland-magic¬AN÷n¬~AA÷xfXeyw49¬AD÷1541203200¬ADE÷1541203200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wisconsin Herd¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIS¬AE÷Wisconsin Herd¬JA÷nT60I9Pl¬WU÷wisconsin-herd¬WN÷GRE¬AF÷Greensboro Swarm¬JB÷QJ54HTve¬WV÷greensboro-swarm¬AN÷n¬~AA÷GpWazcJF¬AD÷1541210400¬ADE÷1541210400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stockton Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STO¬AE÷Stockton Kings¬JA÷fgA8Gmf1¬WU÷stockton-kings¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Blue¬JB÷Yq9CF797¬WV÷oklahoma-city-blue¬AN÷n¬~AA÷WfkUIUmr¬AD÷1541268000¬ADE÷1541268000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Raptors 905¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAP¬AE÷Raptors 905¬JA÷zkmevin8¬WU÷raptors¬WN÷DEL¬AF÷Delaware Blue Coats¬JB÷lhiawB1E¬WV÷delaware-blue-coats¬AN÷n¬~AA÷AolYHl3l¬AD÷1541286000¬ADE÷1541286000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Capital City Go-Go¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ECH¬AE÷Capital City Go-Go¬JA÷rFj3xVGK¬WU÷capital-city-go-go¬WN÷GRE¬AF÷Greensboro Swarm¬JB÷M5k7ykWQ¬WV÷greensboro-swarm¬AN÷n¬~AA÷48mxH8If¬AD÷1541286000¬ADE÷1541286000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Erie BayHawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ERI¬AE÷Erie BayHawks¬JA÷QZgSW8vr¬WU÷erie-bayhawks¬WN÷LAK¬AF÷Lakeland Magic¬JB÷4QhWVSgl¬WV÷lakeland-magic¬AN÷n¬~AA÷IBitGSX0¬AD÷1541286000¬ADE÷1541286000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Grand Rapids Drive¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Drive¬JA÷bmhzVn9f¬WU÷grand-rapids-drive¬WN÷WIN¬AF÷Windy City Bulls¬JB÷CjdvU6O0¬WV÷windy-city-bulls¬AN÷n¬~AA÷0zsoFnm7¬AD÷1541286000¬ADE÷1541286000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Long Island Nets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷Long Island Nets¬JA÷fFoqTQw7¬WU÷long-island-nets¬WN÷WES¬AF÷Westchester¬JB÷Y5pmSpgD¬WV÷westchester-knicks¬AN÷n¬~AA÷vRukE62D¬AD÷1541289600¬ADE÷1541289600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Austin Toros Spurs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AUS¬AE÷Austin Toros Spurs¬JA÷MLwVjUVD¬WU÷austin-toros-spurs¬WN÷TEX¬AF÷Texas Legends¬JB÷0CxZkloK¬WV÷texas-legends¬AN÷n¬~AA÷6XTWxjuE¬AD÷1541289600¬ADE÷1541289600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Iowa Wolves¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Wolves¬JA÷rySwk80Q¬WU÷iowa-wolves¬WN÷SIO¬AF÷Sioux Falls Skyforce¬JB÷ITI5pS8s¬WV÷sioux-falls-skyforce¬AN÷n¬~AA÷pOSzxAfK¬AD÷1541289600¬ADE÷1541289600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rio Grande Valley Vipers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Hustle¬JB÷jsHDr6wf¬WV÷memphis-hustle¬WM÷RIO¬AE÷Rio Grande Valley Vipers¬JA÷CjI9qnOm¬WU÷rio-grande-valley-vipers¬AN÷n¬~AA÷4897WmIs¬AD÷1541289600¬ADE÷1541289600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Bay Lakers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Bay Lakers¬JA÷tW9Qu4NC¬WU÷south-bay-lakers¬WN÷STO¬AF÷Stockton Kings¬JB÷fZDUvOxJ¬WV÷stockton-kings¬AN÷n¬~AA÷SnIuyU9Q¬AD÷1541289600¬ADE÷1541289600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wisconsin Herd¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIS¬AE÷Wisconsin Herd¬JA÷8IBIsQh0¬WU÷wisconsin-herd¬WN÷CAN¬AF÷Canton Charge¬JB÷n9AMtp86¬WV÷canton-charge¬AN÷n¬~AA÷bV8BV7Xm¬AD÷1541296800¬ADE÷1541296800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Northern Arizona Suns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAN¬AF÷Santa Cruz Warriors¬JB÷zVjH2RUP¬WV÷santa-cruz-warriors¬WM÷NOR¬AE÷Northern Arizona Suns¬JA÷dvhD37FJ¬WU÷northern-arizona-suns¬AN÷n¬~AA÷xM7FURnf¬AD÷1541354400¬ADE÷1541354400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maine Red Claws¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAI¬AE÷Maine Red Claws¬JA÷hOhrbows¬WU÷maine-red-claws¬WN÷DEL¬AF÷Delaware Blue Coats¬JB÷WEinc5hm¬WV÷delaware-blue-coats¬AN÷n¬~AA÷fc2KTo20¬AD÷1541372400¬ADE÷1541372400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Agua Caliente Clippers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AGU¬AE÷Agua Caliente Clippers¬JA÷EwsidP7g¬WU÷agua-caliente-clippers¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Blue¬JB÷StoeeqNa¬WV÷oklahoma-city-blue¬AN÷n¬~AA÷Ym1OS5H6¬AD÷1541464200¬ADE÷1541464200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sioux Falls Skyforce¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIO¬AE÷Sioux Falls Skyforce¬JA÷M3paf3x6¬WU÷sioux-falls-skyforce¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Hustle¬JB÷0fq3gNiC¬WV÷memphis-hustle¬AN÷n¬~AA÷SA0SRPWC¬AD÷1541473200¬ADE÷1541473200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stockton Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STO¬AE÷Stockton Kings¬JA÷IVw8hs7I¬WU÷stockton-kings¬WN÷SOU¬AF÷South Bay Lakers¬JB÷fe1yyFyo¬WV÷south-bay-lakers¬AN÷n¬~
3
1540293818
648
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri NBA G League 2018/2019 din sectiunea Baschet/SUA. Flashscore.ro oferă livescore din NBA G League 2018/2019, rezultate finale și parțiale, clasamente NBA G League 2018/2019 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din NBA G League 2018/2019 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 150+ competiții de Baschet din peste 30 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din NBA G League 2018/2019 este real-time și se actualizează instant.