Rezultate, scoruri live si clasamete NBA G League 2019/2020

publicitate
publicitate
publicitate
publicitate
publicitate
publicitate
bookmaker
100% bonus până la 200 RON
Deschide un cont la bet365 azi și primești 100% bonus la depunere. Se aplică T&C. 18+
bookmaker
Bonus Exclusiv FlashScore: 150% până la 300 RON
Depui 200 RON, joci cu 500 RON. T&Cs se aplică. 18+.

Baschet SUA

NBA G League
2019/2020
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷SUA: NBA G League¬ZEE÷0zUTspOn¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷b5Xjk4cn¬ZD÷p¬ZE÷vaBRNKxU¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_0zUTspOn¬ZJ÷2¬ZL÷/baschet/sua/nba-g-league/¬ZX÷04SUA 003......0050000000001000NBA G League012League000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷WxzzIvZ4¬AD÷1583978400¬ADE÷1583978400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Bay Lakers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583985988¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Bay Lakers¬JA÷Ig3yM6gm¬WU÷south-bay-lakers¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷148¬BA÷40¬BC÷39¬BE÷28¬BG÷41¬OA÷EgP0QugT-0laxIzu5.png¬WN÷AUS¬AF÷Austin Toros Spurs¬JB÷CG2uLQ8g¬WV÷austin-toros-spurs¬GRB÷0¬AH÷138¬BB÷30¬BD÷39¬BF÷36¬BH÷33¬OB÷GbeoxbPq-Sh4MLIut.png¬~AA÷ATYwHblB¬AD÷1583978400¬ADE÷1583978400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stockton Kings¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583986269¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STO¬AE÷Stockton Kings¬JA÷QJ6qKpOa¬WU÷stockton-kings¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷131¬BA÷25¬BC÷40¬BE÷32¬BG÷34¬OA÷C4wUSmXH-zJFP18AB.png¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Blue¬JB÷Kt6mJ4w6¬WV÷oklahoma-city-blue¬GRB÷0¬AH÷127¬BB÷29¬BD÷27¬BF÷30¬BH÷41¬OB÷lS1iyn86-b7oP4nn5.png¬~AA÷OCWRJ04h¬AD÷1583971200¬ADE÷1583971200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rio Grande Valley Vipers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583978453¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIO¬AE÷Rio Grande Valley Vipers¬JA÷UFFK3PwJ¬WU÷rio-grande-valley-vipers¬GRA÷0¬AG÷126¬BA÷34¬BC÷32¬BE÷31¬BG÷29¬OA÷dSBNAn6k-A5i9VIO6.png¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Wolves¬JB÷rJ32S8GJ¬WV÷iowa-wolves¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷128¬BB÷41¬BD÷33¬BF÷30¬BH÷24¬OB÷r5elehlC-4G2QKxen.png¬~AA÷tlsNKtkn¬AD÷1583969400¬ADE÷1583969400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Raptors 905¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583976952¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAP¬AE÷Raptors 905¬JA÷MkCC5o96¬WU÷raptors¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷129¬BA÷38¬BC÷23¬BE÷33¬BG÷35¬OA÷xSpcible-Cz9ZC3kf.png¬WN÷COL¬AF÷College Park Skyhawks¬JB÷GCBG45OC¬WV÷college-park-skyhawks¬GRB÷0¬AH÷116¬BB÷24¬BD÷37¬BF÷28¬BH÷27¬OB÷xOgbQ7Qq-UDpqBLce.png¬~AA÷2crJLMZu¬AD÷1583967600¬ADE÷1583967600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Grand Rapids Drive¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583974983¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Drive¬JA÷EP8477vf¬WU÷grand-rapids-drive¬GRA÷0¬AG÷103¬BA÷20¬BC÷25¬BE÷29¬BG÷29¬OA÷EqGNdlBN-h0LGHovN.png¬WN÷IFW¬AF÷Fort Wayne Mad Ants¬JB÷raD86Rg0¬WV÷fort-wayne-mad-ants¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷111¬BB÷38¬BD÷22¬BF÷33¬BH÷18¬OB÷d60U8V7k-xAdgZ0Ps.png¬~AA÷QNiE0w4U¬AD÷1583938800¬ADE÷1583938800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Delaware Blue Coats¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583946529¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAI¬AF÷Maine Red Claws¬JB÷zZ908mPm¬WV÷maine-red-claws¬GRB÷0¬AH÷92¬BB÷32¬BD÷12¬BF÷19¬BH÷29¬OB÷b9wuSPWH-G0ecYKvl.png¬WM÷DEL¬AE÷Delaware Blue Coats¬JA÷tCAd9T9s¬WU÷delaware-blue-coats¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷113¬BA÷32¬BC÷21¬BE÷31¬BG÷29¬OA÷AT4iuYWH-M9nepcn7.png¬~AA÷nXhA1JlO¬AD÷1583892000¬ADE÷1583892000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Agua Caliente Clippers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583900378¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AGU¬AE÷Agua Caliente Clippers¬JA÷CdKQEknK¬WU÷agua-caliente-clippers¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷123¬BA÷33¬BC÷34¬BE÷29¬BG÷27¬OA÷Cb3pPtiT-0bOTwcs1.png¬WN÷SOU¬AF÷South Bay Lakers¬JB÷6JJUD91Q¬WV÷south-bay-lakers¬GRB÷0¬AH÷120¬BB÷29¬BD÷29¬BF÷32¬BH÷30¬OB÷EgP0QugT-0laxIzu5.png¬~AA÷48352aZH¬AD÷1583884800¬ADE÷1583884800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Windy City Bulls¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583892127¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷Windy City Bulls¬JA÷pjSvinfD¬WU÷windy-city-bulls¬GRA÷0¬AG÷101¬BA÷19¬BC÷29¬BE÷29¬BG÷24¬OA÷ddwpeime-n7O8HuSt.png¬WN÷CAN¬AF÷Canton Charge¬JB÷Y5LMFVWD¬WV÷canton-charge¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷105¬BB÷29¬BD÷29¬BF÷30¬BH÷17¬OB÷8IqyiTBN-z1ARwsHQ.png¬~AA÷j5a13uKB¬AD÷1583881200¬ADE÷1583881200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lakeland Magic¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583888911¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAK¬AE÷Lakeland Magic¬JA÷CxUWh8P0¬WU÷lakeland-magic¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷131¬BA÷26¬BC÷36¬BE÷32¬BG÷37¬OA÷WQy26NT0-SCUC1FfO.png¬WN÷ERI¬AF÷Erie BayHawks¬JB÷6aTzhSv7¬WV÷erie-bayhawks¬GRB÷0¬AH÷120¬BB÷39¬BD÷24¬BF÷29¬BH÷28¬OB÷SCzGFXT0-fLazhmUO.png¬~AA÷dr0c4L45¬AD÷1583796600¬ADE÷1583796600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Raptors 905¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583804208¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAP¬AE÷Raptors 905¬JA÷4CQOfUfl¬WU÷raptors¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷124¬BA÷34¬BC÷33¬BE÷31¬BG÷26¬OA÷xSpcible-Cz9ZC3kf.png¬WN÷COL¬AF÷College Park Skyhawks¬JB÷bZPSglAf¬WV÷college-park-skyhawks¬GRB÷0¬AH÷120¬BB÷31¬BD÷33¬BF÷23¬BH÷33¬OB÷xOgbQ7Qq-UDpqBLce.png¬~AA÷Ii1g51ka¬AD÷1583704800¬ADE÷1583704800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Agua Caliente Clippers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583711879¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TEX¬AF÷Texas Legends¬JB÷QLRKeAur¬WV÷texas-legends¬GRB÷0¬AH÷111¬BB÷21¬BD÷27¬BF÷28¬BH÷35¬OB÷8fugWl96-pUEZ2ijs.png¬WM÷AGU¬AE÷Agua Caliente Clippers¬JA÷fwug0jXQ¬WU÷agua-caliente-clippers¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷117¬BA÷22¬BC÷25¬BE÷38¬BG÷32¬OA÷Cb3pPtiT-0bOTwcs1.png¬~AA÷0G6l6szg¬AD÷1583701200¬ADE÷1583701200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Austin Toros Spurs¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583708731¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AUS¬AE÷Austin Toros Spurs¬JA÷MPto2C2E¬WU÷austin-toros-spurs¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷117¬BA÷35¬BC÷39¬BE÷24¬BG÷19¬OA÷GbeoxbPq-Sh4MLIut.png¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Blue¬JB÷Gntk1WHK¬WV÷oklahoma-city-blue¬GRB÷0¬AH÷114¬BB÷29¬BD÷30¬BF÷33¬BH÷22¬OB÷lS1iyn86-b7oP4nn5.png¬~AA÷MP7p7NKn¬AD÷1583701200¬ADE÷1583701200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fort Wayne Mad Ants¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583708952¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IFW¬AE÷Fort Wayne Mad Ants¬JA÷fJlav9A7¬WU÷fort-wayne-mad-ants¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷105¬BA÷28¬BC÷23¬BE÷26¬BG÷28¬OA÷d60U8V7k-xAdgZ0Ps.png¬WN÷GRA¬AF÷Grand Rapids Drive¬JB÷8Mxs3hm8¬WV÷grand-rapids-drive¬GRB÷0¬AH÷103¬BB÷22¬BD÷24¬BF÷31¬BH÷26¬OB÷EqGNdlBN-h0LGHovN.png¬~AA÷S28t835t¬AD÷1583697600¬ADE÷1583697600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Iowa Wolves¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583705733¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Wolves¬JA÷ngoitVue¬WU÷iowa-wolves¬GRA÷0¬AG÷112¬BA÷32¬BC÷27¬BE÷35¬BG÷18¬OA÷r5elehlC-4G2QKxen.png¬WN÷SAN¬AF÷Santa Cruz Warriors¬JB÷GSkeuke1¬WV÷santa-cruz-warriors¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷115¬BB÷33¬BD÷30¬BF÷26¬BH÷26¬OB÷dWy7zEoe-82SHDKdF.png¬~AA÷j5wWm0KO¬AD÷1583694000¬ADE÷1583694000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Delaware Blue Coats¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583697907¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEL¬AE÷Delaware Blue Coats¬JA÷bFsEmDmL¬WU÷delaware-blue-coats¬GRA÷0¬AG÷116¬BA÷32¬BC÷31¬BE÷19¬BG÷34¬OA÷AT4iuYWH-M9nepcn7.png¬WN÷LAK¬AF÷Lakeland Magic¬JB÷hxsInX2R¬WV÷lakeland-magic¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷129¬BB÷36¬BD÷29¬BF÷30¬BH÷34¬OB÷WQy26NT0-SCUC1FfO.png¬~AA÷hAHECqcP¬AD÷1583694000¬ADE÷1583694000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Long Island Nets¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583701581¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷Long Island Nets¬JA÷EumqriBr¬WU÷long-island-nets¬GRA÷0¬AG÷98¬BA÷29¬BC÷20¬BE÷24¬BG÷25¬OA÷lO3LTuU0-Iih5UUDf.png¬WN÷GRE¬AF÷Greensboro Swarm¬JB÷82nmsBQl¬WV÷greensboro-swarm¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷116¬BB÷27¬BD÷28¬BF÷31¬BH÷30¬OB÷O2wmEoCN-v1g1VAbl.png¬~AA÷CEvSlt5I¬AD÷1583686800¬ADE÷1583686800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maine Red Claws¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583694696¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WIN¬AF÷Windy City Bulls¬JB÷KOrAlgYE¬WV÷windy-city-bulls¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷120¬BB÷31¬BD÷29¬BF÷32¬BH÷28¬OB÷ddwpeime-n7O8HuSt.png¬WM÷MAI¬AE÷Maine Red Claws¬JA÷jkv6kZI8¬WU÷maine-red-claws¬GRA÷0¬AG÷112¬BA÷28¬BC÷33¬BE÷27¬BG÷24¬OA÷b9wuSPWH-G0ecYKvl.png¬~AA÷ruzOkMkC¬AD÷1583636400¬ADE÷1583636400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stockton Kings¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583645694¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STO¬AE÷Stockton Kings¬JA÷beiKRVQ1¬WU÷stockton-kings¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷126¬BA÷37¬BC÷18¬BE÷38¬BG÷33¬OA÷C4wUSmXH-zJFP18AB.png¬WN÷SOU¬AF÷South Bay Lakers¬JB÷Cbu2jF32¬WV÷south-bay-lakers¬GRB÷0¬AH÷118¬BB÷27¬BD÷33¬BF÷28¬BH÷30¬OB÷EgP0QugT-0laxIzu5.png¬~AA÷4lyKj2z6¬AD÷1583631000¬ADE÷1583631000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rio Grande Valley Vipers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583638813¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIO¬AE÷Rio Grande Valley Vipers¬JA÷jVmCTidk¬WU÷rio-grande-valley-vipers¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷121¬BA÷36¬BC÷36¬BE÷20¬BG÷29¬OA÷dSBNAn6k-A5i9VIO6.png¬WN÷NOR¬AF÷Northern Arizona Suns¬JB÷phmGSBBe¬WV÷northern-arizona-suns¬GRB÷0¬AH÷101¬BB÷17¬BD÷33¬BF÷26¬BH÷25¬OB÷nFgPiiCN-Mc0YIGPb.png¬~AA÷8MsBhO5g¬AD÷1583629200¬ADE÷1583629200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sioux Falls Skyforce¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583636206¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIO¬AE÷Sioux Falls Skyforce¬JA÷YRSWmMs4¬WU÷sioux-falls-skyforce¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷120¬BA÷32¬BC÷28¬BE÷27¬BG÷33¬OA÷bkmSGfiT-dtUlbvTu.png¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Hustle¬JB÷SlSzmtcA¬WV÷memphis-hustle¬GRB÷0¬AH÷112¬BB÷29¬BD÷31¬BF÷26¬BH÷26¬OB÷UeupIu8k-f38Nav4K.png¬~AA÷MPoFirLa¬AD÷1583629200¬ADE÷1583629200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wisconsin Herd¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583637194¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIS¬AE÷Wisconsin Herd¬JA÷6uRvn0CG¬WU÷wisconsin-herd¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷136¬BA÷28¬BC÷42¬BE÷36¬BG÷30¬OA÷hnQlyzXH-Yg7RbbJQ.png¬WN÷ECH¬AF÷Capital City Go-Go¬JB÷Cvk8UXtq¬WV÷capital-city-go-go¬GRB÷0¬AH÷122¬BB÷44¬BD÷36¬BF÷18¬BH÷24¬OB÷n1Vc5BQq-6JNbwL2A.png¬~AA÷Ear7g4jm¬AD÷1583625600¬ADE÷1583625600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Erie BayHawks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583633483¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAN¬AF÷Canton Charge¬JB÷KOOSl2Sc¬WV÷canton-charge¬GRB÷0¬AH÷115¬BB÷31¬BD÷27¬BF÷25¬BH÷32¬OB÷8IqyiTBN-z1ARwsHQ.png¬WM÷ERI¬AE÷Erie BayHawks¬JA÷Q1POkrDi¬WU÷erie-bayhawks¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷123¬BA÷35¬BC÷26¬BE÷22¬BG÷40¬OA÷SCzGFXT0-fLazhmUO.png¬~
568
fixtures
0
publicitate
publicitate
publicitate
Setări notificări
Notificările sunt blocate de browser
Setări
Mod întunecat
publicitate
publicitate
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri NBA G League 2019/2020 din sectiunea Baschet/SUA. Flashscore.ro oferă livescore din NBA G League 2019/2020, rezultate finale și parțiale, clasamente NBA G League 2019/2020 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din NBA G League 2019/2020 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 150+ competiții de Baschet din peste 30 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din NBA G League 2019/2020 este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!
mockup