Baschet »SUA » NBA G League » 2017/2018

results
SA÷3¬~ZA÷SUA: NBA G League¬ZEE÷0zUTspOn¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷46jYPdwj¬ZD÷p¬ZE÷tSPGUkx9¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_0zUTspOn¬ZJ÷2¬ZL÷/baschet/sua/nba-g-league/¬ZX÷04SUA 003......0040000000169000NBA G League012League000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷thwUeeqI¬AD÷1511573400¬ADE÷1511573400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Texas Legends¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷Texas Legends¬JA÷pQJU6X3O¬WU÷texas-legends¬AG÷112¬BA÷32¬BC÷23¬BE÷32¬BG÷25¬WN÷SOU¬AF÷South Bay Lakers¬JB÷bTNY5iJU¬WV÷south-bay-lakers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷125¬BB÷33¬BD÷33¬BF÷29¬BH÷30¬AN÷n¬~AA÷SlZPdyUB¬AD÷1511571600¬ADE÷1511571600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Austin Toros Spurs¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AUS¬AE÷Austin Toros Spurs¬JA÷OAVL8gZB¬WU÷austin-toros-spurs¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷96¬AT÷93¬BI÷3¬BA÷28¬BC÷28¬BE÷19¬BG÷18¬WN÷AGU¬AF÷Agua Caliente Clippers¬JB÷21UP7DlI¬WV÷agua-caliente-clippers¬AZ÷0¬AH÷95¬AU÷93¬BJ÷2¬BB÷19¬BD÷20¬BF÷25¬BH÷29¬AN÷n¬~AA÷pQqLcHE5¬AD÷1511571600¬ADE÷1511571600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Memphis Hustle¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Hustle¬JA÷xfXDAF4a¬WU÷memphis-hustle¬AG÷96¬BA÷27¬BC÷23¬BE÷19¬BG÷27¬WN÷SAL¬AF÷Salt Lake City Stars¬JB÷GpWH9ZJ5¬WV÷salt-lake-city-stars¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷100¬BB÷24¬BD÷27¬BF÷17¬BH÷32¬AN÷n¬~AA÷Y7X90JUn¬AD÷1511568000¬ADE÷1511568000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fort Wayne Mad Ants¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IFW¬AE÷Fort Wayne Mad Ants¬JA÷UmAnffKI¬WU÷fort-wayne-mad-ants¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷126¬BA÷32¬BC÷33¬BE÷30¬BG÷31¬WN÷MAI¬AF÷Maine Red Claws¬JB÷8v9jgEZO¬WV÷maine-red-claws¬AH÷117¬BB÷24¬BD÷29¬BF÷29¬BH÷35¬AN÷n¬~AA÷CbWDawpg¬AD÷1511568000¬ADE÷1511568000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Grand Rapids Drive¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Drive¬JA÷pdhZHcCP¬WU÷grand-rapids-drive¬AG÷116¬BA÷20¬BC÷41¬BE÷35¬BG÷20¬WN÷SIO¬AF÷Sioux Falls Skyforce¬JB÷n5v1DHKt¬WV÷sioux-falls-skyforce¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷121¬BB÷24¬BD÷29¬BF÷35¬BH÷33¬AN÷n¬~AA÷6ZpHbcaa¬AD÷1511568000¬ADE÷1511568000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lakeland Magic¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAK¬AE÷Lakeland Magic¬JA÷tSw5Cyzm¬WU÷lakeland-magic¬AG÷96¬BA÷29¬BC÷21¬BE÷24¬BG÷22¬WN÷WIN¬AF÷Windy City Bulls¬JB÷fVs9Bekg¬WV÷windy-city-bulls¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷107¬BB÷23¬BD÷23¬BF÷30¬BH÷31¬AN÷n¬~AA÷jqr51aFt¬AD÷1511553600¬ADE÷1511553600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma City Blue¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Blue¬JA÷Oj7vdGk6¬WU÷oklahoma-city-blue¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷118¬BA÷18¬BC÷29¬BE÷37¬BG÷34¬WN÷ERI¬AF÷Erie BayHawks¬JB÷zRArez5C¬WV÷erie-bayhawks¬AH÷113¬BB÷25¬BD÷28¬BF÷29¬BH÷31¬AN÷n¬~AA÷ENjw6u7P¬AD÷1511550000¬ADE÷1511550000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Greensboro Swarm¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WES¬AF÷Westchester¬JB÷tSHZddz0¬WV÷westchester-knicks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷117¬BB÷30¬BD÷26¬BF÷30¬BH÷31¬WM÷GRE¬AE÷Greensboro Swarm¬JA÷2yJVcxLg¬WU÷greensboro-swarm¬AG÷107¬BA÷30¬BC÷24¬BE÷34¬BG÷19¬AN÷n¬~AA÷0K2esdUO¬AD÷1511406000¬ADE÷1511406000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Bay Lakers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Bay Lakers¬JA÷fBFNabjs¬WU÷south-bay-lakers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷128¬BA÷33¬BC÷36¬BE÷31¬BG÷28¬WN÷REN¬AF÷Reno BigHorns¬JB÷Y1ERbI5m¬WV÷reno-bighorns¬AH÷117¬BB÷29¬BD÷36¬BF÷30¬BH÷22¬AN÷n¬~AA÷MT3irxFI¬AD÷1511402400¬ADE÷1511402400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Salt Lake City Stars¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAL¬AE÷Salt Lake City Stars¬JA÷zRYj5KSJ¬WU÷salt-lake-city-stars¬AG÷104¬BA÷26¬BC÷24¬BE÷19¬BG÷35¬WN÷AUS¬AF÷Austin Toros Spurs¬JB÷lUxe4vrQ¬WV÷austin-toros-spurs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷116¬BB÷37¬BD÷21¬BF÷25¬BH÷33¬AN÷n¬~AA÷Q1Arpbp6¬AD÷1511319600¬ADE÷1511319600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Agua Caliente Clippers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AGU¬AE÷Agua Caliente Clippers¬JA÷xKG4qw60¬WU÷agua-caliente-clippers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷102¬BA÷21¬BC÷33¬BE÷16¬BG÷32¬WN÷LON¬AF÷Long Island Nets¬JB÷GAF8rcL6¬WV÷long-island-nets¬AH÷93¬BB÷28¬BD÷19¬BF÷24¬BH÷22¬AN÷n¬~AA÷WvBvovVa¬AD÷1511314200¬ADE÷1511314200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Northern Arizona Suns¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Northern Arizona Suns¬JA÷UgDdoayl¬WU÷northern-arizona-suns¬AG÷98¬BA÷20¬BC÷25¬BE÷28¬BG÷25¬WN÷AUS¬AF÷Austin Toros Spurs¬JB÷rcH0pJjf¬WV÷austin-toros-spurs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷101¬BB÷18¬BD÷24¬BF÷39¬BH÷20¬AN÷n¬~AA÷xtIVn00m¬AD÷1511312400¬ADE÷1511312400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rio Grande Valley Vipers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIO¬AE÷Rio Grande Valley Vipers¬JA÷xdYHhsqE¬WU÷rio-grande-valley-vipers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷138¬BA÷36¬BC÷26¬BE÷42¬BG÷34¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Hustle¬JB÷GnXLi1bK¬WV÷memphis-hustle¬AH÷124¬BB÷35¬BD÷28¬BF÷32¬BH÷29¬AN÷n¬~AA÷K47znKFg¬AD÷1511312400¬ADE÷1511312400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Texas Legends¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷Texas Legends¬JA÷pMyQjLDQ¬WU÷texas-legends¬AG÷115¬BA÷34¬BC÷30¬BE÷25¬BG÷26¬WN÷SAN¬AF÷Santa Cruz Warriors¬JB÷nVNinuMs¬WV÷santa-cruz-warriors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷128¬BB÷34¬BD÷35¬BF÷27¬BH÷32¬AN÷n¬~AA÷4h9nqIaC¬AD÷1511308800¬ADE÷1511308800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Delaware 87ers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WIS¬AF÷Wisconsin Herd¬JB÷MNp9tyjJ¬WV÷wisconsin-herd¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷119¬BB÷27¬BD÷36¬BF÷26¬BH÷30¬WM÷DEL¬AE÷Delaware 87ers¬JA÷rXo5sHzD¬WU÷delaware-87ers¬AG÷111¬BA÷20¬BC÷21¬BE÷35¬BG÷35¬AN÷n¬~AA÷6cRahMxQ¬AD÷1511308800¬ADE÷1511308800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Erie BayHawks¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ERI¬AE÷Erie BayHawks¬JA÷j3hNWaMf¬WU÷erie-bayhawks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷105¬BA÷22¬BC÷32¬BE÷23¬BG÷28¬WN÷WIN¬AF÷Windy City Bulls¬JB÷UgiRVJy1¬WV÷windy-city-bulls¬AH÷98¬BB÷28¬BD÷22¬BF÷30¬BH÷18¬AN÷n¬~AA÷bkJRmtos¬AD÷1511308800¬ADE÷1511308800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Grand Rapids Drive¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Drive¬JA÷OGjVUwi7¬WU÷grand-rapids-drive¬AG÷112¬BA÷28¬BC÷31¬BE÷21¬BG÷32¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Blue¬JB÷zifZTc6D¬WV÷oklahoma-city-blue¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷122¬BB÷35¬BD÷28¬BF÷31¬BH÷28¬AN÷n¬~AA÷Q1lDUIpJ¬AD÷1511222400¬ADE÷1511222400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fort Wayne Mad Ants¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IFW¬AE÷Fort Wayne Mad Ants¬JA÷lxXtiU79¬WU÷fort-wayne-mad-ants¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷91¬BA÷25¬BC÷23¬BE÷25¬BG÷18¬WN÷CAN¬AF÷Canton Charge¬JB÷2uyojlNF¬WV÷canton-charge¬AH÷78¬BB÷19¬BD÷25¬BF÷13¬BH÷21¬AN÷n¬~AA÷S6Seg2NJ¬AD÷1511222400¬ADE÷1511222400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Raptors 905¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAP¬AE÷Raptors 905¬JA÷fyaEYLir¬WU÷raptors¬AG÷90¬BA÷16¬BC÷29¬BE÷26¬BG÷19¬WN÷GRE¬AF÷Greensboro Swarm¬JB÷YRcIXu7l¬WV÷greensboro-swarm¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷109¬BB÷32¬BD÷29¬BF÷22¬BH÷26¬AN÷n¬~~
3
1511580956
102
fixtures
SA÷3¬~ZA÷SUA: NBA G League¬ZEE÷0zUTspOn¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷46jYPdwj¬ZD÷p¬ZE÷tSPGUkx9¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_0zUTspOn¬ZJ÷2¬ZL÷/baschet/sua/nba-g-league/¬ZX÷04SUA 003......0040000000169000NBA G League012League000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷thwUeeqI¬AD÷1511573400¬ADE÷1511573400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Texas Legends¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1511580810¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷Texas Legends¬JA÷pQJU6X3O¬WU÷texas-legends¬AG÷112¬BA÷32¬BC÷23¬BE÷32¬BG÷25¬WN÷SOU¬AF÷South Bay Lakers¬JB÷bTNY5iJU¬WV÷south-bay-lakers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷125¬BB÷33¬BD÷33¬BF÷29¬BH÷30¬AN÷n¬~AA÷zFxYfFbO¬AD÷1511578800¬ADE÷1511578800¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷23¬CX÷Santa Cruz Warriors¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1511580294¬BX÷5¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santa Cruz Warriors¬JA÷zkavRzkt¬WU÷santa-cruz-warriors¬AG÷36¬BA÷27¬BC÷9¬WN÷RIO¬AF÷Rio Grande Valley Vipers¬JB÷EubrQf4n¬WV÷rio-grande-valley-vipers¬AH÷51¬BB÷36¬BD÷15¬AN÷n¬~AA÷E5yxfZDU¬AD÷1511636400¬ADE÷1511636400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Raptors 905¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAP¬AE÷Raptors 905¬JA÷WGhmPEJh¬WU÷raptors¬WN÷DEL¬AF÷Delaware 87ers¬JB÷A7iiOYYb¬WV÷delaware-87ers¬AN÷n¬~AA÷Eu8rFIqt¬AD÷1511654400¬ADE÷1511654400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canton Charge¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canton Charge¬JA÷4UjeNhl5¬WU÷canton-charge¬WN÷LON¬AF÷Long Island Nets¬JB÷2F9bMC3B¬WV÷long-island-nets¬AN÷n¬~AA÷hW6nExan¬AD÷1511654400¬ADE÷1511654400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lakeland Magic¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAK¬AE÷Lakeland Magic¬JA÷pva3LWIH¬WU÷lakeland-magic¬WN÷WIS¬AF÷Wisconsin Herd¬JB÷M3MW34mp¬WV÷wisconsin-herd¬AN÷n¬~AA÷bT9fCGTb¬AD÷1511658000¬ADE÷1511658000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Memphis Hustle¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Hustle¬JA÷S41X26Id¬WU÷memphis-hustle¬WN÷ERI¬AF÷Erie BayHawks¬JB÷t85y2QX2¬WV÷erie-bayhawks¬AN÷n¬~AA÷ng6jDdEh¬AD÷1511658000¬ADE÷1511658000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oklahoma City Blue¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AGU¬AF÷Agua Caliente Clippers¬JB÷UTPv2rId¬WV÷agua-caliente-clippers¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Blue¬JA÷jwRz3O2j¬WU÷oklahoma-city-blue¬AN÷n¬~AA÷thaaBzq5¬AD÷1511659800¬ADE÷1511659800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Texas Legends¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷Texas Legends¬JA÷zV4u1pm9¬WU÷texas-legends¬WN÷SAL¬AF÷Salt Lake City Stars¬JB÷EL3q042F¬WV÷salt-lake-city-stars¬AN÷n¬~AA÷Krb3AfbB¬AD÷1511665200¬ADE÷1511665200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Reno BigHorns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RIO¬AF÷Rio Grande Valley Vipers¬JB÷YNJpbrXR¬WV÷rio-grande-valley-vipers¬WM÷REN¬AE÷Reno BigHorns¬JA÷fXKtaOHL¬WU÷reno-bighorns¬AN÷n¬~AA÷lI279EDH¬AD÷1511719200¬ADE÷1511719200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maine Red Claws¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAI¬AE÷Maine Red Claws¬JA÷j36Cg2uq¬WU÷maine-red-claws¬WN÷GRE¬AF÷Greensboro Swarm¬JB÷46AGhMfk¬WV÷greensboro-swarm¬AN÷n¬~AA÷S81B8YSN¬AD÷1511722800¬ADE÷1511722800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Raptors 905¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAP¬AE÷Raptors 905¬JA÷nVaLitAe¬WU÷raptors¬WN÷GRA¬AF÷Grand Rapids Drive¬JB÷QLbPj0P1¬WV÷grand-rapids-drive¬AN÷n¬~AA÷AXjG7hrU¬AD÷1511733600¬ADE÷1511733600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fort Wayne Mad Ants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOR¬AF÷Northern Arizona Suns¬JB÷hSjBE3H8¬WV÷northern-arizona-suns¬WM÷IFW¬AE÷Fort Wayne Mad Ants¬JA÷Eyh7Fq22¬WU÷fort-wayne-mad-ants¬AN÷n¬~AA÷ngrr3Cjo¬AD÷1511827200¬ADE÷1511827200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Westchester¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Westchester¬JA÷zitGDNWE¬WU÷westchester-knicks¬WN÷WIN¬AF÷Windy City Bulls¬JB÷nRqKCsnL¬WV÷windy-city-bulls¬AN÷n¬~AA÷0dWPReTo¬AD÷1511829000¬ADE÷1511829000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sioux Falls Skyforce¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIO¬AE÷Sioux Falls Skyforce¬JA÷tlqOB11R¬WU÷sioux-falls-skyforce¬WN÷ERI¬AF÷Erie BayHawks¬JB÷rcVk7L9r¬WV÷erie-bayhawks¬AN÷n¬~AA÷vmVTQFrh¬AD÷1511830800¬ADE÷1511830800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Iowa Wolves¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Wolves¬JA÷0YPf6uPl¬WU÷iowa-wolves¬WN÷SOU¬AF÷South Bay Lakers¬JB÷vPOb5ave¬WV÷south-bay-lakers¬AN÷n¬~AA÷KbnRPZcb¬AD÷1511834400¬ADE÷1511834400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Salt Lake City Stars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAL¬AE÷Salt Lake City Stars¬JA÷YoO24Jg1¬WU÷salt-lake-city-stars¬WN÷RIO¬AF÷Rio Grande Valley Vipers¬JB÷nkS63w97¬WV÷rio-grande-valley-vipers¬AN÷n¬~AA÷bkoVOgD4¬AD÷1511838000¬ADE÷1511838000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Reno BigHorns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REN¬AE÷Reno BigHorns¬JA÷lf6kSMo8¬WU÷reno-bighorns¬WN÷SAN¬AF÷Santa Cruz Warriors¬JB÷Sp5gRt1E¬WV÷santa-cruz-warriors¬AN÷n¬~AA÷hCpZNDSA¬AD÷1511884800¬ADE÷1511884800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Long Island Nets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷Long Island Nets¬JA÷MLJdQ0GK¬WU÷long-island-nets¬WN÷GRA¬AF÷Grand Rapids Drive¬JB÷0CI0PKVQ¬WV÷grand-rapids-drive¬AN÷n¬~~
3
1511580956
549
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri NBA G League 2017/2018 din sectiunea Baschet/SUA. Flashscore.ro oferă livescore din NBA G League 2017/2018, rezultate finale și parțiale, clasamente NBA G League 2017/2018 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din NBA G League 2017/2018 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 150+ competiții de Baschet din peste 30 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din NBA G League 2017/2018 este real-time și se actualizează instant.