Baschet »SUA » NBA G League » 2017/2018

results
SA÷3¬~ZA÷SUA: NBA G League¬ZEE÷0zUTspOn¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷46jYPdwj¬ZD÷p¬ZE÷tSPGUkx9¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_0zUTspOn¬ZJ÷2¬ZL÷/baschet/sua/nba-g-league/¬ZX÷04SUA 003......0040000000179000NBA G League012League000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷MPoLh31C¬AD÷1521943200¬ADE÷1521943200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Agua Caliente Clippers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AGU¬AE÷Agua Caliente Clippers¬JA÷b15YuXdO¬WU÷agua-caliente-clippers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷117¬BA÷17¬BC÷28¬BE÷37¬BG÷35¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Wolves¬JB÷xh4xuiCU¬WV÷iowa-wolves¬AH÷105¬BB÷31¬BD÷27¬BF÷27¬BH÷20¬~AA÷Ec3gzeoo¬AD÷1521943200¬ADE÷1521943200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Northern Arizona Suns¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Northern Arizona Suns¬JA÷AuZjbECh¬WU÷northern-arizona-suns¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷141¬AT÷133¬BI÷8¬BA÷27¬BC÷44¬BE÷30¬BG÷32¬WN÷SIO¬AF÷Sioux Falls Skyforce¬JB÷OrwecYRb¬WV÷sioux-falls-skyforce¬AZ÷0¬AH÷137¬AU÷133¬BJ÷4¬BB÷38¬BD÷25¬BF÷32¬BH÷38¬~AA÷4lyQiNGI¬AD÷1521943200¬ADE÷1521943200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Santa Cruz Warriors¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santa Cruz Warriors¬JA÷lQpr0zrt¬WU÷santa-cruz-warriors¬AG÷105¬BA÷27¬BC÷35¬BE÷25¬BG÷18¬WN÷REN¬AF÷Reno BigHorns¬JB÷SGqnafcn¬WV÷reno-bighorns¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷113¬BB÷29¬BD÷40¬BF÷25¬BH÷19¬~AA÷rZnHgqn6¬AD÷1521937800¬ADE÷1521937800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Texas Legends¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷Texas Legends¬JA÷IicQsgSB¬WU÷texas-legends¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷111¬BA÷27¬BC÷28¬BE÷28¬BG÷28¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Hustle¬JB÷GxGTtDsI¬WV÷memphis-hustle¬AH÷103¬BB÷19¬BD÷27¬BF÷27¬BH÷30¬~AA÷hpf4do2m¬AD÷1521936000¬ADE÷1521936000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Austin Toros Spurs¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SOU¬AF÷South Bay Lakers¬JB÷fk65nHDt¬WV÷south-bay-lakers¬AH÷128¬BB÷31¬BD÷37¬BF÷26¬BH÷34¬WM÷AUS¬AE÷Austin Toros Spurs¬JA÷ITEwic5P¬WU÷austin-toros-spurs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷140¬BA÷39¬BC÷40¬BE÷31¬BG÷30¬~AA÷EarDfPWa¬AD÷1521936000¬ADE÷1521936000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rio Grande Valley Vipers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIO¬AE÷Rio Grande Valley Vipers¬JA÷pvaIqFca¬WU÷rio-grande-valley-vipers¬AG÷99¬BA÷26¬BC÷32¬BE÷23¬BG÷18¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Blue¬JB÷OUcMrZC5¬WV÷oklahoma-city-blue¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷114¬BB÷23¬BD÷40¬BF÷22¬BH÷29¬~AA÷z9q9e5Hg¬AD÷1521936000¬ADE÷1521936000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Windy City Bulls¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷Windy City Bulls¬JA÷lC59oyTn¬WU÷windy-city-bulls¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷108¬BA÷24¬BC÷28¬BE÷28¬BG÷28¬WN÷GRE¬AF÷Greensboro Swarm¬JB÷S24Dperg¬WV÷greensboro-swarm¬AH÷90¬BB÷28¬BD÷20¬BF÷25¬BH÷17¬~AA÷rB4U2mPJ¬AD÷1521932400¬ADE÷1521932400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Erie BayHawks¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IFW¬AF÷Fort Wayne Mad Ants¬JB÷8hlvWeTa¬WV÷fort-wayne-mad-ants¬AH÷99¬BB÷35¬BD÷26¬BF÷14¬BH÷24¬WM÷ERI¬AE÷Erie BayHawks¬JA÷fkpzXyEg¬WU÷erie-bayhawks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷113¬BA÷33¬BC÷23¬BE÷26¬BG÷31¬~AA÷vsj0cRns¬AD÷1521932400¬ADE÷1521932400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Grand Rapids Drive¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Drive¬JA÷xYyiTgDI¬WU÷grand-rapids-drive¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷101¬BA÷24¬BC÷26¬BE÷26¬BG÷25¬WN÷LON¬AF÷Long Island Nets¬JB÷GOzeSDSO¬WV÷long-island-nets¬AH÷99¬BB÷21¬BD÷29¬BF÷22¬BH÷27¬~AA÷M13Y17vQ¬AD÷1521932400¬ADE÷1521932400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lakeland Magic¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAK¬AE÷Lakeland Magic¬JA÷jHwqVFr6¬WU÷lakeland-magic¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷123¬BA÷33¬BC÷36¬BE÷25¬BG÷29¬WN÷DEL¬AF÷Delaware 87ers¬JB÷U7xmUZcC¬WV÷delaware-87ers¬AH÷115¬BB÷30¬BD÷27¬BF÷37¬BH÷21¬~ZA÷SUA: NBA G League - Play-off¬ZEE÷0zUTspOn¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷I9fxPGhd¬ZD÷p¬ZE÷tSPGUkx9¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_0zUTspOn¬ZJ÷11¬ZL÷/baschet/sua/nba-g-league/¬ZX÷04SUA 003......0040000000235000NBA G League023ay-off000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷tOkYT638¬AD÷1523404800¬ADE÷1523404800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Raptors 905¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAP¬AE÷Raptors 905¬JA÷6cyTyZ1J¬WU÷raptors¬AG÷76¬BA÷18¬BC÷20¬BE÷24¬BG÷14¬WN÷AUS¬AF÷Austin Toros Spurs¬JB÷plzXzgHP¬WV÷austin-toros-spurs¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷98¬BB÷28¬BD÷18¬BF÷27¬BH÷25¬AM÷Meciul 2. Austin Toros Spurs câştigă cu scorul la general 2-0. ¬~AA÷SK1j5NQ7¬AD÷1523228400¬ADE÷1523228400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Austin Toros Spurs¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AUS¬AE÷Austin Toros Spurs¬JA÷4vhqUMrD¬WU÷austin-toros-spurs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷105¬BA÷30¬BC÷24¬BE÷27¬BG÷24¬WN÷RAP¬AF÷Raptors 905¬JB÷2PAnTtbJ¬WV÷raptors¬AH÷93¬BB÷23¬BD÷26¬BF÷27¬BH÷17¬AM÷Meciul 1.¬~AA÷QNqGTo1B¬AD÷1523059200¬ADE÷1523059200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Erie BayHawks¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RAP¬AF÷Raptors 905¬JB÷tW3ymHCQ¬WV÷raptors¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷118¬BB÷22¬BD÷28¬BF÷32¬BH÷36¬WM÷ERI¬AE÷Erie BayHawks¬JA÷n94XmccK¬WU÷erie-bayhawks¬AG÷106¬BA÷25¬BC÷31¬BE÷22¬BG÷28¬~AA÷CKuCURo5¬AD÷1522972800¬ADE÷1522972800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Austin Toros Spurs¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AUS¬AE÷Austin Toros Spurs¬JA÷nJ7oQg5D¬WU÷austin-toros-spurs¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷104¬BA÷27¬BC÷24¬BE÷27¬BG÷26¬WN÷SOU¬AF÷South Bay Lakers¬JB÷lOoUlwrE¬WV÷south-bay-lakers¬AH÷93¬BB÷24¬BD÷27¬BF÷17¬BH÷25¬~AA÷r9BvvEcc¬AD÷1522803600¬ADE÷1522803600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Reno BigHorns¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REN¬AE÷Reno BigHorns¬JA÷SlslaszD¬WU÷reno-bighorns¬AG÷109¬BA÷24¬BC÷34¬BE÷25¬BG÷26¬WN÷SOU¬AF÷South Bay Lakers¬JB÷thohb1kJ¬WV÷south-bay-lakers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷126¬BB÷33¬BD÷29¬BF÷32¬BH÷32¬~AA÷4OamxhS9¬AD÷1522796400¬ADE÷1522796400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fort Wayne Mad Ants¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IFW¬AE÷Fort Wayne Mad Ants¬JA÷EuG6HOks¬WU÷fort-wayne-mad-ants¬AG÷116¬BA÷24¬BC÷35¬BE÷28¬BG÷29¬WN÷ERI¬AF÷Erie BayHawks¬JB÷hWEAGr5m¬WV÷erie-bayhawks¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷119¬BB÷35¬BD÷38¬BF÷23¬BH÷23¬~AA÷U57zufri¬AD÷1522710000¬ADE÷1522710000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Austin Toros Spurs¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AUS¬AE÷Austin Toros Spurs¬JA÷6Zhu1350¬WU÷austin-toros-spurs¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷117¬BA÷29¬BC÷34¬BE÷30¬BG÷24¬WN÷RIO¬AF÷Rio Grande Valley Vipers¬JB÷pQiq0NK6¬WV÷rio-grande-valley-vipers¬AH÷91¬BB÷25¬BD÷20¬BF÷23¬BH÷23¬~AA÷QX0qwYC3¬AD÷1522710000¬ADE÷1522710000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Westchester¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RAP¬AF÷Raptors 905¬JB÷YoYwM4sQ¬WV÷raptors¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷92¬BB÷23¬BD÷24¬BF÷19¬BH÷26¬WM÷WES¬AE÷Westchester¬JA÷feZZMpSJ¬WU÷westchester-knicks¬AG÷80¬BA÷26¬BC÷22¬BE÷16¬BG÷16¬~AA÷ri2RBhRE¬AD÷1522530900¬ADE÷1522530900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma City Blue¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Blue¬JA÷dGa8UwJo¬WU÷oklahoma-city-blue¬AG÷105¬BA÷28¬BC÷29¬BE÷24¬BG÷24¬WN÷SOU¬AF÷South Bay Lakers¬JB÷AJ3CTcYi¬WV÷south-bay-lakers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷125¬BB÷40¬BD÷22¬BF÷30¬BH÷33¬~AA÷O0AZ9WeR¬AD÷1522522800¬ADE÷1522522800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Erie BayHawks¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ERI¬AE÷Erie BayHawks¬JA÷08dPQeIA¬WU÷erie-bayhawks¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷96¬BA÷26¬BC÷26¬BE÷22¬BG÷22¬WN÷LAK¬AF÷Lakeland Magic¬JB÷vaeTPFXG¬WV÷lakeland-magic¬AH÷90¬BB÷22¬BD÷18¬BF÷28¬BH÷22¬~AA÷403NCYB8¬AD÷1522454400¬ADE÷1522454400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rio Grande Valley Vipers¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIO¬AE÷Rio Grande Valley Vipers¬JA÷h2ZcAzYT¬WU÷rio-grande-valley-vipers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷107¬BA÷29¬BC÷26¬BE÷21¬BG÷31¬WN÷TEX¬AF÷Texas Legends¬JB÷fBLP5fto¬WV÷texas-legends¬AH÷100¬BB÷15¬BD÷22¬BF÷35¬BH÷28¬~AA÷QFiWACtL¬AD÷1522450800¬ADE÷1522450800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Raptors 905¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAP¬AE÷Raptors 905¬JA÷4t3GSHmb¬WU÷raptors¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷92¬BA÷27¬BC÷22¬BE÷17¬BG÷26¬WN÷GRA¬AF÷Grand Rapids Drive¬JB÷rX1KRy34¬WV÷grand-rapids-drive¬AH÷88¬BB÷32¬BD÷18¬BF÷20¬BH÷18¬~
3
1527093214
662
fixtures
3
1527093214
0
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri NBA G League 2017/2018 din sectiunea Baschet/SUA. Flashscore.ro oferă livescore din NBA G League 2017/2018, rezultate finale și parțiale, clasamente NBA G League 2017/2018 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din NBA G League 2017/2018 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 150+ competiții de Baschet din peste 30 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din NBA G League 2017/2018 este real-time și se actualizează instant.