Rezultate, scoruri live si clasamete NBA G League 2018/2019

Baschet SUA NBA G League2018/2019

results
SA÷3¬~ZA÷SUA: NBA G League¬ZEE÷0zUTspOn¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷WI12EIoo¬ZD÷p¬ZE÷6s78fQii¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_0zUTspOn¬ZJ÷2¬ZL÷/baschet/sua/nba-g-league/¬ZX÷04SUA 003......0050000000186000NBA G League012League000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷Cp94JSWO¬AD÷1547953200¬ADE÷1547953200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Agua Caliente Clippers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AGU¬AE÷Agua Caliente Clippers¬JA÷WKn10Ojc¬WU÷agua-caliente-clippers¬AG÷103¬BA÷28¬BC÷38¬BE÷15¬BG÷22¬WN÷STO¬AF÷Stockton Kings¬JB÷ABo5ar63¬WV÷stockton-kings¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷119¬BB÷30¬BD÷27¬BF÷32¬BH÷30¬~AA÷YgA0K8HI¬AD÷1547949600¬ADE÷1547949600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Northern Arizona Suns¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Northern Arizona Suns¬JA÷vDpGxLbj¬WU÷northern-arizona-suns¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷117¬BA÷34¬BC÷30¬BE÷25¬BG÷28¬WN÷TEX¬AF÷Texas Legends¬JB÷I3qKyuEd¬WV÷texas-legends¬AH÷116¬BB÷28¬BD÷29¬BF÷29¬BH÷30¬~AA÷QT6hMUn6¬AD÷1547946000¬ADE÷1547946000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Austin Toros Spurs¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AUS¬AE÷Austin Toros Spurs¬JA÷nF5yp36G¬WU÷austin-toros-spurs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷106¬BA÷29¬BC÷30¬BE÷26¬BG÷21¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Wolves¬JB÷Q54uqNLM¬WV÷iowa-wolves¬AH÷86¬BB÷21¬BD÷15¬BF÷31¬BH÷19¬~AA÷r5HmNAXa¬AD÷1547944200¬ADE÷1547944200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canton Charge¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canton Charge¬JA÷jmCSoPy4¬WU÷canton-charge¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷104¬BA÷26¬BC÷28¬BE÷21¬BG÷29¬WN÷MAI¬AF÷Maine Red Claws¬JB÷UwBWpqiA¬WV÷maine-red-claws¬AH÷95¬BB÷32¬BD÷18¬BF÷25¬BH÷20¬~AA÷IcKyQCms¬AD÷1547942400¬ADE÷1547942400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Capital City Go-Go¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ECH¬AE÷Capital City Go-Go¬JA÷YBu2V3iN¬WU÷capital-city-go-go¬AG÷105¬BA÷26¬BC÷31¬BE÷34¬BG÷14¬WN÷WIS¬AF÷Wisconsin Herd¬JB÷C2v6UN6T¬WV÷wisconsin-herd¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷109¬BB÷33¬BD÷20¬BF÷32¬BH÷24¬~AA÷dlJuPW2m¬AD÷1547942400¬ADE÷1547942400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷37¬CX÷Erie BayHawks¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ERI¬AE÷Erie BayHawks¬JA÷4fWXPsFp¬WU÷erie-bayhawks¬AG÷87¬BA÷27¬BC÷31¬BE÷26¬BG÷3¬WN÷LON¬AF÷Long Island Nets¬JB÷roVyP1Uj¬WV÷long-island-nets¬AH÷88¬BB÷36¬BD÷19¬BF÷28¬BH÷5¬~AA÷4EIqOjIg¬AD÷1547942400¬ADE÷1547942400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fort Wayne Mad Ants¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IFW¬AE÷Fort Wayne Mad Ants¬JA÷pj9Kmo7i¬WU÷fort-wayne-mad-ants¬AG÷92¬BA÷23¬BC÷16¬BE÷23¬BG÷30¬WN÷LAK¬AF÷Lakeland Magic¬JB÷dQCOn5Mc¬WV÷lakeland-magic¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷107¬BB÷26¬BD÷21¬BF÷20¬BH÷40¬~AA÷CGs9UhuQ¬AD÷1547942400¬ADE÷1547942400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Westchester¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Westchester¬JA÷xpngXPMA¬WU÷westchester-knicks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷105¬BA÷21¬BC÷30¬BE÷30¬BG÷24¬WN÷DEL¬AF÷Delaware Blue Coats¬JB÷jmjcWqxH¬WV÷delaware-blue-coats¬AH÷96¬BB÷21¬BD÷30¬BF÷25¬BH÷20¬~AA÷bDw5VYPJ¬AD÷1547924400¬ADE÷1547924400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Raptors 905¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAP¬AE÷Raptors 905¬JA÷4WmoZohb¬WU÷raptors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷109¬BA÷30¬BC÷28¬BE÷29¬BG÷22¬WN÷GRE¬AF÷Greensboro Swarm¬JB÷rNnkY574¬WV÷greensboro-swarm¬AH÷103¬BB÷21¬BD÷27¬BF÷26¬BH÷29¬~AA÷pAkN6kmJ¬AD÷1547866800¬ADE÷1547866800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Santa Cruz Warriors¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santa Cruz Warriors¬JA÷pUXqy8No¬WU÷santa-cruz-warriors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷106¬BA÷25¬BC÷35¬BE÷28¬BG÷18¬WN÷SAL¬AF÷Salt Lake City Stars¬JB÷OKWmzSxh¬WV÷salt-lake-city-stars¬AH÷97¬BB÷22¬BD÷17¬BF÷21¬BH÷37¬~AA÷6JjJ7VXC¬AD÷1547861400¬ADE÷1547861400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Austin Toros Spurs¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AUS¬AE÷Austin Toros Spurs¬JA÷f5hzH4xU¬WU÷austin-toros-spurs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷122¬BA÷25¬BC÷30¬BE÷30¬BG÷37¬WN÷SOU¬AF÷South Bay Lakers¬JB÷WQq2COpo¬WV÷south-bay-lakers¬AH÷114¬BB÷37¬BD÷19¬BF÷26¬BH÷32¬~AA÷4ff2BDYm¬AD÷1547859600¬ADE÷1547859600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma City Blue¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Blue¬JA÷C2f3OUwt¬WU÷oklahoma-city-blue¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷110¬BA÷24¬BC÷32¬BE÷31¬BG÷23¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Wolves¬JB÷jgg7Nlgn¬WV÷iowa-wolves¬AH÷108¬BB÷33¬BD÷24¬BF÷25¬BH÷26¬~AA÷GUc6AXmf¬AD÷1547859600¬ADE÷1547859600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rio Grande Valley Vipers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIO¬AE÷Rio Grande Valley Vipers¬JA÷pGhBM88h¬WU÷rio-grande-valley-vipers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷129¬BA÷35¬BC÷37¬BE÷35¬BG÷22¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Hustle¬JB÷r1BELSNb¬WV÷memphis-hustle¬AH÷121¬BB÷32¬BD÷29¬BF÷39¬BH÷21¬~AA÷AicA9i30¬AD÷1547859600¬ADE÷1547859600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Windy City Bulls¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ERI¬AF÷Erie BayHawks¬JB÷4GaNJ6hB¬WV÷erie-bayhawks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷107¬BB÷24¬BD÷34¬BF÷28¬BH÷21¬WM÷WIN¬AE÷Windy City Bulls¬JA÷QP0JKnw5¬WU÷windy-city-bulls¬AG÷103¬BA÷25¬BC÷27¬BE÷32¬BG÷19¬~AA÷lrdE8BI6¬AD÷1547859600¬ADE÷1547859600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wisconsin Herd¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIS¬AE÷Wisconsin Herd¬JA÷Yk4RIQ7H¬WU÷wisconsin-herd¬AG÷110¬BA÷24¬BC÷27¬BE÷22¬BG÷37¬WN÷LAK¬AF÷Lakeland Magic¬JB÷Ct3VHpNN¬WV÷lakeland-magic¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷124¬BB÷21¬BD÷34¬BF÷35¬BH÷34¬~AA÷jmERHFeK¬AD÷1547856000¬ADE÷1547856000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Capital City Go-Go¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ECH¬AE÷Capital City Go-Go¬JA÷4dXy89ga¬WU÷capital-city-go-go¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷118¬BA÷20¬BC÷35¬BE÷32¬BG÷31¬WN÷MAI¬AF÷Maine Red Claws¬JB÷rmWu7T85¬WV÷maine-red-claws¬AH÷107¬BB÷31¬BD÷26¬BF÷24¬BH÷26¬~AA÷KMIVGZAQ¬AD÷1547856000¬ADE÷1547856000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Grand Rapids Drive¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Drive¬JA÷QBLp6mOB¬WU÷grand-rapids-drive¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷123¬BA÷42¬BC÷17¬BE÷31¬BG÷33¬WN÷IFW¬AF÷Fort Wayne Mad Ants¬JB÷vFPl57wI¬WV÷fort-wayne-mad-ants¬AH÷105¬BB÷22¬BD÷31¬BF÷35¬BH÷17¬~AA÷MV4cCgJs¬AD÷1547856000¬ADE÷1547856000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Long Island Nets¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAN¬AF÷Canton Charge¬JB÷CSNd3o8U¬WV÷canton-charge¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷118¬BB÷25¬BD÷33¬BF÷28¬BH÷32¬WM÷LON¬AE÷Long Island Nets¬JA÷YyPh4RhO¬WU÷long-island-nets¬AG÷117¬BA÷29¬BC÷38¬BE÷27¬BG÷23¬~AA÷CdFNIetE¬AD÷1547780400¬ADE÷1547780400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Agua Caliente Clippers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AGU¬AE÷Agua Caliente Clippers¬JA÷IuZT9VOn¬WU÷agua-caliente-clippers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷113¬BA÷29¬BC÷28¬BE÷33¬BG÷23¬WN÷STO¬AF÷Stockton Kings¬JB÷dWXX8kvg¬WV÷stockton-kings¬AH÷102¬BB÷31¬BD÷32¬BF÷27¬BH÷12¬~AA÷AiyufC3D¬AD÷1547769600¬ADE÷1547769600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Greensboro Swarm¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Greensboro Swarm¬JA÷OvHeSwuE¬WU÷greensboro-swarm¬AG÷117¬BA÷32¬BC÷38¬BE÷25¬BG÷22¬WN÷RAP¬AF÷Raptors 905¬JB÷zHqPAB9t¬WV÷raptors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷119¬BB÷32¬BD÷32¬BF÷29¬BH÷26¬~~
3
1547980844
368
fixtures
SA÷3¬~ZA÷SUA: NBA G League¬ZEE÷0zUTspOn¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷WI12EIoo¬ZD÷p¬ZE÷6s78fQii¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_0zUTspOn¬ZJ÷2¬ZL÷/baschet/sua/nba-g-league/¬ZX÷04SUA 003......0050000000186000NBA G League012League000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷l2hmrC9P¬AD÷1548014400¬ADE÷1548014400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oklahoma City Blue¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Blue¬JA÷hzyAb2L9¬WU÷oklahoma-city-blue¬WN÷SAN¬AF÷Santa Cruz Warriors¬JB÷6wuEcMzG¬WV÷santa-cruz-warriors¬AN÷n¬~AA÷jBvFwWHt¬AD÷1548032400¬ADE÷1548032400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Bay Lakers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Bay Lakers¬JA÷bZ2stf5r¬WU÷south-bay-lakers¬WN÷RIO¬AF÷Rio Grande Valley Vipers¬JB÷xQ1ouEKl¬WV÷rio-grande-valley-vipers¬AN÷n¬~AA÷pYwJxjXn¬AD÷1548097200¬ADE÷1548097200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Greensboro Swarm¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Greensboro Swarm¬JA÷f1djvYZf¬WU÷greensboro-swarm¬WN÷CAN¬AF÷Canton Charge¬JB÷Yiefwhk1¬WV÷canton-charge¬AN÷n¬~AA÷rJdMyAng¬AD÷1548100800¬ADE÷1548100800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Long Island Nets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷Long Island Nets¬JA÷SEfbxC47¬WU÷long-island-nets¬WN÷RAP¬AF÷Raptors 905¬JB÷vkb2yWJD¬WV÷raptors¬AN÷n¬~AA÷QsnRzU1a¬AD÷1548100800¬ADE÷1548100800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Windy City Bulls¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷Windy City Bulls¬JA÷rNOrpOND¬WU÷windy-city-bulls¬WN÷WES¬AF÷Westchester¬JB÷MDNnqrwK¬WV÷westchester-knicks¬AN÷n¬~AA÷4YpVZmH5¬AD÷1548104400¬ADE÷1548104400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Texas Legends¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷Texas Legends¬JA÷jmSjr2hQ¬WU÷texas-legends¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Wolves¬JB÷hdEIwM0s¬WV÷iowa-wolves¬AN÷n¬~AA÷Y7kZY7WB¬AD÷1548115200¬ADE÷1548115200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Grand Rapids Drive¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ECH¬AF÷Capital City Go-Go¬JB÷lO7Ry0Vg¬WV÷capital-city-go-go¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Drive¬JA÷zL3NxtGm¬WU÷grand-rapids-drive¬AN÷n¬~AA÷CblwYRoI¬AD÷1548180000¬ADE÷1548180000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Northern Arizona Suns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Northern Arizona Suns¬JA÷ro7VzKp0¬WU÷northern-arizona-suns¬WN÷SAL¬AF÷Salt Lake City Stars¬JB÷My6ZZw06¬WV÷salt-lake-city-stars¬AN÷n¬~AA÷hd27GaGp¬AD÷1548203400¬ADE÷1548203400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sioux Falls Skyforce¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIO¬AE÷Sioux Falls Skyforce¬JA÷2mNWYcFC¬WU÷sioux-falls-skyforce¬WN÷SAN¬AF÷Santa Cruz Warriors¬JB÷tvMzYHUI¬WV÷santa-cruz-warriors¬AN÷n¬~AA÷6a6BFJVj¬AD÷1548212400¬ADE÷1548212400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Agua Caliente Clippers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SOU¬AF÷South Bay Lakers¬JB÷8pEMeLMP¬WV÷south-bay-lakers¬WM÷AGU¬AE÷Agua Caliente Clippers¬JA÷fsAId17J¬WU÷agua-caliente-clippers¬AN÷n¬~AA÷K2fgv38i¬AD÷1548212400¬ADE÷1548212400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stockton Kings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STO¬AE÷Stockton Kings¬JA÷ERjkiuVt¬WU÷stockton-kings¬WN÷RIO¬AF÷Rio Grande Valley Vipers¬JB÷hIkgjapm¬WV÷rio-grande-valley-vipers¬AN÷n¬~AA÷bggcwNNc¬AD÷1548288000¬ADE÷1548288000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Delaware Blue Coats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEL¬AE÷Delaware Blue Coats¬JA÷MifckJag¬WU÷delaware-blue-coats¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Hustle¬JB÷0rg1lwFa¬WV÷memphis-hustle¬AN÷n¬~AA÷v5Afxsw4¬AD÷1548288000¬ADE÷1548288000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Erie BayHawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ERI¬AE÷Erie BayHawks¬JA÷r7r6mcU5¬WU÷erie-bayhawks¬WN÷IFW¬AF÷Fort Wayne Mad Ants¬JB÷th19nHqC¬WV÷fort-wayne-mad-ants¬AN÷n¬~AA÷Ie9by1hA¬AD÷1548288000¬ADE÷1548288000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lakeland Magic¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAK¬AE÷Lakeland Magic¬JA÷zF0DoyaI¬WU÷lakeland-magic¬WN÷CAN¬AF÷Canton Charge¬JB÷E5aHpeEO¬WV÷canton-charge¬AN÷n¬~AA÷CI82zL7G¬AD÷1548289800¬ADE÷1548289800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Raptors 905¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAP¬AE÷Raptors 905¬JA÷jNr09viP¬WU÷raptors¬WN÷WES¬AF÷Westchester¬JB÷hWUR4bat¬WV÷westchester-knicks¬AN÷n¬~AA÷QLC6ZvNM¬AD÷1548291600¬ADE÷1548291600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Texas Legends¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷Texas Legends¬JA÷ngUV3IEn¬WU÷texas-legends¬WN÷AUS¬AF÷Austin Toros Spurs¬JB÷0dYZ2xUh¬WV÷austin-toros-spurs¬AN÷n¬~AA÷8p2BYbxT¬AD÷1548291600¬ADE÷1548291600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wisconsin Herd¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIS¬AE÷Wisconsin Herd¬JA÷rLNv2dqa¬WU÷wisconsin-herd¬WN÷WIN¬AF÷Windy City Bulls¬JB÷MBMr1Gb5¬WV÷windy-city-bulls¬AN÷n¬~~
3
1547980844
307
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri NBA G League 2018/2019 din sectiunea Baschet/SUA. Flashscore.ro oferă livescore din NBA G League 2018/2019, rezultate finale și parțiale, clasamente NBA G League 2018/2019 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din NBA G League 2018/2019 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 150+ competiții de Baschet din peste 30 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din NBA G League 2018/2019 este real-time și se actualizează instant.
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!