Rezultate, scoruri live si clasamete CIT 2019

Baschet SUA

CIT
2019
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷SUA: CIT¬ZEE÷OhZwkv1F¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷8ERwp31S¬ZD÷p¬ZE÷IHAs4nrN¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_OhZwkv1F¬ZJ÷2¬ZL÷/baschet/sua/cit/¬ZX÷04SUA 003......0080000000001000CIT 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷bN6RZ7Eb¬AD÷1554418800¬ADE÷1554418800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Marshall¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WIS¬AF÷Wisc. Green Bay¬JB÷67h4nBRp¬WV÷wisc-green-bay¬AH÷70¬BB÷0¬BD÷42¬BF÷0¬BH÷28¬WM÷MAR¬AE÷Marshall¬JA÷hADvBf4o¬WU÷marshall¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷90¬BA÷0¬BC÷40¬BE÷0¬BG÷50¬~AA÷4fK1jiSg¬AD÷1554253200¬ADE÷1554253200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Wisc. Green Bay¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TEX¬AF÷Texas Southern¬JB÷KGNHRp1g¬WV÷texas-southern¬AZ÷0¬AH÷86¬AU÷76¬BJ÷10¬BB÷0¬BD÷32¬BF÷0¬BH÷44¬WM÷WIS¬AE÷Wisc. Green Bay¬JA÷I1tLQ4Ga¬WU÷wisc-green-bay¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷87¬AT÷76¬BI÷11¬BA÷0¬BC÷36¬BE÷0¬BG÷40¬~AA÷AXKciXCm¬AD÷1554246000¬ADE÷1554246000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Marshall¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAM¬AF÷Hampton¬JB÷b1Z8T6Wt¬WV÷hampton¬AH÷78¬BB÷0¬BD÷38¬BF÷0¬BH÷40¬WM÷MAR¬AE÷Marshall¬JA÷xhYCSQom¬WU÷marshall¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷80¬BA÷0¬BC÷51¬BE÷0¬BG÷29¬~AA÷0IRSZcer¬AD÷1553900400¬ADE÷1553900400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wisc. Green Bay¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAK¬AF÷Cal St. Bakersfield¬JB÷AFkslKzt¬WV÷cal-st-bakersfield¬AH÷65¬BB÷0¬BD÷30¬BF÷0¬BH÷35¬WM÷WIS¬AE÷Wisc. Green Bay¬JA÷OIgomvjn¬WU÷wisc-green-bay¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷80¬BA÷0¬BC÷40¬BE÷0¬BG÷40¬~AA÷4ArZ9CQb¬AD÷1553817600¬ADE÷1553817600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Louisiana Monroe¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TEX¬AF÷Texas Southern¬JB÷pzgzIw5j¬WV÷texas-southern¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷108¬AU÷74¬BJ÷34¬BB÷0¬BD÷34¬BF÷0¬BH÷40¬WM÷LOU¬AE÷Louisiana Monroe¬JA÷YknItNsi¬WU÷louisiana-monroe¬AZ÷0¬AG÷102¬AT÷74¬BI÷28¬BA÷0¬BC÷40¬BE÷0¬BG÷34¬AM÷S-au jucat tri prelungiri.¬~AA÷ELVWYHAl¬AD÷1553814000¬ADE÷1553814000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NJIT¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NJI¬AE÷NJIT¬JA÷pYsfoIKb¬WU÷njit¬AG÷70¬BA÷0¬BC÷26¬BE÷0¬BG÷44¬WN÷HAM¬AF÷Hampton¬JB÷6sqjnb5h¬WV÷hampton¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷82¬BB÷0¬BD÷41¬BF÷0¬BH÷41¬~AA÷bmI8z0qg¬AD÷1553644800¬ADE÷1553644800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wisc. Green Bay¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FLO¬AF÷Florida Intl¬JB÷dj2xhkbl¬WV÷florida-intl¬AH÷68¬BB÷0¬BD÷33¬BF÷0¬BH÷35¬WM÷WIS¬AE÷Wisc. Green Bay¬JA÷ERdsi9Df¬WU÷wisc-green-bay¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷98¬BA÷0¬BC÷53¬BE÷0¬BG÷45¬~AA÷ppE4ytUn¬AD÷1553641200¬ADE÷1553641200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hampton¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHA¬AF÷Charleston Southern¬JB÷0KG6cBzR¬WV÷charleston-southern¬AH÷67¬BB÷0¬BD÷35¬BF÷0¬BH÷32¬WM÷HAM¬AE÷Hampton¬JA÷Ia3YhVrr¬WU÷hampton¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷73¬BA÷0¬BC÷29¬BE÷0¬BG÷44¬~AA÷2NLL896d¬AD÷1553641200¬ADE÷1553641200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Marshall¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Marshall¬JA÷fZT4HGpr¬WU÷marshall¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷83¬BA÷0¬BC÷39¬BE÷0¬BG÷44¬WN÷PRE¬AF÷Presbyterian¬JB÷xfswMdxR¬WV÷presbyterian¬AH÷66¬BB÷0¬BD÷32¬BF÷0¬BH÷34¬~AA÷2LOaxMEt¬AD÷1553560200¬ADE÷1553560200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Southern Utah¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAK¬AF÷Cal St. Bakersfield¬JB÷6LNcaX5E¬WV÷cal-st-bakersfield¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷70¬BB÷0¬BD÷25¬BF÷0¬BH÷45¬WM÷SOU¬AE÷Southern Utah¬JA÷lpD2biLK¬WU÷southern-utah¬AG÷67¬BA÷0¬BC÷23¬BE÷0¬BG÷44¬~AA÷0CxYt26P¬AD÷1553558400¬ADE÷1553558400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷UTRGV¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TEX¬AF÷Texas Southern¬JB÷vFVByUD7¬WV÷texas-southern¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷94¬BB÷0¬BD÷36¬BF÷0¬BH÷58¬WM÷UTR¬AE÷UTRGV¬JA÷SUOg0Dj8¬WU÷utrgv¬AG÷85¬BA÷0¬BC÷41¬BE÷0¬BG÷44¬~AA÷Y5ljIITO¬AD÷1553446800¬ADE÷1553446800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Robert Morris¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PRE¬AF÷Presbyterian¬JB÷Ias3wjqe¬WV÷presbyterian¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷77¬BB÷0¬BD÷31¬BF÷0¬BH÷46¬WM÷ROB¬AE÷Robert Morris¬JA÷0OW7xAb1¬WU÷robert-morris¬AG÷70¬BA÷0¬BC÷44¬BE÷0¬BG÷26¬~AA÷OOfxMsh0¬AD÷1553382000¬ADE÷1553382000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Texas State¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷Texas State¬JA÷hMNvrYsO¬WU÷texas-state¬AG÷81¬BA÷0¬BC÷40¬BE÷0¬BG÷41¬WN÷FLO¬AF÷Florida Intl¬JB÷6PRrshcU¬WV÷florida-intl¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷87¬BB÷0¬BD÷44¬BF÷0¬BH÷43¬~
25
fixtures
0
Setări notificări
Notificări blocate de browser
Setări
Mod întunecat
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri CIT 2019 din sectiunea Baschet/SUA. Flashscore.ro oferă livescore din CIT 2019, rezultate finale și parțiale, clasamente CIT 2019 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din CIT 2019 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 150+ competiții de Baschet din peste 30 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din CIT 2019 este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!