Baschet »Regatul Unit » WBBL Women » 2017/2018

results
SA÷3¬~ZA÷REGATUL UNIT: WBBL Women¬ZEE÷Am6aIHhd¬ZB÷197¬ZY÷Regatul Unit¬ZC÷8jVxg85I¬ZD÷p¬ZE÷vNZgkSfD¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷197_Am6aIHhd¬ZJ÷2¬ZL÷/baschet/regatul-unit/wbbl-women/¬ZX÷04Regatul Unit012l Unit0220000000179000WBBL Women 010 Women000¬ZCC÷0¬ZAF÷Regatul Unit¬~AA÷UN8yd32e¬AD÷1525014000¬ADE÷1525014000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nottingham Wildcats F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOT¬AE÷Nottingham Wildcats F¬JA÷2FgsvCs0¬WU÷nottingham-wildcats¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷57¬BA÷15¬BC÷9¬BE÷13¬BG÷20¬WN÷BAL¬AF÷BA London Lions F¬JB÷KjlnwWd6¬WV÷ba-london-lions¬AH÷53¬BB÷14¬BD÷15¬BF÷7¬BH÷17¬~AA÷6giIZFkO¬AD÷1525010400¬ADE÷1525010400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Durham Palantinates F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MER¬AE÷Durham Palantinates F¬JA÷SbvLvkXH¬WU÷durham-palantinates¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷88¬BA÷23¬BC÷22¬BE÷18¬BG÷25¬WN÷OAK¬AF÷Oaklands Wolves F¬JB÷MLwPw9nO¬WV÷oaklands-wolves¬AH÷77¬BB÷22¬BD÷24¬BF÷14¬BH÷17¬~AA÷xAPDIxXM¬AD÷1525006800¬ADE÷1525006800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sheffield Hatters F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LEI¬AF÷Leicester Riders F¬JB÷WQeyR1KA¬WV÷leicester-riders¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷77¬BB÷23¬BD÷14¬BF÷20¬BH÷20¬WM÷WES¬AE÷Sheffield Hatters F¬JA÷2iiXRs54¬WU÷westfield-health-sheffield-hatters¬AG÷69¬BA÷19¬BC÷19¬BE÷16¬BG÷15¬~AA÷ARyvMdLO¬AD÷1524939300¬ADE÷1524939300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manchester Mystics F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Manchester Mystics F¬JA÷SONBDCYI¬WU÷manchester-mystics¬AG÷44¬BA÷12¬BC÷9¬BE÷12¬BG÷11¬WN÷SEV¬AF÷Sevenoaks Suns F¬JB÷UT1fxdBJ¬WV÷sevenoaks-suns¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷57¬BB÷16¬BD÷13¬BF÷16¬BH÷12¬~AA÷YuBqDGfp¬AD÷1524933000¬ADE÷1524933000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nottingham Wildcats F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOT¬AE÷Nottingham Wildcats F¬JA÷6qllOa4T¬WU÷nottingham-wildcats¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷78¬BA÷16¬BC÷6¬BE÷26¬BG÷30¬WN÷ECH¬AF÷Team Northumbria F¬JB÷OOzGJJCp¬WV÷team-northumbria¬AH÷73¬BB÷18¬BD÷14¬BF÷13¬BH÷28¬~AA÷G0OHHdnT¬AD÷1524927600¬ADE÷1524927600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷BA London Lions F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAL¬AE÷BA London Lions F¬JA÷AHfuQLZG¬WU÷ba-london-lions¬AG÷55¬BA÷12¬BC÷14¬BE÷16¬BG÷13¬WN÷CAR¬AF÷Cardiff Met Archers F¬JB÷htppPukN¬WV÷cardiff-met-archers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷76¬BB÷16¬BD÷23¬BF÷11¬BH÷26¬~AA÷KYU8JIHG¬AD÷1524916800¬ADE÷1524916800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Caledonia Pride F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAU¬AE÷Caledonia Pride F¬JA÷tx3OT3zh¬WU÷caledonia-pride¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷73¬BA÷17¬BC÷16¬BE÷27¬BG÷13¬WN÷MER¬AF÷Durham Palantinates F¬JB÷O0hTSNkb¬WV÷durham-palantinates¬AH÷70¬BB÷16¬BD÷23¬BF÷21¬BH÷10¬~AA÷WzwzNx6I¬AD÷1524409200¬ADE÷1524409200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Team Northumbria F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ECH¬AE÷Team Northumbria F¬JA÷t8P3FY36¬WU÷team-northumbria¬AG÷74¬BA÷23¬BC÷16¬BE÷14¬BG÷21¬WN÷BAL¬AF÷BA London Lions F¬JB÷lYO7EhJC¬WV÷ba-london-lions¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷82¬BB÷19¬BD÷20¬BF÷11¬BH÷32¬~AA÷nLW0Lvm4¬AD÷1524405600¬ADE÷1524405600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Durham Palantinates F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MER¬AE÷Durham Palantinates F¬JA÷dEU5BMKN¬WU÷durham-palantinates¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷85¬BA÷19¬BC÷24¬BE÷15¬BG÷27¬WN÷NOT¬AF÷Nottingham Wildcats F¬JB÷EkPAAtzU¬WV÷nottingham-wildcats¬AH÷75¬BB÷17¬BD÷16¬BF÷17¬BH÷25¬~AA÷trW4Kb2A¬AD÷1524405600¬ADE÷1524405600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sevenoaks Suns F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEV¬AE÷Sevenoaks Suns F¬JA÷GbBx60ro¬WU÷sevenoaks-suns¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷79¬BA÷17¬BC÷22¬BE÷19¬BG÷21¬WN÷OAK¬AF÷Oaklands Wolves F¬JB÷U1aKUqLo¬WV÷oaklands-wolves¬AH÷45¬BB÷10¬BD÷13¬BF÷10¬BH÷12¬~AA÷SrtJQK6g¬AD÷1524403800¬ADE÷1524403800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Caledonia Pride F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAU¬AE÷Caledonia Pride F¬JA÷QXSSDLS1¬WU÷caledonia-pride¬AG÷50¬BA÷14¬BC÷17¬BE÷6¬BG÷13¬WN÷LEI¬AF÷Leicester Riders F¬JB÷vyHAx552¬WV÷leicester-riders¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷63¬BB÷18¬BD÷14¬BF÷14¬BH÷17¬~ZA÷REGATUL UNIT: WBBL Women - Play-off¬ZEE÷Am6aIHhd¬ZB÷197¬ZY÷Regatul Unit¬ZC÷nsUthSKO¬ZD÷p¬ZE÷vNZgkSfD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷197_Am6aIHhd¬ZJ÷11¬ZL÷/baschet/regatul-unit/wbbl-women/¬ZX÷04Regatul Unit012l Unit0220000000235000WBBL Women -021ay-off000¬ZCC÷0¬ZAF÷Regatul Unit¬~AA÷nmZZdAZ9¬AD÷1526817600¬ADE÷1526817600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sevenoaks Suns F¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEV¬AE÷Sevenoaks Suns F¬JA÷WModUM8Q¬WU÷sevenoaks-suns¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷69¬BA÷16¬BC÷22¬BE÷16¬BG÷15¬WN÷LEI¬AF÷Leicester Riders F¬JB÷6FxOPtHs¬WV÷leicester-riders¬AH÷44¬BB÷9¬BD÷11¬BF÷14¬BH÷10¬~AA÷EmjoOt1T¬AD÷1526220000¬ADE÷1526220000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sevenoaks Suns F¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEV¬AE÷Sevenoaks Suns F¬JA÷MXVixo0J¬WU÷sevenoaks-suns¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷73¬BA÷17¬BC÷16¬BE÷22¬BG÷18¬WN÷NOT¬AF÷Nottingham Wildcats F¬JB÷0I1Ypw4J¬WV÷nottingham-wildcats¬AH÷48¬BB÷19¬BD÷13¬BF÷5¬BH÷11¬~AA÷zcisPMoN¬AD÷1526216400¬ADE÷1526216400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Leicester Riders F¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEI¬AE÷Leicester Riders F¬JA÷lKXqv7V6¬WU÷leicester-riders¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷71¬BA÷18¬BC÷20¬BE÷11¬BG÷22¬WN÷WES¬AF÷Sheffield Hatters F¬JB÷rsXmwRpD¬WV÷westfield-health-sheffield-hatters¬AH÷64¬BB÷26¬BD÷13¬BF÷8¬BH÷17¬~AA÷WpMBLJnN¬AD÷1525611600¬ADE÷1525611600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sevenoaks Suns F¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEV¬AE÷Sevenoaks Suns F¬JA÷ln2KQQKp¬WU÷sevenoaks-suns¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷68¬BA÷17¬BC÷12¬BE÷17¬BG÷22¬WN÷CAR¬AF÷Cardiff Met Archers F¬JB÷Sx1OPpzi¬WV÷cardiff-met-archers¬AH÷56¬BB÷17¬BD÷10¬BF÷16¬BH÷13¬~AA÷xOM7MaXG¬AD÷1525606200¬ADE÷1525606200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Leicester Riders F¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEI¬AE÷Leicester Riders F¬JA÷rmzmqZzC¬WU÷leicester-riders¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷71¬BA÷24¬BC÷16¬BE÷14¬BG÷17¬WN÷LAU¬AF÷Caledonia Pride F¬JB÷djvirgjI¬WV÷caledonia-pride¬AH÷61¬BB÷17¬BD÷7¬BF÷17¬BH÷20¬~AA÷OKI3NuIA¬AD÷1525537800¬ADE÷1525537800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nottingham Wildcats F¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOT¬AE÷Nottingham Wildcats F¬JA÷MXovoe6a¬WU÷nottingham-wildcats¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷76¬BA÷19¬BC÷18¬BE÷19¬BG÷20¬WN÷CAN¬AF÷Manchester Mystics F¬JB÷0OprpFL5¬WV÷manchester-mystics¬AH÷69¬BB÷25¬BD÷12¬BF÷15¬BH÷17¬~AA÷tdTbOL24¬AD÷1525528800¬ADE÷1525528800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sheffield Hatters F¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ECH¬AF÷Team Northumbria F¬JB÷SdXznyig¬WV÷team-northumbria¬AH÷64¬BB÷21¬BD÷13¬BF÷16¬BH÷14¬WM÷WES¬AE÷Sheffield Hatters F¬JA÷l6YWnHym¬WU÷westfield-health-sheffield-hatters¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷84¬BA÷21¬BC÷18¬BE÷25¬BG÷20¬~
3
1527485301
115
fixtures
3
1527485301
0
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri WBBL Women 2017/2018 din sectiunea Baschet/Regatul Unit. Flashscore.ro oferă livescore din WBBL Women 2017/2018, rezultate finale și parțiale, clasamente WBBL Women 2017/2018 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din WBBL Women 2017/2018 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 150+ competiții de Baschet din peste 30 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din WBBL Women 2017/2018 este real-time și se actualizează instant.