Baschet »Regatul Unit » WBBL Women » 2016/2017

results
SA÷3¬~ZA÷REGATUL UNIT: WBBL Women¬ZEE÷Am6aIHhd¬ZB÷197¬ZY÷Regatul Unit¬ZC÷x6knTyfH¬ZD÷p¬ZE÷C4PTauVA¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷197_Am6aIHhd¬ZJ÷2¬ZL÷/baschet/regatul-unit/wbbl-women/¬ZX÷04Regatul Unit012l Unit0220000000169000WBBL Women 010 Women000¬ZCC÷0¬ZAF÷Regatul Unit¬~AA÷fZms08p2¬AD÷1492952400¬ADE÷1492952400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sheffield Hatters F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Sheffield Hatters F¬WU÷westfield-health-sheffield-hatters¬AG÷70¬BA÷16¬BC÷14¬BE÷26¬BG÷14¬WN÷BAR¬AF÷Barking Abbey Crusaders F¬WV÷barking-abbey-crusaders¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷72¬BB÷17¬BD÷16¬BF÷19¬BH÷20¬AN÷n¬~AA÷Grkw1lVe¬AD÷1492948800¬ADE÷1492948800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sevenoaks Suns F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEV¬AE÷Sevenoaks Suns F¬WU÷sevenoaks-suns¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷64¬BA÷11¬BC÷20¬BE÷17¬BG÷16¬WN÷NOT¬AF÷Nottingham Wildcats F¬WV÷nottingham-wildcats¬AH÷54¬BB÷14¬BD÷9¬BF÷19¬BH÷12¬AN÷n¬~AA÷YJaY1UFk¬AD÷1492884000¬ADE÷1492884000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manchester Mystics F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Manchester Mystics F¬WU÷manchester-mystics¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷79¬BA÷19¬BC÷16¬BE÷22¬BG÷22¬WN÷OAK¬AF÷Oaklands Wolves F¬WV÷oaklands-wolves¬AH÷71¬BB÷9¬BD÷18¬BF÷16¬BH÷28¬AN÷n¬~AA÷MqdU2A0q¬AD÷1492867800¬ADE÷1492867800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cardiff Met Archers F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Cardiff Met Archers F¬WU÷cardiff-met-archers¬AG÷62¬BA÷11¬BC÷15¬BE÷18¬BG÷18¬WN÷LEI¬AF÷Leicester Riders F¬WV÷leicester-riders¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷111¬BB÷29¬BD÷25¬BF÷36¬BH÷21¬AN÷n¬~AA÷QJuC2757¬AD÷1492790400¬ADE÷1492790400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Team Northumbria F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ECH¬AE÷Team Northumbria F¬WU÷team-northumbria¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷76¬BA÷22¬BC÷18¬BE÷24¬BG÷12¬WN÷LAU¬AF÷Caledonia Pride F¬WV÷caledonia-pride¬AH÷57¬BB÷12¬BD÷12¬BF÷12¬BH÷21¬AN÷n¬~AA÷nTt83mj1¬AD÷1492354800¬ADE÷1492354800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Team Northumbria F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ECH¬AE÷Team Northumbria F¬WU÷team-northumbria¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷68¬BA÷21¬BC÷14¬BE÷18¬BG÷15¬WN÷BAR¬AF÷Barking Abbey Crusaders F¬WV÷barking-abbey-crusaders¬AH÷65¬BB÷22¬BD÷12¬BF÷11¬BH÷20¬AN÷n¬~AA÷44927jhS¬AD÷1492349400¬ADE÷1492349400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oaklands Wolves F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OAK¬AE÷Oaklands Wolves F¬WU÷oaklands-wolves¬AG÷70¬BA÷11¬BC÷19¬BE÷16¬BG÷24¬WN÷CAR¬AF÷Cardiff Met Archers F¬WV÷cardiff-met-archers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷75¬BB÷19¬BD÷16¬BF÷17¬BH÷23¬AN÷n¬~AA÷44i34Tze¬AD÷1492344000¬ADE÷1492344000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Caledonia Pride F¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAU¬AE÷Caledonia Pride F¬WU÷caledonia-pride¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷72¬BA÷15¬BC÷17¬BE÷17¬BG÷23¬WN÷CAN¬AF÷Manchester Mystics F¬WV÷manchester-mystics¬AH÷59¬BB÷7¬BD÷21¬BF÷23¬BH÷8¬AN÷n¬~ZA÷REGATUL UNIT: WBBL Women - Play-off¬ZEE÷Am6aIHhd¬ZB÷197¬ZY÷Regatul Unit¬ZC÷GdljSe9N¬ZD÷p¬ZE÷C4PTauVA¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷197_Am6aIHhd¬ZJ÷11¬ZL÷/baschet/regatul-unit/wbbl-women/¬ZX÷04Regatul Unit012l Unit0220000000225000WBBL Women -021ay-off000¬ZCC÷0¬ZAF÷Regatul Unit¬~AA÷tUxWxzcr¬AD÷1494763200¬ADE÷1494763200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sevenoaks Suns F¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOT¬AF÷Nottingham Wildcats F¬WV÷nottingham-wildcats¬AH÷61¬BB÷25¬BD÷17¬BF÷2¬BH÷17¬WM÷SEV¬AE÷Sevenoaks Suns F¬WU÷sevenoaks-suns¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷70¬BA÷17¬BC÷19¬BE÷16¬BG÷18¬AN÷n¬~AA÷AwGgo3Hk¬AD÷1494157500¬ADE÷1494157500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Leicester Riders F¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SEV¬AF÷Sevenoaks Suns F¬WV÷sevenoaks-suns¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷56¬BB÷11¬BD÷18¬BF÷18¬BH÷9¬WM÷LEI¬AE÷Leicester Riders F¬WU÷leicester-riders¬AG÷53¬BA÷19¬BC÷17¬BE÷6¬BG÷11¬AN÷n¬~AA÷dzCknq2q¬AD÷1494088200¬ADE÷1494088200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nottingham Wildcats F¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOT¬AE÷Nottingham Wildcats F¬WU÷nottingham-wildcats¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷70¬BA÷19¬BC÷20¬BE÷17¬BG÷14¬WN÷WES¬AF÷Sheffield Hatters F¬WV÷westfield-health-sheffield-hatters¬AH÷64¬BB÷9¬BD÷23¬BF÷16¬BH÷16¬AN÷n¬~AA÷SO9LBdli¬AD÷1493643600¬ADE÷1493643600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sevenoaks Suns F¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ECH¬AF÷Team Northumbria F¬WV÷team-northumbria¬AH÷56¬BB÷19¬BD÷8¬BF÷19¬BH÷10¬WM÷SEV¬AE÷Sevenoaks Suns F¬WU÷sevenoaks-suns¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷67¬BA÷8¬BC÷16¬BE÷17¬BG÷26¬AN÷n¬~AA÷v9GwmDBj¬AD÷1493552700¬ADE÷1493552700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Leicester Riders F¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEI¬AE÷Leicester Riders F¬WU÷leicester-riders¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷70¬BA÷14¬BC÷20¬BE÷9¬BG÷27¬WN÷BAR¬AF÷Barking Abbey Crusaders F¬WV÷barking-abbey-crusaders¬AH÷64¬BB÷14¬BD÷11¬BF÷11¬BH÷28¬AN÷n¬~AA÷6F8PAG3c¬AD÷1493488800¬ADE÷1493488800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manchester Mystics F¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Manchester Mystics F¬WU÷manchester-mystics¬AG÷75¬BA÷26¬BC÷13¬BE÷26¬BG÷10¬WN÷WES¬AF÷Sheffield Hatters F¬WV÷westfield-health-sheffield-hatters¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷90¬BB÷21¬BD÷20¬BF÷21¬BH÷28¬AN÷n¬~AA÷0IHZmgdp¬AD÷1493483400¬ADE÷1493483400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nottingham Wildcats F¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOT¬AE÷Nottingham Wildcats F¬WU÷nottingham-wildcats¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷77¬BA÷26¬BC÷16¬BE÷25¬BG÷10¬WN÷CAR¬AF÷Cardiff Met Archers F¬WV÷cardiff-met-archers¬AH÷46¬BB÷10¬BD÷11¬BF÷15¬BH÷10¬AN÷n¬~
3
1502991464
97
fixtures
3
1502991464
0
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri WBBL Women 2016/2017 din sectiunea Baschet/Regatul Unit. Flashscore.ro oferă livescore din WBBL Women 2016/2017, rezultate finale și parțiale, clasamente WBBL Women 2016/2017 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din WBBL Women 2016/2017 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 150+ competiții de Baschet din peste 30 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din WBBL Women 2016/2017 este real-time și se actualizează instant.