Rezultate, scoruri live si clasamete BBL Cup 2018/2019

Baschet »Regatul Unit » BBL Cup » 2018/2019

results
3
1534706734
0
fixtures
SA÷3¬~ZA÷REGATUL UNIT: BBL Cup¬ZEE÷naGV89Vf¬ZB÷197¬ZY÷Regatul Unit¬ZC÷nqXQZgpI¬ZD÷p¬ZE÷UufEyQ1M¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷197_naGV89Vf¬ZJ÷2¬ZL÷/baschet/regatul-unit/bbl-cup/¬ZX÷04Regatul Unit012l Unit0220000000179000BBL Cup 007BL Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Regatul Unit¬~AA÷UF4UYRVF¬AD÷1540569600¬ADE÷1540569600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷London City Royals¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷London City Royals¬JA÷405Bsmuj¬WU÷london-city-royals¬WN÷WOR¬AF÷Worcester Wolves¬JB÷I39Ft7fd¬WV÷worcester-wolves¬AN÷n¬~AA÷OGM2GJFl¬AD÷1540569600¬ADE÷1540569600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Surrey Scorchers¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUI¬AE÷Surrey Scorchers¬JA÷hz153U19¬WU÷surrey-scorchers¬WN÷MAN¬AF÷Manchester Giants¬JB÷WQa92lHF¬WV÷manchester-giants¬AN÷n¬~AA÷pQNbHa0r¬AD÷1540578600¬ADE÷1540578600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sheffield Sharks¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHE¬AE÷Sheffield Sharks¬JA÷K8mb5jXd¬WU÷sheffield-sharks¬WN÷CHE¬AF÷Cheshire Phoenix¬JB÷ban24An3¬WV÷cheshire-phoenix¬AN÷n¬~AA÷jP5QZ7G9¬AD÷1540738800¬ADE÷1540738800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Plymouth Raiders¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PLY¬AE÷Plymouth Raiders¬JA÷8UJum9HS¬WU÷plymouth-raiders¬WN÷BRI¬AF÷Bristol Flyers¬JB÷Aw67rTPq¬WV÷bristol-flyers¬AN÷n¬~AA÷d26Mzl13¬AD÷1542483000¬ADE÷1542483000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Leicester Riders¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEI¬AE÷Leicester Riders¬JA÷C2QWlVnG¬WU÷leicester-riders¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Eagles¬JB÷jgPzlk2M¬WV÷newcastle-eagles¬AN÷n¬~
3
1534706734
5
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri BBL Cup 2018/2019 din sectiunea Baschet/Regatul Unit. Flashscore.ro oferă livescore din BBL Cup 2018/2019, rezultate finale și parțiale, clasamente BBL Cup 2018/2019 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din BBL Cup 2018/2019 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 150+ competiții de Baschet din peste 30 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din BBL Cup 2018/2019 este real-time și se actualizează instant.