Rezultate, scoruri live si clasamete BBL Trophy 2019/2020

publicitate
publicitate
publicitate
publicitate
publicitate
publicitate
bookmaker
100% bonus până la 200 RON
Deschide un cont la bet365 azi și primești 100% bonus la depunere. Se aplică T&C. 18+
bookmaker
100% Bonus până la 300 RON la Pariuri
Miza primului pariu este rambursabilă daca acesta este pierzător. T&C se aplica. 18+

Baschet Regatul Unit

BBL Trophy
2019/2020
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷REGATUL UNIT: BBL Trophy¬ZEE÷tv5pkBnK¬ZB÷197¬ZY÷Regatul Unit¬ZC÷Y7mKkA68¬ZD÷p¬ZE÷I1UpaaO6¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷197_tv5pkBnK¬ZJ÷2¬ZL÷/baschet/regatul-unit/bbl-trophy/¬ZX÷04Regatul Unit012l Unit0220000000001000BBL Trophy 010Trophy000¬ZCC÷0¬ZAF÷Regatul Unit¬~AA÷tb4H0rth¬AD÷1584286200¬ADE÷1584286200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Newcastle Eagles¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584293519¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Eagles¬JA÷4hxKLFHT¬WU÷newcastle-eagles¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷2¬AG÷96¬AT÷87¬BI÷9¬BA÷22¬BC÷24¬BE÷31¬BG÷10¬WN÷NKO¬AF÷Solent Kestrels¬JB÷tEToHZPp¬WV÷solent-kestrels¬AZ÷0¬AH÷94¬AU÷87¬BJ÷7¬BB÷22¬BD÷23¬BF÷20¬BH÷22¬~AA÷CGeYFe6d¬AD÷1583082000¬ADE÷1583082000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle Eagles¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1583088236¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Eagles¬JA÷2Rvg2uiJ¬WU÷newcastle-eagles¬BY÷1¬AG÷67¬BA÷14¬BC÷24¬BE÷16¬BG÷13¬WN÷CHE¬AF÷Cheshire Phoenix¬JB÷Oztk3LyD¬WV÷cheshire-phoenix¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷75¬BB÷19¬BD÷17¬BF÷18¬BH÷21¬AM÷Rezultatul din tur: 88-79. Per total: 155-154.¬~AA÷Ek9V7BXR¬AD÷1581873300¬ADE÷1581873300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bristol Flyers¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1581879824¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NKO¬AF÷Solent Kestrels¬JB÷UHn7Y0tP¬WV÷solent-kestrels¬BZ÷1¬AH÷73¬BB÷24¬BD÷13¬BF÷25¬BH÷11¬WM÷BRI¬AE÷Bristol Flyers¬JA÷plNnsgpP¬WU÷bristol-flyers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷92¬BA÷20¬BC÷20¬BE÷30¬BG÷22¬AM÷Rezultatul din tur: 67-103. Per total: 159-176.¬~AA÷OhUwjeie¬AD÷1581535800¬ADE÷1581535800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Solent Kestrels¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1581542237¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NKO¬AE÷Solent Kestrels¬JA÷IiKSvtXg¬WU÷solent-kestrels¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷103¬BA÷30¬BC÷21¬BE÷20¬BG÷32¬WN÷BRI¬AF÷Bristol Flyers¬JB÷nROWw0n0¬WV÷bristol-flyers¬AH÷67¬BB÷22¬BD÷21¬BF÷10¬BH÷14¬~AA÷CU09HQRf¬AD÷1581269400¬ADE÷1581269400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cheshire Phoenix¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1581275569¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Cheshire Phoenix¬JA÷AVdOHgrl¬WU÷cheshire-phoenix¬AG÷79¬BA÷22¬BC÷22¬BE÷13¬BG÷22¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Eagles¬JB÷lMeSGDcf¬WV÷newcastle-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷88¬BB÷20¬BD÷23¬BF÷20¬BH÷25¬~AA÷A3eG4UnH¬AD÷1579980600¬ADE÷1579980600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Worthing Thunder¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1579987588¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOR¬AE÷Worthing Thunder¬JA÷OIv3WnA1¬WU÷worthing-thunder¬AG÷81¬BA÷23¬BC÷19¬BE÷15¬BG÷24¬WN÷NKO¬AF÷Solent Kestrels¬JB÷29w7V6P7¬WV÷solent-kestrels¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷94¬BB÷22¬BD÷28¬BF÷20¬BH÷24¬~AA÷pEBLndvI¬AD÷1579894200¬ADE÷1579894200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle Eagles¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1579900539¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHE¬AF÷Sheffield Sharks¬JB÷fkqgV0hm¬WV÷sheffield-sharks¬AH÷79¬BB÷20¬BD÷14¬BF÷22¬BH÷23¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Eagles¬JA÷GbpkWtws¬WU÷newcastle-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷86¬BA÷23¬BC÷24¬BE÷13¬BG÷26¬~AA÷S0LOJYsB¬AD÷1579885200¬ADE÷1579885200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷9¬CX÷London City Royals¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷London City Royals¬JA÷fBGGJT8m¬WU÷london-city-royals¬WN÷BRI¬AF÷Bristol Flyers¬JB÷lYFKImOg¬WV÷bristol-flyers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬~AA÷KbxyqU0P¬AD÷1579453200¬ADE÷1579453200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Glasgow Rocks¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1579460568¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VER¬AE÷Glasgow Rocks¬JA÷p2MlAyC0¬WU÷glasgow-rocks¬AZ÷0¬AG÷90¬AT÷72¬BI÷18¬BA÷24¬BC÷18¬BE÷14¬BG÷16¬WN÷CHE¬AF÷Cheshire Phoenix¬JB÷b5Qh9eR6¬WV÷cheshire-phoenix¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷92¬AU÷72¬BJ÷20¬BB÷23¬BD÷12¬BF÷21¬BH÷16¬AM÷Au fost 2 reprize de prelungiri.¬~AA÷Eu6a81vd¬AD÷1578684600¬ADE÷1578684600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bristol Flyers¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1578690675¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Bristol Flyers¬JA÷UZHH7eNK¬WU÷bristol-flyers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷95¬BA÷29¬BC÷18¬BE÷23¬BG÷25¬WN÷LEI¬AF÷Leicester Riders¬JB÷8QGL6FxR¬WV÷leicester-riders¬AH÷82¬BB÷18¬BD÷25¬BF÷23¬BH÷16¬~AA÷hW437Lg2¬AD÷1578245400¬ADE÷1578245400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cheshire Phoenix¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1578251003¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Cheshire Phoenix¬JA÷Q53m2Zpr¬WU÷cheshire-phoenix¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷88¬BA÷18¬BC÷32¬BE÷16¬BG÷22¬WN÷WOR¬AF÷Worcester Wolves¬JB÷v97i1g0l¬WV÷worcester-wolves¬AH÷69¬BB÷14¬BD÷19¬BF÷16¬BH÷20¬~AA÷2FLrXSgU¬AD÷1578243600¬ADE÷1578243600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Glasgow Rocks¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1578248835¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VER¬AE÷Glasgow Rocks¬JA÷G28R5DM2¬WU÷glasgow-rocks¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷97¬BA÷23¬BC÷29¬BE÷16¬BG÷29¬WN÷WAL¬AF÷Ţara Galilor¬JB÷fg7V4Xy9¬WV÷wales¬AH÷34¬BB÷18¬BD÷5¬BF÷5¬BH÷6¬~AA÷6ZhoW4W2¬AD÷1578243600¬ADE÷1578243600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manchester Giants¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1578249584¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manchester Giants¬JA÷YV6e0DFf¬WU÷manchester-giants¬AG÷84¬BA÷15¬BC÷27¬BE÷22¬BG÷20¬WN÷WOR¬AF÷Worthing Thunder¬JB÷CM5aaXU0¬WV÷worthing-thunder¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷88¬BB÷31¬BD÷25¬BF÷17¬BH÷15¬~AA÷4AfOnnDR¬AD÷1578232800¬ADE÷1578232800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Surrey Scorchers¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1578239029¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUI¬AE÷Surrey Scorchers¬JA÷be1wQum6¬WU÷surrey-scorchers¬AG÷83¬BA÷12¬BC÷22¬BE÷21¬BG÷28¬WN÷LON¬AF÷London City Royals¬JB÷xn0sPa2C¬WV÷london-city-royals¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷102¬BB÷26¬BD÷23¬BF÷16¬BH÷37¬~AA÷CrjdwmEk¬AD÷1578157200¬ADE÷1578157200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷London Lions¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1578163401¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷London Lions¬JA÷pzAu2zOG¬WU÷london-lions¬AG÷82¬BA÷13¬BC÷20¬BE÷26¬BG÷23¬WN÷NKO¬AF÷Solent Kestrels¬JB÷Crw9p8hq¬WV÷solent-kestrels¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷92¬BB÷22¬BD÷23¬BF÷26¬BH÷21¬~AA÷SxmkhCPu¬AD÷1578079800¬ADE÷1578079800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle Eagles¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1578085061¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Eagles¬JA÷OSBZ3iiF¬WU÷newcastle-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷133¬BA÷33¬BC÷32¬BE÷35¬BG÷33¬WN÷DUN¬AF÷Dunfermline Reign¬JB÷2JAw3B6L¬WV÷dunfermline-reign¬AH÷61¬BB÷16¬BD÷21¬BF÷17¬BH÷7¬~AA÷YTl29sPk¬AD÷1578079800¬ADE÷1578079800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Plymouth Raiders¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1578086222¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PLY¬AE÷Plymouth Raiders¬JA÷M9E99Hh8¬WU÷plymouth-raiders¬AG÷62¬BA÷16¬BC÷20¬BE÷19¬BG÷7¬WN÷SHE¬AF÷Sheffield Sharks¬JB÷00DD8y8E¬WV÷sheffield-sharks¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷71¬BB÷27¬BD÷13¬BF÷18¬BH÷13¬~
17
fixtures
0
publicitate
publicitate
publicitate
Setări notificări
Notificări blocate de browser
Setări
Mod întunecat
publicitate
publicitate
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri BBL Trophy 2019/2020 din sectiunea Baschet/Regatul Unit. Flashscore.ro oferă livescore din BBL Trophy 2019/2020, rezultate finale și parțiale, clasamente BBL Trophy 2019/2020 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din BBL Trophy 2019/2020 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 150+ competiții de Baschet din peste 30 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din BBL Trophy 2019/2020 este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!