Rezultate, scoruri live si clasamete BBL Trophy 2020/2021

Publicitate
Publicitate
Publicitate
Publicitate
Publicitate
Publicitate
bookmaker
100% bonus până la 200 RON
Deschide un cont la bet365 azi și primești 100% bonus la depunere. Se aplică T&C. 18+
bookmaker
Bonus Exclusiv FlashScore: 150% până la 300 RON
Depui 200 RON, joci cu 500 RON. T&Cs se aplică. 18+.
BBL Trophy
2020/2021
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷REGATUL UNIT: BBL Trophy¬ZEE÷tv5pkBnK¬ZB÷197¬ZY÷Regatul Unit¬ZC÷rFvrXO66¬ZD÷p¬ZE÷067GWkKt¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷197_tv5pkBnK¬ZJ÷2¬ZL÷/baschet/regatul-unit/bbl-trophy/¬ZX÷04Regatul Unit012l Unit0020000000001000BBL Trophy 010Trophy000¬ZCC÷0¬ZAF÷Regatul Unit¬~AA÷fwxuBCYG¬AD÷1616347800¬ADE÷1616347800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷London Lions¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1616355039¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷London Lions¬JA÷z7eyMIoE¬WU÷london-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬GRA÷0¬AG÷88¬BA÷28¬BC÷24¬BE÷15¬BG÷21¬OA÷v7svQg6k-4IPuWB3g.png¬WN÷PLY¬AF÷Plymouth Raiders¬JB÷ni2gcZ8D¬WV÷plymouth-raiders¬GRB÷0¬AH÷82¬BB÷17¬BD÷21¬BF÷23¬BH÷21¬OB÷OYI0irgT-GW72KPP6.png¬AW÷1¬~AA÷tjtl1R53¬AD÷1615730400¬ADE÷1615730400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Surrey Scorchers¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1615736833¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUI¬AE÷Surrey Scorchers¬JA÷lvuCA71l¬WU÷surrey-scorchers¬GRA÷0¬AG÷83¬BA÷21¬BC÷15¬BE÷32¬BG÷15¬OA÷vyOZcQU0-SIZW6G7H.png¬WN÷PLY¬AF÷Plymouth Raiders¬JB÷Amt8Bmnr¬WV÷plymouth-raiders¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷112¬BB÷30¬BD÷22¬BF÷28¬BH÷32¬OB÷OYI0irgT-GW72KPP6.png¬AM÷Rezultatul din tur: 89-96. Per total: 172-208.¬AW÷1¬~AA÷Snxp27jc¬AD÷1615577400¬ADE÷1615577400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Plymouth Raiders¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1615583664¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GUI¬AF÷Surrey Scorchers¬JB÷ruDvTFHF¬WV÷surrey-scorchers¬GRB÷0¬AH÷89¬BB÷25¬BD÷20¬BF÷22¬BH÷22¬OB÷vyOZcQU0-SIZW6G7H.png¬WM÷PLY¬AE÷Plymouth Raiders¬JA÷4lEzUe29¬WU÷plymouth-raiders¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷96¬BA÷21¬BC÷26¬BE÷26¬BG÷23¬OA÷OYI0irgT-GW72KPP6.png¬AW÷1¬~AA÷AHzsEZPM¬AD÷1615399200¬ADE÷1615399200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Glasgow Rocks¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1615404535¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GLA¬AE÷Glasgow Rocks¬JA÷MLrZSSAf¬WU÷glasgow-rocks¬GRA÷0¬AG÷89¬BA÷15¬BC÷27¬BE÷22¬BG÷25¬OA÷vHP0xP7k-YVvyezGE.png¬WN÷LON¬AF÷London Lions¬JB÷SbqVT8el¬WV÷london-lions¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷108¬BB÷27¬BD÷23¬BF÷29¬BH÷29¬OB÷v7svQg6k-4IPuWB3g.png¬AM÷Rezultatul din tur: 66-90. Per total: 155-198.¬AW÷1¬~AA÷WQywFFAG¬AD÷1615127400¬ADE÷1615127400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷London Lions¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1615133264¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GLA¬AF÷Glasgow Rocks¬JB÷l8pRUltr¬WV÷glasgow-rocks¬GRB÷0¬AH÷66¬BB÷14¬BD÷14¬BF÷18¬BH÷20¬OB÷vHP0xP7k-YVvyezGE.png¬WM÷LON¬AE÷London Lions¬JA÷dGhaZUXQ¬WU÷london-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷90¬BA÷23¬BC÷21¬BE÷18¬BG÷28¬OA÷v7svQg6k-4IPuWB3g.png¬AW÷1¬~AA÷pAg5Uvut¬AD÷1614193200¬ADE÷1614193200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Worcester Wolves¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614198924¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PLY¬AF÷Plymouth Raiders¬JB÷M9l6jUQl¬WV÷plymouth-raiders¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷75¬BB÷19¬BD÷20¬BF÷16¬BH÷20¬OB÷OYI0irgT-GW72KPP6.png¬WM÷WOR¬AE÷Worcester Wolves¬JA÷Snk2iABr¬WU÷worcester-wolves¬GRA÷0¬AG÷66¬BA÷11¬BC÷25¬BE÷19¬BG÷11¬OA÷MFNrlDWH-WzrxX2io.png¬AW÷1¬~AA÷8lIa9e9U¬AD÷1614016800¬ADE÷1614016800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷London Lions¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1614022647¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Eagles¬JB÷jRczdj3R¬WV÷newcastle-eagles¬GRB÷0¬AH÷85¬BB÷26¬BD÷18¬BF÷23¬BH÷18¬OB÷G8oQLLhT-WxN6KijR.png¬WM÷LON¬AE÷London Lions¬JA÷d4bWdWmL¬WU÷london-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷101¬BA÷23¬BC÷28¬BE÷28¬BG÷22¬OA÷v7svQg6k-4IPuWB3g.png¬AW÷1¬~AA÷Sb4ogaOm¬AD÷1613757600¬ADE÷1613757600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Surrey Scorchers¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1613763580¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NKO¬AF÷Solent Kestrels¬JB÷0nQdhNkF¬WV÷solent-kestrels¬GRB÷0¬AH÷73¬BB÷22¬BD÷10¬BF÷22¬BH÷19¬OB÷C8f7rWCN-6c8zsaDE.png¬WM÷GUI¬AE÷Surrey Scorchers¬JA÷WCLhg3z9¬WU÷surrey-scorchers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷82¬BA÷24¬BC÷19¬BE÷23¬BG÷16¬OA÷vyOZcQU0-SIZW6G7H.png¬AW÷1¬~AA÷bPasfu9s¬AD÷1613322000¬ADE÷1613322000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cheshire Phoenix¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1613327655¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GLA¬AF÷Glasgow Rocks¬JB÷hMMlfqL2¬WV÷glasgow-rocks¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷67¬BB÷18¬BD÷8¬BF÷23¬BH÷18¬OB÷vHP0xP7k-YVvyezGE.png¬WM÷CHE¬AE÷Cheshire Phoenix¬JA÷vJY6Var2¬WU÷cheshire-phoenix¬GRA÷0¬AG÷62¬BA÷21¬BC÷15¬BE÷9¬BG÷17¬OA÷KUuhijU0-I7CmRoF8.png¬AW÷1¬~AA÷tIjFFIEj¬AD÷1613066400¬ADE÷1613066400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷London Lions¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1613072772¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷London Lions¬JA÷pjxBCoD6¬WU÷london-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷76¬BA÷13¬BC÷17¬BE÷21¬BG÷25¬OA÷v7svQg6k-4IPuWB3g.png¬WN÷LEI¬AF÷Leicester Riders¬JB÷vDyFB5SC¬WV÷leicester-riders¬GRB÷0¬AH÷71¬BB÷20¬BD÷16¬BF÷16¬BH÷19¬OB÷2cCYFlT0-40p9Let8.png¬AW÷1¬~AA÷nFREzKjG¬AD÷1612983600¬ADE÷1612983600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Worcester Wolves¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1612989478¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAN¬AF÷Manchester Giants¬JB÷QNAeBdYT¬WV÷manchester-giants¬GRB÷0¬AH÷96¬BB÷20¬BD÷30¬BF÷20¬BH÷26¬OB÷Y7ZK0xA6-QmnPPMrH.png¬WM÷WOR¬AE÷Worcester Wolves¬JA÷dl6iCxJN¬WU÷worcester-wolves¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷102¬BA÷20¬BC÷30¬BE÷28¬BG÷24¬OA÷MFNrlDWH-WzrxX2io.png¬AW÷1¬~AA÷dQY1wM6c¬AD÷1612717200¬ADE÷1612717200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cheshire Phoenix¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1612722754¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HEM¬AF÷Hemel Storm¬JB÷xK5XG04h¬WV÷hemel-storm¬GRB÷0¬AH÷63¬BB÷16¬BD÷13¬BF÷20¬BH÷14¬OB÷lI92Pyle-Q99aiXD7.png¬WM÷CHE¬AE÷Cheshire Phoenix¬JA÷rqiUHtkn¬WU÷cheshire-phoenix¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷77¬BA÷19¬BC÷29¬BE÷17¬BG÷12¬OA÷KUuhijU0-I7CmRoF8.png¬AW÷1¬~AA÷IZZcv2ii¬AD÷1612717200¬ADE÷1612717200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Derby¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1612723076¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NKO¬AF÷Solent Kestrels¬JB÷4hhQIMZu¬WV÷solent-kestrels¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷101¬BB÷26¬BD÷25¬BF÷33¬BH÷17¬OB÷C8f7rWCN-6c8zsaDE.png¬WM÷DER¬AE÷Derby¬JA÷hGuJAPsJ¬WU÷derby-trailblazers¬GRA÷0¬AG÷73¬BA÷15¬BC÷22¬BE÷18¬BG÷18¬OA÷KExcHW96-pfM9ayOF.png¬AW÷1¬~
17
fixtures
0
Publicitate
Publicitate
Publicitate
Setări notificări
Notificările sunt blocate de browser
Setări
Mod întunecat
Publicitate
Publicitate
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri BBL Trophy 2020/2021 din sectiunea Baschet/Regatul Unit. Flashscore.ro oferă livescore din BBL Trophy 2020/2021, rezultate finale și parțiale, clasamente BBL Trophy 2020/2021 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din BBL Trophy 2020/2021 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 150+ competiții de Baschet din peste 30 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din BBL Trophy 2020/2021 este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!
mockup