Baschet »Regatul Unit » BBL Trophy » 2017/2018

results
SA÷3¬~ZA÷REGATUL UNIT: BBL Trophy¬ZEE÷tv5pkBnK¬ZB÷197¬ZY÷Regatul Unit¬ZC÷rB6m6siT¬ZD÷p¬ZE÷nsQfdoRj¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷197_tv5pkBnK¬ZJ÷2¬ZL÷/baschet/regatul-unit/bbl-trophy/¬ZX÷04Regatul Unit012l Unit0220000000179000BBL Trophy 010Trophy000¬ZCC÷0¬ZAF÷Regatul Unit¬~AA÷vJuNj4W7¬AD÷1520178000¬ADE÷1520178000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Leicester Riders¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHE¬AF÷Sheffield Sharks¬JB÷Gd0at6md¬WV÷sheffield-sharks¬AH÷85¬BB÷15¬BD÷26¬BF÷23¬BH÷21¬WM÷LEI¬AE÷Leicester Riders¬JA÷hEqr5kQd¬WU÷leicester-riders¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷90¬BA÷29¬BC÷23¬BE÷21¬BG÷17¬~AA÷KGJuR5d4¬AD÷1518809760¬ADE÷1518809760¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Leicester Riders¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEI¬AE÷Leicester Riders¬JA÷YuXubd3U¬WU÷leicester-riders¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷92¬BA÷26¬BC÷24¬BE÷12¬BG÷30¬WN÷LON¬AF÷London Lions¬JB÷pEDoJuZu¬WV÷london-lions¬AH÷65¬BB÷17¬BD÷24¬BF÷9¬BH÷15¬AM÷Meciul 2. Rezultatul din tur: 90-81. Per total: 182-146. ¬~AA÷tQKySosb¬AD÷1518636600¬ADE÷1518636600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷London Lions¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷London Lions¬JA÷CQrXaIYH¬WU÷london-lions¬AG÷81¬BA÷26¬BC÷21¬BE÷16¬BG÷18¬WN÷LEI¬AF÷Leicester Riders¬JB÷fkYyaxlO¬WV÷leicester-riders¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷90¬BB÷26¬BD÷22¬BF÷20¬BH÷22¬AM÷Meciul 1.¬~AA÷n1pokkQi¬AD÷1518364800¬ADE÷1518364800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sheffield Sharks¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHE¬AE÷Sheffield Sharks¬JA÷WOvS2nkf¬WU÷sheffield-sharks¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷75¬BA÷23¬BC÷24¬BE÷13¬BG÷15¬WN÷WOR¬AF÷Worcester Wolves¬JB÷QovW1640¬WV÷worcester-wolves¬AH÷66¬BB÷15¬BD÷16¬BF÷22¬BH÷13¬AM÷Meciul 2. Rezultatul din tur: 86-86. Per total: 161-152. ¬~AA÷8AosjVAo¬AD÷1518031800¬ADE÷1518031800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Worcester Wolves¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOR¬AE÷Worcester Wolves¬JA÷zcoJ48Ks¬WU÷worcester-wolves¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷86¬BA÷16¬BC÷21¬BE÷27¬BG÷22¬WN÷SHE¬AF÷Sheffield Sharks¬JB÷ILzO3SZm¬WV÷sheffield-sharks¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷86¬BB÷27¬BD÷22¬BF÷22¬BH÷15¬AM÷Meciul 1.¬~AA÷I5ARjjjN¬AD÷1516390200¬ADE÷1516390200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Loughborough¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOU¬AE÷Loughborough¬JA÷Y7BbH2kU¬WU÷loughborough¬AG÷73¬BA÷10¬BC÷23¬BE÷19¬BG÷21¬WN÷LON¬AF÷London Lions¬JB÷pth4xnLu¬WV÷london-lions¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷81¬BB÷16¬BD÷16¬BF÷23¬BH÷26¬~AA÷fVFEDjRD¬AD÷1516390200¬ADE÷1516390200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle Eagles¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Eagles¬JA÷ULeOhjUa¬WU÷newcastle-eagles¬AG÷76¬BA÷26¬BC÷22¬BE÷6¬BG÷22¬WN÷SHE¬AF÷Sheffield Sharks¬JB÷be0SiAq6¬WV÷sheffield-sharks¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷81¬BB÷13¬BD÷21¬BF÷27¬BH÷20¬~AA÷tSRWl7lD¬AD÷1515951000¬ADE÷1515951000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cheshire Phoenix¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Cheshire Phoenix¬JA÷867FfCam¬WU÷cheshire-phoenix¬AG÷90¬BA÷24¬BC÷17¬BE÷22¬BG÷27¬WN÷WOR¬AF÷Worcester Wolves¬JB÷jVdKgWEg¬WV÷worcester-wolves¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷97¬BB÷22¬BD÷18¬BF÷27¬BH÷30¬~AA÷2yTSkmZ6¬AD÷1515180600¬ADE÷1515180600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Plymouth Raiders¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LEI¬AF÷Leicester Riders¬JB÷f33Behps¬WV÷leicester-riders¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷90¬BB÷23¬BD÷25¬BF÷24¬BH÷18¬WM÷PLY¬AE÷Plymouth Raiders¬JA÷xOGq0YyQ¬WU÷plymouth-raiders¬AG÷83¬BA÷24¬BC÷22¬BE÷21¬BG÷16¬~AA÷4ScZax8T¬AD÷1513800900¬ADE÷1513800900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sony Centre Fury¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SON¬AE÷Sony Centre Fury¬JA÷UDsHiVzG¬WU÷sony-centre-fury¬AG÷54¬BA÷18¬BC÷11¬BE÷11¬BG÷14¬WN÷LOU¬AF÷Loughborough¬JB÷bmnLjkjM¬WV÷loughborough¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷83¬BB÷32¬BD÷12¬BF÷15¬BH÷24¬~AA÷Q5vQqDap¬AD÷1513531800¬ADE÷1513531800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cheshire Phoenix¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Cheshire Phoenix¬JA÷A1GOwX6Q¬WU÷cheshire-phoenix¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷79¬BA÷21¬BC÷15¬BE÷16¬BG÷27¬WN÷VER¬AF÷Glasgow Rocks¬JB÷CA2jZjFs¬WV÷glasgow-rocks¬AH÷75¬BB÷17¬BD÷28¬BF÷13¬BH÷17¬~AA÷YDnblgiT¬AD÷1513530000¬ADE÷1513530000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manchester Giants¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manchester Giants¬JA÷2yDGugxE¬WU÷manchester-giants¬AG÷73¬BA÷21¬BC÷11¬BE÷24¬BG÷17¬WN÷LON¬AF÷London Lions¬JB÷GvHKvDiK¬WV÷london-lions¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷105¬BB÷27¬BD÷30¬BF÷29¬BH÷19¬~AA÷QyaV0IhN¬AD÷1513528200¬ADE÷1513528200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Leeds Force¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEE¬AE÷Leeds Force¬JA÷8bg8gi63¬WU÷leeds-force¬AG÷59¬BA÷14¬BC÷11¬BE÷16¬BG÷18¬WN÷LEI¬AF÷Leicester Riders¬JB÷jNrDhBL9¬WV÷leicester-riders¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷104¬BB÷31¬BD÷24¬BF÷25¬BH÷24¬~AA÷d2fR1bwH¬AD÷1513366200¬ADE÷1513366200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sheffield Sharks¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAN¬AF÷Manchester Magic¬JB÷fek4fXjc¬WV÷manchester-magic¬AH÷62¬BB÷12¬BD÷19¬BF÷16¬BH÷15¬WM÷SHE¬AE÷Sheffield Sharks¬JA÷th1MVmEd¬WU÷sheffield-sharks¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷89¬BA÷24¬BC÷23¬BE÷19¬BG÷23¬~AA÷fNmfkZyN¬AD÷1512930600¬ADE÷1512930600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Northumbria¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ECH¬AE÷Northumbria¬JA÷MuzUHkp7¬WU÷northumbria¬AG÷63¬BA÷22¬BC÷12¬BE÷14¬BG÷15¬WN÷WOR¬AF÷Worcester Wolves¬JB÷0WYXG9aD¬WV÷worcester-wolves¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷93¬BB÷26¬BD÷23¬BF÷22¬BH÷22¬~AA÷CbbkjFMG¬AD÷1512921600¬ADE÷1512921600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Plymouth Raiders¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PLY¬AE÷Plymouth Raiders¬JA÷zPyMJBFf¬WU÷plymouth-raiders¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷84¬BA÷18¬BC÷16¬BE÷26¬BG÷24¬WN÷BRI¬AF÷Bristol Flyers¬JB÷EFzQIVU0¬WV÷bristol-flyers¬AH÷80¬BB÷18¬BD÷21¬BF÷17¬BH÷24¬~
3
1527485086
17
fixtures
3
1527485086
0
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri BBL Trophy 2017/2018 din sectiunea Baschet/Regatul Unit. Flashscore.ro oferă livescore din BBL Trophy 2017/2018, rezultate finale și parțiale, clasamente BBL Trophy 2017/2018 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din BBL Trophy 2017/2018 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 150+ competiții de Baschet din peste 30 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din BBL Trophy 2017/2018 este real-time și se actualizează instant.