Știri Putintseva Yulia, reportaje meciuri, faze importante, scoruri și statistici

Putintseva Yulia
Rybakina s-a calificat în semifinale
Revenire spectaculoasă la Madrid: Rybakina s-a impus după ce a salvat două mingi de meci la 2-5 în decisiv

Tennis Tracker: Ana Bogdan, debut în forță la Lleida. Revenire spectaculoasă pentru Rybakina / Alcaraz, eliminat în sferturi

Emma Răducanu conduce Marea Britanie în finala Cupei Billie Jean King

S-a stabilit prima semifinală la Miami Open. Nicio jucătoare din Top 3 nu mai e în turneu

Tennis Tracker: Sinner face încă un pas spre finală la Miami / Collins, ultim sezon de vis

Elena Rybakina o învinge pe Madison Keys și va juca sferturile de la Miami cu Maria Sakkari

Swiatek revine odată cu soarele în Florida și e în grafic pentru dubla Miami - Indian Wells

Iga Swiatek egalează un record al Carolinei Wozniacki chiar înaintea duelului direct de la Indian Wells

Iga Swiatek se impune la Indian Wells și se va duela în sferturile de finală cu Caroline Wozniacki

Tennis Tracker: Alcaraz și Swiatek, în sferturi la Indian Wells/ Tsitsipas, eliminat

Iga Swiatek își ia revanșa în fața Lindei Noskova și se califică la Indian Wells

Tennis Tracker: Jaqueline Cristian, eliminată de britanica Burrage la turneul de la Linz

Reacție surprinzătoare a Anei Bogdan după eliminarea de la Australian Open: ”E un nou început”

Tennis Tracker: Jaqueline Cristian, în optimi la Rouen. Azarenka a abandonat / Ruud și Sinner, eliminați

Tennis Tracker: Medvedev - Sinner, finala de la Beijing / Jabeur, OUT de la China Open

Tennis Tracker: Samsonova și Kalinina avansează la Tokyo. Masarova o întâlnește pe Fruhvirtova

Tennis Tracker: Ana Bogdan, în finală la Parma/ Începe Laver Cup la Vancouver

Tennis Tracker: Ana Bogdan a debutat cu victorie la Parma/ Jabeur continuă la Guadalajara